Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2019 v lodnej triede KJP
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
013
Vitko Juraj
SVK 109
1
3
7
7
303
100
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
120
Psalman Miroslav
SVK 103
1
3
7
6
504
86
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
038
Orviská Antónia
SVK 103
2
3
7
6
504
86
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
395
Matuška Ján
SVK 107
1
3
7
4
1032
57
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
468
Macejka Ľubomír
SVK 107
1
3
7
4
1032
57
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
212
Kollárik Igor
SVK 101
1
3
7
5
741
71
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
441
Bačik Boris
SVK 101
1
3
7
5
741
71
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
454
Čulen Marek
SVK 105
1
3
7
1
2838
14
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 105
2
3
7
1
2838
14
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
219
Varga Stanislav
SVK 110
1
3
7
2
1935
29
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
463
Fiantoková Mária
SVK 110
2
3
7
2
1935
29
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
288
Držík Juraj
SVK 110
1
3
7
2
1935
29
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
435
Urban Jozef
SVK 102
1
3
7
3
1407
43
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
434
Današová Martina
SVK 102
12
3
7
3
1407
43
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
394
Dudej Vasil
SVK 101
1
3
7
5
741
71
151
08.06.19
Slnava
FUN regata
110
460
Konařík Luděk
SVK 109
1
3
7
7
303
100
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
353
Kollárik Matej
SVK 101
1
3
7
1
2838
14
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 101
1
3
7
1
2838
14
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
454
Čulen Marek
SVK 105
1
3
7
2
1935
29
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 105
2
3
7
2
1935
29
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
460
Konařík Luděk
SVK 106
1
3
7
3
1407
43
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
434
Današová Martina
SVK 106
12
3
7
3
1407
43
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
219
Varga Stanislav
SVK 110
1
3
7
4
1032
57
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
288
Držík Juraj
SVK 110
1
3
7
4
1032
57
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
395
Matuška Ján
SVK 107
1
3
7
5
741
71
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
447
Peťko Martin
SVK 107
1
3
7
5
741
71
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
013
Vitko Juraj
SVK 109
1
3
7
6
504
86
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
034
Kovár Anton
SVK 109
1
3
7
6
504
86
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 103
1
3
7
7
303
100
152
06.07.19
Slnava
Orviský Cup
108
035
Nosková Helena
SVK 103
2
3
7
7
303
100
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
454
Čulen Marek
SVK 14
1
2
7
1
1892
14
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 14
2
2
7
1
1892
14
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
353
Kollárik Matej
SVK 8
1
2
7
2
1290
29
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 8
1
2
7
2
1290
29
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
451
Bokor Martin
SVK 8
1
2
7
2
1290
29
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
388
Matuška Dušan
SVK 13
1
2
7
3
938
43
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
395
Matuška Ján
SVK 13
1
2
7
3
938
43
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
120
Psalman Miroslav
SVK 3
1
2
7
4
688
57
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
463
Fiantoková Mária
SVK 3
2
2
7
4
688
57
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
434
Današová Martina
SVK 3
12
2
7
4
688
57
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
013
Vitko Juraj
SVK 7
1
2
7
5
494
71
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
034
Kovár Anton
SVK 7
1
2
7
5
494
71
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
460
Konařík Luděk
SVK 1
1
2
7
6
336
86
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
219
Varga Stanislav
SVK 1
1
2
7
6
336
86
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
436
Filo Stanislav
SVK 5
1
2
7
7
202
100
153
03.08.19
Slnava
Kajutova 6 hodinovka
110
459
Tokolyová Mária
SVK 5
2
2
7
7
202
100
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
353
Kollárik Matej
SVK 8
1
3
11
1
3426
9
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
192
Zelenay Róbert
SVK 8
1
3
11
1
3426
9
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
394
Dudej Vasil
SVK 8
1
3
11
1
3426
9
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
181
Torák Waldemar
SVK 8
1
3
11
1
3426
9
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 10
1
3
11
2
2523
18
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 10
2
3
11
2
2523
18
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
434
Današová Martina
SVK 10
12
3
11
2
2523
18
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
435
Urban Jozef
SVK 9
1
3
11
3
1995
27
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
457
Siebert Matej
SVK 9
1
3
11
3
1995
27
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
454
Čulen Marek
SVK 14
1
3
11
4
1620
36
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
441
Bačik Boris
SVK 14
1
3
11
4
1620
36
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
395
Matuška Ján
SVK 13
1
3
11
5
1329
45
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
468
Macejka Ľubomír
SVK 13
1
3
11
5
1329
45
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
219
Varga Stanislav
SVK 3
1
3
11
6
1092
55
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
451
Bokor Martin
SVK 3
1
3
11
6
1092
55
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
436
Filo Stanislav
SVK 5
1
3
11
7
891
64
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
459
Tokolyová Mária
SVK 5
2
3
11
7
891
64
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 5
1
3
11
7
891
64
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
120
Psalman Miroslav
SVK 15
1
3
11
8
717
73
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
463
Fiantoková Mária
SVK 15
2
3
11
8
717
73
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
460
Konařík Luděk
SVK 1
1
3
11
9
564
82
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
322
Krobot Jaromír
SVK 1
1
3
11
9
564
82
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
013
Vitko Juraj
SVK 7
1
3
11
10
426
91
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
288
Držík Juraj
SVK 7
1
3
11
10
426
91
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
437
Paleš Robert
SVK 4
1
3
11
11
303
100
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
039
Prišticová Júlia
SVK 4
2
3
11
11
303
100
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
395
Matuška Ján
SVK 13
1
2
10
1
2202
10
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
468
Macejka Ľubomír
SVK 13
1
2
10
1
2202
10
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
353
Kollárik Matej
SVK 8
1
2
10
2
1600
20
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
212
Kollárik Igor
SVK 8
1
2
10
2
1600
20
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
120
Psalman Miroslav
SVK 15
1
2
10
3
1248
30
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
463
Fiantoková Mária
SVK 15
2
2
10
3
1248
30
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
435
Urban Jozef
SVK 9
1
2
10
4
998
40
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
457
Siebert Matej
SVK 9
1
2
10
4
998
40
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
219
Varga Stanislav
SVK 3
1
2
10
5
804
50
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
451
Bokor Martin
SVK 3
1
2
10
5
804
50
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
454
Čulen Marek
SVK 14
1
2
10
6
646
60
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
441
Bačik Boris
SVK 14
1
2
10
6
646
60
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
013
Vitko Juraj
SVK 7
1
2
10
7
512
70
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
034
Kovár Anton
SVK 7
1
2
10
7
512
70
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
460
Konařík Luděk
SVK 1
1
2
10
8
396
80
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
322
Krobot Jaromír
SVK 1
1
2
10
8
396
80
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
437
Paleš Robert
SVK 4
1
2
10
9
294
90
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
462
Pavlovičová Marcela
SVK 4
2
2
10
9
294
90
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 16
1
2
10
10
202
100
155
12.10.19
Slnava
Zastavené vetry
110
434
Današová Martina
SVK 16
12
2
10
10
202
100
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
203
075
Novák Zdeno
SVK 115
1
7
10
1
7707
10
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
108
023
Heglas Peter
SVK 115
1
7
10
1
7707
10
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
327
007
Repáň Peter
SVK 115
1
7
10
1
7707
10
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
7
10
2
5600
20
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
223
055
Machovec Jakub
SVK 517
21
7
10
2
5600
20
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
7
10
2
5600
20
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
223
212
Noris Tomáš
SVK 517
21
7
10
2
5600
20
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
101
365
Tuleja Tomáš
SVK 41
1
7
10
3
4368
30
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
901
254
Píš Vladimír
SVK 41
1
7
10
3
4368
30
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
234
014
Hrubjak Karol
SVK 526
1
7
10
4
3493
40
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
234
015
Hrubjak ml. Karol
SVK 526
1
7
10
4
3493
40
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
224
002
Csuday Zdenek
SVK 12
1
7
10
5
2814
50
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
215
003
Ružička Pavel
SVK 12
1
7
10
5
2814
50
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
108
034
Nosko Juraj
SVK 103
1
7
10
6
2261
60
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
110
245
Graus Jozef
SVK 103
1
7
10
6
2261
60
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
110
419
Kováč Martin
SVK 103
1
7
10
6
2261
60
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
108
069
Fenik Marek
SVK 225
1
7
10
7
1792
70
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
108
011
Rožník Štefan
SVK 225
1
7
10
7
1792
70
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
203
360
Lovás Pavol
SVK 225
1
7
10
7
1792
70
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
237
011
Lénárt Ondrej
SVK 63
1
7
10
8
1386
80
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
108
062
Centová Tereza
SVK 63
22
7
10
8
1386
80
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
108
073
Bošanský Marián
SVK 63
1
7
10
8
1386
80
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
238
025
Urík Jaroslav
SVK 63
1
7
10
8
1386
80
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
7
10
9
1029
90
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
7
10
9
1029
90
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
223
134
Hropko Fero
SVK 9956
1
7
10
10
707
100
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
223
133
Zupka Šimon
SVK 9956
1
7
10
10
707
100
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
224
143
Kačák Miroslav
SVK 9956
1
7
10
10
707
100
202
30.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
224
144
Kačáková Radka
SVK 9956
12
7
10
10
707
100
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZJA
1
2
5
4
396
80
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
237
011
Lénárt Ondrej
SVK 63
1
2
5
2
998
40
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
202
113
Halaša Milan
SVK 63
1
2
5
2
998
40
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
202
120
Halaša Boris
SVK 63
21
2
5
2
998
40
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
108
069
Fenik Marek
SVK Nina
1
2
5
3
646
60
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
108
018
Centový Richard
SVK Nina
1
2
5
3
646
60
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
2
5
4
396
80
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
203
075
Novák Zdeno
SVK Calybr
1
2
5
1
1600
20
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
234
014
Hrubjak Karol
SVK Calybr
1
2
5
1
1600
20
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
205
155
Baran Miro
SVK Black
1
2
5
5
202
100
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
205
154
Baranová Eva
SVK Black
2
2
5
5
202
100
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
108
082
Krasňan Róbert
SVK NINA
1
5
7
4
1720
57
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
108
034
Nosko Juraj
SVK calibr
1
5
7
5
1235
71
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
108
023
Heglas Peter
SVK calibr
1
5
7
5
1235
71
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
108
062
Centová Tereza
SVK calibr
22
5
7
5
1235
71
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
237
011
Lénárt Ondrej
SVK SELENE
1
5
7
6
840
86
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
238
019
Zacharov Juraj
SVK MIlenk
1
5
7
3
2345
43
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
5
7
4
1720
57
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
108
081
Fenik Zdeno
SVK NINA
1
5
7
4
1720
57
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
234
014
Hrubjak Karol
SVK MIlenk
1
5
7
3
2345
43
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
105
354
Urbánek Ján
SVK wind
1
5
7
1
4730
14
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
234
003
Hajdučík Matej
SVK WAMPIR
1
5
7
2
3225
29
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
238
007
Šurín Peter
SVK WAMPIR
1
5
7
2
3225
29
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
238
014
Malovaný Richard
SVK WAMPIR
1
5
7
2
3225
29
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
105
308
Nemček Martin
SVK wind
1
5
7
1
4730
14
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
202
113
Halaša Milan
SVK SELENE
1
5
7
6
840
86
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
202
120
Halaša Boris
SVK SELENE
21
5
7
6
840
86
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
5
7
7
505
100
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
5
7
7
505
100
210
07.09.19
Orava
O pohár Matúša Čaka
203
360
Lovás Pavol
SVK 3
1
5
7
7
505
100
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
203
075
Novák Zdeno
SVK CALIBR
1
4
7
1
3784
14
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
023
Heglas Peter
SVK CALIBR
1
4
7
1
3784
14
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
034
Nosko Juraj
SVK SATURN
1
4
7
2
2580
29
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
110
245
Graus Jozef
SVK SATURN
1
4
7
2
2580
29
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
110
419
Kováč Martin
SVK SATURN
1
4
7
2
2580
29
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
4
7
3
1876
43
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZJA
1
4
7
3
1876
43
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZJA
1
4
7
3
1876
43
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
4
7
4
1376
57
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
081
Fenik Zdeno
SVK NINA
1
4
7
4
1376
57
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
234
014
Hrubjak Karol
SVK MILENK
1
4
7
5
988
71
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
234
016
Hrubjak Martin
SVK MILENK
11
4
7
5
988
71
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
237
011
Lénárt Ondrej
SVK SELENE
1
4
7
6
672
86
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
018
Centový Richard
SVK SELENE
1
4
7
6
672
86
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
062
Centová Tereza
SVK SELENE
22
4
7
6
672
86
211
28.09.19
Orava
Memoriál Roba Črepa
237
002
Fedor Stanislav
SVK ARZEN
1
4
7
7
404
100
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
0
2
1
50
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
089
Mikita Alexander
SVK 517
1
0
2
1
50
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
0
2
1
0
50
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
056
Machovec Matúš
SVK 517
31
0
2
1
50
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
134
Hropko Fero
SVK Tajana
1
0
2
2
0
100
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
133
Zupka Šimon
SVK Tajana
1
0
2
2
100
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
211
Šimko Marián
SVK Tajana
1
0
2
2
100
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
215
022
Sýkora Jaroslav
SVK 28
1
4
6
6
100
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
215
036
Stanko Pavel
SVK 28
1
4
6
6
100
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
106
Franeková Anna
SVK Kobra
2
4
6
5
404
83
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
109
Franek Richard
SVK Kobra
31
4
6
5
404
83
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
104
Kocan Ivan
SVK Kobra
1
4
6
5
404
83
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
4
6
3
1292
50
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
4
6
3
1292
50
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
056
Machovec Matúš
SVK 517
31
4
6
3
1292
50
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
4
6
4
792
67
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
232
027
Štrba Miroslav
SVK 52
1
4
6
4
792
67
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK 142
1
4
6
1
3200
17
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
4
6
2
1996
33
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
203
360
Lovás Pavol
SVK 3
1
4
6
2
1996
33
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
202
066
Rolík Rastislav
SVK 3
1
4
6
2
1996
33
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
4
6
3
1292
50
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK 142
1
4
6
1
3200
17
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
215
176
Kubiňák ml. Dušan
SVK 102
1
2
4
4
202
100
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
213
111
Benček Jozef
SVK nina
1
2
4
3
452
75
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 102
1
2
4
4
202
100
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
215
172
Kubiňák Dušan
SVK 102
1
2
4
4
202
100
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
108
069
Fenik Marek
SVK nina
1
2
4
3
452
75
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
055
Machovec Jakub
SVK 517
21
2
4
2
804
50
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
2
4
2
804
50
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
2
4
1
1406
25
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
2
4
1
1406
25
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
2
4
2
804
50
252
15.06.19
Liptovská Mara
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
223
212
Noris Tomáš
SVK 517
21
2
4
2
804
50
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
2
4
1
1406
25
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
056
Machovec Matúš
SVK 517
31
2
4
1
1406
25
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
2
4
1
1406
25
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
2
4
1
1406
25
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
2
4
2
804
50
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
2
4
2
804
50
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
103
188
Varga Ján
SVK 52
1
2
4
2
804
50
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
108
069
Fenik Marek
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
108
082
Krasňan Róbert
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
213
111
Benček Jozef
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
134
Hropko Fero
SVK 2
1
2
4
4
202
100
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
133
Zupka Šimon
SVK 2
1
2
4
4
202
100
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
211
Šimko Marián
SVK 2
1
2
4
4
202
100
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
5
6
5
900
83
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
5
6
5
900
83
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
134
Hropko Fero
SVK TAJANA
1
5
6
6
505
100
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
133
Zupka Šimon
SVK TAJANA
1
5
6
6
505
100
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
211
Šimko Marián
SVK TAJANA
1
5
6
6
505
100
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
5
6
1
4395
17
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
5
6
1
4395
17
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
5
6
2
2890
33
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA
31
5
6
2
2890
33
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
5
6
2
2890
33
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
5
6
2
2890
33
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
5
6
3
2010
50
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
5
6
3
2010
50
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
232
027
Štrba Miroslav
SVK 52
1
5
6
3
2010
50
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
142
001
Zubaľ Branislav
SVK 70
1
5
6
4
1385
67
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
142
050
Sýkora Jaroslav
SVK 70
1
5
6
4
1385
67
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 75
41
5
5
4
990
80
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
215
023
Hlavsa Ján
SVK 11
1
5
5
1
4000
20
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
190
Gemzická Sofia
SVK 11
42
5
5
1
4000
20
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
5
5
2
2495
40
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
5
5
2
2495
40
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
5
5
3
1615
60
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
5
5
3
1615
60
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
192
Gemzický Milan
SVK 75
1
5
5
4
990
80
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK PEPER
1
5
5
5
505
100
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
5
5
3
1615
60
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
089
Mikita Alexander
SVK 517
1
5
5
3
1615
60
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 75
1
5
5
4
990
80
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
139
Ursíny Juraj
SVK PEPER
41
5
5
5
505
100
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
195
Bačová Bašistová Tatiana
SVK SANAND
2
5
7
6
840
86
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
5
7
2
3225
29
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA2
1
5
7
2
3225
29
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
223
055
Machovec Jakub
SVK ADRIA2
21
5
7
2
3225
29
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
223
212
Noris Tomáš
SVK ADRIA2
21
5
7
2
3225
29
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
203
118
Domiňák Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
7
3
2345
43
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZJA
1
5
7
3
2345
43
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
5
7
4
1720
57
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
187
Harakaľ Slavomír
SVK DELPHI
1
5
7
4
1720
57
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
5
7
4
1720
57
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
5
7
5
1235
71
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
177
Urda Jozef
SVK FALCON
1
5
7
5
1235
71
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
169
Cerva Lukáš
SVK SANAND
1
5
7
6
840
86
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
325
051
Macura Michal
SVK FIONA
1
5
7
1
4730
14
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
7
1
4730
14
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
7
1
4730
14
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
301
194
Hajči Milada
SVK SANAND
2
5
7
6
840
86
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
5
7
7
505
100
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
5
7
7
505
100
305
22.06.19
Domaša
1.SP KJP
327
007
Repáň Peter
SVK DRAGON
1
5
7
7
505
100
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
5
7
6
840
86
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
327
004
Jančáryová Veronika
SVK DRAGON
2
5
7
6
840
86
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
5
7
6
840
86
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
327
012
Makuchová Mária
SVK QUEENI
2
5
7
5
1235
71
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
327
003
Makuch Alexej
SVK QUEENI
1
5
7
5
1235
71
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
7
1
4730
14
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
7
1
4730
14
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
328
029
Macura Tomaš
SVK FIONA
1
5
7
1
4730
14
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
5
7
2
3225
29
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA2
1
5
7
2
3225
29
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA2
31
5
7
2
3225
29
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
223
212
Noris Tomáš
SVK ADRIA2
21
5
7
2
3225
29
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
203
075
Novák Zdeno
SVK FALCON
1
5
7
3
2345
43
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
5
7
3
2345
43
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
5
7
3
2345
43
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
301
177
Urda Jozef
SVK FALCON
1
5
7
3
2345
43
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
7
4
1720
57
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZJA
1
5
7
4
1720
57
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
203
360
Lovás Pavol
SVK OKAZJA
1
5
7
4
1720
57
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
5
7
7
505
100
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
301
187
Harakaľ Slavomír
SVK DELPHI
1
5
7
7
505
100
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
5
7
7
505
100
306
29.06.19
Domaša
Júnová regata
316
021
Habina Ladislav
SVK DELPHI
1
5
7
7
505
100
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
901
250
Liška Martin
SVK KURSK
1
4
11
10
568
91
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
327
008
Uhlár Peter
SVK LEGACY
1
4
11
9
752
82
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
181
Bosák Miroslav
SVK MAGIC
1
4
11
4
2160
36
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
901
115
Kušnír Robert
SVK MAGIC
1
4
11
4
2160
36
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
4
11
5
1772
45
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
187
Harakaľ Slavomír
SVK DELPHI
1
4
11
5
1772
45
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
4
11
5
1772
45
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
4
11
6
1456
55
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
318
027
Kršák Branislav
SVK DORIS
1
4
11
6
1456
55
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
318
003
Kočišová Mária
SVK DORIS
2
4
11
6
1456
55
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
050
Ňachaj Daniel
SVK LADY D
1
4
11
7
1188
64
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
005
Bindzar Juraj
SVK LADY D
1
4
11
7
1188
64
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
901
248
Kaliňák Vladimír
SVK VICTOR
1
4
11
8
956
73
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
901
249
Škantár František
SVK VICTOR
1
4
11
8
956
73
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
327
007
Repáň Peter
SVK LEGACY
1
4
11
9
752
82
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
327
011
Čunderlík Ján
SVK LEGACY
1
4
11
9
752
82
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
327
003
Makuch Alexej
SVK QUEENI
1
4
11
2
3364
18
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
327
012
Makuchová Mária
SVK QUEENI
2
4
11
2
3364
18
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
4
11
3
2660
27
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
4
11
3
2660
27
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
4
11
1
4568
9
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
901
247
Girgaš Michal
SVK FALCON
1
4
11
1
4568
9
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
4
11
1
4568
9
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
203
075
Novák Zdeno
SVK FALCON
1
4
11
1
4568
9
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
301
033
Juriček Peter
SVK CARAVE
1
4
11
11
404
100
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
901
251
Marcinová Katarina
SVK CARAVE
2
4
11
11
404
100
308
27.07.19
Domaša
Zátoka Cup 2019
901
252
Marcin František
SVK CARAVE
1
4
11
11
404
100
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
318
027
Kršák Branislav
SVK DORIS
1
1
3
3
101
100
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
1
3
3
101
100
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
1
3
2
277
67
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
1
3
1
578
33
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
187
Harakaľ Slavomír
SVK DELPHI
1
1
3
1
578
33
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
1
3
1
578
33
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
1
3
2
277
67
310
16.08.19
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Topľou
318
003
Kočišová Mária
SVK DORIS
2
1
3
3
101
100
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
056
Goliáš Miroslav
SVK ZARA
1
3
10
9
441
90
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
048
Ondová Katarína
SVK SUE
22
3
10
8
594
80
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
028
Gornyitzki Peter
SVK TYCHE2
1
3
10
6
969
60
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
020
Hospodár Pavol
SVK MARčA
1
3
10
7
768
70
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
004
Hospodár Pavol
SVK MARčA
1
3
10
7
768
70
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
3
10
8
594
80
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
3
10
1
3303
10
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
3
10
1
3303
10
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
3
10
2
2400
20
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
003
Kolesár Martin
SVK DREAM
1
3
10
2
2400
20
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
3
10
3
1872
30
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
314
100
Maxová Mária ml.
SVK GLORY
32
3
10
3
1872
30
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
317
046
Mana Marian
SVK TORMEN
1
3
10
4
1497
40
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
328
002
Fedorik Vladimír
SVK TORMEN
1
3
10
4
1497
40
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA
1
3
10
5
1206
50
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA
1
3
10
5
1206
50
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHE2
1
3
10
6
969
60
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
040
Kalanin Radoslav
SVK ZARA
1
3
10
9
441
90
355
13.07.19
Zemplínska Šírava
O Pohár Tatum
325
054
Szurdusz Štefan
SVK MARGOT
1
3
10
10
303
100
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK Alya
1
3
13
13
100
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
054
Szurdusz Štefan
SVK margot
1
3
13
12
303
92
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
026
Ujlaky Peter
SVK Gini
1
3
13
1
3540
8
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
025
Denhart Róbert
SVK Gini
1
3
13
1
3540
8
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Gini
1
3
13
1
3540
8
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
003
Max Radovan
SVK glory
1
3
13
2
2637
15
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
032
Šebian Miroslav
SVK glory
1
3
13
2
2637
15
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
100
Maxová Mária ml.
SVK glory
32
3
13
2
2637
15
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
006
Pado Martin
SVK dream
1
3
13
3
2109
23
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
018
Padová Viera
SVK dream
2
3
13
3
2109
23
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
002
Fedorik Vladimír
SVK Tormen
1
3
13
4
1734
31
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
003
Fedoriková Zuzana
SVK Tormen
2
3
13
4
1734
31
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
317
046
Mana Marian
SVK Tormen
1
3
13
4
1734
31
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
047
Ondo Michal
SVK sue
1
3
13
5
1443
38
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
048
Ondová Katarína
SVK sue
22
3
13
5
1443
38
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
009
Čurma Peter
SVK tyche2
1
3
13
6
1206
46
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
049
Čurmová Emma
SVK tyche2
12
3
13
6
1206
46
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
008
Čurma Vladimír
SVK tyche2
1
3
13
6
1206
46
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
029
Macura Tomaš
SVK zefýr
1
3
13
7
1005
54
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
056
Goliáš Miroslav
SVK Margit
1
3
13
8
831
62
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
113
Šarik Jozef
SVK baracu
1
3
13
9
678
69
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
312
122
Dudáš Ladislav
SVK santim
1
3
13
10
540
77
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
004
Hospodár Pavol
SVK marča
1
3
13
11
417
85
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
020
Hospodár Pavol
SVK marča
1
3
13
11
417
85
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
023
Hospodárová Mária
SVK marča
2
3
13
11
417
85
357
03.08.19
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
033
Klamár Rastislav
SVK Alya
1
3
13
13
100
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
113
Šarik Jozef
SVK Barac
1
4
10
1
4404
10
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
115
Čičák Rudolf
SVK Barac
1
4
10
1
4404
10
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche
1
4
10
2
3200
20
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
4
10
3
2496
30
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
059
Karackaj Peter
SVK Dream
1
4
10
3
2496
30
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
003
Kolesár Martin
SVK Dream
1
4
10
3
2496
30
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
047
Ondo Michal
SVK Sue
1
4
10
4
1996
40
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
048
Ondová Katarína
SVK Sue
22
4
10
4
1996
40
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
050
Ondová Michaela
SVK Sue
2
4
10
4
1996
40
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
4
10
5
1608
50
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
317
037
Kincel Peter
SVK Fiona
11
4
10
6
1292
60
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
317
038
Kincel František
SVK Fiona
1
4
10
6
1292
60
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
051
Macura Michal
SVK Fiona
1
4
10
6
1292
60
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
328
026
Ujlaky Peter
SVK Gini
1
4
10
7
1024
70
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
328
025
Denhart Róbert
SVK Gini
1
4
10
7
1024
70
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Gini
1
4
10
7
1024
70
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
326
022
Domanič Adam
SVK Gini
1
4
10
7
1024
70
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
328
029
Macura Tomaš
SVK Zefyr
1
4
10
8
792
80
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
4
10
9
588
90
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
32
4
10
9
588
90
358
10.08.19
Zemplínska Šírava
TOP 24 38. r.
325
054
Szurdusz Štefan
SVK Margot
1
4
10
10
404
100
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
1
4
1
703
25
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
1
4
1
703
25
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
325
051
Macura Michal
SVK FIONA
1
1
4
1
703
25
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
1
4
2
402
50
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
326
043
Petrovka Peter
SVK MARIA
1
1
4
2
402
50
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
317
046
Mana Marian
SVK VAGABU
1
1
4
3
226
75
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
328
001
Kurej Ľuboš
SVK VAGABU
1
1
4
3
226
75
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
1
4
4
101
100
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
328
026
Ujlaky Peter
SVK GINI
1
1
4
4
101
100
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
328
027
Rozsypal Alexander
SVK GINI
1
1
4
4
101
100
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
1
8
1
578
13
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
312
118
Szabari Michal
SVK TIMI
31
1
8
1
578
13
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
312
122
Dudáš Ladislav
SVK SANTIM
1
1
8
2
277
25
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
328
029
Macura Tomaš
SVK ZEFYR
1
1
8
3
101
38
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
1
8
4
50
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
325
004
Hospodár Pavol
SVK MARCˇA
1
1
8
4
50
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
325
020
Hospodár Pavol
SVK MARCˇA
1
1
8
4
50
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
1
8
4
50
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
325
054
Szurdusz Štefan
SVK MARGOT
1
1
8
4
50
359
31.08.19
Zemplínska Šírava
Metropol Cup
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHEI
1
1
8
4
50
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
2
4
2
804
50
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
047
Ondo Michal
SVK TYCHEI
1
2
4
1
1406
25
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
046
Mana Marian
SVK TORMEN
1
5
6
6
505
100
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
002
Fedorik Vladimír
SVK TORMEN
1
5
6
6
505
100
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
005
Kurej Martin
SVK TORMEN
1
5
6
6
505
100
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
011
Dufinec Martin
SVK TORMEN
1
5
6
6
505
100
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHEI
1
2
4
1
1406
25
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
6
1
4395
17
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
6
1
4395
17
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
5
6
2
2890
33
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
326
043
Petrovka Peter
SVK MARIA
1
5
6
2
2890
33
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
5
6
3
2010
50
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
5
6
3
2010
50
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
301
150
Kriš Daniel
SVK M.VAGA
1
5
6
4
1385
67
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
301
165
Hrubý Michal
SVK M.VAGA
1
5
6
4
1385
67
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
5
6
5
900
83
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
006
Kurej Lukáš
SVK GINI
1
5
6
5
900
83
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
2
4
3
452
75
360
24.08.19
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
122
Dudáš Ladislav
SVK SANTIM
1
2
4
4
202
100
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
5
1
4000
20
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
5
1
4000
20
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
051
Macura Michal
SVK FIONA
1
5
5
1
4000
20
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
317
046
Mana Marian
SVK VAGABU
1
5
5
2
2495
40
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
006
Kurej Lukáš
SVK VAGABU
1
5
5
2
2495
40
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
002
Fedorik Vladimír
SVK Tormen
1
5
5
3
1615
60
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
003
Fedoriková Zuzana
SVK Tormen
2
5
5
3
1615
60
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
025
Denhart Róbert
SVK GINNI
1
5
5
4
990
80
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
027
Rozsypal Alexander
SVK GINNI
1
5
5
4
990
80
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA
1
5
5
5
505
100
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA
1
5
5
5
505
100
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
016
Čurma Vladimír
SVK TYCHE
1
5
6
1
4395
17
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
009
Čurma Peter
SVK TYCHE
1
5
6
1
4395
17
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
326
043
Petrovka Peter
SVK TYCHE
1
5
6
1
4395
17
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
5
6
2
2890
33
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
100
Maxová Mária ml.
SVK GLORY
32
5
6
2
2890
33
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
057
Macura Michael
SVK ZEFYR
41
5
6
3
2010
50
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
328
029
Macura Tomaš
SVK ZEFYR
1
5
6
3
2010
50
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
5
6
4
1385
67
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
312
124
Vysocký Martin
SVK TIMI
1
5
6
4
1385
67
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
312
123
Vysocká Miroslava
SVK TIMI
2
5
6
4
1385
67
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
113
Šarik Jozef
SVK BARACU
1
5
6
5
900
83
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
314
115
Čičák Rudolf
SVK BARACU
1
5
6
5
900
83
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
5
6
6
505
100
361
14.09.19
Zemplínska Šírava
Vinniansky Strapec
325
040
Kalanin Radoslav
SVK MARGIT
1
5
6
6
505
100
5013
04.05.19
Neusiedler see (AUT)
UYCNs Ansegeln
142
001
Branislav Zubaľ
SEN 749
1
2
12
3
1406
25
5013
04.05.19
Neusiedler see (AUT)
UYCNs Ansegeln
142
048
Andrj Chudík
SEN 749
1
2
12
3
1406
25
5018
18.05.19
Neusiedler see (AUT)
Segelnachmittag 2
142
001
Branislav Zubaľ
SVK 0
1
1
6
3
402
50
5018
18.05.19
Neusiedler see (AUT)
Segelnachmittag 2
142
048
Andrej Chudík
SVK 0
1
1
6
3
402
50
5020
25.05.19
Neusiedler see (AUT)
Regata ÔSV 8472
142
001
Branislav Zubaľ
SVK 0
1
2
9
2
1508
22
5020
25.05.19
Neusiedler see (AUT)
Regata ÔSV 8472
142
048
Andrej Chudík
SVK 0
1
2
9
2
1508
22
5020
25.05.19
Neusiedler see (AUT)
Regata ÔSV 8472
142
049
Ivan Hrušovský
SVK 0
1
2
9
2
1508
22
5021
25.05.19
Brněnská přehrada (CZE)
MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
110
414
Sedlačko Jozef
CZE 11
1
3
15
1
3831
7
5051
22.08.19
Balaton (HUN)
Majstrovstvá Maďarska v KJP
142
014
Attila Bartáloš
HUN 4
1
7
10
2
5600
20
5052
10.08.19
Balaton (HUN)
SVERT Kupa JOLLE 25
142
014
Attila Bartáloš
HUN 4
1
3
7
1
2838
14
5057
21.09.19
Balaton (HUN)
Szureti Regatta 2019
142
014
Attila Bartáloš
HUN 8360
1
4
204
14
5058
7
5057
21.09.19
Balaton (HUN)
Szureti Regatta 2019
142
002
Martin Melichárek
HUN 8360
1
4
204
14
5058
7
5069
02.11.19
Balaton (AUS)
XIII. EL Yacht der Kupa
142
014
Attila Bartáloš
HUN 70
1
3
98
40
1470
41
5078
28.06.19
Lake Constance (GER)
International Architects Sailing Cup 2019
326
039
Strapáčová Petra
5
2
2
7
7
202
100
6036
18.07.19
Balaton (HUN)
51. Kékszalag
223
052
Dezider Machovec
SVK 517
1
4
103
15
3751
15
6036
18.07.19
Balaton (HUN)
51. Kékszalag
223
105
Jozef Luštík
SVK 517
1
4
103
15
3751
15
6036
18.07.19
Balaton (HUN)
51. Kékszalag
223
055
Jakub Machovec
SVK 517
21
4
103
15
3751
15
6036
18.07.19
Balaton (HUN)
51. Kékszalag
215
131
Marián Babjak
SVK 517
1
4
103
15
3751
15