.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2016

Strana 37 z 91 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 302 110 Dudáš Ladislav SVK SEYLA 1 4 9 8 608 89
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 317 046 Mana Marian SVK REA 1 4 9 7 840 78
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 326 021 Ondo Michal SVK TYCHE 1 4 9 6 1108 67
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 302 114 Huštáty Ladislav SVK REA 1 4 9 7 840 78
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 302 094 Klamár Ján SVK ALYA I 1 4 9 3 2312 33
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 314 003 Max Radovan SVK ALYA I 1 4 9 3 2312 33
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 006 Pado Martin SVK DREAM 1 4 9 4 1812 44
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 007 Mošpan Zděnek SVK DREAM 1 4 9 4 1812 44
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 018 Padová Viera SVK DREAM 2 4 9 4 1812 44
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 001 Mošpanová Drahomíra SVK DREAM 2 4 9 4 1812 44
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 020 Hospodár Pavol SVK MARčA 1 4 9 5 1424 56
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 004 Hospodár Pavol SVK MARčA 1 4 9 5 1424 56
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 008 Čurma Vladimír SVK TYCHE 1 4 9 6 1108 67
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 028 Gornyitzki Peter SVK TYCHE 1 4 9 6 1108 67
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 317 061 Kollar Kamil SVK FIONA 1 4 9 1 4220 11
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 317 062 Macura Michal SVK FIONA 1 4 9 1 4220 11
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 003 Kolesár Martin SVK RHEA I 1 4 9 2 3016 22
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 025 Kolesárová Silvia SVK RHEA I 2 4 9 2 3016 22
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 009 Čurma Peter SVK RHEA I 1 4 9 2 3016 22
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 042 Kudroč Róbert SVK RHEA I 1 4 9 2 3016 22
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 325 033 Klamár Rastislav SVK ALYA I 1 4 9 3 2312 33
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 302 002 Kollár Marián SVK ABOVIA 1 4 9 9 404 100
309 09.07.16 Zemplínska Šírava Majstr.oblasti-Pohár TATUM 302 064 Vosika Peter SVK ABOVIA 1 4 9 9 404 100
5028 14.07.16 Balaton (HUN) 48. Kékszalag ERSTE WORLD Nagydíj 142 001 Branislav Zubaľ SVK 77 1 5 49 9 4185 18
5028 14.07.16 Balaton (HUN) 48. Kékszalag ERSTE WORLD Nagydíj 140 003 Jozef Kollár SVK 77 1 5 49 9 4185 18

Strana 37 z 91 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ