ČTK
|
Dátum
|
Miesto
|
Názov preteku
|
Klub
|
Číslo
|
Meno
|
Plachta
|
Kat.
|
Koe.
|
P.l.
|
Por.
|
L.body
|
%
|
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
424 |
Meliš Marek |
SVK 768 |
41 |
2 |
5 |
1 |
1406 |
20 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 197016 |
1 |
5 |
11 |
1 |
5710 |
9 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
305 |
Hnilica Jozef |
SVK BYBIS |
1 |
3 |
5 |
1 |
2400 |
20 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
306 |
Maťovčík Marcel |
SVK BYBIS |
1 |
3 |
5 |
1 |
2400 |
20 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
307 |
Záhradný Michal |
SVK BYBIS |
1 |
3 |
5 |
1 |
2400 |
20 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
183 |
Rybárik František |
SVK BYBIS |
1 |
3 |
5 |
1 |
2400 |
20 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
283 |
Klisenbauer Marián |
SVK BYBIS |
1 |
3 |
5 |
1 |
2400 |
20 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK BYBIS |
1 |
3 |
5 |
1 |
2400 |
20 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
184 |
Šváč Juraj |
SVK BYBIS |
1 |
3 |
5 |
1 |
2400 |
20 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
601 |
Krivosudský Oliver |
SVK 000 |
31 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 54062 |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
103 |
305 |
Chrapčiak Tomáš |
SVK 54062 |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
5 |
9 |
1 |
5020 |
11 |
5008 |
27.04.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Spring Cup
|
223 |
116 |
Alexander Miškov |
SVK 192635 |
21 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
5011 |
13.04.19 |
Rijeka (CRO) |
Proljetni Kup Galeba 2019
|
101 |
618 |
Sara Hruskova |
SVK 12 |
32 |
4 |
29 |
1 |
6254 |
3 |
5021 |
25.05.19 |
Brněnská přehrada (CZE) |
MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
|
110 |
414 |
Sedlačko Jozef |
CZE 11 |
1 |
3 |
15 |
1 |
3831 |
7 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
012 |
Kelemen Michal |
SVK 66 |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
014 |
Malovaný Richard |
SVK 66 |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
007 |
Šurín Peter |
SVK 66 |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
367 |
Kecskésová Nikola |
SVK 180759 |
22 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
101 |
618 |
Hrušková Sára |
SVK 12 |
32 |
5 |
20 |
1 |
7010 |
5 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
105 |
Luštík Jozef |
SVK 517 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
50 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
089 |
Mikita Alexander |
SVK 517 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
50 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK 517 |
1 |
0 |
2 |
1 |
0 |
50 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
056 |
Machovec Matúš |
SVK 517 |
31 |
0 |
2 |
1 |
|
50 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
3 |
9 |
1 |
3012 |
11 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
103 |
366 |
Melišová Janka |
SVK 164429 |
22 |
5 |
8 |
1 |
4730 |
13 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 36301 |
1 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
215 |
206 |
Geib Filip |
SVK 36301 |
11 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Dominik Mračko |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Juraj Mydliar |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
008 |
Radoslav Čajka |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
305 |
Hnilica Jozef |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Miroslav Wollner |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Daniel Gemeran |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Gábor Smatana |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Andrej Vrabel |
SVK 12 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Martin Marko |
CZE 2 |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Miroslav Garaj |
CZE 2 |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Tomáš Lukeš |
CZE 2 |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Boris Scheizer |
CZE 2 |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
4 |
5 |
1 |
3200 |
20 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
4 |
6 |
1 |
3516 |
17 |
5017 |
18.05.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
OYC Prague Regatta 2019
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 61 |
31 |
5 |
16 |
1 |
6526 |
6 |
5019 |
18.05.19 |
Krakow (POL) |
XXV Regaty Ekologiczne
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
3 |
33 |
1 |
4859 |
3 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
004 |
Pollák Patrik |
SVK 1 |
1 |
5 |
23 |
1 |
7315 |
4 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
366 |
Melišová Janka |
SVK 164429 |
22 |
2 |
5 |
1 |
1406 |
20 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
5 |
24 |
1 |
7405 |
4 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
316 |
004 |
Patrik POLLAK |
SVK 1 |
1 |
6 |
43 |
1 |
10407 |
2 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
468 |
Macejka Ľubomír |
SVK 13 |
1 |
3 |
19 |
1 |
4140 |
5 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
120 |
Psalman Miroslav |
SVK 13 |
1 |
3 |
19 |
1 |
4140 |
5 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
159 |
Straka Milan |
SVK 13 |
1 |
3 |
19 |
1 |
4140 |
5 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
158 |
Bahleda Branislav |
SVK 13 |
1 |
3 |
19 |
1 |
4140 |
5 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
189 |
Bracho Peter |
SVK 13 |
1 |
3 |
19 |
1 |
4140 |
5 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
463 |
Fiantoková Mária |
SVK 13 |
2 |
3 |
19 |
1 |
4140 |
5 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
190 |
Madajová Silvia |
SVK 13 |
2 |
3 |
19 |
1 |
4140 |
5 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
224 |
022 |
Kanka Pavel |
SVK 142 |
1 |
4 |
6 |
1 |
3200 |
17 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 192635 |
21 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
003 |
Brestovský Adam |
SVK 28636 |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
207 |
Neupaverová Dorota |
SVK 28636 |
42 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
5 |
28 |
1 |
7660 |
4 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
224 |
023 |
Čech Ladislav |
SVK 142 |
1 |
4 |
6 |
1 |
3200 |
17 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
2 |
13 |
1 |
2430 |
8 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
004 |
Patrik Pollák |
SVK 1 |
1 |
6 |
26 |
1 |
9096 |
4 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
454 |
Čulen Marek |
SVK 105 |
1 |
3 |
7 |
1 |
2838 |
14 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
421 |
Hadvigová Zuzana |
SVK 105 |
2 |
3 |
7 |
1 |
2838 |
14 |
5027 |
15.06.19 |
Chioggia (ITA) |
Euro Micro Italy
|
238 |
012 |
Michal Kelemen |
SVK 66 |
1 |
6 |
18 |
1 |
8138 |
6 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK 3 |
1 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
203 |
363 |
Psota Juraj |
SVK 3 |
1 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
103 |
366 |
Melišová Jana |
SVK 203056 |
22 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
5027 |
15.06.19 |
Chioggia (ITA) |
Euro Micro Italy
|
301 |
189 |
Martin Jarombek |
SVK 66 |
1 |
6 |
18 |
1 |
8138 |
6 |
5027 |
15.06.19 |
Chioggia (ITA) |
Euro Micro Italy
|
238 |
014 |
Richard Malovany |
SVK 66 |
1 |
6 |
18 |
1 |
8138 |
6 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
233 |
001 |
Benček Vladimír |
SVK 36346 |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
233 |
002 |
Benčeková Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
325 |
051 |
Macura Michal |
SVK FIONA |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK FIONA |
11 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
317 |
038 |
Kincel František |
SVK FIONA |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
6018 |
24.05.19 |
Rewa (POL) |
Open Polish Championship
|
223 |
003 |
Adam Brestovsky |
SVK 28636 |
1 |
7 |
6 |
1 |
6154 |
17 |
6018 |
24.05.19 |
Rewa (POL) |
Open Polish Championship
|
223 |
111 |
Alex Brestovsky |
SVK 28636 |
41 |
7 |
6 |
1 |
6154 |
17 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK FIONA |
11 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
317 |
038 |
Kincel František |
SVK FIONA |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
328 |
029 |
Macura Tomaš |
SVK FIONA |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
618 |
Hrušková Sára |
SVK 12 |
32 |
3 |
6 |
1 |
2637 |
17 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
142 |
037 |
Mosný Peter |
SVK 1 |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 54062 |
1 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
103 |
305 |
Chrapčiak Tomáš |
SVK 54062 |
1 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
165 |
Gašpar Miroslav |
SVK 32 |
31 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
004 |
Pollák Patrik |
SVK 1 |
1 |
5 |
17 |
1 |
6655 |
6 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
124 |
Marko Martin |
SVK 7 |
41 |
2 |
19 |
1 |
2712 |
5 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 13142 |
31 |
3 |
7 |
1 |
2838 |
14 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK 517 |
1 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
056 |
Machovec Matúš |
SVK 517 |
31 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
105 |
Luštík Jozef |
SVK 517 |
1 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK 517 |
1 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 115 |
22 |
3 |
4 |
1 |
2109 |
25 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
173 |
Slosiarová Danka |
SVK 11 |
2 |
3 |
16 |
1 |
3915 |
6 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK 8 |
1 |
3 |
9 |
1 |
3165 |
11 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
353 |
Kollárik Matej |
SVK 101 |
1 |
3 |
7 |
1 |
2838 |
14 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
466 |
Drahovský Tomáš |
SVK 101 |
1 |
3 |
7 |
1 |
2838 |
14 |
1012 |
15.06.19 |
Domaša |
Tréningový pretek
|
316 |
160 |
Jaš Peter |
SVK 35 |
31 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 192635 |
21 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK 3 |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
203 |
363 |
Psota Juraj |
SVK 3 |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
183 |
Bartánusová Terezka |
SVK 530 |
42 |
3 |
9 |
1 |
3165 |
11 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 36301 |
1 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
215 |
206 |
Geib Filip |
SVK 36301 |
11 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK FIONA |
11 |
3 |
10 |
1 |
3303 |
10 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
317 |
038 |
Kincel František |
SVK FIONA |
1 |
3 |
10 |
1 |
3303 |
10 |
5040 |
12.07.19 |
Warnemünde (GER) |
Raceboard world championship 2019 Nations cup
|
316 |
004 |
Patrik POLLAK |
SVK 1 |
1 |
10 |
12 |
1 |
11802 |
8 |
5040 |
12.07.19 |
Warnemünde (GER) |
Raceboard world championship 2019 Nations cup
|
316 |
151 |
Milan Duchnovsky |
SVK 1 |
1 |
10 |
12 |
1 |
11802 |
8 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 177585 |
21 |
6 |
9 |
1 |
5676 |
11 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
4 |
29 |
1 |
6192 |
3 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
Grabska Maria |
POL 211879 |
22 |
1 |
7 |
1 |
879 |
14 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
004 |
Pollák Patrik |
SVK 1 |
1 |
5 |
15 |
1 |
6385 |
7 |
5042 |
27.07.19 |
Balatonfoldvar (HUN) |
Magyar bajnogszag Balatonfolvar fordulo
|
316 |
004 |
Patrik POLLAK |
SVK 1 |
1 |
7 |
10 |
1 |
7707 |
10 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
229 |
Zimáni Ján |
SVK 381 |
31 |
4 |
6 |
1 |
3516 |
17 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
003 |
Brestovský Adam |
SVK 28636 |
1 |
6 |
13 |
1 |
7290 |
8 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
111 |
Brestovský Alex |
SVK 28636 |
41 |
6 |
13 |
1 |
7290 |
8 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
328 |
026 |
Ujlaky Peter |
SVK Gini |
1 |
3 |
13 |
1 |
3540 |
8 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
328 |
025 |
Denhart Róbert |
SVK Gini |
1 |
3 |
13 |
1 |
3540 |
8 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
328 |
027 |
Rozsypal Alexander |
SVK Gini |
1 |
3 |
13 |
1 |
3540 |
8 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
004 |
Pollák Patrik |
SVK 1 |
1 |
5 |
22 |
1 |
7215 |
5 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 48 |
31 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
454 |
Čulen Marek |
SVK 14 |
1 |
2 |
7 |
1 |
1892 |
14 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
421 |
Hadvigová Zuzana |
SVK 14 |
2 |
2 |
7 |
1 |
1892 |
14 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
256 |
Vrabeľ Adam |
SVK 28 |
41 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
004 |
Pollák Patrik |
SVK 1 |
1 |
7 |
16 |
1 |
9135 |
6 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
205 |
190 |
Baran Maroš |
SVK 203018 |
1 |
7 |
9 |
1 |
7385 |
11 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
003 |
Brestovský Adam |
SVK 28636 |
1 |
7 |
8 |
1 |
7028 |
13 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
228 |
Zimáni Zuzana |
SVK 28636 |
42 |
7 |
8 |
1 |
7028 |
13 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
7 |
55 |
1 |
12537 |
2 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
367 |
Kecskésová Nikola |
SVK 180759 |
22 |
7 |
7 |
1 |
6622 |
14 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Lidařík Rudolf |
CZE 3 |
1 |
7 |
7 |
1 |
6622 |
14 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
160 |
Ježko ml. Martin |
SVK FALCON |
1 |
4 |
11 |
1 |
4568 |
9 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
901 |
247 |
Girgaš Michal |
SVK FALCON |
1 |
4 |
11 |
1 |
4568 |
9 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
158 |
Ježko Martin |
SVK FALCON |
1 |
4 |
11 |
1 |
4568 |
9 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
203 |
075 |
Novák Zdeno |
SVK FALCON |
1 |
4 |
11 |
1 |
4568 |
9 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
314 |
113 |
Šarik Jozef |
SVK Barac |
1 |
4 |
10 |
1 |
4404 |
10 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
233 |
001 |
Benček Vladimír |
SVK 36346 |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
233 |
002 |
Benčeková Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
232 |
022 |
Holešová Livia |
SVK 275 |
42 |
4 |
10 |
1 |
4404 |
10 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
TARNACKI PIOTR |
POL 77 |
1 |
10 |
36 |
1 |
16570 |
3 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
Bartosz Makala |
POL 77 |
1 |
10 |
36 |
1 |
16570 |
3 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
003 |
Grzegorz Banaszczyk |
POL 77 |
1 |
10 |
36 |
1 |
16570 |
3 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
314 |
115 |
Čičák Rudolf |
SVK Barac |
1 |
4 |
10 |
1 |
4404 |
10 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
301 |
186 |
Fedorňák Ján |
SVK DELPHI |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
301 |
187 |
Harakaľ Slavomír |
SVK DELPHI |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
301 |
193 |
Fedorňák Michal |
SVK DELPHI |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
458 |
Siebert Peter |
SVK 1 |
31 |
2 |
7 |
1 |
1892 |
14 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
353 |
Kollárik Matej |
SVK 8 |
1 |
3 |
11 |
1 |
3426 |
9 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
192 |
Zelenay Róbert |
SVK 8 |
1 |
3 |
11 |
1 |
3426 |
9 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
394 |
Dudej Vasil |
SVK 8 |
1 |
3 |
11 |
1 |
3426 |
9 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
181 |
Torák Waldemar |
SVK 8 |
1 |
3 |
11 |
1 |
3426 |
9 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
325 |
047 |
Ondo Michal |
SVK TYCHEI |
1 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
325 |
008 |
Čurma Vladimír |
SVK TYCHEI |
1 |
2 |
4 |
1 |
1406 |
25 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK FIONA |
11 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
317 |
038 |
Kincel František |
SVK FIONA |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
150 |
Rusnák Oliver |
SVK = |
41 |
2 |
9 |
1 |
2110 |
11 |
5052 |
10.08.19 |
Balaton (HUN) |
SVERT Kupa JOLLE 25
|
142 |
014 |
Attila Bartáloš |
HUN 4 |
1 |
3 |
7 |
1 |
2838 |
14 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
239 |
002 |
Bača Matej |
SVK 244 |
31 |
2 |
12 |
1 |
2360 |
8 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
133 |
Juris Marek |
SVK 171 |
41 |
3 |
11 |
1 |
3426 |
9 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK FIONA |
11 |
1 |
4 |
1 |
703 |
25 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
317 |
038 |
Kincel František |
SVK FIONA |
1 |
1 |
4 |
1 |
703 |
25 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
325 |
051 |
Macura Michal |
SVK FIONA |
1 |
1 |
4 |
1 |
703 |
25 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
312 |
060 |
Kollár Miroslav |
SVK TIMI |
1 |
1 |
8 |
1 |
578 |
13 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
312 |
118 |
Szabari Michal |
SVK TIMI |
31 |
1 |
8 |
1 |
578 |
13 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
316 |
004 |
Patrik Pollak |
SVK 1 |
1 |
7 |
28 |
1 |
10837 |
4 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
hun |
001 |
Csaba Forrai |
HUN 31 |
1 |
6 |
16 |
1 |
7830 |
6 |
5077 |
14.10.19 |
Pirovac (CRO) |
Palagruža Cup 2019
|
326 |
034 |
Hrubý Erik |
SVK ELARA |
1 |
2 |
8 |
1 |
2008 |
13 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK wind |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK wind |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
6 |
49 |
1 |
10747 |
2 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
5 |
21 |
1 |
7115 |
5 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 36036 |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
215 |
177 |
Kubiňák Radovan |
SVK 36036 |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
142 |
037 |
Mosný Peter |
SVK 1 |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
205 |
190 |
Baran Maroš |
SVK 203018 |
1 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 54222 |
1 |
5 |
9 |
1 |
5275 |
11 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
512 |
Summerlingová Soňa |
SVK 54222 |
2 |
5 |
9 |
1 |
5275 |
11 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
cze |
001 |
Piňosová Kristina |
CZE 289 |
32 |
6 |
11 |
1 |
6606 |
9 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
004 |
Pollák Patrik |
SVK 1 |
1 |
6 |
25 |
1 |
8778 |
4 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK FIONA |
11 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
317 |
038 |
Kincel František |
SVK FIONA |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
051 |
Macura Michal |
SVK FIONA |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
016 |
Čurma Vladimír |
SVK TYCHE |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
009 |
Čurma Peter |
SVK TYCHE |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
326 |
043 |
Petrovka Peter |
SVK TYCHE |
1 |
5 |
6 |
1 |
4395 |
17 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
2 |
10 |
1 |
2202 |
10 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
203 |
075 |
Novák Zdeno |
SVK Calybr |
1 |
2 |
5 |
1 |
1600 |
20 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
234 |
014 |
Hrubjak Karol |
SVK Calybr |
1 |
2 |
5 |
1 |
1600 |
20 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
0 |
2 |
1 |
0 |
50 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
3 |
6 |
1 |
2637 |
17 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK 11 |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
190 |
Gemzická Sofia |
SVK 11 |
42 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
004 |
Pollák Patrik |
SVK 1 |
1 |
5 |
14 |
1 |
6235 |
7 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
109 |
21.09.19 |
Senec |
Tatran Cup
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
2 |
5 |
1 |
1600 |
20 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
203 |
075 |
Novák Zdeno |
SVK CALIBR |
1 |
4 |
7 |
1 |
3784 |
14 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
108 |
023 |
Heglas Peter |
SVK CALIBR |
1 |
4 |
7 |
1 |
3784 |
14 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
316 |
012 |
Beránek Karol |
SVK 17 |
1 |
3 |
12 |
1 |
3540 |
8 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 7 |
1 |
1 |
12 |
1 |
1180 |
8 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
108 |
Kocanová Barbora |
SVK 1327 |
32 |
0 |
2 |
1 |
|
50 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 1327 |
32 |
0 |
2 |
1 |
|
50 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
5 |
28 |
1 |
7740 |
4 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 1973 |
31 |
0 |
2 |
1 |
0 |
50 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
901 |
253 |
Galambosi Jaroslav |
SVK 66 |
1 |
7 |
5 |
1 |
5600 |
20 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
203 |
075 |
Novák Zdeno |
SVK 115 |
1 |
7 |
10 |
1 |
7707 |
10 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
108 |
023 |
Heglas Peter |
SVK 115 |
1 |
7 |
10 |
1 |
7707 |
10 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
327 |
007 |
Repáň Peter |
SVK 115 |
1 |
7 |
10 |
1 |
7707 |
10 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
238 |
012 |
Kelemen Michal |
SVK 66 |
1 |
7 |
5 |
1 |
5600 |
20 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
238 |
018 |
Kelemen Martin |
SVK 66 |
1 |
7 |
5 |
1 |
5600 |
20 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
2 |
6 |
1 |
1758 |
17 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 1 |
1 |
2 |
9 |
1 |
2110 |
11 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
cze |
001 |
Lidařík Rudolf |
CZE 3 |
1 |
5 |
13 |
1 |
6075 |
8 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 177585 |
21 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 54062 |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
305 |
Chrapčiak Tomáš |
SVK 54062 |
1 |
5 |
7 |
1 |
4730 |
14 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 2 |
21 |
2 |
12 |
1 |
2360 |
8 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
2 |
6 |
1 |
1758 |
17 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
301 |
150 |
Kriš Daniel |
SVK 14 |
1 |
6 |
10 |
1 |
6606 |
10 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
301 |
165 |
Hrubý Michal |
SVK 14 |
1 |
6 |
10 |
1 |
6606 |
10 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
328 |
029 |
Macura Tomaš |
SVK 14 |
1 |
6 |
10 |
1 |
6606 |
10 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
326 |
043 |
Petrovka Peter |
SVK 14 |
1 |
6 |
10 |
1 |
6606 |
10 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK 14 |
11 |
6 |
10 |
1 |
6606 |
10 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
301 |
160 |
Ježko ml. Martin |
SVK 14 |
1 |
6 |
10 |
1 |
6606 |
10 |
6061 |
13.10.19 |
Zlate Piesky |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
|
142 |
001 |
Zubal Branislav |
SVK STR1 |
1 |
4 |
7 |
1 |
3784 |
14 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
003 |
Němec Radek |
SVK 90 |
1 |
5 |
8 |
1 |
5020 |
13 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
Pokorný Aleš |
CZE 84 |
1 |
5 |
37 |
1 |
8345 |
3 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
cze |
001 |
Pokorný Aleš |
CZE 84 |
1 |
5 |
21 |
1 |
7115 |
5 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
ger |
001 |
Fuchs Valentin |
GER 30 |
1 |
5 |
34 |
1 |
8160 |
3 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
hun |
001 |
Forrai Csaba |
HUN 74 |
1 |
5 |
28 |
1 |
7740 |
4 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
hun |
001 |
Forrai Csaba |
HUN 13 |
1 |
6 |
30 |
1 |
9468 |
3 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 1973 |
31 |
0 |
2 |
1 |
|
50 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
5 |
5 |
1 |
4000 |
20 |
5077 |
14.10.19 |
Pirovac (CRO) |
Palagruža Cup 2019
|
326 |
039 |
Strapáčová Petra |
SVK ELARA |
2 |
2 |
8 |
1 |
2008 |
13 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
142 |
030 |
Petráš Ján |
SVK 447 |
1 |
3 |
8 |
1 |
3012 |
13 |
6060 |
24.11.19 |
Dun.Streda (Thermal park) |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
|
142 |
001 |
Zubal Branislav |
SVK STR1 |
1 |
6 |
7 |
1 |
5676 |
14 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
395 |
Matuška Ján |
SVK 13 |
1 |
2 |
10 |
1 |
2202 |
10 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
468 |
Macejka Ľubomír |
SVK 13 |
1 |
2 |
10 |
1 |
2202 |
10 |
5087 |
18.11.19 |
Murter - Neapol (ITA) |
Športová preplavba 698 NM
|
326 |
034 |
Erik Hrubý |
SVK |
1 |
1 |
1 |
1 |
5378 |
100 |
5087 |
18.11.19 |
Murter - Neapol (ITA) |
Športová preplavba 698 NM
|
326 |
039 |
Petra Strapáčová |
SVK |
2 |
1 |
1 |
1 |
5378 |
100 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
377 |
Kmeč Maximilan Patrik |
SVK 1 |
41 |
1 |
6 |
1 |
879 |
17 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
103 |
313 |
Andel Michal |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
381 |
Kolenčiak Nikola |
SVK 1 |
42 |
1 |
3 |
1 |
578 |
33 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
2 |
5 |
2 |
804 |
40 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
101 |
595 |
Malina Alex Zdenek |
SVK 163051 |
21 |
5 |
11 |
2 |
4205 |
18 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
238 |
012 |
Michal Kelemen |
SVK 26 |
1 |
5 |
45 |
2 |
7267 |
4 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
238 |
020 |
Boris Vano |
SVK 26 |
11 |
5 |
45 |
2 |
7267 |
4 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
238 |
016 |
Ladislav Slota |
SVK 26 |
1 |
5 |
45 |
2 |
7267 |
4 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
301 |
189 |
Martin Jarombek |
SVK 26 |
1 |
5 |
45 |
2 |
7267 |
4 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
223 |
Palmaj Peter |
SVK ARIADN |
1 |
3 |
5 |
2 |
1497 |
40 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
225 |
Kordoš Ľubomír |
SVK ARIADN |
1 |
3 |
5 |
2 |
1497 |
40 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
243 |
Pištelák Jiří |
SVK ARIADN |
1 |
3 |
5 |
2 |
1497 |
40 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
252 |
Meliš Milan |
SVK ARIADN |
1 |
3 |
5 |
2 |
1497 |
40 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
368 |
Ščibran Michal |
SVK ARIADN |
1 |
3 |
5 |
2 |
1497 |
40 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
342 |
Stankovič Tomáš |
SVK ARIADN |
1 |
3 |
5 |
2 |
1497 |
40 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
270 |
Vido Jozef |
SVK ARIADN |
1 |
3 |
5 |
2 |
1497 |
40 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
105 |
223 |
Palmaj Peter |
SVK 50747 |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
105 |
072 |
Palmajová Diana |
SVK 50747 |
2 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
190 |
Hladný Roman |
SVK 14 |
1 |
5 |
9 |
2 |
3515 |
22 |
5008 |
27.04.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Spring Cup
|
103 |
366 |
Janka Melišová |
SVK 203056 |
22 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
607 |
Brachtlová Vanda |
SVK 17 |
42 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
103 |
432 |
Ondrej Szitas |
SVK 18 |
31 |
6 |
94 |
2 |
10639 |
2 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
234 |
003 |
Hajdučík Matej |
SVK 101 |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
026 |
Oravcová Martina |
SVK 101 |
2 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
030 |
Stopka Martin |
SVK 101 |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
366 |
Melišová Jana |
SVK 203056 |
22 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
5 |
20 |
2 |
5505 |
10 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
107 |
Kocanová Valéria |
SVK 905 |
42 |
3 |
9 |
2 |
2109 |
22 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
101 |
595 |
Malina Alex |
SVK 163051 |
21 |
5 |
8 |
2 |
3225 |
25 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
003 |
Brestovský Adam |
SVK 28636 |
1 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
111 |
Brestovský Alex |
SVK 28636 |
41 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
224 |
002 |
Csuday Zdenek |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
328 |
001 |
Luboš Kurej |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
224 |
044 |
Repko Martin |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
224 |
056 |
Hudec Miroslav |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
327 |
007 |
Repáň Peter |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
327 |
008 |
Uhlár Peter |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
327 |
011 |
Čunderlík Ján |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
325 |
003 |
Kolesár Martin |
SVK 1 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Milan Meliš |
CZE 1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Štefan Juhás |
CZE 1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Jaroslav Pokrívka |
CZE 1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Jaroslav Myšička |
CZE 1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Radoslav Hančak |
CZE 1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Lubomír Lupták |
CZE 1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Branislav Čekovsky |
CZE 1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
101 |
190 |
Hladný Roman |
SVK 14 |
1 |
4 |
5 |
2 |
1996 |
40 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
4 |
6 |
2 |
2312 |
33 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
134 |
Hropko Fero |
SVK Tajana |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
100 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
133 |
Zupka Šimon |
SVK Tajana |
1 |
0 |
2 |
2 |
|
100 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
211 |
Šimko Marián |
SVK Tajana |
1 |
0 |
2 |
2 |
|
100 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
5 |
23 |
2 |
5810 |
9 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
2 |
5 |
2 |
804 |
40 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
5 |
24 |
2 |
5900 |
8 |
5020 |
25.05.19 |
Neusiedler see (AUT) |
Regata ÔSV 8472
|
142 |
001 |
Branislav Zubaľ |
SVK 0 |
1 |
2 |
9 |
2 |
1508 |
22 |
5020 |
25.05.19 |
Neusiedler see (AUT) |
Regata ÔSV 8472
|
142 |
048 |
Andrej Chudík |
SVK 0 |
1 |
2 |
9 |
2 |
1508 |
22 |
5020 |
25.05.19 |
Neusiedler see (AUT) |
Regata ÔSV 8472
|
142 |
049 |
Ivan Hrušovský |
SVK 0 |
1 |
2 |
9 |
2 |
1508 |
22 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
219 |
Varga Stanislav |
SVK 19 |
1 |
3 |
19 |
2 |
3237 |
11 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
317 |
084 |
Mačišak Miroslav |
SVK 19 |
1 |
3 |
19 |
2 |
3237 |
11 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
170 |
Neumann Vladimír |
SVK 19 |
1 |
3 |
19 |
2 |
3237 |
11 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
395 |
Matuška Ján |
SVK 19 |
1 |
3 |
19 |
2 |
3237 |
11 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
317 |
005 |
Bonga Martin |
SVK 19 |
1 |
3 |
19 |
2 |
3237 |
11 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
181 |
Torák Waldemar |
SVK 19 |
1 |
3 |
19 |
2 |
3237 |
11 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
317 |
085 |
Krajňak Jan |
SVK 19 |
1 |
3 |
19 |
2 |
3237 |
11 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK 3 |
1 |
4 |
6 |
2 |
1996 |
33 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
203 |
360 |
Lovás Pavol |
SVK 3 |
1 |
4 |
6 |
2 |
1996 |
33 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
202 |
066 |
Rolík Rastislav |
SVK 3 |
1 |
4 |
6 |
2 |
1996 |
33 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
233 |
001 |
Bencek Vladimir |
SVK 36346 |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
233 |
002 |
Bencekova Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
101 |
618 |
Hrušková Sára |
SVK 12 |
32 |
5 |
28 |
2 |
6155 |
7 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
012 |
Beránek Karol |
SVK 17 |
1 |
2 |
13 |
2 |
1828 |
15 |
5028 |
18.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Newton Cup
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
MINERVA |
2 |
2 |
11 |
2 |
1683 |
18 |
5032 |
22.06.19 |
Poraj (POL) |
VII Ogólnopolskie regaty
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
6 |
66 |
2 |
9717 |
3 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
219 |
Varga Stanislav |
SVK 110 |
1 |
3 |
7 |
2 |
1935 |
29 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
463 |
Fiantoková Mária |
SVK 110 |
2 |
3 |
7 |
2 |
1935 |
29 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
288 |
Držík Juraj |
SVK 110 |
1 |
3 |
7 |
2 |
1935 |
29 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
223 |
055 |
Machovec Jakub |
SVK 517 |
21 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK 517 |
1 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK 517 |
1 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
223 |
212 |
Noris Tomáš |
SVK 517 |
21 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 196990 |
22 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK 95 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
215 |
167 |
Barényiová Karolína |
SVK 95 |
2 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK ADRIA2 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK ADRIA2 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
223 |
055 |
Machovec Jakub |
SVK ADRIA2 |
21 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
223 |
212 |
Noris Tomáš |
SVK ADRIA2 |
21 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK ADRIA2 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK ADRIA2 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
223 |
056 |
Machovec Matúš |
SVK ADRIA2 |
31 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
223 |
212 |
Noris Tomáš |
SVK ADRIA2 |
21 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
103 |
189 |
Bilková Júlia |
SVK 50333 |
2 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
103 |
269 |
Bilka Miroslav |
SVK 50333 |
1 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 30 |
31 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
012 |
Beránek Karol |
SVK 17 |
1 |
5 |
17 |
2 |
5150 |
12 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
3 |
6 |
2 |
1734 |
33 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
121 |
Pašuth Tomáš |
SVK 17 |
41 |
2 |
19 |
2 |
2110 |
11 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 8 |
42 |
3 |
7 |
2 |
1935 |
29 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 52 |
1 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 52 |
1 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
103 |
188 |
Varga Ján |
SVK 52 |
1 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 116 |
21 |
3 |
4 |
2 |
1206 |
50 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
105 |
154 |
Stoláriková Lenka |
SVK 15 |
2 |
3 |
16 |
2 |
3012 |
13 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 3 |
1 |
3 |
9 |
2 |
2262 |
22 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
454 |
Čulen Marek |
SVK 105 |
1 |
3 |
7 |
2 |
1935 |
29 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
421 |
Hadvigová Zuzana |
SVK 105 |
2 |
3 |
7 |
2 |
1935 |
29 |
1012 |
15.06.19 |
Domaša |
Tréningový pretek
|
316 |
256 |
Vrabeľ Adam |
SVK 28 |
41 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK ADRIA |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
056 |
Machovec Matúš |
SVK ADRIA |
31 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
105 |
Luštík Jozef |
SVK ADRIA |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK ADRIA |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 517 |
42 |
3 |
9 |
2 |
2262 |
22 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
233 |
001 |
Benček Vladimír |
SVK 36346 |
1 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
233 |
002 |
Benčeková Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
006 |
Pado Martin |
SVK DREAM |
1 |
3 |
10 |
2 |
2400 |
20 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
003 |
Kolesár Martin |
SVK DREAM |
1 |
3 |
10 |
2 |
2400 |
20 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
205 |
190 |
Baran Maroš |
SVK 203018 |
1 |
6 |
9 |
2 |
3870 |
22 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
Grabski Piotr |
POL 2058 |
31 |
4 |
29 |
2 |
4988 |
7 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
KRYSTA NATALIA |
POL 160735 |
32 |
1 |
7 |
2 |
578 |
29 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
5 |
15 |
2 |
4880 |
13 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
227 |
Jančuška Jakub |
SVK 1 |
41 |
4 |
6 |
2 |
2312 |
33 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 32111 |
1 |
6 |
13 |
2 |
5484 |
15 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
215 |
177 |
Kubiňák Radovan |
SVK 32111 |
1 |
6 |
13 |
2 |
5484 |
15 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
314 |
003 |
Max Radovan |
SVK glory |
1 |
3 |
13 |
2 |
2637 |
15 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
314 |
032 |
Šebian Miroslav |
SVK glory |
1 |
3 |
13 |
2 |
2637 |
15 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
314 |
100 |
Maxová Mária ml. |
SVK glory |
32 |
3 |
13 |
2 |
2637 |
15 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
5 |
22 |
2 |
5710 |
9 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 30 |
31 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
6040 |
02.08.19 |
Olešná (CZE) |
Interpohár
|
223 |
116 |
Alexander Miškov |
SVK 160785 |
21 |
6 |
12 |
2 |
5275 |
17 |
5043 |
02.08.19 |
Kyjev (UKR) |
Ladies Only International Regata
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
SVK 1 |
2 |
2 |
8 |
2 |
1406 |
25 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
353 |
Kollárik Matej |
SVK 8 |
1 |
2 |
7 |
2 |
1290 |
29 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
466 |
Drahovský Tomáš |
SVK 8 |
1 |
2 |
7 |
2 |
1290 |
29 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
451 |
Bokor Martin |
SVK 8 |
1 |
2 |
7 |
2 |
1290 |
29 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 30 |
31 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
7 |
16 |
2 |
7028 |
13 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 196990 |
22 |
7 |
7 |
2 |
4515 |
29 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
361 |
Kecskésová Michaela |
SVK 207187 |
12 |
7 |
9 |
2 |
5278 |
22 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 36301 |
1 |
7 |
8 |
2 |
4921 |
25 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
215 |
177 |
Kubiňák Radovan |
SVK 36301 |
1 |
7 |
8 |
2 |
4921 |
25 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
618 |
Hrušková Sára |
SVK 331 |
32 |
7 |
55 |
2 |
10430 |
4 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Ščerba Kamil |
CZE 63 |
1 |
7 |
7 |
2 |
4515 |
29 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
327 |
003 |
Makuch Alexej |
SVK QUEENI |
1 |
4 |
11 |
2 |
3364 |
18 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
327 |
012 |
Makuchová Mária |
SVK QUEENI |
2 |
4 |
11 |
2 |
3364 |
18 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
223 |
003 |
Brestovský Adam |
SVK 28636 |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
223 |
111 |
Brestovský Alex |
SVK 28636 |
41 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
223 |
229 |
Zimáni Ján |
SVK 11122 |
31 |
4 |
10 |
2 |
3200 |
20 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
Celmerowski Marcin |
POL 290 |
1 |
10 |
36 |
2 |
13560 |
6 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
Moczkowski Wojciech |
POL 290 |
1 |
10 |
36 |
2 |
13560 |
6 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
003 |
Śleziona Oskar |
POL 290 |
1 |
10 |
36 |
2 |
13560 |
6 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
008 |
Čurma Vladimír |
SVK Tyche |
1 |
4 |
10 |
2 |
3200 |
20 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
327 |
029 |
Vaľo Dominik |
SVK DRAGON |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
327 |
001 |
Jančáry Martin |
SVK DRAGON |
1 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
473 |
Siebertová Hana |
SVK 2 |
42 |
2 |
7 |
2 |
1290 |
29 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
414 |
Sedlačko Jozef |
SVK 10 |
1 |
3 |
11 |
2 |
2523 |
18 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
421 |
Hadvigová Zuzana |
SVK 10 |
2 |
3 |
11 |
2 |
2523 |
18 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
434 |
Današová Martina |
SVK 10 |
12 |
3 |
11 |
2 |
2523 |
18 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
314 |
003 |
Max Radovan |
SVK GLORY |
1 |
2 |
4 |
2 |
804 |
50 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
326 |
001 |
Potucký Juraj |
SVK MARIA |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
326 |
043 |
Petrovka Peter |
SVK MARIA |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
116 |
Mokošáková Barbora |
GER 10576 |
42 |
2 |
9 |
2 |
1508 |
22 |
5051 |
22.08.19 |
Balaton (HUN) |
Majstrovstvá Maďarska v KJP
|
142 |
014 |
Attila Bartáloš |
HUN 4 |
1 |
7 |
10 |
2 |
5600 |
20 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
133 |
Juris Marek |
SVK 171 |
41 |
2 |
12 |
2 |
1758 |
17 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
105 |
Benčeková Dagmara |
POL 863 |
32 |
3 |
11 |
2 |
2523 |
18 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
326 |
001 |
Potucký Juraj |
SVK MARIA |
1 |
1 |
4 |
2 |
402 |
50 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
326 |
043 |
Petrovka Peter |
SVK MARIA |
1 |
1 |
4 |
2 |
402 |
50 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
312 |
122 |
Dudáš Ladislav |
SVK SANTIM |
1 |
1 |
8 |
2 |
277 |
25 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
234 |
003 |
Hajdučík Matej |
SVK WAMPIR |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
238 |
007 |
Šurín Peter |
SVK WAMPIR |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
238 |
014 |
Malovaný Richard |
SVK WAMPIR |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
128 |
Dominik Vyoral |
SVK 176678 |
21 |
3 |
4 |
2 |
1206 |
50 |
5053 |
07.09.19 |
Nové Mlýny (CZE) |
Vítr z vinohradů
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
5 |
9 |
2 |
3771 |
22 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
hun |
001 |
Jandl Romeo |
HUN 238 |
31 |
5 |
21 |
2 |
5610 |
10 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
233 |
002 |
Benčeková Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
233 |
001 |
Benček Vladimír |
SVK 36346 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
356 |
Loukota Milan |
SVK 0 |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
595 |
Malina Alex Zdenek |
SVK 163051 |
21 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
189 |
Bilková Júlia |
SVK 50333 |
2 |
5 |
9 |
2 |
3770 |
22 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
269 |
Bilka Miroslav |
SVK 50333 |
1 |
5 |
9 |
2 |
3770 |
22 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
6 |
11 |
2 |
4800 |
18 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
cze |
001 |
Kamensky Radim |
CZE 110 |
1 |
6 |
25 |
2 |
6972 |
8 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
317 |
046 |
Mana Marian |
SVK VAGABU |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
328 |
006 |
Kurej Lukáš |
SVK VAGABU |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
314 |
003 |
Max Radovan |
SVK GLORY |
1 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
314 |
100 |
Maxová Mária ml. |
SVK GLORY |
32 |
5 |
6 |
2 |
2890 |
33 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
237 |
011 |
Lénárt Ondrej |
SVK 63 |
1 |
2 |
5 |
2 |
998 |
40 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
202 |
113 |
Halaša Milan |
SVK 63 |
1 |
2 |
5 |
2 |
998 |
40 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
202 |
120 |
Halaša Boris |
SVK 63 |
21 |
2 |
5 |
2 |
998 |
40 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
239 |
002 |
Bača Matej |
SVK 244 |
31 |
2 |
10 |
2 |
1600 |
20 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
CZE 198917 |
31 |
0 |
2 |
2 |
0 |
100 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
138 |
Ursínyová Zuzana |
SVK 803 |
42 |
3 |
6 |
2 |
1734 |
33 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 52 |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 52 |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
012 |
Beránek Karol |
SVK 17 |
1 |
5 |
14 |
2 |
4730 |
14 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
103 |
432 |
Szitás Ondrej |
SVK 18 |
31 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
109 |
21.09.19 |
Senec |
Tatran Cup
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
2 |
5 |
2 |
998 |
40 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
108 |
034 |
Nosko Juraj |
SVK SATURN |
1 |
4 |
7 |
2 |
2580 |
29 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
110 |
245 |
Graus Jozef |
SVK SATURN |
1 |
4 |
7 |
2 |
2580 |
29 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
110 |
419 |
Kováč Martin |
SVK SATURN |
1 |
4 |
7 |
2 |
2580 |
29 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
312 |
041 |
Kissi Róbert |
SVK 3 |
1 |
3 |
12 |
2 |
2637 |
17 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK XENA |
1 |
1 |
12 |
2 |
879 |
17 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
190 |
Gemzická Sofia |
SVK XENA |
42 |
1 |
12 |
2 |
879 |
17 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 1973 |
31 |
0 |
2 |
2 |
|
100 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 1973 |
31 |
0 |
2 |
2 |
|
100 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
232 |
022 |
Holešová Livia |
SVK 275 |
42 |
5 |
28 |
2 |
6235 |
7 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 1327 |
32 |
0 |
2 |
2 |
|
100 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
234 |
003 |
Hajdučík Matej |
SVK 20 |
1 |
7 |
5 |
2 |
3493 |
40 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
238 |
020 |
Vaňo Boris |
SVK 20 |
11 |
7 |
5 |
2 |
3493 |
40 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
238 |
019 |
Zacharov Juraj |
SVK 20 |
1 |
7 |
5 |
2 |
3493 |
40 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK 517 |
1 |
7 |
10 |
2 |
5600 |
20 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
223 |
055 |
Machovec Jakub |
SVK 517 |
21 |
7 |
10 |
2 |
5600 |
20 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK 517 |
1 |
7 |
10 |
2 |
5600 |
20 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
223 |
212 |
Noris Tomáš |
SVK 517 |
21 |
7 |
10 |
2 |
5600 |
20 |
5062 |
05.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) |
Chiemsee Inseln Marathon
|
316 |
004 |
Patrik POLLAK |
SVK 1 |
1 |
6 |
43 |
2 |
8601 |
5 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
2 |
6 |
2 |
1156 |
33 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
101 |
087 |
Vadura Ivo |
SVK 8 |
1 |
2 |
9 |
2 |
1508 |
22 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
101 |
624 |
Holák Matúš |
SVK 8 |
41 |
2 |
9 |
2 |
1508 |
22 |
5064 |
04.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) ( |
Bavarian Masters 2019
|
316 |
004 |
Patrik Pollak |
SVK 1 |
1 |
5 |
27 |
2 |
6157 |
7 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
087 |
Vaďura Ivo |
SVK 8 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
624 |
Holák Matúš |
SVK 8 |
41 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
5 |
13 |
2 |
4570 |
15 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
440 |
Šabo Andrej |
SVK 2012 |
1 |
5 |
7 |
2 |
3225 |
29 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
301 |
093 |
Velebír Peter |
SVK 16 |
1 |
2 |
12 |
2 |
1758 |
17 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
2 |
6 |
2 |
1156 |
33 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
305 |
Hnilica Jozef |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
307 |
Holák Martin |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
306 |
Maťovčík Marcel |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
307 |
Záhradný Michal |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
283 |
Klisenbauer Marián |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
349 |
Slebodník Marián |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
343 |
Jankura Milan |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
140 |
Rampáček Vladimír |
SVK 1 |
1 |
6 |
10 |
2 |
4800 |
20 |
6061 |
13.10.19 |
Zlate Piesky |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
|
105 |
283 |
Klisenbauer Marián |
SVK 333 |
1 |
4 |
7 |
2 |
2580 |
29 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
5 |
8 |
2 |
3515 |
25 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
hun |
001 |
Ország Tibor |
HUN 777 |
1 |
6 |
16 |
2 |
6024 |
13 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
hun |
001 |
Forrai Csaba |
HUN 9 |
1 |
5 |
37 |
2 |
6840 |
5 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
ger |
001 |
Fichs Valentin |
GER 30 |
1 |
5 |
21 |
2 |
5610 |
10 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Pokorný Aleš |
CZE 84 |
1 |
5 |
34 |
2 |
6655 |
6 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
ger |
001 |
Fuchs Valentin |
GER 30 |
1 |
5 |
28 |
2 |
6235 |
7 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
hun |
001 |
Kunvari Sandor |
HUN 5 |
1 |
6 |
30 |
2 |
7662 |
7 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
108 |
Kocanová Barbora |
SVK 1327 |
32 |
0 |
2 |
2 |
0 |
100 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
190 |
Hladný Roman |
SVK 14 |
1 |
5 |
5 |
2 |
2495 |
40 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
142 |
001 |
Zubaľ Branislav |
SVK STR1 |
1 |
3 |
8 |
2 |
2109 |
25 |
6060 |
24.11.19 |
Dun.Streda (Thermal park) |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
|
105 |
283 |
Klisenbauer Marián |
SVK 333 |
1 |
6 |
7 |
2 |
3870 |
29 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
353 |
Kollárik Matej |
SVK 8 |
1 |
2 |
10 |
2 |
1600 |
20 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
212 |
Kollárik Igor |
SVK 8 |
1 |
2 |
10 |
2 |
1600 |
20 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
380 |
Graus Krištof |
SVK 2 |
31 |
1 |
6 |
2 |
578 |
33 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
106 |
005 |
Várady Noel |
SVK 2 |
31 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
383 |
Vojs Martin |
SVK 2 |
41 |
1 |
3 |
2 |
277 |
67 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
2 |
5 |
3 |
452 |
60 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 177585 |
21 |
5 |
11 |
3 |
3325 |
27 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
348 |
Horák Andrej |
SVK GALATA |
1 |
3 |
5 |
3 |
969 |
60 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
032 |
Malatinský Tomáš |
SVK GALATA |
1 |
3 |
5 |
3 |
969 |
60 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
253 |
Chrapčiak Igor |
SVK GALATA |
1 |
3 |
5 |
3 |
969 |
60 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
234 |
Verchovodko Peter |
SVK GALATA |
1 |
3 |
5 |
3 |
969 |
60 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
358 |
Stoklas Milan |
SVK GALATA |
1 |
3 |
5 |
3 |
969 |
60 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
087 |
Vaďura Ivo |
SVK 0 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
624 |
Holák Matúš |
SVK 0 |
41 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
356 |
Loukota Milan |
SVK 0 |
1 |
5 |
9 |
3 |
2635 |
33 |
5008 |
27.04.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Spring Cup
|
101 |
595 |
Alex Zdenek Malina |
SVK 162623 |
21 |
5 |
5 |
3 |
1614 |
60 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
609 |
Krivosudský Patrik |
SVK 18 |
41 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
5010 |
27.04.19 |
Gliwice (POL) |
Otwarte Mistrzostwa LOK
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
5 |
78 |
3 |
7580 |
4 |
5010 |
27.04.19 |
Gliwice (POL) |
Otwarte Mistrzostwa LOK
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 27 |
31 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
5013 |
04.05.19 |
Neusiedler see (AUT) |
UYCNs Ansegeln
|
142 |
001 |
Branislav Zubaľ |
SEN 749 |
1 |
2 |
12 |
3 |
1406 |
25 |
5013 |
04.05.19 |
Neusiedler see (AUT) |
UYCNs Ansegeln
|
142 |
048 |
Andrj Chudík |
SEN 749 |
1 |
2 |
12 |
3 |
1406 |
25 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 52 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
232 |
027 |
Štrba Miroslav |
SVK 52 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 148617 |
22 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
101 |
601 |
Krivosudský Oliver |
SVK 1000 |
31 |
5 |
20 |
3 |
4625 |
15 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 654 |
31 |
3 |
9 |
3 |
1581 |
33 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
5 |
8 |
3 |
2345 |
38 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK 28638 |
1 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
203 |
361 |
Domiňák David |
SVK 28638 |
11 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
307 |
Záhradný Michal |
SVK 14 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
101 |
307 |
Holák Martin |
SVK 14 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
306 |
Maťovčík Marcel |
SVK 14 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
František Rybarik |
SVK 14 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 14 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Peter Pallo |
SVK 14 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
283 |
Klisenbauer Marián |
SVK 14 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
134 |
042 |
Caňo Marcel |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
101 |
259 |
Mihalík Marek |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
103 |
433 |
Hajko Peter |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Stefan Danter |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Ladislav Stolarik |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Jozef Kollar |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Richard Takáč |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
008 |
Teodor Lysak |
SVK 1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
101 |
321 |
Poor Róbert |
SVK 5 |
1 |
4 |
5 |
3 |
1292 |
60 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
4 |
6 |
3 |
1608 |
50 |
5018 |
18.05.19 |
Neusiedler see (AUT) |
Segelnachmittag 2
|
142 |
001 |
Branislav Zubaľ |
SVK 0 |
1 |
1 |
6 |
3 |
402 |
50 |
5018 |
18.05.19 |
Neusiedler see (AUT) |
Segelnachmittag 2
|
142 |
048 |
Andrej Chudík |
SVK 0 |
1 |
1 |
6 |
3 |
402 |
50 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
012 |
Beránek Karol |
SVK 17 |
1 |
5 |
23 |
3 |
4930 |
13 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 654 |
31 |
5 |
24 |
3 |
5020 |
13 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 196990 |
22 |
2 |
5 |
3 |
452 |
60 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
195 |
Čech Peter |
SVK 3 |
1 |
3 |
19 |
3 |
2709 |
16 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
447 |
Peťko Martin |
SVK 3 |
1 |
3 |
19 |
3 |
2709 |
16 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK 517 |
1 |
4 |
6 |
3 |
1292 |
50 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
105 |
Luštík Jozef |
SVK 517 |
1 |
4 |
6 |
3 |
1292 |
50 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
056 |
Machovec Matúš |
SVK 517 |
31 |
4 |
6 |
3 |
1292 |
50 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK 517 |
1 |
4 |
6 |
3 |
1292 |
50 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 148617 |
21 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 36301 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
087 |
neupauer Rastislav |
SVK 36301 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
107 |
Kocanová Valéria |
SVK 905 |
42 |
5 |
28 |
3 |
5275 |
11 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
016 |
Čarný Marcel |
SVK 7 |
1 |
2 |
13 |
3 |
1476 |
23 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
213 |
111 |
Benček Jozef |
SVK nina |
1 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
5030 |
08.06.19 |
Krakow (POL) |
Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
5 |
32 |
3 |
5645 |
9 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
435 |
Urban Jozef |
SVK 102 |
1 |
3 |
7 |
3 |
1407 |
43 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
434 |
Današová Martina |
SVK 102 |
12 |
3 |
7 |
3 |
1407 |
43 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
108 |
069 |
Fenik Marek |
SVK nina |
1 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 192635 |
21 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
232 |
022 |
Holešová Livia |
SVK 275 |
42 |
3 |
6 |
3 |
1206 |
50 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 32111 |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
223 |
207 |
Neupaverová Dorota |
SVK 32111 |
42 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
203 |
118 |
Domiňák Miroslav |
SVK OKAZJA |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
203 |
363 |
Psota Juraj |
SVK OKAZJA |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
203 |
075 |
Novák Zdeno |
SVK FALCON |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
301 |
158 |
Ježko Martin |
SVK FALCON |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
301 |
160 |
Ježko ml. Martin |
SVK FALCON |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
301 |
177 |
Urda Jozef |
SVK FALCON |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
087 |
Vaďura Ivo |
SVK 50403 |
1 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
624 |
Holák Matúš |
SVK 50403 |
41 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
359 |
Mihalík Tomáš |
SVK 2 |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
207 |
Jaš Jakub |
SVK 36 |
41 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
5 |
17 |
3 |
4270 |
18 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
122 |
Pašuthová Dominika |
SVK 18 |
32 |
2 |
19 |
3 |
1758 |
16 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
103 |
422 |
Melišová Janka |
SVK 7 |
2 |
3 |
9 |
3 |
1734 |
33 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
103 |
424 |
Meliš Marek |
SVK 104 |
41 |
3 |
7 |
3 |
1407 |
43 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
108 |
069 |
Fenik Marek |
SVK Nina |
1 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
108 |
082 |
Krasňan Róbert |
SVK Nina |
1 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
213 |
111 |
Benček Jozef |
SVK Nina |
1 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 117 |
21 |
3 |
4 |
3 |
678 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 19 |
1 |
3 |
16 |
3 |
2484 |
19 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
460 |
Konařík Luděk |
SVK 106 |
1 |
3 |
7 |
3 |
1407 |
43 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
434 |
Današová Martina |
SVK 106 |
12 |
3 |
7 |
3 |
1407 |
43 |
1012 |
15.06.19 |
Domaša |
Tréningový pretek
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 30 |
31 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
101 |
589 |
Simonová Karolína Sarah |
SVK 151092 |
32 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 52 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 52 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
232 |
027 |
Štrba Miroslav |
SVK 52 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
217 |
Lichvár Adam |
SVK 007 |
41 |
3 |
9 |
3 |
1734 |
33 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK 95 |
1 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
111 |
Brestovský Alex |
SVK 95 |
41 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
314 |
003 |
Max Radovan |
SVK GLORY |
1 |
3 |
10 |
3 |
1872 |
30 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
314 |
100 |
Maxová Mária ml. |
SVK GLORY |
32 |
3 |
10 |
3 |
1872 |
30 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
101 |
595 |
Malina Alex Zdenek |
SVK 163051 |
21 |
6 |
9 |
3 |
2814 |
33 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
107 |
Kocanová Valéria |
SVK 905 |
42 |
4 |
29 |
3 |
4284 |
10 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
Sobota Damian |
POL 179375 |
31 |
1 |
7 |
3 |
402 |
43 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
312 |
041 |
Kissi Róbert |
SVK 3 |
1 |
5 |
15 |
3 |
4000 |
20 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
217 |
Lichvár Adam |
SVK 7 |
41 |
4 |
6 |
3 |
1608 |
50 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK 28638 |
1 |
6 |
13 |
3 |
4428 |
23 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
203 |
364 |
Domiňák Matej |
SVK 28638 |
41 |
6 |
13 |
3 |
4428 |
23 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
006 |
Pado Martin |
SVK dream |
1 |
3 |
13 |
3 |
2109 |
23 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
018 |
Padová Viera |
SVK dream |
2 |
3 |
13 |
3 |
2109 |
23 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
022 |
Heško Marcel |
SVK 4 |
1 |
5 |
22 |
3 |
4830 |
14 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
165 |
Gašpar Miroslav |
SVK 31 |
31 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
5044 |
01.08.19 |
Szcecin (POL) |
Plsko Niemieckie Mistrzostwa FINN Masters 2019
|
142 |
037 |
Peter Mosný |
SVK 1 |
1 |
8 |
23 |
3 |
7885 |
13 |
5042 |
27.07.19 |
Balatonfoldvar (HUN) |
Magyar bajnogszag Balatonfolvar fordulo
|
316 |
166 |
Robert Kubin |
SVK 2 |
21 |
7 |
7 |
3 |
3283 |
43 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
388 |
Matuška Dušan |
SVK 13 |
1 |
2 |
7 |
3 |
938 |
43 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
395 |
Matuška Ján |
SVK 13 |
1 |
2 |
7 |
3 |
938 |
43 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
271 |
Zibrín Matúš |
SVK 47 |
31 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
312 |
041 |
Kissi Róbert |
SVK 3 |
1 |
7 |
16 |
3 |
5796 |
19 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
589 |
Simonová Karolína Sarah |
SVK 151092 |
32 |
7 |
7 |
3 |
3283 |
43 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 177585 |
21 |
7 |
9 |
3 |
4046 |
33 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
233 |
001 |
Benček Vladimír |
SVK 36346 |
1 |
7 |
8 |
3 |
3689 |
38 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
233 |
002 |
Benčeková Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
7 |
8 |
3 |
3689 |
38 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 654 |
31 |
7 |
55 |
3 |
9198 |
5 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
142 |
037 |
Mosný Peter |
SVK 1 |
1 |
7 |
7 |
3 |
3283 |
43 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
327 |
001 |
Jančáry Martin |
SVK DRAGON |
1 |
4 |
11 |
3 |
2660 |
27 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
327 |
029 |
Vaľo Dominik |
SVK DRAGON |
1 |
4 |
11 |
3 |
2660 |
27 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK 7 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 7 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
133 |
Juris Marek |
SVK 171 |
41 |
4 |
10 |
3 |
2496 |
30 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
BAZHENOV VLADIMIR |
RUS 771 |
1 |
10 |
36 |
3 |
11800 |
8 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
BABUSHKIN ANDREY |
RUS 771 |
1 |
10 |
36 |
3 |
11800 |
8 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
003 |
KUZMIN ANDREY |
RUS 771 |
1 |
10 |
36 |
3 |
11800 |
8 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
006 |
Pado Martin |
SVK Dream |
1 |
4 |
10 |
3 |
2496 |
30 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
059 |
Karackaj Peter |
SVK Dream |
1 |
4 |
10 |
3 |
2496 |
30 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
003 |
Kolesár Martin |
SVK Dream |
1 |
4 |
10 |
3 |
2496 |
30 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
318 |
027 |
Kršák Branislav |
SVK DORIS |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
318 |
001 |
Kočiš Michal |
SVK DORIS |
1 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
310 |
16.08.19 |
Domaša |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
|
318 |
003 |
Kočišová Mária |
SVK DORIS |
2 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
103 |
436 |
Hešková Karolína |
SVK 3 |
42 |
2 |
7 |
3 |
938 |
43 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
435 |
Urban Jozef |
SVK 9 |
1 |
3 |
11 |
3 |
1995 |
27 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
457 |
Siebert Matej |
SVK 9 |
1 |
3 |
11 |
3 |
1995 |
27 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
224 |
023 |
Čech Ladislav |
SVK ELEANO |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
224 |
022 |
Kanka Pavel |
SVK ELEANO |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
312 |
060 |
Kollár Miroslav |
SVK TIMI |
1 |
2 |
4 |
3 |
452 |
75 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
134 |
Trabalíková Timea |
SVK X |
32 |
2 |
9 |
3 |
1156 |
33 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
150 |
Rusnák Oliver |
SVK = |
41 |
2 |
12 |
3 |
1406 |
25 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
239 |
003 |
Bača Samuel |
SVK 700 |
41 |
3 |
11 |
3 |
1995 |
27 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
317 |
046 |
Mana Marian |
SVK VAGABU |
1 |
1 |
4 |
3 |
226 |
75 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
328 |
001 |
Kurej Ľuboš |
SVK VAGABU |
1 |
1 |
4 |
3 |
226 |
75 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
328 |
029 |
Macura Tomaš |
SVK ZEFYR |
1 |
1 |
8 |
3 |
101 |
38 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
238 |
019 |
Zacharov Juraj |
SVK MIlenk |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
234 |
014 |
Hrubjak Karol |
SVK MIlenk |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
5053 |
07.09.19 |
Nové Mlýny (CZE) |
Vítr z vinohradů
|
316 |
022 |
Marcel Heško |
SVK 4 |
1 |
5 |
9 |
3 |
2891 |
33 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
107 |
Kocanová Valéria |
SVK 905 |
42 |
5 |
21 |
3 |
4730 |
14 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
105 |
156 |
Bachratá Barbora |
SVK 51901 |
2 |
5 |
9 |
3 |
2890 |
33 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
297 |
Blechtová Jana |
SVK 51901 |
2 |
5 |
9 |
3 |
2890 |
33 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK HONZO |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK HONZO |
31 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
359 |
Mihalík Tomáš |
SVK 11 |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 177585 |
21 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
103 |
432 |
Szitás Ondrej |
SVK 18 |
31 |
6 |
11 |
3 |
3744 |
27 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
6 |
25 |
3 |
5916 |
12 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
328 |
002 |
Fedorik Vladimír |
SVK Tormen |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
328 |
003 |
Fedoriková Zuzana |
SVK Tormen |
2 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
057 |
Macura Michael |
SVK ZEFYR |
41 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
328 |
029 |
Macura Tomaš |
SVK ZEFYR |
1 |
5 |
6 |
3 |
2010 |
50 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
108 |
069 |
Fenik Marek |
SVK Nina |
1 |
2 |
5 |
3 |
646 |
60 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
108 |
018 |
Centový Richard |
SVK Nina |
1 |
2 |
5 |
3 |
646 |
60 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
213 |
133 |
Juris Marek |
SVK 171 |
41 |
2 |
10 |
3 |
1248 |
30 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
229 |
Zimáni Ján |
SVK 13142 |
31 |
3 |
6 |
3 |
1206 |
50 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK 517 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
105 |
Luštík Jozef |
SVK 517 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
215 |
131 |
Babjak Marián |
SVK 517 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
089 |
Mikita Alexander |
SVK 517 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
312 |
041 |
Kissi Róbert |
SVK 3 |
1 |
5 |
14 |
3 |
3850 |
21 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 48 |
31 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
109 |
21.09.19 |
Senec |
Tatran Cup
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 143 |
41 |
2 |
5 |
3 |
646 |
60 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK OKAZJA |
1 |
4 |
7 |
3 |
1876 |
43 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
203 |
360 |
Lovás Pavol |
SVK OKAZJA |
1 |
4 |
7 |
3 |
1876 |
43 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
203 |
363 |
Psota Juraj |
SVK OKAZJA |
1 |
4 |
7 |
3 |
1876 |
43 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
3 |
12 |
3 |
2109 |
25 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 28657 |
22 |
1 |
12 |
3 |
703 |
25 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
207 |
Neupaverová Dorota |
SVK 28657 |
42 |
1 |
12 |
3 |
703 |
25 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
618 |
Hrušková Sára |
SVK 12 |
32 |
5 |
28 |
3 |
5355 |
11 |
5071 |
27.09.19 |
Lipno - Černá v Pošumaví |
MČR 420
|
103 |
297 |
Adam Bilka |
SVK 54062 |
1 |
7 |
16 |
3 |
5796 |
19 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 52 |
1 |
7 |
5 |
3 |
2261 |
60 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 52 |
1 |
7 |
5 |
3 |
2261 |
60 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
101 |
365 |
Tuleja Tomáš |
SVK 41 |
1 |
7 |
10 |
3 |
4368 |
30 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
901 |
254 |
Píš Vladimír |
SVK 41 |
1 |
7 |
10 |
3 |
4368 |
30 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
103 |
448 |
Osuský Martin |
SVK 84 |
31 |
2 |
6 |
3 |
804 |
50 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
101 |
307 |
Holák Martin |
SVK 3 |
1 |
2 |
9 |
3 |
1156 |
33 |
5064 |
04.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) ( |
Bavarian Masters 2019
|
316 |
022 |
Marcel Heško |
SVK 4 |
1 |
5 |
27 |
3 |
5276 |
11 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
627 |
Hetteš Robert |
SVK 53901 |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
099 |
Puchoň Ján |
SVK 53901 |
1 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
356 |
Loukota Milan |
SVK 6 |
1 |
5 |
13 |
3 |
3690 |
23 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
366 |
Melišová Jana |
SVK 153466 |
22 |
5 |
7 |
3 |
2345 |
43 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
2 |
12 |
3 |
1406 |
25 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
2 |
6 |
3 |
804 |
50 |
5066 |
12.10.19 |
Tarnobrzeg (POL) |
6. Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
POL 2058 |
41 |
4 |
47 |
3 |
5184 |
6 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
032 |
Malatinský Tomáš |
SVK 11 |
1 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
219 |
Ihnaťo Marek |
SVK 11 |
1 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
348 |
Horák Andrej |
SVK 11 |
1 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
334 |
Gergeľ Marian |
SVK 11 |
1 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
cro |
005 |
Kujundžič Rajko |
SVK 11 |
1 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
309 |
Bílková-Martínková Monika |
SVK 11 |
2 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
358 |
Stoklas Milan |
SVK 11 |
1 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
379 |
Maruchnič Ján |
SVK 11 |
1 |
6 |
10 |
3 |
3744 |
30 |
6061 |
13.10.19 |
Zlate Piesky |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
|
142 |
030 |
Petráš Ján |
SVK 447 |
1 |
4 |
7 |
3 |
1876 |
43 |
5071 |
27.09.19 |
Lipno - Černá v Pošumaví |
MČR 420
|
cze |
001 |
Klára Kulhánková |
SVK 54062 |
|
7 |
16 |
3 |
5796 |
19 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
009 |
Vyšný Vladimír |
SVK 35 |
1 |
5 |
8 |
3 |
2635 |
38 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
003 |
Němec Radek |
SVK 90 |
1 |
6 |
16 |
3 |
4968 |
19 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
Pavlíček Zdeněk |
CZE 112 |
1 |
5 |
37 |
3 |
5960 |
8 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
cze |
001 |
Šereda Stanislav |
CZE 61 |
1 |
5 |
21 |
3 |
4730 |
14 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
003 |
Němec Radek |
SVK 90 |
1 |
5 |
34 |
3 |
5775 |
9 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
hun |
001 |
Kunvari Sandor |
HUN 5 |
1 |
5 |
28 |
3 |
5355 |
11 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
hun |
001 |
Orságh Tobor |
HUN 777 |
1 |
6 |
30 |
3 |
6606 |
10 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
307 |
Holák Martin |
SVK 6 |
1 |
5 |
5 |
3 |
1615 |
60 |
5076 |
08.11.19 |
Vodice (CRO) |
Regata Jabuka
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
1738 |
2 |
3 |
18 |
3 |
2637 |
17 |
5083 |
17.07.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 16
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze6 |
2 |
2 |
6 |
3 |
804 |
50 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
105 |
283 |
Klisenbauer Marián |
SVK 333 |
1 |
3 |
8 |
3 |
1581 |
38 |
6060 |
24.11.19 |
Dun.Streda (Thermal park) |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
|
327 |
013 |
Šutek Andrej |
SVK AS1 |
1 |
6 |
7 |
3 |
2814 |
43 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
120 |
Psalman Miroslav |
SVK 15 |
1 |
2 |
10 |
3 |
1248 |
30 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
463 |
Fiantoková Mária |
SVK 15 |
2 |
2 |
10 |
3 |
1248 |
30 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
384 |
Grančič Matej |
SVK 3 |
31 |
1 |
6 |
3 |
402 |
50 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
103 |
367 |
Kecskésová Nikola |
SVK 3 |
22 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
385 |
Durdík Alena |
SVK 3 |
42 |
1 |
3 |
3 |
101 |
100 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
223 |
096 |
Michaela Pačinová |
SVK 176678 |
22 |
3 |
24 |
4 |
2637 |
17 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
078 |
Michaela Vaďurová |
GBR 4860R |
2 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
195 |
Marek Macháček |
GBR 4860R |
1 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
306 |
Andrej Holák |
GBR 4860R |
1 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
244 |
Roman Summerling |
GBR 4860R |
1 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
359 |
Tomá Mihalik |
GBR 4860R |
1 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
105 |
309 |
Monika Bílková-Martínková |
GBR 4860R |
2 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
321 |
Robert Poor |
GBR 4860R |
1 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
133 |
Dana Jančinová |
GBR 4860R |
2 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
5006 |
28.02.19 |
St Maarten (AHO) |
Heineken Regatta
|
101 |
602 |
Martin Kolík |
GBR 4860R |
1 |
1 |
8 |
4 |
402 |
50 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
448 |
Osuský Martin |
SVK 0 |
31 |
2 |
5 |
4 |
202 |
80 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
5 |
11 |
4 |
2700 |
36 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 218491 |
1 |
6 |
22 |
4 |
5048 |
18 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
101 |
031 |
Ráček Miro |
SVK DESPOI |
1 |
3 |
5 |
4 |
594 |
80 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
cro |
002 |
Maksan Marin |
SVK DESPOI |
1 |
3 |
5 |
4 |
594 |
80 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
321 |
Mortreux Dávid |
SVK DESPOI |
1 |
3 |
5 |
4 |
594 |
80 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
334 |
Gergeľ Marian |
SVK DESPOI |
1 |
3 |
5 |
4 |
594 |
80 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
103 |
189 |
Bilková Júlia |
SVK 50333 |
2 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
103 |
269 |
Bilka Miroslav |
SVK 50333 |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
142 |
037 |
Mosný Peter |
SVK 1 |
1 |
5 |
9 |
4 |
2010 |
44 |
5008 |
27.04.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Spring Cup
|
223 |
096 |
Michaela Pačinová |
SVK 148617 |
22 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
623 |
Schmidt Monika |
SVK 12 |
42 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 27 |
31 |
6 |
94 |
4 |
8832 |
4 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
006 |
Valko Martin |
SVK 71 |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
224 |
102 |
Benedikovic Boris |
SVK 71 |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
022 |
Beneš Matej |
SVK 71 |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 192635 |
21 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
195 |
Valentinyová Sofia |
SVK 38 |
42 |
5 |
20 |
4 |
4000 |
20 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
108 |
Kocanová Barbora |
SVK 700 |
32 |
3 |
9 |
4 |
1206 |
44 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 197016 |
1 |
5 |
8 |
4 |
1720 |
50 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK 67 |
1 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
207 |
Neupaverová Dorota |
SVK 67 |
42 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Albert Malinovsky |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
008 |
David Havelka |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Lukáš Malinský |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Juraj Koren |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Jan Kacíř |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Přemysl Panuška |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Tomáš Korba |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Pavel Snehota |
SVK 2 |
1 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
101 |
548 |
Kuchár Alexander |
SVK 9 |
1 |
4 |
5 |
4 |
792 |
80 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVC 5 |
41 |
4 |
6 |
4 |
1108 |
67 |
5031 |
18.05.19 |
Plock (POL) |
Petrochemia cup 2019
|
238 |
012 |
Michal Kelemen |
SVK 66 |
1 |
5 |
10 |
4 |
2495 |
40 |
5031 |
18.05.19 |
Plock (POL) |
Petrochemia cup 2019
|
238 |
014 |
Richard Malovany |
SVK 66 |
1 |
5 |
10 |
4 |
2495 |
40 |
5031 |
18.05.19 |
Plock (POL) |
Petrochemia cup 2019
|
238 |
007 |
Peter Surin |
SVK 66 |
1 |
5 |
10 |
4 |
2495 |
40 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
312 |
041 |
Kissi Róbert |
SVK 3 |
1 |
5 |
23 |
4 |
4305 |
17 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
101 |
601 |
Krivosudský Oliver |
SVK 1000 |
31 |
5 |
24 |
4 |
4395 |
17 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 58359 |
31 |
2 |
5 |
4 |
202 |
80 |
5022 |
25.05.19 |
Brněnská přehrada (CZE) |
STAROBRNO CUP
|
316 |
022 |
Heško Marcel |
SVK 4 |
1 |
2 |
12 |
4 |
1156 |
33 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
151 |
Paško Vladimír |
SVK 9 |
1 |
3 |
19 |
4 |
2334 |
21 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
152 |
Danajka Martin |
SVK 9 |
1 |
3 |
19 |
4 |
2334 |
21 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
237 |
020 |
Ondruš Eduard |
SVK 9 |
1 |
3 |
19 |
4 |
2334 |
21 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
153 |
Bošanský Karol |
SVK 9 |
1 |
3 |
19 |
4 |
2334 |
21 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
155 |
Krakovský Daniel |
SVK 9 |
1 |
3 |
19 |
4 |
2334 |
21 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
182 |
Chlumský Jiří |
SVK 9 |
1 |
3 |
19 |
4 |
2334 |
21 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 52 |
1 |
4 |
6 |
4 |
792 |
67 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
232 |
027 |
Štrba Miroslav |
SVK 52 |
1 |
4 |
6 |
4 |
792 |
67 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
429 |
Lackó Peter Dominik |
SVK 185647 |
31 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK 87 |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
422 |
Melišová Janka |
SVK 87 |
2 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
5 |
28 |
4 |
4650 |
14 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
2 |
13 |
4 |
1226 |
31 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
022 |
Hesko Marcel |
SVK 4 |
1 |
6 |
26 |
4 |
5483 |
15 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
215 |
176 |
Kubiňák ml. Dušan |
SVK 102 |
1 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
215 |
177 |
Kubiňák Radovan |
SVK 102 |
1 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
215 |
172 |
Kubiňák Dušan |
SVK 102 |
1 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
395 |
Matuška Ján |
SVK 107 |
1 |
3 |
7 |
4 |
1032 |
57 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
468 |
Macejka Ľubomír |
SVK 107 |
1 |
3 |
7 |
4 |
1032 |
57 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 148651 |
21 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
CZE 2867 |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
CZE 2867 |
41 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
186 |
Fedorňák Ján |
SVK DELPHI |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
187 |
Harakaľ Slavomír |
SVK DELPHI |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
193 |
Fedorňák Michal |
SVK DELPHI |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK OKAZJA |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
203 |
363 |
Psota Juraj |
SVK OKAZJA |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
203 |
360 |
Lovás Pavol |
SVK OKAZJA |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
105 |
072 |
Palmajová Diana |
SVK 50747 |
2 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
106 |
005 |
Várady Noel |
SVK 50747 |
31 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
356 |
Loukota Milan |
SVK 0 |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
6028 |
28.06.19 |
Velke Darko (CZE) |
MČR Vaurien
|
223 |
003 |
Adam Brestovsky |
SVK 28636 |
1 |
7 |
16 |
4 |
4921 |
25 |
6028 |
28.06.19 |
Velke Darko (CZE) |
MČR Vaurien
|
223 |
111 |
Alex Brestovsky |
SVK 28636 |
41 |
7 |
16 |
4 |
4921 |
25 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
5 |
17 |
4 |
3645 |
24 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
619 |
Hruška Silvester |
SVK 2 |
31 |
3 |
6 |
4 |
831 |
67 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
180 |
Benčík Richard |
SVK 11 |
31 |
2 |
19 |
4 |
1508 |
21 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
207 |
217 |
Dugovičová Pavla |
SVK 4 |
2 |
3 |
9 |
4 |
1086 |
44 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
159 |
Slosiar Ladislav |
SVK 6 |
1 |
3 |
9 |
4 |
1086 |
44 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
210 |
Miškov Roman |
SVK 9 |
1 |
3 |
9 |
4 |
1086 |
44 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
183 |
Bartánusová Terezka |
SVK 500 |
42 |
3 |
7 |
4 |
886 |
57 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
189 |
Sihotsky Matus |
SVK 1010 |
31 |
3 |
7 |
4 |
886 |
57 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
134 |
Hropko Fero |
SVK 2 |
1 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
133 |
Zupka Šimon |
SVK 2 |
1 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
211 |
Šimko Marián |
SVK 2 |
1 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 114 |
21 |
3 |
4 |
4 |
303 |
100 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
226 |
Pačinová Adriana |
SVK 25 |
2 |
3 |
16 |
4 |
2109 |
25 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
219 |
Varga Stanislav |
SVK 110 |
1 |
3 |
7 |
4 |
1032 |
57 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
288 |
Držík Juraj |
SVK 110 |
1 |
3 |
7 |
4 |
1032 |
57 |
1012 |
15.06.19 |
Domaša |
Tréningový pretek
|
316 |
207 |
Jaš Jakub |
SVK 87 |
41 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 197541 |
31 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
142 |
001 |
Zubaľ Branislav |
SVK 70 |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
142 |
050 |
Sýkora Jaroslav |
SVK 70 |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
228 |
Zimáni Zuzana |
SVK 5 |
42 |
3 |
9 |
4 |
1359 |
44 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 28638 |
31 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 28638 |
31 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
317 |
046 |
Mana Marian |
SVK TORMEN |
1 |
3 |
10 |
4 |
1497 |
40 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
328 |
002 |
Fedorik Vladimír |
SVK TORMEN |
1 |
3 |
10 |
4 |
1497 |
40 |
5037 |
06.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Závod mladých nadějí
|
101 |
618 |
Sara Hrušková |
SVK 12 |
32 |
3 |
47 |
4 |
3513 |
9 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
Sobota Alicja |
POL 129986 |
32 |
1 |
7 |
4 |
186 |
57 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
Maslon Dominik |
POL 204386 |
31 |
1 |
7 |
4 |
186 |
57 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
101 |
589 |
Simonová Karolína Sarah |
SVK 151092 |
32 |
1 |
7 |
4 |
|
57 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 197541 |
31 |
1 |
7 |
4 |
186 |
57 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
205 |
349 |
Maňková Linda |
SVK 197016 |
12 |
6 |
9 |
4 |
2064 |
44 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
232 |
022 |
Holešová Lívia |
SVK 275 |
42 |
4 |
29 |
4 |
3784 |
14 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
gbr |
001 |
Dunnett Jonathan |
GBR 31 |
1 |
5 |
15 |
4 |
3375 |
27 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
213 |
Biely Alex |
SVK 2 |
41 |
4 |
6 |
4 |
1108 |
67 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
233 |
001 |
Benček Vladimír |
SVK 36346 |
1 |
6 |
13 |
4 |
3678 |
31 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
233 |
002 |
Benčeková Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
6 |
13 |
4 |
3678 |
31 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
328 |
002 |
Fedorik Vladimír |
SVK Tormen |
1 |
3 |
13 |
4 |
1734 |
31 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
328 |
003 |
Fedoriková Zuzana |
SVK Tormen |
2 |
3 |
13 |
4 |
1734 |
31 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
317 |
046 |
Mana Marian |
SVK Tormen |
1 |
3 |
13 |
4 |
1734 |
31 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
5 |
22 |
4 |
4205 |
18 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
256 |
Vrabeľ Adam |
SVK 28 |
41 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
120 |
Psalman Miroslav |
SVK 3 |
1 |
2 |
7 |
4 |
688 |
57 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
463 |
Fiantoková Mária |
SVK 3 |
2 |
2 |
7 |
4 |
688 |
57 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
434 |
Današová Martina |
SVK 3 |
12 |
2 |
7 |
4 |
688 |
57 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
022 |
Heško Marcel |
SVK 4 |
1 |
7 |
16 |
4 |
4921 |
25 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
429 |
Lackó Peter Dominik |
SVK 185647 |
31 |
7 |
7 |
4 |
2408 |
57 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
595 |
Malina Alex Zdenek |
SVK 163051 |
21 |
7 |
9 |
4 |
3171 |
44 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
pol |
001 |
Weber Mateusz |
POL 36154 |
21 |
7 |
8 |
4 |
2814 |
50 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
pol |
002 |
Mielewczyk Patryk |
POL 36154 |
21 |
7 |
8 |
4 |
2814 |
50 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
7 |
55 |
4 |
8323 |
7 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
359 |
Mihalík Tomáš |
SVK 11 |
1 |
7 |
7 |
4 |
2408 |
57 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
181 |
Bosák Miroslav |
SVK MAGIC |
1 |
4 |
11 |
4 |
2160 |
36 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
901 |
115 |
Kušnír Robert |
SVK MAGIC |
1 |
4 |
11 |
4 |
2160 |
36 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 2867 |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 2867 |
41 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
116 |
Mokošáková Barbora |
SVK 10576 |
42 |
4 |
10 |
4 |
1996 |
40 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
Kistanov Arkadiy |
RUS 174 |
1 |
10 |
36 |
4 |
10550 |
11 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
Selin Vladimir |
RUS 174 |
1 |
10 |
36 |
4 |
10550 |
11 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
003 |
Bill Andrew |
RUS 174 |
1 |
10 |
36 |
4 |
10550 |
11 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
047 |
Ondo Michal |
SVK Sue |
1 |
4 |
10 |
4 |
1996 |
40 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
048 |
Ondová Katarína |
SVK Sue |
22 |
4 |
10 |
4 |
1996 |
40 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
050 |
Ondová Michaela |
SVK Sue |
2 |
4 |
10 |
4 |
1996 |
40 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
470 |
Pálka David |
SVK 4 |
41 |
2 |
7 |
4 |
688 |
57 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
454 |
Čulen Marek |
SVK 14 |
1 |
3 |
11 |
4 |
1620 |
36 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
441 |
Bačik Boris |
SVK 14 |
1 |
3 |
11 |
4 |
1620 |
36 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
301 |
150 |
Kriš Daniel |
SVK M.VAGA |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
301 |
165 |
Hrubý Michal |
SVK M.VAGA |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
312 |
122 |
Dudáš Ladislav |
SVK SANTIM |
1 |
2 |
4 |
4 |
202 |
100 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
105 |
Benčeková Dagmara |
POL 863 |
32 |
2 |
9 |
4 |
906 |
44 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
105 |
Benčeková Dagmara |
POL 863 |
32 |
2 |
12 |
4 |
1156 |
33 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
150 |
Rusnák Oliver |
SVK = |
41 |
3 |
11 |
4 |
1620 |
36 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
328 |
025 |
Denhart Róbert |
SVK GINI |
1 |
1 |
4 |
4 |
101 |
100 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
328 |
026 |
Ujlaky Peter |
SVK GINI |
1 |
1 |
4 |
4 |
101 |
100 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
328 |
027 |
Rozsypal Alexander |
SVK GINI |
1 |
1 |
4 |
4 |
101 |
100 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
325 |
006 |
Pado Martin |
SVK DREAM |
1 |
1 |
8 |
4 |
|
50 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
325 |
004 |
Hospodár Pavol |
SVK MARCˇA |
1 |
1 |
8 |
4 |
|
50 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
325 |
020 |
Hospodár Pavol |
SVK MARCˇA |
1 |
1 |
8 |
4 |
|
50 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
325 |
058 |
Lukačko Milan |
SVK MARGIT |
1 |
1 |
8 |
4 |
|
50 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
325 |
054 |
Szurdusz Štefan |
SVK MARGOT |
1 |
1 |
8 |
4 |
|
50 |
359 |
31.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Metropol Cup
|
325 |
008 |
Čurma Vladimír |
SVK TYCHEI |
1 |
1 |
8 |
4 |
|
50 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
108 |
082 |
Krasňan Róbert |
SVK NINA |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
108 |
069 |
Fenik Marek |
SVK NINA |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
108 |
081 |
Fenik Zdeno |
SVK NINA |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
110 |
Oliver Brestovský |
SVK 541 |
41 |
6 |
49 |
4 |
7135 |
8 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
232 |
022 |
Holešová Livia |
SVK 275 |
42 |
5 |
21 |
4 |
4105 |
19 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
112 |
Sadílek Ilja |
SVK 8 |
1 |
5 |
9 |
4 |
2265 |
44 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
630 |
Sláviková Ivana |
SVK 8 |
2 |
5 |
9 |
4 |
2265 |
44 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 28657 |
22 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 28657 |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
366 |
Melišová Jana |
SVK 164429 |
22 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
hun |
001 |
Negyeliczky Brúnó |
HUN 2004 |
31 |
6 |
11 |
4 |
2994 |
36 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
301 |
093 |
Velebír Peter |
SVK 16 |
1 |
6 |
25 |
4 |
5166 |
16 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
328 |
025 |
Denhart Róbert |
SVK GINNI |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
328 |
027 |
Rozsypal Alexander |
SVK GINNI |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
312 |
060 |
Kollár Miroslav |
SVK TIMI |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
312 |
124 |
Vysocký Martin |
SVK TIMI |
1 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
312 |
123 |
Vysocká Miroslava |
SVK TIMI |
2 |
5 |
6 |
4 |
1385 |
67 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
203 |
360 |
Lovás Pavol |
SVK OKAZJA |
1 |
2 |
5 |
4 |
396 |
80 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK OKAZJA |
1 |
2 |
5 |
4 |
396 |
80 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
213 |
105 |
Benčeková Dagmara |
SVK 863 |
32 |
2 |
10 |
4 |
998 |
40 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 75 |
41 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
227 |
Jančuška Jakub |
SVK 505 |
41 |
3 |
6 |
4 |
831 |
67 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
192 |
Gemzický Milan |
SVK 75 |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 75 |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
5 |
14 |
4 |
3225 |
29 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 12 |
31 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
109 |
21.09.19 |
Senec |
Tatran Cup
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
2 |
5 |
4 |
396 |
80 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
108 |
069 |
Fenik Marek |
SVK NINA |
1 |
4 |
7 |
4 |
1376 |
57 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
108 |
081 |
Fenik Zdeno |
SVK NINA |
1 |
4 |
7 |
4 |
1376 |
57 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 2 |
21 |
3 |
12 |
4 |
1734 |
33 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 75 |
1 |
1 |
12 |
4 |
578 |
33 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 75 |
41 |
1 |
12 |
4 |
578 |
33 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
087 |
Neupauer Rastislav |
SVK 75 |
1 |
1 |
12 |
4 |
578 |
33 |
6051 |
27.09.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Majstrovstvá ČR
|
103 |
366 |
Jana Melišová |
SVK 203056 |
22 |
7 |
19 |
4 |
5444 |
21 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
601 |
Krivosudský Oliver |
SVK 1000 |
31 |
5 |
28 |
4 |
4730 |
14 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
224 |
102 |
Benedikovic Boris |
SVK 101 |
1 |
7 |
5 |
4 |
1386 |
80 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
238 |
030 |
Stopka Martin |
SVK 101 |
1 |
7 |
5 |
4 |
1386 |
80 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
238 |
026 |
Oravcová Martina |
SVK 101 |
2 |
7 |
5 |
4 |
1386 |
80 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
234 |
014 |
Hrubjak Karol |
SVK 526 |
1 |
7 |
10 |
4 |
3493 |
40 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
234 |
015 |
Hrubjak ml. Karol |
SVK 526 |
1 |
7 |
10 |
4 |
3493 |
40 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
106 |
005 |
Várady Noel |
SVK 5 |
31 |
2 |
9 |
4 |
906 |
44 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
2 |
6 |
4 |
554 |
67 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
436 |
Hešková Karolína |
SVK 26 |
42 |
2 |
6 |
4 |
554 |
67 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
110 |
457 |
Siebert Matej |
SVK 71 |
1 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
110 |
458 |
Siebert Peter |
SVK 71 |
31 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
cze |
001 |
Žáček Jiří |
CZE 500 |
11 |
5 |
13 |
4 |
3065 |
31 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
595 |
Malina Alex Zdenek |
SVK 163051 |
21 |
5 |
7 |
4 |
1720 |
57 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
012 |
Beránek Karol |
SVK 17 |
1 |
2 |
12 |
4 |
1156 |
33 |
5064 |
04.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) ( |
Bavarian Masters 2019
|
316 |
012 |
Karol Beránek |
SVK 17 |
1 |
5 |
27 |
4 |
4652 |
15 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
142 |
001 |
Zubaľ Branislav |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
142 |
050 |
Sýkora Jaroslav |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
142 |
048 |
Chudík Andrej |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
142 |
047 |
Gažo Viliam |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
142 |
049 |
Hrušovský Ivan |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
142 |
051 |
Jakubovie Marek |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
cze |
008 |
Šterba Igor |
SVK 13 |
1 |
6 |
10 |
4 |
2994 |
40 |
6061 |
13.10.19 |
Zlate Piesky |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
|
327 |
013 |
Šutek Andrej |
SVK AS1 |
1 |
4 |
7 |
4 |
1376 |
57 |
5072 |
26.10.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
Velká cena Prahy MČR TR
|
103 |
297 |
Adam Bilka |
CZE 10 |
1 |
7 |
12 |
4 |
4047 |
33 |
5072 |
26.10.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
Velká cena Prahy MČR TR
|
101 |
512 |
Soňa Summerlingová |
CZE 10 |
2 |
7 |
12 |
4 |
4047 |
33 |
5072 |
26.10.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
Velká cena Prahy MČR TR
|
105 |
314 |
Baran Maroš |
CZE 10 |
31 |
7 |
12 |
4 |
4047 |
33 |
5072 |
26.10.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
Velká cena Prahy MČR TR
|
316 |
273 |
Rexa Richard |
CZE 10 |
1 |
7 |
12 |
4 |
4047 |
33 |
5072 |
26.10.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
Velká cena Prahy MČR TR
|
205 |
349 |
Maňková Linda |
CZE 10 |
12 |
7 |
12 |
4 |
4047 |
33 |
5072 |
26.10.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
Velká cena Prahy MČR TR
|
cze |
001 |
Ščerba Patrik |
CZE 10 |
|
7 |
12 |
4 |
4047 |
33 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
015 |
Šebek Artúr |
SVK 9 |
1 |
5 |
8 |
4 |
2010 |
50 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
6 |
16 |
4 |
4218 |
25 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
hun |
001 |
Lendvai Gábor |
HUN 11 |
1 |
5 |
37 |
4 |
5335 |
11 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
cze |
001 |
Hyk Jan |
CZE 134 |
1 |
5 |
21 |
4 |
4105 |
19 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
009 |
Vyšný Vladimír |
SVK 35 |
1 |
5 |
34 |
4 |
5150 |
12 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
5 |
28 |
4 |
4730 |
14 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
hun |
001 |
Belicai Peter |
HUN 1 |
1 |
6 |
30 |
4 |
5856 |
13 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
548 |
Kuchár Alexander |
SVK 9 |
1 |
5 |
5 |
4 |
990 |
80 |
5079 |
31.07.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 18
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze6 |
2 |
2 |
7 |
4 |
688 |
57 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
143 |
026 |
Podhorný Peter |
SVK 40 |
1 |
3 |
8 |
4 |
1206 |
50 |
6060 |
24.11.19 |
Dun.Streda (Thermal park) |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
|
142 |
014 |
Bartalos Attila |
SVK X |
1 |
6 |
7 |
4 |
2064 |
57 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
435 |
Urban Jozef |
SVK 9 |
1 |
2 |
10 |
4 |
998 |
40 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
457 |
Siebert Matej |
SVK 9 |
1 |
2 |
10 |
4 |
998 |
40 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 4 |
41 |
1 |
6 |
4 |
277 |
67 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 166990 |
22 |
5 |
11 |
5 |
2215 |
45 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
105 |
315 |
Stoláriková Lucia |
SVK 535 |
42 |
2 |
5 |
5 |
|
100 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
103 |
362 |
Patrik Meliš |
SVK 212289 |
11 |
6 |
22 |
5 |
4467 |
23 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
105 |
360 |
Botka Jozef |
SVK CHARYB |
1 |
3 |
5 |
5 |
303 |
100 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
143 |
Oravkin Matejova Silvia |
SVK CHARYB |
2 |
3 |
5 |
5 |
303 |
100 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
185 |
Holíková Michaela |
SVK CHARYB |
2 |
3 |
5 |
5 |
303 |
100 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
145 |
Zajičková Adriana |
SVK CHARYB |
2 |
3 |
5 |
5 |
303 |
100 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
099 |
Španiková Miriam |
SVK CHARYB |
2 |
3 |
5 |
5 |
303 |
100 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
146 |
Tarabová Viera |
SVK CHARYB |
2 |
3 |
5 |
5 |
303 |
100 |
402 |
07.04.19 |
Kaštela (CRO) |
Slovak Sailing week 2019
|
901 |
147 |
Ďurčeková Petra |
SVK CHARYB |
2 |
3 |
5 |
5 |
303 |
100 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
316 |
166 |
Robert Kubín |
SVK 22 |
21 |
6 |
6 |
5 |
1081 |
83 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
597 |
Ridzoň Jaroslav |
SVK 50766 |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
625 |
Griač Jozef |
SVK 50766 |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
243 |
Hladný Róbert |
SVK 10 |
1 |
5 |
9 |
5 |
1525 |
56 |
5008 |
27.04.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Spring Cup
|
223 |
128 |
Dominik Vyoral |
SVK 176678 |
21 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
101 |
595 |
Alex Zdenek Malina |
SVK 163051 |
21 |
6 |
24 |
5 |
4693 |
21 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
110 |
Oliver Brestovský |
SVK 541 |
41 |
6 |
94 |
5 |
8251 |
5 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
237 |
009 |
Kelemen Ladislav |
SVK 20 |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
020 |
Vaňo Boris |
SVK 20 |
11 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
262 |
11.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovský kolotoč
|
238 |
019 |
Zacharov Juraj |
SVK 20 |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
101 |
595 |
Malina Alex Zdenek |
SVK 162623 |
21 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 654 |
31 |
5 |
20 |
5 |
3515 |
25 |
5016 |
07.03.19 |
Vis (CRO) |
Povjesni mediteranski skup žena
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
CRO |
2 |
2 |
9 |
5 |
713 |
56 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
233 |
001 |
Bencek VLADIMIR |
SVK 36346 |
1 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
233 |
002 |
Bencekova Ingrid |
SVK 36346 |
2 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 13142 |
31 |
3 |
9 |
5 |
915 |
56 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
317 |
037 |
Peter Kincel |
SVK 189479 |
11 |
5 |
8 |
5 |
1235 |
63 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Milan Mlčal |
SVK 10 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Andrej Horák |
SVK 10 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Patrik Mlčal |
SVK 10 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Jan Chromek |
SVK 10 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
101 |
031 |
Ráček Miro |
SVK 10 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
358 |
Stoklas Milan |
SVK 10 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
234 |
Verchovodko Peter |
SVK 10 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
101 |
307 |
Holák Martin |
SVK 11 |
1 |
4 |
5 |
5 |
404 |
100 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
4 |
6 |
5 |
720 |
83 |
5017 |
18.05.19 |
Vltava - Praha (CZE) |
OYC Prague Regatta 2019
|
223 |
195 |
Sofia Valentinyova |
SVK 3 |
42 |
5 |
16 |
5 |
3031 |
31 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
5 |
23 |
5 |
3820 |
22 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
432 |
Szitás Ondrej |
SVK 18 |
31 |
5 |
24 |
5 |
3910 |
21 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 177585 |
21 |
2 |
5 |
5 |
|
100 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
003 |
Císař František |
SVK 1 |
1 |
3 |
19 |
5 |
2043 |
26 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
165 |
Semjonov Sergej |
SVK 1 |
1 |
3 |
19 |
5 |
2043 |
26 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
192 |
Kosmeľ Milan |
SVK 1 |
1 |
3 |
19 |
5 |
2043 |
26 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
205 |
155 |
Baran Miro |
SVK 1 |
1 |
3 |
19 |
5 |
2043 |
26 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
002 |
Wernerová Markéta |
SVK 1 |
2 |
3 |
19 |
5 |
2043 |
26 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
106 |
Franeková Anna |
SVK Kobra |
2 |
4 |
6 |
5 |
404 |
83 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
109 |
Franek Richard |
SVK Kobra |
31 |
4 |
6 |
5 |
404 |
83 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
104 |
Kocan Ivan |
SVK Kobra |
1 |
4 |
6 |
5 |
404 |
83 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 191111 |
31 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK CZE286 |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK CZE286 |
41 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
195 |
Valentinyová Sofia |
SVK 38 |
42 |
5 |
28 |
5 |
4165 |
18 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
301 |
094 |
Velebír Pavol |
SVK 33 |
1 |
2 |
13 |
5 |
1032 |
38 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
103 |
432 |
Ondrej Szitás |
SVK 18 |
31 |
6 |
11 |
5 |
2661 |
45 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
166 |
Robert Kubín |
SVK 2 |
21 |
6 |
6 |
5 |
1081 |
83 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
212 |
Kollárik Igor |
SVK 101 |
1 |
3 |
7 |
5 |
741 |
71 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
441 |
Bačik Boris |
SVK 101 |
1 |
3 |
7 |
5 |
741 |
71 |
252 |
15.06.19 |
Liptovská Mara |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 191111 |
31 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
394 |
Dudej Vasil |
SVK 101 |
1 |
3 |
7 |
5 |
741 |
71 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 657 |
22 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 657 |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
158 |
Ježko Martin |
SVK FALCON |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
177 |
Urda Jozef |
SVK FALCON |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
327 |
012 |
Makuchová Mária |
SVK QUEENI |
2 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
327 |
003 |
Makuch Alexej |
SVK QUEENI |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
099 |
Puchoň Ján |
SVK 8 |
1 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
626 |
Vagner Oto |
SVK 8 |
1 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
190 |
Hladný Roman |
SVK 14 |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
029 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 156 |
1 |
5 |
17 |
5 |
3160 |
29 |
5038 |
22.06.19 |
Brněnská přehrada (CZE) |
Veterán Cup
|
316 |
022 |
Heško Marcel |
SVK 4 |
1 |
2 |
13 |
5 |
1032 |
38 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
623 |
Schmidt Monika |
SVK 11 |
42 |
3 |
6 |
5 |
540 |
83 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
199 |
Ehret Olivia |
SVK 10 |
32 |
2 |
19 |
5 |
1314 |
26 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
130 |
Mika Marián |
SVK 16 |
1 |
3 |
16 |
5 |
1496 |
31 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 17 |
1 |
3 |
16 |
5 |
1496 |
31 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
224 |
Bartánusová Adriana |
SVK 23 |
2 |
3 |
16 |
5 |
1496 |
31 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
225 |
Pačin Róbert |
SVK 24 |
1 |
3 |
16 |
5 |
1496 |
31 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
395 |
Matuška Ján |
SVK 107 |
1 |
3 |
7 |
5 |
741 |
71 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
447 |
Peťko Martin |
SVK 107 |
1 |
3 |
7 |
5 |
741 |
71 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
224 |
023 |
Čech Ladislav |
SVK ELEANO |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
224 |
022 |
Kanka Pavel |
SVK ELEANO |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
020 |
Brestovská Zuzana |
SVK 148617 |
2 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
227 |
Jančuška Jakub |
SVK 1 |
41 |
3 |
9 |
5 |
1068 |
56 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 2867 |
1 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 2867 |
41 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
033 |
Klamár Rastislav |
SVK ALYA |
1 |
3 |
10 |
5 |
1206 |
50 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
034 |
Klamár ml. Rastislav |
SVK ALYA |
1 |
3 |
10 |
5 |
1206 |
50 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK 189479 |
11 |
6 |
9 |
5 |
1482 |
56 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 13142 |
31 |
4 |
29 |
5 |
3396 |
17 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
5 |
15 |
5 |
2890 |
33 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
214 |
Biela Lea |
SVK 11122 |
32 |
4 |
6 |
5 |
720 |
83 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
cze |
001 |
Karel Vacula |
SVK 28645 |
1 |
6 |
13 |
5 |
3096 |
38 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
cze |
002 |
Jan VACULA |
SVK 28645 |
1 |
6 |
13 |
5 |
3096 |
38 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
047 |
Ondo Michal |
SVK sue |
1 |
3 |
13 |
5 |
1443 |
38 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
048 |
Ondová Katarína |
SVK sue |
22 |
3 |
13 |
5 |
1443 |
38 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
301 |
093 |
Velebír Peter |
SVK 16 |
1 |
5 |
22 |
5 |
3720 |
23 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
901 |
246 |
Zibrín Matúš |
SVK 47 |
31 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
6040 |
02.08.19 |
Olešná (CZE) |
Interpohár
|
223 |
128 |
Dominik Vyoral |
SVK 155043 |
21 |
6 |
12 |
5 |
2887 |
42 |
6040 |
02.08.19 |
Olešná (CZE) |
Interpohár
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
6 |
24 |
5 |
4693 |
21 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
013 |
Vitko Juraj |
SVK 7 |
1 |
2 |
7 |
5 |
494 |
71 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
034 |
Kovár Anton |
SVK 7 |
1 |
2 |
7 |
5 |
494 |
71 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Jiří Král |
CZE 31 |
1 |
7 |
16 |
5 |
4242 |
31 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 148617 |
21 |
7 |
7 |
5 |
1729 |
71 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
366 |
Melišová Jana |
SVK 164429 |
22 |
7 |
9 |
5 |
2492 |
56 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
pol |
001 |
Bojanowski Jakub |
POL 36409 |
21 |
7 |
8 |
5 |
2135 |
63 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
pol |
002 |
Damps Michal |
POL 36409 |
21 |
7 |
8 |
5 |
2135 |
63 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Rabasová Adela |
CZE 836 |
32 |
7 |
55 |
5 |
7644 |
9 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
356 |
Loukota Milan |
SVK 0 |
1 |
7 |
7 |
5 |
1729 |
71 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
186 |
Fedorňák Ján |
SVK DELPHI |
1 |
4 |
11 |
5 |
1772 |
45 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
187 |
Harakaľ Slavomír |
SVK DELPHI |
1 |
4 |
11 |
5 |
1772 |
45 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
193 |
Fedorňák Michal |
SVK DELPHI |
1 |
4 |
11 |
5 |
1772 |
45 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
137 |
Pečarka Viliam |
SVK 28657 |
21 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
239 |
002 |
Bača Matej |
SVK 28657 |
31 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
223 |
217 |
Lichvár Adam |
SVK 381 |
41 |
4 |
10 |
5 |
1608 |
50 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
3 |
101 |
5 |
4219 |
5 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
TWAROWSKI MACIEJ |
POL 88 |
1 |
10 |
36 |
5 |
9580 |
14 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
Agata Czarminska |
POL 88 |
1 |
10 |
36 |
5 |
9580 |
14 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
003 |
Miroslaw Zajac |
POL 88 |
1 |
10 |
36 |
5 |
9580 |
14 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
058 |
Lukačko Milan |
SVK Margit |
1 |
4 |
10 |
5 |
1608 |
50 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
469 |
Kupec Matej |
SVK 5 |
41 |
2 |
7 |
5 |
494 |
71 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
395 |
Matuška Ján |
SVK 13 |
1 |
3 |
11 |
5 |
1329 |
45 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
468 |
Macejka Ľubomír |
SVK 13 |
1 |
3 |
11 |
5 |
1329 |
45 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
328 |
025 |
Denhart Róbert |
SVK GINI |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
328 |
006 |
Kurej Lukáš |
SVK GINI |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
151 |
Iliev Ľubomír |
SVK 1 |
41 |
2 |
9 |
5 |
712 |
56 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
134 |
Trabalíková Timea |
SVK X |
32 |
2 |
12 |
5 |
962 |
42 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
134 |
Trabalíková Timea |
SVK X |
32 |
3 |
11 |
5 |
1329 |
45 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
108 |
034 |
Nosko Juraj |
SVK calibr |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
108 |
023 |
Heglas Peter |
SVK calibr |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
108 |
062 |
Centová Tereza |
SVK calibr |
22 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
6 |
49 |
5 |
6553 |
10 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
5 |
21 |
5 |
3620 |
24 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
105 |
072 |
Palmajová Diana |
SVK 50747 |
2 |
5 |
9 |
5 |
1780 |
56 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
105 |
327 |
Činčurová Melisa |
SVK 50747 |
32 |
5 |
9 |
5 |
1780 |
56 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 2867 |
41 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 2867 |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
190 |
Hladný Roman |
SVK 14 |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 198917 |
31 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
103 |
428 |
Pribylka Jakub |
SVK 40 |
31 |
6 |
11 |
5 |
2412 |
45 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
6 |
25 |
5 |
4584 |
20 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
033 |
Klamár Rastislav |
SVK ALYA |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
034 |
Klamár ml. Rastislav |
SVK ALYA |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
314 |
113 |
Šarik Jozef |
SVK BARACU |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
314 |
115 |
Čičák Rudolf |
SVK BARACU |
1 |
5 |
6 |
5 |
900 |
83 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
213 |
134 |
Trabalíková Timea |
SVK X |
32 |
2 |
10 |
5 |
804 |
50 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
228 |
Zimáni Zuzana |
SVK 500 |
42 |
3 |
6 |
5 |
540 |
83 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
205 |
155 |
Baran Miro |
SVK Black |
1 |
2 |
5 |
5 |
202 |
100 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
205 |
154 |
Baranová Eva |
SVK Black |
2 |
2 |
5 |
5 |
202 |
100 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
158 |
Ursíny Michal |
SVK PEPER |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
139 |
Ursíny Juraj |
SVK PEPER |
41 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 2 |
21 |
5 |
14 |
5 |
2740 |
36 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
214 |
Harakaľ Richard |
SVK 19 |
31 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
5055 |
20.09.19 |
Crikvenica (CRO) |
Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov
|
223 |
110 |
Oliver Brestovský |
SVK 541 |
41 |
3 |
128 |
5 |
4528 |
4 |
109 |
21.09.19 |
Senec |
Tatran Cup
|
103 |
436 |
Hešková Karolína |
SVK 26 |
42 |
2 |
5 |
5 |
202 |
100 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
234 |
014 |
Hrubjak Karol |
SVK MILENK |
1 |
4 |
7 |
5 |
988 |
71 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
234 |
016 |
Hrubjak Martin |
SVK MILENK |
11 |
4 |
7 |
5 |
988 |
71 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
3 |
12 |
5 |
1443 |
42 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK Adria |
1 |
1 |
12 |
5 |
481 |
42 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
105 |
Luštík Jozef |
SVK Adria |
1 |
1 |
12 |
5 |
481 |
42 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
212 |
Noris Tomáš |
SVK Adria |
21 |
1 |
12 |
5 |
481 |
42 |
6051 |
27.09.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Majstrovstvá ČR
|
223 |
128 |
Dominik Vyoral |
SVK 176678 |
21 |
7 |
19 |
5 |
4765 |
26 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 654 |
31 |
5 |
28 |
5 |
4245 |
18 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
237 |
010 |
Štaffen Roman |
SVK 98 |
1 |
7 |
5 |
5 |
707 |
100 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
224 |
002 |
Csuday Zdenek |
SVK 12 |
1 |
7 |
10 |
5 |
2814 |
50 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 12 |
1 |
7 |
10 |
5 |
2814 |
50 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
328 |
001 |
Kurej Ľuboš |
SVK 98 |
1 |
7 |
5 |
5 |
707 |
100 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
901 |
253 |
Galambosi Jaroslav |
SVK 98 |
1 |
7 |
5 |
5 |
707 |
100 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
105 |
327 |
Cincurová Melisa |
SVK 10 |
32 |
2 |
9 |
5 |
712 |
56 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
2 |
6 |
5 |
360 |
83 |
5062 |
05.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) |
Chiemsee Inseln Marathon
|
316 |
022 |
Marcel Hesko |
SVK 4 |
1 |
6 |
43 |
5 |
6213 |
12 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 143 |
41 |
2 |
6 |
5 |
360 |
83 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
110 |
353 |
Kollárik Matej |
SVK 7 |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
110 |
447 |
Peťko Martin |
SVK 7 |
1 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
190 |
Hladný Roman |
SVK 14 |
1 |
5 |
13 |
5 |
2580 |
38 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK 189479 |
11 |
5 |
7 |
5 |
1235 |
71 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
029 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 156 |
1 |
2 |
12 |
5 |
962 |
42 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
326 |
034 |
Hrubý Erik |
SVK 7 |
1 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
326 |
001 |
Potucký Juraj |
SVK 7 |
1 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 7 |
1 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
326 |
039 |
Strapáčová Petra |
SVK 7 |
2 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
238 |
025 |
Urík Jaroslav |
SVK 7 |
1 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
069 |
Windisch Martin |
SVK 7 |
1 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
255 |
Elman Miroslav |
SVK 7 |
1 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
257 |
Pospíšil Martin |
SVK 7 |
1 |
6 |
10 |
5 |
2412 |
50 |
6061 |
13.10.19 |
Zlate Piesky |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
|
142 |
023 |
Nahálka Robo |
SVK 29 |
1 |
4 |
7 |
5 |
988 |
71 |
6053 |
05.10.19 |
Brno (CZE) |
Memorial Jana Sedláka
|
223 |
172 |
Alicia Esteves |
SVK 28657 |
22 |
6 |
11 |
5 |
2661 |
45 |
6053 |
05.10.19 |
Brno (CZE) |
Memorial Jana Sedláka
|
223 |
177 |
Andre Esteves |
SVK 28657 |
1 |
6 |
11 |
5 |
2661 |
45 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
012 |
Polak Jakub |
SVK 96 |
31 |
5 |
8 |
5 |
1525 |
63 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
hun |
001 |
Kunvári Sándor |
HUN 5 |
1 |
6 |
16 |
5 |
3636 |
31 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
hun |
001 |
Kunvari Sandor |
HUN 5 |
1 |
5 |
37 |
5 |
4850 |
14 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
026 |
Podhorný Peter |
SVK 40 |
1 |
5 |
21 |
5 |
3620 |
24 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
5 |
34 |
5 |
4670 |
15 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
hun |
001 |
Lendvai Gábor |
HUN 11 |
1 |
5 |
28 |
5 |
4245 |
18 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
003 |
Němec Radek |
SVK 90 |
1 |
6 |
30 |
5 |
5274 |
17 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
628 |
Čekovský Andrej |
SVK 7 |
1 |
5 |
5 |
5 |
505 |
100 |
5075 |
13.10.19 |
Trieste (ITA) |
Barcolana 51
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK Paula |
1 |
6 |
123 |
5 |
8952 |
4 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
142 |
002 |
Melichárek Martin |
SVK M2 |
1 |
3 |
8 |
5 |
915 |
63 |
6060 |
24.11.19 |
Dun.Streda (Thermal park) |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
|
142 |
031 |
Csomor Viliam |
SVK 21 |
1 |
6 |
7 |
5 |
1482 |
71 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
219 |
Varga Stanislav |
SVK 3 |
1 |
2 |
10 |
5 |
804 |
50 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
451 |
Bokor Martin |
SVK 3 |
1 |
2 |
10 |
5 |
804 |
50 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
382 |
Kolenčiak Karolína |
SVK 5 |
42 |
1 |
6 |
5 |
180 |
83 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
366 |
Melišová Jana |
SVK 164429 |
22 |
5 |
11 |
6 |
1820 |
55 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
032 |
Šabo Peter |
SVK 21 |
1 |
5 |
9 |
6 |
1130 |
67 |
5010 |
27.04.19 |
Gliwice (POL) |
Otwarte Mistrzostwa LOK
|
101 |
618 |
Hrušková Sara |
SVK 331 |
32 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
142 |
037 |
Mosný Peter |
SVK 1 |
1 |
6 |
26 |
6 |
4427 |
23 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
101 |
589 |
Simonová Karolína Sarah |
SVK 151092 |
32 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
428 |
Pribylka Jakub |
SVK 59 |
31 |
5 |
20 |
6 |
3120 |
30 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 2867 |
1 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 2867 |
41 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
138 |
Ursínyová Zuzana |
SVK 803 |
42 |
3 |
9 |
6 |
678 |
67 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 196990 |
22 |
5 |
8 |
6 |
840 |
75 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
156 |
Bachratá Barbora |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
324 |
Szomolányiová Zora |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
310 |
Vitálošová Irena |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
347 |
Koršová Jana |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
329 |
Lesayová Katarína |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
232 |
Znášiková Jana |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
362 |
Hamarová Lubica |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
105 |
325 |
Kunicová Alena |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
hu |
009 |
Mikundová Jana |
SVK 8 |
2 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
104 |
18.05.19 |
Senec |
Majstrovstvá oblasti
|
103 |
447 |
Hodosi Tomáš |
SVK 4 |
41 |
4 |
6 |
6 |
404 |
100 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
301 |
094 |
Velebír Pavol |
SVK 33 |
1 |
5 |
23 |
6 |
3425 |
26 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
5 |
24 |
6 |
3515 |
25 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
149 |
Demko Ján |
SVK 5 |
1 |
3 |
19 |
6 |
1806 |
32 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
150 |
Polet Václav |
SVK 5 |
1 |
3 |
19 |
6 |
1806 |
32 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
186 |
Freudl Jan |
SVK 5 |
1 |
3 |
19 |
6 |
1806 |
32 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
181 |
Fridrich Branislav |
SVK 5 |
1 |
3 |
19 |
6 |
1806 |
32 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
188 |
Prokša Juraj |
SVK 5 |
1 |
3 |
19 |
6 |
1806 |
32 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
326 |
039 |
Strapáčová Petra |
SVK 5 |
2 |
3 |
19 |
6 |
1806 |
32 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
215 |
022 |
Sýkora Jaroslav |
SVK 28 |
1 |
4 |
6 |
6 |
|
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
215 |
036 |
Stanko Pavel |
SVK 28 |
1 |
4 |
6 |
6 |
|
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
177 |
Esteves Andre |
SVK 657 |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 657 |
22 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
432 |
Szitás Ondrej |
SVK 18 |
31 |
5 |
28 |
6 |
3770 |
21 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
2 |
13 |
6 |
874 |
46 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
120 |
Psalman Miroslav |
SVK 103 |
1 |
3 |
7 |
6 |
504 |
86 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
038 |
Orviská Antónia |
SVK 103 |
2 |
3 |
7 |
6 |
504 |
86 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
215 |
002 |
Ružička Peter |
SVK 6036 |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
195 |
Bačová Bašistová Tatiana |
SVK SANAND |
2 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
169 |
Cerva Lukáš |
SVK SANAND |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
223 |
087 |
Neupauer Rastislav |
SVK 6036 |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
301 |
194 |
Hajči Milada |
SVK SANAND |
2 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
327 |
029 |
Vaľo Dominik |
SVK DRAGON |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
327 |
004 |
Jančáryová Veronika |
SVK DRAGON |
2 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
327 |
001 |
Jančáry Martin |
SVK DRAGON |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
105 |
156 |
Bachratá Barbora |
SVK 91 |
2 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
297 |
Blechtová Jana |
SVK 91 |
2 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
321 |
Poor Róbert |
SVK 5 |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
5 |
17 |
6 |
2765 |
35 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 143 |
41 |
3 |
6 |
6 |
303 |
100 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
200 |
Ehret Maxime |
SVK 9 |
41 |
2 |
19 |
6 |
1156 |
32 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 580 |
32 |
3 |
7 |
6 |
404 |
86 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
3 |
7 |
6 |
404 |
86 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
013 |
Vitko Juraj |
SVK 109 |
1 |
3 |
7 |
6 |
504 |
86 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
034 |
Kovár Anton |
SVK 109 |
1 |
3 |
7 |
6 |
504 |
86 |
6033 |
06.07.19 |
Wamemunde (GER) |
Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships
|
316 |
004 |
Patrik POLLAK |
SVK 1 |
1 |
10 |
78 |
6 |
12149 |
8 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
134 |
Hropko Fero |
SVK TAJANA |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
133 |
Zupka Šimon |
SVK TAJANA |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
211 |
Šimko Marián |
SVK TAJANA |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
229 |
Zimáni Ján |
SVK 8 |
31 |
3 |
9 |
6 |
831 |
67 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
215 |
002 |
Ružička Peter |
SVK 36036 |
1 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
101 |
611 |
Simon Radoslav |
SVK 36036 |
1 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
028 |
Gornyitzki Peter |
SVK TYCHE2 |
1 |
3 |
10 |
6 |
969 |
60 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
008 |
Čurma Vladimír |
SVK TYCHE2 |
1 |
3 |
10 |
6 |
969 |
60 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
6 |
9 |
6 |
1008 |
67 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
SAJDAK WIKTORIA |
POL 1624 |
32 |
4 |
29 |
6 |
3080 |
21 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
5 |
15 |
6 |
2495 |
40 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
215 |
023 |
Hlavsa Ján |
SVK 7 |
1 |
6 |
13 |
6 |
2622 |
46 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
207 |
Neupaverová Dorota |
SVK 7 |
42 |
6 |
13 |
6 |
2622 |
46 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
009 |
Čurma Peter |
SVK tyche2 |
1 |
3 |
13 |
6 |
1206 |
46 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
049 |
Čurmová Emma |
SVK tyche2 |
12 |
3 |
13 |
6 |
1206 |
46 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
008 |
Čurma Vladimír |
SVK tyche2 |
1 |
3 |
13 |
6 |
1206 |
46 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
228 |
Zimáni Zuzana |
SVK 8 |
42 |
4 |
6 |
6 |
404 |
100 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
312 |
041 |
Kissi Róbert |
SVK 3 |
1 |
5 |
22 |
6 |
3325 |
27 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
214 |
Harakaľ Richard |
SVK 45 |
31 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
6040 |
02.08.19 |
Olešná (CZE) |
Interpohár
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
6 |
24 |
6 |
4218 |
25 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
460 |
Konařík Luděk |
SVK 1 |
1 |
2 |
7 |
6 |
336 |
86 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
219 |
Varga Stanislav |
SVK 1 |
1 |
2 |
7 |
6 |
336 |
86 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
7 |
16 |
6 |
3689 |
38 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 176678 |
31 |
7 |
7 |
6 |
1176 |
86 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK 189479 |
11 |
7 |
9 |
6 |
1939 |
67 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 2867 |
1 |
7 |
8 |
6 |
1582 |
75 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 2867 |
41 |
7 |
8 |
6 |
1582 |
75 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
107 |
Kocanová Valéria |
SVK 905 |
42 |
7 |
55 |
6 |
7091 |
11 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
7 |
7 |
6 |
1176 |
86 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
318 |
001 |
Kočiš Michal |
SVK DORIS |
1 |
4 |
11 |
6 |
1456 |
55 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
318 |
027 |
Kršák Branislav |
SVK DORIS |
1 |
4 |
11 |
6 |
1456 |
55 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
318 |
003 |
Kočišová Mária |
SVK DORIS |
2 |
4 |
11 |
6 |
1456 |
55 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
233 |
005 |
Benčeková Soňa |
SVK 28638 |
22 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
233 |
004 |
Benčeková Rebeka Mária |
SVK 28638 |
12 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
150 |
Rusnák Oliver |
SVK = |
41 |
4 |
10 |
6 |
1292 |
60 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
001 |
MIEULET Gaetan |
FRA 21947 |
1 |
10 |
36 |
6 |
8790 |
17 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
002 |
Commissaire Jonathan |
FRA 21947 |
1 |
10 |
36 |
6 |
8790 |
17 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
003 |
Mitonneau Régis |
FRA 21947 |
1 |
10 |
36 |
6 |
8790 |
17 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
317 |
037 |
Kincel Peter |
SVK Fiona |
11 |
4 |
10 |
6 |
1292 |
60 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
317 |
038 |
Kincel František |
SVK Fiona |
1 |
4 |
10 |
6 |
1292 |
60 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
051 |
Macura Michal |
SVK Fiona |
1 |
4 |
10 |
6 |
1292 |
60 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
471 |
Čulenová Karolínka |
SVK 6 |
42 |
2 |
7 |
6 |
336 |
86 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
219 |
Varga Stanislav |
SVK 3 |
1 |
3 |
11 |
6 |
1092 |
55 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
451 |
Bokor Martin |
SVK 3 |
1 |
3 |
11 |
6 |
1092 |
55 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
317 |
046 |
Mana Marian |
SVK TORMEN |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
328 |
002 |
Fedorik Vladimír |
SVK TORMEN |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
328 |
005 |
Kurej Martin |
SVK TORMEN |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
360 |
24.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Vihorlat Cup
|
328 |
011 |
Dufinec Martin |
SVK TORMEN |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
138 |
Pečarková Miriam |
GER 6543 |
42 |
2 |
9 |
6 |
554 |
67 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
239 |
003 |
Bača Samuel |
SVK 700 |
41 |
2 |
12 |
6 |
804 |
50 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
116 |
Mokošáková Barbora |
GER 10576 |
42 |
3 |
11 |
6 |
1092 |
55 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
237 |
011 |
Lénárt Ondrej |
SVK SELENE |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
202 |
113 |
Halaša Milan |
SVK SELENE |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
202 |
120 |
Halaša Boris |
SVK SELENE |
21 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
136 |
Leo Slosiar |
SVK 654 |
31 |
6 |
49 |
6 |
6078 |
12 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
195 |
Valentinyová Sofia |
SVK 38 |
42 |
5 |
21 |
6 |
3225 |
29 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
087 |
Vaďura Ivo |
SVK 0 |
1 |
5 |
9 |
6 |
1385 |
67 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
624 |
Holák Matúš |
SVK 0 |
41 |
5 |
9 |
6 |
1385 |
67 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
215 |
043 |
Ružička Peter |
SVK 32111 |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
223 |
087 |
Neupauer Rastislav |
SVK 32111 |
1 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
321 |
Poor Róbert |
SVK 5 |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
429 |
Lackó Peter Dominik |
SVK 196990 |
31 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 271 |
31 |
6 |
11 |
6 |
1938 |
55 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
029 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 156 |
1 |
6 |
25 |
6 |
4110 |
24 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
058 |
Lukačko Milan |
SVK MARGIT |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
361 |
14.09.19 |
Zemplínska Šírava |
Vinniansky Strapec
|
325 |
040 |
Kalanin Radoslav |
SVK MARGIT |
1 |
5 |
6 |
6 |
505 |
100 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
213 |
130 |
Kozlovský Richard |
SVK 6543 |
41 |
2 |
10 |
6 |
646 |
60 |
260 |
21.09.19 |
Liptovská Mara |
GAJOS CUP - PLM
|
223 |
215 |
Vozár Juraj |
SVK 123 |
41 |
3 |
6 |
6 |
303 |
100 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
5 |
14 |
6 |
2345 |
43 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
237 |
011 |
Lénárt Ondrej |
SVK SELENE |
1 |
4 |
7 |
6 |
672 |
86 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
108 |
018 |
Centový Richard |
SVK SELENE |
1 |
4 |
7 |
6 |
672 |
86 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
108 |
062 |
Centová Tereza |
SVK SELENE |
22 |
4 |
7 |
6 |
672 |
86 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
301 |
093 |
Velebír Peter |
SVK 16 |
1 |
3 |
12 |
6 |
1206 |
50 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK WIND |
1 |
1 |
12 |
6 |
402 |
50 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
105 |
307 |
Záhradný Michal |
SVK WIND |
1 |
1 |
12 |
6 |
402 |
50 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
107 |
Kocanová Valéria |
SVK 905 |
42 |
5 |
28 |
6 |
3850 |
21 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
108 |
034 |
Nosko Juraj |
SVK 103 |
1 |
7 |
10 |
6 |
2261 |
60 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
110 |
245 |
Graus Jozef |
SVK 103 |
1 |
7 |
10 |
6 |
2261 |
60 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
110 |
419 |
Kováč Martin |
SVK 103 |
1 |
7 |
10 |
6 |
2261 |
60 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
105 |
072 |
Palmajová Diana |
SVK 4 |
2 |
2 |
9 |
6 |
554 |
67 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 143 |
41 |
2 |
6 |
6 |
202 |
100 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
297 |
Blechtová Jana |
SVK 0 |
2 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
321 |
Poor Róbert |
SVK 5 |
1 |
5 |
13 |
6 |
2185 |
46 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
429 |
Lackó Peter Dominik |
SVK 58359 |
31 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
2 |
12 |
6 |
804 |
50 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
614 |
Blechta Tomáš |
SVK 0 |
41 |
5 |
7 |
6 |
840 |
86 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
448 |
Osuský Martin |
SVK 84 |
31 |
2 |
6 |
6 |
202 |
100 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
112 |
Sadílek Ilja |
SVK 15 |
1 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
365 |
Tuleja Tomáš |
SVK 15 |
1 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
483 |
Sadílková Tereza |
SVK 15 |
2 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
630 |
Sláviková Ivana |
SVK 15 |
2 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
259 |
Mayer Jan |
SVK 15 |
1 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
260 |
Zelník Michal |
SVK 15 |
1 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
070 |
Kijacová Kristína |
SVK 15 |
2 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
258 |
Kaščák Martin |
SVK 15 |
1 |
6 |
10 |
6 |
1938 |
60 |
6061 |
13.10.19 |
Zlate Piesky |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
|
142 |
002 |
Melichárek Martin |
SVK 0 |
1 |
4 |
7 |
6 |
672 |
86 |
6053 |
05.10.19 |
Brno (CZE) |
Memorial Jana Sedláka
|
223 |
120 |
Vladimir Drengubiak |
SVK 2867 |
1 |
6 |
11 |
6 |
2185 |
55 |
6053 |
05.10.19 |
Brno (CZE) |
Memorial Jana Sedláka
|
223 |
119 |
Patrik Drengubiak |
SVK 2867 |
41 |
6 |
11 |
6 |
2185 |
55 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
007 |
Frkáň Andrej |
SVK 33 |
11 |
5 |
8 |
6 |
1130 |
75 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
cze |
001 |
Šereda Stanislav |
CZE 61 |
1 |
6 |
16 |
6 |
3162 |
38 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
003 |
Němec Radek |
SVK 90 |
1 |
5 |
37 |
6 |
4455 |
16 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
003 |
Němec Radek |
SVK 90 |
1 |
5 |
21 |
6 |
3225 |
29 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Kohlíček Bohuslav |
CZE 9 |
1 |
5 |
34 |
6 |
4270 |
18 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
cze |
001 |
Šereda Stanislav |
CZE 61 |
1 |
5 |
28 |
6 |
3850 |
21 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
cze |
001 |
Hyk Jan |
CZE 134 |
1 |
6 |
30 |
6 |
4800 |
20 |
6047 |
31.08.19 |
Orfu (HUN) |
Majstrovstva Maďarska és Pécsi-tó Kupa F5-M
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
7 |
12 |
6 |
2814 |
50 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
142 |
031 |
Csomor Viliam |
SVK 21 |
1 |
3 |
8 |
6 |
678 |
75 |
6060 |
24.11.19 |
Dun.Streda (Thermal park) |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
|
142 |
002 |
Melichárek Martin |
SVK M2 |
1 |
6 |
7 |
6 |
1008 |
86 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
454 |
Čulen Marek |
SVK 14 |
1 |
2 |
10 |
6 |
646 |
60 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
441 |
Bačik Boris |
SVK 14 |
1 |
2 |
10 |
6 |
646 |
60 |
2003 |
29.07.19 |
Gabčíkovo |
Letný náborový tábor 3
|
105 |
386 |
Durdík Rudolf |
SVK 6 |
41 |
1 |
6 |
6 |
101 |
100 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
342 |
Boroš Michal |
SVK 164431 |
11 |
5 |
11 |
7 |
1485 |
64 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
103 |
108 |
Režucha Andrej |
SVK 57 |
1 |
5 |
9 |
7 |
795 |
78 |
5010 |
27.04.19 |
Gliwice (POL) |
Otwarte Mistrzostwa LOK
|
223 |
195 |
Valentinyova Sofia |
SVK 38 |
42 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
429 |
Lackó Peter Dominik |
SVK 185647 |
31 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
138 |
Ursínyová Zuzana |
SVK 803 |
42 |
5 |
20 |
7 |
2785 |
35 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 500 |
32 |
3 |
9 |
7 |
477 |
78 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
215 |
043 |
Ružička Peter |
SVK 36036 |
1 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
087 |
Neupauer Rastislav |
SVK 36036 |
1 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 58359 |
31 |
5 |
8 |
7 |
505 |
88 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Rastislav Nukovič |
SVK 3 |
1 |
3 |
12 |
7 |
1005 |
58 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Pavol Polak |
SVK 3 |
1 |
3 |
12 |
7 |
1005 |
58 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Jozef Malatinsky |
SVK 3 |
1 |
3 |
12 |
7 |
1005 |
58 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Juraj Kotuc |
SVK 3 |
1 |
3 |
12 |
7 |
1005 |
58 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Lubomír Barniak |
SVK 3 |
1 |
3 |
12 |
7 |
1005 |
58 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
103 |
305 |
Chrapčiak Tomáš |
SVK 3 |
1 |
3 |
12 |
7 |
1005 |
58 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
5 |
23 |
7 |
3090 |
30 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
5 |
24 |
7 |
3180 |
29 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
001 |
Novotný Tomáš |
SVK 15 |
1 |
3 |
19 |
7 |
1605 |
37 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
002 |
Novotný Roman |
SVK 15 |
1 |
3 |
19 |
7 |
1605 |
37 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
003 |
Pokorný Luboš |
SVK 15 |
1 |
3 |
19 |
7 |
1605 |
37 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
004 |
Staněk Václav |
SVK 15 |
1 |
3 |
19 |
7 |
1605 |
37 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
005 |
Krajíček Alois |
SVK 15 |
1 |
3 |
19 |
7 |
1605 |
37 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
5 |
28 |
7 |
3435 |
25 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
2 |
13 |
7 |
740 |
54 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
223 |
194 |
Matej Stefaniciak |
SVK 27 |
31 |
6 |
11 |
7 |
1784 |
64 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
301 |
093 |
Peter Velebír |
SVK 16 |
1 |
6 |
26 |
7 |
4025 |
27 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
013 |
Vitko Juraj |
SVK 109 |
1 |
3 |
7 |
7 |
303 |
100 |
5025 |
01.06.19 |
Velké Dárko (CZE) |
Pohár o Velké Dářko
|
142 |
037 |
Peter Mosný |
SVK 1 |
1 |
5 |
25 |
7 |
3269 |
28 |
151 |
08.06.19 |
Slnava |
FUN regata
|
110 |
460 |
Konařík Luděk |
SVK 109 |
1 |
3 |
7 |
7 |
303 |
100 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
215 |
213 |
Balaška Ján |
SVK 67 |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
327 |
001 |
Jančáry Martin |
SVK DRAGON |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
327 |
029 |
Vaľo Dominik |
SVK DRAGON |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
305 |
22.06.19 |
Domaša |
1.SP KJP
|
327 |
007 |
Repáň Peter |
SVK DRAGON |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
106 |
118 |
Várady Róbert |
SVK 20371 |
1 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
106 |
144 |
Husarovičová Jaroslava |
SVK 20371 |
2 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
548 |
Kuchár Alexander |
SVK 9 |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
301 |
186 |
Fedorňák Ján |
SVK DELPHI |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
301 |
187 |
Harakaľ Slavomír |
SVK DELPHI |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
301 |
193 |
Fedorňák Michal |
SVK DELPHI |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
306 |
29.06.19 |
Domaša |
Júnová regata
|
316 |
021 |
Habina Ladislav |
SVK DELPHI |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 2 |
21 |
5 |
17 |
7 |
2430 |
41 |
5033 |
22.06.19 |
Brněnská přehrada (CZE) |
Veletržní regata
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
3 |
14 |
7 |
1206 |
50 |
253 |
22.06.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu I
|
215 |
168 |
Barényi Samuel |
SVK 67 |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
213 |
Biely Alex |
SVK 2 |
41 |
2 |
19 |
7 |
1022 |
37 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
207 |
156 |
Sloboda Igor |
SVK 5 |
1 |
3 |
9 |
7 |
463 |
78 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
001 |
Brestovský Štefan |
SVK 1 |
1 |
3 |
9 |
7 |
463 |
78 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
052 |
Machovec Dezider |
SVK 2 |
1 |
3 |
9 |
7 |
463 |
78 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
110 |
414 |
Sedlačko Jozef |
SVK 103 |
1 |
3 |
7 |
7 |
303 |
100 |
152 |
06.07.19 |
Slnava |
Orviský Cup
|
108 |
035 |
Nosková Helena |
SVK 103 |
2 |
3 |
7 |
7 |
303 |
100 |
5037 |
06.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Závod mladých nadějí
|
103 |
432 |
Ondrej Szitás |
SVK 18 |
31 |
5 |
34 |
7 |
3937 |
21 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
214 |
Biela Lea |
SVK 2 |
32 |
3 |
9 |
7 |
630 |
78 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 28657 |
22 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 28657 |
1 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
020 |
Hospodár Pavol |
SVK MARčA |
1 |
3 |
10 |
7 |
768 |
70 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
004 |
Hospodár Pavol |
SVK MARčA |
1 |
3 |
10 |
7 |
768 |
70 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 148617 |
21 |
6 |
9 |
7 |
606 |
78 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
103 |
367 |
Kecskésová Nikola |
SVK 155046 |
22 |
6 |
9 |
7 |
|
78 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
096 |
Pačinová Michaela |
SVK 196990 |
22 |
6 |
9 |
7 |
|
78 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 654 |
31 |
4 |
29 |
7 |
2812 |
24 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
5 |
15 |
7 |
2160 |
47 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 95 |
31 |
6 |
13 |
7 |
2220 |
54 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 95 |
31 |
6 |
13 |
7 |
2220 |
54 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
328 |
029 |
Macura Tomaš |
SVK zefýr |
1 |
3 |
13 |
7 |
1005 |
54 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
016 |
Čarný Marcel |
SVK 7 |
1 |
5 |
22 |
7 |
2990 |
32 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
436 |
Filo Stanislav |
SVK 5 |
1 |
2 |
7 |
7 |
202 |
100 |
153 |
03.08.19 |
Slnava |
Kajutova 6 hodinovka
|
110 |
459 |
Tokolyová Mária |
SVK 5 |
2 |
2 |
7 |
7 |
202 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
7 |
16 |
7 |
3220 |
44 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
137 |
Pečarka Viliam |
SVK 94091 |
21 |
7 |
7 |
7 |
707 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
297 |
Bilka Adam |
SVK 197016 |
1 |
7 |
9 |
7 |
1470 |
78 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
215 |
043 |
Ružička Peter |
SVK 36036 |
1 |
7 |
8 |
7 |
1113 |
88 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
087 |
Neupauer Rastislav |
SVK 36036 |
1 |
7 |
8 |
7 |
1113 |
88 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
432 |
Szitás Ondrej |
SVK 18 |
31 |
7 |
55 |
7 |
6622 |
13 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
321 |
Poor Róbert |
SVK 5 |
1 |
7 |
7 |
7 |
707 |
100 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
050 |
Ňachaj Daniel |
SVK LADY D |
1 |
4 |
11 |
7 |
1188 |
64 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
005 |
Bindzar Juraj |
SVK LADY D |
1 |
4 |
11 |
7 |
1188 |
64 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
135 |
Môstka Nicolas |
SVK 2020 |
41 |
4 |
10 |
7 |
1024 |
70 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ned |
001 |
ROBERT Renan |
NED 17 |
1 |
10 |
36 |
7 |
8120 |
19 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ned |
002 |
Van den heeden Lukas |
NED 17 |
1 |
10 |
36 |
7 |
8120 |
19 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ned |
003 |
ROBERT Yuna |
NED 17 |
2 |
10 |
36 |
7 |
8120 |
19 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
328 |
026 |
Ujlaky Peter |
SVK Gini |
1 |
4 |
10 |
7 |
1024 |
70 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
328 |
025 |
Denhart Róbert |
SVK Gini |
1 |
4 |
10 |
7 |
1024 |
70 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
328 |
027 |
Rozsypal Alexander |
SVK Gini |
1 |
4 |
10 |
7 |
1024 |
70 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
326 |
022 |
Domanič Adam |
SVK Gini |
1 |
4 |
10 |
7 |
1024 |
70 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
472 |
Čulen Jakub |
SVK 7 |
41 |
2 |
7 |
7 |
202 |
100 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
436 |
Filo Stanislav |
SVK 5 |
1 |
3 |
11 |
7 |
891 |
64 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
459 |
Tokolyová Mária |
SVK 5 |
2 |
3 |
11 |
7 |
891 |
64 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
466 |
Drahovský Tomáš |
SVK 5 |
1 |
3 |
11 |
7 |
891 |
64 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
152 |
Krasňanová Lucia |
SVK 876 |
42 |
2 |
9 |
7 |
420 |
78 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
151 |
Iliev Ľubomír |
SVK 1 |
41 |
2 |
12 |
7 |
670 |
58 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
151 |
Iliev Ľubomír |
SVK 1 |
41 |
3 |
11 |
7 |
891 |
64 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
326 |
002 |
Martin Potucky |
SVK 241 |
1 |
7 |
28 |
7 |
4921 |
25 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK 3 |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
203 |
363 |
Psota Juraj |
SVK 3 |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
210 |
07.09.19 |
Orava |
O pohár Matúša Čaka
|
203 |
360 |
Lovás Pavol |
SVK 3 |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
5 |
21 |
7 |
2890 |
33 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
099 |
Puchoň Ján |
SVK 53901 |
1 |
5 |
9 |
7 |
1050 |
78 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
627 |
Hetteš Robert |
SVK 53901 |
1 |
5 |
9 |
7 |
1050 |
78 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
207 |
220 |
Droppa Dávid |
SVK JKL.MA |
11 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 175787 |
21 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 12 |
31 |
6 |
11 |
7 |
1536 |
64 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
cze |
001 |
Kamensky Pavel |
CZE 113 |
1 |
6 |
25 |
7 |
3708 |
28 |
259 |
14.09.19 |
Liptovská Mara |
Regata Fatranu II
|
207 |
221 |
Bobbák Filip |
SVK JKL.MA |
21 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
213 |
150 |
Rusnák Oliver |
SVK = |
41 |
2 |
10 |
7 |
512 |
70 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
5 |
14 |
7 |
2010 |
50 |
211 |
28.09.19 |
Orava |
Memoriál Roba Črepa
|
237 |
002 |
Fedor Stanislav |
SVK ARZEN |
1 |
4 |
7 |
7 |
404 |
100 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
3 |
12 |
7 |
1005 |
58 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
142 |
001 |
Zubaľ Branislav |
SVK TINA 3 |
1 |
1 |
12 |
7 |
335 |
58 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
215 |
022 |
Sýkora Jaroslav |
SVK TINA 3 |
1 |
1 |
12 |
7 |
335 |
58 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
142 |
049 |
Hrušovský Ivan |
SVK TINA 3 |
1 |
1 |
12 |
7 |
335 |
58 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
5 |
28 |
7 |
3515 |
25 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
108 |
069 |
Fenik Marek |
SVK 225 |
1 |
7 |
10 |
7 |
1792 |
70 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
108 |
011 |
Rožník Štefan |
SVK 225 |
1 |
7 |
10 |
7 |
1792 |
70 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
203 |
360 |
Lovás Pavol |
SVK 225 |
1 |
7 |
10 |
7 |
1792 |
70 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
105 |
223 |
Palmaj Peter |
SVK 278 |
1 |
2 |
9 |
7 |
420 |
78 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
cze |
001 |
Němec Milan |
CZE 56 |
1 |
5 |
13 |
7 |
1850 |
54 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 175787 |
21 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
301 |
094 |
Velebír Pavol |
SVK 33 |
1 |
2 |
12 |
7 |
670 |
58 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
629 |
Dobrovodská Miriam |
SVK 50766 |
2 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
625 |
Griač Jozef |
SVK 50766 |
1 |
5 |
7 |
7 |
505 |
100 |
5062 |
05.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) |
Chiemsee Inseln Marathon
|
316 |
012 |
Karol Beránek |
SVK 17 |
1 |
6 |
43 |
7 |
5336 |
16 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
327 |
008 |
Uhlár Peter |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
327 |
011 |
Čunderlík Ján |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
327 |
007 |
Repáň Peter |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
203 |
075 |
Novák Zdeno |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
224 |
022 |
Kanka Pavel |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
224 |
056 |
Hudec Miroslav |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
224 |
044 |
Repko Martin |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
224 |
023 |
Čech Ladislav |
SVK 4 |
1 |
6 |
10 |
7 |
1536 |
70 |
6061 |
13.10.19 |
Zlate Piesky |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
|
142 |
038 |
Fiedler Vladimir |
SVK 45 |
1 |
4 |
7 |
7 |
404 |
100 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
016 |
Gaja Peter |
SVK 11 |
1 |
5 |
8 |
7 |
795 |
88 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
006 |
Frkáň Peter |
SVK 33 |
1 |
6 |
16 |
7 |
2760 |
44 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
aut |
001 |
Frambaum Michael |
AUT 95 |
1 |
5 |
37 |
7 |
4120 |
19 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
5 |
21 |
7 |
2890 |
33 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Munclinger Jiří |
CZE 3 |
1 |
5 |
34 |
7 |
3935 |
21 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
026 |
Podhorný Peter |
SVK 40 |
1 |
5 |
28 |
7 |
3515 |
25 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
025 |
Podhorná Gabriela |
SVK 41 |
2 |
6 |
30 |
7 |
4398 |
23 |
5078 |
28.06.19 |
Lake Constance (GER) |
International Architects Sailing Cup 2019
|
326 |
039 |
Strapáčová Petra |
5 |
2 |
2 |
7 |
7 |
202 |
100 |
5080 |
24.07.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 17
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze6 |
2 |
2 |
8 |
7 |
318 |
88 |
5084 |
22.05.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 8
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze7 |
2 |
2 |
12 |
7 |
670 |
58 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
142 |
038 |
Fiedler Vladimir |
SVK 45 |
1 |
3 |
8 |
7 |
477 |
88 |
6060 |
24.11.19 |
Dun.Streda (Thermal park) |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
|
142 |
023 |
Nahálka Robo |
SVK 29 |
1 |
6 |
7 |
7 |
606 |
100 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
013 |
Vitko Juraj |
SVK 7 |
1 |
2 |
10 |
7 |
512 |
70 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
034 |
Kovár Anton |
SVK 7 |
1 |
2 |
10 |
7 |
512 |
70 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
367 |
Kecskésová Nikola |
SVK 155046 |
22 |
5 |
11 |
8 |
1195 |
73 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
321 |
Poor Róbert |
SVK 5 |
1 |
5 |
9 |
8 |
505 |
89 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
223 |
116 |
Alexander Miškov |
SVK 177585 |
21 |
6 |
24 |
8 |
3469 |
33 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
326 |
002 |
Martin Potucky |
SVK 241 |
1 |
6 |
43 |
8 |
4988 |
19 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
189 |
Sihotský Matúš |
SVK 176678 |
31 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 13142 |
31 |
5 |
20 |
8 |
2495 |
40 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
3 |
9 |
8 |
303 |
89 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 657 |
1 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 657 |
22 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
116 |
Miškov Alexander |
SVK 177585 |
21 |
5 |
8 |
8 |
|
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Radoslav Frtus |
SVK 15 |
1 |
3 |
12 |
8 |
831 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Michal Civan |
SVK 15 |
1 |
3 |
12 |
8 |
831 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
142 |
044 |
Pavol Hanak |
SVK 15 |
1 |
3 |
12 |
8 |
831 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Miloš Armai |
SVK 15 |
1 |
3 |
12 |
8 |
831 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Martin Matkobiš |
SVK 15 |
1 |
3 |
12 |
8 |
831 |
67 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Peter Hanak |
SVK 15 |
1 |
3 |
12 |
8 |
831 |
67 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
5 |
23 |
8 |
2800 |
35 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
138 |
Ursínyová Zuzana |
SVK 803 |
42 |
5 |
24 |
8 |
2890 |
33 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
231 |
Vich Boris |
SVK 20 |
1 |
3 |
19 |
8 |
1431 |
42 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
232 |
Žiačik Stanislav |
SVK 20 |
1 |
3 |
19 |
8 |
1431 |
42 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
233 |
Bartovič Jaromír |
SVK 20 |
1 |
3 |
19 |
8 |
1431 |
42 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
234 |
Vícen Marian |
SVK 20 |
1 |
3 |
19 |
8 |
1431 |
42 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
235 |
Gorfol Gejza |
SVK 20 |
1 |
3 |
19 |
8 |
1431 |
42 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 26 |
31 |
5 |
28 |
8 |
3145 |
29 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
184 |
Funk Peter |
SVK 38 |
21 |
2 |
13 |
8 |
624 |
62 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
160 |
Peter Jaš |
SVK 11 |
31 |
6 |
11 |
8 |
1436 |
73 |
5026 |
18.05.19 |
Rozkoš (CZE) |
Pohár mesta Česká Skalice
|
142 |
037 |
Peter Mosný |
SVK 1 |
1 |
5 |
18 |
8 |
2266 |
44 |
5030 |
08.06.19 |
Krakow (POL) |
Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
SVK 2207 |
41 |
5 |
32 |
8 |
3515 |
25 |
5032 |
22.06.19 |
Poraj (POL) |
VII Ogólnopolskie regaty
|
202 |
118 |
Miachal Rolik |
SVK 2207 |
41 |
6 |
66 |
8 |
6105 |
12 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
625 |
Griač Jozef |
SVK 50766 |
1 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
106 |
29.06.19 |
Gabčíkovo |
Dunaj regata
|
101 |
597 |
Ridzoň Jaroslav |
SVK 50766 |
1 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
016 |
Čarný Marcel |
SVK 7 |
1 |
5 |
17 |
8 |
2140 |
47 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
196 |
Stano Samuel |
SVK 19 |
31 |
2 |
19 |
8 |
906 |
42 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
213 |
Biely Alex |
SVK 6 |
41 |
3 |
9 |
8 |
456 |
89 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
207 |
220 |
Droppa Dávid |
SVK 123 |
11 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
207 |
221 |
Bobbák Filip |
SVK 123 |
21 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
048 |
Ondová Katarína |
SVK SUE |
22 |
3 |
10 |
8 |
594 |
80 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
047 |
Ondo Michal |
SVK SUE |
1 |
3 |
10 |
8 |
594 |
80 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
151 |
Milan Duchnovský |
SVK 26 |
1 |
6 |
26 |
8 |
3677 |
31 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
108 |
Kocanová Barbora |
SVK 505 |
32 |
4 |
29 |
8 |
2580 |
28 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
001 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 155 |
1 |
5 |
15 |
8 |
1870 |
53 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
120 |
Drengubiak Vladimír |
SVK 2867 |
1 |
6 |
13 |
8 |
1872 |
62 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
119 |
Drengubiak Patrik |
SVK 2867 |
41 |
6 |
13 |
8 |
1872 |
62 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
056 |
Goliáš Miroslav |
SVK Margit |
1 |
3 |
13 |
8 |
831 |
62 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 2 |
21 |
5 |
22 |
8 |
2700 |
36 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
149 |
Čarný Oliver |
SVK 77 |
11 |
7 |
16 |
8 |
2814 |
50 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
128 |
Vyoral Dominik |
SVK 176678 |
21 |
7 |
9 |
8 |
1064 |
89 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 28657 |
1 |
7 |
8 |
8 |
707 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 28657 |
22 |
7 |
8 |
8 |
707 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
232 |
022 |
Holešová Livia |
SVK 275 |
42 |
7 |
55 |
8 |
6216 |
15 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
901 |
248 |
Kaliňák Vladimír |
SVK VICTOR |
1 |
4 |
11 |
8 |
956 |
73 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
901 |
249 |
Škantár František |
SVK VICTOR |
1 |
4 |
11 |
8 |
956 |
73 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
105 |
Benčeková Dagmara |
SVK X |
32 |
4 |
10 |
8 |
792 |
80 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
001 |
Humbert |
FRA 4080 |
1 |
10 |
36 |
8 |
7540 |
22 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
002 |
Forsans |
FRA 4080 |
1 |
10 |
36 |
8 |
7540 |
22 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
003 |
Pecout |
FRA 4080 |
1 |
10 |
36 |
8 |
7540 |
22 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
328 |
029 |
Macura Tomaš |
SVK Zefyr |
1 |
4 |
10 |
8 |
792 |
80 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
120 |
Psalman Miroslav |
SVK 15 |
1 |
3 |
11 |
8 |
717 |
73 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
463 |
Fiantoková Mária |
SVK 15 |
2 |
3 |
11 |
8 |
717 |
73 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
125 |
Benčeková Diana |
SVK 8 |
42 |
2 |
9 |
8 |
304 |
89 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
116 |
Mokošáková Barbora |
GER 10576 |
42 |
2 |
12 |
8 |
554 |
67 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
138 |
Pečarková Miriam |
GER 6543 |
42 |
3 |
11 |
8 |
717 |
73 |
6045 |
28.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
103 |
432 |
Ondrej Szitás |
SVK 18 |
31 |
7 |
31 |
8 |
4825 |
26 |
6045 |
28.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
316 |
022 |
Marcel Heško |
SVK 4 |
1 |
7 |
28 |
8 |
4515 |
29 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
5 |
21 |
8 |
2600 |
38 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
106 |
005 |
Várady Noel |
SVK 20371 |
31 |
5 |
9 |
8 |
760 |
89 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
106 |
093 |
Várady Ján |
SVK 20371 |
1 |
5 |
9 |
8 |
760 |
89 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
020 |
Brestovská Zuzana |
SVK 176678 |
2 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
256 |
Vrabeľ Adam |
SVK 28 |
41 |
6 |
11 |
8 |
1188 |
73 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
312 |
041 |
Kissi Róbert |
SVK 3 |
1 |
6 |
25 |
8 |
3360 |
32 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
213 |
125 |
Benčeková Diana |
SVK 1 |
42 |
2 |
10 |
8 |
396 |
80 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
301 |
093 |
Velebír Peter |
SVK 16 |
1 |
5 |
14 |
8 |
1720 |
57 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
3 |
12 |
8 |
831 |
67 |
5070 |
17.08.19 |
Lipno - Černá v Pošumaví |
420 Sailing Párty Cup
|
103 |
297 |
Adam Bilka |
SVK 54062 |
1 |
5 |
11 |
8 |
1197 |
73 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
231 |
Hyriak Jozef |
SVK SPIRAM |
1 |
1 |
12 |
8 |
277 |
67 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
233 |
Chromčík Ivan |
SVK SPIRAM |
1 |
1 |
12 |
8 |
277 |
67 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
223 |
232 |
Hyriaková Iveta |
SVK SPIRAM |
2 |
1 |
12 |
8 |
277 |
67 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
195 |
Valentinyová Sofia |
SVK 38 |
42 |
5 |
28 |
8 |
3225 |
29 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
237 |
011 |
Lénárt Ondrej |
SVK 63 |
1 |
7 |
10 |
8 |
1386 |
80 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
108 |
062 |
Centová Tereza |
SVK 63 |
22 |
7 |
10 |
8 |
1386 |
80 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
108 |
073 |
Bošanský Marián |
SVK 63 |
1 |
7 |
10 |
8 |
1386 |
80 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
238 |
025 |
Urík Jaroslav |
SVK 63 |
1 |
7 |
10 |
8 |
1386 |
80 |
5061 |
05.10.19 |
Rzeczyce (POL) |
I. Dzieržno Cup
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
SVK 2207 |
41 |
5 |
41 |
8 |
4053 |
20 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
032 |
Šabo Peter |
SVK 21 |
1 |
5 |
13 |
8 |
1560 |
62 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
021 |
Habina Ladislav |
SVK 24 |
1 |
2 |
12 |
8 |
554 |
67 |
5064 |
04.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) ( |
Bavarian Masters 2019
|
316 |
151 |
Milan Duchnovský |
SVK 26 |
1 |
5 |
27 |
8 |
3146 |
30 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
106 |
144 |
Husarovicová Jaroslava |
SVK 2 |
2 |
2 |
9 |
8 |
304 |
89 |
5066 |
12.10.19 |
Tarnobrzeg (POL) |
6. Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
4 |
47 |
8 |
3480 |
17 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
378 |
Kyselica Karol |
SVK 8 |
1 |
6 |
10 |
8 |
1188 |
80 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
223 |
Palmaj Peter |
SVK 8 |
1 |
6 |
10 |
8 |
1188 |
80 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
225 |
Kordoš Ľubomír |
SVK 8 |
1 |
6 |
10 |
8 |
1188 |
80 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
368 |
Ščibran Michal |
SVK 8 |
1 |
6 |
10 |
8 |
1188 |
80 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
244 |
Gorej Roman |
SVK 8 |
1 |
6 |
10 |
8 |
1188 |
80 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
318 |
027 |
Kršák Branislav |
SVK 8 |
1 |
6 |
10 |
8 |
1188 |
80 |
6014 |
13.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Raceboard European Championship
|
316 |
159 |
Lenka Berankova |
SVK 49 |
22 |
9 |
13 |
8 |
2807 |
62 |
5070 |
17.08.19 |
Lipno - Černá v Pošumaví |
420 Sailing Párty Cup
|
cze |
001 |
Klára Kulhánková |
SVK 54062 |
|
5 |
11 |
8 |
1197 |
73 |
507 |
14.09.19 |
Košice |
SP 2 MM 52
|
143 |
006 |
Frkáň Peter |
SVK 32 |
1 |
5 |
8 |
8 |
505 |
100 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
015 |
Šebek Artúr |
SVK 9 |
1 |
6 |
16 |
8 |
2412 |
50 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
009 |
Vyšný Vladimir |
SVK 35 |
11 |
5 |
37 |
8 |
3830 |
22 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
036 |
Száraz Juraj |
SVK 37 |
1 |
5 |
21 |
8 |
2600 |
38 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Šereda Stanislav |
CZE 61 |
1 |
5 |
34 |
8 |
3645 |
24 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
003 |
Němec Radek |
SVK 90 |
1 |
5 |
28 |
8 |
3225 |
29 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
033 |
Berec Peter |
SVK 77 |
1 |
6 |
30 |
8 |
4050 |
27 |
6011 |
04.05.19 |
Orfu (HUN) |
Okolo Jazera
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
3 |
14 |
8 |
1032 |
57 |
6054 |
05.10.19 |
Agard (HUN) |
Majstrovstva Madarska RG 65
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
7 |
23 |
8 |
3917 |
35 |
5086 |
29.05.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 9
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze6 |
2 |
2 |
11 |
8 |
479 |
73 |
6062 |
17.11.19 |
Zemnik |
Forestovič regata 2019
|
142 |
023 |
Nahálka Robo |
SVK 29 |
1 |
3 |
8 |
8 |
303 |
100 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
460 |
Konařík Luděk |
SVK 1 |
1 |
2 |
10 |
8 |
396 |
80 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
322 |
Krobot Jaromír |
SVK 1 |
1 |
2 |
10 |
8 |
396 |
80 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
223 |
116 |
Alexander Miškov |
SVK 192635 |
21 |
3 |
28 |
9 |
1782 |
32 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 27 |
31 |
3 |
86 |
9 |
3244 |
10 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
103 |
429 |
Lackó Peter Dominik |
SVK 2 |
31 |
5 |
11 |
9 |
940 |
82 |
102 |
27.04.19 |
Senec |
Krištáľový pohár
|
101 |
335 |
Hačko Tibor |
SVK 1908 |
1 |
5 |
9 |
9 |
|
100 |
5008 |
27.04.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Spring Cup
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 218431 |
1 |
5 |
9 |
9 |
505 |
100 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
205 |
190 |
Maroš Baran |
SVK 203018 |
1 |
6 |
24 |
9 |
3162 |
38 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 218491 |
1 |
6 |
23 |
9 |
3051 |
39 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
232 |
022 |
Holešová Livia |
SVK 275 |
42 |
5 |
20 |
9 |
2240 |
45 |
250 |
18.05.19 |
Liptovská Mara |
Liptovska kryha
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 517 |
42 |
3 |
9 |
9 |
|
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Alexej Domorak |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Jaroslav Ivančo |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Juraj Martinčin |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Oto Vokal |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Peter Polák |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
205 |
190 |
Baran Maroš |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Michal Borga |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
316 |
022 |
Hesko Marcel |
SVK 4 |
1 |
6 |
43 |
9 |
4681 |
21 |
5019 |
18.05.19 |
Krakow (POL) |
XXV Regaty Ekologiczne
|
232 |
022 |
Livia Holesova |
SVK 275 |
42 |
3 |
33 |
9 |
1996 |
27 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
5 |
23 |
9 |
2540 |
39 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
232 |
022 |
Holešová Livia |
SVK 275 |
42 |
5 |
24 |
9 |
2635 |
38 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
222 |
Husovský Marek |
SVK 8 |
1 |
3 |
19 |
9 |
1278 |
47 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
223 |
Greksza Jozej |
SVK 8 |
1 |
3 |
19 |
9 |
1278 |
47 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
224 |
Lavrinčík Tomáš |
SVK 8 |
1 |
3 |
19 |
9 |
1278 |
47 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
119 |
Vrábel Boris |
SVK 8 |
1 |
3 |
19 |
9 |
1278 |
47 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
225 |
Dupal Amošt |
SVK 8 |
1 |
3 |
19 |
9 |
1278 |
47 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
226 |
Fekeč Peter |
SVK 8 |
1 |
3 |
19 |
9 |
1278 |
47 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
138 |
Ursínyová Zuzana |
SVK 803 |
42 |
5 |
28 |
9 |
2890 |
32 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
021 |
Habina Ladislav |
SVK 24 |
1 |
2 |
13 |
9 |
522 |
69 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
001 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 155 |
1 |
5 |
17 |
9 |
1885 |
53 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
123 |
Marková Barbora |
SVK 3 |
42 |
2 |
19 |
9 |
804 |
47 |
5036 |
08.06.19 |
Nové Mlýny (CZE) |
Modrý Hrozen Q
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 12 |
32 |
6 |
72 |
9 |
6025 |
13 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
174 |
Miková Uršula |
SVK 13 |
2 |
3 |
16 |
9 |
920 |
56 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 14 |
1 |
3 |
16 |
9 |
920 |
56 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
176 |
Esteves Linda |
SVK 18 |
2 |
3 |
16 |
9 |
920 |
56 |
255 |
13.07.19 |
Liptovská Mara |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
|
223 |
219 |
Stašák Matej |
SVK 4 |
41 |
3 |
9 |
9 |
303 |
100 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
056 |
Goliáš Miroslav |
SVK ZARA |
1 |
3 |
10 |
9 |
441 |
90 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
040 |
Kalanin Radoslav |
SVK ZARA |
1 |
3 |
10 |
9 |
441 |
90 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
4 |
29 |
9 |
2376 |
31 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
301 |
094 |
Velebír Pavol |
SVK 33 |
1 |
5 |
15 |
9 |
1615 |
60 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
125 |
Benčeková Diana |
SVK 8 |
42 |
3 |
11 |
9 |
564 |
82 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
215 |
043 |
Ružička Peter |
SVK 36036 |
1 |
6 |
13 |
9 |
1566 |
69 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
087 |
Neupauer Rastislav |
SVK 36036 |
1 |
6 |
13 |
9 |
1566 |
69 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
314 |
113 |
Šarik Jozef |
SVK baracu |
1 |
3 |
13 |
9 |
678 |
69 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
029 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 156 |
1 |
5 |
22 |
9 |
2445 |
41 |
6040 |
02.08.19 |
Olešná (CZE) |
Interpohár
|
223 |
189 |
Matúš Sihotský |
SVK 176678 |
31 |
6 |
12 |
9 |
1356 |
75 |
6040 |
02.08.19 |
Olešná (CZE) |
Interpohár
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
SVK 2207 |
41 |
6 |
24 |
9 |
3162 |
38 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 2 |
21 |
7 |
16 |
9 |
2457 |
56 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
342 |
Boroš Michal |
SVK 164431 |
11 |
7 |
9 |
9 |
707 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
601 |
Krivosudský Oliver |
SVK 1000 |
31 |
7 |
55 |
9 |
5859 |
16 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
327 |
008 |
Uhlár Peter |
SVK LEGACY |
1 |
4 |
11 |
9 |
752 |
82 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
327 |
007 |
Repáň Peter |
SVK LEGACY |
1 |
4 |
11 |
9 |
752 |
82 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
327 |
011 |
Čunderlík Ján |
SVK LEGACY |
1 |
4 |
11 |
9 |
752 |
82 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
151 |
Iliev Ľubomír |
SVK 6543 |
41 |
4 |
10 |
9 |
588 |
90 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
PIOTR KOWALEWSKI |
POL 15 |
1 |
10 |
36 |
9 |
7030 |
25 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
RAFAŁ TRZCIŃSKI |
POL 15 |
1 |
10 |
36 |
9 |
7030 |
25 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
314 |
003 |
Max Radovan |
SVK Glory |
1 |
4 |
10 |
9 |
588 |
90 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
314 |
100 |
Maxová Mária ml. |
SVK Glory |
32 |
4 |
10 |
9 |
588 |
90 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
460 |
Konařík Luděk |
SVK 1 |
1 |
3 |
11 |
9 |
564 |
82 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
322 |
Krobot Jaromír |
SVK 1 |
1 |
3 |
11 |
9 |
564 |
82 |
207 |
29.08.19 |
Orava |
Augustova regata
|
213 |
153 |
Krasňan Róbert |
SVK 9 |
41 |
2 |
9 |
9 |
202 |
100 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
138 |
Pečarková Miriam |
GER 6543 |
42 |
2 |
12 |
9 |
452 |
75 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
312 |
041 |
Robert KISSI |
SVK 3 |
1 |
6 |
26 |
9 |
3370 |
35 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
625 |
Griač Jozef |
SVK 50766 |
1 |
5 |
9 |
9 |
505 |
100 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
cze |
001 |
Bělunková Tatiana |
CZE 833 |
42 |
5 |
21 |
9 |
2345 |
43 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
629 |
Dobrovodská Miriam |
SVK 50766 |
2 |
5 |
9 |
9 |
505 |
100 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
hun |
001 |
Kelemen Dorka |
HUN 608 |
32 |
6 |
11 |
9 |
882 |
82 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
012 |
Beránek Karol |
SVK 17 |
1 |
6 |
25 |
9 |
3048 |
36 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
213 |
151 |
Iliev Ľubomír |
SVK 876 |
41 |
2 |
10 |
9 |
294 |
90 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 241 |
1 |
5 |
14 |
9 |
1465 |
64 |
5056 |
20.09.19 |
Znamirowice (POL) |
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
6 |
79 |
9 |
6266 |
11 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
301 |
094 |
Velebír Pavol |
SVK 33 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
207 |
092 |
Pavella Dušan |
SVK 505 |
1 |
1 |
12 |
9 |
226 |
75 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
5 |
28 |
9 |
2970 |
32 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
203 |
118 |
Domiňak Miroslav |
SVK 3 |
1 |
7 |
10 |
9 |
1029 |
90 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
203 |
363 |
Psota Juraj |
SVK 3 |
1 |
7 |
10 |
9 |
1029 |
90 |
5059 |
05.10.19 |
Lipno - Lipno nad Vltavou |
LIPENSKÝ KOTRMELEC
|
110 |
447 |
Martin Peťko |
SVK 760 |
1 |
5 |
10 |
9 |
734 |
90 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
243 |
Hladný Róbert |
SVK 10 |
1 |
5 |
13 |
9 |
1305 |
69 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
2 |
12 |
9 |
452 |
75 |
107 |
07.09.19 |
Senec |
Wallnerov memoriál
|
106 |
118 |
Várady Róbert |
SVK 448 |
1 |
2 |
9 |
9 |
202 |
100 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
221 |
Lednický Matej |
SVK 3 |
1 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
297 |
Blechtová Jana |
SVK 3 |
2 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
369 |
Koreň Juraj |
SVK 3 |
1 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
201 |
Kachnič Branislav |
SVK 3 |
1 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
331 |
Krajanová Katarína |
SVK 3 |
2 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
274 |
Konôpka Martin |
SVK 3 |
1 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
330 |
Kušnier Tomáš |
SVK 3 |
1 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
105 |
156 |
Bachratá Barbora |
SVK 3 |
2 |
6 |
10 |
9 |
882 |
90 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
007 |
Frkáň Andrej |
SVK 32 |
11 |
6 |
16 |
9 |
2106 |
56 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
142 |
030 |
Petráš Ján |
SVK 447 |
1 |
5 |
37 |
9 |
3575 |
24 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
021 |
Reingraber Juraj |
SVK 66 |
1 |
5 |
21 |
9 |
2345 |
43 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Hyk Jan |
CZE 134 |
1 |
5 |
34 |
9 |
3390 |
26 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
cze |
001 |
Hyk Jan |
CZE 134 |
1 |
5 |
28 |
9 |
2970 |
32 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
026 |
Podhorný Peter |
SVK 40 |
1 |
6 |
30 |
9 |
3744 |
30 |
5076 |
08.11.19 |
Vodice (CRO) |
Regata Jabuka
|
326 |
039 |
Petra Strapáčová |
SVK 000 |
2 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
5076 |
08.11.19 |
Vodice (CRO) |
Regata Jabuka
|
326 |
034 |
Erik Hrubý |
SVK 000 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
5076 |
08.11.19 |
Vodice (CRO) |
Regata Jabuka
|
317 |
037 |
Peter Kincel |
SVK 000 |
11 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
5076 |
08.11.19 |
Vodice (CRO) |
Regata Jabuka
|
901 |
255 |
Miroslav Elman |
SVK 000 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
5076 |
08.11.19 |
Vodice (CRO) |
Regata Jabuka
|
238 |
025 |
Jaroslav Urik |
SVK 000 |
1 |
3 |
12 |
9 |
678 |
75 |
5085 |
10.04.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 2
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze9 |
2 |
2 |
9 |
9 |
202 |
100 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
437 |
Paleš Robert |
SVK 4 |
1 |
2 |
10 |
9 |
294 |
90 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
462 |
Pavlovičová Marcela |
SVK 4 |
2 |
2 |
10 |
9 |
294 |
90 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
101 |
438 |
Ráček Jakub |
SVK 170267 |
1 |
5 |
11 |
10 |
710 |
91 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
101 |
356 |
Loukota Milan |
SVK 100 |
1 |
6 |
26 |
10 |
3096 |
38 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 207 |
41 |
5 |
20 |
10 |
2010 |
50 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Martin Vajda |
SVK 13 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Ivan Cheben |
SVK 13 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Vit Bružek |
SVK 13 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Stanislav Beneš |
SVK 13 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Miroslav Capek |
SVK 13 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Anton Paršo |
SVK 13 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Martin Štepánek |
SVK 13 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
301 |
093 |
Velebír Peter |
SVK 16 |
1 |
5 |
23 |
10 |
2315 |
43 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
428 |
Pribylka Jakub |
SVK 59 |
31 |
5 |
24 |
10 |
2405 |
42 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
454 |
Čulen Marek |
SVK 4 |
1 |
3 |
19 |
10 |
1140 |
53 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
200 |
Nerad Tomas |
SVK 4 |
1 |
3 |
19 |
10 |
1140 |
53 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
201 |
Kudrna Allan |
SVK 4 |
1 |
3 |
19 |
10 |
1140 |
53 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
447 |
Peťko Martin |
SVK 4 |
1 |
3 |
19 |
10 |
1140 |
53 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
202 |
Slimak Michal |
SVK 4 |
1 |
3 |
19 |
10 |
1140 |
53 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
203 |
Oršulák Ján |
SVK 4 |
1 |
3 |
19 |
10 |
1140 |
53 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
204 |
Kollár Peter |
SVK 4 |
1 |
3 |
19 |
10 |
1140 |
53 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
5 |
28 |
10 |
2660 |
36 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
142 |
Mikler Ľubomír |
SVK 52 |
1 |
2 |
13 |
10 |
430 |
77 |
5032 |
22.06.19 |
Poraj (POL) |
VII Ogólnopolskie regaty
|
232 |
022 |
Livia Holesova |
SVK 275 |
42 |
6 |
66 |
10 |
5523 |
15 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
5 |
17 |
10 |
1655 |
59 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
215 |
Vozár Juraj |
SVK 5 |
41 |
2 |
19 |
10 |
712 |
53 |
355 |
13.07.19 |
Zemplínska Šírava |
O Pohár Tatum
|
325 |
054 |
Szurdusz Štefan |
SVK MARGOT |
1 |
3 |
10 |
10 |
303 |
100 |
5037 |
06.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Závod mladých nadějí
|
232 |
022 |
Livia Holešová |
SVK 275 |
42 |
3 |
47 |
10 |
2319 |
21 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
4 |
29 |
10 |
2192 |
34 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
269 |
Funk Peter |
SVK 126 |
1 |
5 |
15 |
10 |
1385 |
67 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
172 |
Esteves Alicia |
SVK 28657 |
22 |
6 |
13 |
10 |
1290 |
77 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
177 |
Esteves André |
SVK 28657 |
1 |
6 |
13 |
10 |
1290 |
77 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
312 |
122 |
Dudáš Ladislav |
SVK santim |
1 |
3 |
13 |
10 |
540 |
77 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
066 |
Beránek Peter |
SVK 46 |
1 |
5 |
22 |
10 |
2215 |
45 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
7 |
16 |
10 |
2135 |
63 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Přikryl Jeremiáš |
CZE 769 |
41 |
7 |
55 |
10 |
5537 |
18 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
901 |
250 |
Liška Martin |
SVK KURSK |
1 |
4 |
11 |
10 |
568 |
91 |
206 |
17.08.19 |
Orava |
Memorial Floriana Benčeka
|
213 |
152 |
Krasňanová Lucia |
SVK I |
42 |
4 |
10 |
10 |
404 |
100 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
Vitalii Tolchenov |
RUS 720 |
1 |
10 |
36 |
10 |
6570 |
28 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
ANDREY GERASIMENKO |
RUS 720 |
1 |
10 |
36 |
10 |
6570 |
28 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
003 |
Konstantin Toropov |
RUS 720 |
1 |
10 |
36 |
10 |
6570 |
28 |
358 |
10.08.19 |
Zemplínska Šírava |
TOP 24 38. r.
|
325 |
054 |
Szurdusz Štefan |
SVK Margot |
1 |
4 |
10 |
10 |
404 |
100 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
013 |
Vitko Juraj |
SVK 7 |
1 |
3 |
11 |
10 |
426 |
91 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
288 |
Držík Juraj |
SVK 7 |
1 |
3 |
11 |
10 |
426 |
91 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
153 |
Krasňan Róbert |
SVK 9 |
41 |
2 |
12 |
10 |
360 |
83 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
152 |
Krasňanová Lucia |
SVK 876 |
42 |
3 |
11 |
10 |
426 |
91 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 27 |
31 |
7 |
31 |
10 |
4147 |
32 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
312 |
041 |
Robert KISSI |
SVK 3 |
1 |
7 |
28 |
10 |
3837 |
36 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
138 |
Ursínyová Zuzana |
SVK 803 |
42 |
5 |
21 |
10 |
2115 |
48 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
214 |
Harakaľ Richard |
SVK 19 |
31 |
6 |
11 |
10 |
606 |
91 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
021 |
Habina Ladislav |
SVK 24 |
1 |
6 |
25 |
10 |
2778 |
40 |
208 |
21.09.19 |
Orava |
Modra stuha Oravy
|
239 |
003 |
Bača Samuel |
SVK 700 |
41 |
2 |
10 |
10 |
202 |
100 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
5 |
14 |
10 |
1235 |
71 |
6059 |
20.09.19 |
Nove Mlyny (CZ) |
Mezinárodní Mistrovství ČR v lodní třídě finn
|
101 |
306 |
Andrej Holák |
SVK 470 |
1 |
7 |
31 |
10 |
4147 |
32 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
316 |
016 |
Čarný Marcel |
SVK 7 |
1 |
3 |
12 |
10 |
540 |
83 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
142 |
050 |
Sýkora Jaroslav |
SVK LACO |
1 |
1 |
12 |
10 |
180 |
83 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
215 |
030 |
Laco Jozef |
SVK LACO |
1 |
1 |
12 |
10 |
180 |
83 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
5 |
28 |
10 |
2740 |
36 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
223 |
134 |
Hropko Fero |
SVK 9956 |
1 |
7 |
10 |
10 |
707 |
100 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
223 |
133 |
Zupka Šimon |
SVK 9956 |
1 |
7 |
10 |
10 |
707 |
100 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
224 |
143 |
Kačák Miroslav |
SVK 9956 |
1 |
7 |
10 |
10 |
707 |
100 |
202 |
30.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
|
224 |
144 |
Kačáková Radka |
SVK 9956 |
12 |
7 |
10 |
10 |
707 |
100 |
5058 |
04.10.19 |
BalatonFuzfo (HUN) |
Ada-Bau Kupa 2019
|
223 |
110 |
Oliver Brestovský |
SVK 541 |
41 |
6 |
110 |
10 |
6854 |
9 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
313 |
Andel Michal |
SVK 2 |
1 |
5 |
13 |
10 |
1075 |
77 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
2 |
12 |
10 |
360 |
83 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
031 |
Ráček Miro |
SVK 12 |
1 |
6 |
10 |
10 |
606 |
100 |
5054 |
06.09.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstvá Maďarska + LASER EUROPA CUP
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 215495 |
1 |
7 |
15 |
10 |
1940 |
67 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
104 |
043 |
Tomasch Peter |
SVK 12 |
1 |
6 |
10 |
10 |
606 |
100 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
101 |
438 |
Ráček Jakub |
SVK 12 |
1 |
6 |
10 |
10 |
606 |
100 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
256 |
Gurega Peter |
SVK 12 |
1 |
6 |
10 |
10 |
606 |
100 |
401 |
19.10.19 |
Kaštela (CRO) |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
|
901 |
045 |
Bakoš Juraj |
SVK 12 |
1 |
6 |
10 |
10 |
606 |
100 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
009 |
Vyšný Vladimír |
SVK 35 |
1 |
6 |
16 |
10 |
1830 |
63 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
026 |
Podhorný Peter |
SVK 40 |
1 |
5 |
37 |
10 |
3345 |
27 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
033 |
Berec Peter |
SVK 77 |
1 |
5 |
21 |
10 |
2115 |
48 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
032 |
Medveczky Tomáš |
SVK 92 |
21 |
5 |
34 |
10 |
3160 |
29 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
009 |
Vyšný Vladimír |
SVK 35 |
1 |
5 |
28 |
10 |
2740 |
36 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
6 |
30 |
10 |
3468 |
33 |
5082 |
26.06.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 13
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze6 |
2 |
2 |
14 |
10 |
494 |
71 |
5081 |
03.07.19 |
Praha - Vltava (CZE) |
Pražský točák 14
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
cze6 |
2 |
2 |
10 |
10 |
202 |
100 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
371 |
Nosko Ľubomír |
SVK 16 |
1 |
2 |
10 |
10 |
202 |
100 |
155 |
12.10.19 |
Slnava |
Zastavené vetry
|
110 |
434 |
Današová Martina |
SVK 16 |
12 |
2 |
10 |
10 |
202 |
100 |
101 |
13.04.19 |
Senec |
VC Bratislavy
|
223 |
092 |
Oršula Jakub |
SVK 175787 |
21 |
5 |
11 |
11 |
505 |
100 |
5010 |
27.04.19 |
Gliwice (POL) |
Otwarte Mistrzostwa LOK
|
202 |
118 |
Michal Rolik |
SVK 2207 |
41 |
5 |
78 |
11 |
4759 |
14 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
103 |
361 |
Michaela Kecskésová |
SVK 207187 |
12 |
6 |
24 |
11 |
2639 |
46 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
5 |
20 |
11 |
1805 |
55 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Oto Bortlík |
SVK 4 |
1 |
3 |
12 |
11 |
417 |
92 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
František Janos |
SVK 4 |
1 |
3 |
12 |
11 |
417 |
92 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Miroslav Debnar |
SVK 4 |
1 |
3 |
12 |
11 |
417 |
92 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Luboš Valky |
SVK 4 |
1 |
3 |
12 |
11 |
417 |
92 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Lubomír Bortlík |
SVK 4 |
1 |
3 |
12 |
11 |
417 |
92 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Igor Kacerík |
SVK 4 |
1 |
3 |
12 |
11 |
417 |
92 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
016 |
Čarný Marcel |
SVK 7 |
1 |
5 |
23 |
11 |
2105 |
48 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 13142 |
31 |
5 |
24 |
11 |
2200 |
46 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
205 |
Švanara Ivan |
SVK 18 |
1 |
3 |
19 |
11 |
1014 |
58 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
206 |
Urban Jozef |
SVK 18 |
1 |
3 |
19 |
11 |
1014 |
58 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
207 |
Masár Jozef |
SVK 18 |
1 |
3 |
19 |
11 |
1014 |
58 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
208 |
Vrábel Ján |
SVK 18 |
1 |
3 |
19 |
11 |
1014 |
58 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
209 |
Suchoň Peter |
SVK 18 |
1 |
3 |
19 |
11 |
1014 |
58 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
210 |
Hanic Miroslav |
SVK 18 |
1 |
3 |
19 |
11 |
1014 |
58 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
108 |
Kocanová Barbora |
SVK 700 |
32 |
5 |
28 |
11 |
2455 |
39 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
2 |
13 |
11 |
348 |
85 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
142 |
Mikler Ľubomír |
SVK 52 |
1 |
5 |
17 |
11 |
1450 |
65 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
217 |
Lichvár Adam |
SVK 1 |
41 |
2 |
19 |
11 |
630 |
58 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
4 |
29 |
11 |
2028 |
38 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
5 |
15 |
11 |
1180 |
73 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
056 |
Machovec Matúš |
SVK 36031 |
31 |
6 |
13 |
11 |
1044 |
85 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
207 |
220 |
Droppa Dávid |
SVK 36031 |
11 |
6 |
13 |
11 |
1044 |
85 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
004 |
Hospodár Pavol |
SVK marča |
1 |
3 |
13 |
11 |
417 |
85 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
020 |
Hospodár Pavol |
SVK marča |
1 |
3 |
13 |
11 |
417 |
85 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
5 |
22 |
11 |
2010 |
50 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
001 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 155 |
1 |
7 |
16 |
11 |
1848 |
69 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
195 |
Valentinyová Sofia |
SVK 38 |
42 |
7 |
55 |
11 |
5250 |
20 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
301 |
033 |
Juriček Peter |
SVK CARAVE |
1 |
4 |
11 |
11 |
404 |
100 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
901 |
251 |
Marcinová Katarina |
SVK CARAVE |
2 |
4 |
11 |
11 |
404 |
100 |
308 |
27.07.19 |
Domaša |
Zátoka Cup 2019
|
901 |
252 |
Marcin František |
SVK CARAVE |
1 |
4 |
11 |
11 |
404 |
100 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
023 |
Hospodárová Mária |
SVK marča |
2 |
3 |
13 |
11 |
417 |
85 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
001 |
TANGUY Michel |
FRA 4183 |
1 |
10 |
36 |
11 |
6160 |
31 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
002 |
TANGUY Soline |
FRA 4183 |
2 |
10 |
36 |
11 |
6160 |
31 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
437 |
Paleš Robert |
SVK 4 |
1 |
3 |
11 |
11 |
303 |
100 |
154 |
24.08.19 |
Slnava |
Slňavska riasa
|
110 |
039 |
Prišticová Júlia |
SVK 4 |
2 |
3 |
11 |
11 |
303 |
100 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
125 |
Benčeková Diana |
SVK 8 |
42 |
2 |
12 |
11 |
278 |
92 |
203 |
01.09.19 |
Orava |
O pohár primátora mesta Namestovo
|
213 |
153 |
Krasňan Róbert |
SVK 9 |
41 |
3 |
11 |
11 |
303 |
100 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
5 |
21 |
11 |
1910 |
52 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
207 |
Jaš Jakub |
SVK 36 |
41 |
6 |
11 |
11 |
|
100 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
151 |
Duchnovský Milan |
SVK 26 |
1 |
6 |
25 |
11 |
2526 |
44 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
142 |
Mikler Ľubomír |
SVK 52 |
1 |
5 |
14 |
11 |
1030 |
79 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
316 |
269 |
Funk Peter |
SVK 83 |
1 |
3 |
12 |
11 |
417 |
92 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
207 |
200 |
Navara Branislav |
SVK Katama |
1 |
1 |
12 |
11 |
139 |
92 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
207 |
203 |
Navarová Karin |
SVK Katama |
22 |
1 |
12 |
11 |
139 |
92 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
5 |
28 |
11 |
2535 |
39 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
103 |
108 |
Režucha Andrej |
SVK 57 |
1 |
5 |
13 |
11 |
870 |
85 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
156 |
Beránková Karolína |
SVK 11 |
22 |
2 |
12 |
11 |
240 |
92 |
314 |
12.10.19 |
Domaša |
Kapurková regata
|
316 |
001 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 155 |
1 |
2 |
12 |
11 |
240 |
92 |
5054 |
06.09.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstvá Maďarska + LASER EUROPA CUP
|
101 |
595 |
Alex Zdenek Malina |
SVK 211238 |
21 |
7 |
15 |
11 |
1650 |
73 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
002 |
Němcová Janette |
SVK 68 |
2 |
6 |
16 |
11 |
1584 |
69 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
Šereda Stanislav |
CZE 61 |
1 |
5 |
37 |
11 |
3140 |
30 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
027 |
Liška Miroslav |
SVK 49 |
1 |
5 |
21 |
11 |
1910 |
52 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Sýkora Michal |
CZE 38 |
1 |
5 |
34 |
11 |
2955 |
32 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
036 |
Száraz Juraj |
SVK 37 |
1 |
5 |
28 |
11 |
2535 |
39 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
036 |
Száraz Juraj |
SVK 37 |
1 |
6 |
30 |
11 |
3222 |
37 |
6010 |
03.05.19 |
Orfu (HUN) |
Foghagyma regata
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
3 |
20 |
11 |
1082 |
55 |
5011 |
13.04.19 |
Rijeka (CRO) |
Proljetni Kup Galeba 2019
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
4 |
29 |
12 |
1937 |
41 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
108 |
Barbora Kocanová |
SVK 700 |
32 |
6 |
94 |
12 |
5970 |
13 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
5 |
20 |
12 |
1615 |
60 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
006 |
Tibor Baroš |
SVK 11 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
003 |
Jan Kic |
SVK 11 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
004 |
Miroslav Kvaššay |
SVK 11 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
005 |
Jaroslav Prieložný |
SVK 11 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
001 |
Jan Repka |
SVK 11 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
002 |
Anton Ondrasky |
SVK 11 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
404 |
11.05.19 |
Kaštela (CRO) |
Regata Matej Bencúr 2019
|
cze |
007 |
Tomáš Hudek |
SVK 11 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
001 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 155 |
1 |
5 |
23 |
12 |
1920 |
52 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
111 |
Brestovský Alex |
SVK 111 |
41 |
5 |
24 |
12 |
2010 |
50 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
193 |
Šimeček Peter |
SVK 17 |
1 |
3 |
19 |
12 |
903 |
63 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
194 |
Uhlarik Miroslav |
SVK 17 |
1 |
3 |
19 |
12 |
903 |
63 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
195 |
Lazúr Juraj |
SVK 17 |
1 |
3 |
19 |
12 |
903 |
63 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
101 |
601 |
Krivosudský Oliver |
SVK 1000 |
31 |
5 |
28 |
12 |
2265 |
43 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 22 |
21 |
2 |
13 |
12 |
272 |
92 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
312 |
029 |
Vrábel Zdeno |
SVK 8 |
1 |
5 |
17 |
12 |
1260 |
71 |
204 |
31.08.19 |
Orava |
Oravská vlna
|
213 |
152 |
Krasňanová Lucia |
SVK 876 |
42 |
2 |
12 |
12 |
202 |
100 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
214 |
Biela Lea |
SVK 6 |
32 |
2 |
19 |
12 |
554 |
63 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
004 |
Brestovský Matej |
SVK 10 |
1 |
3 |
16 |
12 |
484 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
020 |
Brestovská Zuzana |
SVK 12 |
2 |
3 |
16 |
12 |
484 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
221 |
Lichvár Ján |
SVK 20 |
1 |
3 |
16 |
12 |
484 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
222 |
Lichvárová Petra |
SVK 21 |
2 |
3 |
16 |
12 |
484 |
75 |
254 |
06.07.19 |
Liptovská Mara |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
|
223 |
223 |
Bartánus Boris |
SVK 22 |
1 |
3 |
16 |
12 |
484 |
75 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 517 |
42 |
4 |
29 |
12 |
1876 |
41 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 30 |
31 |
5 |
15 |
12 |
990 |
80 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
cz |
001 |
Václav Marek |
GER 3609 |
1 |
6 |
13 |
12 |
816 |
92 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
cz |
002 |
Jan Pltený |
GER 3609 |
1 |
6 |
13 |
12 |
816 |
92 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
054 |
Szurdusz Štefan |
SVK margot |
1 |
3 |
13 |
12 |
303 |
92 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
001 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 155 |
1 |
5 |
22 |
12 |
1820 |
55 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Mielec Lubomír |
CZE 8 |
1 |
7 |
16 |
12 |
1582 |
75 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
108 |
Kocanová Barbora |
SVK 123 |
32 |
7 |
55 |
12 |
4984 |
22 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
012 |
Kelemen Michal |
SVK 66 |
1 |
10 |
36 |
12 |
5780 |
33 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
014 |
Malovaný Richard |
SVK 66 |
1 |
10 |
36 |
12 |
5780 |
33 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
007 |
Šurín Peter |
SVK 66 |
1 |
10 |
36 |
12 |
5780 |
33 |
5054 |
06.09.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstvá Maďarska + LASER EUROPA CUP
|
223 |
116 |
Alexander Miškov |
SVK 215491 |
21 |
7 |
15 |
12 |
1385 |
80 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
424 |
Meliš Marek |
SVK 768 |
41 |
5 |
21 |
12 |
1720 |
57 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
6 |
25 |
12 |
2304 |
48 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
5 |
14 |
12 |
840 |
86 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
207 |
198 |
Navara Karel |
SVK UFO |
1 |
1 |
12 |
12 |
101 |
100 |
261 |
28.09.19 |
Liptovská Mara |
Modra stuha
|
207 |
202 |
Navara Marko |
SVK UFO |
11 |
1 |
12 |
12 |
101 |
100 |
6051 |
27.09.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Majstrovstvá ČR
|
101 |
589 |
Karolina Sarah Simonová |
SVK 151092 |
32 |
7 |
19 |
12 |
2104 |
63 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
5 |
28 |
12 |
2345 |
43 |
313 |
28.09.19 |
Domaša |
15.míľ po Domaši 44.roč.
|
301 |
181 |
Bosák Miroslav |
SVK 0 |
1 |
3 |
12 |
12 |
303 |
100 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
335 |
Hačko Tibor |
SVK 1908 |
1 |
5 |
13 |
12 |
680 |
92 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
019 |
Boža Milan |
SVK 10 |
1 |
6 |
16 |
12 |
1356 |
75 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
025 |
Podhorná Gabriela |
SVK 41 |
2 |
5 |
37 |
12 |
2950 |
32 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
cze |
001 |
Kutišová Lucie |
CZE 184 |
2 |
5 |
21 |
12 |
1720 |
57 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Kutišová Lucie |
CZE 183 |
2 |
5 |
34 |
12 |
2765 |
35 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
cze |
001 |
Minař Roman |
CZE 47 |
1 |
5 |
28 |
12 |
2345 |
43 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
hun |
001 |
Forrai Istvan |
HUN 113 |
1 |
6 |
30 |
12 |
2994 |
40 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
223 |
195 |
Sofia Valentinyova |
SVK 38 |
42 |
3 |
86 |
13 |
2765 |
15 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
136 |
Leo Slosiar |
SVK 654 |
31 |
6 |
94 |
13 |
5761 |
14 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
5 |
20 |
13 |
1440 |
65 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
166 |
Kubín Róbert |
SVK 22 |
21 |
5 |
23 |
13 |
1745 |
57 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
195 |
Valentinyová Sofia |
SVK 38 |
42 |
5 |
24 |
13 |
1835 |
54 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
240 |
Gossányi Vladimír |
SVK 6 |
1 |
3 |
19 |
13 |
798 |
68 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
241 |
Dobry Patrik |
SVK 6 |
1 |
3 |
19 |
13 |
798 |
68 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
242 |
Trnka Ján |
SVK 6 |
1 |
3 |
19 |
13 |
798 |
68 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
243 |
Hegedúš Peter |
SVK 6 |
1 |
3 |
19 |
13 |
798 |
68 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
244 |
Novomeský Tomáš |
SVK 6 |
1 |
3 |
19 |
13 |
798 |
68 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
245 |
Husovský Tomáš |
SVK 6 |
1 |
3 |
19 |
13 |
798 |
68 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
428 |
Pribylka Jakub |
SVK 59 |
31 |
5 |
28 |
13 |
2090 |
46 |
301 |
01.06.19 |
Domaša |
Ľadoví muži
|
316 |
268 |
Petrík Radovan |
SVK 87 |
1 |
2 |
13 |
13 |
202 |
100 |
6028 |
28.06.19 |
Velke Darko (CZE) |
MČR Vaurien
|
223 |
120 |
Vladimir Drengubiak |
SVK 2867 |
1 |
7 |
16 |
13 |
1338 |
81 |
6028 |
28.06.19 |
Velke Darko (CZE) |
MČR Vaurien
|
223 |
119 |
Patrik Drengubiak |
SVK 2867 |
41 |
7 |
16 |
13 |
1338 |
81 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
5 |
17 |
13 |
1090 |
76 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
207 |
Neupaverová Dorota |
SVK 15 |
42 |
2 |
19 |
13 |
484 |
68 |
5041 |
13.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Bambusová Regata
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
6 |
86 |
13 |
5529 |
15 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
4 |
29 |
13 |
1736 |
45 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
142 |
Mikler Ľubomír |
SVK 52 |
1 |
5 |
15 |
13 |
815 |
87 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
223 |
208 |
Neupauer Martin |
SVK 87 |
41 |
6 |
13 |
13 |
606 |
100 |
257 |
03.08.19 |
Liptovská Mara |
O pohár primátora L.Mikuláš
|
cz |
001 |
Karel Vacule |
SVK 87 |
1 |
6 |
13 |
13 |
606 |
100 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
034 |
Klamár ml. Rastislav |
SVK Alya |
1 |
3 |
13 |
13 |
|
100 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
082 |
Jaš Ján |
SVK 150 |
1 |
5 |
22 |
13 |
1645 |
59 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
082 |
Jaš Ján |
SVK 150 |
1 |
7 |
16 |
13 |
1337 |
81 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
7 |
55 |
13 |
4739 |
24 |
357 |
03.08.19 |
Zemplínska Šírava |
Modrá stuha
|
325 |
033 |
Klamár Rastislav |
SVK Alya |
1 |
3 |
13 |
13 |
|
100 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
Gennady Svistunov |
RUS 110 |
1 |
10 |
36 |
13 |
5430 |
36 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
Sergej Stepanov |
RUS 110 |
1 |
10 |
36 |
13 |
5430 |
36 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
003 |
Sergej Sirotkin |
RUS 110 |
1 |
10 |
36 |
13 |
5430 |
36 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 517 |
42 |
5 |
21 |
13 |
1545 |
62 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
001 |
Lopuchovský Pavol |
SVK 155 |
1 |
6 |
25 |
13 |
2094 |
52 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
269 |
Funk Peter |
SVK 83 |
1 |
5 |
14 |
13 |
665 |
93 |
6059 |
20.09.19 |
Nove Mlyny (CZ) |
Mezinárodní Mistrovství ČR v lodní třídě finn
|
101 |
356 |
Milan Loukota |
SVK 6 |
1 |
7 |
31 |
13 |
3349 |
42 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
229 |
Zimáni Ján |
SVK 13142 |
31 |
5 |
28 |
13 |
2170 |
46 |
6051 |
27.09.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Majstrovstvá ČR
|
103 |
429 |
Peter Dominik Lackó |
SVK 13 |
31 |
7 |
19 |
13 |
1861 |
68 |
5064 |
04.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) ( |
Bavarian Masters 2019
|
316 |
003 |
Jozef Pollak |
SVK 31 |
1 |
5 |
27 |
13 |
2092 |
48 |
111 |
12.10.19 |
Senec |
Pohár Slovana
|
101 |
628 |
Čekovský Andrej |
SVK 7 |
1 |
5 |
13 |
13 |
505 |
100 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
066 |
Peter Beranek |
SVK 46 |
1 |
6 |
26 |
13 |
2412 |
50 |
5068 |
30.05.19 |
Kalisz Poľsko (AUS) |
Major of kalisz
|
316 |
160 |
Peter Jaš |
SVK 11 |
31 |
3 |
14 |
13 |
400 |
93 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
016 |
Gaja Peter |
SVK 11 |
1 |
6 |
16 |
13 |
1146 |
81 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
033 |
Berec Peter |
SVK 77 |
1 |
5 |
37 |
13 |
2775 |
35 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
037 |
Berecová Dana |
SVK 71 |
2 |
5 |
21 |
13 |
1545 |
62 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
033 |
Berec Peter |
SVK 77 |
1 |
5 |
34 |
13 |
2595 |
38 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
021 |
Reingraber Juraj |
SVK 66 |
1 |
5 |
28 |
13 |
2170 |
46 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
009 |
Vyšný Vladimír |
SVK 35 |
1 |
6 |
30 |
13 |
2784 |
43 |
6046 |
30.08.19 |
Orfu (HUN) |
Compas Vitorlas NapokF5-E/IOM
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
3 |
20 |
13 |
864 |
65 |
5068 |
30.05.19 |
Kalisz Poľsko (AUS) |
Major of kalisz
|
316 |
260 |
Giullermo Piquet |
SVK 30 |
31 |
3 |
14 |
13 |
400 |
93 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
101 |
359 |
Mihalík Tomáš |
SVK 11 |
1 |
6 |
26 |
14 |
2219 |
54 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
5 |
20 |
14 |
1280 |
70 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
6 |
26 |
14 |
2219 |
54 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
082 |
Jaš Ján |
SVK 150 |
1 |
5 |
23 |
14 |
1585 |
61 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
5 |
24 |
14 |
1675 |
58 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
198 |
Janigová Michaela |
SVK 16 |
2 |
3 |
19 |
14 |
702 |
74 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
199 |
Fingerland Jakub |
SVK 16 |
1 |
3 |
19 |
14 |
702 |
74 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
173 |
Vokoun Martin |
SVK 16 |
1 |
3 |
19 |
14 |
702 |
74 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
197 |
Cerná Zuzana |
SVK 16 |
2 |
3 |
19 |
14 |
702 |
74 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
171 |
Polonyi Martin |
SVK 16 |
1 |
3 |
19 |
14 |
702 |
74 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
196 |
Šichmák Boris |
SVK 16 |
1 |
3 |
19 |
14 |
702 |
74 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
172 |
Fingerland Adam |
SVK 16 |
1 |
3 |
19 |
14 |
702 |
74 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
111 |
Brestovský Alex |
SVK 111 |
41 |
5 |
28 |
14 |
1930 |
50 |
5029 |
07.06.19 |
Copenhagen (DEN) |
Finn World Masters 2019
|
142 |
037 |
Peter Mosný |
SVK 1 |
1 |
10 |
241 |
14 |
13369 |
6 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
159 |
Beránková Lenka |
SVK 49 |
22 |
5 |
17 |
14 |
925 |
82 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
184 |
Pašúthová Viktorka |
SVK 14 |
42 |
2 |
19 |
14 |
420 |
74 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
URBAŃSKA WIKTORIA |
POL 830 |
42 |
4 |
29 |
14 |
1608 |
48 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
159 |
Beránková Lenka |
SVK 49 |
22 |
5 |
15 |
14 |
655 |
93 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
149 |
Čarný Oliver |
SVK 77 |
11 |
5 |
22 |
14 |
1485 |
64 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
159 |
Beránková Lenka |
SVK 49 |
22 |
7 |
16 |
14 |
1113 |
88 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Štafa Patrick |
CZE 828 |
41 |
7 |
55 |
14 |
4515 |
25 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
001 |
MEUNIER LAURENT |
FRA 41708 |
1 |
10 |
36 |
14 |
5110 |
39 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
002 |
KREIS STEPHAN |
FRA 41708 |
1 |
10 |
36 |
14 |
5110 |
39 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
003 |
François SALLENGROS |
FRA 41708 |
1 |
10 |
36 |
14 |
5110 |
39 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
101 |
618 |
Hrušková Sára |
SVK 12 |
32 |
3 |
101 |
14 |
2878 |
14 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
108 |
Barbora Kocanová |
SVK 1327 |
32 |
7 |
16 |
14 |
1113 |
88 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
187 |
Barbora Bartánusová |
SVK 1327 |
32 |
7 |
16 |
14 |
1113 |
88 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
448 |
Osuský Martin |
SVK 84 |
31 |
5 |
21 |
14 |
1385 |
67 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
6 |
25 |
14 |
1902 |
56 |
302 |
21.09.19 |
Domaša |
Pohár rektora TU Košice
|
316 |
273 |
Melniček Peter |
SVK 84 |
1 |
5 |
14 |
14 |
505 |
100 |
5057 |
21.09.19 |
Balaton (HUN) |
Szureti Regatta 2019
|
142 |
014 |
Attila Bartáloš |
HUN 8360 |
1 |
4 |
204 |
14 |
5058 |
7 |
5057 |
21.09.19 |
Balaton (HUN) |
Szureti Regatta 2019
|
142 |
002 |
Martin Melichárek |
HUN 8360 |
1 |
4 |
204 |
14 |
5058 |
7 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
5 |
28 |
14 |
2010 |
50 |
5062 |
05.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) |
Chiemsee Inseln Marathon
|
316 |
151 |
Milan Duchnovský |
SVK 26 |
1 |
6 |
43 |
14 |
3530 |
33 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
hun |
001 |
Forrai István |
HUN 13 |
1 |
6 |
16 |
14 |
954 |
88 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
5 |
37 |
14 |
2615 |
38 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
028 |
Bokor František |
SVK 43 |
1 |
5 |
21 |
14 |
1385 |
67 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
026 |
Podhorný Peter |
SVK 40 |
1 |
5 |
34 |
14 |
2430 |
41 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
033 |
Berec Peter |
SVK 77 |
1 |
5 |
28 |
14 |
2010 |
50 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
cze |
001 |
Šereda Stanislav |
CZE 61 |
1 |
6 |
30 |
14 |
2592 |
47 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
101 |
601 |
Oliver Krivosudský |
SVK 1000 |
31 |
6 |
94 |
15 |
5388 |
16 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 517 |
42 |
5 |
20 |
15 |
1130 |
75 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
156 |
Beránková Karolína |
SVK 11 |
22 |
5 |
23 |
15 |
1435 |
65 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 500 |
32 |
5 |
24 |
15 |
1525 |
63 |
6014 |
13.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Raceboard European Championship
|
326 |
002 |
Martin Potucky |
SVK 241 |
1 |
9 |
78 |
15 |
7353 |
19 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
227 |
Manas Daniel |
SVK 14 |
1 |
3 |
19 |
15 |
612 |
79 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
224 |
137 |
Rolko Peter |
SVK 14 |
1 |
3 |
19 |
15 |
612 |
79 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
228 |
Matúš Peter |
SVK 14 |
1 |
3 |
19 |
15 |
612 |
79 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
229 |
Potkányová Martina |
SVK 14 |
2 |
3 |
19 |
15 |
612 |
79 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
069 |
Windisch Martin |
SVK 14 |
1 |
3 |
19 |
15 |
612 |
79 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
230 |
Podmajerský Marian |
SVK 14 |
1 |
3 |
19 |
15 |
612 |
79 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
232 |
022 |
Holešová Lívia |
SVK 275 |
42 |
5 |
28 |
15 |
1780 |
54 |
5023 |
25.05.19 |
Lipno (CZE) |
Fireball European Championships 2019
|
101 |
087 |
Ivo Vaďura |
CZE15059 |
1 |
9 |
47 |
15 |
5373 |
32 |
5023 |
25.05.19 |
Lipno (CZE) |
Fireball European Championships 2019
|
101 |
244 |
Roman Summerling |
CZE15059 |
1 |
9 |
47 |
15 |
5373 |
32 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
082 |
Jaš Ján |
SVK 150 |
1 |
5 |
17 |
15 |
775 |
88 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
219 |
Stašák Matej |
SVK 8 |
41 |
2 |
19 |
15 |
360 |
79 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
4 |
29 |
15 |
1488 |
52 |
6036 |
18.07.19 |
Balaton (HUN) |
51. Kékszalag
|
223 |
052 |
Dezider Machovec |
SVK 517 |
1 |
4 |
103 |
15 |
3751 |
15 |
6036 |
18.07.19 |
Balaton (HUN) |
51. Kékszalag
|
223 |
105 |
Jozef Luštík |
SVK 517 |
1 |
4 |
103 |
15 |
3751 |
15 |
6036 |
18.07.19 |
Balaton (HUN) |
51. Kékszalag
|
223 |
055 |
Jakub Machovec |
SVK 517 |
21 |
4 |
103 |
15 |
3751 |
15 |
6036 |
18.07.19 |
Balaton (HUN) |
51. Kékszalag
|
215 |
131 |
Marián Babjak |
SVK 517 |
1 |
4 |
103 |
15 |
3751 |
15 |
307 |
20.07.19 |
Domaša |
Mayerov memoriál
|
316 |
214 |
Harakaľ Richard |
SVK 39 |
31 |
5 |
15 |
15 |
505 |
100 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
142 |
Mikler Ľubomír |
SVK 52 |
1 |
5 |
22 |
15 |
1335 |
68 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
7 |
16 |
15 |
903 |
94 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
138 |
Ursínyová Zuzana |
SVK 803 |
42 |
7 |
55 |
15 |
4305 |
27 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
Reszkowski Witold |
POL 125 |
1 |
10 |
36 |
15 |
4810 |
42 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
Jedrychowicz Bartlomiej |
POL 125 |
1 |
10 |
36 |
15 |
4810 |
42 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
003 |
Tutaj Mateusz |
POL 125 |
1 |
10 |
36 |
15 |
4810 |
42 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
114 |
Viktor Mika |
SVK 1973 |
31 |
7 |
16 |
15 |
903 |
94 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
201 |
Oliver Lichvár |
SVK 1973 |
31 |
7 |
16 |
15 |
903 |
94 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
195 |
Sofie Valentínyová |
SVK 38 |
42 |
6 |
49 |
15 |
3691 |
31 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
5 |
21 |
15 |
1235 |
71 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
082 |
Jaš Ján |
SVK 150 |
1 |
6 |
25 |
15 |
1722 |
60 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
110 |
458 |
Siebert Peter |
SVK 458 |
31 |
5 |
28 |
15 |
1860 |
54 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
012 |
Michal Kelemen |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
007 |
Peter Surin |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
014 |
Richard Malovany |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
301 |
189 |
Martin Jarombek |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
016 |
Ladislav Slota |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
020 |
Boris Vano |
CRO 2681 |
11 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
021 |
Ivan Rolny |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
029 |
Roman Gresak |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
022 |
Matej Benes |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
238 |
017 |
Jan Sarnik |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
6056 |
19.10.19 |
Malta (MLT) |
Rolex Middle sea race 2019
|
328 |
001 |
Lubos Kurej |
CRO 2681 |
1 |
5 |
23 |
15 |
1433 |
65 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
013 |
Csörgő Jozef |
SVK 60 |
1 |
6 |
16 |
15 |
774 |
94 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
027 |
Liška Miroslav |
SVK 49 |
1 |
5 |
37 |
15 |
2465 |
41 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
038 |
Machata Peter |
SVK 80 |
1 |
5 |
21 |
15 |
1235 |
71 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Ženíšek Martin |
CZE 154 |
1 |
5 |
34 |
15 |
2280 |
44 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
hun |
001 |
Forai István |
HUN 13 |
1 |
5 |
28 |
15 |
1860 |
54 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
cze |
001 |
Minař Roman |
CZE 47 |
1 |
6 |
30 |
15 |
2412 |
50 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
223 |
128 |
Dominik Vyoral |
SVK 176678 |
21 |
6 |
24 |
16 |
1663 |
67 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
5 |
20 |
16 |
990 |
80 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
159 |
Beránková Lenka |
SVK 49 |
22 |
5 |
23 |
16 |
1295 |
70 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
5 |
24 |
16 |
1385 |
67 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
176 |
Kováč Michal |
SVK 12 |
1 |
3 |
19 |
16 |
528 |
84 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
191 |
Drzik Juraj |
SVK 12 |
1 |
3 |
19 |
16 |
528 |
84 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
ger |
005 |
Itschner Seth |
SVK 12 |
1 |
3 |
19 |
16 |
528 |
84 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
175 |
Kunsch Mirolav |
SVK 12 |
1 |
3 |
19 |
16 |
528 |
84 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
110 |
441 |
Bačik Boris |
SVK 12 |
1 |
3 |
19 |
16 |
528 |
84 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 13142 |
31 |
5 |
28 |
16 |
1640 |
57 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
160 |
Jaš Peter |
SVK 35 |
31 |
5 |
17 |
16 |
635 |
94 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
216 |
Vozárová Tamara |
SVK 4 |
42 |
2 |
19 |
16 |
304 |
84 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
103 |
448 |
Osuský Martin |
SVK 84 |
31 |
4 |
29 |
16 |
1376 |
55 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
160 |
Jaš Peter |
SVK 35 |
31 |
5 |
22 |
16 |
1195 |
73 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
316 |
160 |
Jaš Peter |
SVK 35 |
31 |
7 |
16 |
16 |
707 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
111 |
Brestovský Alex |
SVK 1111 |
41 |
7 |
55 |
16 |
4109 |
29 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
001 |
Benaben philippe |
FRA 38294 |
1 |
10 |
36 |
16 |
4530 |
44 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
002 |
Keddam Elise |
FRA 38294 |
1 |
10 |
36 |
16 |
4530 |
44 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
003 |
Bessou alain |
FRA 38294 |
1 |
10 |
36 |
16 |
4530 |
44 |
5049 |
15.08.19 |
Wolfgangsee (AUT) |
Laser Grand Prix
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 218491 |
1 |
7 |
49 |
16 |
4110 |
33 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
316 |
151 |
Milan Duchnovský |
SVK 26 |
1 |
7 |
28 |
16 |
2408 |
57 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
111 |
Alex Brestovský |
SVK 1111 |
41 |
6 |
49 |
16 |
3522 |
33 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
101 |
607 |
Brachtlová Vanda |
SVK 11 |
42 |
5 |
21 |
16 |
1095 |
76 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
142 |
Mikler Ľubomír |
SVK 52 |
1 |
6 |
25 |
16 |
1554 |
64 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
5 |
28 |
16 |
1720 |
57 |
6020 |
07.06.19 |
Balatonfunzfo (HUN) |
Supercup Madarsko
|
316 |
159 |
Lenka Berankova |
SVK 49 |
22 |
6 |
26 |
16 |
1871 |
62 |
506 |
07.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
|
143 |
012 |
Polak Jakub |
SVK 96 |
31 |
6 |
16 |
16 |
606 |
100 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
Kutišová Lucie |
CZE 184 |
2 |
5 |
37 |
16 |
2325 |
43 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
cze |
001 |
David František |
CZE 45 |
1 |
5 |
21 |
16 |
1095 |
76 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
025 |
Podhorná Gabriela |
SVK 41 |
2 |
5 |
34 |
16 |
2140 |
47 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
010 |
Kačala Peter |
SVK 22 |
1 |
5 |
28 |
16 |
1720 |
57 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
021 |
Reingraber Juraj |
SVK 66 |
1 |
6 |
30 |
16 |
2244 |
53 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
103 |
366 |
Janka Melišová |
SVK 164429 |
22 |
6 |
24 |
17 |
1505 |
71 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
101 |
607 |
Brachtlová Vanda |
SVK 11 |
42 |
5 |
20 |
17 |
860 |
85 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
103 |
432 |
Ondrej Szitás |
SVK 18 |
31 |
6 |
27 |
17 |
1811 |
63 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
301 |
093 |
Peter Velebír |
SVK 16 |
1 |
6 |
43 |
17 |
3024 |
40 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
5 |
23 |
17 |
1160 |
74 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
424 |
Meliš Marek |
SVK 768 |
41 |
5 |
24 |
17 |
1255 |
71 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
236 |
Gossányi Marek |
SVK 7 |
1 |
3 |
19 |
17 |
447 |
89 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
237 |
Gossányiová Patrícia |
SVK 7 |
2 |
3 |
19 |
17 |
447 |
89 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
238 |
Šedo Pavol |
SVK 7 |
1 |
3 |
19 |
17 |
447 |
89 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
cze |
004 |
Ruttkay Michal |
SVK 7 |
1 |
3 |
19 |
17 |
447 |
89 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
239 |
Ruttkayová Hana |
SVK 7 |
2 |
3 |
19 |
17 |
447 |
89 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
ger |
006 |
Pawelke Roland |
SVK 7 |
1 |
3 |
19 |
17 |
447 |
89 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
5 |
28 |
17 |
1510 |
61 |
304 |
29.06.19 |
Domaša |
Čeršnička
|
316 |
184 |
Funk Peter |
SVK 38 |
21 |
5 |
17 |
17 |
505 |
100 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
203 |
364 |
Domiňák Matej |
SVK 16 |
41 |
2 |
19 |
17 |
252 |
89 |
5037 |
06.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Závod mladých nadějí
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 27 |
31 |
5 |
34 |
17 |
2010 |
50 |
5041 |
13.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Bambusová Regata
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SMR 12 |
32 |
6 |
86 |
17 |
4830 |
20 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
4 |
29 |
17 |
1272 |
59 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
003 |
Pollák Jozef |
SVK 31 |
1 |
5 |
22 |
17 |
1065 |
77 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
7 |
55 |
17 |
3927 |
31 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
001 |
Chrétien François |
FRA 4000 |
1 |
10 |
36 |
17 |
4270 |
47 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
002 |
Aubin Valérie |
FRA 4000 |
2 |
10 |
36 |
17 |
4270 |
47 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
fra |
003 |
Ollivier Aubin Lisa |
FRA 4000 |
2 |
10 |
36 |
17 |
4270 |
47 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
189 |
Matúš Suhotský |
SVK 176678 |
31 |
6 |
22 |
17 |
1278 |
77 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 27 |
31 |
6 |
49 |
17 |
3364 |
35 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
436 |
Hešková Karolína |
SVK 26 |
42 |
5 |
21 |
17 |
965 |
81 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
160 |
Jaš Peter |
SVK 35 |
31 |
6 |
25 |
17 |
1392 |
68 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
223 |
228 |
Zimáni Zuzana |
SVK 500 |
42 |
5 |
28 |
17 |
1590 |
61 |
6051 |
27.09.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Majstrovstvá ČR
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 215495 |
1 |
7 |
24 |
17 |
1755 |
71 |
5060 |
13.09.19 |
Nové Mlýny (CZE) |
MČR - MORAVIA SKIFF REGATA
|
110 |
447 |
Martin Peťko |
SVK 760 |
1 |
5 |
18 |
17 |
629 |
94 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
David František |
CZE 45 |
1 |
5 |
37 |
17 |
2195 |
46 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
013 |
Csörgő Jozef |
SVK 60 |
1 |
5 |
21 |
17 |
965 |
81 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Krouman Jaroslav |
CZE 12 |
1 |
5 |
34 |
17 |
2010 |
50 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
025 |
Podhorná Gabriela |
SVK 41 |
2 |
5 |
28 |
17 |
1590 |
61 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
cze |
001 |
David František |
CZE 45 |
1 |
6 |
30 |
17 |
2088 |
57 |
5007 |
19.04.19 |
Riva del Garda (ITA) |
37th Lake Garda Meeting Optimist class
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
6 |
90 |
18 |
4800 |
20 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
223 |
096 |
Michaela Pačinová |
SVK 196990 |
22 |
6 |
24 |
18 |
1356 |
75 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
448 |
Osuský Martin |
SVK 84 |
31 |
5 |
20 |
18 |
735 |
90 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
184 |
Funk Peter |
SVK 38 |
21 |
5 |
23 |
18 |
1035 |
78 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
5 |
24 |
18 |
1130 |
75 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
hun |
001 |
Ivaška František |
SVK 10 |
1 |
3 |
19 |
18 |
372 |
95 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
5 |
28 |
18 |
1385 |
64 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
218 |
Novák Tobias |
SVK 12 |
41 |
2 |
19 |
18 |
202 |
95 |
5035 |
21.06.19 |
Balatonfured (HUN) |
Rooster BYC Kupa Optimist 2019
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 331 |
32 |
6 |
96 |
18 |
4968 |
19 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 500 |
32 |
4 |
29 |
18 |
1172 |
62 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
301 |
094 |
Velebír Pavol |
SVK 33 |
1 |
5 |
22 |
18 |
940 |
82 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
444 |
Prokopcová Nina |
SVK 83 |
32 |
7 |
55 |
18 |
3752 |
33 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
001 |
Luca Fantin |
ITA 71 |
1 |
10 |
36 |
18 |
4020 |
50 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
002 |
Matteo Pitari |
ITA 71 |
1 |
10 |
36 |
18 |
4020 |
50 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
003 |
Massimo Stella |
ITA 71 |
2 |
10 |
36 |
18 |
4020 |
50 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 143 |
41 |
5 |
21 |
18 |
840 |
86 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
273 |
Melniček Peter |
SVK 88 |
1 |
6 |
25 |
18 |
1242 |
72 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
239 |
002 |
Bača Matej |
SVK 244 |
31 |
5 |
28 |
18 |
1465 |
64 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
hun |
001 |
Forai István |
HUN 13 |
1 |
5 |
37 |
18 |
2070 |
49 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
142 |
038 |
Fiedler Vladimir |
SVK 45 |
1 |
5 |
21 |
18 |
840 |
86 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
036 |
Száraz Juraj |
SVK 37 |
1 |
5 |
34 |
18 |
1885 |
53 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
002 |
Němcová Janette |
SVK 96 |
2 |
5 |
28 |
18 |
1465 |
64 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
002 |
Němcová Janette |
SVK 96 |
2 |
6 |
30 |
18 |
1938 |
60 |
5059 |
05.10.19 |
Lipno - Lipno nad Vltavou |
LIPENSKÝ KOTRMELEC
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
CZE 561 |
2 |
5 |
18 |
18 |
505 |
100 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
101 |
190 |
Hladný Roman |
SVK 14 |
1 |
6 |
26 |
19 |
1423 |
73 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
5 |
20 |
19 |
615 |
95 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
5 |
24 |
19 |
1010 |
79 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
204 |
Fábry Stanislav |
SVK 56 |
1 |
5 |
23 |
19 |
920 |
83 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
211 |
Botka Jozef |
SVK 2 |
1 |
3 |
19 |
19 |
303 |
100 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
212 |
Dobiš Michal |
SVK 2 |
1 |
3 |
19 |
19 |
303 |
100 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
213 |
Vajdička Martin |
SVK 2 |
1 |
3 |
19 |
19 |
303 |
100 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
214 |
Krajči Dušan |
SVK 2 |
1 |
3 |
19 |
19 |
303 |
100 |
403 |
11.05.19 |
Murter (CRO) |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
|
901 |
215 |
Kohút Tomáš |
SVK 2 |
1 |
3 |
19 |
19 |
303 |
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
5 |
28 |
19 |
1270 |
68 |
2001 |
01.07.19 |
Liptovská Mara |
Letný náborový tábor 1
|
223 |
220 |
Sihotský Šimon |
SVK 13 |
41 |
2 |
19 |
19 |
|
100 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
Sobota Tomasz |
POL 1606 |
41 |
4 |
29 |
19 |
1076 |
66 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
025 |
Kučinský Ľubomír |
SVK 25 |
1 |
5 |
22 |
19 |
825 |
86 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
114 |
Mika Viktor |
SVK 13142 |
31 |
7 |
55 |
19 |
3584 |
35 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
Astashev Yury |
RUS 105 |
1 |
10 |
36 |
19 |
3790 |
53 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
Balakireva Liubov |
RUS 105 |
2 |
10 |
36 |
19 |
3790 |
53 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
5 |
21 |
19 |
720 |
90 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
204 |
Fábry Stanislav |
SVK 56 |
1 |
6 |
25 |
19 |
1104 |
76 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
607 |
Brachtlová Vanda |
SVK 11 |
42 |
5 |
28 |
19 |
1345 |
68 |
5062 |
05.10.19 |
Prien am Chiemsee (GER) |
Chiemsee Inseln Marathon
|
316 |
003 |
Jozef POLLAK |
SVK 31 |
1 |
6 |
43 |
19 |
2734 |
44 |
5067 |
11.10.19 |
Garda Lake (ITA) |
2ND Autumn Meeting Trofeo Ezio Torboli
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
6 |
60 |
19 |
3602 |
32 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
002 |
Němcová Janette |
SVK 96 |
2 |
5 |
37 |
19 |
1950 |
51 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
002 |
Němcová Janette |
SVK 96 |
2 |
5 |
21 |
19 |
720 |
90 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
002 |
Němcová Janette |
SVK 96 |
2 |
5 |
34 |
19 |
1770 |
56 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
cze |
001 |
David František |
CZE 45 |
1 |
5 |
28 |
19 |
1345 |
68 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
006 |
Frkáň Peter |
SVK 181 |
1 |
6 |
30 |
19 |
1794 |
63 |
6001 |
18.01.19 |
Rogoznica (CRO) |
TUR Regata
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
3 |
19 |
19 |
303 |
100 |
6054 |
05.10.19 |
Agard (HUN) |
Majstrovstva Madarska RG 65
|
143 |
030 |
Medvecky Matej |
SVK 82 |
21 |
7 |
23 |
19 |
1288 |
83 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
3 |
86 |
20 |
2203 |
23 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
101 |
595 |
Alex Zdeněk Malina |
SVK 163051 |
21 |
6 |
60 |
20 |
3469 |
33 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
101 |
589 |
Karolína Sarah Simonová |
SVK 203056 |
32 |
6 |
24 |
20 |
1081 |
83 |
103 |
11.05.19 |
Senec |
Pohár mládeže
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
5 |
20 |
20 |
505 |
100 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
448 |
Osuský Martin |
SVK 84 |
31 |
5 |
24 |
20 |
900 |
83 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
160 |
Jaš Peter |
SVK 35 |
31 |
5 |
23 |
20 |
810 |
87 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
239 |
003 |
Bača Samuel |
SVK 2020 |
41 |
5 |
28 |
20 |
1155 |
71 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
JASTRZĄB HANNA |
POL 1110 |
42 |
4 |
29 |
20 |
988 |
69 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
269 |
Funk Peter |
SVK 38 |
1 |
5 |
22 |
20 |
710 |
91 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
7 |
55 |
20 |
3430 |
36 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
Grodzki Maciej |
POL 80 |
1 |
10 |
36 |
20 |
3560 |
56 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
Krawczak Jarosław |
POL 80 |
1 |
10 |
36 |
20 |
3560 |
56 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
003 |
Myczko Robert |
POL 80 |
1 |
10 |
36 |
20 |
3560 |
56 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
SVK 2207 |
41 |
6 |
49 |
20 |
2941 |
41 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
5 |
21 |
20 |
610 |
95 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
268 |
Petrík Radovan |
SVK 87 |
1 |
6 |
25 |
20 |
972 |
80 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
5 |
28 |
20 |
1235 |
71 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
316 |
066 |
Peter Beranek |
SVK 46 |
1 |
7 |
28 |
20 |
1730 |
71 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
Minař Roman |
CZE 47 |
1 |
5 |
37 |
20 |
1840 |
54 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
010 |
Kačala Peter |
SVK 22 |
1 |
5 |
34 |
20 |
1655 |
59 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
cze |
001 |
Pikner Pavel |
CZE 124 |
1 |
5 |
21 |
20 |
610 |
95 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
037 |
Berecová Dana |
SVK 71 |
2 |
5 |
28 |
20 |
1235 |
71 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
cze |
001 |
Kutišová Lucie |
CZE 184 |
2 |
6 |
30 |
20 |
1662 |
67 |
6009 |
03.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Pálavská regata
|
101 |
306 |
Holák Andrej |
SVK 470 |
1 |
6 |
26 |
21 |
1163 |
81 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
5 |
24 |
21 |
795 |
88 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
260 |
Piquet Guillermo Thomas |
SVK 30 |
31 |
5 |
23 |
21 |
705 |
91 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
441 |
Sopúchová Emma Mária |
SVK 13 |
42 |
5 |
28 |
21 |
1050 |
75 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
101 |
607 |
Brachtlová Vanda |
SVK 11 |
42 |
4 |
29 |
21 |
904 |
72 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
204 |
Fábry Stanislav |
SVK 56 |
1 |
5 |
22 |
21 |
605 |
95 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
201 |
Lichvár Oliver |
SVK 986 |
31 |
7 |
55 |
21 |
3283 |
38 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
Kuczyński Jacek |
POL 82 |
1 |
10 |
36 |
21 |
3350 |
58 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
Antczak Kuczyńska Alicja |
POL 82 |
2 |
10 |
36 |
21 |
3350 |
58 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
003 |
Kuczyński Damian |
POL 82 |
1 |
10 |
36 |
21 |
3350 |
58 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
223 |
136 |
Leo Slosiar |
SVK 49 |
31 |
7 |
31 |
21 |
1891 |
68 |
108 |
14.09.19 |
Gabčíkovo |
Pohár SNP
|
105 |
315 |
Stoláriková Lucia |
SVK 535 |
42 |
5 |
21 |
21 |
505 |
100 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
184 |
Funk Peter |
SVK 38 |
21 |
6 |
25 |
21 |
|
84 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
157 |
Melniček Peter |
SVK 47 |
21 |
6 |
25 |
21 |
724 |
84 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
159 |
Beránková Lenka |
SVK 49 |
22 |
6 |
25 |
21 |
724 |
84 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
316 |
269 |
Funk Peter |
SVK 83 |
1 |
6 |
25 |
21 |
724 |
84 |
311 |
14.09.19 |
Domaša |
Supercup Slovensko
|
ukr |
001 |
Dulo Viktor |
UKR 69 |
11 |
6 |
25 |
21 |
|
84 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
213 |
133 |
Juris Marek |
SVK 171 |
41 |
5 |
28 |
21 |
1130 |
75 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
316 |
066 |
Peter Beranek |
SVK 46 |
1 |
6 |
43 |
21 |
2473 |
49 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
Hyk Jan |
CZE 134 |
1 |
5 |
37 |
21 |
1735 |
57 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
David František |
CZE 45 |
1 |
5 |
34 |
21 |
1550 |
62 |
504 |
08.06.19 |
Rohožnik |
SP 3 RG 65
|
143 |
039 |
Schmidt Robert |
SVK 21 |
1 |
5 |
21 |
21 |
505 |
100 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
027 |
Liška Miroslav |
SVK 49 |
1 |
5 |
28 |
21 |
1130 |
75 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
010 |
Kačala Peter |
SVK 22 |
1 |
6 |
30 |
21 |
1536 |
70 |
6054 |
05.10.19 |
Agard (HUN) |
Majstrovstva Madarska RG 65
|
143 |
032 |
Medvecky Tomaš |
SVK 92 |
21 |
7 |
23 |
21 |
984 |
91 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
5 |
24 |
22 |
695 |
92 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
142 |
Mikler Ľubomír |
SVK 52 |
1 |
5 |
23 |
22 |
600 |
96 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 500 |
32 |
5 |
28 |
22 |
950 |
79 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
4 |
29 |
22 |
824 |
76 |
309 |
03.08.19 |
Domaša |
Lenivé kapre
|
316 |
159 |
Beránková Lenka |
SVK 49 |
22 |
5 |
22 |
22 |
505 |
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
110 |
458 |
Siebert Peter |
SVK 458 |
31 |
7 |
55 |
22 |
3143 |
40 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
lat |
001 |
Smoljakov Vladimir |
LAT 311 |
1 |
10 |
36 |
22 |
3150 |
61 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
lat |
002 |
Lakstigala Nikita |
LAT 311 |
1 |
10 |
36 |
22 |
3150 |
61 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
lat |
003 |
Antonov Vladimir |
LAT 311 |
1 |
10 |
36 |
22 |
3150 |
61 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
103 |
436 |
Hešková Karolína |
SVK 26 |
42 |
5 |
28 |
22 |
1030 |
79 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
021 |
Reingraber Juraj |
SVK 66 |
1 |
5 |
37 |
22 |
1635 |
59 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
021 |
Reingraber Juraj |
SVK 66 |
1 |
5 |
34 |
22 |
1450 |
65 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
cze |
001 |
Petr Jozef |
CZE 166 |
1 |
5 |
28 |
22 |
1030 |
79 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
037 |
Berecová Dana |
SVK 71 |
2 |
6 |
30 |
22 |
1416 |
73 |
6054 |
05.10.19 |
Agard (HUN) |
Majstrovstva Madarska RG 65
|
143 |
029 |
Medvecky Juraj |
SVK 1 |
1 |
7 |
23 |
22 |
842 |
96 |
6014 |
13.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Raceboard European Championship
|
316 |
022 |
Hesko Marcel |
SVK 4 |
1 |
9 |
78 |
23 |
5682 |
29 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
106 |
181 |
Holák Adam |
CRO 111 |
41 |
5 |
24 |
23 |
595 |
96 |
303 |
25.05.19 |
Domaša |
Májova regata
|
316 |
207 |
Jaš Jakub |
SVK 36 |
41 |
5 |
23 |
23 |
505 |
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
101 |
607 |
Brachtlová Vanda |
SVK 11 |
42 |
5 |
28 |
23 |
855 |
82 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
227 |
Jančuška Jakub |
SVK 1 |
41 |
4 |
29 |
23 |
744 |
79 |
6040 |
02.08.19 |
Olešná (CZE) |
Interpohár
|
103 |
438 |
Ema Vargová |
SVK 81 |
42 |
6 |
24 |
23 |
717 |
96 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Kováč Vladimír |
CZE 772 |
41 |
7 |
55 |
23 |
3003 |
42 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ger |
001 |
Salakhutdinova, Anastasiia |
GER 470 |
2 |
10 |
36 |
23 |
2960 |
64 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ger |
002 |
Balenko, Pavel |
GER 470 |
1 |
10 |
36 |
23 |
2960 |
64 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ger |
003 |
Brenscheidt, Björn |
GER 470 |
1 |
10 |
36 |
23 |
2960 |
64 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
105 |
315 |
Stoláriková Lucia |
SVK 535 |
42 |
5 |
28 |
23 |
930 |
82 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
036 |
Száraz Juraj |
SVK 37 |
1 |
5 |
37 |
23 |
1535 |
62 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
142 |
030 |
Petráš Ján |
SVK 447 |
1 |
5 |
34 |
23 |
1355 |
68 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
142 |
038 |
Fiedler Vladimir |
SVK 45 |
1 |
5 |
28 |
23 |
930 |
82 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
013 |
Csörgő Jozef |
SVK 60 |
1 |
6 |
30 |
23 |
1296 |
77 |
6002 |
19.01.19 |
Rogoznica (CRO) |
IOM Regatta
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
5 |
31 |
23 |
1153 |
74 |
6054 |
05.10.19 |
Agard (HUN) |
Majstrovstva Madarska RG 65
|
143 |
031 |
Medvecky Daniel |
SVK 65 |
31 |
7 |
23 |
23 |
707 |
100 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
326 |
039 |
Strapáčová Petra |
SVK 44 |
2 |
5 |
45 |
23 |
1962 |
51 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
202 |
118 |
Michal Rolik |
SVK 2207 |
41 |
3 |
86 |
24 |
1966 |
28 |
264 |
24.05.19 |
Liptovská Mara |
Májová regata - Bambino Cup
|
103 |
447 |
Hodosi Tomáš |
SVK 1 |
41 |
5 |
24 |
24 |
505 |
100 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
5 |
28 |
24 |
760 |
86 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
229 |
Zimáni Ján |
SVK 8 |
31 |
4 |
29 |
24 |
672 |
83 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
105 |
314 |
Stolárik Ladislav |
SVK 533 |
31 |
7 |
55 |
24 |
2877 |
44 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
001 |
Vanelli Matteo |
ITA 80 |
1 |
10 |
36 |
24 |
2770 |
67 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
002 |
Carloia Lorenzo |
ITA 80 |
1 |
10 |
36 |
24 |
2770 |
67 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
003 |
Aggio Veronica |
ITA 80 |
2 |
10 |
36 |
24 |
2770 |
67 |
6045 |
29.08.19 |
Rozkoš (CZE) |
M ČR Raceboard a BIC Techno
|
103 |
428 |
Jakub Pribylka |
SVK 40 |
31 |
7 |
31 |
24 |
1485 |
77 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
239 |
003 |
Bača Samuel |
SVK 700 |
41 |
5 |
28 |
24 |
840 |
86 |
6055 |
18.10.19 |
Portorož (SLO) |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
|
223 |
110 |
Oliver Brestovský |
SVK 541 |
41 |
7 |
169 |
24 |
6641 |
14 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
142 |
038 |
Fiedler Vladimir |
SVK 45 |
1 |
5 |
37 |
24 |
1445 |
65 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
cze |
001 |
Pikner Pavel |
CZE 124 |
1 |
5 |
34 |
24 |
1260 |
71 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
cze |
001 |
Kutišová Lucie |
CZE 184 |
2 |
5 |
28 |
24 |
840 |
86 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
cze |
001 |
Křemen Radoš |
CZE 175 |
1 |
6 |
30 |
24 |
1188 |
80 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
223 |
096 |
Michaela Pačinová |
SVK 176678 |
22 |
6 |
61 |
25 |
2930 |
41 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
239 |
002 |
Bača Matej |
SVK 244 |
31 |
5 |
28 |
25 |
670 |
89 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
316 |
151 |
Milan Duchnovský |
SVK 26 |
1 |
6 |
43 |
25 |
2019 |
58 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
223 |
217 |
Lichvár Adam |
SVK 7 |
41 |
4 |
29 |
25 |
600 |
86 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
424 |
Meliš Marek |
SVK 768 |
41 |
7 |
55 |
25 |
2751 |
45 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ger |
001 |
Ringelmann Johann |
GER 131 |
1 |
10 |
36 |
25 |
2590 |
69 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ger |
002 |
Vvedenskaia Ekaterina |
GER 131 |
2 |
10 |
36 |
25 |
2590 |
69 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ger |
003 |
Vvedenskii Mikhail |
GER 131 |
1 |
10 |
36 |
25 |
2590 |
69 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
328 |
002 |
Vladimír Fedorík |
SVK 21 |
1 |
5 |
45 |
25 |
1781 |
56 |
6059 |
20.09.19 |
Nove Mlyny (CZ) |
Mezinárodní Mistrovství ČR v lodní třídě finn
|
101 |
321 |
Róbert Poór |
SVK 5 |
1 |
7 |
31 |
25 |
1361 |
81 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
317 |
046 |
Marián Mana |
SVK 21 |
1 |
5 |
45 |
25 |
1781 |
56 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
325 |
003 |
Martin Kolesár |
SVK 21 |
1 |
5 |
45 |
25 |
1781 |
56 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
326 |
001 |
Juraj Potucký |
SVK 21 |
1 |
5 |
45 |
25 |
1781 |
56 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
328 |
013 |
Jozef Kuročka |
SVK 21 |
1 |
5 |
45 |
25 |
1781 |
56 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
328 |
019 |
Adrian Takáč |
SVK 21 |
1 |
5 |
45 |
25 |
1781 |
56 |
5004 |
07.04.19 |
Murter (CRO) |
Velikonocni regata
|
328 |
020 |
Juraj Pálka |
SVK 21 |
1 |
5 |
45 |
25 |
1781 |
56 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
5 |
28 |
25 |
750 |
89 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
008 |
Koššuth Karol |
SVK 34 |
1 |
5 |
37 |
25 |
1355 |
68 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
142 |
038 |
Fiedler Vladimir |
SVK 45 |
1 |
5 |
34 |
25 |
1175 |
74 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
028 |
Bokor František |
SVK 43 |
1 |
5 |
28 |
25 |
750 |
89 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
018 |
Debnár Ján |
SVK 39 |
1 |
6 |
30 |
25 |
1080 |
83 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
SVK 2207 |
41 |
6 |
94 |
26 |
3955 |
28 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
213 |
133 |
Juris Marek |
SVK 171 |
41 |
5 |
28 |
26 |
585 |
93 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
101 |
623 |
Schmidt Monika |
SVK 111 |
42 |
4 |
29 |
26 |
532 |
90 |
6035 |
13.07.19 |
Gdynia (POL) |
49th Youth Sailing World Championships
|
316 |
166 |
Robert Kubín |
SVK 2 |
21 |
10 |
29 |
26 |
1484 |
90 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Kováč Richard |
CZE 810 |
42 |
7 |
55 |
26 |
2632 |
47 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
001 |
Slavomir Rodhe |
POL 66 |
1 |
10 |
36 |
26 |
2420 |
72 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
002 |
Maja Grodzka |
POL 66 |
1 |
10 |
36 |
26 |
2420 |
72 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
pol |
003 |
Maroslav Mikolajczak |
POL 66 |
1 |
10 |
36 |
26 |
2420 |
72 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 143 |
41 |
5 |
28 |
26 |
665 |
93 |
5065 |
05.10.19 |
Trieste (ITA) |
Barcolana 2019
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 12 |
32 |
6 |
157 |
26 |
5292 |
17 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
029 |
Medveczky Juraj |
SVK 01 |
1 |
5 |
37 |
26 |
1270 |
70 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
031 |
Medveczky Daniel |
SVK 65 |
31 |
5 |
34 |
26 |
1090 |
76 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
cze |
001 |
Pikner Pavel |
CZE 124 |
1 |
5 |
28 |
26 |
665 |
93 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
022 |
Reingraber Matúš |
SVK 58 |
41 |
6 |
30 |
26 |
978 |
87 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
195 |
Sofia Valentinyova |
SVK 38 |
42 |
6 |
94 |
27 |
3857 |
29 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
5 |
28 |
27 |
505 |
96 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
316 |
025 |
Kučinský Lubomír |
SVK 25 |
1 |
6 |
43 |
27 |
1819 |
63 |
5036 |
08.06.19 |
Nové Mlýny (CZE) |
Modrý Hrozen Q
|
105 |
314 |
Ladislav Stolárik |
SVK 533 |
31 |
6 |
72 |
27 |
3162 |
38 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
SZKLARSKA JULIA |
POL 1899 |
42 |
4 |
29 |
27 |
468 |
93 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Hejnová Karolina |
CZE 318 |
42 |
7 |
55 |
27 |
2520 |
49 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
326 |
001 |
Potucký Juraj |
SVK 41 |
1 |
10 |
36 |
27 |
2260 |
75 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
326 |
002 |
Potucký Martin |
SVK 41 |
1 |
10 |
36 |
27 |
2260 |
75 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
326 |
003 |
Kudelás Ľuboš |
SVK 41 |
1 |
10 |
36 |
27 |
2260 |
75 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 654 |
31 |
3 |
101 |
27 |
2022 |
27 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
101 |
623 |
Schmidt Monika |
SVK 111 |
42 |
5 |
28 |
27 |
585 |
96 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
024 |
Šauša Ondrej |
SVK 18 |
1 |
5 |
37 |
27 |
1190 |
73 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
008 |
Koššuth Karol |
SVK 34 |
1 |
5 |
34 |
27 |
1005 |
79 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
022 |
Reingraber Matúš |
SVK 58 |
41 |
5 |
28 |
27 |
585 |
96 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
012 |
Polak Jakub |
SVK 196 |
31 |
6 |
30 |
27 |
882 |
90 |
251 |
01.06.19 |
Liptovská Mara |
Júnová regata - PLM
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
5 |
28 |
28 |
|
100 |
5037 |
06.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Závod mladých nadějí
|
223 |
136 |
Leo Slosiar |
SVK 49 |
31 |
5 |
34 |
28 |
927 |
82 |
5037 |
06.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Závod mladých nadějí
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
3 |
47 |
28 |
978 |
60 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
pol |
001 |
Budzik Wiktoria |
POL 812 |
32 |
4 |
29 |
28 |
404 |
97 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 517 |
42 |
7 |
55 |
28 |
2408 |
51 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
234 |
003 |
Hajdučík Matej |
SVK 20 |
1 |
10 |
36 |
28 |
2100 |
78 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
018 |
Kelemen Martin |
SVK 20 |
1 |
10 |
36 |
28 |
2100 |
78 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
020 |
Vaňo Boris |
SVK 20 |
11 |
10 |
36 |
28 |
2100 |
78 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
147 |
Tamara Brestovská |
SVK 517 |
42 |
6 |
49 |
28 |
2064 |
57 |
110 |
28.09.19 |
Gabčíkovo |
Jesenná regeta
|
xxx |
001 |
Skuráková Olívia |
XXX 631 |
42 |
5 |
28 |
28 |
505 |
100 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
030 |
Medveczky Matej |
SVK 82 |
21 |
5 |
37 |
28 |
1110 |
76 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
022 |
Reingraber Matúš |
SVK 58 |
41 |
5 |
34 |
28 |
925 |
82 |
503 |
11.05.19 |
Čierna voda (Galanta) |
SP 2 RG 65
|
143 |
039 |
Schmidt Robert |
SVK 21 |
1 |
5 |
28 |
28 |
505 |
100 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
008 |
Koššuth Karol |
SVK 34 |
1 |
6 |
30 |
28 |
786 |
93 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
223 |
116 |
Alexander Miškov |
SVK 192635 |
21 |
6 |
61 |
29 |
2544 |
48 |
256 |
19.07.19 |
Liptovská Mara |
Limar Cup - Interpohar
|
110 |
458 |
Siebert Peter |
SVK 888 |
31 |
4 |
29 |
29 |
|
100 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Bělunková Tatiana |
CZE 833 |
42 |
7 |
55 |
29 |
2303 |
53 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
Moskovtsev Konstantin |
RUS 177 |
1 |
10 |
36 |
29 |
1950 |
81 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
003 |
Ryzmenkov Pavel |
RUS 177 |
1 |
10 |
36 |
29 |
1950 |
81 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
Murova Daria |
RUS 177 |
2 |
10 |
36 |
29 |
1950 |
81 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
028 |
Bokor František |
SVK 43 |
1 |
5 |
37 |
29 |
1035 |
78 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
027 |
Liška Miroslav |
SVK 49 |
1 |
5 |
34 |
29 |
850 |
85 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
007 |
Frkáň Andrej |
SVK 1181 |
11 |
6 |
30 |
29 |
696 |
97 |
6024 |
17.06.19 |
Wagrowiec (POL) |
XX Majstrovstva sveta NAVIGA F5-E
|
143 |
004 |
Jankovič Jozef |
SVK 16 |
1 |
10 |
37 |
29 |
2068 |
78 |
5012 |
17.04.19 |
Riva del garda (ITA) |
5 Country cup 2019
|
101 |
618 |
Sára Hruskova |
SVK 331 |
32 |
6 |
34 |
30 |
932 |
88 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
445 |
Prokopcová Adela |
SVK 82 |
42 |
7 |
55 |
30 |
2198 |
55 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
GALKIN ROMAN |
RUS 123 |
1 |
10 |
36 |
30 |
1800 |
83 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
003 |
KORSHUNOV DMITRY |
RUS 123 |
1 |
10 |
36 |
30 |
1800 |
83 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
KORSHUNOV SERGEY |
RUS 123 |
1 |
10 |
36 |
30 |
1800 |
83 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
aut |
001 |
Priker Helmut |
AUT 22 |
1 |
5 |
37 |
30 |
960 |
81 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
040 |
Blaschke Oto |
SVK 52 |
1 |
5 |
34 |
30 |
775 |
88 |
505 |
06.07.19 |
VD Hrabovo |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
|
143 |
035 |
Šust David |
SVK 36 |
41 |
6 |
30 |
30 |
606 |
100 |
5009 |
22.02.19 |
Opatija (CRO) |
Carnival Cup 2019
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 12 |
32 |
5 |
57 |
31 |
1828 |
54 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
187 |
Bartánusová Barbora |
SVK 500 |
32 |
7 |
55 |
31 |
2100 |
56 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
317 |
046 |
Mana Marian |
SVK 98 |
1 |
10 |
36 |
31 |
1660 |
86 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
328 |
001 |
Kurej Ľuboš |
SVK 98 |
1 |
10 |
36 |
31 |
1660 |
86 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
325 |
020 |
Hospodár Pavol |
SVK 98 |
1 |
10 |
36 |
31 |
1660 |
86 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
cze |
001 |
Pikner Pavel |
CZE 124 |
1 |
5 |
37 |
31 |
890 |
84 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
013 |
Csörgő Jozef |
SVK 60 |
1 |
5 |
34 |
31 |
705 |
91 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
114 |
Viktor Mika |
SVK 13142 |
31 |
6 |
94 |
32 |
3414 |
34 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Paigerová Nina |
CZE 808 |
42 |
7 |
55 |
32 |
2002 |
58 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
105 |
308 |
Nemček Martin |
SVK 52 |
1 |
10 |
36 |
32 |
1520 |
89 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
105 |
354 |
Urbánek Ján |
SVK 52 |
1 |
10 |
36 |
32 |
1520 |
89 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
215 |
003 |
Ružička Pavel |
SVK 52 |
1 |
10 |
36 |
32 |
1520 |
89 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
022 |
Reingraber Matúš |
SVK 58 |
41 |
5 |
37 |
32 |
820 |
86 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
029 |
Medveczky Juraj |
SVK 70 |
1 |
5 |
34 |
32 |
635 |
94 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
223 |
229 |
Zimáni Ján |
SVK 381 |
31 |
7 |
55 |
33 |
1911 |
60 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
001 |
Marco D’Alba |
ITA 5098 |
1 |
10 |
36 |
33 |
1390 |
92 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
002 |
Mauro Zennaro |
ITA 5098 |
1 |
10 |
36 |
33 |
1390 |
92 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
ita |
003 |
Francesca Volpato |
ITA 5098 |
2 |
10 |
36 |
33 |
1390 |
92 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
229 |
Ján Zimáni |
SVK 13142 |
31 |
6 |
49 |
33 |
1636 |
67 |
6013 |
11.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Věstonická Venuše - Czech supercup
|
316 |
159 |
Peter Beranek |
SVK 49 |
22 |
6 |
43 |
33 |
1296 |
77 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
031 |
Medveczky Daniel |
SVK 65 |
31 |
5 |
37 |
33 |
755 |
89 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
030 |
Medveczky Matej |
SVK 82 |
21 |
5 |
34 |
33 |
570 |
97 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
607 |
Brachtlová Vanda |
SVK 11 |
42 |
7 |
55 |
34 |
1820 |
62 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
030 |
Stopka Martin |
SVK 101 |
1 |
10 |
36 |
34 |
1260 |
94 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
224 |
102 |
Benedikovic Boris |
SVK 101 |
1 |
10 |
36 |
34 |
1260 |
94 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
022 |
Beneš Matej |
SVK 101 |
1 |
10 |
36 |
34 |
1260 |
94 |
508 |
19.10.19 |
Štrkovec |
SP 4 RG 65
|
143 |
035 |
Šust David |
SVK 36 |
41 |
5 |
34 |
34 |
505 |
100 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
010 |
Kačala Peter |
SVK 22 |
1 |
5 |
37 |
34 |
690 |
92 |
6014 |
13.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Raceboard European Championship
|
301 |
093 |
Peter Velebír |
SVK 16 |
1 |
9 |
78 |
35 |
4041 |
45 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
239 |
002 |
Bača Matej |
SVK 700 |
31 |
7 |
55 |
35 |
1729 |
64 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
032 |
Marynčák Miroslav |
SVK 71 |
1 |
10 |
36 |
35 |
1130 |
97 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
033 |
Arendáš Andrej |
SVK 71 |
1 |
10 |
36 |
35 |
1130 |
97 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
238 |
034 |
Marková Anna |
SVK 71 |
2 |
10 |
36 |
35 |
1130 |
97 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
035 |
Šust David |
SVK 36 |
41 |
5 |
37 |
35 |
595 |
95 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
023 |
Kratkoczky Ivan |
SVK 62 |
1 |
5 |
37 |
35 |
595 |
95 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
105 |
314 |
Ladislav Stolárik |
SVK 533 |
31 |
6 |
94 |
36 |
3107 |
38 |
6021 |
08.06.19 |
Neusiedler (AUT) |
Spring cup
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
5 |
52 |
36 |
1304 |
69 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
133 |
Juris Marek |
SVK 171 |
41 |
7 |
55 |
36 |
1645 |
65 |
5047 |
20.07.19 |
Ferto tó (HUN) |
Decathlon kupa
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 331 |
32 |
6 |
114 |
36 |
3610 |
32 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
001 |
Mitrofanov Victor |
RUS 46 |
1 |
10 |
36 |
36 |
1010 |
100 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
002 |
Krishtafovich Yuri |
RUS 46 |
1 |
10 |
36 |
36 |
1010 |
100 |
258 |
17.08.19 |
Liptovská Mara |
43th Micro cup - World cup
|
rus |
003 |
Katasonov Boris |
RUS 46 |
1 |
10 |
36 |
36 |
1010 |
100 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
3 |
101 |
36 |
1647 |
36 |
5049 |
15.08.19 |
Wolfgangsee (AUT) |
Laser Grand Prix
|
103 |
429 |
Peter Dominik Lackó |
SVK 171691 |
31 |
7 |
46 |
36 |
1452 |
78 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
106 |
181 |
Holák Adam |
SVK 143 |
41 |
7 |
55 |
37 |
1561 |
67 |
502 |
13.04.19 |
Senec |
SP 1 RG 65
|
143 |
032 |
Medveczky Tomáš |
SVK 92 |
21 |
5 |
37 |
37 |
505 |
100 |
5002 |
01.03.19 |
Split (CRO) |
OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019
|
101 |
601 |
Oliver Krivosudský |
SVK 1000 |
31 |
5 |
59 |
38 |
1460 |
64 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
111 |
Alex Brestovský |
SVK 111 |
41 |
6 |
94 |
38 |
2966 |
40 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
105 |
Benčeková Dagmara |
SVK 735 |
32 |
7 |
55 |
38 |
1477 |
69 |
5074 |
01.11.19 |
Lago di Garda (ITA) |
Halloween Cup
|
232 |
022 |
Livia Holešová |
SVK 275 |
42 |
6 |
114 |
38 |
3469 |
33 |
6035 |
13.07.19 |
Gdynia (POL) |
49th Youth Sailing World Championships
|
103 |
366 |
Janka Melišová |
SVK 164429 |
22 |
10 |
47 |
39 |
1820 |
83 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
438 |
Vargová Ema |
SVK 81 |
42 |
7 |
55 |
39 |
1400 |
71 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
103 |
432 |
Szitás Ondrej |
SVK 18 |
31 |
3 |
101 |
39 |
1543 |
39 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
239 |
002 |
Matej Bača |
SVK 244 |
31 |
6 |
49 |
39 |
1201 |
80 |
6055 |
18.10.19 |
Portorož (SLO) |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
7 |
169 |
39 |
5165 |
23 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
105 |
315 |
Stoláriková Lucia |
SVK 535 |
42 |
7 |
55 |
40 |
1323 |
73 |
5069 |
02.11.19 |
Balaton (AUS) |
XIII. EL Yacht der Kupa
|
142 |
014 |
Attila Bartáloš |
HUN 70 |
1 |
3 |
98 |
40 |
1470 |
41 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
223 |
092 |
Jakub Oršula |
SVK 148617 |
21 |
6 |
61 |
41 |
1641 |
67 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 331 |
32 |
6 |
94 |
41 |
2768 |
44 |
5037 |
06.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Závod mladých nadějí
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
3 |
47 |
41 |
481 |
87 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
436 |
Hešková Karolína |
SVK 26 |
42 |
7 |
55 |
41 |
1246 |
75 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
223 |
228 |
Zuzana Zimáni |
SVK 500 |
42 |
6 |
49 |
41 |
1070 |
84 |
5039 |
26.06.19 |
Kiel (GER) |
Kieler Woche
|
103 |
366 |
Melišová Jana |
SVK 164429 |
22 |
7 |
44 |
42 |
848 |
95 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
130 |
Kozlovský Richard |
SVK 6543 |
41 |
7 |
55 |
42 |
1176 |
76 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
103 |
366 |
Jana Melišová |
SVK 164429 |
22 |
6 |
60 |
43 |
1474 |
72 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
107 |
Valéria Kocanová |
SVK 905 |
42 |
6 |
94 |
43 |
2644 |
46 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
150 |
Rusnák Oliver |
SVK = |
41 |
7 |
55 |
43 |
1106 |
78 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
103 |
361 |
Michaela Kecskesová |
SVK 207187 |
12 |
6 |
60 |
44 |
1414 |
73 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
134 |
Trabalíková Timea |
SVK x |
32 |
7 |
55 |
44 |
1036 |
80 |
5048 |
09.05.19 |
Torbole (ITA) |
Europa Cup Italy
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 218491 |
1 |
6 |
58 |
44 |
1326 |
76 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
239 |
003 |
Samuel Bača |
SVK 700 |
41 |
6 |
49 |
44 |
886 |
90 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
103 |
428 |
Jakub Pribylka |
SVK 59 |
31 |
6 |
94 |
45 |
2525 |
48 |
6014 |
13.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Raceboard European Championship
|
316 |
166 |
Robert Kubín |
SVK 22 |
21 |
9 |
78 |
45 |
3059 |
58 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
239 |
003 |
Bača Samuel |
SVK 244 |
41 |
7 |
55 |
45 |
966 |
82 |
6048 |
06.09.19 |
Zarzecze (POL) |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
|
213 |
133 |
Marek Juris |
SVK 171 |
41 |
6 |
49 |
45 |
828 |
92 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
151 |
Iliev Ľubomír |
SVK 10002 |
41 |
7 |
55 |
46 |
896 |
84 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
232 |
022 |
Holešová Lívia |
SVK 275 |
42 |
3 |
101 |
46 |
1328 |
46 |
5054 |
06.09.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstvá Maďarska + LASER EUROPA CUP
|
223 |
096 |
Michaela Pačinová |
SVK 196990 |
22 |
7 |
50 |
46 |
960 |
92 |
5049 |
15.08.19 |
Wolfgangsee (AUT) |
Laser Grand Prix
|
101 |
589 |
Karilína Simonová |
SVK 151092 |
32 |
7 |
46 |
46 |
707 |
100 |
6037 |
20.07.19 |
Lago di Como, Colico (ITA |
58th Vaurien World Championship
|
223 |
003 |
Adam Brestovsky |
SVK 28636 |
1 |
10 |
78 |
47 |
3210 |
60 |
6037 |
20.07.19 |
Lago di Como, Colico (ITA |
58th Vaurien World Championship
|
223 |
111 |
Alex Brestovsky |
SVK 28636 |
41 |
10 |
78 |
47 |
3210 |
60 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
101 |
623 |
Schmidt Monika |
SVK 111 |
42 |
7 |
55 |
47 |
833 |
85 |
6014 |
13.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Raceboard European Championship
|
316 |
151 |
Milan Duchnovský |
SVK 26 |
1 |
9 |
78 |
48 |
2807 |
62 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
110 |
470 |
Pálka David |
SVK 918 |
41 |
7 |
55 |
48 |
770 |
87 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
101 |
601 |
Oliver Krivosudsky |
SVK 1000 |
31 |
3 |
86 |
49 |
1036 |
57 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
103 |
429 |
Peter Dominik Lacko |
SVK 185647 |
31 |
6 |
61 |
49 |
1177 |
80 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
147 |
Tamara Brestovská |
SVK 517 |
42 |
6 |
94 |
49 |
2304 |
52 |
6033 |
06.07.19 |
Wamemunde (GER) |
Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships
|
316 |
151 |
Milan DUCHNOVSKY |
SVK 26 |
1 |
10 |
78 |
49 |
3029 |
63 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
cze |
001 |
Fanfrlová Markéta |
CZE 800 |
42 |
7 |
55 |
49 |
|
89 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
pol |
001 |
Nikolaj Farana |
POL 1682 |
41 |
7 |
55 |
49 |
|
89 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
pol |
001 |
Farana Henryk |
POL 1693 |
41 |
7 |
55 |
49 |
|
89 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
125 |
Benčeková Diana |
SVK 1 |
42 |
7 |
55 |
49 |
|
89 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
103 |
428 |
Pribylka Jakub |
SVK 59 |
31 |
7 |
55 |
49 |
|
89 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
110 |
469 |
Kupec Matej |
SVK 118 |
41 |
7 |
55 |
49 |
707 |
89 |
201 |
09.08.19 |
Orava |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
|
213 |
116 |
Mokošáková Barbora |
SVK 10576 |
42 |
7 |
55 |
49 |
|
89 |
5058 |
04.10.19 |
BalatonFuzfo (HUN) |
Ada-Bau Kupa 2019
|
232 |
022 |
Lívia Holešová |
SVK 275 |
42 |
6 |
110 |
49 |
2713 |
45 |
6014 |
13.05.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
Raceboard European Championship
|
316 |
066 |
Peter Beranek |
SVK 46 |
1 |
9 |
78 |
49 |
2726 |
63 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
101 |
618 |
Sara Hruskova |
SVK 12 |
32 |
3 |
86 |
51 |
984 |
59 |
5034 |
01.07.19 |
Balatonfoldvár (HUN) |
Csoki Kupa 2019
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 331 |
32 |
6 |
106 |
52 |
2462 |
49 |
5005 |
19.04.19 |
Izola (SLO) |
Izola Spring Cup 2019
|
101 |
589 |
Karolina Sarah Simonová |
SVK 151092 |
32 |
6 |
61 |
54 |
924 |
89 |
5039 |
26.06.19 |
Kiel (GER) |
Kieler Woche
|
103 |
313 |
Andel Michal |
SVK 218491 |
1 |
10 |
60 |
54 |
1468 |
90 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
103 |
428 |
Pribylka Jakub |
SVK 59 |
31 |
3 |
101 |
54 |
1119 |
53 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
6 |
94 |
55 |
2003 |
59 |
5024 |
14.06.19 |
Hamburg, Alster (GER) |
Helga Cup
|
105 |
325 |
Alena Kunicová |
WOB |
2 |
5 |
76 |
57 |
1130 |
75 |
6055 |
18.10.19 |
Portorož (SLO) |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
SVK 2058 |
41 |
7 |
169 |
57 |
4011 |
34 |
5003 |
05.04.19 |
Rybnik (POL) |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
|
232 |
022 |
Livia Holesova |
SVK 1275 |
42 |
3 |
86 |
58 |
816 |
67 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
103 |
444 |
Nina Prokopcová |
SVK 83 |
32 |
6 |
94 |
60 |
1776 |
64 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
232 |
022 |
Livia Holešová |
SVK 275 |
42 |
6 |
94 |
61 |
1733 |
65 |
5041 |
13.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Bambusová Regata
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
6 |
86 |
61 |
1501 |
71 |
5055 |
20.09.19 |
Crikvenica (CRO) |
Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
3 |
128 |
63 |
1227 |
49 |
6055 |
18.10.19 |
Portorož (SLO) |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
|
103 |
444 |
Nina Prokopcová |
SVK 82 |
32 |
7 |
169 |
63 |
3707 |
37 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
101 |
618 |
Sara Hrušková |
SVK 12 |
32 |
7 |
133 |
65 |
2884 |
49 |
5073 |
26.10.19 |
Split (CRO) |
2019 Under-21 Laser World Championship
|
103 |
366 |
Jana Melišová |
SVK 164429 |
22 |
10 |
68 |
68 |
1010 |
100 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
187 |
Barbora Bartánusová |
SVK 500 |
32 |
6 |
94 |
69 |
1412 |
73 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
107 |
Valária Kocanová |
SVK 905 |
42 |
7 |
133 |
69 |
2702 |
52 |
5055 |
20.09.19 |
Crikvenica (CRO) |
Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov
|
223 |
147 |
Tamara Brestovská |
SVK 517 |
42 |
3 |
128 |
71 |
1071 |
55 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
232 |
004 |
Kaňuková Kristína |
SVK 919 |
42 |
7 |
133 |
72 |
2573 |
54 |
6055 |
18.10.19 |
Portorož (SLO) |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
|
223 |
107 |
Valéria Kocanová |
SVK 905 |
42 |
7 |
169 |
73 |
3259 |
43 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
223 |
183 |
Bartánusová Tereza |
SVK 580 |
42 |
6 |
94 |
74 |
1229 |
79 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
103 |
445 |
Adela Prokopcová |
SVK 82 |
42 |
6 |
94 |
75 |
902 |
80 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
6 |
94 |
75 |
902 |
80 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
103 |
448 |
Martin Osusky |
SVK 84 |
31 |
6 |
94 |
75 |
902 |
80 |
6008 |
03.05.19 |
Palič (SRB) |
South East European Open Optimist Cup
|
103 |
438 |
Ema Vargová |
SVK 81 |
42 |
6 |
94 |
75 |
902 |
80 |
6037 |
20.07.19 |
Lago di Como, Colico (ITA |
58th Vaurien World Championship
|
223 |
120 |
Vladimir Drengubiak |
SVK 2867 |
1 |
10 |
78 |
75 |
1180 |
96 |
6037 |
20.07.19 |
Lago di Como, Colico (ITA |
58th Vaurien World Championship
|
223 |
119 |
Patrik Drengubiak |
SVK 2867 |
41 |
10 |
78 |
75 |
1180 |
96 |
6037 |
20.07.19 |
Lago di Como, Colico (ITA |
58th Vaurien World Championship
|
223 |
172 |
Alicia Esteves |
SVK 28657 |
22 |
10 |
78 |
76 |
1123 |
97 |
6037 |
20.07.19 |
Lago di Como, Colico (ITA |
58th Vaurien World Championship
|
223 |
177 |
Andre Esteves |
SVK 28657 |
1 |
10 |
78 |
76 |
1123 |
97 |
5041 |
13.07.19 |
Velké Dářko (CZE) |
Bambusová Regata
|
103 |
436 |
Karolína Hešková |
SVK 26 |
42 |
6 |
86 |
77 |
894 |
90 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
223 |
147 |
Brestovská Tamara |
SVK 517 |
42 |
3 |
101 |
82 |
575 |
81 |
5001 |
22.03.19 |
Koper (SLO) |
Laser Europa Cup Koper 2019
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 12 |
32 |
6 |
126 |
87 |
1571 |
69 |
6026 |
22.06.19 |
Crozon-Morgat (FRA) |
2019 Optimist European Championship
|
223 |
107 |
Kocanová Valéria |
SVK 905 |
42 |
9 |
117 |
91 |
1891 |
78 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
195 |
Sofia Valentínyová |
SVK 38 |
42 |
7 |
133 |
91 |
1861 |
68 |
5001 |
22.03.19 |
Koper (SLO) |
Laser Europa Cup Koper 2019
|
101 |
601 |
Oliver Krivosudský |
SVK 1000 |
31 |
6 |
126 |
94 |
1369 |
75 |
5050 |
22.08.19 |
Nové Mlyny (CZE) |
MČR - OPTIMIST
|
202 |
118 |
Rolík Michal |
SVK 2207 |
41 |
3 |
101 |
97 |
356 |
96 |
5074 |
01.11.19 |
Lago di Garda (ITA) |
Halloween Cup
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
6 |
114 |
101 |
922 |
89 |
5014 |
07.04.19 |
Palma de Mallorca (ESP) |
Majstrovstvá Európy RS:X
|
316 |
166 |
Róbert KUBÍN |
SVK 22 |
21 |
9 |
110 |
107 |
1017 |
97 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
202 |
118 |
Michal Rolík |
SVK 2207 |
41 |
7 |
133 |
107 |
1368 |
80 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
103 |
444 |
Nina Prokopcová |
SVK 83 |
32 |
7 |
133 |
109 |
1312 |
82 |
6026 |
22.06.19 |
Crozon-Morgat (FRA) |
2019 Optimist European Championship
|
223 |
108 |
Kocanová Barbora |
SVK 700 |
32 |
9 |
117 |
111 |
1115 |
95 |
6057 |
26.10.19 |
Cadiz (ESP) |
Techno Worlds
|
223 |
194 |
Matej Štefaničiak |
SVK 27 |
31 |
10 |
137 |
112 |
1885 |
82 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
183 |
Tereza Bartánusová |
SVK 580 |
42 |
7 |
133 |
113 |
1202 |
85 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
110 |
Oliver Brestovský |
SVK 541 |
41 |
6 |
447 |
114 |
4166 |
26 |
6055 |
18.10.19 |
Portorož (SLO) |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
|
103 |
441 |
Emma Maria Sopuchová |
SVK 13 |
42 |
7 |
169 |
116 |
1851 |
69 |
5001 |
22.03.19 |
Koper (SLO) |
Laser Europa Cup Koper 2019
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
6 |
126 |
117 |
799 |
93 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
105 |
314 |
Ladislav Stolárik |
SVK 533 |
31 |
7 |
133 |
121 |
994 |
91 |
6055 |
18.10.19 |
Portorož (SLO) |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
|
105 |
314 |
Ladislav Stolárik |
SVK 533 |
31 |
7 |
169 |
122 |
1698 |
72 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
103 |
424 |
Marek Meliš |
SVK 768 |
41 |
7 |
133 |
123 |
945 |
92 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
103 |
445 |
Adela Prokopcová |
SVK 82 |
42 |
7 |
133 |
125 |
896 |
94 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
147 |
Tamara Brestovská |
SVK 517 |
42 |
7 |
133 |
132 |
730 |
99 |
6044 |
28.08.19 |
Balatonfured (HUN) |
Majstrovstva Madarska
|
223 |
110 |
Oliver Brestovský |
SVK 541 |
41 |
7 |
133 |
133 |
707 |
100 |
5063 |
13.09.19 |
Dziwnow (POL) |
Optimist Polisch Championship 2019
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 12 |
32 |
7 |
271 |
133 |
2871 |
49 |
6026 |
22.06.19 |
Crozon-Morgat (FRA) |
2019 Optimist European Championship
|
223 |
194 |
Štefaničiak Matej |
SVK 27 |
31 |
9 |
176 |
136 |
1917 |
77 |
6026 |
22.06.19 |
Crozon-Morgat (FRA) |
2019 Optimist European Championship
|
223 |
110 |
Brestovský Oliver |
SVK 541 |
41 |
9 |
176 |
140 |
1803 |
80 |
5073 |
26.10.19 |
Split (CRO) |
2019 Under-21 Laser World Championship
|
223 |
116 |
Alexander Miškov |
SVK 21849 |
21 |
10 |
144 |
142 |
1071 |
99 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
101 |
601 |
Oliver Krivosudský |
SVK 1000 |
31 |
6 |
447 |
151 |
3434 |
34 |
6026 |
22.06.19 |
Crozon-Morgat (FRA) |
2019 Optimist European Championship
|
103 |
432 |
Szitas Ondrej |
SVK 18 |
31 |
9 |
176 |
157 |
1356 |
89 |
6016 |
18.05.19 |
Porto (POR) |
Laser Senior European Championship
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 218491 |
1 |
9 |
162 |
158 |
1007 |
98 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
103 |
428 |
Jakub Pribylka |
SVK 59 |
31 |
6 |
447 |
173 |
3080 |
39 |
6026 |
22.06.19 |
Crozon-Morgat (FRA) |
2019 Optimist European Championship
|
223 |
136 |
Slosiar Leo |
SVK 26 |
31 |
9 |
176 |
173 |
976 |
98 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
107 |
Valéria Kocanová |
SVK 905 |
42 |
6 |
447 |
174 |
3065 |
39 |
5045 |
06.08.19 |
Malcesine (ITA) |
Trofeo Simone Lombardi
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 331 |
32 |
6 |
308 |
177 |
2049 |
57 |
5015 |
29.03.19 |
Mallorca (ESP) |
50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar
|
103 |
313 |
Michal Andel |
SVK 218491 |
1 |
7 |
187 |
178 |
857 |
95 |
5046 |
02.08.19 |
Arco (ITA) |
Ora Cup Ora - Meeting
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 331 |
32 |
6 |
481 |
188 |
3054 |
39 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
195 |
Sofia Valentinyová |
SVK 38 |
42 |
6 |
447 |
198 |
2728 |
44 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
103 |
432 |
Ondrej Szitas |
SVK 18 |
31 |
6 |
447 |
200 |
2702 |
45 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
108 |
Barbora Kocanová |
SVK 700 |
32 |
6 |
447 |
218 |
2477 |
49 |
6034 |
06.07.19 |
Antigua (ANT) |
2019 Optimist World Championship
|
101 |
601 |
Oliver Krivosudský |
SVK 1000 |
31 |
10 |
255 |
229 |
1477 |
90 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
202 |
118 |
Michal Rolik |
SVK 2207 |
41 |
6 |
447 |
311 |
1551 |
70 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
136 |
Leo Slosiar |
SVK 654 |
31 |
6 |
447 |
331 |
1389 |
74 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
111 |
Alex Brestovský |
SVK 111 |
41 |
6 |
447 |
339 |
1327 |
76 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
201 |
Oliver Lichvár |
SVK 986 |
31 |
6 |
447 |
369 |
1106 |
83 |
5007 |
19.04.19 |
Riva del Garda (ITA) |
37th Lake Garda Meeting Optimist class
|
101 |
618 |
Sára Hrušková |
SVK 331 |
32 |
6 |
940 |
385 |
2932 |
41 |
5074 |
01.11.19 |
Lago di Garda (ITA) |
Halloween Cup
|
202 |
118 |
Michal Rolik |
POL 2058 |
41 |
6 |
461 |
385 |
1075 |
84 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
223 |
147 |
Tamara Brestovská |
SVK 517 |
42 |
6 |
447 |
402 |
882 |
90 |
6005 |
19.04.19 |
Portorož (SLO) |
Sailing point Easter regatta
|
101 |
607 |
Vanda Brachtlová |
SVK 11 |
42 |
6 |
447 |
422 |
756 |
94 |
5074 |
01.11.19 |
Lago di Garda (ITA) |
Halloween Cup
|
103 |
441 |
Emma Maria Sopuchova |
SVK 13 |
42 |
6 |
461 |
455 |
640 |
99 |