.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 150 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 473 Brachtlová Terezka SVK SLOVAN 32 7 7 5 1729 71
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 488 Görföl Tomáš SVK SLOVAN 41 7 7 1 6622 14
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 478 Vaďurová Dominika SVK SLOVAN 42 7 7 1 6622 14
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 101 468 Puchoň Erik SVK SLOVAN 41 7 7 1 6622 14
308 21.08.04 Šírava O pohár SCR Kaluža 317 001 Potucký Juraj SVK Sue 11 5 10 10 505 100
308 21.08.04 Šírava O pohár SCR Kaluža 314 001 Márton Ladislav SVK Sue 11 5 10 10 505 100
207 10.07.04 Orava Prázdninový 203 341 Črep Róbert SVK TABU 11 3 6 1 2637 17
207 10.07.04 Orava Prázdninový 203 342 Žuffová Miroslava SVK TABU 12 3 6 1 2637 17
208 17.07.04 Liptovská Mara O putovný pohár kajutových lodí 203 341 Črep Róbert SVK TABU 11 4 7 1 3784 14
208 17.07.04 Liptovská Mara O putovný pohár kajutových lodí 203 342 Žuffová Miroslava SVK TABU 12 4 7 1 3784 14
258 18.09.04 Liptovská Mara Modrá stuha Liptovskej Mary 203 341 Črep Róbert SVK TABU 11 5 6 1 4395 17
258 18.09.04 Liptovská Mara Modrá stuha Liptovskej Mary 203 342 Žuffová Miroslava SVK TABU 12 5 6 1 4395 17
205 05.06.04 Orava Preteky IYCO 203 341 Črep Róbert SVK Tabu 11 5 6 1 4395 17
205 05.06.04 Orava Preteky IYCO 203 342 Žuffová Miroslava SVK Tabu 12 5 6 1 4395 17
205 05.06.04 Orava Preteky IYCO 203 118 Domiňak Miroslav SVK Tabu 11 5 6 1 4395 17
211 17.08.04 Orava M SR KL 203 341 Črep Róbert SVK Tabu 11 7 9 3 4046 33
211 17.08.04 Orava M SR KL 203 342 Žuffová Miroslava SVK Tabu 12 7 9 3 4046 33
210 14.08.04 Orava O pohár Matúša Čáka 203 341 Črep Róbert SVK Tabu 11 5 12 5 2405 42
210 14.08.04 Orava O pohár Matúša Čáka 203 342 Žuffová Miroslava SVK Tabu 12 5 12 5 2405 42
213 11.09.04 Orava Regata kajutových lodí 203 341 Črep Róbert SVK Tabu 11 5 10 1 5505 10
213 11.09.04 Orava Regata kajutových lodí 203 342 Žuffová Miroslava SVK Tabu 12 5 10 1 5505 10
213 11.09.04 Orava Regata kajutových lodí 203 343 Žuffová Martina SVK Tabu 22 5 10 1 5505 10
307 07.08.04 Šírava Vinianský strapec 203 341 Črep Róbert SVK Tabu 11 5 9 1 5275 11
307 07.08.04 Šírava Vinianský strapec 203 342 Žuffová Miroslava SVK Tabu 12 5 9 1 5275 11
122 24.09.04 Senec M SR Q Team Race 103 299 Borošová Soňa SVK TATRAN 42 7 7 2 4515 29

Strana 150 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ