.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2018 v lodnej triede KJP

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 108 069 Fenik Marek SVK NINA 1 4 5 5 404 100
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 203 075 Novák Zdeno SVK CALIBR 1 4 5 1 3200 20
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 203 362 Kopcík Daniel SVK CALIBR 1 4 5 1 3200 20
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 108 023 Heglas Peter SVK CALIBR 1 4 5 1 3200 20
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 234 016 Hrubjak Martin SVK MILENK 21 4 5 2 1996 40
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 203 118 Domiňak Miroslav SVK OKAZJA 1 4 5 3 1292 60
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 203 361 Domiňák David SVK OKAZJA 21 4 5 3 1292 60
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 203 360 Lovás Pavol SVK OKAZJA 1 4 5 3 1292 60
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 202 120 Halaša Boris SVK SELENE 21 4 5 4 792 80
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 237 011 Lénárt Ondrej SVK SELENE 1 4 5 4 792 80
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 202 113 Halaša Milan SVK SELENE 1 4 5 4 792 80
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 108 082 Krasňan Róbert SVK NINA 1 4 5 5 404 100
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 234 014 Hrubjak Karol SVK MILENK 1 4 5 2 1996 40
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 111 Benček Jozef SVK NINA 1 4 5 5 404 100
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 205 044 Baran Miroslav SVK Black 1 1 3 3 101 100
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 139 Jurisová Adela SVK TAJANA 12 1 3 2 277 67
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 223 133 Zupka Šimon SVK TAJANA 11 1 3 2 277 67
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 223 134 Hropko Fero SVK TAJANA 1 1 3 2 277 67
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 111 Benček Jozef SVK NINA 1 1 3 1 578 33
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 108 082 Krasňan Róbert SVK NINA 1 1 3 1 578 33
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 108 069 Fenik Marek SVK NINA 1 1 3 1 578 33
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 213 111 Benček Jozef SVK NINA 1 2 4 2 804 50
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 119 Drengubiak Patrik SVK TWISTE 41 2 4 4 202 100
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 192 Gemzický Milan SVK TWISTE 1 2 4 4 202 100
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 049 Abonyi Peter SVK TWISTE 1 2 4 4 202 100

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ