.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 81 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat.  Vzostupne Koe. P.l. Por. L.body %
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 105 201 Kachnič Branislav SVK 4998 31 5 25 5 4000 20
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 103 293 Križan Marko SVK 706 31 5 25 6 3604 24
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 204 100 Králik Michal SVK 66 31 5 25 7 3269 28
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 143 Ilavská Katarína SVK 222 32 3 9 9 303 100
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 142 Piatková Dáša SVK 36032 32 5 6 4 1385 67
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 139 Kubovčíková Eva SVK 2586 32 5 6 3 2010 50
257 06.08.02 Liptovská Mara M SR Europa 215 139 Kubovčíková Eva SVK 77 32 7 10 8 1385 80
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 153 Hebanová Jana SVK 2586 32 6 12 10 1081 83
256 03.08.02 Liptovská Mara Regata SCP 215 139 Kubovčíková Eva SVK 36 32 6 12 2 5275 17
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn 215 139 Kubovčíková Eva SVK 2586 32 7 19 15 1426 79
255 20.07.02 Liptovská Mara Majstrovstvá oblasti 215 143 Ilavská Katarína SVK 2151 32 4 9 7 841 78
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 5 36 23 1478 64
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 204 113 Králiková Zuzka SVK 499 32 5 36 16 2266 44
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 101 467 Puchoňová Barbora SVK 178 32 5 36 14 2556 39
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 205 163 Olšanová Lucia SVK 918 32 5 36 2 6781 6
307 11.08.02 Šírava Vinianský strapec 209 047 Žuffová Martina TABU 32 5 15 3 4000 20
316 28.07.02 Domaša Bogarka Cup 318 015 Kočišová Mária SVK 450 32 1 3 1 578 33
316 28.07.02 Domaša Bogarka Cup 301 097 Egedová Miroslava SVK 20397 32 3 7 5 741 71
314 30.06.02 Domaša Memoriál Mayera 301 097 Egedová Miroslava SVK 420 32 2 5 5 202 100
313 15.06.02 Domaša Majstrovstvá oblasti 301 097 Egedová Miroslava SVK 420 32 4 5 5 404 100
6123 25.10.02 Polsko Puchar Rybnika - Interpuchar 205 163 Olšanová Lucia SVK 918 32 6 71 7 6643 10
6110 18.05.02 Rakúsko Spring Cup 205 163 Olšanová Lucia SVK 918 32 6 51 4 7239 8
6106 03.05.02 Nové Mlýny Pálavská regata 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 6 66 53 1178 80
6106 03.05.02 Nové Mlýny Pálavská regata 204 113 Králiková Zuzka SVK 499 32 6 66 32 2492 48
6106 03.05.02 Nové Mlýny Pálavská regata 101 467 Puchoňová Barbora SVK 178 32 6 66 22 3469 33

Strana 81 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ