.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 3 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat.  Vzostupne Koe. P.l. Por. L.body %
210 03.08.02 Nosice Interpohár WS cze 5 nezname meno CZE 18 1 6 25 13 2310 52
152 15.06.02 Kráľová 100 km RAM maratón cze 1 Šebesta Libor CZE 71 1 5 21 7 2891 33
122 26.09.02 Senec M SR Q družstvá cze 1 Bobek Ondřej CES.REP.1 1 7 45 3 5600 7
122 26.09.02 Senec M SR Q družstvá cze 2 Bobek Pavel 1 7 45 3 5600 7
122 26.09.02 Senec M SR Q družstvá cze 3 nezname meno 1 7 45 3 5600 7
401 06.05.02 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 1 neznáme meno CZE 28 1 5 29 1 7817 3
401 06.05.02 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 8 nezname meno CZE 8 1 5 29 12 2421 41
401 06.05.02 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 9 nezname meno CZE 27 1 5 29 13 2247 45
403 13.10.02 Chorvátsko M SR, SANY Cup cze 1 Korytáo Jaroslav CZE 41 1 7 48 3 9136 6
211 16.08.02 Orava M SR C, Regata 50 rokov jachtingu hun 2 Fekete Anna HUN9326 2 7 7 4 2408 57
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 2 Packova Sasa CZE 101 2 6 12 1 7081 8
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 3 Skrackova Lucie CZE 36 2 6 12 2 5275 17
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 11 Skráťková Vendu CZE 89 2 6 48 2 8887 4
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 12 Harcubova Vroni CZE 255 2 6 48 3 7831 6
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 13 Záková Martina CZE 280 2 6 48 6 6025 13
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 16 Packová Kristyn CZE 203 2 6 48 12 4218 25
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 20 Smídová Petra CZE 318 2 6 48 26 2204 54
209 01.08.02 Orava M SR LR + Interpohár L,LR,Q,E cze 21 Záková Petra CZE 240 2 6 48 33 1582 69
201 06.04.02 Lipovec Betón Cup pol 6 nezname meno POL 872 2 2 14 10 494 71
201 06.04.02 Lipovec Betón Cup pol 7 nezname meno POL 934 2 2 14 12 336 86
212 17.08.02 Orava O pohár Matúša Čáka 108 011 Rožník Štefan TINA 11 5 7 6 840 86
212 17.08.02 Orava O pohár Matúša Čáka 108 004 Brázda Oliver JERRY 11 5 7 5 1236 71
212 17.08.02 Orava O pohár Matúša Čáka 108 003 Brázda František JERRY 11 5 7 5 1236 71
212 17.08.02 Orava O pohár Matúša Čáka 108 017 Kozáček Juraj MISTRAL 11 5 7 4 1720 57
212 17.08.02 Orava O pohár Matúša Čáka 108 018 Centový Richard MODRAA 11 5 7 3 2345 43

Strana 3 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ