.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 65 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 110 385 Orlovská Martina SVK 91 42 5 17 17 505 100
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 101 468 Puchoň Erik SVK 278 41 5 17 9 1885 53
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 110 383 Zelenay Marek SVK 456 31 5 17 14 925 82
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 110 364 Peťko Martin SVK 547 31 5 17 16 635 94
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 103 297 Bilka Adam SVK 700 41 5 17 8 2140 47
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 101 244 Summerling Roman SVK 3 11 5 5 3 1615 60
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 101 306 Holák Andrej SVK 3 11 5 5 3 1615 60
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 103 128 Boroš Milan SVK 25 11 5 5 2 2495 40
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 101 307 Holák Martin SVK 25 11 5 5 2 2495 40
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 205 150 Kaňuk Jakub SVK 34 21 5 5 1 4000 20
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 205 171 Hnilica Boris SVK 34 21 5 5 1 4000 20
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 101 112 Sadílek Ilja SVK 96 11 5 5 4 990 80
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 105 089 Pálfi Andrej SVK 96 11 5 5 4 990 80
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 205 025 Kaňuk Ján SVK 134 11 5 5 5 505 100
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 205 188 Zifčáková Romana SVK 134 32 5 5 5 505 100
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet cze 001 Fiala Petr CZE9470 21 9 156 1 20646 1
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet cze 002 Barkman Hynek CZE9470 21 9 156 1 20646 1
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet gbr 001 Green Jodie GBR8420 21 9 156 2 17937 1
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet gbr 001 Green Stevie GBR8420 21 9 156 2 17937 1
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet bel 001 Lefefvre Yannick BEL9453 21 9 156 3 16353 2
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet bel 002 Good Morgan BEL9453 21 9 156 3 16353 2
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet 205 155 Baran Miro SVK9466 21 9 156 10 11646 6
6081 24.07.04 Weymouth (GBR) Majstrovstvá Európy Cadet 205 190 Baran Maroš SVK9466 41 9 156 10 11646 6
509 30.07.04 Žermanice (CZE) 42. Beskydská regata cze 001 Hrubý Michal CZE 9 11 2 12 1 2360 8
509 30.07.04 Žermanice (CZE) 42. Beskydská regata cze 002 Lidařík Rudolf CZE 3 11 2 12 2 1758 17

Strana 65 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ