.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 119 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 038 Vochyán Oskar CZE 928 31 5 25 19 1100 76
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 039 Parůžek Jiří CZE 6840 31 5 25 20 990 80
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 040 Kupská Markéta CZE 6840 31 5 25 20 990 80
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 041 Seidl Šimon CZE 7077 31 5 25 21 885 84
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 042 Vodáček Tomáš CZE 7077 31 5 25 21 885 84
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 043 Ráčková Kamila CZE 6086 32 5 25 22 785 88
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 044 Zárubová Gabriela CZE 6086 32 5 25 22 785 88
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 045 Musilová Helena CZE 7200 32 5 25 23 685 92
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 046 Ráčková Lucie CZE 7200 32 5 25 23 685 92
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 047 Vlach Filip CZE 9049 31 5 25 24 595 96
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 048 Vachová Veronika CZE 9049 32 5 25 24 595 96
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 049 Válka Jan CZE 6505 31 5 25 25 505 100
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 050 Claus Filip CZE 6505 31 5 25 25 505 100
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 103 299 Borošová Soňa SVK TATRAN 42 7 7 2 4515 29
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 110 353 Kollárik Matej SVK SLNAVA 31 7 7 3 3283 43
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 110 383 Zelenay Marek SVK SLNAVA 31 7 7 3 3283 43
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 110 376 Toráková Lucia SVK SLNAVA 32 7 7 3 3283 43
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race cze 001 Packová Kristýna CZE BR+TER 32 7 7 4 2408 57
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race cze 002 Šmídová Petra CZE BR+TER 32 7 7 4 2408 57
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race cze 003 Audyová Markéta CZE BR+TER 42 7 7 4 2408 57
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 487 Görfölová Linda SVK SLOVAN 32 7 7 5 1729 71
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 475 Feriancová Eva SVK SLOVAN 32 7 7 5 1729 71
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 473 Brachtlová Terezka SVK SLOVAN 32 7 7 5 1729 71
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 104 355 Rosmány Andrej SVK S+S+F 31 7 7 6 1176 86
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 470 Jančinová Hanka SVK S+S+F 32 7 7 6 1176 86

Strana 119 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ