.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 25 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 023 Hlavsa Ján SVK 28660 11 3 5 2 1497 40
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 141 Šašková Katarína SVK 870 12 3 5 1 2400 20
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 140 Šaško Peter SVK 870 11 3 5 1 2400 20
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 025 Hlavsa Branko SVK 0 11 1 3 3 101 100
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 060 Darula Miroslav SVK 271 21 1 3 2 277 67
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 048 Laco Jozef SVK 681 21 1 3 1 578 33
6405 01.06.02 Mách.jezer Bohemia Cup 215 087 Chalupníkova Katarína SVK 32103 12 3 15 5 1734 33
6405 01.06.02 Mách.jezer Bohemia Cup 215 040 Chalupník Miloslav SVK 32103 11 3 15 5 1734 33
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 163 Olšanová Lucia SVK 918 32 4 8 1 4016 13
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 155 Baran Miro SVK 920 31 4 8 2 2812 25
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 204 099 Králiková Katka SVK 99 32 4 8 3 2108 38
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 204 100 Králik Michal SVK 66 31 4 8 4 1608 50
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 204 113 Králiková Zuzka SVK 499 32 4 8 5 1220 63
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 188 Zifčáková Romana SVK 921 42 4 8 6 904 75
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 192 Zifčák Viktor SVK 98 41 4 8 7 636 88
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 190 Baran Maroš SVK 92 41 4 8 8 404 100
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 150 Kaňuk Jakub SVK 50747 21 2 4 1 1406 25
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 171 Hnilica Boris SVK 50747 21 2 4 1 1406 25
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 050 Hnilica Jozef SVK 16987 11 2 4 2 804 50
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 205 044 Baran Miroslav SVK 16987 11 2 4 2 804 50
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 057 Teliga Miloš SVK 16 11 2 4 3 452 75
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 028 Potaš Andrej SVK 16 21 2 4 3 452 75
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 053 Oršuliak Jozef SVK 3 11 2 4 4 202 100
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 051 Branický Václav SVK 3 11 2 4 4 202 100
206 01.06.02 Orava Majstrovstvá oblasti 209 026 Črep Róbert SVK 1 11 2 4 1 1406 25

Strana 25 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ