.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 32 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
501 01.05.04 Nové Mlýny (CZE) Velká cena Optimist cze 187 Dymáková Tereza CZE 56 42 5 61 42 1315 69
507 25.09.04 Nové Mlýny (CZE) MČR cze 052 Matoušková Eva CZE 56 12 7 49 27 2520 55
501 01.05.04 Nové Mlýny (CZE) Velká cena Optimist cze 164 Rozsypal Jakub CZE 57 31 5 61 35 1710 57
502 07.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pálavská regata cze 042 Stránská Lucie CZE 57 22 6 53 42 1212 79
156 25.06.04 Kráľová Kľúč Kráľovej cze 001 Rozsypal Jakub CZE 57 31 7 41 33 1365 80
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 051 Rozsypal Jakub CZE 57 31 7 77 51 1960 66
507 25.09.04 Nové Mlýny (CZE) MČR cze 063 Stránská Lucie CZE 57 22 7 49 39 1400 80
502 07.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pálavská regata cze 008 Novotný Vaclav CZE 6 11 6 53 8 5532 15
502 07.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pálavská regata cze 011 Guryca Nikola CZE 6 11 6 45 9 4800 20
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 053 Pokošová Petra CZE 6 42 7 77 53 1841 69
158 18.09.04 Kráľová Euro Saturn Cup cze 001 Guryča Nikola CZE 6 0 5 19 3 4515 16
507 25.09.04 Nové Mlýny (CZE) MČR cze 003 Guryca Nikola CZE 6 11 7 26 3 7273 12
507 25.09.04 Nové Mlýny (CZE) MČR cze 038 Novotny Vaclav CZE 6 11 7 49 13 4739 27
201 17.04.04 Lipovec Betón Cup cze 002 Paruzek Jiri CZE 6040 0 5 18 17 630 94
201 17.04.04 Lipovec Betón Cup cze 001 Paruzek Zdenek CZE 6040 0 5 18 17 630 94
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 041 Parůžek Jiří CZE 6040 31 3 23 21 423 91
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 042 Kupská Markéta CZE 6040 32 3 23 21 423 91
6066 08.07.04 Lipno (CZE) Mezinárodní MČR cze 046 Parůžek Jiří CZE 6040 31 7 26 26 707 100
6066 08.07.04 Lipno (CZE) Mezinárodní MČR cze 046 Kupská Markéta CZE 6040 32 7 26 26 707 100
502 07.05.04 Nové Mlýny (CZE) Pálavská regata cze 042 Bružek František CZE 60420 21 6 45 40 912 89
512 21.08.04 Rozkoš (CZE) MČR cze 043 Rozsypal Jan CZE 606 41 7 77 43 2478 56
201 17.04.04 Lipovec Betón Cup cze 001 Sínova Alexandra CZE 6064 0 5 18 14 1050 78
201 17.04.04 Lipovec Betón Cup cze 002 Charvát Martin CZE 6064 0 5 18 14 1050 78
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 031 Šínová Alexandra CZE 6064 32 3 23 16 777 70
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 032 Marek Václav CZE 6064 31 3 23 16 777 70

Strana 32 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ