.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehžad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 2 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat.  Vzostupne Koe. P.l. Por. L.body %
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn cze 4 nezname meno CZE 32119 1 7 19 4 5444 21
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn cze 3 nezname meno CZE 32119 1 7 19 4 5444 21
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn cze 2 nezname meno CZE 35940 1 7 19 2 7551 11
211 16.08.02 Orava M SR C, Regata 50 rokov jachtingu hun 1 Fekete Farkas HUN9326 1 7 7 4 2408 57
211 16.08.02 Orava M SR C, Regata 50 rokov jachtingu hun 3 Ballók Gábor HUN9826 1 7 7 5 1730 71
211 16.08.02 Orava M SR C, Regata 50 rokov jachtingu hun 4 Sandor András HUN9826 1 7 7 5 1730 71
151 23.05.09 Krážová 50 rokov jachtingu + MMSR cze 11 Ircing Pavel CZE 434 1 7 49 30 2199 61
151 23.05.09 Krážová 50 rokov jachtingu + MMSR cze 12 Kotisa Jan CZE 223 1 7 49 32 2002 65
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 1 Chlup Zdenek CZE 7 1 7 8 1 7029 13
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 4 Cudek Radim CZE 147 1 6 12 3 4218 25
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 9 Sindelka Václav CZ6 1 6 12 11 833 92
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 10 Vlcek Dominik CZE 44 1 6 48 1 10693 2
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 14 Staniek Stepán CZE 48 1 6 48 7 5623 15
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 15 Teply Viktor CZE 71 1 6 48 10 4693 21
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E pol 17 Jastrebski Piot POL 1040 1 6 48 15 3637 31
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 18 Smidová Katka CZE 159 1 6 48 16 3469 33
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 22 Cerny Ondra CZE 57 1 6 48 35 1429 73
201 06.04.02 Lipovec Betón Cup pol 1 neznáme meno POL 1004 1 2 14 3 1540 21
201 06.04.02 Lipovec Betón Cup pol 2 nezname meno POL 712 1 2 14 5 1096 36
201 06.04.02 Lipovec Betón Cup pol 3 nezname meno POL 828 1 2 14 6 938 43
201 06.04.02 Lipovec Betón Cup pol 8 nezname meno POL 1 1 2 14 14 202 100
210 03.08.02 Nosice Interpohár WS cze 1 nezname meno CZE 15 1 6 25 3 6131 12
210 03.08.02 Nosice Interpohár WS cze 2 nezname meno CZE 8 1 6 25 8 3575 32
210 03.08.02 Nosice Interpohár WS cze 3 nezname meno CZE 5 1 6 25 10 2994 40
210 03.08.02 Nosice Interpohár WS cze 4 nezname meno CZE 31 1 6 25 11 2745 44

Strana 2 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ