.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2004

Strana 33 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
6066 08.07.04 Lipno (CZE) Mezinárodní MČR cze 041 Šínová Alexandra CZE 6064 32 7 26 21 1358 81
6066 08.07.04 Lipno (CZE) Mezinárodní MČR cze 042 Zárubová Gabriela CZE 6064 32 7 26 21 1358 81
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 031 Šínová Alexandra CZE 6064 32 5 25 16 1475 64
506 18.09.04 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen cze 032 Kühnl Šimon CZE 6064 31 5 25 16 1475 64
508 25.09.04 Brno (CZE) Poslední vítr cze 020 Šínová Alexandra CZE 6064 32 3 23 13 1047 57
508 25.09.04 Brno (CZE) Poslední vítr cze 021 Vlachová Veronika CZE 6064 32 3 23 13 1047 57
201 17.04.04 Lipovec Betón Cup cze 002 Urban David CZE 6065 0 5 18 9 2010 50
201 17.04.04 Lipovec Betón Cup cze 001 Jedlicka Jan CZE 6065 0 5 18 9 2010 50
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 007 Jedlička Jan CZE 6065 21 3 23 4 2583 17
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 008 Urban David CZE 6065 31 3 23 4 2583 17
6066 08.07.04 Lipno (CZE) Mezinárodní MČR cze 025 Jedlička Jan CZE 6065 21 7 26 13 2814 50
6066 08.07.04 Lipno (CZE) Mezinárodní MČR cze 026 Urban David CZE 6065 31 7 26 13 2814 50
509 30.07.04 Žermanice (CZE) 42. Beskydská regata cze 020 Solik Jakub CZE 60734 21 6 12 8 1662 67
162 18.06.04 Sĺňava Balnea Cup cze 001 Vaculka Patrik CZE 608 0 5 20 17 860 85
162 18.06.04 Sĺňava Balnea Cup cze 002 Claus Filip CZE 608 0 5 20 17 860 85
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár cze 001 Vaculka Patrik CZE 608 0 7 18 14 1470 78
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár cze 002 Vodáček Tomáš CZE 608 0 7 18 14 1470 78
508 25.09.04 Brno (CZE) Poslední vítr cze 022 Vaculka Patrik CZE 608 31 3 23 14 951 61
508 25.09.04 Brno (CZE) Poslední vítr cze 023 Marek Václav CZE 608 31 3 23 14 951 61
6151 02.10.04 Brno (CZE) Mem.J.Sedláka cze 012 Martina Kupská CZE 608 32 1 9 8 152 89
6151 02.10.04 Brno (CZE) Mem.J.Sedláka cze 013 Pavel Matoušek CZE 608 41 1 9 8 152 89
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 045 Ráčková Kamila CZE 6086 32 3 23 23 303 100
6064 03.07.04 Lipno (CZE) Král Šumavy cze 046 Zárubová Gabriela CZE 6086 32 3 23 23 303 100
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár cze 001 Ráčková Kamila CZE 6086 0 7 18 16 1064 89
209 06.08.04 Orava M SR LAS, CDT + Interpohár cze 002 Češka David CZE 6086 0 7 18 16 1064 89

Strana 33 z 154 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ