.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2002

Strana 20 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body  Vzostupne %
304 16.05.09 Šírava Pohár Interu 316 064 Dzvoník Lukáš 31 3 8 6 678 75
211 16.08.02 Orava M SR C, Regata 50 rokov jachtingu 215 114 Babjaková Radka SVK 161 42 3 8 6 678 75
128 08.05.02 Senec Torta II. 101 474 Brachtlová Mária SVK 16 42 3 16 12 678 75
103 13.04.02 Senec Veľká cena Bratislavy 101 433 Palmaj Peter SVK 1 11 3 4 3 678 75
103 13.04.02 Senec Veľká cena Bratislavy 205 188 Zifčáková Romana SVK 921 42 3 8 6 678 75
109 16.05.09 Senec Pohár mládeže 103 299 Borošová Soňa SVK 705 42 3 8 6 678 75
121 21.09.02 Senec Euro Saturn Cup 110 344 Ilenčík Matej SVK 4990 31 4 40 34 686 85
108 09.05.09 Senec Wallnerov memoriál 103 297 Bilka Adam SVK 783 41 5 25 23 686 92
311 26.05.02 Domaša Májová regata 311 001 Kron Ivan SVK 123 11 2 14 8 688 57
301 28.04.02 Bukovec Aprílové preteky 316 003 Pollák Jozef SVK 31 11 2 7 4 688 57
201 06.04.02 Lipovec Betón Cup pol 4 nezname meno POL 829 42 2 14 8 688 57
119 07.09.02 Senec Jesenná regata 101 465 Porubský Michal SVK 278 31 2 21 12 688 57
6117 26.07.02 Žermanice 40. Beskydská regata 104 365 Tomasch Filip SVK 4994 41 6 64 62 689 97
254 15.06.02 Liptovská Mara O cenu starostu Lipt.Trnovca 215 134 Kalous Karol SVK 0 41 5 36 33 694 92
305 14.07.02 Šírava Majstrovstvá oblasti 316 052 Valentová Vanda 11 22 4 13 11 694 85
207 21.06.02 Orava Regata YC Martin 205 190 Baran Maroš SVK 92 41 5 35 32 700 91
5503 26.07.02 Žermanice 40. Beskydská regata 203 235 Baláž František SVK 155046 21 3 19 14 701 74
106 01.05.02 Senec Torta I. 101 470 Jančinová Hanka SVK 4992 32 3 19 14 701 74
111 01.06.02 Senec Majstrovstvá Bratislavy II. 101 474 Brachtlová Mária SVK 16 42 4 19 16 703 84
257 06.08.02 Liptovská Mara M SR Europa 204 077 Chudá Tatiana SVK 119 22 7 10 10 707 100
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn 110 186 Roták Eduard SVK 15 11 7 16 16 707 100
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn 215 088 Pavela Andrej SVK 247 21 7 19 19 707 100
258 09.08.02 Liptovská Mara M SR Vaurien, Finn 215 062 Svoboda Tomáš SVK 247 11 7 19 19 707 100
6106 03.05.02 Nové Mlýny Pálavská regata 101 478 Vaďurová Dominika SVK 992 42 6 66 61 707 92
6106 03.05.02 Nové Mlýny Pálavská regata 205 192 Zifčák Viktor SVK 98 41 6 66 61 707 92

Strana 20 z 102 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ