.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 136 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
205 05.06.04 Orava Preteky IYCO 223 008 Kubovčík Vilam SVK Arabik 11 5 6 6 505 100
205 05.06.04 Orava Preteky IYCO 215 085 Lipenský Stanislav SVK Arabik 11 5 6 6 505 100
205 05.06.04 Orava Preteky IYCO 215 110 Korman Michal SVK Arabik 11 5 6 6 505 100
306 30.07.04 Šírava VC Slovenska TOP-24 314 062 Stričik Michal SVK Ariel 11 3 5 2 1497 40
306 30.07.04 Šírava VC Slovenska TOP-24 314 051 Molčany Marcel SVK Ariel 11 3 5 2 1497 40
306 30.07.04 Šírava VC Slovenska TOP-24 314 058 Molčanyová Slávka SVK Ariel 12 3 5 2 1497 40
307 07.08.04 Šírava Vinianský strapec 314 051 Molčany Marcel SVK Ariel 11 5 9 4 2265 44
307 07.08.04 Šírava Vinianský strapec 314 062 Stričik Michal SVK Ariel 11 5 9 4 2265 44
307 07.08.04 Šírava Vinianský strapec 314 049 Szurdusz Štefan SVK Ariel 11 5 9 4 2265 44
211 17.08.04 Orava M SR KL 203 327 Dravecký Ján SVK Avantu 11 7 9 7 1470 78
211 17.08.04 Orava M SR KL 203 326 Dravecký Jaroslav SVK Avantu 11 7 9 7 1470 78
211 17.08.04 Orava M SR KL 203 328 Dravecký Rastislav SVK Avantu 11 7 9 7 1470 78
210 14.08.04 Orava O pohár Matúša Čáka 203 326 Dravecký Jaroslav SVK Avantu 11 5 12 6 2010 50
210 14.08.04 Orava O pohár Matúša Čáka 203 327 Dravecký Ján SVK Avantu 11 5 12 6 2010 50
213 11.09.04 Orava Regata kajutových lodí 203 326 Dravecký Jaroslav SVK Avantu 11 5 10 10 505 100
213 11.09.04 Orava Regata kajutových lodí 203 328 Dravecký Rastislav SVK Avantu 11 5 10 10 505 100
213 11.09.04 Orava Regata kajutových lodí svk 003 Dravecká SVK Avantu 12 5 10 10 505 100
212 04.09.04 Orava Modrá stuha Oravy 203 326 Dravecký Jaroslav SVK AVANUR 11 3 6 4 831 67
212 04.09.04 Orava Modrá stuha Oravy 203 329 Kauzal Peter SVK AVANUR 11 3 6 4 831 67
406 11.10.04 Chorvátsko Hubert Adia Cup 104 200 Štecko Peter SVK BELINA 11 5 16 4 3515 25
406 11.10.04 Chorvátsko Hubert Adia Cup 101 254 Macháček Juraj SVK BELINA 11 5 16 4 3515 25
406 11.10.04 Chorvátsko Hubert Adia Cup 101 reg Benčík Paľo SVK BELINA 11 5 16 4 3515 25
406 11.10.04 Chorvátsko Hubert Adia Cup svk 004 Pavlačka Boris SVK BELINA 11 5 16 4 3515 25
406 11.10.04 Chorvátsko Hubert Adia Cup svk 005 Valko Ján SVK BELINA 11 5 16 4 3515 25
213 11.09.04 Orava Regata kajutových lodí svk 001 Vevurka Peter SVK Calyps 11 5 10 11 0 110

Strana 136 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ