.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 1 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body  Vzostupne %
6004 20.04.02 Chorvátsko Prvenstvo zupanije 205 171 Hnilica Boris SVK 50747 21 0 3 1 0 33
6004 20.04.02 Chorvátsko Prvenstvo zupanije 205 150 Kaňuk Jakub SVK 50747 21 0 3 1 0 33
6003 13.04.02 Maďarsko BAU-COOP Kupa 205 171 Hnilica Boris SVK 50747 21 0 4 1 0 25
6003 13.04.02 Maďarsko BAU-COOP Kupa 205 150 Kaňuk Jakub SVK 50747 21 0 4 1 0 25
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 101 122 Puchoň Milan SVK 0 11 0 2 1 0 50
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 101 466 Puchoň Lukáš SVK 0 31 0 2 1 0 50
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 104 112 Šrutek Peter SVK 46021 11 0 2 2 0 100
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 104 243 Dranačková Zuzana SVK 46021 12 0 2 2 0 100
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 025 Hlavsa Branko SVK 0 11 1 3 3 101 100
252 18.05.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Lipt.Mikuláš 215 096 Králik Václav SVK 747 41 1 3 3 101 100
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 215 025 Hlavsa Branko SVK 3 11 1 3 3 101 100
316 28.07.02 Domaša Bogarka Cup 316 056 Temkovitz Viktor SVK 567 31 1 3 3 101 100
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 004 Fenik Karol SVK 155047 11 1 3 3 101 100
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 056 Plevník Ivan SVK 1 11 1 3 3 101 100
202 01.05.02 Nosice Úvodné preteky 204 104 Bohunský Tomáš SVK 60471 31 1 3 3 101 100
202 01.05.02 Nosice Úvodné preteky 204 105 Bohunský David SVK 60471 41 1 3 3 101 100
112 08.06.02 Senec Júnové preteky 101 279 Popálený Peter SVK 8 11 1 3 3 101 100
112 08.06.02 Senec Júnové preteky 101 448 Vančura Marek SVK 8 11 1 3 3 101 100
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 103 108 Režucha Andrej SVK 57 11 1 3 3 101 100
101 29.03.02 Senec Úvodné preteky 103 188 Varga Ján SVK 131 11 1 3 3 101 100
101 29.03.02 Senec Úvodné preteky 105 201 Kachnič Branislav SVK 170267 31 1 3 3 101 100
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 152 Buday Andrej SVK 507 21 2 4 4 202 100
320 06.10.02 Domaša Kapurková regata 312 021 Beránek Václav SVK 6 11 2 11 11 202 100
318 15.09.02 Domaša 15 míľ Domaše 316 087 Lamiová Katarína SVK 437 22 2 13 13 202 100
311 26.05.02 Domaša Májová regata 312 021 Beránek Václav SVK 6 11 2 14 14 202 100

Strana 1 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ