.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 42 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 314 052 Fenovčík Karol KAROLINA 11 5 8 5 1526 63
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 302 030 Kollár Martin DANAE 31 5 8 3 2635 38
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 314 001 Márton Ladislav DANAE 11 5 8 3 2635 38
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 302 029 Kollárová Kamila DANAE 22 5 8 3 2635 38
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 302 016 Kollár Kamil DANAE 11 5 8 3 2635 38
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 302 002 Kollár Marián DANAE 11 5 8 3 2635 38
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 314 012 Mošpanová Ivana LADY 12 5 8 1 5020 13
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 314 009 Mošpanová Drahomíra st. LADY 12 5 8 1 5020 13
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 314 005 Mošpan Zdeněk LADY 11 5 8 1 5020 13
7009 14.07.02 TCS Cup 2002 216 003 Lapoš Martin SVK 2 11 3 23 11 1264 48
7009 14.07.02 TCS Cup 2002 316 004 Pollák Patrik SVK 1 11 3 23 2 3485 9
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti svk a36 Ruľak Miroslav KAROLINA 11 5 8 5 1526 63
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti svk a37 Štofa Michal TYCHE 11 5 8 7 795 88
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 096 Králik Václav SVK 7471 41 4 9 9 404 100
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 109 Korman Michal SVK 1441 31 4 9 8 609 89
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 143 Ilavská Katarína SVK 2151 32 4 9 7 841 78
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 116 Jurek Martin SVK 222 31 4 9 6 1108 67
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 135 Hirth Daniel SVK 6 12 4 9 5 1425 56
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 xxx Svitak Radim SVK 14 41 4 9 4 1813 44
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 134 Kalous Karol SVK 685 41 4 9 3 2312 33
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 133 Kalous Zdeno SVK 00 31 4 9 2 3017 22
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 107 Lipenský Martin SVK 20 31 4 9 1 4221 11
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 062 Svoboda Tomáš SVK 247 11 4 8 8 404 100
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 063 Svoboda Martin SVK 247 11 4 8 8 404 100
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 100 Čulman Jozef SVK 3 11 4 8 7 636 88

Strana 42 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ