.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 51 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat.  Vzostupne Koe. P.l. Por. L.body %
152 15.06.02 Kráľová 100 km RAM maratón svk a19 Bezúr Juraj 11 5 21 18 840 86
152 15.06.02 Kráľová 100 km RAM maratón svk a20 Jasenovec Peter 11 5 21 20 611 95
212 17.08.02 Orava O pohár Matúša Čáka 108 a01 Kozacik Tomas MISTRAL 11 5 7 4 1720 57
214 21.09.02 Orava Regata kajutových lodí svk a21 Elsenbahm Roman REM 11 5 7 3 2345 43
214 21.09.02 Orava Regata kajutových lodí svk a23 Murdza Andrej REM 11 5 7 3 2345 43
214 21.09.02 Orava Regata kajutových lodí svk a24 Dravecký 11 5 7 4 1720 57
214 21.09.02 Orava Regata kajutových lodí svk a25 Kauzál Peter 11 5 7 4 1720 57
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a21 Eisenbahn R. D2459 11 2 8 2 1406 25
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a23 Murdza A. D2459 11 2 8 2 1406 25
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a26 Liska Frantisek SVK 50028 11 2 8 3 1054 38
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a27 Lisková SVK 50028 11 2 8 3 1054 38
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy 108 028 Kozáčková Katka SVK 50013 11 2 8 4 804 50
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a29 Dravecka SVK 47079 11 2 8 5 610 63
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a30 Marcinak SVK 50015 11 2 8 6 452 75
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a31 Vanoch SVK 50012 11 2 8 7 318 88
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a32 Kokoska M. NATASA 11 2 8 8 202 100
213 07.09.02 Orava Modrá stuha Oravy svk a33 Kokoska M. NATASA 11 2 8 8 202 100
403 13.10.02 Chorvátsko M SR, SANY Cup 301 108 Ligus Peter SVK 14 11 7 48 10 5476 21
403 13.10.02 Chorvátsko M SR, SANY Cup 716 270 Šutek Andrej SVK 21 11 7 48 15 4243 31
403 13.10.02 Chorvátsko M SR, SANY Cup svk a34 Poláček Jan SVK 19 11 7 48 24 2814 50
307 11.08.02 Šírava Vinianský strapec svk x83 Szurdus Andrej MARGOT 11 5 15 14 655 93
319 21.09.02 Domaša M SR WS 318 018 Zubko Michal D 11 6 9 4 2719 44
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti svk a36 Ruľak Miroslav KAROLINA 11 5 8 5 1526 63
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti svk a37 Štofa Michal TYCHE 11 5 8 7 795 88
317 18.08.02 Domaša Domašský lodivod + uragán 306 x03 HrehovčíK Teo KIRKE 11 2 11 3 1331 27

Strana 51 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ