.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2011

Strana 1 z 98 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
6029 07.07.11 Zadar (CRO) ISAF Youth Sailing World Championship 2011 aus 001 Angus Galloway AUS 21 10 34 3 11550 9
6029 07.07.11 Zadar (CRO) ISAF Youth Sailing World Championship 2011 aus 002 Alexander Gough AUS 21 10 34 3 11550 9
6018 24.05.11 Medemblik (NED) Delta Lloyd Reggata aus 001 Brendan Casey AUS1 11 8 66 3 11544 5
6029 07.07.11 Zadar (CRO) ISAF Youth Sailing World Championship 2011 aut 001 Lara Vadlau AUT 22 10 31 1 15920 3
6029 07.07.11 Zadar (CRO) ISAF Youth Sailing World Championship 2011 aut 002 Tanja Frank AUT 22 10 31 1 15920 3
6012 30.04.11 Neusiedel an See (AUT) Blue Sky Racing day aut 001 Kampelmuhler Nikolaus AUT 1017 21 5 56 1 9245 2
6023 11.06.11 Neusiedel an See (AUT) Spring cup aut 002 Kampelmühler Nikolaus AUT 1017 31 5 20 2 5505 10
6012 30.04.11 Neusiedel an See (AUT) Blue Sky Racing day aut 002 Haan Christoph AUT 1132 21 5 56 2 7740 4
6012 30.04.11 Neusiedel an See (AUT) Blue Sky Racing day aut 001 Kobale Oliver AUT 1136 12 5 56 3 6860 5
309 21.07.11 Šírava Veľká cena Slovenska - MMSR 317 059 Macura Tomáš AUT 12 11 7 19 16 1232 84
6023 11.06.11 Neusiedel an See (AUT) Spring cup aut 011 Itzenthaler Theodor AUT 174071 11 5 9 3 2890 33
6023 11.06.11 Neusiedel an See (AUT) Spring cup aut 010 Stark Angelika AUT 175411 12 5 9 2 3770 22
6023 11.06.11 Neusiedel an See (AUT) Spring cup aut 009 Bajons Rasi AUT 191829 11 5 9 1 5275 11
6007 21.04.11 Izola (SLO) Izola spring cup aut 003 Simon Meister AUT 433 11 7 8 2 4921 25
6007 21.04.11 Izola (SLO) Izola spring cup aut 004 Marc Simmer AUT 433 11 7 8 2 4921 25
6007 21.04.11 Izola (SLO) Izola spring cup aut 005 Benjamin Bildenstein AUT 434 11 7 8 3 3689 38
6007 21.04.11 Izola (SLO) Izola spring cup aut 006 David Hussl AUT 434 11 7 8 3 3689 38
6007 21.04.11 Izola (SLO) Izola spring cup aut 001 Florian Felzmann AUT 477 11 7 8 1 7028 13
6007 21.04.11 Izola (SLO) Izola spring cup aut 002 Simon Bildestein AUT 477 11 7 8 1 7028 13
6037 22.08.11 Neusiedel an See (AUT) Austrian Youth championship aut 003 Frank Tanja AUT 53486 21 7 31 3 7805 10
6037 22.08.11 Neusiedel an See (AUT) Austrian Youth championship aut 004 Chiara Strobl Oliver AUT 53486 21 7 31 3 7805 10
6012 30.04.11 Neusiedel an See (AUT) Blue Sky Racing day aut 001 Vadlau Lara AUT 53695 22 5 14 1 6235 7
6012 30.04.11 Neusiedel an See (AUT) Blue Sky Racing day aut 002 Frank Tanja Chiara AUT 53695 22 5 14 1 6235 7
6012 30.04.11 Neusiedel an See (AUT) Blue Sky Racing day aut 003 Schamagl Stefan AUT 53733 21 5 14 3 3850 21
6012 30.04.11 Neusiedel an See (AUT) Blue Sky Racing day aut 004 Hussl Raphael AUT 53733 21 5 14 3 3850 21

Strana 1 z 98 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ