.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 1 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l.  Vzostupne Por. L.body %
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 101 122 Puchoň Milan SVK 0 11 0 2 1 0 50
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 101 466 Puchoň Lukáš SVK 0 31 0 2 1 0 50
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 104 112 Šrutek Peter SVK 46021 11 0 2 2 0 100
118 31.08.02 Senec Preteky SNP 104 243 Dranačková Zuzana SVK 46021 12 0 2 2 0 100
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 025 Hlavsa Branko SVK 0 11 1 3 3 101 100
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 060 Darula Miroslav SVK 271 21 1 3 2 277 67
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 048 Laco Jozef SVK 681 21 1 3 1 578 33
252 18.05.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Lipt.Mikuláš 215 096 Králik Václav SVK 747 41 1 3 3 101 100
252 18.05.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Lipt.Mikuláš 215 115 Maliňák Martin SVK 551 41 1 3 2 277 67
252 18.05.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Lipt.Mikuláš 215 114 Babjaková Radka SVK 63 42 1 3 1 578 33
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 215 025 Hlavsa Branko SVK 3 11 1 3 3 101 100
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 215 048 Laco Jozef SVK 681 21 1 3 2 277 67
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 103 295 Griačová Kristína SVK 703 22 1 3 1 578 33
316 28.07.02 Domaša Bogarka Cup 316 056 Temkovitz Viktor SVK 567 31 1 3 3 101 100
316 28.07.02 Domaša Bogarka Cup 316 009 Vanický Šimon SVK 471 41 1 3 2 277 67
316 28.07.02 Domaša Bogarka Cup 318 015 Kočišová Mária SVK 450 32 1 3 1 578 33
6004 20.04.02 Chorvátsko Prvenstvo zupanije 205 171 Hnilica Boris SVK 50747 21 0 3 1 0 33
6004 20.04.02 Chorvátsko Prvenstvo zupanije 205 150 Kaňuk Jakub SVK 50747 21 0 3 1 0 33
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 203 235 Baláž František SVK 155046 21 1 3 1 578 33
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 147 Zungovský Lukáš SVK 999 21 1 3 2 277 67
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 004 Fenik Karol SVK 155047 11 1 3 3 101 100
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 002 Fenik Marek SVK 852 11 1 3 1 578 33
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 007 Jurkovič Rastislav SVK 21 11 1 3 2 277 67
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 056 Plevník Ivan SVK 1 11 1 3 3 101 100
202 01.05.02 Nosice Úvodné preteky 204 107 Mackovič Matej SVK 6047 21 1 3 1 578 33

Strana 1 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ