.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2010

Strana 1 z 125 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
6047 03.09.10 Tresna (POL) Puchar Beskidow pol 043 SPYRKA BARBARA POL 16443 12 6 6 2 3468 33
6047 03.09.10 Tresna (POL) Puchar Beskidow pol 045 HERBEĆ CEZARY POL 181 21 6 6 4 1662 67
6047 03.09.10 Tresna (POL) Puchar Beskidow pol 042 PACANOWSKI ARTUR POL 18252 21 6 6 1 5274 17
209 14.08.10 Orava O pohár Matúša Čáka 108 034 Nosko Juraj 1 11 5 15 5 2890 33
209 14.08.10 Orava O pohár Matúša Čáka 108 022 Košťál Jaroslav 1 11 5 15 5 2890 33
209 14.08.10 Orava O pohár Matúša Čáka 110 371 Nosko Ľubomír 1 21 5 15 5 2890 33
209 14.08.10 Orava O pohár Matúša Čáka 213 001 Benček Marek 2 11 5 15 7 2160 47
209 14.08.10 Orava O pohár Matúša Čáka 213 085 Hajdučík Matej 2 11 5 15 7 2160 47
209 14.08.10 Orava O pohár Matúša Čáka 213 088 Koráb Vladimír 2 11 5 15 7 2160 47
513 26.08.10 Nové Mlýny (CZE) MČR aut 037 Nuc Mario AUT 1100 0 7 46 37 1372 80
6055 24.04.10 Neusiedler (AUT) Podersdo Schwerpunktreggata Podersdorf aut 003 Scharnagl Stefan AUT 1141 31 6 70 3 8814 4
6033 02.07.10 Kamien-Pomorski (POL) IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP aut 020 Valentina Faihs AUT 1201 0 9 101 8 10818 8
6055 24.04.10 Neusiedler (AUT) Podersdo Schwerpunktreggata Podersdorf aut 001 Faihs Valentina AUT 1201 32 6 70 1 11676 1
6006 02.04.10 Izola (SLO) Spring cup aut 052 Walter Rasi BAJONS AUT 191829 0 6 52 3 8040 6
913 00.00.00 Šírava Sústredenie Finn 326 001 Potucký Juraj AUT 3 11 2 10 4 998 40
256 18.07.10 Liptovská Mara MS Vaurien aut 002 Roberto Jennewein AUT 35300 0 10 58 54 1320 93
256 18.07.10 Liptovská Mara MS Vaurien aut 001 Stefan Jennewein AUT 35300 0 10 58 54 1320 93
6018 22.05.10 Neusiedler (AUT) Neuseied Spring cup aut 021 Bildstein Benjamin AUT 53390 21 5 19 1 6900 5
6018 22.05.10 Neusiedler (AUT) Neuseied Spring cup aut 022 Hussmann Lukas AUT 53390 21 5 19 1 6900 5
6055 24.04.10 Neusiedler (AUT) Podersdo Schwerpunktreggata Podersdorf aut 001 Malte Winkel AUT 53477 0 5 22 1 7215 5
6055 24.04.10 Neusiedler (AUT) Podersdo Schwerpunktreggata Podersdorf aut 002 Lucas Thielemann AUT 53477 0 5 22 1 7215 5
6055 24.04.10 Neusiedler (AUT) Podersdo Schwerpunktreggata Podersdorf aut 005 Marc Constantin Simmer AUT 53695 0 5 22 3 4830 14
6055 24.04.10 Neusiedler (AUT) Podersdo Schwerpunktreggata Podersdorf aut 006 Rudolf Weiss AUT 53695 0 5 22 3 4830 14
6006 02.04.10 Izola (SLO) Spring cup aut 023 Simon Meister AUT 53733 0 5 49 2 7450 4
6006 02.04.10 Izola (SLO) Spring cup aut 024 David Hussl AUT 53733 0 5 49 2 7450 4

Strana 1 z 125 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ