.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 9 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
503 15.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pavlovská regata cze 001 Bělunek Michal CZE 1 11 5 26 1 7580 4
356 31.07.04 Domaša Bogárka Cup 2004 cze 001 Lehečka Zdenek CZE 1 11 3 8 1 3012 13
356 31.07.04 Domaša Bogárka Cup 2004 cze 002 Lehečka Ondrej CZE 1 0 3 8 1 3012 13
509 30.07.04 Žermanice (CZE) 42. Beskydská regata cze 046 Ščerba Patrik CZE 1 41 6 36 22 1890 61
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 009 Smetana Radek CZE 1 11 7 7 5 1729 71
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 010 Šedivák Kryštof CZE 1 11 7 7 5 1729 71
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 044 Ščerba Patrik CZE 1 41 7 77 44 2408 57
507 25.09.04 Nové Mlýny (CZE) MČR cze 053 Šmídová Lenka CZE 1 12 7 49 28 2408 57
502 07.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pálavská regata cze 019 Trenzová Karolína CZE 10 12 6 53 19 3282 36
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 002 Vyplet Petr CZE 10 0 5 32 3 5645 9
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 003 Rajnoch Daniel CZE 10 0 5 32 3 5645 9
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 004 Chalupský Tomáš CZE 10 0 5 32 3 5645 9
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 005 Čechura Martin CZE 10 0 5 32 3 5645 9
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 006 Šefl Karel CZE 10 0 5 32 3 5645 9
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 007 Švarc Jaroslav CZE 10 0 5 32 3 5645 9
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 001 Hájek Milan CZE 10 0 5 32 3 5645 9
6038 29.05.04 Neusiedlersee (AUT) YUCNs Spring cup cze 008 Trenzová Karolína CZE 10 0 3 22 8 1620 36
6139 05.06.04 Vodice (CRO) S. PELLEGRINO CUP 2004 cze 001 Vodička Daniel CZE 10 11 2 12 9 452 75
6139 05.06.04 Vodice (CRO) S. PELLEGRINO CUP 2004 101 112 Sadílek Ilja CZE 10 11 2 12 9 452 75
6139 05.06.04 Vodice (CRO) S. PELLEGRINO CUP 2004 103 131 Boroš Martin CZE 10 11 2 12 9 452 75
6139 05.06.04 Vodice (CRO) S. PELLEGRINO CUP 2004 101 306 Holák Andrej CZE 10 11 2 12 9 452 75
6139 05.06.04 Vodice (CRO) S. PELLEGRINO CUP 2004 cze 003 Nováková Alexandra CZE 10 12 2 12 9 452 75
6139 05.06.04 Vodice (CRO) S. PELLEGRINO CUP 2004 104 435 Paľko Daniel CZE 10 11 2 12 9 452 75
507 25.09.04 Nové Mlýny (CZE) MČR cze 046 Trenzová Karolina CZE 10 12 7 49 21 3283 43
502 07.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pálavská regata cze 045 Sadílek Viktor CZE 100 21 6 53 45 1032 85

Strana 9 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ