.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2020

Strana 1 z 33 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Zostupne Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
5003 19.12.19 Mellieha Baz, Malta (MLT) 2019 Mapfre Middlesea Euromed Regatta 103 441 Emma Maria Sopúchová SVK 13 32 7 172 162 889 94
5000 27.12.19 Cadiz (ESP) XVI NEW YEARS RACE 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 17 4 3647 24
5013 22.02.20 ClubNáutico Puerto Sherry I Liga Windsurf Puerto Sherry 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 2 12 2 1758 17
5013 22.02.20 ClubNáutico Puerto Sherry I Liga Windsurf Puerto Sherry 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 2 12 7 670 58
5013 22.02.20 ClubNáutico Puerto Sherry I Liga Windsurf Puerto Sherry 103 428 Jakub Pribylka SVK 59 31 2 12 10 360 83
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 5 44 12 3326 27
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 5 44 17 2570 39
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 223 136 Leo Slosiar SVK 22 31 5 44 40 712 91
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 103 428 Jakub Pribylka SVK 59 31 5 44 36 941 82
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 16 13 956 81
5002 30.05.20 Plumlov (CZE) BLEDEMODRA STUHA PLUMLOVA 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 31 5 2680 16
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 1 3 3 101 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 1 3 3 101 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 32 5 28 3 5275 11
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 232 004 Kaňukovák Kristína SVK 919 42 5 28 4 4650 14
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 32 5 28 5 4165 18
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 32 5 28 6 3770 21
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 5 28 7 3435 25
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 5 28 8 3145 29
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 32 5 28 9 2890 32
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 5 28 10 2660 36
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 449 Babinčák Tomáš SVK 0 41 5 28 11 2455 39
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 228 Zimáni Zuzana SVK 500 42 5 28 12 2265 43
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 5 28 13 2090 46
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 438 Vargová Ema SVK 81 42 5 28 14 1930 50

Strana 1 z 33 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ