Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2019 v lodnej triede RAC
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
7
16
11
1848
69
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Mielec Lubomír
CZE 8
1
7
16
12
1582
75
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
7
16
13
1337
81
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
159
Beránková Lenka
SVK 49
22
7
16
14
1113
88
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
7
16
15
903
94
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
160
Jaš Peter
SVK 35
31
7
16
16
707
100
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
7
16
8
2814
50
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
7
16
9
2457
56
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
7
16
10
2135
63
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
7
16
1
9135
6
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
7
16
2
7028
13
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
7
16
3
5796
19
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
7
16
4
4921
25
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
cze
001
Jiří Král
CZE 31
1
7
16
5
4242
31
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
7
16
6
3689
38
201
09.08.19
Orava
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
7
16
7
3220
44
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
2
13
1
2430
8
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
2
13
2
1828
15
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
016
Čarný Marcel
SVK 7
1
2
13
3
1476
23
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
2
13
4
1226
31
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
2
13
5
1032
38
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
2
13
6
874
46
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
2
13
7
740
54
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
184
Funk Peter
SVK 38
21
2
13
8
624
62
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
021
Habina Ladislav
SVK 24
1
2
13
9
522
69
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
2
13
10
430
77
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
2
13
11
348
85
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
166
Kubín Róbert
SVK 22
21
2
13
12
272
92
301
01.06.19
Domaša
Ľadoví muži
316
268
Petrík Radovan
SVK 87
1
2
13
13
202
100
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
14
1
6235
7
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
14
2
4730
14
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
14
3
3850
21
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
14
4
3225
29
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
5
14
5
2740
36
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
14
6
2345
43
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
14
7
2010
50
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
14
8
1720
57
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
14
9
1465
64
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
14
10
1235
71
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
14
11
1030
79
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
14
12
840
86
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
14
13
665
93
302
21.09.19
Domaša
Pohár rektora TU Košice
316
273
Melniček Peter
SVK 84
1
5
14
14
505
100
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
184
Funk Peter
SVK 38
21
5
23
18
1035
78
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
23
1
7315
4
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
23
2
5810
9
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
23
3
4930
13
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
23
4
4305
17
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
23
5
3820
22
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
23
6
3425
26
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
23
7
3090
30
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
23
8
2800
35
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
23
9
2540
39
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
23
10
2315
43
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
016
Čarný Marcel
SVK 7
1
5
23
11
2105
48
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
23
12
1920
52
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
166
Kubín Róbert
SVK 22
21
5
23
13
1745
57
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
23
14
1585
61
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
5
23
15
1435
65
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
159
Beránková Lenka
SVK 49
22
5
23
16
1295
70
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
23
17
1160
74
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
204
Fábry Stanislav
SVK 56
1
5
23
19
920
83
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
160
Jaš Peter
SVK 35
31
5
23
20
810
87
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 30
31
5
23
21
705
91
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
23
22
600
96
303
25.05.19
Domaša
Májova regata
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
41
5
23
23
505
100
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
17
1
6655
6
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
17
2
5150
12
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
17
3
4270
18
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
17
4
3645
24
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
17
5
3160
29
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
17
6
2765
35
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
5
17
7
2430
41
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
016
Čarný Marcel
SVK 7
1
5
17
8
2140
47
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
17
9
1885
53
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
17
10
1655
59
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
17
11
1450
65
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
17
12
1260
71
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
17
13
1090
76
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
159
Beránková Lenka
SVK 49
22
5
17
14
925
82
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
17
15
775
88
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
160
Jaš Peter
SVK 35
31
5
17
16
635
94
304
29.06.19
Domaša
Čeršnička
316
184
Funk Peter
SVK 38
21
5
17
17
505
100
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
15
1
6385
7
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
15
2
4880
13
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
15
3
4000
20
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
gbr
001
Dunnett Jonathan
GBR 31
1
5
15
4
3375
27
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
15
5
2890
33
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
15
6
2495
40
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
15
7
2160
47
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
15
8
1870
53
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
15
9
1615
60
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
269
Funk Peter
SVK 126
1
5
15
10
1385
67
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
15
11
1180
73
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 30
31
5
15
12
990
80
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
15
13
815
87
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
159
Beránková Lenka
SVK 49
22
5
15
14
655
93
307
20.07.19
Domaša
Mayerov memoriál
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
5
15
15
505
100
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
22
1
7215
5
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
22
2
5710
9
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
5
22
3
4830
14
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
22
4
4205
18
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
22
5
3720
23
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
22
6
3325
27
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
016
Čarný Marcel
SVK 7
1
5
22
7
2990
32
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
5
22
8
2700
36
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
22
9
2445
41
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
22
10
2215
45
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
22
11
2010
50
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
22
12
1820
55
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
22
13
1645
59
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
5
22
14
1485
64
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
22
15
1335
68
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
160
Jaš Peter
SVK 35
31
5
22
16
1195
73
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
22
17
1065
77
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
22
18
940
82
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
22
19
825
86
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
269
Funk Peter
SVK 38
1
5
22
20
710
91
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
204
Fábry Stanislav
SVK 56
1
5
22
21
605
95
309
03.08.19
Domaša
Lenivé kapre
316
159
Beránková Lenka
SVK 49
22
5
22
22
505
100
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
268
Petrík Radovan
SVK 87
1
6
25
20
972
80
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
184
Funk Peter
SVK 38
21
6
25
21
84
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
157
Melniček Peter
SVK 47
21
6
25
21
724
84
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
159
Beránková Lenka
SVK 49
22
6
25
21
724
84
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
6
25
21
724
84
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
ukr
001
Dulo Viktor
UKR 69
11
6
25
21
84
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
6
25
1
8778
4
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
cze
001
Kamensky Radim
CZE 110
1
6
25
2
6972
8
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
6
25
3
5916
12
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
6
25
4
5166
16
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
6
25
5
4584
20
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
6
25
6
4110
24
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
cze
001
Kamensky Pavel
CZE 113
1
6
25
7
3708
28
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
6
25
8
3360
32
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
6
25
9
3048
36
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
021
Habina Ladislav
SVK 24
1
6
25
10
2778
40
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
6
25
11
2526
44
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
6
25
12
2304
48
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
6
25
13
2094
52
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
6
25
14
1902
56
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
6
25
15
1722
60
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
6
25
16
1554
64
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
160
Jaš Peter
SVK 35
31
6
25
17
1392
68
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
273
Melniček Peter
SVK 88
1
6
25
18
1242
72
311
14.09.19
Domaša
Supercup Slovensko
316
204
Fábry Stanislav
SVK 56
1
6
25
19
1104
76
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
3
12
9
678
75
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
316
016
Čarný Marcel
SVK 7
1
3
12
10
540
83
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
3
12
11
417
92
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
3
12
3
2109
25
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
3
12
4
1734
33
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
3
12
5
1443
42
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
3
12
6
1206
50
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
3
12
7
1005
58
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
3
12
8
831
67
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
3
12
1
3540
8
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
3
12
2
2637
17
313
28.09.19
Domaša
15.míľ po Domaši 44.roč.
301
181
Bosák Miroslav
SVK 0
1
3
12
12
303
100
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
2
12
1
2360
8
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
2
12
2
1758
17
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
2
12
3
1406
25
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
2
12
4
1156
33
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
2
12
5
962
42
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
2
12
6
804
50
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
2
12
7
670
58
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
021
Habina Ladislav
SVK 24
1
2
12
8
554
67
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
2
12
9
452
75
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
2
12
10
360
83
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
2
12
11
240
92
314
12.10.19
Domaša
Kapurková regata
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
2
12
11
240
92
5022
25.05.19
Brněnská přehrada (CZE)
STAROBRNO CUP
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
2
12
4
1156
33
5038
22.06.19
Brněnská přehrada (CZE)
Veterán Cup
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
2
13
5
1032
38
5040
12.07.19
Warnemünde (GER)
Raceboard world championship 2019 Nations cup
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
10
12
1
11802
8
5040
12.07.19
Warnemünde (GER)
Raceboard world championship 2019 Nations cup
316
151
Milan Duchnovsky
SVK 1
1
10
12
1
11802
8
5042
27.07.19
Balatonfoldvar (HUN)
Magyar bajnogszag Balatonfolvar fordulo
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
7
10
1
7707
10
5053
07.09.19
Nové Mlýny (CZE)
Vítr z vinohradů
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
5
9
3
2891
33
5053
07.09.19
Nové Mlýny (CZE)
Vítr z vinohradů
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
9
2
3771
22
5062
05.10.19
Prien am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
6
43
2
8601
5
5062
05.10.19
Prien am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
003
Jozef POLLAK
SVK 31
1
6
43
19
2734
44
5062
05.10.19
Prien am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
022
Marcel Hesko
SVK 4
1
6
43
5
6213
12
5062
05.10.19
Prien am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
6
43
7
5336
16
5062
05.10.19
Prien am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
43
14
3530
33
5064
04.10.19
Prien am Chiemsee (GER) (
Bavarian Masters 2019
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
5
27
3
5276
11
5064
04.10.19
Prien am Chiemsee (GER) (
Bavarian Masters 2019
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
5
27
2
6157
7
5064
04.10.19
Prien am Chiemsee (GER) (
Bavarian Masters 2019
316
003
Jozef Pollak
SVK 31
1
5
27
13
2092
48
5064
04.10.19
Prien am Chiemsee (GER) (
Bavarian Masters 2019
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
5
27
4
4652
15
5064
04.10.19
Prien am Chiemsee (GER) (
Bavarian Masters 2019
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
5
27
8
3146
30
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
326
002
Martin Potucky
SVK 241
1
6
43
8
4988
19
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
316
022
Hesko Marcel
SVK 4
1
6
43
9
4681
21
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
301
093
Peter Velebír
SVK 16
1
6
43
17
3024
40
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
6
43
1
10407
2
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
316
025
Kučinský Lubomír
SVK 25
1
6
43
27
1819
63
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
43
25
2019
58
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
6
43
21
2473
49
6013
11.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Věstonická Venuše - Czech supercup
316
159
Peter Beranek
SVK 49
22
6
43
33
1296
77
6014
13.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Raceboard European Championship
316
166
Robert Kubín
SVK 22
21
9
78
45
3059
58
6014
13.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Raceboard European Championship
316
022
Hesko Marcel
SVK 4
1
9
78
23
5682
29
6014
13.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Raceboard European Championship
301
093
Peter Velebír
SVK 16
1
9
78
35
4041
45
6014
13.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Raceboard European Championship
326
002
Martin Potucky
SVK 241
1
9
78
15
7353
19
6014
13.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Raceboard European Championship
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
9
78
48
2807
62
6014
13.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Raceboard European Championship
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
9
78
49
2726
63
6014
13.05.19
Nové Mlyny (CZE)
Raceboard European Championship
316
159
Lenka Berankova
SVK 49
22
9
13
8
2807
62
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
6
26
14
2219
54
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
316
004
Patrik Pollák
SVK 1
1
6
26
1
9096
4
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
316
022
Hesko Marcel
SVK 4
1
6
26
4
5483
15
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
301
093
Peter Velebír
SVK 16
1
6
26
7
4025
27
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
26
8
3677
31
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
312
041
Robert KISSI
SVK 3
1
6
26
9
3370
35
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
6
26
13
2412
50
6020
07.06.19
Balatonfunzfo (HUN)
Supercup Madarsko
316
159
Lenka Berankova
SVK 49
22
6
26
16
1871
62
6033
06.07.19
Wamemunde (GER)
Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
10
78
6
12149
8
6033
06.07.19
Wamemunde (GER)
Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships
316
151
Milan DUCHNOVSKY
SVK 26
1
10
78
49
3029
63
6045
28.08.19
Rozkoš (CZE)
M ČR Raceboard a BIC Techno
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
7
28
8
4515
29
6045
29.08.19
Rozkoš (CZE)
M ČR Raceboard a BIC Techno
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
7
28
1
10837
4
6045
29.08.19
Rozkoš (CZE)
M ČR Raceboard a BIC Techno
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
7
28
16
2408
57
6045
29.08.19
Rozkoš (CZE)
M ČR Raceboard a BIC Techno
326
002
Martin Potucky
SVK 241
1
7
28
7
4921
25
6045
29.08.19
Rozkoš (CZE)
M ČR Raceboard a BIC Techno
312
041
Robert KISSI
SVK 3
1
7
28
10
3837
36
6045
29.08.19
Rozkoš (CZE)
M ČR Raceboard a BIC Techno
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
7
28
20
1730
71