.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2018 v lodnej triede LAR

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1  2     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat.  Vzostupne Koe. P.l. Por. L.body %
105 30.06.18 VD Gabčikovo Dunaj regata 103 299 Borošová Soňa SVK 192488 2 3 6 6 303 100
105 30.06.18 VD Gabčikovo Dunaj regata 103 362 Meliš Patrik SVK 210224 11 3 6 1 2637 17
5023 18.06.18 Kiel (GER) Laser Radial Men´s World Championship 103 362 Patrik Meliš SVK 164429 11 10 92 68 2323 74
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 317 037 Kincel Peter SVK 189479 11 5 5 3 1615 60
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 317 037 Kincel Peter SVK 189479 11 5 8 6 840 75
6007 28.04.18 Nové Mlýny (CZE) M.B.Keramika - Palavská regata 317 037 Peter Kincel HUN 189479 11 7 44 26 2306 59
6007 28.04.18 Nové Mlýny (CZE) M.B.Keramika - Palavská regata 103 361 Michaela Kecskésová CZE 207167 12 7 44 25 2426 57
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 103 361 Kecskésová Michaela SVK 207187 12 5 8 8 100
6002 29.03.18 Isola (SLO) Spring Cup 103 361 Michaela Kecskésová CZE 207167 12 6 62 54 966 87
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 092 Oršula Jakub SVK 5 21 5 5 5 505 100
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 5 5 1 4000 20
6002 29.03.18 Isola (SLO) Spring Cup 101 595 Alex Malina SVK 163051 21 6 62 34 2171 55
105 30.06.18 VD Gabčikovo Dunaj regata 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 3 6 2 1734 33
105 30.06.18 VD Gabčikovo Dunaj regata 103 342 Boroš Michal SVK 164431 21 3 6 3 1206 50
105 30.06.18 VD Gabčikovo Dunaj regata 223 116 Miškov Alexander SVK 203056 21 3 6 4 831 67
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 103 342 Boroš Michal SVK 164431 21 5 8 7 505 88
6005 07.04.18 Balatonföldvár (HUN) Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018 101 595 Alex Malina SVK 163051 21 9 154 126 1693 82
6007 28.04.18 Nové Mlýny (CZE) M.B.Keramika - Palavská regata 103 342 Michal Boroš SVK 164431 21 7 44 27 2192 61
6007 28.04.18 Nové Mlýny (CZE) M.B.Keramika - Palavská regata 101 595 Alex Malina SVK 163051 21 7 44 18 3424 41
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 5 8 2 3225 25
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 5 8 4 1720 50
105 30.06.18 VD Gabčikovo Dunaj regata 103 366 Melišová Jana SVK 164429 22 3 6 5 540 83
6007 28.04.18 Nové Mlýny (CZE) M.B.Keramika - Palavská regata 103 366 Janka Melišová SVK 164429 22 7 44 31 1772 70
6002 29.03.18 Isola (SLO) Spring Cup 103 366 Janka Melišová SVK 164429 22 6 62 52 1064 84
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 103 367 Kecskésová Nikola SVK 155046 22 5 8 1 4730 13

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1  2     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ