Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2019 v lodnej triede OPT
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
2003
29.07.19
Gabčíkovo
Letný náborový tábor 3
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 1
41
1
6
1
879
17
2003
29.07.19
Gabčíkovo
Letný náborový tábor 3
105
380
Graus Krištof
SVK 2
31
1
6
2
578
33
2003
29.07.19
Gabčíkovo
Letný náborový tábor 3
105
384
Grančič Matej
SVK 3
31
1
6
3
402
50
2003
29.07.19
Gabčíkovo
Letný náborový tábor 3
106
181
Holák Adam
SVK 4
41
1
6
4
277
67
2003
29.07.19
Gabčíkovo
Letný náborový tábor 3
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 5
42
1
6
5
180
83
2003
29.07.19
Gabčíkovo
Letný náborový tábor 3
105
386
Durdík Rudolf
SVK 6
41
1
6
6
101
100
101
13.04.19
Senec
VC Bratislavy
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
2
5
1
1406
20
101
13.04.19
Senec
VC Bratislavy
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
2
5
2
804
40
101
13.04.19
Senec
VC Bratislavy
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
2
5
3
452
60
101
13.04.19
Senec
VC Bratislavy
103
448
Osuský Martin
SVK 0
31
2
5
4
202
80
101
13.04.19
Senec
VC Bratislavy
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
2
5
5
100
102
27.04.19
Senec
Krištáľový pohár
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 000
31
2
4
1
1406
25
102
27.04.19
Senec
Krištáľový pohár
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 17
42
2
4
2
804
50
102
27.04.19
Senec
Krištáľový pohár
101
609
Krivosudský Patrik
SVK 18
41
2
4
3
452
75
102
27.04.19
Senec
Krištáľový pohár
101
623
Schmidt Monika
SVK 12
42
2
4
4
202
100
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 876
42
2
12
12
202
100
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
124
Marko Martin
SVK 7
41
2
19
1
2712
5
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
121
Pašuth Tomáš
SVK 17
41
2
19
2
2110
11
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
122
Pašuthová Dominika
SVK 18
32
2
19
3
1758
16
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
180
Benčík Richard
SVK 11
31
2
19
4
1508
21
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
199
Ehret Olivia
SVK 10
32
2
19
5
1314
26
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
200
Ehret Maxime
SVK 9
41
2
19
6
1156
32
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
213
Biely Alex
SVK 2
41
2
19
7
1022
37
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
196
Stano Samuel
SVK 19
31
2
19
8
906
42
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
123
Marková Barbora
SVK 3
42
2
19
9
804
47
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
215
Vozár Juraj
SVK 5
41
2
19
10
712
53
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
217
Lichvár Adam
SVK 1
41
2
19
11
630
58
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
214
Biela Lea
SVK 6
32
2
19
12
554
63
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 15
42
2
19
13
484
68
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
184
Pašúthová Viktorka
SVK 14
42
2
19
14
420
74
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
219
Stašák Matej
SVK 8
41
2
19
15
360
79
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
216
Vozárová Tamara
SVK 4
42
2
19
16
304
84
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
203
364
Domiňák Matej
SVK 16
41
2
19
17
252
89
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
218
Novák Tobias
SVK 12
41
2
19
18
202
95
2001
01.07.19
Liptovská Mara
Letný náborový tábor 1
223
220
Sihotský Šimon
SVK 13
41
2
19
19
100
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
458
Siebert Peter
SVK 1
31
2
7
1
1892
14
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
473
Siebertová Hana
SVK 2
42
2
7
2
1290
29
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
103
436
Hešková Karolína
SVK 3
42
2
7
3
938
43
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
470
Pálka David
SVK 4
41
2
7
4
688
57
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
469
Kupec Matej
SVK 5
41
2
7
5
494
71
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
471
Čulenová Karolínka
SVK 6
42
2
7
6
336
86
154
24.08.19
Slnava
Slňavska riasa
110
472
Čulen Jakub
SVK 7
41
2
7
7
202
100
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
138
Pečarková Miriam
GER 6543
42
2
9
6
554
67
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 876
42
2
9
7
420
78
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
125
Benčeková Diana
SVK 8
42
2
9
8
304
89
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
105
Benčeková Dagmara
POL 863
32
2
9
4
906
44
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 1
41
2
9
5
712
56
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
116
Mokošáková Barbora
GER 10576
42
2
9
2
1508
22
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
134
Trabalíková Timea
SVK X
32
2
9
3
1156
33
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
41
2
9
1
2110
11
207
29.08.19
Orava
Augustova regata
213
153
Krasňan Róbert
SVK 9
41
2
9
9
202
100
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
116
Mokošáková Barbora
GER 10576
42
2
12
8
554
67
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
138
Pečarková Miriam
GER 6543
42
2
12
9
452
75
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
153
Krasňan Róbert
SVK 9
41
2
12
10
360
83
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
125
Benčeková Diana
SVK 8
42
2
12
11
278
92
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
239
002
Bača Matej
SVK 244
31
2
12
1
2360
8
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
133
Juris Marek
SVK 171
41
2
12
2
1758
17
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
41
2
12
3
1406
25
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
105
Benčeková Dagmara
POL 863
32
2
12
4
1156
33
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
134
Trabalíková Timea
SVK X
32
2
12
5
962
42
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
239
003
Bača Samuel
SVK 700
41
2
12
6
804
50
204
31.08.19
Orava
Oravská vlna
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 1
41
2
12
7
670
58
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
2
10
1
2202
10
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
239
002
Bača Matej
SVK 244
31
2
10
2
1600
20
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
213
133
Juris Marek
SVK 171
41
2
10
3
1248
30
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 863
32
2
10
4
998
40
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
213
134
Trabalíková Timea
SVK X
32
2
10
5
804
50
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
213
130
Kozlovský Richard
SVK 6543
41
2
10
6
646
60
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
41
2
10
7
512
70
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
2
10
8
396
80
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 876
41
2
10
9
294
90
208
21.09.19
Orava
Modra stuha Oravy
239
003
Bača Samuel
SVK 700
41
2
10
10
202
100
109
21.09.19
Senec
Tatran Cup
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
2
5
1
1600
20
109
21.09.19
Senec
Tatran Cup
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
2
5
2
998
40
109
21.09.19
Senec
Tatran Cup
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
5
3
646
60
109
21.09.19
Senec
Tatran Cup
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
5
4
396
80
109
21.09.19
Senec
Tatran Cup
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
2
5
5
202
100
107
07.09.19
Senec
Wallnerov memoriál
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
2
6
1
1758
17
107
07.09.19
Senec
Wallnerov memoriál
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
2
6
2
1156
33
107
07.09.19
Senec
Wallnerov memoriál
103
448
Osuský Martin
SVK 84
31
2
6
3
804
50
107
07.09.19
Senec
Wallnerov memoriál
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
6
4
554
67
107
07.09.19
Senec
Wallnerov memoriál
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
2
6
5
360
83
107
07.09.19
Senec
Wallnerov memoriál
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
6
6
202
100
111
12.10.19
Senec
Pohár Slovana
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
6
5
360
83
111
12.10.19
Senec
Pohár Slovana
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
2
6
4
554
67
111
12.10.19
Senec
Pohár Slovana
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
6
3
804
50
111
12.10.19
Senec
Pohár Slovana
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
2
6
1
1758
17
111
12.10.19
Senec
Pohár Slovana
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
2
6
2
1156
33
111
12.10.19
Senec
Pohár Slovana
103
448
Osuský Martin
SVK 84
31
2
6
6
202
100
5003
05.04.19
Rybnik (POL)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
31
3
86
9
3244
10
5003
05.04.19
Rybnik (POL)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
223
195
Sofia Valentinyova
SVK 38
42
3
86
13
2765
15
5003
05.04.19
Rybnik (POL)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
3
86
20
2203
23
5003
05.04.19
Rybnik (POL)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
101
601
Oliver Krivosudsky
SVK 1000
31
3
86
49
1036
57
5003
05.04.19
Rybnik (POL)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
101
618
Sara Hruskova
SVK 12
32
3
86
51
984
59
5003
05.04.19
Rybnik (POL)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
232
022
Livia Holesova
SVK 1275
42
3
86
58
816
67
5003
05.04.19
Rybnik (POL)
Rybnickie Regaty Żeglarskie
202
118
Michal Rolik
SVK 2207
41
3
86
24
1966
28
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 500
32
3
9
7
477
78
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
3
9
8
303
89
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
3
9
9
100
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
3
9
1
3012
11
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
42
3
9
2
2109
22
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
136
Slosiar Leo
SVK 654
31
3
9
3
1581
33
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
108
Kocanová Barbora
SVK 700
32
3
9
4
1206
44
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
114
Mika Viktor
SVK 13142
31
3
9
5
915
56
250
18.05.19
Liptovská Mara
Liptovska kryha
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
42
3
9
6
678
67
5019
18.05.19
Krakow (POL)
XXV Regaty Ekologiczne
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
3
33
1
4859
3
5019
18.05.19
Krakow (POL)
XXV Regaty Ekologiczne
232
022
Livia Holesova
SVK 275
42
3
33
9
1996
27
106
29.06.19
Gabčíkovo
Dunaj regata
232
022
Holešová Livia
SVK 275
42
3
6
3
1206
50
106
29.06.19
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
618
Hrušková Sára
SVK 12
32
3
6
1
2637
17
106
29.06.19
Gabčíkovo
Dunaj regata
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
3
6
2
1734
33
5033
22.06.19
Brněnská přehrada (CZE)
Veletržní regata
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
3
14
7
1206
50
106
29.06.19
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
619
Hruška Silvester
SVK 2
31
3
6
4
831
67
106
29.06.19
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 11
42
3
6
5
540
83
106
29.06.19
Gabčíkovo
Dunaj regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
3
6
6
303
100
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
114
Mika Viktor
SVK 13142
31
3
7
1
2838
14
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
147
Brestovská Tamara
SVK 8
42
3
7
2
1935
29
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
103
424
Meliš Marek
SVK 104
41
3
7
3
1407
43
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
183
Bartánusová Terezka
SVK 500
42
3
7
4
886
57
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
189
Sihotsky Matus
SVK 1010
31
3
7
4
886
57
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 580
32
3
7
6
404
86
254
06.07.19
Liptovská Mara
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
3
7
6
404
86
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
214
Biela Lea
SVK 2
32
3
9
7
630
78
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
213
Biely Alex
SVK 6
41
3
9
8
456
89
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
219
Stašák Matej
SVK 4
41
3
9
9
303
100
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
229
Zimáni Ján
SVK 8
31
3
9
6
831
67
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
183
Bartánusová Terezka
SVK 530
42
3
9
1
3165
11
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
3
9
2
2262
22
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
217
Lichvár Adam
SVK 007
41
3
9
3
1734
33
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 5
42
3
9
4
1359
44
255
13.07.19
Liptovská Mara
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
223
227
Jančuška Jakub
SVK 1
41
3
9
5
1068
56
5037
06.07.19
Velké Dářko (CZE)
Závod mladých nadějí
101
618
Sara Hrušková
SVK 12
32
3
47
4
3513
9
5037
06.07.19
Velké Dářko (CZE)
Závod mladých nadějí
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
3
47
41
481
87
5037
06.07.19
Velké Dářko (CZE)
Závod mladých nadějí
232
022
Livia Holešová
SVK 275
42
3
47
10
2319
21
5037
06.07.19
Velké Dářko (CZE)
Závod mladých nadějí
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
3
47
28
978
60
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
125
Benčeková Diana
SVK 8
42
3
11
9
564
82
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
3
101
5
4219
5
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
101
618
Hrušková Sára
SVK 12
32
3
101
14
2878
14
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
223
136
Slosiar Leo
SVK 654
31
3
101
27
2022
27
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
31
3
101
36
1647
36
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
31
3
101
39
1543
39
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
232
022
Holešová Lívia
SVK 275
42
3
101
46
1328
46
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
3
101
54
1119
53
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
3
101
82
575
81
5050
22.08.19
Nové Mlyny (CZE)
MČR - OPTIMIST
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
3
101
97
356
96
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 876
42
3
11
10
426
91
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
153
Krasňan Róbert
SVK 9
41
3
11
11
303
100
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
133
Juris Marek
SVK 171
41
3
11
1
3426
9
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
105
Benčeková Dagmara
POL 863
32
3
11
2
2523
18
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
239
003
Bača Samuel
SVK 700
41
3
11
3
1995
27
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
41
3
11
4
1620
36
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
134
Trabalíková Timea
SVK X
32
3
11
5
1329
45
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
116
Mokošáková Barbora
GER 10576
42
3
11
6
1092
55
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 1
41
3
11
7
891
64
203
01.09.19
Orava
O pohár primátora mesta Namestovo
213
138
Pečarková Miriam
GER 6543
42
3
11
8
717
73
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
3
6
1
2637
17
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
42
3
6
2
1734
33
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
3
6
3
1206
50
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
227
Jančuška Jakub
SVK 505
41
3
6
4
831
67
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
3
6
5
540
83
260
21.09.19
Liptovská Mara
GAJOS CUP - PLM
223
215
Vozár Juraj
SVK 123
41
3
6
6
303
100
5055
20.09.19
Crikvenica (CRO)
Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
3
128
5
4528
4
5055
20.09.19
Crikvenica (CRO)
Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov
223
147
Tamara Brestovská
SVK 517
42
3
128
71
1071
55
5055
20.09.19
Crikvenica (CRO)
Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
3
128
63
1227
49
5011
13.04.19
Rijeka (CRO)
Proljetni Kup Galeba 2019
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
4
29
12
1937
41
5011
13.04.19
Rijeka (CRO)
Proljetni Kup Galeba 2019
101
618
Sara Hruskova
SVK 12
32
4
29
1
6254
3
104
18.05.19
Senec
Majstrovstvá oblasti
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
4
6
1
3516
17
104
18.05.19
Senec
Majstrovstvá oblasti
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
4
6
2
2312
33
104
18.05.19
Senec
Majstrovstvá oblasti
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
4
6
3
1608
50
104
18.05.19
Senec
Majstrovstvá oblasti
106
181
Holák Adam
SVC 5
41
4
6
4
1108
67
104
18.05.19
Senec
Majstrovstvá oblasti
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
4
6
5
720
83
104
18.05.19
Senec
Majstrovstvá oblasti
103
447
Hodosi Tomáš
SVK 4
41
4
6
6
404
100
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
227
Jančuška Jakub
SVK 1
41
4
29
23
744
79
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
229
Zimáni Ján
SVK 8
31
4
29
24
672
83
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
217
Lichvár Adam
SVK 7
41
4
29
25
600
86
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
4
29
26
532
90
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
pol
001
SZKLARSKA JULIA
POL 1899
42
4
29
27
468
93
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
4
29
1
6192
3
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
pol
001
Grabski Piotr
POL 2058
31
4
29
2
4988
7
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
42
4
29
3
4284
10
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
232
022
Holešová Lívia
SVK 275
42
4
29
4
3784
14
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
114
Mika Viktor
SVK 13142
31
4
29
5
3396
17
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
pol
001
SAJDAK WIKTORIA
POL 1624
32
4
29
6
3080
21
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
136
Slosiar Leo
SVK 654
31
4
29
7
2812
24
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
108
Kocanová Barbora
SVK 505
32
4
29
8
2580
28
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
4
29
9
2376
31
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
4
29
10
2192
34
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
4
29
11
2028
38
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
4
29
12
1876
41
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
4
29
13
1736
45
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
pol
001
URBAŃSKA WIKTORIA
POL 830
42
4
29
14
1608
48
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
4
29
15
1488
52
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
103
448
Osuský Martin
SVK 84
31
4
29
16
1376
55
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
4
29
17
1272
59
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 500
32
4
29
18
1172
62
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
pol
001
Sobota Tomasz
POL 1606
41
4
29
19
1076
66
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
pol
001
JASTRZĄB HANNA
POL 1110
42
4
29
20
988
69
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
4
29
21
904
72
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
4
29
22
824
76
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
pol
001
Budzik Wiktoria
POL 812
32
4
29
28
404
97
256
19.07.19
Liptovská Mara
Limar Cup - Interpohar
110
458
Siebert Peter
SVK 888
31
4
29
29
100
257
03.08.19
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláš
223
214
Biela Lea
SVK 11122
32
4
6
5
720
83
257
03.08.19
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláš
223
213
Biely Alex
SVK 2
41
4
6
4
1108
67
257
03.08.19
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláš
223
227
Jančuška Jakub
SVK 1
41
4
6
2
2312
33
257
03.08.19
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláš
223
217
Lichvár Adam
SVK 7
41
4
6
3
1608
50
257
03.08.19
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláš
223
229
Zimáni Ján
SVK 381
31
4
6
1
3516
17
257
03.08.19
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláš
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 8
42
4
6
6
404
100
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
213
152
Krasňanová Lucia
SVK I
42
4
10
10
404
100
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
232
022
Holešová Livia
SVK 275
42
4
10
1
4404
10
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
223
229
Zimáni Ján
SVK 11122
31
4
10
2
3200
20
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
213
133
Juris Marek
SVK 171
41
4
10
3
2496
30
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
4
10
4
1996
40
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
223
217
Lichvár Adam
SVK 381
41
4
10
5
1608
50
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
41
4
10
6
1292
60
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
213
135
Môstka Nicolas
SVK 2020
41
4
10
7
1024
70
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
213
105
Benčeková Dagmara
SVK X
32
4
10
8
792
80
206
17.08.19
Orava
Memorial Floriana Benčeka
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 6543
41
4
10
9
588
90
5066
12.10.19
Tarnobrzeg (POL)
6. Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
202
118
Michal Rolík
POL 2058
41
4
47
3
5184
6
5066
12.10.19
Tarnobrzeg (POL)
6. Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
4
47
8
3480
17
5002
01.03.19
Split (CRO)
OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019
101
601
Oliver Krivosudský
SVK 1000
31
5
59
38
1460
64
5009
22.02.19
Opatija (CRO)
Carnival Cup 2019
101
618
Sára Hrušková
SVK 12
32
5
57
31
1828
54
5010
27.04.19
Gliwice (POL)
Otwarte Mistrzostwa LOK
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
78
3
7580
4
5010
27.04.19
Gliwice (POL)
Otwarte Mistrzostwa LOK
202
118
Michal Rolik
SVK 2207
41
5
78
11
4759
14
5010
27.04.19
Gliwice (POL)
Otwarte Mistrzostwa LOK
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
31
5
8
3
2635
38
5010
27.04.19
Gliwice (POL)
Otwarte Mistrzostwa LOK
101
618
Hrušková Sara
SVK 331
32
5
8
6
1130
75
5010
27.04.19
Gliwice (POL)
Otwarte Mistrzostwa LOK
223
195
Valentinyova Sofia
SVK 38
42
5
8
7
795
88
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
101
618
Hrušková Sára
SVK 12
32
5
20
1
7010
5
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
20
2
5505
10
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 1000
31
5
20
3
4625
15
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
42
5
20
4
4000
20
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
223
136
Slosiar Leo
SVK 654
31
5
20
5
3515
25
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
20
6
3120
30
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
42
5
20
7
2785
35
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
223
114
Mika Viktor
SVK 13142
31
5
20
8
2495
40
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
232
022
Holešová Livia
SVK 275
42
5
20
9
2240
45
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
202
118
Rolík Michal
SVK 207
41
5
20
10
2010
50
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
5
20
11
1805
55
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
20
12
1615
60
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
5
20
13
1440
65
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
5
20
14
1280
70
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
20
15
1130
75
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
5
20
16
990
80
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
20
17
860
85
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
103
448
Osuský Martin
SVK 84
31
5
20
18
735
90
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
20
19
615
95
103
11.05.19
Senec
Pohár mládeže
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
20
20
505
100
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
106
181
Holák Adam
CRO 111
41
5
24
23
595
96
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
447
Hodosi Tomáš
SVK 1
41
5
24
24
505
100
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
24
22
695
92
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
232
022
Holešová Livia
SVK 275
42
5
24
9
2635
38
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
24
10
2405
42
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
114
Mika Viktor
SVK 13142
31
5
24
11
2200
46
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
111
Brestovský Alex
SVK 111
41
5
24
12
2010
50
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
42
5
24
13
1835
54
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
24
14
1675
58
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 500
32
5
24
15
1525
63
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
5
24
16
1385
67
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
5
24
17
1255
71
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
5
24
18
1130
75
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
24
19
1010
79
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
448
Osuský Martin
SVK 84
31
5
24
20
900
83
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
5
24
21
795
88
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
136
Slosiar Leo
SVK 654
31
5
24
3
5020
13
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 1000
31
5
24
4
4395
17
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
31
5
24
5
3910
21
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
5
24
6
3515
25
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
31
5
24
7
3180
29
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
42
5
24
8
2890
33
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
24
1
7405
4
264
24.05.19
Liptovská Mara
Májová regata - Bambino Cup
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
24
2
5900
8
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
28
1
7660
4
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
101
618
Hrušková Sára
SVK 12
32
5
28
2
6155
7
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
42
5
28
3
5275
11
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
31
5
28
4
4650
14
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
42
5
28
5
4165
18
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
31
5
28
6
3770
21
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
28
7
3435
25
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
136
Slosiar Leo
SVK 26
31
5
28
8
3145
29
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
42
5
28
9
2890
32
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
5
28
10
2660
36
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
108
Kocanová Barbora
SVK 700
32
5
28
11
2455
39
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 1000
31
5
28
12
2265
43
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
28
13
2090
46
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
111
Brestovský Alex
SVK 111
41
5
28
14
1930
50
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
232
022
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
28
15
1780
54
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
114
Mika Viktor
SVK 13142
31
5
28
16
1640
57
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
5
28
17
1510
61
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
28
18
1385
64
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
5
28
19
1270
68
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
239
003
Bača Samuel
SVK 2020
41
5
28
20
1155
71
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
5
28
21
1050
75
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 500
32
5
28
22
950
79
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
28
23
855
82
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
5
28
24
760
86
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
239
002
Bača Matej
SVK 244
31
5
28
25
670
89
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
213
133
Juris Marek
SVK 171
41
5
28
26
585
93
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
28
27
505
96
251
01.06.19
Liptovská Mara
Júnová regata - PLM
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
28
28
100
5030
08.06.19
Krakow (POL)
Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
5
32
3
5645
9
6021
08.06.19
Neusiedler (AUT)
Spring cup
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
52
36
1304
69
5030
08.06.19
Krakow (POL)
Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ
202
118
Michal Rolík
SVK 2207
41
5
32
8
3515
25
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
5
21
17
965
81
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
21
18
840
86
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
5
21
12
1720
57
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
21
13
1545
62
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
448
Osuský Martin
SVK 84
31
5
21
14
1385
67
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
21
15
1235
71
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
21
16
1095
76
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
42
5
21
3
4730
14
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
232
022
Holešová Livia
SVK 275
42
5
21
4
4105
19
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
21
5
3620
24
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
42
5
21
6
3225
29
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
5
21
7
2890
33
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
21
8
2600
38
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
21
1
7115
5
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
hun
001
Jandl Romeo
HUN 238
31
5
21
2
5610
10
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Bělunková Tatiana
CZE 833
42
5
21
9
2345
43
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
42
5
21
10
2115
48
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
5
21
11
1910
52
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
21
19
720
90
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
5
21
20
610
95
108
14.09.19
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
21
21
505
100
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
31
5
28
1
7740
4
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
28
19
1345
68
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
28
20
1235
71
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
213
133
Juris Marek
SVK 171
41
5
28
21
1130
75
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
5
28
22
1030
79
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
28
23
930
82
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
239
003
Bača Samuel
SVK 700
41
5
28
24
840
86
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
28
25
750
89
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
28
26
665
93
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
28
27
585
96
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
xxx
001
Skuráková Olívia
XXX 631
42
5
28
28
505
100
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
232
022
Holešová Livia
SVK 275
42
5
28
2
6235
7
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
618
Hrušková Sára
SVK 12
32
5
28
3
5355
11
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 1000
31
5
28
4
4730
14
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
136
Slosiar Leo
SVK 654
31
5
28
5
4245
18
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
42
5
28
6
3850
21
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
28
7
3515
25
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
42
5
28
8
3225
29
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
28
9
2970
32
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
5
28
10
2740
36
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
28
11
2535
39
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
5
28
12
2345
43
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
5
28
13
2170
46
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
42
5
28
14
2010
50
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
28
15
1860
54
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
5
28
16
1720
57
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
5
28
17
1590
61
110
28.09.19
Gabčíkovo
Jesenná regeta
239
002
Bača Matej
SVK 244
31
5
28
18
1465
64
5061
05.10.19
Rzeczyce (POL)
I. Dzieržno Cup
202
118
Michal Rolík
SVK 2207
41
5
41
8
4053
20
5001
22.03.19
Koper (SLO)
Laser Europa Cup Koper 2019
101
618
Sára Hrušková
SVK 12
32
6
126
87
1571
69
5001
22.03.19
Koper (SLO)
Laser Europa Cup Koper 2019
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
6
126
117
799
93
5001
22.03.19
Koper (SLO)
Laser Europa Cup Koper 2019
101
601
Oliver Krivosudský
SVK 1000
31
6
126
94
1369
75
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
6
447
114
4166
26
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
101
601
Oliver Krivosudský
SVK 1000
31
6
447
151
3434
34
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
6
447
173
3080
39
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
107
Valéria Kocanová
SVK 905
42
6
447
174
3065
39
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 38
42
6
447
198
2728
44
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
103
432
Ondrej Szitas
SVK 18
31
6
447
200
2702
45
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
108
Barbora Kocanová
SVK 700
32
6
447
218
2477
49
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
202
118
Michal Rolik
SVK 2207
41
6
447
311
1551
70
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
136
Leo Slosiar
SVK 654
31
6
447
331
1389
74
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
111
Alex Brestovský
SVK 111
41
6
447
339
1327
76
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
201
Oliver Lichvár
SVK 986
31
6
447
369
1106
83
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
223
147
Tamara Brestovská
SVK 517
42
6
447
402
882
90
6005
19.04.19
Portorož (SLO)
Sailing point Easter regatta
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
6
447
422
756
94
5007
19.04.19
Riva del Garda (ITA)
37th Lake Garda Meeting Optimist class
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
90
18
4800
20
5007
19.04.19
Riva del Garda (ITA)
37th Lake Garda Meeting Optimist class
101
618
Sára Hrušková
SVK 331
32
6
940
385
2932
41
5012
17.04.19
Riva del garda (ITA)
5 Country cup 2019
101
618
Sára Hruskova
SVK 331
32
6
34
30
932
88
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
103
432
Ondrej Szitas
SVK 18
31
6
94
2
10639
2
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
31
6
94
4
8832
4
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
6
94
5
8251
5
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
108
Barbora Kocanová
SVK 700
32
6
94
12
5970
13
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
136
Leo Slosiar
SVK 654
31
6
94
13
5761
14
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
101
601
Oliver Krivosudský
SVK 1000
31
6
94
15
5388
16
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
202
118
Michal Rolík
SVK 2207
41
6
94
26
3955
28
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
195
Sofia Valentinyova
SVK 38
42
6
94
27
3857
29
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
114
Viktor Mika
SVK 13142
31
6
94
32
3414
34
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
105
314
Ladislav Stolárik
SVK 533
31
6
94
36
3107
38
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
111
Alex Brestovský
SVK 111
41
6
94
38
2966
40
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
101
618
Sára Hrušková
SVK 331
32
6
94
41
2768
44
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
107
Valéria Kocanová
SVK 905
42
6
94
43
2644
46
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
6
94
45
2525
48
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
147
Tamara Brestovská
SVK 517
42
6
94
49
2304
52
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
94
55
2003
59
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
103
444
Nina Prokopcová
SVK 83
32
6
94
60
1776
64
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
232
022
Livia Holešová
SVK 275
42
6
94
61
1733
65
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
187
Barbora Bartánusová
SVK 500
32
6
94
69
1412
73
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
6
94
74
1229
79
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
6
94
75
902
80
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
6
94
75
902
80
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
103
448
Martin Osusky
SVK 84
31
6
94
75
902
80
6008
03.05.19
Palič (SRB)
South East European Open Optimist Cup
103
438
Ema Vargová
SVK 81
42
6
94
75
902
80
5032
22.06.19
Poraj (POL)
VII Ogólnopolskie regaty
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
66
2
9717
3
5032
22.06.19
Poraj (POL)
VII Ogólnopolskie regaty
202
118
Miachal Rolik
SVK 2207
41
6
66
8
6105
12
5032
22.06.19
Poraj (POL)
VII Ogólnopolskie regaty
232
022
Livia Holesova
SVK 275
42
6
66
10
5523
15
5036
08.06.19
Nové Mlýny (CZE)
Modrý Hrozen Q
101
618
Sára Hrušková
SVK 12
32
6
72
9
6025
13
5036
08.06.19
Nové Mlýny (CZE)
Modrý Hrozen Q
105
314
Ladislav Stolárik
SVK 533
31
6
72
27
3162
38
5035
21.06.19
Balatonfured (HUN)
Rooster BYC Kupa Optimist 2019
101
618
Sára Hrušková
SVK 331
32
6
96
18
4968
19
5034
01.07.19
Balatonfoldvár (HUN)
Csoki Kupa 2019
101
618
Sára Hrušková
SVK 331
32
6
106
52
2462
49
5041
13.07.19
Velké Dářko (CZE)
Bambusová Regata
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
6
86
61
1501
71
5041
13.07.19
Velké Dářko (CZE)
Bambusová Regata
101
618
Sára Hrušková
SMR 12
32
6
86
17
4830
20
5041
13.07.19
Velké Dářko (CZE)
Bambusová Regata
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
86
13
5529
15
5041
13.07.19
Velké Dářko (CZE)
Bambusová Regata
103
436
Karolína Hešková
SVK 26
42
6
86
77
894
90
6040
02.08.19
Olešná (CZE)
Interpohár
103
438
Ema Vargová
SVK 81
42
6
24
23
717
96
6040
02.08.19
Olešná (CZE)
Interpohár
202
118
Michal Rolík
SVK 2207
41
6
24
9
3162
38
6040
02.08.19
Olešná (CZE)
Interpohár
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
24
6
4218
25
6040
02.08.19
Olešná (CZE)
Interpohár
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
24
5
4693
21
5047
20.07.19
Ferto tó (HUN)
Decathlon kupa
101
618
Sára Hrušková
SVK 331
32
6
114
36
3610
32
5046
02.08.19
Arco (ITA)
Ora Cup Ora - Meeting
101
618
Sára Hrušková
SVK 331
32
6
481
188
3054
39
5045
06.08.19
Malcesine (ITA)
Trofeo Simone Lombardi
101
618
Sára Hrušková
SVK 331
32
6
308
177
2049
57
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
49
1
10747
2
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
6
49
4
7135
8
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
49
5
6553
10
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
136
Leo Slosiar
SVK 654
31
6
49
6
6078
12
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
195
Sofie Valentínyová
SVK 38
42
6
49
15
3691
31
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
111
Alex Brestovský
SVK 1111
41
6
49
16
3522
33
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
31
6
49
17
3364
35
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
202
118
Michal Rolík
SVK 2207
41
6
49
20
2941
41
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
147
Tamara Brestovská
SVK 517
42
6
49
28
2064
57
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
229
Ján Zimáni
SVK 13142
31
6
49
33
1636
67
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
239
002
Matej Bača
SVK 244
31
6
49
39
1201
80
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
223
228
Zuzana Zimáni
SVK 500
42
6
49
41
1070
84
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
239
003
Samuel Bača
SVK 700
41
6
49
44
886
90
6048
06.09.19
Zarzecze (POL)
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
213
133
Marek Juris
SVK 171
41
6
49
45
828
92
5056
20.09.19
Znamirowice (POL)
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
79
9
6266
11
5058
04.10.19
BalatonFuzfo (HUN)
Ada-Bau Kupa 2019
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
6
110
10
6854
9
5058
04.10.19
BalatonFuzfo (HUN)
Ada-Bau Kupa 2019
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
110
49
2713
45
5065
05.10.19
Trieste (ITA)
Barcolana 2019
101
618
Sára Hrušková
SVK 12
32
6
157
26
5292
17
5067
11.10.19
Garda Lake (ITA)
2ND Autumn Meeting Trofeo Ezio Torboli
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
60
19
3602
32
5074
01.11.19
Lago di Garda (ITA)
Halloween Cup
202
118
Michal Rolik
POL 2058
41
6
461
385
1075
84
5074
01.11.19
Lago di Garda (ITA)
Halloween Cup
232
022
Livia Holešová
SVK 275
42
6
114
38
3469
33
5074
01.11.19
Lago di Garda (ITA)
Halloween Cup
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
6
114
101
922
89
5074
01.11.19
Lago di Garda (ITA)
Halloween Cup
103
441
Emma Maria Sopuchova
SVK 13
42
6
461
455
640
99
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
101
618
Sara Hrušková
SVK 12
32
7
133
65
2884
49
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
114
Mika Viktor
SVK 13142
31
7
55
19
3584
35
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
42
7
55
20
3430
36
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
201
Lichvár Oliver
SVK 986
31
7
55
21
3283
38
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
7
55
22
3143
40
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Kováč Vladimír
CZE 772
41
7
55
23
3003
42
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 533
31
7
55
24
2877
44
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
7
55
25
2751
45
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Kováč Richard
CZE 810
42
7
55
26
2632
47
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Hejnová Karolina
CZE 318
42
7
55
27
2520
49
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
7
55
28
2408
51
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Bělunková Tatiana
CZE 833
42
7
55
29
2303
53
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
7
55
30
2198
55
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 500
32
7
55
31
2100
56
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Paigerová Nina
CZE 808
42
7
55
32
2002
58
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
229
Zimáni Ján
SVK 381
31
7
55
33
1911
60
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
7
55
34
1820
62
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
239
002
Bača Matej
SVK 700
31
7
55
35
1729
64
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
133
Juris Marek
SVK 171
41
7
55
36
1645
65
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
7
55
37
1561
67
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 735
32
7
55
38
1477
69
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
7
55
39
1400
71
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
7
55
40
1323
73
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
7
55
41
1246
75
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
130
Kozlovský Richard
SVK 6543
41
7
55
42
1176
76
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
41
7
55
43
1106
78
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
134
Trabalíková Timea
SVK x
32
7
55
44
1036
80
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
239
003
Bača Samuel
SVK 244
41
7
55
45
966
82
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 10002
41
7
55
46
896
84
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
7
55
47
833
85
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
110
470
Pálka David
SVK 918
41
7
55
48
770
87
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Fanfrlová Markéta
CZE 800
42
7
55
49
89
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
pol
001
Nikolaj Farana
POL 1682
41
7
55
49
89
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
pol
001
Farana Henryk
POL 1693
41
7
55
49
89
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
7
55
49
89
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
7
55
49
89
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
110
469
Kupec Matej
SVK 118
41
7
55
49
707
89
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
7
55
49
89
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
7
55
18
3752
33
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
7
55
1
12537
2
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
101
618
Hrušková Sára
SVK 331
32
7
55
2
10430
4
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
136
Slosiar Leo
SVK 654
31
7
55
3
9198
5
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
31
7
55
4
8323
7
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Rabasová Adela
CZE 836
32
7
55
5
7644
9
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
42
7
55
6
7091
11
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
31
7
55
7
6622
13
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
232
022
Holešová Livia
SVK 275
42
7
55
8
6216
15
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 1000
31
7
55
9
5859
16
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Přikryl Jeremiáš
CZE 769
41
7
55
10
5537
18
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
42
7
55
11
5250
20
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
108
Kocanová Barbora
SVK 123
32
7
55
12
4984
22
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
7
55
13
4739
24
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Štafa Patrick
CZE 828
41
7
55
14
4515
25
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
42
7
55
15
4305
27
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
7
55
16
4109
29
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
7
55
17
3927
31
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
223
107
Valária Kocanová
SVK 905
42
7
133
69
2702
52
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
7
133
72
2573
54
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
223
195
Sofia Valentínyová
SVK 38
42
7
133
91
1861
68
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
202
118
Michal Rolík
SVK 2207
41
7
133
107
1368
80
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
103
444
Nina Prokopcová
SVK 83
32
7
133
109
1312
82
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
223
183
Tereza Bartánusová
SVK 580
42
7
133
113
1202
85
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
105
314
Ladislav Stolárik
SVK 533
31
7
133
121
994
91
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
103
424
Marek Meliš
SVK 768
41
7
133
123
945
92
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
7
133
125
896
94
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
223
147
Tamara Brestovská
SVK 517
42
7
133
132
730
99
6044
28.08.19
Balatonfured (HUN)
Majstrovstva Madarska
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
7
133
133
707
100
5063
13.09.19
Dziwnow (POL)
Optimist Polisch Championship 2019
101
618
Sára Hrušková
SVK 12
32
7
271
133
2871
49
6055
18.10.19
Portorož (SLO)
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
7
169
24
6641
14
6055
18.10.19
Portorož (SLO)
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
232
022
Lívia Holešová
SVK 275
42
7
169
39
5165
23
6055
18.10.19
Portorož (SLO)
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
7
169
57
4011
34
6055
18.10.19
Portorož (SLO)
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
103
444
Nina Prokopcová
SVK 82
32
7
169
63
3707
37
6055
18.10.19
Portorož (SLO)
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
223
107
Valéria Kocanová
SVK 905
42
7
169
73
3259
43
6055
18.10.19
Portorož (SLO)
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
103
441
Emma Maria Sopuchová
SVK 13
42
7
169
116
1851
69
6055
18.10.19
Portorož (SLO)
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
105
314
Ladislav Stolárik
SVK 533
31
7
169
122
1698
72
6026
22.06.19
Crozon-Morgat (FRA)
2019 Optimist European Championship
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
31
9
176
136
1917
77
6026
22.06.19
Crozon-Morgat (FRA)
2019 Optimist European Championship
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
9
176
140
1803
80
6026
22.06.19
Crozon-Morgat (FRA)
2019 Optimist European Championship
103
432
Szitas Ondrej
SVK 18
31
9
176
157
1356
89
6026
22.06.19
Crozon-Morgat (FRA)
2019 Optimist European Championship
223
136
Slosiar Leo
SVK 26
31
9
176
173
976
98
6026
22.06.19
Crozon-Morgat (FRA)
2019 Optimist European Championship
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
42
9
117
91
1891
78
6026
22.06.19
Crozon-Morgat (FRA)
2019 Optimist European Championship
223
108
Kocanová Barbora
SVK 700
32
9
117
111
1115
95
6034
06.07.19
Antigua (ANT)
2019 Optimist World Championship
101
601
Oliver Krivosudský
SVK 1000
31
10
255
229
1477
90