.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Prehžad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 28 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár cze 002 Topínka LukᚠCZE 4991 0 4 9 5 1424 56
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 033 Plhoň Eduard CZE 4991 11 7 23 19 1288 83
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 034 Topinka LukᚠCZE 4991 11 7 23 19 1288 83
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 037 Šenkýřová Lenka CZE 49915 22 7 23 21 987 91
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 038 Kocianová Barbora CZE 49915 22 7 23 21 987 91
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 001 Storch Petr CZE 49917 11 7 23 3 6902 13
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 002 Hlubuček Pavel CZE 49917 11 7 23 3 6902 13
156 25.06.04 Krážová Kžúč Krážovej cze 001 Klusáčková Radka CZE 49948 0 7 18 11 2205 61
156 25.06.04 Krážová Kžúč Krážovej cze 002 Klusáček Jan CZE 49948 0 7 18 11 2205 61
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 029 Klusáčková Radka CZE 49948 22 7 23 17 1624 74
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 030 Klusáček Jan CZE 49948 31 7 23 17 1624 74
502 07.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pálavská regata cze 001 Šmídová Lenka CZE 5 12 6 53 1 10950 2
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 001 Vaclavová Inna CZE 5 0 5 32 6 4140 19
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 002 Mikesková Monika CZE 5 0 5 32 6 4140 19
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 003 Chalupová Katka CZE 5 0 5 32 6 4140 19
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 004 Václav Filip CZE 5 0 5 32 6 4140 19
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 005 Jančušková Miriam CZE 5 0 5 32 6 4140 19
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 006 Fenclová Veronika CZE 5 0 5 32 6 4140 19
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 007 Krausová Maria CZE 5 0 5 32 6 4140 19
403 10.05.04 Chorvátsko Junácka pasovačka cze 008 Konstecová Lucka CZE 5 0 5 32 6 4140 19
112 12.06.04 Senec Pohár mládeže 103 188 Varga Ján CZE 5 11 5 5 1 4000 20
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 001 Musil TomᚠCZE 5 11 7 7 1 6622 14
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 002 Mrzílek Kamil CZE 5 21 7 7 1 6622 14
507 25.09.04 Nové Mlýny (CZE) MČR cze 042 Šmídová Pavla CZE 5 12 7 49 17 3927 35
501 01.05.04 Nové Mlýny (CZE) Velká cena Optimist cze 089 Polidarová Marketa CZE 50 32 5 61 56 690 92

Strana 28 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ