.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 85 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat.  Vzostupne Koe. P.l. Por. L.body %
105 27.04.02 Senec Krištáľový pohár 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 5 33 22 1385 67
106 01.05.02 Senec Torta I. 101 467 Puchoňová Barbora SVK 178 32 3 19 5 2042 26
106 01.05.02 Senec Torta I. 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 3 19 14 701 74
106 01.05.02 Senec Torta I. 104 347 Tomaschová Terézia SVK 4994 32 3 19 15 611 79
104 20.04.02 Senec Modrá stuha Senca 101 467 Puchoňová Barbora SVK 178 32 2 17 3 1709 18
104 20.04.02 Senec Modrá stuha Senca 104 347 Tomaschová Terézia SVK 4994 32 2 17 12 505 71
104 20.04.02 Senec Modrá stuha Senca 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 2 17 16 255 94
102 06.04.02 Senec Veľkonočná regata 101 467 Puchoňová Barbora SVK 178 32 3 15 3 2400 20
102 06.04.02 Senec Veľkonočná regata 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 3 15 12 594 80
102 06.04.02 Senec Veľkonočná regata 104 347 Tomaschová Terézia SVK 4994 32 3 15 13 489 87
101 29.03.02 Senec Úvodné preteky 103 295 Griačová Kristína SVK 703 32 2 10 3 1248 30
403 13.10.02 Chorvátsko M SR, SANY Cup 215 153 Hebanová Jana SVK 45 32 7 48 5 7583 10
403 13.10.02 Chorvátsko M SR, SANY Cup 215 122 Sivý Milan SVK 45 32 7 48 5 7583 10
109 16.05.09 Senec Pohár mládeže 101 467 Puchoňová Barbora SVK 178 32 3 8 1 3012 13
109 16.05.09 Senec Pohár mládeže 104 347 Tomaschová Terézia SVK 4994 32 3 8 5 915 63
109 16.05.09 Senec Pohár mládeže 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 3 8 7 477 88
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 205 163 Olšanová Lucia SVK 918 32 5 25 2 5990 8
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 204 099 Králiková Katka SVK 99 32 5 25 8 2979 32
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 101 467 Puchoňová Barbora SVK 178 32 5 25 10 2495 40
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 204 113 Králiková Zuzka SVK 499 32 5 25 11 2288 44
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 5 25 17 1342 68
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 104 347 Tomaschová Terézia SVK 4994 32 5 25 20 990 80
259 24.08.02 Liptovská Mara Majstrovstvá BB kraja 215 134 Kalous Karol SVK 0 41 3 9 2 2263 22
252 18.05.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Lipt.Mikuláš 215 096 Králik Václav SVK 747 41 1 3 3 101 100
252 18.05.02 Liptovská Mara Majstrovstvá okresu Lipt.Mikuláš 215 115 Maliňák Martin SVK 551 41 1 3 2 277 67

Strana 85 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ