.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Prehžad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 56 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 022 Majchrowska Kinga POL 1019 42 6 57 22 3084 39
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 018 Adamczyk Grzegorz POL 1019 31 6 77 18 4392 23
6140 09.07.04 Rybnik (POL) MISTRZOSTWA ŒLĽSKA - Regata OH nádejí pol 001 Bajor Jakub POL 1023 31 6 60 1 11274 2
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 001 Bajor Jakub POL 1023 31 6 57 1 11142 2
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 002 Bajor Jakub POL 1023 31 6 77 2 10116 3
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 013 Kobryń Krzysztof POL 1023 41 6 77 13 5244 17
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 030 Kobryń Krzysztof POL 10231 41 6 57 30 2280 53
509 30.07.04 Žermanice (CZE) 42. Beskydská regata pol 054 Silagor Mateusz POL 1040 31 6 36 30 1080 83
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 053 Szlagor Mateusz POL 1040 31 6 57 53 798 93
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 065 Szlagor Mateusz POL 1040 41 6 77 65 1050 84
509 30.07.04 Žermanice (CZE) 42. Beskydská regata pol 078 FROSZTEGA Lukasz POL 1042 21 6 20 18 882 90
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 009 Skóraœ Filip POL 1062 31 6 57 9 5418 16
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 019 Skóraœ Filip POL 1062 31 6 77 19 4254 25
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 051 Kobryń Karol POL 107 41 6 57 51 894 89
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 068 Kobryń Karol POL 107 41 6 77 68 930 88
6140 09.07.04 Rybnik (POL) MISTRZOSTWA ŒLĽSKA - Regata OH nádejí pol 025 Jędrzejczyk Agnieszka POL 1077 42 6 60 25 2886 42
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár pol 001 Jedrzejczyk Agnieszka POL 1077 0 6 47 32 1608 68
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 024 Jędrzejczyk Agnieszka POL 1077 42 6 57 24 2862 42
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 039 Jędrzejczyk Agnieszka POL 1077 42 6 77 39 2376 51
6140 09.07.04 Rybnik (POL) MISTRZOSTWA ŒLĽSKA - Regata OH nádejí pol 008 Giemza Mateusz POL 1079 31 6 60 8 5856 13
6140 09.07.04 Rybnik (POL) MISTRZOSTWA ŒLĽSKA - Regata OH nádejí pol 018 Kobryń Krzysztof POL 1079 41 6 60 18 3744 30
510 10.09.04 Zarzecze (POL) Puchar Beskydow pol 033 Fojcik Iga POL 1079 42 6 57 33 2028 58
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 029 Fojcik Iga POL 1079 42 6 77 29 3150 38
511 15.10.04 Rybnik (POL) Puchar Rybnika pol 032 Krzyżańska Weronika POL 108 42 6 77 32 2892 42
6140 09.07.04 Rybnik (POL) MISTRZOSTWA ŒLĽSKA - Regata OH nádejí pol 028 Hajduga Aleksander POL 1084 41 6 60 28 2592 47

Strana 56 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ