Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2018 v lodnej triede KJP
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
454
Čulen Marek
SVK 105
1
3
9
1
3165
11
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
453
Čulenová Mária
SVK 105
2
3
9
1
3165
11
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
120
Psalman Miroslav
SVK 103
1
3
9
2
2262
22
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 103
2
3
9
2
2262
22
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
353
Kollárik Matej
SVK 101
1
3
9
3
1734
33
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
434
Današová Martina
SVK 101
12
3
9
3
1734
33
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
419
Kováč Martin
SVK 108
1
3
9
4
1359
44
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
449
Kováč Ján
SVK 108
1
3
9
4
1359
44
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
436
Filo Stanislav
SVK 106
1
3
9
5
1068
56
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
212
Kollárik Igor
SVK 106
1
3
9
5
1068
56
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
219
Varga Stanislav
SVK 100
1
3
9
6
831
67
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
394
Dudej Vasil
SVK 100
1
3
9
6
831
67
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
108
034
Nosko Juraj
SVK 104
1
3
9
7
630
78
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
108
035
Nosková Helena
SVK 104
2
3
9
7
630
78
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
437
Paleš Robert
SVK 107
1
3
9
8
456
89
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
288
Držík Juraj
SVK 107
1
3
9
8
456
89
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
444
Kubek Lubos
SVK 102
1
3
9
9
303
100
153
07.07.18
Slnava
Orviský Cup
110
039
Prišticová Júlia
SVK 102
2
3
9
9
303
100
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
395
Matuška Ján
SVK 103
1
3
7
1
2838
14
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
232
025
Macejka Ľubomír
SVK 103
1
3
7
1
2838
14
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
454
Čulen Marek
SVK 105
1
3
7
2
1935
29
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
452
Kudrna Allan
SVK 105
1
3
7
2
1935
29
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
120
Psalman Miroslav
SVK 100
1
3
7
3
1407
43
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
219
Varga Stanislav
SVK 100
1
3
7
3
1407
43
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
435
Urban Jozef
SVK 110
1
3
7
4
1032
57
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
288
Držík Juraj
SVK 110
1
3
7
4
1032
57
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
013
Vitko Juraj
SVK 109
1
3
7
5
741
71
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
034
Kovár Anton
SVK 109
1
3
7
5
741
71
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
108
034
Nosko Juraj
SVK 104
1
3
7
6
504
86
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
108
035
Nosková Helena
SVK 104
2
3
7
6
504
86
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
434
Današová Martina
SVK 111
12
3
7
7
303
100
155
01.09.18
Slnava
Sĺňavská riasa
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 111
1
3
7
7
303
100
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
212
Kollárik Igor
SVK 101
1
2
6
1
1758
17
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
192
Zelenay Róbert
SVK 101
1
2
6
1
1758
17
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
353
Kollárik Matej
SVK 101
1
2
6
1
1758
17
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
395
Matuška Ján
SVK 107
1
2
6
2
1156
33
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
441
Bačik Boris
SVK 107
1
2
6
2
1156
33
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
322
Krobot Jaromír
SVK 292
1
2
6
3
804
50
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
288
Držík Juraj
SVK 292
1
2
6
3
804
50
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
219
Varga Stanislav
SVK 110
1
2
6
4
554
67
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
436
Filo Stanislav
SVK 110
1
2
6
4
554
67
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
394
Dudej Vasil
SVK 110
1
2
6
4
554
67
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
013
Vitko Juraj
SVK 109
1
2
6
5
360
83
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
034
Kovár Anton
SVK 109
1
2
6
5
360
83
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
181
Torák Waldemar
SVK 108
1
2
6
6
202
100
156
13.10.18
Slnava
Zastavené vetry
110
363
Psalman Boris
SVK 108
1
2
6
6
202
100
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
4
5
5
404
100
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
108
082
Krasňan Róbert
SVK NINA
1
4
5
5
404
100
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
202
120
Halaša Boris
SVK SELENE
21
4
5
4
792
80
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
202
113
Halaša Milan
SVK SELENE
1
4
5
4
792
80
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
203
075
Novák Zdeno
SVK CALIBR
1
4
5
1
3200
20
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
203
362
Kopcík Daniel
SVK CALIBR
1
4
5
1
3200
20
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
108
023
Heglas Peter
SVK CALIBR
1
4
5
1
3200
20
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
234
014
Hrubjak Karol
SVK MILENK
1
4
5
2
1996
40
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
234
016
Hrubjak Martin
SVK MILENK
21
4
5
2
1996
40
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
4
5
3
1292
60
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
203
361
Domiňák David
SVK OKAZJA
21
4
5
3
1292
60
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZJA
1
4
5
3
1292
60
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
237
011
Lénárt Ondrej
SVK SELENE
1
4
5
4
792
80
204
23.06.18
Orava
Memoriál Roba ČrECa - OL2
213
111
Benček Jozef
SVK NINA
1
4
5
5
404
100
206
07.07.18
Orava
Motor Yacht 1 - OL3
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
1
3
1
578
33
206
07.07.18
Orava
Motor Yacht 1 - OL3
108
082
Krasňan Róbert
SVK NINA
1
1
3
1
578
33
206
07.07.18
Orava
Motor Yacht 1 - OL3
213
111
Benček Jozef
SVK NINA
1
1
3
1
578
33
206
07.07.18
Orava
Motor Yacht 1 - OL3
223
134
Hropko Fero
SVK TAJANA
1
1
3
2
277
67
206
07.07.18
Orava
Motor Yacht 1 - OL3
223
133
Zupka Šimon
SVK TAJANA
11
1
3
2
277
67
206
07.07.18
Orava
Motor Yacht 1 - OL3
213
139
Jurisová Adela
SVK TAJANA
12
1
3
2
277
67
206
07.07.18
Orava
Motor Yacht 1 - OL3
205
044
Baran Miroslav
SVK Black
1
1
3
3
101
100
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIA
1
2
4
1
1406
25
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZIA
1
2
4
1
1406
25
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
234
014
Hrubjak Karol
SVK Milenk
1
2
4
2
804
50
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
234
016
Hrubjak Martin
SVK Milenk
21
2
4
2
804
50
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
2
4
3
452
75
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
108
082
Krasňan Róbert
SVK NINA
1
2
4
3
452
75
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
213
111
Benček Jozef
SVK NINA
1
2
4
3
452
75
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
237
011
Lénárt Ondrej
SVK Selene
1
2
4
4
202
100
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
237
013
Roblík Ondrej
SVK Selene
11
2
4
4
202
100
208
28.07.18
Orava
Interregata - OL5
108
018
Centový Richard
SVK Selene
1
2
4
4
202
100
209
18.08.18
Orava
Orava cup
237
002
Fedor Stanislav
SVK ARZÉN
1
5
9
8
760
89
209
18.08.18
Orava
Orava cup
232
027
Štrba Miroslav
SVK 52
1
5
9
7
1050
78
209
18.08.18
Orava
Orava cup
237
011
Lénárt Ondrej
SVK 6
1
5
9
6
1385
67
209
18.08.18
Orava
Orava cup
202
120
Halaša Boris
SVK 6
21
5
9
6
1385
67
209
18.08.18
Orava
Orava cup
108
018
Centový Richard
SVK 6
1
5
9
6
1385
67
209
18.08.18
Orava
Orava cup
202
113
Halaša Milan
SVK 6
1
5
9
6
1385
67
209
18.08.18
Orava
Orava cup
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
5
9
7
1050
78
209
18.08.18
Orava
Orava cup
213
111
Benček Jozef
SVK NINA
1
5
9
5
1780
56
209
18.08.18
Orava
Orava cup
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
5
9
5
1780
56
209
18.08.18
Orava
Orava cup
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZIA
1
5
9
4
2265
44
209
18.08.18
Orava
Orava cup
203
075
Novák Zdeno
SVK Calibr
1
5
9
1
5275
11
209
18.08.18
Orava
Orava cup
234
014
Hrubjak Karol
SVK Calibr
1
5
9
1
5275
11
209
18.08.18
Orava
Orava cup
234
016
Hrubjak Martin
SVK Calibr
21
5
9
1
5275
11
209
18.08.18
Orava
Orava cup
301
150
Kriš Daniel
SVK 407
1
5
9
2
3770
22
209
18.08.18
Orava
Orava cup
301
165
Hrubý Michal
SVK 407
1
5
9
2
3770
22
209
18.08.18
Orava
Orava cup
223
052
Machovec Dezider
SVK Adria
1
5
9
3
2890
33
209
18.08.18
Orava
Orava cup
223
105
Luštík Jozef
SVK Adria
1
5
9
3
2890
33
209
18.08.18
Orava
Orava cup
223
177
Esteves André
SVK Adria
1
5
9
3
2890
33
209
18.08.18
Orava
Orava cup
215
131
Babjak Marián
SVK Adria
1
5
9
3
2890
33
209
18.08.18
Orava
Orava cup
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIA
1
5
9
4
2265
44
209
18.08.18
Orava
Orava cup
237
006
Ščamba Igor
SVK ARZÉN
1
5
9
8
760
89
209
18.08.18
Orava
Orava cup
203
358
Zaťkuliak Martin
SVK FOKA
1
5
9
9
505
100
209
18.08.18
Orava
Orava cup
203
325
Nováková Daniela
SVK FOKA
2
5
9
9
505
100
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
11
11
505
100
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
203
358
Zaťkuliak Martin
SVK ARZEN
1
5
11
10
710
91
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
083
Kováč Martin
SVK 17
11
5
11
8
1195
73
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
238
019
Zacharov Juraj
SVK ZAFIR
1
5
11
9
940
82
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
238
003
Nagy Gejza
SVK ZAFIR
1
5
11
9
940
82
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
237
002
Fedor Stanislav
SVK ARZEN
1
5
11
10
710
91
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
203
325
Nováková Daniela
SVK ARZEN
2
5
11
10
710
91
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
110
371
Nosko Ľubomír
SVK KONDOR
1
5
11
4
2700
36
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
234
003
Hajdučík Matej
SVK KONDOR
1
5
11
4
2700
36
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
237
011
Lénárt Ondrej
SVK SELENE
1
5
11
5
2215
45
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
202
113
Halaša Milan
SVK SELENE
1
5
11
5
2215
45
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
202
120
Halaša Boris
SVK SELENE
21
5
11
5
2215
45
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
5
11
6
1820
55
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
213
111
Benček Jozef
SVK NINA
1
5
11
6
1820
55
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
5
11
7
1485
64
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
232
027
Štrba Miroslav
SVK 52
1
5
11
7
1485
64
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
110
245
Graus Jozef
SVK 17
1
5
11
8
1195
73
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
238
012
Kelemen Michal
SVK 66
1
5
11
1
5710
9
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
238
007
Šurín Peter
SVK 66
1
5
11
1
5710
9
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
238
014
Malovaný Richard
SVK 66
1
5
11
1
5710
9
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
5
11
2
4205
18
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
223
053
Machovcová Adriána
SVK 517
2
5
11
2
4205
18
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
5
11
2
4205
18
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
223
212
Noris Tomáš
SVK 517
1
5
11
2
4205
18
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
234
014
Hrubjak Karol
SVK CALIBR
1
5
11
3
3325
27
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
234
016
Hrubjak Martin
SVK CALIBR
21
5
11
3
3325
27
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
023
Heglas Peter
SVK CALIBR
1
5
11
3
3325
27
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
034
Nosko Juraj
SVK KONDOR
1
5
11
4
2700
36
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZJA
1
5
11
11
505
100
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
110
449
Kováč Ján
SVK 17
1
5
11
8
1195
73
210
25.08.18
Orava
O pohár Matúša Čáka
110
419
Kováč Martin
SVK 17
1
5
11
8
1195
73
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
213
111
Benček Jozef
SVK NINA
1
2
4
2
804
50
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZIA
1
2
4
1
1406
25
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
2
4
2
804
50
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIA
1
2
4
1
1406
25
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
108
082
Krasňan Róbert
SVK NINA
1
2
4
2
804
50
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
2
4
3
452
75
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
2
4
3
452
75
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
128
Vyoral Dominik
SVK ADRIA2
31
2
4
3
452
75
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK TWISTE
1
2
4
4
202
100
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
119
Drengubiak Patrik
SVK TWISTE
41
2
4
4
202
100
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
049
Abonyi Peter
SVK TWISTE
1
2
4
4
202
100
250
12.05.18
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
192
Gemzický Milan
SVK TWISTE
1
2
4
4
202
100
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
108
069
Fenik Marek
SVK 888
1
1
3
3
101
100
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
203
361
Dominák David
SVK 3
21
1
3
2
277
67
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
223
177
Esteves André
SVK ADRIA
1
1
3
1
578
33
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
203
118
Dominak Miroslav
SVK 3
1
1
3
2
277
67
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
203
359
Dominák Ludovít
SVK 3
21
1
3
2
277
67
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
1
3
1
578
33
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
1
3
1
578
33
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
1
3
1
578
33
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
108
082
Krasnan Róbert
SVK 888
1
1
3
3
101
100
251
19.05.18
Liptovská Mara
Májová regata
108
018
Centový Richard
SVK 888
1
1
3
3
101
100
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
104
Kocan Ivan
SVK COBRA
1
5
11
11
505
100
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
106
Franeková Anna
SVK COBRA
2
5
11
11
505
100
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK twiste
41
5
11
10
710
91
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIa
1
5
11
4
2700
36
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIa
1
5
11
4
2700
36
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
177
Esteves André
SVK ADRIa
1
5
11
4
2700
36
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
5
11
5
2215
45
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
224
056
Hudec Miroslav
SVK TRIM
1
5
11
5
2215
45
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
5
11
6
1820
55
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
213
111
Benček Jozef
SVK NINA
1
5
11
6
1820
55
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
108
082
Krasňan Róbert
SVK NINA
1
5
11
6
1820
55
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
215
003
Ružička Pavel
SVK LG500
1
5
11
7
1485
64
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
215
206
Geib Filip
SVK LG500
21
5
11
7
1485
64
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEAMO
1
5
11
8
1195
73
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEAMO
1
5
11
8
1195
73
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
234
014
Hrubjak Karol
SVK MILENK
1
5
11
9
940
82
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
237
011
Lénárt Ondrej
SVK MILENK
1
5
11
9
940
82
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK twiste
1
5
11
10
710
91
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
325
009
Čurma Peter
SVK RHEA 2
1
5
11
3
3325
27
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
224
044
Repko Martin
SVK RHEA 2
1
5
11
3
3325
27
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIa
1
5
11
4
2700
36
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
203
075
Novák Zdeno
SVK Calibr
1
5
11
1
5710
9
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
108
023
Heglas Peter
SVK Calibr
1
5
11
1
5710
9
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
203
362
Kopcík Daniel
SVK Calibr
1
5
11
1
5710
9
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
11
2
4205
18
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZJA
1
5
11
2
4205
18
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
202
066
Rolík Rastislav
SVK OKAZJA
1
5
11
2
4205
18
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
325
003
Kolesár Martin
SVK RHEA 2
1
5
11
3
3325
27
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
203
075
Novák Zdeno
SVK 115
1
0
6
1
17
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
108
023
Heglas Peter
SVK 115
1
0
6
1
17
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
203
362
Kopcík Daniel
SVK 115
1
0
6
1
17
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
0
6
2
33
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK 517
1
0
6
2
33
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
0
6
2
33
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
234
014
Hrubjak Karol
SVK 526
1
0
6
3
50
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
237
011
Lénárt Ondrej
SVK 526
1
0
6
3
50
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 000003
1
0
6
4
67
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
203
361
Domiňák David
SVK 000003
21
0
6
4
67
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
203
360
Lovás Pavol
SVK 000003
1
0
6
4
67
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
207
198
Navara Karel
SVK NAVARA
1
0
6
5
83
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
207
202
Navara Marko
SVK NAVARA
11
0
6
5
83
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
207
092
Pavella Dušan
SVK PAVELA
1
0
6
6
100
253
09.06.18
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
215
210
Onofrej Tomáš
SVK PAVELA
1
0
6
6
100
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
cze
002
Dana Rákosová
SVK 597
2
3
4
4
303
100
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
212
Noris Tomáš
SVK 517
1
3
4
1
2109
25
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
3
4
1
2109
25
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
3
4
2
1206
50
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
128
Vyoral Dominik
SVK 3
31
3
4
2
1206
50
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK 3
1
3
4
2
1206
50
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
3
4
3
678
75
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
108
082
Krasňan Róbert
SVK NINA
1
3
4
3
678
75
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
cze
001
Pavel Rákos
SVK 597
1
3
4
4
303
100
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
3
4
1
2109
25
257
11.08.18
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
3
4
1
2109
25
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
130
002
Fedor Bohumil
SVK 3
1
2
5
1
1600
20
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
130
008
Fedorová Jana
SVK 3
2
2
5
1
1600
20
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
130
032
Fedorova Andrea Veronika
SVK 3
22
2
5
1
1600
20
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
207
039
Antol Vladimír
SVK 4
1
2
5
2
998
40
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2
1
2
5
3
646
60
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2
41
2
5
3
646
60
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
223
177
Esteves André
SVK 2
1
2
5
3
646
60
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
223
077
Šimko Gabriel
SVK 2
1
2
5
3
646
60
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
215
003
Ružička Pavel
SVK 350034
1
2
5
4
396
80
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
215
043
Ružička Peter
SVK 350034
1
2
5
4
396
80
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
215
023
Hlavsa Ján
SVK 350034
1
2
5
4
396
80
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
207
198
Navara Karel
SVK 1
1
2
5
5
202
100
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
207
200
Navara Branislav
SVK 1
1
2
5
5
202
100
265
29.09.18
Liptovská Mara
Modra stuha
207
202
Navara Marko
SVK 1
11
2
5
5
202
100
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
901
105
Škantár František
SVK VICTOR
1
4
8
8
404
100
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
4
8
7
636
88
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
4
8
7
636
88
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
327
015
Makuch Martin
SVK QUEENI
31
4
8
2
2812
25
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
301
168
Petrík Matej
SVK CMOTA
1
4
8
3
2108
38
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
301
169
Cerva Lukáš
SVK CMOTA
1
4
8
3
2108
38
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
301
163
Baláž Ondrej
SVK FALCON
1
4
8
4
1608
50
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
4
8
4
1608
50
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
4
8
4
1608
50
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
327
007
Repáň Peter
SVK LEGACY
1
4
8
5
1220
63
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
327
011
Čunderlík Ján
SVK LEGACY
1
4
8
5
1220
63
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
4
8
6
904
75
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
318
027
Kršák Branislav
SVK DORIS
1
4
8
6
904
75
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
318
029
Šepeľa Peter
SVK DORIS
1
4
8
6
904
75
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
327
012
Makuchová Mária
SVK QUEENI
2
4
8
2
2812
25
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
327
003
Makuch Alexej
SVK QUEENI
1
4
8
2
2812
25
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
301
189
Jarombek Martin
SVK JULIE
1
4
8
1
4016
13
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
4
8
1
4016
13
310
16.06.18
Domaša
Zátoka Cup 2018
901
106
Kaliňák Vladimír
SVK VICTOR
1
4
8
8
404
100
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
327
011
Čunderlík Ján
SVK DRAGON
1
2
5
4
396
80
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
2
5
5
202
100
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
2
5
4
396
80
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
2
5
4
396
80
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
184
Košalko Stanislav
SVK STRIBO
1
2
5
3
646
60
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
186
Fedorňák Ján
SVK STRIBO
1
2
5
3
646
60
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
2
5
1
1600
20
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
2
5
1
1600
20
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
180
Kapráľ Matej
SVK CHARLO
1
2
5
2
998
40
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
179
Kapráľ Radovan
SVK CHARLO
1
2
5
2
998
40
312
25.08.18
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
318
028
Vavrek František
SVK DORIS
1
2
5
5
202
100
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
194
Hajči Milada
SVK SANAND
2
5
5
4
748
80
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
033
Juriček Peter
SVK LADYD
1
5
5
4
748
80
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
167
Kollár Martin
SVK SANAND
1
5
5
4
748
80
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
169
Cerva Lukáš
SVK SANAND
1
5
5
4
748
80
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
186
Fedorňák Ján
SVK STRIBO
1
5
5
2
2495
40
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
5
8
1
5020
13
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
224
043
Rolík Jakob
SVK TRIM
21
5
8
1
5020
13
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
317
046
Mana Marian
SVK LUK IV
1
5
8
2
3515
25
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
328
001
Kurej Ľuboš
SVK LUK IV
1
5
8
2
3515
25
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
328
006
Kurej Lukáš
SVK LUK IV
1
5
8
2
3515
25
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
5
8
3
2635
38
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
189
Jarombek Martin
SVK JULIE
1
5
8
3
2635
38
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
8
4
2010
50
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
8
4
2010
50
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
325
003
Kolesár Martin
SVK RHEA 2
1
5
8
5
1525
63
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
224
044
Repko Martin
SVK RHEA 2
1
5
8
5
1525
63
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
325
009
Čurma Peter
SVK RHEA 2
1
5
8
5
1525
63
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
5
8
6
1130
75
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA2
1
5
8
6
1130
75
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
5
8
6
1130
75
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
314
116
Senčar Ludvik
SVK LUKA
1
5
8
7
795
88
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
316
189
Senčar Daniel
SVK LUKA
31
5
8
7
795
88
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
316
026
Lami Alexander
SVK LUKA
1
5
8
7
795
88
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
5
8
8
505
100
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
5
8
8
505
100
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
163
Baláž Ondrej
SVK FALCON
1
5
8
8
505
100
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
5
5
1
4000
20
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
5
5
1
4000
20
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
327
011
Čunderlík Ján
SVK DRAGON
1
5
5
1
4000
20
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
195
Bačová Bašistová Tatiana
SVK SANAND
2
5
5
4
748
80
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
050
Ňachaj Daniel
SVK LADYD
1
5
5
4
748
80
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
143
Petrík Šimon
SVK LABIAN
21
5
5
3
1615
60
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
193
Fedorňák Michal
SVK STRIBO
1
5
5
2
2495
40
313
15.09.18
Domaša
15.míľ po Domaši 43.roč.
301
139
Petrík Martin
SVK LABIAN
1
5
5
3
1615
60
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
156
Čížik Róbert
SVK LABIAN
1
7
6
5
1260
83
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
pol
003
Baňas Dalibor
SVK LABIAN
1
7
6
5
1260
83
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
139
Petrík Martin
SVK LABIAN
1
7
6
5
1260
83
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
165
Hrubý Michal
SVK JULIE
1
7
12
2
6153
17
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
7
12
3
4921
25
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
7
12
3
4921
25
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
325
051
Macura Michal
SVK FIONA
1
7
12
3
4921
25
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
317
046
Mana Marian
SVK LUK 4
1
7
12
4
4046
33
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
328
001
Kurej Ľuboš
SVK LUK 4
1
7
12
4
4046
33
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
328
006
Kurej Lukáš
SVK LUK 4
1
7
12
4
4046
33
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
7
12
5
3367
42
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA2
1
7
12
5
3367
42
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
7
12
5
3367
42
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
223
055
Machovec Jakub
SVK ADRIA2
21
7
12
5
3367
42
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
7
12
6
2814
50
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
224
043
Rolík Jakob
SVK TRIM
21
7
12
6
2814
50
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIJ
1
7
12
7
2345
58
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZIJ
1
7
12
7
2345
58
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
325
003
Kolesár Martin
SVK RHEA2
1
7
12
8
1939
67
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
224
044
Repko Martin
SVK RHEA2
1
7
12
8
1939
67
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
7
12
9
1582
75
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
7
12
9
1582
75
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
327
007
Repáň Peter
SVK LEGACY
1
7
12
10
1260
83
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
327
011
Čunderlík Ján
SVK LEGACY
1
7
12
10
1260
83
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
327
008
Uhlár Peter
SVK LEGACY
1
7
12
10
1260
83
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
314
116
Senčar Ludvik
SVK LUKA
1
7
12
11
973
92
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
316
189
Senčar Daniel
SVK LUKA
31
7
12
11
973
92
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
180
Kapráľ Matej
SVK CHARLO
1
7
12
12
707
100
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
179
Kapráľ Radovan
SVK CHARLO
1
7
12
12
707
100
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
203
075
Novák Zdeno
SVK MILENK
1
7
6
1
6153
17
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
234
014
Hrubjak Karol
SVK MILENK
1
7
6
1
6153
17
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
181
Bosák Miroslav
SVK MAGIC
1
7
6
2
4046
33
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
901
115
Kušnír Robert
SVK MAGIC
1
7
6
2
4046
33
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
7
6
3
2814
50
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
7
6
3
2814
50
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
901
117
Ongrady Matúš
SVK DRAGON
1
7
6
3
2814
50
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
163
Baláž Ondrej
SVK FALCON
1
7
6
4
1939
67
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
7
6
4
1939
67
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
317
059
Macura Tomáš
SVK FALCON
1
7
6
4
1939
67
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
101
365
Tuleja Tomáš
SVK BLACKP
1
7
12
1
8260
8
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
101
563
Tulejová Andrea
SVK BLACKP
2
7
12
1
8260
8
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
7
12
2
6153
17
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
186
Fedorňák Ján
SVK STRIBO
1
7
6
6
707
100
314
21.09.18
Domaša
Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
301
193
Fedorňák Michal
SVK STRIBO
1
7
6
6
707
100
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
326
001
Potucký Juraj
SVK 41
1
3
6
1
2637
17
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
238
019
Zacharov Juraj
SVK 41
1
3
6
1
2637
17
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
317
037
Kincel Peter
SVK 20
11
3
6
2
1734
33
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
317
038
Kincel František
SVK 20
1
3
6
2
1734
33
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
901
107
Rozsypal Alexander
SVK 30
1
3
6
3
1206
50
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
314
003
Max Radovan
SVK 10
1
3
6
4
831
67
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
326
012
Molčanyi Marcel
SVK 50
1
3
6
5
540
83
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
326
026
Molčányiová Lenka
SVK 50
32
3
6
5
540
83
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
326
015
Molčanyi Kristián
SVK 50
21
3
6
5
540
83
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
316
226
Molčányi Bohdan
SVK 50
11
3
6
5
540
83
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
314
116
Senčar Ludvik
SVK 40
1
3
6
6
303
100
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
314
025
Max Peter st.
SVK 40
1
3
6
6
303
100
352
23.06.18
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 40
1
3
6
6
303
100
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
301
150
Kriš Daniel
SVK Julie
1
5
11
1
5710
9
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
301
165
Hrubý Michal
SVK Julie
1
5
11
1
5710
9
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
037
Kincel Peter
SVK Fiona
11
5
11
2
4205
18
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
038
Kincel František
SVK Fiona
1
5
11
2
4205
18
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
051
Macura Michal
SVK Fiona
1
5
11
2
4205
18
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
203
118
Domiňak Miroslav
SVK Okazja
1
5
11
3
3325
27
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
203
360
Lovás Pavol
SVK Okazja
1
5
11
3
3325
27
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
223
052
Machovec Dezider
SVK Adria2
1
5
11
4
2700
36
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
215
131
Babjak Marián
SVK Adria2
1
5
11
4
2700
36
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
223
105
Luštík Jozef
SVK Adria2
1
5
11
4
2700
36
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
223
055
Machovec Jakub
SVK Adria2
21
5
11
4
2700
36
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
301
168
Petrík Matej
SVK cmota
1
5
11
5
2215
45
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
301
190
Čičatková Lenka
SVK cmota
2
5
11
5
2215
45
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
301
169
Cerva Lukáš
SVK cmota
1
5
11
5
2215
45
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
046
Mana Marian
SVK Luk4
1
5
11
6
1820
55
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche2
1
5
11
7
1485
64
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
028
Gornyitzki Peter
SVK Tyche2
1
5
11
7
1485
64
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
003
Kolesár Martin
SVK Rhea
1
5
11
8
1195
73
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
009
Čurma Peter
SVK Rhea
1
5
11
8
1195
73
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
224
044
Repko Martin
SVK Rhea
1
5
11
8
1195
73
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
116
Senčar Ludvik
SVK Luka
1
5
11
9
940
82
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
003
Max Radovan
SVK Luka
1
5
11
9
940
82
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
033
Klamár Rastislav
SVK Alya
1
5
11
10
710
91
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK Alya
1
5
11
10
710
91
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
026
Ujlaky Peter
SVK Gini
1
5
11
11
505
100
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
025
Denhart Róbert
SVK Gini
1
5
11
11
505
100
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK Gini
1
5
11
11
505
100
354
07.08.00
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
024
Ujlakyová Jana
SVK Gini
2
5
11
11
505
100
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
5
14
12
840
86
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
328
026
Ujlaky Peter
SVK GINI
1
5
14
12
840
86
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
901
108
Leško David
SVK FALCON
1
5
14
11
1030
79
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
5
14
11
1030
79
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
301
177
Urda Jozef
SVK FALCON
1
5
14
11
1030
79
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
003
Kolesár Martin
SVK RHEA2
1
5
14
6
2345
43
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
009
Čurma Peter
SVK RHEA2
1
5
14
6
2345
43
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
224
044
Repko Martin
SVK RHEA2
1
5
14
6
2345
43
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHE2
1
5
14
7
2010
50
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
028
Gornyitzki Peter
SVK TYCHE2
1
5
14
7
2010
50
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
314
116
Senčar Ludvik
SVK LUKA
1
5
14
8
1720
57
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
901
109
Senčár Daniel
SVK LUKA
31
5
14
8
1720
57
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
901
110
Koreň Martin
SVK LUKA
1
5
14
8
1720
57
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
901
111
Koreň Samuel
SVK LUKA
21
5
14
8
1720
57
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
5
14
9
1465
64
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
047
Ondo Michal
SVK DREAM
1
5
14
9
1465
64
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
048
Ondová Katarína
SVK DREAM
22
5
14
9
1465
64
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
5
14
10
1235
71
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
223
177
Esteves André
SVK ADRIA2
1
5
14
5
2740
36
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
5
14
5
2740
36
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
5
14
1
6235
7
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
301
165
Hrubý Michal
SVK JULIE
1
5
14
1
6235
7
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
14
2
4730
14
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
14
2
4730
14
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
051
Macura Michal
SVK FIONA
1
5
14
2
4730
14
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
317
046
Mana Marian
SVK LUK 4
1
5
14
3
3850
21
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
328
001
Kurej Ľuboš
SVK LUK 4
1
5
14
3
3850
21
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
328
006
Kurej Lukáš
SVK LUK 4
1
5
14
3
3850
21
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
14
4
3225
29
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZJA
1
5
14
4
3225
29
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
203
361
Domiňák David
SVK OKAZJA
21
5
14
4
3225
29
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
5
14
5
2740
36
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA2
1
5
14
5
2740
36
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA2
1
5
14
13
665
93
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA2
1
5
14
13
665
93
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
020
Hospodár Pavol
SVK MARČA
1
5
14
14
505
100
355
14.07.18
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
004
Hospodár Pavol
SVK MARČA
1
5
14
14
505
100
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
328
026
Ujlaky Peter
SVK GINI
1
3
8
1
3012
13
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
3
8
1
3012
13
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
328
027
Rozsypal Alexander
SVK GINI
1
3
8
1
3012
13
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
116
Senčar Ludvik
SVK LUKA
1
3
8
2
2109
25
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
025
Max Peter st.
SVK LUKA
1
3
8
2
2109
25
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHE2
1
3
8
3
1581
38
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
009
Čurma Peter
SVK TYCHE2
1
3
8
3
1581
38
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
049
Čurmová Emma
SVK TYCHE2
22
3
8
3
1581
38
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
3
8
4
1206
50
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
002
Max Gabriel
SVK GLORY
1
3
8
4
1206
50
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
056
Goliáš Miroslav
SVK ZARA
1
3
8
5
915
63
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA2
1
3
8
6
486
75
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA2
1
3
8
6
486
75
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
3
8
6
486
75
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
047
Ondo Michal
SVK DREAM
1
3
8
6
486
75
357
28.07.18
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
003
Kolesár Martin
SVK RHEA2
1
3
8
6
486
75
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
328
002
Fedorik Vladimír
SVK 004
1
4
5
4
792
80
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
328
003
Fedoriková Zuzana
SVK 004
2
4
5
4
792
80
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
317
046
Mana Marian
SVK 002
1
4
5
1
3200
20
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
317
037
Kincel Peter
SVK 002
11
4
5
1
3200
20
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
328
025
Denhart Róbert
SVK 003
1
4
5
2
1996
40
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
328
026
Ujlaky Peter
SVK 003
1
4
5
2
1996
40
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK 003
1
4
5
2
1996
40
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
314
116
Senčar Ludvik
SVK 001
1
4
5
3
1292
60
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
316
189
Senčar Daniel
SVK 001
31
4
5
3
1292
60
359
18.08.18
Zemplínska Šírava
Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava
317
059
Macura Tomáš
SVK 005
1
4
5
5
404
100
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
317
046
Mana Marian
SVK LUK 4
1
3
12
1
3540
8
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
001
Kurej Ľuboš
SVK LUK 4
1
3
12
1
3540
8
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
026
Ujlaky Peter
SVK GINI
1
3
12
2
2637
17
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
3
12
2
2637
17
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
027
Rozsypal Alexander
SVK GINI
1
3
12
2
2637
17
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK GINI
1
3
12
2
2637
17
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
116
Senčar Ludvik
SVK luka
1
3
12
3
2109
25
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
316
026
Lami Alexander
SVK luka
1
3
12
3
2109
25
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
025
Max Peter st.
SVK luka
1
3
12
3
2109
25
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK Alya
1
3
12
4
1734
33
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
033
Klamár Rastislav
SVK Alya
1
3
12
4
1734
33
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
3
12
5
1443
42
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
051
Macura Michal
SVK FIONA
1
3
12
5
1443
42
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
3
12
6
1206
50
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
002
Fedorik Vladimír
SVK Tormen
1
3
12
7
1005
58
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
3
12
8
831
67
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
002
Max Gabriel
SVK Glory
1
3
12
8
831
67
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
32
3
12
8
831
67
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche
1
3
12
9
678
75
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
056
Goliáš Miroslav
SVK Margit
1
3
12
10
540
83
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
047
Ondo Michal
SVK Sue
1
3
12
11
417
92
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
048
Ondová Katarína
SVK Sue
22
3
12
11
417
92
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
054
Szurdusz Štefan
SVK Margot
1
3
12
12
303
100
360
25.08.18
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
055
Fedák Lukáš
SVK Margot
11
3
12
12
303
100
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
316
189
Senčar Daniel
SVK LUKA
31
3
15
11
618
73
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
312
124
Vysocký Martin
SVK TIMI
1
3
15
10
741
67
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
116
Senčar Ludvik
SVK LUKA
1
3
15
11
618
73
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
312
123
Vysocká Miroslava
SVK TIMI
2
3
15
10
741
67
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
032
Šebian Miroslav
SVK GLORY
1
3
15
9
879
60
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
002
Max Gabriel
SVK GLORY
1
3
15
9
879
60
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
3
15
10
741
67
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
3
15
9
879
60
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
028
Gornyitzki Peter
SVK TYCHEI
1
3
15
8
1032
53
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
003
Kolesár Martin
SVK RHEAII
1
3
15
1
3741
7
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
009
Čurma Peter
SVK RHEAII
1
3
15
1
3741
7
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
224
044
Repko Martin
SVK RHEAII
1
3
15
1
3741
7
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
001
Kurej Ľuboš
SVK LUK IV
1
3
15
2
2838
13
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
006
Kurej Lukáš
SVK LUK IV
1
3
15
2
2838
13
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
017
Hudáková Veronika
SVK LUK IV
2
3
15
2
2838
13
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
053
Macura Michal
SVK FIONA
1
3
15
3
2310
20
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
317
059
Macura Tomáš
SVK FIONA
1
3
15
3
2310
20
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
3
15
4
1935
27
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
026
Ujlaky Peter
SVK GINI
1
3
15
4
1935
27
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
027
Rozsypal Alexander
SVK GINI
1
3
15
4
1935
27
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK GINI
1
3
15
4
1935
27
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
3
15
5
1644
33
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
238
019
Zacharov Juraj
SVK MARIA
1
3
15
5
1644
33
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
326
030
Tušik Ján
SVK MARIA
1
3
15
5
1644
33
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
3
15
6
1407
40
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
040
Kalanin Radoslav
SVK DREAM
1
3
15
6
1407
40
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
317
066
Michálek Pavol
SVK CALIOP
1
3
15
7
1206
47
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
317
046
Mana Marian
SVK CALIOP
1
3
15
7
1206
47
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
317
069
Michálek Pavol
SVK CALIOP
31
3
15
7
1206
47
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHEI
1
3
15
8
1032
53
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
052
Klacik Vladimír
SVK TYCHEI
1
3
15
8
1032
53
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA
1
3
15
12
504
80
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA
1
3
15
12
504
80
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
056
Goliáš Miroslav
SVK MARGIT
1
3
15
13
399
87
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
312
121
Dudáš Ladislav
SVK SANTIM
31
3
15
14
303
93
361
08.09.18
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
3
15
15
100
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
328
002
Fedorík Vladimír
SVK 29
1
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
328
003
Fedoííkova Zuzana
SVK 29
2
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
328
020
Pálka Juraj
SVK 29
1
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
328
021
šoffa Peter
SVK 29
1
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
328
019
Takáč Adrián
SVK 29
1
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
328
013
Kuročka Jozef
SVK 29
1
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
317
046
Mana Marián
SVK 29
1
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
325
003
Kolesár Martin
SVK 29
1
5
39
10
3460
26
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
232
025
Macejka Ľubomír
CZE 35
1
5
39
1
8460
3
5008
07.04.18
Murter - Hramina (CRO)
Velikonoční regata 2018
105
325
Alena Kunicová
CZE 2
2
5
39
7
4235
18
5030
11.08.18
Balaton (HUN)
SVERT Kupa MVSZ JOLLE 25
142
014
Attila Bartáloš
HUN 70
1
3
10
4
1497
40
5033
23.08.18
Balaton (AUS)
Majstrovstvá Maďarska v KJP
142
014
Attila Bartáloš
HUN 4
1
7
7
2
4515
29
5046
06.10.18
Balaton (HUN)
Pempő-Jordán Gábor Kupa
142
014
Attila Bartálos
Fabatka
1
3
35
1
4935
3
5047
30.09.18
Balaton (HUN)
Unitef Kupa Balaton
142
014
Attila Bartálos
FABATKA
1
2
9
2
1508
22
5052
03.11.18
Balatonkenese (HUN)
EL-Yacht Dér Kupa 2018
142
014
Attila Bartalos
C4
1
2
6
4
554
67
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
5
120
38
3002
32
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
223
055
Machovec Jakub
SVK 517
21
5
120
38
3002
32
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
5
120
38
3002
32
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
215
131
Babjak Marian
SVK 517
1
5
120
38
3002
32
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
301
168
Petrik Matej
SVK 22
1
5
120
27
3744
23
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
301
191
Farkaš Gabriel
SVK 22
1
5
120
27
3744
23
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
301
192
Žiška Ivan
SVK 22
1
5
120
27
3744
23
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
328
001
Kurej Ľuboš
SVK 913
1
5
120
5
7406
4
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
328
006
Kurej Lukáš
SVK 913
1
5
120
5
7406
4
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
317
046
Mana Marian
SVK 913
1
5
120
5
7406
4
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
224
044
Repko Martin
SVK 913
1
5
120
5
7406
4
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
130
002
Fedor Bohumil
SVK 0
1
5
78
10
4965
13
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
130
005
Hradec Pavel
SVK 0
1
5
78
10
4965
13
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
130
004
Maruniak Ľuboš
SVK 0
1
5
78
10
4965
13
6026
26.07.18
Balatonfüred (HUN)
50. Kékszalag Erste Nagydíj
142
014
Attila Bartáloš
HUN 8360
1
5
19
13
1329
68
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
205
155
Miro Baran
SVK 012
1
9
34
6
7689
18
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
224
002
Zdenek Csuday
SVK 012
1
9
34
6
7689
18
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
301
150
Daniel Križ
SVK 407
1
9
34
18
3395
53
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
301
165
Michal Hrubý
SVK 407
1
9
34
18
3395
53
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
101
365
Tomáš Tuleja
SVK 041
1
9
34
19
3184
56
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
101
563
Andrea Tulejová
SVK 041
2
9
34
19
3184
56
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
224
023
Ladislav Čech
SVK 142
1
9
34
23
2437
68
6041
29.08.18
Portoroz (SLO)
1.Seascape18 European Championship
215
003
Pavel Ružička
SVK 142
1
9
34
23
2437
68