.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2016

Strana 42 z 91 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 326 008 Rozsypal Alexander SVK GINI 1 3 11 7 891 64
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 317 058 Denhardt Róbert SVK GINI 1 3 11 7 891 64
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 302 064 Vosika Peter SVK ABOVIA 1 3 11 2 2523 18
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 325 003 Kolesár Martin SVK RHEA 1 3 11 3 1995 27
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 325 025 Kolesárová Silvia SVK RHEA 2 3 11 3 1995 27
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 325 009 Čurma Peter SVK RHEA 1 3 11 3 1995 27
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 314 073 Zubár Dezider SVK TRAMON 1 3 11 4 1620 36
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 317 061 Kollar Kamil SVK FIONA 1 3 11 1 3426 9
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 317 062 Macura Michal SVK FIONA 1 3 11 1 3426 9
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 317 057 Macura Michal SVK FIONA 1 3 11 1 3426 9
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 302 002 Kollár Marián SVK ABOVIA 1 3 11 2 2523 18
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 326 019 Ondová Katarína SVK SUE 32 3 11 10 426 91
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 302 110 Dudáš Ladislav SVK SEYLA 1 3 11 11 303 100
311 23.07.16 Zemplínska Šírava OLD BOYS 3.ročník 302 001 Mikloš Edmund SVK SEYLA 1 3 11 11 303 100
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 2 9 1 2110 11
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 116 Miškov Alexander SVK 500 31 2 9 2 1508 22
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 128 Vyoral Dominik SVK 275 31 2 9 3 1156 33
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 2 9 4 906 44
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 641 42 2 9 5 712 56
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 42 2 9 6 554 67
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 161 Cedzo Michal SVK 1 31 2 9 7 420 78
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 2 9 8 304 89
967 23.07.16 Liptovská Mara LS Stred 23 223 139 Ursíny Juraj SVK 3 41 2 9 9 202 100
6048 23.07.16 Sopot (POL) T293 European Championships 316 156 Karolína Beránková SVK 11 32 9 72 29 4463 40
6048 23.07.16 Sopot (POL) T293 European Championships 316 159 Lenka Beránková SVK 49 9 42 22 3436 52

Strana 42 z 91 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ