.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 50 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 103 299 Borošová Soňa SVK 705 42 6 48 38 1215 79
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 215 114 Babjaková Radka SVK 161 42 6 48 39 1147 81
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 104 347 Tomaschová Terézia CZE 641 32 6 48 40 1081 83
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 215 134 Kalous Karol SVK 0 41 6 48 41 1017 85
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 110 364 Peťko Martin SVK 547 41 6 48 42 954 88
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 6 48 43 893 90
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 110 376 Toráková Lucia SVK 543 42 6 48 44 833 92
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 110 344 Ilenčík Matej SVK 4990 31 6 48 45 774 94
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 215 133 Kalous Zdeno SVK 685 31 6 48 46 717 96
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 215 109 Korman Michal SVK 1441 31 6 48 47 661 98
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E 104 365 Tomasch Filip SVK 4994 41 6 48 48 606 100
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 055 Barák Filip SVK 250 22 6 12 12 606 100
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 026 Barák Luděk SVK 250 11 6 12 12 606 100
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 010 Kurcina Igor SVK 3603 11 6 12 11 833 92
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 022 Sýkora Jaroslav SVK 3603 11 6 12 11 833 92
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 153 Hebanová Jana SVK 2586 32 6 12 10 1081 83
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 084 Kubovčík Viliam SVK 2586 11 6 12 10 1081 83
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 100 Čulman Jozef SVK 3 11 6 12 9 1356 75
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 043 Ružička Peter SVK 3 11 6 12 9 1356 75
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 078 Čulmanová Andrea CZE 28650 12 6 12 7 2010 58
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 077 Čulman Marcel SVK 28650 11 6 12 7 2010 58
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 065 Chalupníková Mária SVK 28660 12 6 12 6 2412 50
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 023 Hlavsa Ján SVK 28660 11 6 12 6 2412 50
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 099 Čulman Peter SVK 36036 11 6 12 5 2887 42
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 003 Ružička Pavel SVK 36036 11 6 12 5 2887 42

Strana 50 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ