Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2019

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
5009 22.02.19 Opatija (CRO) Carnival Cup 2019 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 5 57 31 1828 54
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 078 Michaela Vaďurová GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 195 Marek Macháček GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 306 Andrej Holák GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 244 Roman Summerling GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 359 Tomá Mihalik GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 105 309 Monika Bílková-Martínková GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 321 Robert Poor GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 133 Dana Jančinová GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 602 Martin Kolík GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5002 01.03.19 Split (CRO) OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 5 59 38 1460 64
5016 07.03.19 Vis (CRO) Povjesni mediteranski skup žena 105 325 Alena Kunicová CRO 2 2 9 5 713 56
5001 22.03.19 Koper (SLO) Laser Europa Cup Koper 2019 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 6 126 87 1571 69
5001 22.03.19 Koper (SLO) Laser Europa Cup Koper 2019 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 6 126 117 799 93
5001 22.03.19 Koper (SLO) Laser Europa Cup Koper 2019 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 126 94 1369 75
5015 29.03.19 Mallorca (ESP) 50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 7 187 178 857 95
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 096 Michaela Pačinová SVK 176678 22 3 24 4 2637 17
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 116 Alexander Miškov SVK 192635 21 3 28 9 1782 32
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 3 86 9 3244 10
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 195 Sofia Valentinyova SVK 38 42 3 86 13 2765 15
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 232 004 Kristina Kaňuková SVK 919 42 3 86 20 2203 23
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 101 601 Oliver Krivosudsky SVK 1000 31 3 86 49 1036 57
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 3 86 51 984 59
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 232 022 Livia Holesova SVK 1275 42 3 86 58 816 67
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 202 118 Michal Rolik SVK 2207 41 3 86 24 1966 28
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 238 012 Michal Kelemen SVK 26 1 5 45 2 7267 4
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 238 020 Boris Vano SVK 26 11 5 45 2 7267 4
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 238 016 Ladislav Slota SVK 26 1 5 45 2 7267 4
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 301 189 Martin Jarombek SVK 26 1 5 45 2 7267 4
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 305 Hnilica Jozef SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 306 Maťovčík Marcel SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 307 Záhradný Michal SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 183 Rybárik František SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 283 Klisenbauer Marián SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 354 Urbánek Ján SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 184 Šváč Juraj SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 223 Palmaj Peter SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 225 Kordoš Ľubomír SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 243 Pištelák Jiří SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 252 Meliš Milan SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 368 Ščibran Michal SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 342 Stankovič Tomáš SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 270 Vido Jozef SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 348 Horák Andrej SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 032 Malatinský Tomáš SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 253 Chrapčiak Igor SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 234 Verchovodko Peter SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 358 Stoklas Milan SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 101 031 Ráček Miro SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 cro 002 Maksan Marin SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 321 Mortreux Dávid SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 334 Gergeľ Marian SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 360 Botka Jozef SVK CHARYB 1 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 143 Oravkin Matejova Silvia SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 185 Holíková Michaela SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 145 Zajičková Adriana SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 099 Španiková Miriam SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 146 Tarabová Viera SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 147 Ďurčeková Petra SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
5014 07.04.19 Palma de Mallorca (ESP) Majstrovstvá Európy RS:X 316 166 Róbert KUBÍN SVK 22 21 9 110 107 1017 97
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 424 Meliš Marek SVK 768 41 2 5 1 1406 20
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 2 5 2 804 40
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 42 2 5 3 452 60
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 448 Osuský Martin SVK 0 31 2 5 4 202 80
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 092 Oršula Jakub SVK 175787 21 5 11 11 505 100
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 297 Bilka Adam SVK 197016 1 5 11 1 5710 9
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 5 11 2 4205 18
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 5 11 3 3325 27
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 5 11 4 2700 36
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 096 Pačinová Michaela SVK 166990 22 5 11 5 2215 45
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 366 Melišová Jana SVK 164429 22 5 11 6 1820 55
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 342 Boroš Michal SVK 164431 11 5 11 7 1485 64
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 367 Kecskésová Nikola SVK 155046 22 5 11 8 1195 73
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 2 31 5 11 9 940 82
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 101 438 Ráček Jakub SVK 170267 1 5 11 10 710 91
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 105 315 Stoláriková Lucia SVK 535 42 2 5 5 100
5011 13.04.19 Rijeka (CRO) Proljetni Kup Galeba 2019 232 004 Kristina Kanukova SVK 919 42 4 29 12 1937 41
5011 13.04.19 Rijeka (CRO) Proljetni Kup Galeba 2019 101 618 Sara Hruskova SVK 12 32 4 29 1 6254 3
5012 17.04.19 Riva del garda (ITA) 5 Country cup 2019 101 618 Sára Hruskova SVK 331 32 6 34 30 932 88
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 110 Oliver Brestovský SVK 541 41 6 447 114 4166 26
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 447 151 3434 34
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 103 428 Jakub Pribylka SVK 59 31 6 447 173 3080 39
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 107 Valéria Kocanová SVK 905 42 6 447 174 3065 39
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 195 Sofia Valentinyová SVK 38 42 6 447 198 2728 44
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 6 447 200 2702 45
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 108 Barbora Kocanová SVK 700 32 6 447 218 2477 49
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 202 118 Michal Rolik SVK 2207 41 6 447 311 1551 70
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 136 Leo Slosiar SVK 654 31 6 447 331 1389 74
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 111 Alex Brestovský SVK 111 41 6 447 339 1327 76
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 201 Oliver Lichvár SVK 986 31 6 447 369 1106 83
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 147 Tamara Brestovská SVK 517 42 6 447 402 882 90
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 6 447 422 756 94
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 223 096 Michaela Pačinová SVK 176678 22 6 61 25 2930 41
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 223 116 Alexander Miškov SVK 192635 21 6 61 29 2544 48
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 223 092 Jakub Oršula SVK 148617 21 6 61 41 1641 67
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 429 Peter Dominik Lacko SVK 185647 31 6 61 49 1177 80
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 101 589 Karolina Sarah Simonová SVK 151092 32 6 61 54 924 89
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 101 595 Alex Zdeněk Malina SVK 163051 21 6 60 20 3469 33
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 366 Jana Melišová SVK 164429 22 6 60 43 1474 72
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 361 Michaela Kecskesová SVK 207187 12 6 60 44 1414 73
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 6 22 4 5048 18
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 362 Patrik Meliš SVK 212289 11 6 22 5 4467 23
5007 19.04.19 Riva del Garda (ITA) 37th Lake Garda Meeting Optimist class 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 6 90 18 4800 20
5007 19.04.19 Riva del Garda (ITA) 37th Lake Garda Meeting Optimist class 101 618 Sára Hrušková SVK 331 32 6 940 385 2932 41
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 597 Ridzoň Jaroslav SVK 50766 1 5 5 5 505 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 601 Krivosudský Oliver SVK 000 31 2 4 1 1406 25
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 625 Griač Jozef SVK 50766 1 5 5 5 505 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 335 Hačko Tibor SVK 1908 1 5 9 9 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 297 Bilka Adam SVK 54062 1 5 5 1 4000 20
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 305 Chrapčiak Tomáš SVK 54062 1 5 5 1 4000 20
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 105 223 Palmaj Peter SVK 50747 1 5 5 2 2495 40
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 105 072 Palmajová Diana SVK 50747 2 5 5 2 2495 40
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 087 Vaďura Ivo SVK 0 1 5 5 3 1615 60
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 624 Holák Matúš SVK 0 41 5 5 3 1615 60
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 189 Bilková Júlia SVK 50333 2 5 5 4 990 80
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 269 Bilka Miroslav SVK 50333 1 5 5 4 990 80
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 5 9 1 5020 11
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 9 2 3515 22
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 356 Loukota Milan SVK 0 1 5 9 3 2635 33
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 142 037 Mosný Peter SVK 1 1 5 9 4 2010 44
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 243 Hladný Róbert SVK 10 1 5 9 5 1525 56
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 032 Šabo Peter SVK 21 1 5 9 6 1130 67
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 108 Režucha Andrej SVK 57 1 5 9 7 795 78
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 321 Poor Róbert SVK 5 1 5 9 8 505 89
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 223 116 Alexander Miškov SVK 192635 21 5 5 1 4000 20
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 103 366 Janka Melišová SVK 203056 22 5 5 2 2495 40
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 101 595 Alex Zdenek Malina SVK 162623 21 5 5 3 1614 60
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 223 096 Michaela Pačinová SVK 148617 22 5 5 4 990 80
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 223 128 Dominik Vyoral SVK 176678 21 5 5 5 505 100
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 103 313 Michal Andel SVK 218431 1 5 9 9 505 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 607 Brachtlová Vanda SVK 17 42 2 4 2 804 50
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 609 Krivosudský Patrik SVK 18 41 2 4 3 452 75
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 623 Schmidt Monika SVK 12 42 2 4 4 202 100
5010 27.04.19 Gliwice (POL) Otwarte Mistrzostwa LOK 232 004 Kristina Kanukova SVK 919 42 5 78 3 7580 4
5010 27.04.19 Gliwice (POL) Otwarte Mistrzostwa LOK 202 118 Michal Rolik SVK 2207 41 5 78 11 4759 14
5010 27.04.19 Gliwice (POL) Otwarte Mistrzostwa LOK 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 5 8 3 2635 38
5010 27.04.19 Gliwice (POL) Otwarte Mistrzostwa LOK 101 618 Hrušková Sara SVK 331 32 5 8 6 1130 75
5010 27.04.19 Gliwice (POL) Otwarte Mistrzostwa LOK 223 195 Valentinyova Sofia SVK 38 42 5 8 7 795 88
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 595 Alex Zdenek Malina SVK 163051 21 6 24 5 4693 21
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 223 116 Alexander Miškov SVK 177585 21 6 24 8 3469 33
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 205 190 Maroš Baran SVK 203018 1 6 24 9 3162 38
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 103 361 Michaela Kecskésová SVK 207187 12 6 24 11 2639 46
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 223 128 Dominik Vyoral SVK 176678 21 6 24 16 1663 67
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 103 366 Janka Melišová SVK 164429 22 6 24 17 1505 71
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 223 096 Michaela Pačinová SVK 196990 22 6 24 18 1356 75
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 589 Karolína Sarah Simonová SVK 203056 32 6 24 20 1081 83
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 6 23 9 3051 39
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 6 94 2 10639 2
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 6 94 4 8832 4
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 110 Oliver Brestovský SVK 541 41 6 94 5 8251 5
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 108 Barbora Kocanová SVK 700 32 6 94 12 5970 13
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 136 Leo Slosiar SVK 654 31 6 94 13 5761 14
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 94 15 5388 16
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 6 94 26 3955 28
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 195 Sofia Valentinyova SVK 38 42 6 94 27 3857 29
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 114 Viktor Mika SVK 13142 31 6 94 32 3414 34
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 105 314 Ladislav Stolárik SVK 533 31 6 94 36 3107 38
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 111 Alex Brestovský SVK 111 41 6 94 38 2966 40
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 101 618 Sára Hrušková SVK 331 32 6 94 41 2768 44
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 107 Valéria Kocanová SVK 905 42 6 94 43 2644 46
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 428 Jakub Pribylka SVK 59 31 6 94 45 2525 48
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 147 Tamara Brestovská SVK 517 42 6 94 49 2304 52
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 6 94 55 2003 59
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 444 Nina Prokopcová SVK 83 32 6 94 60 1776 64
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 232 022 Livia Holešová SVK 275 42 6 94 61 1733 65
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 187 Barbora Bartánusová SVK 500 32 6 94 69 1412 73
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 42 6 94 74 1229 79
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 445 Adela Prokopcová SVK 82 42 6 94 75 902 80
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 6 94 75 902 80
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 448 Martin Osusky SVK 84 31 6 94 75 902 80
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 438 Ema Vargová SVK 81 42 6 94 75 902 80
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 142 037 Mosný Peter SVK 1 1 6 26 6 4427 23
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 356 Loukota Milan SVK 100 1 6 26 10 3096 38
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 359 Mihalík Tomáš SVK 11 1 6 26 14 2219 54
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 6 26 19 1423 73
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 6 26 21 1163 81
5013 04.05.19 Neusiedler see (AUT) UYCNs Ansegeln 142 001 Branislav Zubaľ SEN 749 1 2 12 3 1406 25
5013 04.05.19 Neusiedler see (AUT) UYCNs Ansegeln 142 048 Andrj Chudík SEN 749 1 2 12 3 1406 25
5048 09.05.19 Torbole (ITA) Europa Cup Italy 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 6 58 44 1326 76
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 166 Robert Kubín SVK 22 21 6 6 5 1081 83
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 326 002 Martin Potucky SVK 241 1 6 43 8 4988 19
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 237 009 Kelemen Ladislav SVK 20 1 5 5 5 505 100
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 020 Vaňo Boris SVK 20 11 5 5 5 505 100
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 006 Valko Martin SVK 71 1 5 5 4 990 80
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 012 Kelemen Michal SVK 66 1 5 5 1 4000 20
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 014 Malovaný Richard SVK 66 1 5 5 1 4000 20
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 007 Šurín Peter SVK 66 1 5 5 1 4000 20
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 234 003 Hajdučík Matej SVK 101 1 5 5 2 2495 40
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 026 Oravcová Martina SVK 101 2 5 5 2 2495 40
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 030 Stopka Martin SVK 101 1 5 5 2 2495 40
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 105 308 Nemček Martin SVK 52 1 5 5 3 1615 60
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 232 027 Štrba Miroslav SVK 52 1 5 5 3 1615 60
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 224 102 Benedikovic Boris SVK 71 1 5 5 4 990 80
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 022 Beneš Matej SVK 71 1 5 5 4 990 80
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 019 Zacharov Juraj SVK 20 1 5 5 5 505 100
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 367 Kecskésová Nikola SVK 180759 22 5 8 1 5020 13
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 366 Melišová Jana SVK 203056 22 5 8 2 3515 25
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 096 Pačinová Michaela SVK 148617 22 5 8 3 2635 38
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 116 Miškov Alexander SVK 192635 21 5 8 4 2010 50
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 162623 21 5 8 5 1525 63
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 151092 32 5 8 6 1130 75
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 185647 31 5 8 7 795 88
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 189 Sihotský Matúš SVK 176678 31 5 8 8 505 100
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 5 20 1 7010 5
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 20 2 5505 10
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 20 3 4625 15
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 5 20 4 4000 20
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 20 5 3515 25
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 20 6 3120 30
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 5 20 7 2785 35
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 5 20 8 2495 40
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 5 20 9 2240 45
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 202 118 Rolík Michal SVK 207 41 5 20 10 2010 50
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 5 20 11 1805 55
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 5 20 12 1615 60
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 42 5 20 13 1440 65
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 5 20 14 1280 70
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 5 20 15 1130 75
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 42 5 20 16 990 80
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 20 17 860 85
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 448 Osuský Martin SVK 84 31 5 20 18 735 90
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 5 20 19 615 95
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 438 Vargová Ema SVK 81 42 5 20 20 505 100
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 31 6 27 17 1811 63
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Tibor Baroš SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Oto Bortlík SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 František Janos SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Martin Vajda SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 307 Záhradný Michal SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 101 307 Holák Martin SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 306 Maťovčík Marcel SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 František Rybarik SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Jan Kic SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Miroslav Kvaššay SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Jaroslav Prieložný SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Miroslav Debnar SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Luboš Valky SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Jan Repka SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Anton Ondrasky SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Milan Mlčal SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Andrej Horák SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Patrik Mlčal SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 156 Bachratá Barbora SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 324 Szomolányiová Zora SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 310 Vitálošová Irena SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Jan Chromek SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Dominik Mračko SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Juraj Mydliar SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 008 Radoslav Čajka SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 224 002 Csuday Zdenek SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 328 001 Luboš Kurej SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 224 044 Repko Martin SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 224 056 Hudec Miroslav SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 327 007 Repáň Peter SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 327 008 Uhlár Peter SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 327 011 Čunderlík Ján SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 325 003 Kolesár Martin SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 354 Urbánek Ján SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Peter Pallo SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 283 Klisenbauer Marián SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 305 Hnilica Jozef SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Miroslav Wollner SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Daniel Gemeran SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Gábor Smatana SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Ivan Cheben SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Vit Bružek SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Stanislav Beneš SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Miroslav Capek SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Anton Paršo SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Lubomír Bortlík SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Alexej Domorak SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Jaroslav Ivančo SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Juraj Martinčin SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Igor Kacerík SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Martin Štepánek SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Oto Vokal SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Albert Malinovsky SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 008 David Havelka SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 101 031 Ráček Miro SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 358 Stoklas Milan SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 234 Verchovodko Peter SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Peter Polák SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 347 Koršová Jana SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 329 Lesayová Katarína SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 232 Znášiková Jana SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 362 Hamarová Lubica SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 325 Kunicová Alena SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 hu 009 Mikundová Jana SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Rastislav Nukovič SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Pavol Polak SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Jozef Malatinsky SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Juraj Kotuc SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Lubomír Barniak SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 103 305 Chrapčiak Tomáš SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Radoslav Frtus SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Michal Civan SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 142 044 Pavol Hanak SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Miloš Armai SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Martin Matkobiš SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Peter Hanak SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 205 190 Baran Maroš SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Michal Borga SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Lukáš Malinský SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Juraj Koren SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Jan Kacíř SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Přemysl Panuška SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Tomáš Korba SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Pavel Snehota SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Andrej Vrabel SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Tomáš Hudek SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Martin Marko CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Miroslav Garaj CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Tomáš Lukeš CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Boris Scheizer CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Milan Meliš CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Štefan Juhás CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Jaroslav Pokrívka CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Jaroslav Myšička CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Radoslav Hančak CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Lubomír Lupták CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Branislav Čekovsky CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 134 042 Caňo Marcel SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 101 259 Mihalík Marek SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 103 433 Hajko Peter SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Stefan Danter SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Ladislav Stolarik SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Jozef Kollar SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Richard Takáč SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 008 Teodor Lysak SVK 1 1 1 3 3 101 100
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 022 Hesko Marcel SVK 4 1 6 43 9 4681 21
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 301 093 Peter Velebír SVK 16 1 6 43 17 3024 40
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 004 Patrik POLLAK SVK 1 1 6 43 1 10407 2
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 176 Kováč Michal SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 191 Drzik Juraj SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 ger 005 Itschner Seth SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 236 Gossányi Marek SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 237 Gossányiová Patrícia SVK 7 2 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 238 Šedo Pavol SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 004 Ruttkay Michal SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 239 Ruttkayová Hana SVK 7 2 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 ger 006 Pawelke Roland SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 hun 001 Ivaška František SVK 10 1 3 19 18 372 95
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 211 Botka Jozef SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 175 Kunsch Mirolav SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 198 Janigová Michaela SVK 16 2 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 199 Fingerland Jakub SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 173 Vokoun Martin SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 227 Manas Daniel SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 224 137 Rolko Peter SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 228 Matúš Peter SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 229 Potkányová Martina SVK 14 2 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 069 Windisch Martin SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 230 Podmajerský Marian SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 441 Bačik Boris SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 197 Cerná Zuzana SVK 16 2 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 171 Polonyi Martin SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 003 Císař František SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 165 Semjonov Sergej SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 192 Kosmeľ Milan SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 149 Demko Ján SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 150 Polet Václav SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 186 Freudl Jan SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 181 Fridrich Branislav SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 188 Prokša Juraj SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 326 039 Strapáčová Petra SVK 5 2 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 001 Novotný Tomáš SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 002 Novotný Roman SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 003 Pokorný Luboš SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 004 Staněk Václav SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 005 Krajíček Alois SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 231 Vich Boris SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 232 Žiačik Stanislav SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 233 Bartovič Jaromír SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 234 Vícen Marian SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 235 Gorfol Gejza SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 222 Husovský Marek SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 223 Greksza Jozej SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 224 Lavrinčík Tomáš SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 119 Vrábel Boris SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 225 Dupal Amošt SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 226 Fekeč Peter SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 454 Čulen Marek SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 200 Nerad Tomas SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 201 Kudrna Allan SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 447 Peťko Martin SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 202 Slimak Michal SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 203 Oršulák Ján SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 204 Kollár Peter SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 205 Švanara Ivan SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 206 Urban Jozef SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 207 Masár Jozef SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 208 Vrábel Ján SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 209 Suchoň Peter SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 210 Hanic Miroslav SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 193 Šimeček Peter SVK 17 1 3 19 12 903 63
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 194 Uhlarik Miroslav SVK 17 1 3 19 12 903 63
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 195 Lazúr Juraj SVK 17 1 3 19 12 903 63
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 240 Gossányi Vladimír SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 241 Dobry Patrik SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 242 Trnka Ján SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 243 Hegedúš Peter SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 244 Novomeský Tomáš SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 245 Husovský Tomáš SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 196 Šichmák Boris SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 172 Fingerland Adam SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 151 Paško Vladimír SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 152 Danajka Martin SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 237 020 Ondruš Eduard SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 153 Bošanský Karol SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 205 155 Baran Miro SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 002 Wernerová Markéta SVK 1 2 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 155 Krakovský Daniel SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 468 Macejka Ľubomír SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 120 Psalman Miroslav SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 159 Straka Milan SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 158 Bahleda Branislav SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 189 Bracho Peter SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 463 Fiantoková Mária SVK 13 2 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 190 Madajová Silvia SVK 13 2 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 219 Varga Stanislav SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 317 084 Mačišak Miroslav SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 170 Neumann Vladimír SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 395 Matuška Ján SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 317 005 Bonga Martin SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 181 Torák Waldemar SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 317 085 Krajňak Jan SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 195 Čech Peter SVK 3 1 3 19 3 2709 16
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 447 Peťko Martin SVK 3 1 3 19 3 2709 16
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 182 Chlumský Jiří SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 212 Dobiš Michal SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 213 Vajdička Martin SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 214 Krajči Dušan SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 215 Kohút Tomáš SVK 2 1 3 19 19 303 100
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 025 Kučinský Lubomír SVK 25 1 6 43 27 1819 63
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 6 43 25 2019 58
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 316 166 Robert Kubín SVK 22 21 9 78 45 3059 58
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 316 022 Hesko Marcel SVK 4 1 9 78 23 5682 29
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 301 093 Peter Velebír SVK 16 1 9 78 35 4041 45
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 326 002 Martin Potucky SVK 241 1 9 78 15 7353 19
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 9 78 48 2807 62
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 105 Luštík Jozef SVK 517 1 0 2 1 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 089 Mikita Alexander SVK 517 1 0 2 1 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 0 2 1 0 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 056 Machovec Matúš SVK 517 31 0 2 1 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 3 9 7 477 78
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 3 9 8 303 89
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 3 9 9 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 233 001 Bencek VLADIMIR SVK 36346 1 5 8 5 1525 63
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 233 002 Bencekova Ingrid SVK 36346 2 5 8 5 1525 63
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 5 8 6 1130 75
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 119 Drengubiak Patrik SVK 2867 41 5 8 6 1130 75
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 043 Ružička Peter SVK 36036 1 5 8 7 795 88
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 087 Neupauer Rastislav SVK 36036 1 5 8 7 795 88
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 177 Esteves André SVK 657 1 5 8 8 505 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 172 Esteves Alicia SVK 657 22 5 8 8 505 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 3 9 1 3012 11
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 3 9 2 2109 22
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 3 9 3 1581 33
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 3 9 4 1206 44
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 3 9 5 915 56
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 3 9 6 678 67
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 5 8 1 4730 13
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 101 595 Malina Alex SVK 163051 21 5 8 2 3225 25
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 5 8 3 2345 38
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 103 297 Bilka Adam SVK 197016 1 5 8 4 1720 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 317 037 Peter Kincel SVK 189479 11 5 8 5 1235 63
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 5 8 6 840 75
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 189 Sihotský Matúš SVK 58359 31 5 8 7 505 88
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 5 8 8 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 003 Ružička Pavel SVK 36301 1 5 8 1 5020 13
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 206 Geib Filip SVK 36301 11 5 8 1 5020 13
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 003 Brestovský Adam SVK 28636 1 5 8 2 3515 25
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 111 Brestovský Alex SVK 28636 41 5 8 2 3515 25
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 203 118 Domiňak Miroslav SVK 28638 1 5 8 3 2635 38
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 203 361 Domiňák David SVK 28638 11 5 8 3 2635 38
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 023 Hlavsa Ján SVK 67 1 5 8 4 2010 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 207 Neupaverová Dorota SVK 67 42 5 8 4 2010 50
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 4 5 1 3200 20
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 4 5 2 1996 40
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 321 Poor Róbert SVK 5 1 4 5 3 1292 60
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 548 Kuchár Alexander SVK 9 1 4 5 4 792 80
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 307 Holák Martin SVK 11 1 4 5 5 404 100
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 4 6 1 3516 17
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 4 6 2 2312 33
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 4 6 3 1608 50
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 106 181 Holák Adam SVC 5 41 4 6 4 1108 67
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 103 438 Vargová Ema SVK 81 42 4 6 5 720 83
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 103 447 Hodosi Tomáš SVK 4 41 4 6 6 404 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 134 Hropko Fero SVK Tajana 1 0 2 2 0 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 133 Zupka Šimon SVK Tajana 1 0 2 2 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 211 Šimko Marián SVK Tajana 1 0 2 2 100
5017 18.05.19 Vltava - Praha (CZE) OYC Prague Regatta 2019 223 195 Sofia Valentinyova SVK 3 42 5 16 5 3031 31
5017 18.05.19 Vltava - Praha (CZE) OYC Prague Regatta 2019 223 194 Matej Štefaničiak SVK 61 31 5 16 1 6526 6
5018 18.05.19 Neusiedler see (AUT) Segelnachmittag 2 142 001 Branislav Zubaľ SVK 0 1 1 6 3 402 50
5018 18.05.19 Neusiedler see (AUT) Segelnachmittag 2 142 048 Andrej Chudík SVK 0 1 1 6 3 402 50
5031 18.05.19 Plock (POL) Petrochemia cup 2019 238 012 Michal Kelemen SVK 66 1 5 10 4 2495 40
5031 18.05.19 Plock (POL) Petrochemia cup 2019 238 014 Richard Malovany SVK 66 1 5 10 4 2495 40
5031 18.05.19 Plock (POL) Petrochemia cup 2019 238 007 Peter Surin SVK 66 1 5 10 4 2495 40
5019 18.05.19 Krakow (POL) XXV Regaty Ekologiczne 232 004 Kristina Kanukova SVK 919 42 3 33 1 4859 3
5019 18.05.19 Krakow (POL) XXV Regaty Ekologiczne 232 022 Livia Holesova SVK 275 42 3 33 9 1996 27
5028 18.05.19 Kaštela (CRO) Newton Cup 105 325 Alena Kunicová MINERVA 2 2 11 2 1683 18
5026 18.05.19 Rozkoš (CZE) Pohár mesta Česká Skalice 142 037 Peter Mosný SVK 1 1 5 18 8 2266 44
6016 18.05.19 Porto (POR) Laser Senior European Championship 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 9 162 158 1007 98
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 106 181 Holák Adam CRO 111 41 5 24 23 595 96
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 447 Hodosi Tomáš SVK 1 41 5 24 24 505 100
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 438 Vargová Ema SVK 81 42 5 24 22 695 92
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 5 24 9 2635 38
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 24 10 2405 42
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 5 24 11 2200 46
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 111 Brestovský Alex SVK 111 41 5 24 12 2010 50
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 5 24 13 1835 54
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 5 24 14 1675 58
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 5 24 15 1525 63
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 42 5 24 16 1385 67
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 424 Meliš Marek SVK 768 41 5 24 17 1255 71
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 42 5 24 18 1130 75
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 5 24 19 1010 79
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 448 Osuský Martin SVK 84 31 5 24 20 900 83
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 5 24 21 795 88
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 24 3 5020 13
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 24 4 4395 17
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 24 5 3910 21
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 5 24 6 3515 25
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 24 7 3180 29
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 5 24 8 2890 33
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 2 5 1 1406 20
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 2 5 2 804 40
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 2 5 3 452 60
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 189 Sihotský Matúš SVK 58359 31 2 5 4 202 80
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 2 5 5 100
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 24 1 7405 4
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 24 2 5900 8
6018 24.05.19 Tolkmicko (POL) Open Polish Championship 223 003 Adam Brestovsky SVK 28636 1 7 6 1 6154 17
6018 24.05.19 Tolkmicko (POL) Open Polish Championship 223 111 Alex Brestovsky SVK 28636 41 7 6 1 6154 17
5021 25.05.19 Brněnská přehrada (CZE) MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA 110 414 Sedlačko Jozef CZE 11 1 3 15 1 3831 7
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 184 Funk Peter SVK 38 21 5 23 18 1035 78
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 23 1 7315 4
303 25.05.19 Domaša Májova regata 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 5 23 2 5810 9
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 23 3 4930 13
303 25.05.19 Domaša Májova regata 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 23 4 4305 17
303 25.05.19 Domaša Májova regata 312 029 Vrábel Zdeno SVK 8 1 5 23 5 3820 22
303 25.05.19 Domaša Májova regata 301 094 Velebír Pavol SVK 33 1 5 23 6 3425 26
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 23 7 3090 30
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 5 23 8 2800 35
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 23 9 2540 39
303 25.05.19 Domaša Májova regata 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 23 10 2315 43
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 016 Čarný Marcel SVK 7 1 5 23 11 2105 48
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 23 12 1920 52
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 166 Kubín Róbert SVK 22 21 5 23 13 1745 57
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 5 23 14 1585 61
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 156 Beránková Karolína SVK 11 22 5 23 15 1435 65
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 159 Beránková Lenka SVK 49 22 5 23 16 1295 70
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 5 23 17 1160 74
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 204 Fábry Stanislav SVK 56 1 5 23 19 920 83
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 160 Jaš Peter SVK 35 31 5 23 20 810 87
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 30 31 5 23 21 705 91
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 142 Mikler Ľubomír SVK 52 1 5 23 22 600 96
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 207 Jaš Jakub SVK 36 41 5 23 23 505 100
5020 25.05.19 Neusiedler see (AUT) Regata ÔSV 8472 142 001 Branislav Zubaľ SVK 0 1 2 9 2 1508 22
5020 25.05.19 Neusiedler see (AUT) Regata ÔSV 8472 142 048 Andrej Chudík SVK 0 1 2 9 2 1508 22
5020 25.05.19 Neusiedler see (AUT) Regata ÔSV 8472 142 049 Ivan Hrušovský SVK 0 1 2 9 2 1508 22
5022 25.05.19 Brněnská přehrada (CZE) STAROBRNO CUP 316 022 Heško Marcel SVK 4 1 2 12 4 1156 33
5023 25.05.19 Lipno (CZE) Fireball European Championships 2019 101 087 Ivo Vaďura CZE15059 1 9 47 15 5373 32
5023 25.05.19 Lipno (CZE) Fireball European Championships 2019 101 244 Roman Summerling CZE15059 1 9 47 15 5373 32
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 022 Sýkora Jaroslav SVK 28 1 4 6 6 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 036 Stanko Pavel SVK 28 1 4 6 6 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 106 Franeková Anna SVK Kobra 2 4 6 5 404 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 109 Franek Richard SVK Kobra 31 4 6 5 404 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 104 Kocan Ivan SVK Kobra 1 4 6 5 404 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 131 Babjak Marián SVK 517 1 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 105 Luštík Jozef SVK 517 1 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 056 Machovec Matúš SVK 517 31 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 105 308 Nemček Martin SVK 52 1 4 6 4 792 67
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 232 027 Štrba Miroslav SVK 52 1 4 6 4 792 67
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 224 022 Kanka Pavel SVK 142 1 4 6 1 3200 17
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 4 6 2 1996 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 203 360 Lovás Pavol SVK 3 1 4 6 2 1996 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 202 066 Rolík Rastislav SVK 3 1 4 6 2 1996 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 192635 21 5 5 1 4000 20
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 5 5 2 2495 40
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 092 Oršula Jakub SVK 148617 21 5 5 3 1615 60
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 185647 31 5 5 4 990 80
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 189 Sihotský Matúš SVK 191111 31 5 5 5 505 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 003 Brestovský Adam SVK 28636 1 5 6 1 4395 17
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 207 Neupaverová Dorota SVK 28636 42 5 6 1 4395 17
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 233 001 Bencek Vladimir SVK 36346 1 5 6 2 2890 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 233 002 Bencekova Ingrid SVK 36346 2 5 6 2 2890 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 003 Ružička Pavel SVK 36301 1 5 6 3 2010 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 087 neupauer Rastislav SVK 36301 1 5 6 3 2010 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 023 Hlavsa Ján SVK 87 1 5 6 4 1385 67
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 422 Melišová Janka SVK 87 2 5 6 4 1385 67
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 120 Drengubiak Vladimír SVK CZE286 1 5 6 5 900 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 119 Drengubiak Patrik SVK CZE286 41 5 6 5 900 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 177 Esteves Andre SVK 657 1 5 6 6 505 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 172 Esteves Alicia SVK 657 22 5 6 6 505 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 28 1 7660 4
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 5 28 2 6155 7
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 5 28 3 5275 11
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 28 4 4650 14
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 42 5 28 5 4165 18
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 28 6 3770 21
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 28 7 3435 25
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 136 Slosiar Leo SVK 26 31 5 28 8 3145 29
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 42 5 28 9 2890 32
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 5 28 10 2660 36
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 5 28 11 2455 39
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 28 12 2265 43
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 28 13 2090 46
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 111 Brestovský Alex SVK 111 41 5 28 14 1930 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 232 022 Holešová Lívia SVK 275 42 5 28 15 1780 54
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 5 28 16 1640 57
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 5 28 17 1510 61
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 5 28 18 1385 64
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 5 28 19 1270 68
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 239 003 Bača Samuel SVK 2020 41 5 28 20 1155 71
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 42 5 28 21 1050 75
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 187 Bartánusová Barbora SVK 500 32 5 28 22 950 79
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 28 23 855 82
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 42 5 28 24 760 86
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 239 002 Bača Matej SVK 244 31 5 28 25 670 89
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 213 133 Juris Marek SVK 171 41 5 28 26 585 93
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 5 28 27 505 96
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 438 Vargová Ema SVK 81 42 5 28 28 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 224 023 Čech Ladislav SVK 142 1 4 6 1 3200 17
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 312 029 Vrábel Zdeno SVK 8 1 2 13 1 2430 8
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 2 13 2 1828 15
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 016 Čarný Marcel SVK 7 1 2 13 3 1476 23
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 2 13 4 1226 31
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 301 094 Velebír Pavol SVK 33 1 2 13 5 1032 38
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 2 13 6 874 46
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 2 13 7 740 54
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 184 Funk Peter SVK 38 21 2 13 8 624 62
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 021 Habina Ladislav SVK 24 1 2 13 9 522 69
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 142 Mikler Ľubomír SVK 52 1 2 13 10 430 77
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 2 13 11 348 85
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 166 Kubín Róbert SVK 22 21 2 13 12 272 92
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 268 Petrík Radovan SVK 87 1 2 13 13 202 100
5025 01.06.19 Velké Dárko (CZE) Pohár o Velké Dářko 142 037 Peter Mosný SVK 1 1 5 25 7 3269 28
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 6 26 14 2219 54
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 004 Patrik Pollák SVK 1 1 6 26 1 9096 4
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 022 Hesko Marcel SVK 4 1 6 26 4 5483 15
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 31 6 11 5 2661 45
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 223 194 Matej Stefaniciak SVK 27 31 6 11 7 1784 64
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 160 Peter Jaš SVK 11 31 6 11 8 1436 73
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 301 093 Peter Velebír SVK 16 1 6 26 7 4025 27
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 6 6 5 1081 83
5029 07.06.19 Copenhagen (DEN) Finn World Masters 2019 142 037 Peter Mosný SVK 1 1 10 241 14 13369 6
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 6 26 8 3677 31
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 312 041 Robert KISSI SVK 3 1 6 26 9 3370 35
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 013 Vitko Juraj SVK 109 1 3 7 7 303 100
5030 08.06.19 Krakow (POL) Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ 232 022 Lívia Holešová SVK 275 42 5 32 3 5645 9
6021 08.06.19 Neusiedler (AUT) Spring cup 232 004 Kristina Kanukova SVK 919 42 5 52 36 1304 69
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 120 Psalman Miroslav SVK 103 1 3 7 6 504 86
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 038 Orviská Antónia SVK 103 2 3 7 6 504 86
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 395 Matuška Ján SVK 107 1 3 7 4 1032 57
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 468 Macejka Ľubomír SVK 107 1 3 7 4 1032 57
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 212 Kollárik Igor SVK 101 1 3 7 5 741 71
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 441 Bačik Boris SVK 101 1 3 7 5 741 71
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 454 Čulen Marek SVK 105 1 3 7 1 2838 14
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 421 Hadvigová Zuzana SVK 105 2 3 7 1 2838 14
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 219 Varga Stanislav SVK 110 1 3 7 2 1935 29
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 463 Fiantoková Mária SVK 110 2 3 7 2 1935 29
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 288 Držík Juraj SVK 110 1 3 7 2 1935 29
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 435 Urban Jozef SVK 102 1 3 7 3 1407 43
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 434 Današová Martina SVK 102 12 3 7 3 1407 43
5030 08.06.19 Krakow (POL) Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ 202 118 Michal Rolík SVK 2207 41 5 32 8 3515 25
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 394 Dudej Vasil SVK 101 1 3 7 5 741 71
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 460 Konařík Luděk SVK 109 1 3 7 7 303 100
5036 08.06.19 Nové Mlýny (CZE) Modrý Hrozen Q 101 618 Sára Hrušková SVK 12 32 6 72 9 6025 13
5036 08.06.19 Nové Mlýny (CZE) Modrý Hrozen Q 105 314 Ladislav Stolárik SVK 533 31 6 72 27 3162 38
5024 14.06.19 Hamburg, Alster (GER) Helga Cup 105 325 Alena Kunicová WOB 2 5 76 57 1130 75
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 176 Kubiňák ml. Dušan SVK 102 1 2 4 4 202 100
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 213 111 Benček Jozef SVK nina 1 2 4 3 452 75
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 177 Kubiňák Radovan SVK 102 1 2 4 4 202 100
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 172 Kubiňák Dušan SVK 102 1 2 4 4 202 100
5027 15.06.19 Chioggia (ITA) Euro Micro Italy 238 012 Michal Kelemen SVK 66 1 6 18 1 8138 6
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 108 069 Fenik Marek SVK nina 1 2 4 3 452 75
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 055 Machovec Jakub SVK 517 21 2 4 2 804 50
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 131 Babjak Marián SVK 517 1 2 4 2 804 50
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 2 4 1 1406 25
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 2 4 1 1406 25
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 2 4 2 804 50
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 212 Noris Tomáš SVK 517 21 2 4 2 804 50
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 103 366 Melišová Jana SVK 203056 22 5 5 1 4000 20
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 5 5 2 2495 40
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 192635 21 5 5 3 1615 60
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 092 Oršula Jakub SVK 148651 21 5 5 4 990 80
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 189 Sihotský Matúš SVK 191111 31 5 5 5 505 100
5027 15.06.19 Chioggia (ITA) Euro Micro Italy 301 189 Martin Jarombek SVK 66 1 6 18 1 8138 6
5027 15.06.19 Chioggia (ITA) Euro Micro Italy 238 014 Richard Malovany SVK 66 1 6 18 1 8138 6
1012 15.06.19 Domaša Tréningový pretek 316 160 Jaš Peter SVK 35 31 2 4 1 1406 25
1012 15.06.19 Domaša Tréningový pretek 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 2 4 2 804 50
1012 15.06.19 Domaša Tréningový pretek 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 30 31 2 4 3 452 75
1012 15.06.19 Domaša Tréningový pretek 316 207 Jaš Jakub SVK 87 41 2 4 4 202 100
5035 21.06.19 Balatonfured (HUN) Rooster BYC Kupa Optimist 2019 101 618 Sára Hrušková SVK 331 32 6 96 18 4968 19
5032 22.06.19 Poraj (POL) VII Ogólnopolskie regaty 232 004 Kristina Kanukova SVK 919 42 6 66 2 9717 3
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 213 Balaška Ján SVK 67 1 5 7 7 505 100
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 002 Ružička Peter SVK 6036 1 5 7 6 840 86
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 233 001 Benček Vladimír SVK 36346 1 5 7 1 4730 14
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 233 002 Benčeková Ingrid SVK 36346 2 5 7 1 4730 14
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 023 Hlavsa Ján SVK 95 1 5 7 2 3225 29
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 167 Barényiová Karolína SVK 95 2 5 7 2 3225 29
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 003 Ružička Pavel SVK 32111 1 5 7 3 2345 43
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 207 Neupaverová Dorota SVK 32111 42 5 7 3 2345 43
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 120 Drengubiak Vladimír CZE 2867 1 5 7 4 1720 57
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 119 Drengubiak Patrik CZE 2867 41 5 7 4 1720 57
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 172 Esteves Alicia SVK 657 22 5 7 5 1235 71
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 177 Esteves André SVK 657 1 5 7 5 1235 71
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 195 Bačová Bašistová Tatiana SVK SANAND 2 5 7 6 840 86
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 223 052 Machovec Dezider SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 215 131 Babjak Marián SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 223 055 Machovec Jakub SVK ADRIA2 21 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 223 212 Noris Tomáš SVK ADRIA2 21 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 203 118 Domiňák Miroslav SVK OKAZJA 1 5 7 3 2345 43
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 203 363 Psota Juraj SVK OKAZJA 1 5 7 3 2345 43
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 186 Fedorňák Ján SVK DELPHI 1 5 7 4 1720 57
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 187 Harakaľ Slavomír SVK DELPHI 1 5 7 4 1720 57
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 193 Fedorňák Michal SVK DELPHI 1 5 7 4 1720 57
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 158 Ježko Martin SVK FALCON 1 5 7 5 1235 71
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 177 Urda Jozef SVK FALCON 1 5 7 5 1235 71
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 169 Cerva Lukáš SVK SANAND 1 5 7 6 840 86
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 325 051 Macura Michal SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 317 037 Kincel Peter SVK FIONA 11 5 7 1 4730 14
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 317 038 Kincel František SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 087 Neupauer Rastislav SVK 6036 1 5 7 6 840 86
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 194 Hajči Milada SVK SANAND 2 5 7 6 840 86
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 327 001 Jančáry Martin SVK DRAGON 1 5 7 7 505 100
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 327 029 Vaľo Dominik SVK DRAGON 1 5 7 7 505 100
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 327 007 Repáň Peter SVK DRAGON 1 5 7 7 505 100
5032 22.06.19 Poraj (POL) VII Ogólnopolskie regaty 202 118 Miachal Rolik SVK 2207 41 6 66 8 6105 12
5032 22.06.19 Poraj (POL) VII Ogólnopolskie regaty 232 022 Livia Holesova SVK 275 42 6 66 10 5523 15
5033 22.06.19 Brněnská přehrada (CZE) Veletržní regata 101 607 Vanda Brachtlová SVK 11 42 3 14 7 1206 50
5038 22.06.19 Brněnská přehrada (CZE) Veterán Cup 316 022 Heško Marcel SVK 4 1 2 13 5 1032 38
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 168 Barényi Samuel SVK 67 1 5 7 7 505 100
6026 22.06.19 Crozon-Morgat (FRA) 2019 Optimist European Championship 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 9 176 136 1917 77
6026 22.06.19 Crozon-Morgat (FRA) 2019 Optimist European Championship 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 9 176 140 1803 80
6026 22.06.19 Crozon-Morgat (FRA) 2019 Optimist European Championship 103 432 Szitas Ondrej SVK 18 31 9 176 157 1356 89
6026 22.06.19 Crozon-Morgat (FRA) 2019 Optimist European Championship 223 136 Slosiar Leo SVK 26 31 9 176 173 976 98
6026 22.06.19 Crozon-Morgat (FRA) 2019 Optimist European Championship 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 42 9 117 91 1891 78
6026 22.06.19 Crozon-Morgat (FRA) 2019 Optimist European Championship 223 108 Kocanová Barbora SVK 700 32 9 117 111 1115 95
5039 26.06.19 Kiel (GER) Kieler Woche 103 366 Melišová Jana SVK 164429 22 7 44 42 848 95
5039 26.06.19 Kiel (GER) Kieler Woche 103 313 Andel Michal SVK 218491 1 10 60 54 1468 90
6028 28.06.19 Velke Darko (CZE) MČR Vaurien 223 003 Adam Brestovsky SVK 28636 1 7 16 4 4921 25
6028 28.06.19 Velke Darko (CZE) MČR Vaurien 223 111 Alex Brestovsky SVK 28636 41 7 16 4 4921 25
6028 28.06.19 Velke Darko (CZE) MČR Vaurien 223 120 Vladimir Drengubiak SVK 2867 1 7 16 13 1338 81
6028 28.06.19 Velke Darko (CZE) MČR Vaurien 223 119 Patrik Drengubiak SVK 2867 41 7 16 13 1338 81
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 232 022 Holešová Livia SVK 275 42 3 6 3 1206 50
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 029 Vaľo Dominik SVK DRAGON 1 5 7 6 840 86
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 004 Jančáryová Veronika SVK DRAGON 2 5 7 6 840 86
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 001 Jančáry Martin SVK DRAGON 1 5 7 6 840 86
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 012 Makuchová Mária SVK QUEENI 2 5 7 5 1235 71
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 003 Makuch Alexej SVK QUEENI 1 5 7 5 1235 71
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 317 037 Kincel Peter SVK FIONA 11 5 7 1 4730 14
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 317 038 Kincel František SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 328 029 Macura Tomaš SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 223 052 Machovec Dezider SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 215 131 Babjak Marián SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 223 056 Machovec Matúš SVK ADRIA2 31 5 7 2 3225 29
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 223 212 Noris Tomáš SVK ADRIA2 21 5 7 2 3225 29
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 075 Novák Zdeno SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 158 Ježko Martin SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 160 Ježko ml. Martin SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 177 Urda Jozef SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 118 Domiňak Miroslav SVK OKAZJA 1 5 7 4 1720 57
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 363 Psota Juraj SVK OKAZJA 1 5 7 4 1720 57
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 360 Lovás Pavol SVK OKAZJA 1 5 7 4 1720 57
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 087 Vaďura Ivo SVK 50403 1 5 8 3 2635 38
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 624 Holák Matúš SVK 50403 41 5 8 3 2635 38
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 105 072 Palmajová Diana SVK 50747 2 5 8 4 2010 50
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 106 005 Várady Noel SVK 50747 31 5 8 4 2010 50
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 099 Puchoň Ján SVK 8 1 5 8 5 1525 63
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 626 Vagner Oto SVK 8 1 5 8 5 1525 63
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 105 156 Bachratá Barbora SVK 91 2 5 8 6 1130 75
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 297 Blechtová Jana SVK 91 2 5 8 6 1130 75
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 106 118 Várady Róbert SVK 20371 1 5 8 7 795 88
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 106 144 Husarovičová Jaroslava SVK 20371 2 5 8 7 795 88
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 625 Griač Jozef SVK 50766 1 5 8 8 505 100
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 597 Ridzoň Jaroslav SVK 50766 1 5 8 8 505 100
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 618 Hrušková Sára SVK 12 32 3 6 1 2637 17
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 142 037 Mosný Peter SVK 1 1 5 7 1 4730 14
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 5 7 2 3225 29
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 359 Mihalík Tomáš SVK 2 1 5 7 3 2345 43
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 356 Loukota Milan SVK 0 1 5 7 4 1720 57
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 7 5 1235 71
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 321 Poor Róbert SVK 5 1 5 7 6 840 86
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 548 Kuchár Alexander SVK 9 1 5 7 7 505 100
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 297 Bilka Adam SVK 54062 1 5 8 1 5020 13
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 305 Chrapčiak Tomáš SVK 54062 1 5 8 1 5020 13
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 189 Bilková Júlia SVK 50333 2 5 8 2 3515 25
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 269 Bilka Miroslav SVK 50333 1 5 8 2 3515 25
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 186 Fedorňák Ján SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 187 Harakaľ Slavomír SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 193 Fedorňák Michal SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 316 021 Habina Ladislav SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 165 Gašpar Miroslav SVK 32 31 1 3 1 578 33
304 29.06.19 Domaša