Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2019

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 195 Marek Macháček GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 306 Andrej Holák GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 244 Roman Summerling GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 359 Tomá Mihalik GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 321 Robert Poor GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 602 Martin Kolík GBR 4860R 1 1 8 4 402 50
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 297 Bilka Adam SVK 197016 1 5 11 1 5710 9
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 101 438 Ráček Jakub SVK 170267 1 5 11 10 710 91
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 238 012 Michal Kelemen SVK 26 1 5 45 2 7267 4
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 238 016 Ladislav Slota SVK 26 1 5 45 2 7267 4
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 301 189 Martin Jarombek SVK 26 1 5 45 2 7267 4
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 6 22 4 5048 18
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 305 Hnilica Jozef SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 306 Maťovčík Marcel SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 307 Záhradný Michal SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 183 Rybárik František SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 283 Klisenbauer Marián SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 354 Urbánek Ján SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 184 Šváč Juraj SVK BYBIS 1 3 5 1 2400 20
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 223 Palmaj Peter SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 225 Kordoš Ľubomír SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 243 Pištelák Jiří SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 252 Meliš Milan SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 368 Ščibran Michal SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 342 Stankovič Tomáš SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 270 Vido Jozef SVK ARIADN 1 3 5 2 1497 40
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 348 Horák Andrej SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 032 Malatinský Tomáš SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 253 Chrapčiak Igor SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 234 Verchovodko Peter SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 358 Stoklas Milan SVK GALATA 1 3 5 3 969 60
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 101 031 Ráček Miro SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 cro 002 Maksan Marin SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 321 Mortreux Dávid SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 334 Gergeľ Marian SVK DESPOI 1 3 5 4 594 80
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 105 360 Botka Jozef SVK CHARYB 1 3 5 5 303 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 597 Ridzoň Jaroslav SVK 50766 1 5 5 5 505 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 625 Griač Jozef SVK 50766 1 5 5 5 505 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 335 Hačko Tibor SVK 1908 1 5 9 9 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 297 Bilka Adam SVK 54062 1 5 5 1 4000 20
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 305 Chrapčiak Tomáš SVK 54062 1 5 5 1 4000 20
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 105 223 Palmaj Peter SVK 50747 1 5 5 2 2495 40
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 087 Vaďura Ivo SVK 0 1 5 5 3 1615 60
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 269 Bilka Miroslav SVK 50333 1 5 5 4 990 80
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 5 9 1 5020 11
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 9 2 3515 22
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 356 Loukota Milan SVK 0 1 5 9 3 2635 33
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 142 037 Mosný Peter SVK 1 1 5 9 4 2010 44
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 243 Hladný Róbert SVK 10 1 5 9 5 1525 56
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 032 Šabo Peter SVK 21 1 5 9 6 1130 67
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 108 Režucha Andrej SVK 57 1 5 9 7 795 78
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 321 Poor Róbert SVK 5 1 5 9 8 505 89
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 103 313 Michal Andel SVK 218431 1 5 9 9 505 100
5013 04.05.19 Neusiedler see (AUT) UYCNs Ansegeln 142 001 Branislav Zubaľ SEN 749 1 2 12 3 1406 25
5013 04.05.19 Neusiedler see (AUT) UYCNs Ansegeln 142 048 Andrj Chudík SEN 749 1 2 12 3 1406 25
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 205 190 Maroš Baran SVK 203018 1 6 24 9 3162 38
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 6 23 9 3051 39
5021 25.05.19 Brněnská přehrada (CZE) MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA 110 414 Sedlačko Jozef CZE 11 1 3 15 1 3831 7
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 326 002 Martin Potucky SVK 241 1 6 43 8 4988 19
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 142 037 Mosný Peter SVK 1 1 6 26 6 4427 23
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 356 Loukota Milan SVK 100 1 6 26 10 3096 38
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 359 Mihalík Tomáš SVK 11 1 6 26 14 2219 54
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 6 26 19 1423 73
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 6 26 21 1163 81
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 237 009 Kelemen Ladislav SVK 20 1 5 5 5 505 100
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 006 Valko Martin SVK 71 1 5 5 4 990 80
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 012 Kelemen Michal SVK 66 1 5 5 1 4000 20
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 014 Malovaný Richard SVK 66 1 5 5 1 4000 20
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 007 Šurín Peter SVK 66 1 5 5 1 4000 20
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 234 003 Hajdučík Matej SVK 101 1 5 5 2 2495 40
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 030 Stopka Martin SVK 101 1 5 5 2 2495 40
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 105 308 Nemček Martin SVK 52 1 5 5 3 1615 60
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 232 027 Štrba Miroslav SVK 52 1 5 5 3 1615 60
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 224 102 Benedikovic Boris SVK 71 1 5 5 4 990 80
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 022 Beneš Matej SVK 71 1 5 5 4 990 80
5015 29.03.19 Mallorca (ESP) 50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar 103 313 Michal Andel SVK 218491 1 7 187 178 857 95
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 019 Zacharov Juraj SVK 20 1 5 5 5 505 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 105 Luštík Jozef SVK 517 1 0 2 1 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 089 Mikita Alexander SVK 517 1 0 2 1 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 0 2 1 0 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 233 001 Bencek VLADIMIR SVK 36346 1 5 8 5 1525 63
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 5 8 6 1130 75
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 043 Ružička Peter SVK 36036 1 5 8 7 795 88
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 087 Neupauer Rastislav SVK 36036 1 5 8 7 795 88
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 177 Esteves André SVK 657 1 5 8 8 505 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 103 297 Bilka Adam SVK 197016 1 5 8 4 1720 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 003 Ružička Pavel SVK 36301 1 5 8 1 5020 13
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 003 Brestovský Adam SVK 28636 1 5 8 2 3515 25
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 203 118 Domiňak Miroslav SVK 28638 1 5 8 3 2635 38
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 023 Hlavsa Ján SVK 67 1 5 8 4 2010 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Tibor Baroš SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Oto Bortlík SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 František Janos SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Martin Vajda SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 307 Záhradný Michal SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 101 307 Holák Martin SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 306 Maťovčík Marcel SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 František Rybarik SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Jan Kic SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Miroslav Kvaššay SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Jaroslav Prieložný SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Miroslav Debnar SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Luboš Valky SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Jan Repka SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Anton Ondrasky SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Milan Mlčal SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Andrej Horák SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Patrik Mlčal SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Jan Chromek SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Dominik Mračko SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Juraj Mydliar SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 008 Radoslav Čajka SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 224 002 Csuday Zdenek SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 328 001 Luboš Kurej SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 224 044 Repko Martin SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 224 056 Hudec Miroslav SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 327 007 Repáň Peter SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 327 008 Uhlár Peter SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 327 011 Čunderlík Ján SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 325 003 Kolesár Martin SVK 1 1 3 12 2 2637 17
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 354 Urbánek Ján SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Peter Pallo SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 283 Klisenbauer Marián SVK 14 1 3 12 3 2109 25
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 305 Hnilica Jozef SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Miroslav Wollner SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Daniel Gemeran SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Gábor Smatana SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Ivan Cheben SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Vit Bružek SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Stanislav Beneš SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Miroslav Capek SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Anton Paršo SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Lubomír Bortlík SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Alexej Domorak SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Jaroslav Ivančo SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Juraj Martinčin SVK 7 1 3 12 9 678 75
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 6 26 14 2219 54
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Igor Kacerík SVK 4 1 3 12 11 417 92
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Martin Štepánek SVK 13 1 3 12 10 540 83
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Oto Vokal SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Albert Malinovsky SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 008 David Havelka SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 101 031 Ráček Miro SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 358 Stoklas Milan SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 234 Verchovodko Peter SVK 10 1 3 12 5 1443 42
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Peter Polák SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Rastislav Nukovič SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Pavol Polak SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Jozef Malatinsky SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Juraj Kotuc SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Lubomír Barniak SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 103 305 Chrapčiak Tomáš SVK 3 1 3 12 7 1005 58
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Radoslav Frtus SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Michal Civan SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Pavol Hanak SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Miloš Armai SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Martin Matkobiš SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Peter Hanak SVK 15 1 3 12 8 831 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 205 190 Baran Maroš SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Michal Borga SVK 7 1 3 12 9 678 75
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Lukáš Malinský SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Juraj Koren SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Jan Kacíř SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Přemysl Panuška SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Tomáš Korba SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Pavel Snehota SVK 2 1 3 12 4 1734 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Andrej Vrabel SVK 12 1 3 12 1 3540 8
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Tomáš Hudek SVK 11 1 3 12 12 303 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Martin Marko CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Miroslav Garaj CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Tomáš Lukeš CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Boris Scheizer CZE 2 1 1 3 1 578 33
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 001 Milan Meliš CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 002 Štefan Juhás CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 003 Jaroslav Pokrívka CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Jaroslav Myšička CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Radoslav Hančak CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Lubomír Lupták CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Branislav Čekovsky CZE 1 1 1 3 2 277 67
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 134 042 Caňo Marcel SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 101 259 Mihalík Marek SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 103 433 Hajko Peter SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 004 Stefan Danter SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 005 Ladislav Stolarik SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 006 Jozef Kollar SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 007 Richard Takáč SVK 1 1 1 3 3 101 100
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 cze 008 Teodor Lysak SVK 1 1 1 3 3 101 100
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 4 5 1 3200 20
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 4 5 2 1996 40
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 321 Poor Róbert SVK 5 1 4 5 3 1292 60
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 548 Kuchár Alexander SVK 9 1 4 5 4 792 80
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 101 307 Holák Martin SVK 11 1 4 5 5 404 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 134 Hropko Fero SVK Tajana 1 0 2 2 0 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 133 Zupka Šimon SVK Tajana 1 0 2 2 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 211 Šimko Marián SVK Tajana 1 0 2 2 100
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 316 022 Hesko Marcel SVK 4 1 9 78 23 5682 29
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 022 Hesko Marcel SVK 4 1 6 43 9 4681 21
5018 18.05.19 Neusiedler see (AUT) Segelnachmittag 2 142 001 Branislav Zubaľ SVK 0 1 1 6 3 402 50
5018 18.05.19 Neusiedler see (AUT) Segelnachmittag 2 142 048 Andrej Chudík SVK 0 1 1 6 3 402 50
5031 18.05.19 Plock (POL) Petrochemia cup 2019 238 012 Michal Kelemen SVK 66 1 5 10 4 2495 40
5031 18.05.19 Plock (POL) Petrochemia cup 2019 238 014 Richard Malovany SVK 66 1 5 10 4 2495 40
5031 18.05.19 Plock (POL) Petrochemia cup 2019 238 007 Peter Surin SVK 66 1 5 10 4 2495 40
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 301 093 Peter Velebír SVK 16 1 9 78 35 4041 45
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 301 093 Peter Velebír SVK 16 1 6 43 17 3024 40
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 23 1 7315 4
303 25.05.19 Domaša Májova regata 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 5 23 2 5810 9
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 23 3 4930 13
303 25.05.19 Domaša Májova regata 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 23 4 4305 17
303 25.05.19 Domaša Májova regata 312 029 Vrábel Zdeno SVK 8 1 5 23 5 3820 22
303 25.05.19 Domaša Májova regata 301 094 Velebír Pavol SVK 33 1 5 23 6 3425 26
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 23 7 3090 30
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 5 23 8 2800 35
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 23 9 2540 39
303 25.05.19 Domaša Májova regata 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 23 10 2315 43
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 016 Čarný Marcel SVK 7 1 5 23 11 2105 48
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 23 12 1920 52
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 5 23 14 1585 61
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 5 23 17 1160 74
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 204 Fábry Stanislav SVK 56 1 5 23 19 920 83
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 142 Mikler Ľubomír SVK 52 1 5 23 22 600 96
5020 25.05.19 Neusiedler see (AUT) Regata ÔSV 8472 142 001 Branislav Zubaľ SVK 0 1 2 9 2 1508 22
5020 25.05.19 Neusiedler see (AUT) Regata ÔSV 8472 142 048 Andrej Chudík SVK 0 1 2 9 2 1508 22
5020 25.05.19 Neusiedler see (AUT) Regata ÔSV 8472 142 049 Ivan Hrušovský SVK 0 1 2 9 2 1508 22
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 004 Patrik POLLAK SVK 1 1 6 43 1 10407 2
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 326 002 Martin Potucky SVK 241 1 9 78 15 7353 19
5022 25.05.19 Brněnská přehrada (CZE) STAROBRNO CUP 316 022 Heško Marcel SVK 4 1 2 12 4 1156 33
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 176 Kováč Michal SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 191 Drzik Juraj SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 ger 005 Itschner Seth SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 236 Gossányi Marek SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 238 Šedo Pavol SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 004 Ruttkay Michal SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 ger 006 Pawelke Roland SVK 7 1 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 hun 001 Ivaška František SVK 10 1 3 19 18 372 95
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 211 Botka Jozef SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 175 Kunsch Mirolav SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 199 Fingerland Jakub SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 173 Vokoun Martin SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 227 Manas Daniel SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 224 137 Rolko Peter SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 228 Matúš Peter SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 069 Windisch Martin SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 230 Podmajerský Marian SVK 14 1 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 441 Bačik Boris SVK 12 1 3 19 16 528 84
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 171 Polonyi Martin SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 003 Císař František SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 165 Semjonov Sergej SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 192 Kosmeľ Milan SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 149 Demko Ján SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 150 Polet Václav SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 186 Freudl Jan SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 181 Fridrich Branislav SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 188 Prokša Juraj SVK 5 1 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 001 Novotný Tomáš SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 002 Novotný Roman SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 003 Pokorný Luboš SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 004 Staněk Václav SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 005 Krajíček Alois SVK 15 1 3 19 7 1605 37
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 231 Vich Boris SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 232 Žiačik Stanislav SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 233 Bartovič Jaromír SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 234 Vícen Marian SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 235 Gorfol Gejza SVK 20 1 3 19 8 1431 42
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 222 Husovský Marek SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 223 Greksza Jozej SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 224 Lavrinčík Tomáš SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 119 Vrábel Boris SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 225 Dupal Amošt SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 226 Fekeč Peter SVK 8 1 3 19 9 1278 47
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 454 Čulen Marek SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 200 Nerad Tomas SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 201 Kudrna Allan SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 447 Peťko Martin SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 202 Slimak Michal SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 203 Oršulák Ján SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 204 Kollár Peter SVK 4 1 3 19 10 1140 53
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 205 Švanara Ivan SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 206 Urban Jozef SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 207 Masár Jozef SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 208 Vrábel Ján SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 209 Suchoň Peter SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 210 Hanic Miroslav SVK 18 1 3 19 11 1014 58
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 193 Šimeček Peter SVK 17 1 3 19 12 903 63
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 194 Uhlarik Miroslav SVK 17 1 3 19 12 903 63
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 195 Lazúr Juraj SVK 17 1 3 19 12 903 63
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 240 Gossányi Vladimír SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 241 Dobry Patrik SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 242 Trnka Ján SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 243 Hegedúš Peter SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 244 Novomeský Tomáš SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 245 Husovský Tomáš SVK 6 1 3 19 13 798 68
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 196 Šichmák Boris SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 172 Fingerland Adam SVK 16 1 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 151 Paško Vladimír SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 152 Danajka Martin SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 237 020 Ondruš Eduard SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 153 Bošanský Karol SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 205 155 Baran Miro SVK 1 1 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 155 Krakovský Daniel SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 468 Macejka Ľubomír SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 120 Psalman Miroslav SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 159 Straka Milan SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 158 Bahleda Branislav SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 189 Bracho Peter SVK 13 1 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 219 Varga Stanislav SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 317 084 Mačišak Miroslav SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 170 Neumann Vladimír SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 395 Matuška Ján SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 317 005 Bonga Martin SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 181 Torák Waldemar SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 317 085 Krajňak Jan SVK 19 1 3 19 2 3237 11
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 195 Čech Peter SVK 3 1 3 19 3 2709 16
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 447 Peťko Martin SVK 3 1 3 19 3 2709 16
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 182 Chlumský Jiří SVK 9 1 3 19 4 2334 21
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 212 Dobiš Michal SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 213 Vajdička Martin SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 214 Krajči Dušan SVK 2 1 3 19 19 303 100
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 215 Kohút Tomáš SVK 2 1 3 19 19 303 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 022 Sýkora Jaroslav SVK 28 1 4 6 6 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 036 Stanko Pavel SVK 28 1 4 6 6 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 104 Kocan Ivan SVK Kobra 1 4 6 5 404 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 131 Babjak Marián SVK 517 1 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 105 Luštík Jozef SVK 517 1 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 105 308 Nemček Martin SVK 52 1 4 6 4 792 67
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 232 027 Štrba Miroslav SVK 52 1 4 6 4 792 67
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 224 022 Kanka Pavel SVK 142 1 4 6 1 3200 17
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 4 6 2 1996 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 203 360 Lovás Pavol SVK 3 1 4 6 2 1996 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 202 066 Rolík Rastislav SVK 3 1 4 6 2 1996 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 003 Brestovský Adam SVK 28636 1 5 6 1 4395 17
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 233 001 Bencek Vladimir SVK 36346 1 5 6 2 2890 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 003 Ružička Pavel SVK 36301 1 5 6 3 2010 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 087 neupauer Rastislav SVK 36301 1 5 6 3 2010 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 215 023 Hlavsa Ján SVK 87 1 5 6 4 1385 67
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 120 Drengubiak Vladimír SVK CZE286 1 5 6 5 900 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 177 Esteves Andre SVK 657 1 5 6 6 505 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 224 023 Čech Ladislav SVK 142 1 4 6 1 3200 17
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 312 029 Vrábel Zdeno SVK 8 1 2 13 1 2430 8
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 2 13 2 1828 15
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 016 Čarný Marcel SVK 7 1 2 13 3 1476 23
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 2 13 4 1226 31
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 301 094 Velebír Pavol SVK 33 1 2 13 5 1032 38
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 2 13 6 874 46
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 2 13 7 740 54
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 021 Habina Ladislav SVK 24 1 2 13 9 522 69
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 142 Mikler Ľubomír SVK 52 1 2 13 10 430 77
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 2 13 11 348 85
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 268 Petrík Radovan SVK 87 1 2 13 13 202 100
5023 25.05.19 Lipno (CZE) Fireball European Championships 2019 101 087 Ivo Vaďura CZE15059 1 9 47 15 5373 32
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 025 Kučinský Lubomír SVK 25 1 6 43 27 1819 63
5023 25.05.19 Lipno (CZE) Fireball European Championships 2019 101 244 Roman Summerling CZE15059 1 9 47 15 5373 32
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 004 Patrik Pollák SVK 1 1 6 26 1 9096 4
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 022 Hesko Marcel SVK 4 1 6 26 4 5483 15
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 301 093 Peter Velebír SVK 16 1 6 26 7 4025 27
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 176 Kubiňák ml. Dušan SVK 102 1 2 4 4 202 100
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 213 111 Benček Jozef SVK nina 1 2 4 3 452 75
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 177 Kubiňák Radovan SVK 102 1 2 4 4 202 100
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 172 Kubiňák Dušan SVK 102 1 2 4 4 202 100
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 013 Vitko Juraj SVK 109 1 3 7 7 303 100
5025 01.06.19 Velké Dárko (CZE) Pohár o Velké Dářko 142 037 Peter Mosný SVK 1 1 5 25 7 3269 28
5026 18.05.19 Rozkoš (CZE) Pohár mesta Česká Skalice 142 037 Peter Mosný SVK 1 1 5 18 8 2266 44
5029 07.06.19 Copenhagen (DEN) Finn World Masters 2019 142 037 Peter Mosný SVK 1 1 10 241 14 13369 6
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 120 Psalman Miroslav SVK 103 1 3 7 6 504 86
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 395 Matuška Ján SVK 107 1 3 7 4 1032 57
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 468 Macejka Ľubomír SVK 107 1 3 7 4 1032 57
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 212 Kollárik Igor SVK 101 1 3 7 5 741 71
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 441 Bačik Boris SVK 101 1 3 7 5 741 71
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 454 Čulen Marek SVK 105 1 3 7 1 2838 14
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 219 Varga Stanislav SVK 110 1 3 7 2 1935 29
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 288 Držík Juraj SVK 110 1 3 7 2 1935 29
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 435 Urban Jozef SVK 102 1 3 7 3 1407 43
5027 15.06.19 Chioggia (ITA) Euro Micro Italy 238 012 Michal Kelemen SVK 66 1 6 18 1 8138 6
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 108 069 Fenik Marek SVK nina 1 2 4 3 452 75
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 215 131 Babjak Marián SVK 517 1 2 4 2 804 50
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 2 4 1 1406 25
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 2 4 1 1406 25
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 2 4 2 804 50
5027 15.06.19 Chioggia (ITA) Euro Micro Italy 301 189 Martin Jarombek SVK 66 1 6 18 1 8138 6
5027 15.06.19 Chioggia (ITA) Euro Micro Italy 238 014 Richard Malovany SVK 66 1 6 18 1 8138 6
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 394 Dudej Vasil SVK 101 1 3 7 5 741 71
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 460 Konařík Luděk SVK 109 1 3 7 7 303 100
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 213 Balaška Ján SVK 67 1 5 7 7 505 100
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 002 Ružička Peter SVK 6036 1 5 7 6 840 86
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 233 001 Benček Vladimír SVK 36346 1 5 7 1 4730 14
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 023 Hlavsa Ján SVK 95 1 5 7 2 3225 29
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 003 Ružička Pavel SVK 32111 1 5 7 3 2345 43
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 120 Drengubiak Vladimír CZE 2867 1 5 7 4 1720 57
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 177 Esteves André SVK 657 1 5 7 5 1235 71
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 223 052 Machovec Dezider SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 215 131 Babjak Marián SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 203 118 Domiňák Miroslav SVK OKAZJA 1 5 7 3 2345 43
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 203 363 Psota Juraj SVK OKAZJA 1 5 7 3 2345 43
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 186 Fedorňák Ján SVK DELPHI 1 5 7 4 1720 57
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 187 Harakaľ Slavomír SVK DELPHI 1 5 7 4 1720 57
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 193 Fedorňák Michal SVK DELPHI 1 5 7 4 1720 57
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 158 Ježko Martin SVK FALCON 1 5 7 5 1235 71
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 177 Urda Jozef SVK FALCON 1 5 7 5 1235 71
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 169 Cerva Lukáš SVK SANAND 1 5 7 6 840 86
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 325 051 Macura Michal SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 317 038 Kincel František SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 087 Neupauer Rastislav SVK 6036 1 5 7 6 840 86
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 327 001 Jančáry Martin SVK DRAGON 1 5 7 7 505 100
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 327 029 Vaľo Dominik SVK DRAGON 1 5 7 7 505 100
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 327 007 Repáň Peter SVK DRAGON 1 5 7 7 505 100
6018 24.05.19 Tolkmicko (POL) Open Polish Championship 223 003 Adam Brestovsky SVK 28636 1 7 6 1 6154 17
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 029 Vaľo Dominik SVK DRAGON 1 5 7 6 840 86
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 001 Jančáry Martin SVK DRAGON 1 5 7 6 840 86
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 003 Makuch Alexej SVK QUEENI 1 5 7 5 1235 71
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 317 038 Kincel František SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 328 029 Macura Tomaš SVK FIONA 1 5 7 1 4730 14
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 223 052 Machovec Dezider SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 215 131 Babjak Marián SVK ADRIA2 1 5 7 2 3225 29
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 075 Novák Zdeno SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 158 Ježko Martin SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 160 Ježko ml. Martin SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 177 Urda Jozef SVK FALCON 1 5 7 3 2345 43
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 118 Domiňak Miroslav SVK OKAZJA 1 5 7 4 1720 57
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 363 Psota Juraj SVK OKAZJA 1 5 7 4 1720 57
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 203 360 Lovás Pavol SVK OKAZJA 1 5 7 4 1720 57
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 087 Vaďura Ivo SVK 50403 1 5 8 3 2635 38
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 099 Puchoň Ján SVK 8 1 5 8 5 1525 63
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 626 Vagner Oto SVK 8 1 5 8 5 1525 63
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 106 118 Várady Róbert SVK 20371 1 5 8 7 795 88
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 625 Griač Jozef SVK 50766 1 5 8 8 505 100
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 597 Ridzoň Jaroslav SVK 50766 1 5 8 8 505 100
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 142 037 Mosný Peter SVK 1 1 5 7 1 4730 14
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 5 7 2 3225 29
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 359 Mihalík Tomáš SVK 2 1 5 7 3 2345 43
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 356 Loukota Milan SVK 0 1 5 7 4 1720 57
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 7 5 1235 71
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 321 Poor Róbert SVK 5 1 5 7 6 840 86
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 548 Kuchár Alexander SVK 9 1 5 7 7 505 100
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 297 Bilka Adam SVK 54062 1 5 8 1 5020 13
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 305 Chrapčiak Tomáš SVK 54062 1 5 8 1 5020 13
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 269 Bilka Miroslav SVK 50333 1 5 8 2 3515 25
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 186 Fedorňák Ján SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 187 Harakaľ Slavomír SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 301 193 Fedorňák Michal SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 316 021 Habina Ladislav SVK DELPHI 1 5 7 7 505 100
6028 28.06.19 Velke Darko (CZE) MČR Vaurien 223 003 Adam Brestovsky SVK 28636 1 7 16 4 4921 25
6028 28.06.19 Velke Darko (CZE) MČR Vaurien 223 120 Vladimir Drengubiak SVK 2867 1 7 16 13 1338 81
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 17 1 6655 6
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 17 2 5150 12
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 5 17 3 4270 18
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 5 17 4 3645 24
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 029 Lopuchovský Pavol SVK 156 1 5 17 5 3160 29
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 17 6 2765 35
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 016 Čarný Marcel SVK 7 1 5 17 8 2140 47
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 17 9 1885 53
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 17 10 1655 59
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 142 Mikler Ľubomír SVK 52 1 5 17 11 1450 65
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 312 029 Vrábel Zdeno SVK 8 1 5 17 12 1260 71
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 5 17 13 1090 76
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 5 17 15 775 88
5038 22.06.19 Brněnská přehrada (CZE) Veterán Cup 316 022 Heško Marcel SVK 4 1 2 13 5 1032 38
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 168 Barényi Samuel SVK 67 1 5 7 7 505 100
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 207 156 Sloboda Igor SVK 5 1 3 9 7 463 78
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 001 Brestovský Štefan SVK 1 1 3 9 7 463 78
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK 2 1 3 9 7 463 78
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 159 Slosiar Ladislav SVK 6 1 3 9 4 1086 44
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 210 Miškov Roman SVK 9 1 3 9 4 1086 44
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 001 Sihotsky Matus SVK 1010 1 3 7 4 886 57
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 2 4 1 1406 25
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 105 Luštík Jozef SVK 517 1 2 4 1 1406 25
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 215 131 Babjak Marián SVK 517 1 2 4 1 1406 25
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 105 308 Nemček Martin SVK 52 1 2 4 2 804 50
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 105 354 Urbánek Ján SVK 52 1 2 4 2 804 50
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 103 188 Varga Ján SVK 52 1 2 4 2 804 50
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 108 069 Fenik Marek SVK Nina 1 2 4 3 452 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 108 082 Krasňan Róbert SVK Nina 1 2 4 3 452 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 213 111 Benček Jozef SVK Nina 1 2 4 3 452 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 134 Hropko Fero SVK 2 1 2 4 4 202 100
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 133 Zupka Šimon SVK 2 1 2 4 4 202 100
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 211 Šimko Marián SVK 2 1 2 4 4 202 100
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 103 297 Bilka Adam SVK 19 1 3 16 3 2484 19
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 130 Mika Marián SVK 16 1 3 16 5 1496 31
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 177 Esteves André SVK 17 1 3 16 5 1496 31
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 225 Pačin Róbert SVK 24 1 3 16 5 1496 31
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 105 308 Nemček Martin SVK 14 1 3 16 9 920 56
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 004 Brestovský Matej SVK 10 1 3 16 12 484 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 221 Lichvár Ján SVK 20 1 3 16 12 484 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 223 Bartánus Boris SVK 22 1 3 16 12 484 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 215 131 Babjak Marián SVK 8 1 3 9 1 3165 11
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 105 354 Urbánek Ján SVK 3 1 3 9 2 2262 22
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 353 Kollárik Matej SVK 101 1 3 7 1 2838 14
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 466 Drahovský Tomáš SVK 101 1 3 7 1 2838 14
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 454 Čulen Marek SVK 105 1 3 7 2 1935 29
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 460 Konařík Luděk SVK 106 1 3 7 3 1407 43
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 219 Varga Stanislav SVK 110 1 3 7 4 1032 57
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 288 Držík Juraj SVK 110 1 3 7 4 1032 57
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 395 Matuška Ján SVK 107 1 3 7 5 741 71
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 447 Peťko Martin SVK 107 1 3 7 5 741 71
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 013 Vitko Juraj SVK 109 1 3 7 6 504 86
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 034 Kovár Anton SVK 109 1 3 7 6 504 86
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 414 Sedlačko Jozef SVK 103 1 3 7 7 303 100
5039 26.06.19 Kiel (GER) Kieler Woche 103 313 Andel Michal SVK 218491 1 10 60 54 1468 90
6033 06.07.19 Wamemunde (GER) Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships 316 004 Patrik POLLAK SVK 1 1 10 78 6 12149 8
6033 06.07.19 Wamemunde (GER) Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships 316 151 Milan DUCHNOVSKY SVK 26 1 10 78 49 3029 63
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 224 023 Čech Ladislav SVK ELEANO 1 5 6 5 900 83
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 224 022 Kanka Pavel SVK ELEANO 1 5 6 5 900 83
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 134 Hropko Fero SVK TAJANA 1 5 6 6 505 100
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 133 Zupka Šimon SVK TAJANA 1 5 6 6 505 100
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 211 Šimko Marián SVK TAJANA 1 5 6 6 505 100
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 5 6 1 4395 17
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 5 6 1 4395 17
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK ADRIA 1 5 6 2 2890 33
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 105 Luštík Jozef SVK ADRIA 1 5 6 2 2890 33
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 215 131 Babjak Marián SVK ADRIA 1 5 6 2 2890 33
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 105 354 Urbánek Ján SVK 52 1 5 6 3 2010 50
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 105 308 Nemček Martin SVK 52 1 5 6 3 2010 50
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 232 027 Štrba Miroslav SVK 52 1 5 6 3 2010 50
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 142 001 Zubaľ Branislav SVK 70 1 5 6 4 1385 67
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 142 050 Sýkora Jaroslav SVK 70 1 5 6 4 1385 67
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 215 002 Ružička Peter SVK 36036 1 5 8 6 1130 75
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 101 611 Simon Radoslav SVK 36036 1 5 8 6 1130 75
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 177 Esteves André SVK 28657 1 5 8 7 795 88
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 215 003 Ružička Pavel SVK 36301 1 5 8 1 5020 13
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 233 001 Benček Vladimír SVK 36346 1 5 8 2 3515 25
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 215 023 Hlavsa Ján SVK 95 1 5 8 3 2635 38
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 5 8 5 1525 63
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 056 Goliáš Miroslav SVK ZARA 1 3 10 9 441 90
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 028 Gornyitzki Peter SVK TYCHE2 1 3 10 6 969 60
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 020 Hospodár Pavol SVK MARčA 1 3 10 7 768 70
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 004 Hospodár Pavol SVK MARčA 1 3 10 7 768 70
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 047 Ondo Michal SVK SUE 1 3 10 8 594 80
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 317 038 Kincel František SVK FIONA 1 3 10 1 3303 10
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 006 Pado Martin SVK DREAM 1 3 10 2 2400 20
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 003 Kolesár Martin SVK DREAM 1 3 10 2 2400 20
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 314 003 Max Radovan SVK GLORY 1 3 10 3 1872 30
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 317 046 Mana Marian SVK TORMEN 1 3 10 4 1497 40
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 328 002 Fedorik Vladimír SVK TORMEN 1 3 10 4 1497 40
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 033 Klamár Rastislav SVK ALYA 1 3 10 5 1206 50
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 034 Klamár ml. Rastislav SVK ALYA 1 3 10 5 1206 50
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 008 Čurma Vladimír SVK TYCHE2 1 3 10 6 969 60
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 040 Kalanin Radoslav SVK ZARA 1 3 10 9 441 90
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 054 Szurdusz Štefan SVK MARGOT 1 3 10 10 303 100
5040 12.07.19 Warnemünde (GER) Raceboard world championship 2019 Nations cup 316 004 Patrik POLLAK SVK 1 1 10 12 1 11802 8
5040 12.07.19 Warnemünde (GER) Raceboard world championship 2019 Nations cup 316 151 Milan Duchnovsky SVK 1 1 10 12 1 11802 8
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 6 26 8 3677 31
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 6 43 25 2019 58
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 9 78 48 2807 62
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 205 190 Baran Maroš SVK 203018 1 6 9 2 3870 22
6036 18.07.19 Balaton (HUN) 51. Kékszalag 223 052 Dezider Machovec SVK 517 1 4 103 15 3751 15
6036 18.07.19 Balaton (HUN) 51. Kékszalag 223 105 Jozef Luštík SVK 517 1 4 103 15 3751 15
6036 18.07.19 Balaton (HUN) 51. Kékszalag 215 131 Marián Babjak SVK 517 1 4 103 15 3751 15
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 15 1 6385 7
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 5 15 2 4880 13
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 15 3 4000 20
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál gbr 001 Dunnett Jonathan GBR 31 1 5 15 4 3375 27
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 5 15 5 2890 33
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 15 6 2495 40
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 15 7 2160 47
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 15 8 1870 53
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 301 094 Velebír Pavol SVK 33 1 5 15 9 1615 60
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 269 Funk Peter SVK 126 1 5 15 10 1385 67
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 5 15 11 1180 73
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 142 Mikler Ľubomír SVK 52 1 5 15 13 815 87
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 078 Michaela Vaďurová GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 105 309 Monika Bílková-Martínková GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
5006 28.02.19 St Maarten (AHO) Heineken Regatta 101 133 Dana Jančinová GBR 4860R 2 1 8 4 402 50
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 143 Oravkin Matejova Silvia SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 185 Holíková Michaela SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 145 Zajičková Adriana SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 099 Španiková Miriam SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 146 Tarabová Viera SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
402 07.04.19 Kaštela (CRO) Slovak Sailing week 2019 901 147 Ďurčeková Petra SVK CHARYB 2 3 5 5 303 100
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 105 072 Palmajová Diana SVK 50747 2 5 5 2 2495 40
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 103 189 Bilková Júlia SVK 50333 2 5 5 4 990 80
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 026 Oravcová Martina SVK 101 2 5 5 2 2495 40
5016 07.03.19 Vis (CRO) Povjesni mediteranski skup žena 105 325 Alena Kunicová CRO 2 2 9 5 713 56
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 233 002 Bencekova Ingrid SVK 36346 2 5 8 5 1525 63
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 156 Bachratá Barbora SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 324 Szomolányiová Zora SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 310 Vitálošová Irena SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 347 Koršová Jana SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 329 Lesayová Katarína SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 232 Znášiková Jana SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 362 Hamarová Lubica SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 105 325 Kunicová Alena SVK 8 2 3 12 6 1206 50
404 11.05.19 Kaštela (CRO) Regata Matej Bencúr 2019 hu 009 Mikundová Jana SVK 8 2 3 12 6 1206 50
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 237 Gossányiová Patrícia SVK 7 2 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 239 Ruttkayová Hana SVK 7 2 3 19 17 447 89
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 198 Janigová Michaela SVK 16 2 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 229 Potkányová Martina SVK 14 2 3 19 15 612 79
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 197 Cerná Zuzana SVK 16 2 3 19 14 702 74
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 326 039 Strapáčová Petra SVK 5 2 3 19 6 1806 32
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 cze 002 Wernerová Markéta SVK 1 2 3 19 5 2043 26
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 110 463 Fiantoková Mária SVK 13 2 3 19 1 4140 5
403 11.05.19 Murter (CRO) Memorial Vladimira Psalmana 2019 901 190 Madajová Silvia SVK 13 2 3 19 1 4140 5
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 106 Franeková Anna SVK Kobra 2 4 6 5 404 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 233 002 Bencekova Ingrid SVK 36346 2 5 6 2 2890 33
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 422 Melišová Janka SVK 87 2 5 6 4 1385 67
5028 18.05.19 Kaštela (CRO) Newton Cup 105 325 Alena Kunicová MINERVA 2 2 11 2 1683 18
5024 14.06.19 Hamburg, Alster (GER) Helga Cup 105 325 Alena Kunicová WOB 2 5 76 57 1130 75
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 038 Orviská Antónia SVK 103 2 3 7 6 504 86
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 421 Hadvigová Zuzana SVK 105 2 3 7 1 2838 14
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 463 Fiantoková Mária SVK 110 2 3 7 2 1935 29
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 233 002 Benčeková Ingrid SVK 36346 2 5 7 1 4730 14
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 167 Barényiová Karolína SVK 95 2 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 195 Bačová Bašistová Tatiana SVK SANAND 2 5 7 6 840 86
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 301 194 Hajči Milada SVK SANAND 2 5 7 6 840 86
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 004 Jančáryová Veronika SVK DRAGON 2 5 7 6 840 86
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 327 012 Makuchová Mária SVK QUEENI 2 5 7 5 1235 71
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 105 072 Palmajová Diana SVK 50747 2 5 8 4 2010 50
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 105 156 Bachratá Barbora SVK 91 2 5 8 6 1130 75
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 101 297 Blechtová Jana SVK 91 2 5 8 6 1130 75
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 106 144 Husarovičová Jaroslava SVK 20371 2 5 8 7 795 88
106 29.06.19 Gabčíkovo Dunaj regata 103 189 Bilková Júlia SVK 50333 2 5 8 2 3515 25
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 103 422 Melišová Janka SVK 7 2 3 9 3 1734 33
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 207 217 Dugovičová Pavla SVK 4 2 3 9 4 1086 44
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 173 Slosiarová Danka SVK 11 2 3 16 1 3915 6
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 105 154 Stoláriková Lenka SVK 15 2 3 16 2 3012 13
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 226 Pačinová Adriana SVK 25 2 3 16 4 2109 25
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 224 Bartánusová Adriana SVK 23 2 3 16 5 1496 31
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 174 Miková Uršula SVK 13 2 3 16 9 920 56
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 176 Esteves Linda SVK 18 2 3 16 9 920 56
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 020 Brestovská Zuzana SVK 12 2 3 16 12 484 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 222 Lichvárová Petra SVK 21 2 3 16 12 484 75
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 421 Hadvigová Zuzana SVK 105 2 3 7 2 1935 29
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 108 035 Nosková Helena SVK 103 2 3 7 7 303 100
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 020 Brestovská Zuzana SVK 148617 2 5 5 5 505 100
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 233 002 Benčeková Ingrid SVK 36346 2 5 8 2 3515 25
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 342 Boroš Michal SVK 164431 11 5 11 7 1485 64
5004 07.04.19 Murter (CRO) Velikonocni regata 238 020 Boris Vano SVK 26 11 5 45 2 7267 4
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 362 Patrik Meliš SVK 212289 11 6 22 5 4467 23
262 11.05.19 Liptovská Mara Liptovský kolotoč 238 020 Vaňo Boris SVK 20 11 5 5 5 505 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 317 037 Peter Kincel SVK 189479 11 5 8 5 1235 63
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 215 206 Geib Filip SVK 36301 11 5 8 1 5020 13
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 203 361 Domiňák David SVK 28638 11 5 8 3 2635 38
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 317 037 Kincel Peter SVK FIONA 11 5 7 1 4730 14
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 317 037 Kincel Peter SVK FIONA 11 5 7 1 4730 14
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 207 220 Droppa Dávid SVK 123 11 5 8 8 505 100
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 215 206 Geib Filip SVK 36301 11 5 8 1 5020 13
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 317 037 Kincel Peter SVK FIONA 11 3 10 1 3303 10
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 317 037 Kincel Peter SVK 189479 11 6 9 5 1482 56
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 103 361 Michaela Kecskésová SVK 207187 12 6 24 11 2639 46
151 08.06.19 Slnava FUN regata 110 434 Današová Martina SVK 102 12 3 7 3 1407 43
152 06.07.19 Slnava Orviský Cup 110 434 Današová Martina SVK 106 12 3 7 3 1407 43
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 205 349 Maňková Linda SVK 197016 12 6 9 4 2064 44
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 116 Alexander Miškov SVK 192635 21 3 28 9 1782 32
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 092 Oršula Jakub SVK 175787 21 5 11 11 505 100
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 5 11 2 4205 18
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 5 11 3 3325 27
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 5 11 4 2700 36
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 223 116 Alexander Miškov SVK 192635 21 6 61 29 2544 48
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 223 092 Jakub Oršula SVK 148617 21 6 61 41 1641 67
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 101 595 Alex Zdeněk Malina SVK 163051 21 6 60 20 3469 33
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 316 166 Robert Kubín SVK 22 21 6 6 5 1081 83
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 223 116 Alexander Miškov SVK 192635 21 5 5 1 4000 20
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 101 595 Alex Zdenek Malina SVK 162623 21 5 5 3 1614 60
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 223 128 Dominik Vyoral SVK 176678 21 5 5 5 505 100
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 101 595 Alex Zdenek Malina SVK 163051 21 6 24 5 4693 21
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 223 116 Alexander Miškov SVK 177585 21 6 24 8 3469 33
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 223 128 Dominik Vyoral SVK 176678 21 6 24 16 1663 67
5014 07.04.19 Palma de Mallorca (ESP) Majstrovstvá Európy RS:X 316 166 Róbert KUBÍN SVK 22 21 9 110 107 1017 97
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 116 Miškov Alexander SVK 192635 21 5 8 4 2010 50
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 162623 21 5 8 5 1525 63
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 101 595 Malina Alex SVK 163051 21 5 8 2 3225 25
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 5 8 3 2345 38
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 5 8 8 100
6014 13.05.19 Nové Mlyny (CZE) Raceboard European Championship 316 166 Robert Kubín SVK 22 21 9 78 45 3059 58
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 184 Funk Peter SVK 38 21 5 23 18 1035 78
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 166 Kubín Róbert SVK 22 21 5 23 13 1745 57
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 2 5 2 804 40
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 2 5 5 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 192635 21 5 5 1 4000 20
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 5 5 2 2495 40
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 092 Oršula Jakub SVK 148617 21 5 5 3 1615 60
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 184 Funk Peter SVK 38 21 2 13 8 624 62
301 01.06.19 Domaša Ľadoví muži 316 166 Kubín Róbert SVK 22 21 2 13 12 272 92
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 6 6 5 1081 83
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 055 Machovec Jakub SVK 517 21 2 4 2 804 50
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 212 Noris Tomáš SVK 517 21 2 4 2 804 50
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 192635 21 5 5 3 1615 60
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 092 Oršula Jakub SVK 148651 21 5 5 4 990 80
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 223 055 Machovec Jakub SVK ADRIA2 21 5 7 2 3225 29
305 22.06.19 Domaša 1.SP KJP 223 212 Noris Tomáš SVK ADRIA2 21 5 7 2 3225 29
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 223 212 Noris Tomáš SVK ADRIA2 21 5 7 2 3225 29
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 166 Kubín Róbert SVK 2 21 5 17 7 2430 41
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 184 Funk Peter SVK 38 21 5 17 17 505 100
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 116 21 3 4 2 1206 50
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 128 Vyoral Dominik SVK 117 21 3 4 3 678 75
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 092 Oršula Jakub SVK 114 21 3 4 4 303 100
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 116 Miškov Alexander SVK 192635 21 5 5 1 4000 20
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 5 5 2 2495 40
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 207 221 Bobbák Filip SVK 123 21 5 8 8 505 100
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 6 9 1 5676 11
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 6 9 3 2814 33
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 223 128 Vyoral Dominik SVK 176678 21 6 9 6 1008 67
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 223 092 Oršula Jakub SVK 148617 21 6 9 7 606 78
6036 18.07.19 Balaton (HUN) 51. Kékszalag 223 055 Jakub Machovec SVK 517 21 4 103 15 3751 15
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 096 Michaela Pačinová SVK 176678 22 3 24 4 2637 17
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 223 096 Pačinová Michaela SVK 166990 22 5 11 5 2215 45
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 366 Melišová Jana SVK 164429 22 5 11 6 1820 55
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 367 Kecskésová Nikola SVK 155046 22 5 11 8 1195 73
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 223 096 Michaela Pačinová SVK 176678 22 6 61 25 2930 41
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 366 Jana Melišová SVK 164429 22 6 60 43 1474 72
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 361 Michaela Kecskesová SVK 207187 22 6 60 44 1414 73
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 103 366 Janka Melišová SVK 203056 22 5 5 2 2495 40
5008 27.04.19 Nové Mlyny (CZE) Spring Cup 223 096 Michaela Pačinová SVK 148617 22 5 5 4 990 80
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 103 366 Janka Melišová SVK 164429 22 6 24 17 1505 71
6009 03.05.19 Nové Mlyny (CZE) Pálavská regata 223 096 Michaela Pačinová SVK 196990 22 6 24 18 1356 75
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 367 Kecskésová Nikola SVK 180759 22 5 8 1 5020 13
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 366 Melišová Jana SVK 203056 22 5 8 2 3515 25
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 096 Pačinová Michaela SVK 148617 22 5 8 3 2635 38
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 172 Esteves Alicia SVK 657 22 5 8 8 505 100
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 5 8 1 4730 13
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 5 8 6 840 75
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 156 Beránková Karolína SVK 11 22 5 23 15 1435 65
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 159 Beránková Lenka SVK 49 22 5 23 16 1295 70
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 2 5 1 1406 20
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 2 5 3 452 60
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 172 Esteves Alicia SVK 657 22 5 6 6 505 100
5039 26.06.19 Kiel (GER) Kieler Woche 103 366 Melišová Jana SVK 164429 22 7 44 42 848 95
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 103 366 Melišová Jana SVK 203056 22 5 5 1 4000 20
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 5 5 2 2495 40
253 22.06.19 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 172 Esteves Alicia SVK 657 22 5 7 5 1235 71
304 29.06.19 Domaša Čeršnička 316 159 Beránková Lenka SVK 49 22 5 17 14 925 82
254 06.07.19 Liptovská Mara 6th Optimist No Limit Match Race - PLM 223 096 Pačinová Michaela SVK 115 22 3 4 1 2109 25
255 13.07.19 Liptovská Mara O pohar starostu L.Trnovca - PLM 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 5 8 7 795 88
355 13.07.19 Zemplínska Šírava O Pohár Tatum 325 048 Ondová Katarína SVK SUE 22 3 10 8 594 80
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 103 367 Kecskésová Nikola SVK 155046 22 6 9 7 78
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 6 9 7 78
256 19.07.19 Liptovská Mara Limar Cup - Interpohar pol 001 Grabska Maria POL 211879 22 1 7 1 879 14
6035 13.07.19 Gdynia (POL) 49th Youth Sailing World Championships 103 366 Janka Melišová SVK 164429 22 10 47 39 1820 83
307 20.07.19 Domaša Mayerov memoriál 316 159 Beránková Lenka SVK 49 22 5 15 14 655 93
5001 22.03.19 Koper (SLO) Laser Europa Cup Koper 2019 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 126 94 1369 75
5002 01.03.19 Split (CRO) OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 5 59 38 1460 64
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 3 86 9 3244 10
5003 05.04.19 Rybnik (POL) Rybnickie Regaty Żeglarskie 101 601 Oliver Krivosudsky SVK 1000 31 3 86 49 1036 57
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 2 5 2 804 40
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 448 Osuský Martin SVK 0 31 2 5 4 202 80
101 13.04.19 Senec VC Bratislavy 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 2 31 5 11 9 940 82
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 447 151 3434 34
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 103 428 Jakub Pribylka SVK 59 31 6 447 173 3080 39
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 6 447 200 2702 45
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 136 Leo Slosiar SVK 654 31 6 447 331 1389 74
6005 19.04.19 Portorož (SLO) Sailing point Easter regatta 223 201 Oliver Lichvár SVK 986 31 6 447 369 1106 83
5005 19.04.19 Izola (SLO) Izola Spring Cup 2019 103 429 Peter Dominik Lacko SVK 185647 31 6 61 49 1177 80
102 27.04.19 Senec Krištáľový pohár 101 601 Krivosudský Oliver SVK 000 31 2 4 1 1406 25
5010 27.04.19 Gliwice (POL) Otwarte Mistrzostwa LOK 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 5 8 3 2635 38
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 31 6 94 2 10639 2
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 31 6 94 4 8832 4
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 136 Leo Slosiar SVK 654 31 6 94 13 5761 14
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 101 601 Oliver Krivosudský SVK 1000 31 6 94 15 5388 16
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 223 114 Viktor Mika SVK 13142 31 6 94 32 3414 34
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 105 314 Ladislav Stolárik SVK 533 31 6 94 36 3107 38
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 428 Jakub Pribylka SVK 59 31 6 94 45 2525 48
6008 03.05.19 Palič (SRB) South East European Open Optimist Cup 103 448 Martin Osusky SVK 84 31 6 94 75 902 80
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 185647 31 5 8 7 795 88
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 189 Sihotský Matúš SVK 176678 31 5 8 8 505 100
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 20 3 4625 15
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 20 5 3515 25
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 20 6 3120 30
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 5 20 8 2495 40
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 5 20 11 1805 55
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 5 20 14 1280 70
103 11.05.19 Senec Pohár mládeže 103 448 Osuský Martin SVK 84 31 5 20 18 735 90
6013 11.05.19 Nové Mlyny (CZE) Věstonická Venuše - Czech supercup 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 31 6 27 17 1811 63
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 056 Machovec Matúš SVK 517 31 0 2 1 50
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 3 9 8 303 89
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 3 9 3 1581 33
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 3 9 5 915 56
250 18.05.19 Liptovská Mara Liptovska kryha 223 189 Sihotský Matúš SVK 58359 31 5 8 7 505 88
104 18.05.19 Senec Majstrovstvá oblasti 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 4 6 2 2312 33
5017 18.05.19 Vltava - Praha (CZE) OYC Prague Regatta 2019 223 194 Matej Štefaničiak SVK 61 31 5 16 1 6526 6
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 24 10 2405 42
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 5 24 11 2200 46
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 448 Osuský Martin SVK 84 31 5 24 20 900 83
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 5 24 21 795 88
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 136 Slosiar Leo SVK 654 31 5 24 3 5020 13
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 24 4 4395 17
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 24 5 3910 21
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 24 7 3180 29
264 24.05.19 Liptovská Mara Májová regata - Bambino Cup 223 189 Sihotský Matúš SVK 58359 31 2 5 4 202 80
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 160 Jaš Peter SVK 35 31 5 23 20 810 87
303 25.05.19 Domaša Májova regata 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 30 31 5 23 21 705 91
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 109 Franek Richard SVK Kobra 31 4 6 5 404 83
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 056 Machovec Matúš SVK 517 31 4 6 3 1292 50
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 185647 31 5 5 4 990 80
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 189 Sihotský Matúš SVK 191111 31 5 5 5 505 100
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 31 5 28 4 4650 14
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 31 5 28 6 3770 21
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 136 Slosiar Leo SVK 26 31 5 28 8 3145 29
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 101 601 Krivosudský Oliver SVK 1000 31 5 28 12 2265 43
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 28 13 2090 46
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 114 Mika Viktor SVK 13142 31 5 28 16 1640 57
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 105 314 Stolárik Ladislav SVK 533 31 5 28 17 1510 61
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 223 201 Lichvár Oliver SVK 986 31 5 28 19 1270 68
251 01.06.19 Liptovská Mara Júnová regata - PLM 239 002 Bača Matej SVK 244 31 5 28 25 670 89
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 31 6 11 5 2661 45
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 223 194 Matej Stefaniciak SVK 27 31 6 11 7 1784 64
6020 07.06.19 Balatonfunzfo (HUN) Supercup Madarsko 316 160 Peter Jaš SVK 11 31 6 11 8 1436 73
252 15.06.19 Liptovská Mara 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM 223 189 Sihotský Matúš SVK 191111 31 5 5 5 505 100
306 29.06.19 Domaša Júnová regata 223 056 Machovec Matúš SVK ADRIA2 31 5 7 2 3225 29
106 29.06.19 Gabčíkovo