.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2019

Strana 1 z 58 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
5009 22.02.19 Opatija (CRO) Carnival Cup 2019 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 5 57 31 1828 54
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 078 Michaela Vaďurová GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 195 Marek Macháček GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 306 Andrej Holák GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 244 Roman Summerling GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 359 Tomá Mihalik GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 105 309 Monika Bílková-Martínková GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 321 Robert Poor GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 133 Dana Jančinová GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 602 Martin Kolík GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5002 01.03.19 Split (CRO) OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 5 59 38 1460 64
5016 07.03.19 Vis (CRO) Povjesni mediteranski skup žena 105 325 Alena Kunicová CRO 2 2 9 5 713 56
5001 22.03.19 Koper (SLO) Laser Europa Cup Koper 2019 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 6 126 87 1571 69
5001 22.03.19 Koper (SLO) Laser Europa Cup Koper 2019 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 6 126 117 799 93
5001 22.03.19 Koper (SLO) Laser Europa Cup Koper 2019 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 126 94 1369 75
5015 29.03.19 Mallorca (ESP) 50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 7 187 178 857 95
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 096 Michaela Pačinová SVK 176678 22 3 24 4 2637 17
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 116 Alexander Miškov SVK 192635 21 3 28 9 1782 32
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 3 86 9 3244 10
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 195 Sofia Valentinyova SVK 38 42 3 86 13 2765 15
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 232 004 Kristina Kaňuková SVK 919 42 3 86 20 2203 23
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 101 601 Oliver Krivosudsky SVK 1000 31 3 86 49 1036 57
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 3 86 51 984 59
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 232 022 Livia Holesova SVK 1275 42 3 86 58 816 67
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 202 118 Michal Rolik SVK 2207 41 3 86 24 1966 28

Strana 1 z 58 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ