.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 100 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
251 08.05.04 Liptovská Mara Ski-Surf regata 312 041 Kissi Róbert SVK 3 11 3 7 2 1935 29
352 12.06.04 Domaša 3. SP WS + Majstrovstvá oblasti 312 041 Kissi Róbert SVK 3 14 5 14 5 2740 36
162 18.06.04 Sĺňava Balnea Cup 101 244 Summerling Roman SVK 3 11 5 6 6 505 100
162 18.06.04 Sĺňava Balnea Cup 101 242 Ferianec Jaro SVK 3 11 5 6 6 505 100
156 25.06.04 Kráľová Kľúč Kráľovej 101 244 Summerling Roman SVK 3 11 7 6 6 707 100
156 25.06.04 Kráľová Kľúč Kráľovej 101 365 Tuleja Tomáš SVK 3 11 7 6 6 707 100
206 03.07.04 Liptovská Mara Majstr. okr. Rbk./Lipt.Mikuláš 215 043 Ružička Peter SVK 3 11 5 5 5 505 100
206 03.07.04 Liptovská Mara Majstr. okr. Rbk./Lipt.Mikuláš 215 132 Babjaková Miriam SVK 3 42 5 5 5 505 100
208 17.07.04 Liptovská Mara O putovný pohár kajutových lodí 215 043 Ružička Peter SVK 3 11 4 9 4 1812 44
208 17.07.04 Liptovská Mara O putovný pohár kajutových lodí 215 100 Čulman Jozef SVK 3 11 4 9 4 1812 44
164 16.07.04 Sĺňava M SR WS, FW a M 312 041 Kissi Róbert SVK 3 14 7 21 8 3640 38
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 101 244 Summerling Roman SVK 3 11 5 5 3 1615 60
165 24.07.04 Sĺňava SP Optimist 101 306 Holák Andrej SVK 3 11 5 5 3 1615 60
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár 101 244 Summerling Roman SVK 3 11 5 6 3 2010 50
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár 101 306 Holák Andrej SVK 3 11 5 6 3 2010 50
253 07.08.04 Liptovská Mara Regata SCP 215 043 Ružička Peter SVK 3 11 5 10 7 1280 70
253 07.08.04 Liptovská Mara Regata SCP 215 100 Čulman Jozef SVK 3 11 5 10 7 1280 70
255 13.08.04 Liptovská Mara M SR Vaurien 215 043 Ružička Peter SVK 3 11 7 19 12 2107 63
255 13.08.04 Liptovská Mara M SR Vaurien 215 reg Frajkar Vladimír SVK 3 21 7 19 12 2107 63
257 04.09.04 Liptovská Mara O pohár starostu L.Trnovca 215 043 Ružička Peter SVK 3 11 5 8 6 1130 75
257 04.09.04 Liptovská Mara O pohár starostu L.Trnovca 215 100 Čulman Jozef SVK 3 11 5 8 6 1130 75
116 28.08.04 Senec Pohár SNP 101 408 Šabová Petra SVK 3 12 3 13 13 303 100
116 28.08.04 Senec Pohár SNP 101 523 Rafa Matej SVK 3 11 3 13 13 303 100
118 04.09.04 Senec Jesenná regata 101 306 Holák Andrej SVK 3 11 5 5 4 990 80
118 04.09.04 Senec Jesenná regata 101 244 Summerling Roman SVK 3 11 5 5 4 990 80

Strana 100 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ