Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2018 v lodnej triede LAR
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 207187
12
5
8
8
100
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
103
342
Boroš Michal
SVK 164431
21
5
8
7
505
88
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
317
037
Kincel Peter
SVK 189479
11
5
8
6
840
75
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
223
096
Pačinová Michaela
SVK 58359
32
5
8
5
1235
63
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 155046
22
5
8
1
4730
13
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
5
8
2
3225
25
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
5
8
3
2345
38
103
12.05.18
Senec
Pohár mládeže
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
5
8
4
1720
50
105
30.06.18
VD Gabčikovo
Dunaj regata
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
5
6
5
901
83
105
30.06.18
VD Gabčikovo
Dunaj regata
223
116
Miškov Alexander
SVK 203056
21
5
6
4
1385
67
105
30.06.18
VD Gabčikovo
Dunaj regata
103
342
Boroš Michal
SVK 164431
21
5
6
3
2010
50
105
30.06.18
VD Gabčikovo
Dunaj regata
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
5
6
2
2891
33
105
30.06.18
VD Gabčikovo
Dunaj regata
103
362
Meliš Patrik
SVK 210224
11
5
6
1
4396
17
105
30.06.18
VD Gabčikovo
Dunaj regata
103
299
Borošová Soňa
SVK 192488
2
5
6
6
505
100
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
7
12
10
707
83
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
cze
001
Sovadina Petr
CZE 185634
21
7
12
9
1029
75
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
205
349
Maňkovaá Linda
SVK 176678
12
7
12
8
1386
67
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
cze
001
Kališová Lenka
CZE 167986
22
7
12
2
5600
17
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
cze
001
Mikula Josef
CZE 171352
21
7
12
11
92
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
cze
001
Mikula Luboš
CZE 192667
11
7
12
11
92
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
205
190
Baran Maroš
SVK 203018
1
7
12
1
7707
8
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
cze
001
Kmenta Martin
CZE 190359
21
7
12
3
4368
25
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
103
299
Borošová Soňa
SVK 192488
2
7
12
4
3493
33
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
101
440
Šabo Andrej
SVK 2012
1
7
12
5
2814
42
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
7
12
6
2261
50
107
14.09.18
VD Gabčikovo
Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting
101
522
Ferianec Adam
SVK 21
11
7
12
7
1792
58
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
cze
001
Přikryl Benjamín
CZE 209925
21
5
12
1
5900
8
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
205
190
Baran Maroš
SVK 203018
1
5
12
2
4395
17
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
5
12
12
505
100
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
104
245
Tomasch Roman
SVK 164432
1
5
12
3
3515
25
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
5
12
4
2890
33
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
223
128
Vyoral Dominik
SVK 176678
31
5
12
5
2405
42
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 207187
12
5
12
6
2010
50
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
32
5
12
7
1675
58
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 2
31
5
12
8
1385
67
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 180759
22
5
12
9
1130
75
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
5
12
10
900
83
109
06.10.18
VD Gabčikovo
Jesenná regata
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
5
12
11
695
92
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
128
Vyoral Dominik
SVK 176678
31
5
5
4
990
80
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
317
037
Kincel Peter
SVK 189479
11
5
5
3
1615
60
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
096
Pačinová Michaela
SVK 58359
32
5
5
2
2495
40
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
5
5
1
4000
20
252
02.06.18
Liptovská Mara
Trim cup - PLM
223
092
Oršula Jakub
SVK 5
21
5
5
5
505
100
258
20.07.18
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohár
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
6
5
2
2994
40
258
20.07.18
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohár
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
6
5
5
606
100
258
20.07.18
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohár
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 155046
22
6
5
4
1188
80
258
20.07.18
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohár
103
362
Meliš Patrik
SVK 210224
11
6
5
3
1938
60
258
20.07.18
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohár
205
190
Baran Maroš
SVK 203018
1
6
5
1
4800
20
3018
03.08.18
Olešná (CZE)
Interpohár 2018
223
096
Pačinová Michaela
SVK 197541
32
6
6
5
1081
83
3018
03.08.18
Olešná (CZE)
Interpohár 2018
223
116
Miškov Alexander
SVK 192635
21
6
6
3
2412
50
3018
03.08.18
Olešná (CZE)
Interpohár 2018
223
128
Vyoral Dominik
SVK 176678
31
6
6
6
606
100
5023
18.06.18
Kiel (GER)
Laser Radial Men´s World Championship
103
362
Patrik Meliš
SVK 164429
11
10
92
68
2323
74
6002
29.03.18
Isola (SLO)
Spring Cup
103
361
Michaela Kecskésová
CZE 207167
12
6
62
54
966
87
6002
29.03.18
Isola (SLO)
Spring Cup
101
595
Alex Malina
SVK 163051
21
6
62
34
2171
55
6002
29.03.18
Isola (SLO)
Spring Cup
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
6
62
52
1064
84
6005
07.04.18
Balatonföldvár (HUN)
Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018
101
595
Alex Malina
SVK 163051
21
9
154
126
1693
82
6005
07.04.18
Balatonföldvár (HUN)
Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
9
53
49
1216
92
6007
28.04.18
Nové Mlýny (CZE)
M.B.Keramika - Palavská regata
103
342
Michal Boroš
SVK 164431
21
7
44
27
2192
61
6007
28.04.18
Nové Mlýny (CZE)
M.B.Keramika - Palavská regata
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
7
44
31
1772
70
6007
28.04.18
Nové Mlýny (CZE)
M.B.Keramika - Palavská regata
317
037
Peter Kincel
HUN 189479
11
7
44
26
2306
59
6007
28.04.18
Nové Mlýny (CZE)
M.B.Keramika - Palavská regata
103
361
Michaela Kecskésová
CZE 207167
12
7
44
25
2426
57
6007
28.04.18
Nové Mlýny (CZE)
M.B.Keramika - Palavská regata
101
595
Alex Malina
SVK 163051
21
7
44
18
3424
41