Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2018 v lodnej triede OPT

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
101 07.04.18 Senec Veľká cena Bratislavy 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 2 6 1 1758 17
101 07.04.18 Senec Veľká cena Bratislavy 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 782 31 2 6 2 1156 33
101 07.04.18 Senec Veľká cena Bratislavy 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 2 6 3 804 50
101 07.04.18 Senec Veľká cena Bratislavy 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 2 6 4 554 67
101 07.04.18 Senec Veľká cena Bratislavy 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 13 32 2 6 5 360 83
101 07.04.18 Senec Veľká cena Bratislavy cze 001 Martin Leginos CZE 181 31 2 6 6 202 100
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 5 19 17 745 89
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 103 424 Meliš Marek SVK 769 41 5 19 10 1900 53
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 5 19 9 2130 47
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 233 021 Brestovský Alex SVK 11122 41 5 19 8 2385 42
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 5 19 7 2675 37
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 213 106 Valentinyová Sofia SVK 38 42 5 19 12 1505 63
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 5 19 6 3010 32
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 201 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 19 5 3405 26
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 19 11 1690 58
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 19 2 5395 11
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 5 19 4 3890 21
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 19 3 4515 16
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 19 1 6900 5
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 103 436 Hešková Karolína SVK 353 42 5 19 19 505 100
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár svk 001 Leginus Martin SVK 181 31 5 19 18 620 95
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 5 19 16 880 84
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 19 15 1020 79
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 13 32 5 19 14 1170 74
102 21.04.18 Senec Krištáľový pohár 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 782 31 5 19 13 1330 68
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 5 23 4 4305 17
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 23 16 1295 70
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 5 23 8 2800 35
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 23 1 7315 4
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 23 2 5810 9
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 233 021 Brestovský Alex SVK 11122 41 5 23 11 2105 48
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 5 23 3 4930 13
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 213 110 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 23 5 3820 22
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 5 23 6 3425 26
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 23 23 505 100
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 103 436 Hešková Karolína SVK 353 42 5 23 22 600 96
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 101 619 Hruška Silvester SVK 331 41 5 23 21 705 91
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 183 Bartánusová Terezka SVK 580 42 5 23 20 810 87
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 5 23 19 920 83
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 5 23 18 1035 78
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 5 23 17 1160 74
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 5 23 15 1435 65
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 5 23 9 2540 39
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 782 31 5 23 14 1585 61
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 23 13 1745 57
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 5 23 12 1920 52
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 23 10 2315 43
103 12.05.18 Senec Pohár mládeže 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 5 23 7 3090 30
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 7 33 15 3010 45
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Přikryl Jeremiáš CZE 769 41 7 33 14 3220 42
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 7 33 13 3444 39
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 7 33 21 1988 64
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 7 33 16 2814 48
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Chalupníková Klára CZE 424 42 7 33 17 2632 52
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 111 Brestovský Alex SVK 11122 41 7 33 18 2457 55
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 7 33 19 2289 58
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 7 33 1 11242 3
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Fanfrlová Eliška CZE 837 32 7 33 22 1848 67
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 7 33 12 3689 36
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 7 33 11 3955 33
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 103 424 Meliš Marek CZE 768 41 7 33 20 2135 61
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 7 33 8 4921 24
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 7 33 7 5327 21
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Rabasová Adéla CZE 836 42 7 33 6 5796 18
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 7 33 5 6349 15
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 7 33 4 7028 12
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 7 33 3 7903 9
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 7 33 2 9135 6
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 7 33 9 4564 27
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 7 33 10 4242 30
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 183 Bartánusová Terezka SVK 580 42 7 33 23 1708 70
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Bělunková Tatiana CZE 833 42 7 33 24 1582 73
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Kováč Richard CZE 810 41 7 33 26 1337 79
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 103 436 Hešková Karolína SMR 26 42 7 33 33 100
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 101 619 Hruška Silvester SVK 331 41 7 33 32 707 97
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 7 33 31 805 94
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 201 Lichvár Oliver SVK 381 41 7 33 30 903 91
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Kováč Vladimír CZE 772 41 7 33 29 1008 88
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 7 33 28 1113 85
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 7 33 27 1225 82
107 14.09.18 VD Gabčikovo Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting cze 001 Hejnová Karolína CZE 318 42 7 33 25 1456 76
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 103 424 Meliš Marek SVK 768 41 5 29 18 1540 62
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 5 29 17 1665 59
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata cze 001 Rabasová Adéla CZE 836 42 5 29 15 1935 52
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 29 14 2085 48
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 5 29 11 2610 38
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 5 29 12 2420 41
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 13 32 5 29 19 1425 66
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 5 29 20 1310 69
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 213 131 Bača Matej SVK 10002 31 5 29 21 1205 72
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 101 619 Hruška Silvester SVK 331 41 5 29 22 1105 76
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 213 137 Pečarka Viliam SVK 2020 31 5 29 23 1010 79
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 901 129 Prokopcová Nina SVK 4 32 5 29 24 915 83
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 29 1 7815 3
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 5 29 2 6310 7
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 901 127 Sopúchová Emma SVK 2 42 5 29 29 505 100
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 213 135 Môstka Nicolas SVK 88 41 5 29 25 825 86
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 5 29 10 2815 34
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 29 9 3045 31
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 213 133 Juris Marek SVK 171 41 5 29 26 740 90
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 213 132 Bača Samuel SVK 6543 41 5 29 27 660 93
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 901 128 Osuský Martin SVK 3 31 5 29 28 580 97
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 29 3 5430 10
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 5 29 13 2245 45
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 5 29 4 4805 14
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 29 5 4320 17
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata cze 001 Přikryl Jeremiáš CZE 769 41 5 29 7 3590 24
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 29 6 3925 21
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata cze 001 Bělunková Tatiana CZE 833 42 5 29 16 1795 55
109 06.10.18 VD Gabčikovo Jesenná regata 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 29 8 3300 28
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 137 Pečarka Viliam SVK 3 31 2 11 3 646 27
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 232 022 Holešová Livia SVK 0 42 2 11 2 998 18
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 2 11 1 1600 9
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 133 Juris Marek SVK 1 41 2 11 4 396 36
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 129 Pidík Ladislav SVK 10002 41 2 11 5 45
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 130 Kozlovský Richard SVK 2 41 2 11 5 45
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 135 Môstka Nicolas SVK 4 41 2 11 5 45
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 131 Bača Matej SVK 9 31 2 11 5 45
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 132 Bača Samuel SVK 780 41 2 11 5 45
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 105 Benčeková Dagmara SVK 863 42 2 11 5 45
204 23.06.18 Orava Memoriál Roba ČrECa - OL2 213 116 Mokošáková Barbora SVK 10575 42 2 11 5 202 45
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 142 Hušla Ondrej SVK 4 41 3 8 8 303 100
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 233 033 Jurkuľáková Tamara SVK 780 42 3 8 7 477 88
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 130 Kozlovský Richard SVK HEYN B 41 3 8 6 678 75
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 133 Juris Marek SVK 0 41 3 8 5 915 63
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 105 Benčeková Dagmara POL 863 42 3 8 4 1206 50
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 137 Pečarka Viliam SVK MERO 31 3 8 2 2109 25
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 213 131 Bača Matej SVK 9 31 3 8 3 1581 38
206 07.07.18 Orava Motor Yacht 1 - OL3 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 3 8 1 3012 13
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 137 Pečarka Viliam SVK 33 31 2 11 8 478 73
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 116 Mokošáková Barbora GER 10576 42 2 11 11 202 100
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 130 Kozlovský Richard SVK 9 41 2 11 6 728 55
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 134 Trabalíková Timea GER 6543 42 2 11 5 886 45
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 125 Benčeková Diana SVK 1 42 2 11 4 1080 36
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 135 Môstka Nicolas SVK 2 41 2 11 3 1330 27
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 105 Benčeková Dagmara POL 863 42 2 11 1 2284 9
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 121 Benček Daniel SVK 10 41 2 11 10 284 91
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 129 Pidík Ladislav SVK 8 41 2 11 7 594 64
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 133 Juris Marek SVK 171 41 2 11 2 1682 18
207 11.08.18 Orava Oravská liga - OL4 213 142 Hušla Ondrej GER 10002 41 2 11 9 376 82
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 2 24 1 2962 4
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 2 24 3 2008 13
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 2 24 4 1758 17
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 2 24 7 1272 29
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 2 24 8 1156 33
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 2 24 6 1406 25
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 2 24 5 1564 21
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 213 129 Pidík Ladislav POL 863 41 2 24 24 202 100
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 213 130 Kozlovský Richard SVK HBLOD 41 2 24 23 238 96
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 213 133 Juris Marek SVK 0 41 2 24 21 318 88
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 213 135 Môstka Nicolas SVK VELPE 41 2 24 20 360 83
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 213 137 Pečarka Viliam SVK 7 31 2 24 19 404 79
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 2 24 2 2360 8
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 2 24 18 452 75
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 2 24 10 962 42
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 2 24 9 1054 38
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 2 24 13 734 54
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 2 24 14 670 58
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 183 Bartánusová Terezka SVK 580 42 2 24 15 610 63
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 111 Brestovský Alex SVK 11122 41 2 24 12 804 50
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 2 24 11 880 46
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 223 147 Brestovská Tamara SVK 841 42 2 24 16 554 67
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 213 131 Bača Matej GER 10002 31 2 24 17 502 71
208 28.07.18 Orava Interregata - OL5 213 132 Bača Samuel SVK 9 41 2 24 22 278 92
209 18.08.18 Orava Orava cup 213 135 Môstka Nicolas SVK 88 41 3 8 6 678 75
209 18.08.18 Orava Orava cup 213 129 Pidík Ladislav GER 6543 41 3 8 5 915 63
209 18.08.18 Orava Orava cup 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 3 8 1 3012 13
209 18.08.18 Orava Orava cup 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 3 8 2 2109 25
209 18.08.18 Orava Orava cup 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 3 8 3 1581 38
209 18.08.18 Orava Orava cup 213 131 Bača Matej SVK 10002 31 3 8 4 1206 50
209 18.08.18 Orava Orava cup 213 137 Pečarka Viliam SVK 33 31 3 8 7 477 88
209 18.08.18 Orava Orava cup 213 133 Juris Marek SVK 171 41 3 8 8 303 100
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 pol 001 Mikolaj Farana POL 1693 41 4 14 2 3784 14
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 4 14 1 4988 7
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 129 Pidík Ladislav GER 643 41 4 14 6 1876 43
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 125 Benčeková Diana SVK 1 42 4 14 10 988 71
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 135 Môstka Nicolas SVK 88 41 4 14 7 1608 50
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 141 Hušla Martin GER 10002 41 4 14 13 532 93
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 130 Kozlovský Richard SVK 2 41 4 14 12 672 86
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 137 Pečarka Viliam SVK 33 31 4 14 5 2192 36
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 142 Hušla Ondrej SVK 3 41 4 14 14 404 100
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 4 14 3 3080 21
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 4 14 4 2580 29
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 pol 001 Henryk Farana POL 1690 41 4 14 9 1172 64
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 105 Benčeková Dagmara POL 863 42 4 14 8 1376 57
211 29.08.18 Orava Motor Yacht 2 - OL6 213 133 Juris Marek SVK 171 41 4 14 11 824 79
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 213 133 Juris Marek SVK 171 41 5 29 21 1205 72
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 213 137 Pečarka Viliam SVK 33 31 5 29 22 1105 76
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 213 129 Pidík Ladislav SVK 6543 41 5 29 19 1425 66
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 213 135 Môstka Nicolas SVK 88 41 5 29 24 915 83
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 233 032 Stroková Jaroslava SVK 889 42 5 29 27 660 93
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 901 113 Maslanová Ema SVK 4890 42 5 29 28 580 97
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 213 132 Bača Samuel SVK 863 41 5 29 23 1010 79
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 233 028 Stroka Michal SVK 65891 41 5 29 26 740 90
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 233 029 Stroková Miroslava SVK 920 42 5 29 25 825 86
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 101 619 Hruška Silvester SVK 331 41 5 29 20 1310 69
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 5 29 14 2085 48
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 5 29 7 3590 24
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 5 29 9 3045 31
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 5 29 10 2815 34
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 111 Brestovský Alex SVK 11122 41 5 29 11 2610 38
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 147 Brestovská Tamara SVK 841 42 5 29 12 2420 41
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 5 29 13 2245 45
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 29 2 6310 7
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 29 3 5430 10
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 29 4 4805 14
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 233 008 Benček Marek SVK 74 41 5 29 29 505 100
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 29 8 3300 28
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 5 29 6 3925 21
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 213 131 Bača Matej SVK 1002 31 5 29 18 1540 62
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 5 29 17 1665 59
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 103 424 Meliš Marek SVK 768 41 5 29 16 1795 55
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 183 Bartánusová Terezka SVK 580 42 5 29 15 1935 52
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 5 29 5 4320 17
212 08.09.18 Orava Memorial Floriana Benčeka - OL 7 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 29 1 7815 3
213 20.10.18 Orava Modra stuha Oravy pol 001 Nikolaj Farana POL 1682 41 2 7 2 1290 29
213 20.10.18 Orava Modra stuha Oravy 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 2 7 1 1892 14
213 20.10.18 Orava Modra stuha Oravy pol 001 Hanna Jstrzab POL 830 42 2 7 6 336 86
213 20.10.18 Orava Modra stuha Oravy pol 001 Natalia Krysta POL 1888 32 2 7 5 494 71
213 20.10.18 Orava Modra stuha Oravy pol 001 Martyna Szpak POL 888 42 2 7 4 688 57
213 20.10.18 Orava Modra stuha Oravy pol 001 Viktoria Baron POL 812 42 2 7 3 938 43
213 20.10.18 Orava Modra stuha Oravy pol 001 Henryk Farana POL 1685 41 2 7 7 202 100
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 213 105 Benčeková Dagmara SVK 10002 42 3 5 1 2400 20
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 191 Gemzická Melisa SVK 7 42 3 5 5 303 100
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 190 Gemzická Sofia SVK 9 42 3 5 4 594 80
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 189 Sihotský Matúš SVK 6 31 3 5 3 969 60
250 12.05.18 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 139 Ursiny Juraj SVK 4 41 3 5 2 1497 40
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 189 Sihotský Matúš SVK 6 31 2 13 13 202 100
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 183 Bartánusová Terezka SVK 580 42 2 13 12 272 92
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 2 13 11 348 85
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 103 424 Meliš Marek SVK 381 41 2 13 10 430 77
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 2 13 9 522 69
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 2 13 8 624 62
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 2 13 7 740 54
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 2 13 6 874 46
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 2 13 5 1032 38
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 213 110 Štefaniciak Matej SVK 27 31 2 13 3 1476 23
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 2 13 1 2430 8
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 2 13 4 1226 31
251 19.05.18 Liptovská Mara Májová regata 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 2 13 2 1828 15
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 5 26 7 3270 27
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM cze 001 Hála Jakub CZE 579 3 5 26 18 1220 69
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 183 Bartánusová Terezka SVK 580 42 5 26 19 1100 73
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 5 26 20 990 77
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 5 26 21 885 81
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 213 105 Benčeková Dagmara SVK 10002 42 5 26 22 785 85
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 172 Esteves Alicia SVK 381 32 5 26 23 685 88
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 101 619 Hruška Silvester SVK 331 41 5 26 24 595 92
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 189 Sihotský Matúš SVK 6 31 5 26 25 505 96
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 190 Gemzická Sifia SVK 7 42 5 26 26 100
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 26 5 4000 19
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 5 26 10 2495 38
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 103 424 Meliš Marek SVK 768 41 5 26 17 1340 65
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM cze 001 Hála Anna CZE 223 3 5 26 16 1475 62
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 147 Brestovská Tamara SVK 519 42 5 26 15 1615 58
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 26 6 3605 23
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 5 26 8 2980 31
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM cze 001 Rabasová Adéla CZE 836 4 5 26 4 4485 15
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 5 26 3 5110 12
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 213 110 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 26 2 5990 8
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 26 1 7495 4
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 5 26 9 2725 35
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 213 106 Valentinyová Sofia SVK 38 42 5 26 11 2290 42
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 5 26 12 2100 46
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 5 26 13 1925 50
252 02.06.18 Liptovská Mara Trim cup - PLM cze 001 Hála Jan CZE 278 32 5 26 14 1765 54
253 09.06.18 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 0 2 2 100
253 09.06.18 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 189 Sihotský Matúš SVK 6 31 0 2 1 50
254 23.06.18 Liptovská Mara Júnová regata 223 137 Slosiarová Magdaléna SVK 7 42 2 4 3 327 75
254 23.06.18 Liptovská Mara Júnová regata 223 189 Sihotský Matúš SVK 6 31 2 4 2 804 50
254 23.06.18 Liptovská Mara Júnová regata 223 186 Pápay Ján SVK 4 41 2 4 3 327 75
254 23.06.18 Liptovská Mara Júnová regata 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 2 4 1 1406 25
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár cze 001 Hála Jakub CZE 577 41 6 26 22 834 85
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 6 26 21 954 81
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 6 26 9 3162 35
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 194 Štefaniciak Matej SVK 27 31 6 26 8 3468 31
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 6 26 7 3816 27
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 6 26 6 4218 23
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 111 Brestovský Alex SVK 11122 41 6 26 17 1506 65
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár pol 001 Urbanska Wiktoria POL 830 42 6 26 16 1662 62
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 147 Brestovská Tamara SVK 841 42 6 26 15 1830 58
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 189 Sihotský Matúš SVK 505 31 6 26 23 714 88
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 101 619 Hruška Silvester SVK 331 41 6 26 24 606 92
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 6 26 25 96
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 103 424 Meliš Marek SVK 768 41 6 26 25 96
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 13 32 6 26 20 1080 77
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 6 26 11 2640 42
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár pol 001 Martyna Szpak POL 888 42 6 26 18 1356 69
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár pol 001 Farana Mikolaj POL 1693 41 6 26 19 1212 73
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 6 26 5 4692 19
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 232 004 Kanuková Kristína SVK 919 42 6 26 4 5274 15
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 6 26 3 6024 12
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 6 26 2 7080 8
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 6 26 1 8886 4
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 26 10 2886 38
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár cze 001 Hálová Anna CZE 223 42 6 26 14 2010 54
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 6 26 13 2202 50
258 20.07.18 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohár cze 001 Jan Hála CZE 228 31 6 26 12 2412 46
259 04.08.18 Liptovská Mara O pohár primátora L.Mikuláš 213 131 Bača Matej GER 10002X 31 4 7 3 1876 43
259 04.08.18 Liptovská Mara O pohár primátora L.Mikuláš 223 201 Lichvár Oliver SVK 381 41 4 7 4 1376 57
259 04.08.18 Liptovská Mara O pohár primátora L.Mikuláš 223 189 Sihotský Matúš SVK 505 31 4 7 6 672 86
259 04.08.18 Liptovská Mara O pohár primátora L.Mikuláš 213 132 Bača Samuel GER 6543 41 4 7 7 404 100
259 04.08.18 Liptovská Mara O pohár primátora L.Mikuláš cze 001 Chalupníkova Klára SVK 11122 42 4 7 1 3784 14
259 04.08.18 Liptovská Mara O pohár primátora L.Mikuláš 213 137 Pečarka Viliam SVK Q 31 4 7 2 2580 29
259 04.08.18 Liptovská Mara O pohár primátora L.Mikuláš 213 133 Juris Marek SVK ZHIK 41 4 7 5 988 71
260 11.08.18 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 1 3 1 578 33
260 11.08.18 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 201 Lichvár Oliver SVK 381 41 1 3 3 101 100
260 11.08.18 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 189 Sihotský Matúš SVK 505 31 1 3 2 277 67
261 18.08.18 Liptovská Mara Augustová regata 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 3 5 1 2400 20
261 18.08.18 Liptovská Mara Augustová regata 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 3 5 3 969 60
261 18.08.18 Liptovská Mara Augustová regata 223 189 Sihotský Matúš SVK 505 31 3 5 4 594 80
261 18.08.18 Liptovská Mara Augustová regata 223 183 Bartánusová Terezka SVK 580 42 3 5 2 1497 40
261 18.08.18 Liptovská Mara Augustová regata 223 201 Lichvár Oliver SVK 381 41 3 5 5 303 100
262 01.09.18 Liptovská Mara Regata Fatranu II. - PLM 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 2 5 1 1600 20
262 01.09.18 Liptovská Mara Regata Fatranu II. - PLM 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 2 5 3 646 60
262 01.09.18 Liptovská Mara Regata Fatranu II. - PLM 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 2 5 5 202 100
262 01.09.18 Liptovská Mara Regata Fatranu II. - PLM 223 147 Brestovská Tamara SVK 841 42 2 5 2 998 40
262 01.09.18 Liptovská Mara Regata Fatranu II. - PLM 223 201 Lichvár Oliver SVK 381 41 2 5 4 396 80
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 196 Stano Samuel SVK 11 41 2 21 19 246 90
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 184 Pašúthová Viktorka SVK 20 42 2 21 20 202 95
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 197 Bubniaková Anna SVK 10 42 2 21 21 100
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 124 Marko Martin SVK 16 41 2 21 17 344 81
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 204 Moučka Miroslav SVK 3 31 2 21 16 396 76
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 198 Poliaková Lucia SVK 9 42 2 21 15 452 71
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 206 Fašánek Ján SVK 1 41 2 21 14 512 67
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 180 Benčík Richard SVK 18 41 2 21 10 804 48
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 203 Devečková Veronika SVK 4 42 2 21 11 722 52
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 168 Ševček Simon SVK 19 41 2 21 12 646 57
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 103 438 Vargová Ema SVK 21 42 2 21 18 294 86
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 119 Drengubiak Patrik SVK 12 41 2 21 3 1850 14
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 121 Pašuth Tomáš SVK 14 41 2 21 1 2804 5
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 186 Pápay Ján SVK 13 41 2 21 13 576 62
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 122 Pašuthová Dominika SVK 15 32 2 21 2 2202 10
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 201 Lichvár Oliver SVK 6 41 2 21 4 1600 19
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 200 Ehret Maxime SVK 7 41 2 21 6 1248 29
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 205 Hrabár Matej SVK 2 41 2 21 7 1114 33
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 202 Devečka Dušan SVK 5 41 2 21 9 896 43
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 199 Ehret Olivia SVK 8 32 2 21 8 998 38
2001 01.07.18 Liptovská Mara Letný jachtársky tábor L.Mara 223 123 Marková Barbora SVK 17 42 2 21 5 1406 24
2002 09.07.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 326 042 Potucký Leonard SVK 512 41 2 6 5 360 83
2002 09.07.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 316 257 Kokinda Felix SVK 501 41 2 6 1 1758 17
2002 09.07.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 316 261 Miškuf Filip SVK 504 41 2 6 4 554 67
2002 09.07.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 316 258 Jamiason Annabelle SVK 502 42 2 6 3 804 50
2002 09.07.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 316 259 Dudášová Sára SVK 503 42 2 6 6 202 100
2002 09.07.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 326 041 Korec Vladimír SVK 511 41 2 6 2 1156 33
2003 13.08.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 2 316 264 Halušťok Samuel SVK 010 31 1 3 2 277 67
2003 13.08.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 2 316 265 Košalko Stanislav SVK 011 41 1 3 3 101 100
2003 13.08.18 Domaša Letný jachtársky tábor Domaša 2 316 262 Bižová Rebeka SVK 001 42 1 3 1 578 33
3015 14.07.18 Velké Dářko (CZE) Bambusová regata 232 022 Lívia Holešová SVK 275 42 6 84 53 1806 63
3015 14.07.18 Velké Dářko (CZE) Bambusová regata 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 6 84 18 4620 21
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 223 195 Valentiniová Sofia SVK 28 42 6 33 9 3992 27
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 6 33 2 7911 6
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 6 33 1 9717 3
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 6 33 4 6105 12
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 6 33 11 3469 33
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 33 3 6854 9
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 6 33 13 3033 39
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 6 33 14 2840 42
3018 03.08.18 Olešná (CZE) Interpohár 2018 101 619 Hruška Silvester SVK 334 41 6 33 31 769 94
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 3 89 8 3442 9
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 3 89 11 3027 12
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 101 619 Silvester Hruska SVK 331 41 3 89 89 303 100
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 3 89 2 5248 2
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 3 89 15 2623 17
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 3 89 18 2385 20
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 3 89 21 2185 24
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 3 89 22 2124 25
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 147 Brestovská Tamara SVK 841 42 3 89 71 597 80
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 3 89 72 579 81
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 3 89 85 363 96
3019 16.08.18 Lipno - Černá v Pošumaví MČR - Optimist 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 3 89 17 2460 19
5002 16.03.18 Opatia (CRO) Karneval Cup 2018 101 601 Oliver Krivosudsky SVK 1000 31 3 54 40 694 74
5002 16.03.18 Opatia (CRO) Karneval Cup 2018 101 619 Silvester Hruska SMR 2 41 3 54 53 327 98
5002 16.03.18 Opatia (CRO) Karneval Cup 2018 101 589 Karolina Sarah Simonova SVK 13 32 3 54 34 906 63
5002 16.03.18 Opatia (CRO) Karneval Cup 2018 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 3 54 14 2062 26
5002 16.03.18 Opatia (CRO) Karneval Cup 2018 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 3 54 9 2637 17
5004 28.12.17 Hvar (CRO) 41 International New Year regatta 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 61 19 3645 31
5004 28.12.17 Hvar (CRO) 41 International New Year regatta 101 619 Hruška Silvester SVK 2 41 6 61 40 1706 66
5004 28.12.17 Hvar (CRO) 41 International New Year regatta 101 601 Krivosudský Oliver SVK 872 31 6 61 18 3786 30
5005 16.03.18 Koper (AUS) Koper Cup 2018 101 619 Silvester Hruska SVK 2 41 6 108 98 859 91
5005 16.03.18 Koper (AUS) Koper Cup 2018 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 108 50 2613 46
5006 07.04.18 Pula (CRO) 12 memorial Z.Pecenkovica 101 619 Silvester Hruska SVK 2 41 6 90 85 755 94
5006 07.04.18 Pula (CRO) 12 memorial Z.Pecenkovica 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 6 90 48 2244 53
5007 02.03.18 Izola (SLO) San Simon Cup 2018 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 6 115 68 1975 59
5007 02.03.18 Izola (SLO) San Simon Cup 2018 101 619 Silvester Hruska SVK 2 41 6 115 113 652 98
5009 13.04.18 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 2018 202 118 Michal Rolik SVK 2207 41 5 80 36 2239 45
5009 13.04.18 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 2018 213 110 Matej Štefaničiak POL 1863 31 5 80 7 5795 9
5009 13.04.18 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 2018 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 80 31 2564 39
5010 21.04.18 Goczalkowice (POL) XXVII Slaski Puchar Optimista 101 619 Silvester Hruska SVK 2 41 6 66 65 646 98
5010 21.04.18 Goczalkowice (POL) XXVII Slaski Puchar Optimista 232 004 Kristina Kaňuková SVK 919 42 6 88 21 4340 24
5010 21.04.18 Goczalkowice (POL) XXVII Slaski Puchar Optimista 232 022 Livia Holešová SVK 275 42 6 88 48 2185 55
5010 21.04.18 Goczalkowice (POL) XXVII Slaski Puchar Optimista 101 618 Sára Hruskova SVK 12 32 6 66 53 1178 80
5011 29.04.18 Velence (HUN) Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 31 6 114 10 6947 9
5011 29.04.18 Velence (HUN) Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 6 114 28 4264 25
5011 29.04.18 Velence (HUN) Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 101 601 Oliver Krivosudsky SVK 1000 31 6 114 84 1402 74
5011 29.04.18 Velence (HUN) Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 101 589 Karolina Sarah Simonova SVK 13 32 6 114 88 1281 77
5011 29.04.18 Velence (HUN) Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 101 619 Silvester Hruška SVK 331 41 6 114 113 629 99
5012 14.04.18 Brno (CZE) Krajský Prebor 101 618 Sára Hruskova SVK 12 32 3 24 4 2637 17
5012 14.04.18 Brno (CZE) Krajský Prebor 101 619 Silvester Hruska SVK 2 41 3 24 19 607 79
5013 28.04.18 Dzieržno Male (POL) Otwarte Mistrzostwa LOK 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 6 52 12 4427 23
5016 19.05.18 Krakow (POL) XXIV Regaty ekologiczne 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 3 45 8 2553 18
5016 19.05.18 Krakow (POL) XXIV Regaty ekologiczne 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 3 45 6 2928 13
5017 19.05.18 Krakow (POL) OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO W KOZŻ 232 004 Kristínka Kaňuková SVK 919 42 3 44 5 3136 11
5017 19.05.18 Krakow (POL) OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO W KOZŻ 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 3 44 11 2109 25
5018 26.05.18 Nysa - Glebinow (POL) Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy - Głębinów 232 004 Kristínka Kaňuková SVK 919 42 6 73 9 6060 12
5018 26.05.18 Nysa - Glebinow (POL) Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy - Głębinów 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 6 73 8 6367 11
5018 26.05.18 Nysa - Glebinow (POL) Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy - Głębinów 232 022 Lívia Holešová SVK 275 42 6 73 35 2522 48
5019 19.05.18 Neusiedler am See (AUT) Spring Cup 2018 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 5 68 27 2511 40
5019 19.05.18 Neusiedler am See (AUT) Spring Cup 2018 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 5 68 31 2211 46
5019 19.05.18 Neusiedler am See (AUT) Spring Cup 2018 103 428 Jakub Pribylka SVK 118 31 5 68 46 1354 68
5019 19.05.18 Neusiedler am See (AUT) Spring Cup 2018 101 589 Karolina Sarah Simonova SVK 13 32 5 68 58 850 85
5019 19.05.18 Neusiedler am See (AUT) Spring Cup 2018 101 619 Silvester Hruska SVK 331 41 5 68 67 537 99
5022 23.06.18 Poraj (POL) VI Ogólnopolskie Regaty Kacper Sailor 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 6 60 5 7081 8
5027 30.06.18 Goczalkowice zdroj (POL) Puchar dni morza 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 5 45 5 5276 11
5027 30.06.18 Goczalkowice zdroj (POL) Puchar dni morza 232 004 Kristínka Kaňuková SVK 919 42 5 45 2 7266 4
5029 07.07.18 Velke Darko (CZE) Zavod mladych nadeji 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 5 46 2 7314 4
5029 07.07.18 Velke Darko (CZE) Zavod mladych nadeji 101 589 Karolina Sarah Simonova SVK 13 32 5 46 17 2667 37
5029 07.07.18 Velke Darko (CZE) Zavod mladych nadeji 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 5 46 4 5808 9
5031 11.08.18 Lago di Garda (ITA) 23° Ora cup Ora 101 619 Silvester Hruska SVK 331 41 6 382 374 661 98
5031 11.08.18 Lago di Garda (ITA) 23° Ora cup Ora 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 6 382 231 1917 60
5035 25.08.18 Brnenska priehrada (CZE) LANEX CUP 101 619 Silvester Hruška SVK 331 41 3 22 14 892 64
5035 25.08.18 Brnenska priehrada (CZE) LANEX CUP 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 3 22 3 2899 14
5035 25.08.18 Brnenska priehrada (CZE) LANEX CUP 101 618 Sára Hrušková SMR 12 32 3 22 2 3427 9
5036 21.09.18 Znamirowce (POL) Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 6 109 11 6582 10
5036 21.09.18 Znamirowce (POL) Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej 223 195 Sofia Valentinyova SVK 38 42 6 109 42 3091 39
5036 21.09.18 Znamirowce (POL) Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 5 6 3 2010 50
5036 21.09.18 Znamirowce (POL) Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej 202 118 Michal Rolik SVK 2207 41 6 109 26 4341 24
5044 12.10.18 Tarnobrzeg (POL) Mistrostwa PSKO do 9 lat a V. Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega 202 118 Michal Rolik SVK 2207 41 3 51 15 1897 29
5045 21.09.18 Koper (SLO) Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 7 128 120 903 94
5045 21.09.18 Koper (SLO) Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 7 128 87 1880 68
5045 21.09.18 Koper (SLO) Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial 101 618 Hrušková Sára SVK 14 32 7 128 55 3275 43
5045 21.09.18 Koper (SLO) Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial 101 619 Hruška Silvester SVK 331 41 7 128 127 731 99
5049 02.11.18 Mali Lošinj (CRO) 20. Kup Lošinja 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 132 58 2749 44
5049 02.11.18 Mali Lošinj (CRO) 20. Kup Lošinja 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 6 132 128 686 97
5051 12.10.18 Balatonfúzfo (HUN) Specialized Kupa 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 3 98 52 1129 53
5051 12.10.18 Balatonfúzfo (HUN) Specialized Kupa 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 3 98 36 1608 37
5055 09.11.18 Zadar (CRO) Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2018 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 7 139 62 3161 45
5055 09.11.18 Zadar (CRO) Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2018 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 7 139 133 841 96
5056 10.11.18 Izola (SLO) St. Martin´s regatta 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 6 103 23 4513 22
5056 10.11.18 Izola (SLO) St. Martin´s regatta 101 619 Silvester Hruška SVK 331 41 6 103 79 1297 77
5057 01.11.18 Torbole (ITA) VI.Optimist Halloween Cup 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 6 242 62 4155 26
5057 01.11.18 Torbole (ITA) VI.Optimist Halloween Cup 101 619 Silvester Hruška SVK 331 41 6 242 239 639 99
6018 22.06.18 Sheveningen (NED) 2018 Optimist European Championship 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 9 150 143 1096 95
6018 22.06.18 Sheveningen (NED) 2018 Optimist European Championship 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 9 114 111 1013 97
6018 22.06.18 Sheveningen (NED) 2018 Optimist European Championship 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 9 150 150 909 100
6018 22.06.18 Sheveningen (NED) 2018 Optimist European Championship 101 618 Sara Hruskova SVK 331 32 9 114 100 1421 88
6018 22.06.18 Sheveningen (NED) 2018 Optimist European Championship 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 9 150 115 1948 77
6018 22.06.18 Sheveningen (NED) 2018 Optimist European Championship 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 9 150 148 961 99
6018 22.06.18 Sheveningen (NED) 2018 Optimist European Championship 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 9 114 92 1747 81
6039 27.08.18 Famagusta (CYP) 2018 Optimist World Championship 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 10 264 236 1497 89
6042 28.09.18 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskidow 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 6 42 11 4097 26
6042 28.09.18 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskidow 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 6 42 3 7483 7
6042 28.09.18 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskidow 101 619 Silvester Hruška SVK 331 41 6 42 32 1315 76
6042 28.09.18 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskidow 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 6 42 13 3662 31
6042 28.09.18 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskidow 232 022 Lívia Holešová SVK 275 42 6 42 18 2814 43
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 6 370 114 3674 31
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 6 370 229 1856 62
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 6 370 354 721 96
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 213 106 Sofia Valentínyová SVK 1553 42 6 370 292 1223 79
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 6 370 195 2275 53
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 213 110 Štefaničiak Matej SVK 1863 31 6 370 188 2370 51
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 6 370 181 2469 49
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 370 161 2774 44
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 101 589 Simonová Katolína Sarah SVK 13 32 6 370 221 1949 60
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 6 370 153 2907 41
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 6 370 225 1902 61
6053 29.03.18 Portoroz (SLO) Sailing Point Easter regatta 2018 103 429 Lacko Peter SVK 782 31 6 370 215 2021 58
6054 07.03.18 Bodrum (TUR) 6th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 259 200 1280 77
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 223 110 Brestovský Oliver SVK 514 41 6 92 2 10583 2
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 232 004 Kaňukpvá Kristína SVK 919 42 6 92 34 3200 37
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 6 92 27 3801 29
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 6 92 24 4107 26
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 213 110 Štefaničiak Matej SVK 27 31 6 92 23 4218 25
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 103 432 Szitás Ondrej SVK 8 31 6 92 4 8776 4
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 6 92 5 8195 5
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 6 92 20 4583 22
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 103 424 Meliš Marek SVK 769 41 6 92 46 2412 50
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 6 92 47 2356 51
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 232 022 Holešová Lívia SVK 275 42 6 92 68 1394 74
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 6 92 70 1318 76
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 41 6 92 69 1356 75
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 101 589 Karolina Sarah Simonova SVK 13 32 6 92 67 1432 73
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 213 106 Valentíniová Sofia SVK 38 42 6 92 64 1552 70
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 782 31 6 92 62 1634 67
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 103 428 Pribilka Jakub SVK 59 31 6 92 50 2195 54
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 223 136 Sloriar Leo SVK 654 31 6 92 31 3441 34
6056 04.05.18 Palic (SRB) SEEOOC 2018 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 92 22 4334 24
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 6 125 76 1903 61
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 101 619 Huška Silvester SVK 331 41 6 125 123 648 98
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 6 125 70 2117 56
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 125 71 2080 57
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 213 110 Štefaničiak Matej SVK 27 31 6 125 55 2745 44
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 6 125 54 2793 43
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 103 432 Szitas Ondrej SVK 18 31 6 125 36 3850 29
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 6 125 29 4413 23
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 6 125 57 2652 46
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 6 125 83 1673 66
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 213 106 Valentínyová Sofia SVK 38 42 6 125 98 1240 78
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 6 125 109 963 87
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 6 125 111 916 89
6058 08.06.18 Balaton (HUN) Choco Cup 103 428 Pribylka Jakub SVK 118 31 6 125 72 2043 58
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 101 601 Oliver Krivosudsky SVK 1000 31 6 122 68 2129 56
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 101 618 Sara Hruskova SMR 12 32 6 122 64 2287 52
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 223 194 Matej Stefaniciak SVK 27 31 6 122 36 3786 30
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 223 110 Oliver Brestovský SVK 541 41 6 122 70 2054 57
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 223 114 Viktor Mika SVK 13142 41 6 122 83 1610 68
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 101 589 Sarah Karolina Simonova SVK 13 32 6 122 108 924 89
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 223 147 Tamara Brestovska SVK 517 42 6 122 113 806 93
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 101 619 Silvester Hruska SVK 331 41 6 122 120 649 98
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 223 195 Sofia Valentinyova SVK 38 42 6 122 92 1341 75
6059 13.07.18 Ferto-to (HUN) Decathlon Cupa 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 6 122 28 4441 23
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 7 160 39 4998 24
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 7 160 129 1362 81
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 7 160 44 4632 28
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 7 160 58 3792 36
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 7 160 59 3740 37
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 7 160 77 2930 48
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 7 160 89 2490 56
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 114 Mika Viktor SVK 13142 41 7 160 97 2228 61
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 101 589 Karolina Sarah Simonova SVK 13 32 7 160 120 1582 75
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 7 160 149 924 93
6060 27.09.18 Balatonfüred (HUN) Majstrovstvá Maďarska 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 7 160 14 8113 9
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 103 432 Szitas Ondrej SVK 18 31 6 120 36 3743 30
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 6 120 39 3535 33
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 6 120 41 3404 34
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 103 428 Pribilka Jakub SVK 59 31 6 120 56 2592 47
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 6 120 57 2546 48
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 6 120 83 1567 69
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 6 120 94 1242 78
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 6 120 108 881 90
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 6 120 30 4218 25
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 101 619 Hruška Silvester SVK 12 41 6 120 110 833 92
6061 20.10.18 Portoroz (SLO) Halloween Regata 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 6 120 38 3602 32
6062 08.09.18 Stari Grad (CRO) OPEN CROATIAN YOUTH CHAMPIONSHIP 2018 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 7 70 68 795 97