.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2016

Strana 32 z 91 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
2004 02.07.16 Domaša Náborový tábor Domaša 1 316 222 Quittnerová Natálie SVK 301 42 2 18 12 554 67
2004 02.07.16 Domaša Náborový tábor Domaša 1 316 210 Janák Ivan SVK 307 41 2 18 13 484 72
2004 02.07.16 Domaša Náborový tábor Domaša 1 316 172 Onderišinová Anne SVK 306 42 2 18 14 420 78
2004 02.07.16 Domaša Náborový tábor Domaša 1 316 227 Kovalík Jakub SVK 305 41 2 18 15 360 83
2004 02.07.16 Domaša Náborový tábor Domaša 1 316 229 Juhásová Martina SVK 309 32 2 18 16 304 89
2004 02.07.16 Domaša Náborový tábor Domaša 1 316 218 Miková Michaela SVK 303 32 2 18 17 252 94
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 235 009 Lénárt Ondrej SVK Selene 1 2 7 3 938 43
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 235 003 Štaffen Roman SVK Selene 1 2 7 3 938 43
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 235 010 Crk Milan SVK Selene 1 2 7 3 938 43
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 235 012 Roblik Ondrej SVK Selene 11 2 7 3 938 43
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 001 Brestovský Štefan SVK Twiste 1 2 7 4 688 57
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 120 Drengubiak Vladimír SVK Twiste 1 2 7 4 688 57
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 900 236 Simko Marian SVK Twiste 1 2 7 4 688 57
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 215 043 Ružička Peter SVK MIRA 1 2 7 5 494 71
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 215 003 Ružička Pavel SVK MIRA 1 2 7 5 494 71
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 215 131 Babjak Marián SVK ADRIA 1 2 7 2 1290 29
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 055 Machovec Jakub SVK ADRIA 31 2 7 2 1290 29
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 160 Machovec Marek SVK ADRIA 21 2 7 2 1290 29
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 056 Machovec Matúš SVK 36031 41 0 1 1 0 100
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 161 Cedzo Michal SVK 36031 31 0 1 1 100
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 2 13 1 2430 8
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 500 31 2 13 2 1828 15
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 2 13 3 1476 23
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 092 Oršula Jakub SVK 986 31 2 13 4 1226 31
255 02.07.16 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP II. - PLM 223 096 Pačinová Michaela SVK 331 32 2 13 5 1032 38

Strana 32 z 91 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ