.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 62 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat.  Vzostupne Koe. P.l. Por. L.body %
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 105 156 Kachničová Barbora SVK 20571 12 2 4 3 452 75
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 105 154 Debnárová Lenka SVK 20571 12 2 4 3 452 75
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 101 133 Jančinová Dana SVK 45 12 2 4 4 202 100
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 106 120 Dolanová Gabriela SVK 79 12 2 4 3 452 75
107 04.05.02 Senec Májové preteky 101 408 Šabová Petra SVK 3 12 2 5 3 646 60
107 04.05.02 Senec Májové preteky 101 383 Pospíšilová Staňa SVK 3 12 2 5 3 646 60
107 04.05.02 Senec Májové preteky 104 238 Hrivnáková Barbora SVK 46021 12 2 5 5 202 100
262 05.10.02 Liptovská Mara Slovenský pohár kajutových lodí 215 048 Laco Jozef SVK 2007 21 5 7 4 1720 57
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 152 Buday Andrej SVK 507 21 2 4 4 202 100
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 060 Darula Miroslav SVK 4 21 2 4 3 452 75
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 151 Sivý Milan SVK 77 21 2 4 2 804 50
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 048 Laco Jozef SVK 444 21 2 4 1 1406 25
257 06.08.02 Liptovská Mara M SR Europa 215 060 Darula Miroslav SVK 271 21 7 10 9 1027 90
257 06.08.02 Liptovská Mara M SR Europa 215 048 Laco Jozef SVK 444 21 7 10 6 2260 60
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn 215 088 Pavela Andrej SVK 247 21 7 19 19 707 100
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn 215 060 Darula Miroslav SVK 36037 21 7 19 18 871 95
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 060 Darula Miroslav SVK 271 21 1 3 2 277 67
253 01.06.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Ružomberkok 215 048 Laco Jozef SVK 681 21 1 3 1 578 33
252 18.05.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Lipt.Mikuláš 215 060 Darula Miroslav SVK 3 21 5 7 5 1236 71
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 215 048 Laco Jozef SVK 681 21 1 3 2 277 67
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 215 060 Darula Miroslav SVK 28660 21 5 8 6 1130 75
321 28.09.02 Domaša Domašský uragán 318 017 Aust Peter SVK 7 21 3 13 5 1548 38
320 06.10.02 Domaša Kapurková regata 318 017 Aust Peter SVK 7 21 2 11 8 479 73
318 15.09.02 Domaša 15 míľ Domaše 318 017 Aust Peter SVK 7 21 2 13 6 874 46
317 18.08.02 Domaša Domašský lodivod + uragán 306 019 Kapráľ Matej DARINKA 21 2 11 2 1683 18

Strana 62 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ