Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2020

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
5003 19.12.19 Mellieha Baz, Malta (MLT) 2019 Mapfre Middlesea Euromed Regatta 103 441 Emma Maria Sopúchová SVK 13 32 7 172 162 889 94
5000 27.12.19 Cadiz (ESP) XVI NEW YEARS RACE 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 17 4 3647 24
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 5 44 12 3326 27
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 5 44 17 2570 39
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 223 136 Leo Slosiar SVK 22 31 5 44 40 712 91
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 103 428 Jakub Pribylka SVK 59 31 5 44 36 941 82
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 16 13 956 81
5002 30.05.20 Plumlov (CZE) BLEDEMODRA STUHA PLUMLOVA 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 31 5 2680 16
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 1 3 3 101 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 1 3 3 101 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 32 5 28 3 5275 11
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 232 004 Kaňukovák Kristína SVK 919 42 5 28 4 4650 14
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 32 5 28 5 4165 18
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 32 5 28 6 3770 21
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 5 28 7 3435 25
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 5 28 8 3145 29
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 32 5 28 9 2890 32
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 5 28 10 2660 36
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 449 Babinčák Tomáš SVK 0 41 5 28 11 2455 39
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 228 Zimáni Zuzana SVK 500 42 5 28 12 2265 43
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 5 28 13 2090 46
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 438 Vargová Ema SVK 81 42 5 28 14 1930 50
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 28 15 1780 54
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 451 Osuská Sára SVK 84 42 5 28 16 1640 57
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 106 181 Holák Adam SVK 143 41 5 28 17 1510 61
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 5 28 18 1385 64
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 105 315 Stoláriková Lucia SVK 535 42 5 28 19 1270 68
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 217 LICHVÁR ADAM SVK 27 41 5 28 20 1155 71
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 215 Vozár Juraj SVK 9191 41 5 28 21 1050 75
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 5 28 22 950 79
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 5 28 23 855 82
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 5 28 24 760 86
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 631 Skuráková Olívia SVK 12 42 5 28 25 670 89
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 239 012 Caspar John Whitehead SVK 705 31 5 28 26 585 93
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 5 8 1 5020 13
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 5 8 2 3515 25
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 317 037 Kincel Peter SVK 189479 11 5 8 3 2635 38
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 58359 22 5 8 4 2010 50
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 128 Vyoral Dominik SVK 209969 21 5 8 5 1525 63
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 092 Oršula Jakub SVK 175787 21 5 8 6 1130 75
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 239 002 Bača Matej SVK 198209 31 5 8 7 795 88
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 448 Osuský Martin SVK 198739 31 5 8 8 505 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 215 003 Ružička Pavel SVK 36301 1 5 6 1 4395 17
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 215 177 Kubiňák Radovan SVK 36301 1 5 6 1 4395 17
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 120 Drengubiak Vladimír SVK SVK286 1 5 6 2 2890 33
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 119 Drengubiak Patrik SVK SVK286 31 5 6 2 2890 33
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 215 023 Hlavsa Ján SVK 6 1 5 6 3 2010 50
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 422 Melišová Janka SVK 6 2 5 6 3 2010 50
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 177 Esteves André SVK 28657 1 5 6 4 1385 67
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 175 Alicia Esteves SVK 28657 2 5 6 4 1385 67
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 215 043 Ružička Peter SVK 36036 1 5 6 5 900 83
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 087 Neupauer Rastislav SVK 36036 1 5 6 5 900 83
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 055 Machovec Jakub SVK 36031 21 5 6 6 505 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 212 Noris Tomáš SVK 36031 21 5 6 6 505 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 28 1 7660 4
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 5 28 2 6155 7
5004 06.06.20 Pavlov - Nove Mlyny (CZE) Pavlovska regata 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 90 23 4161 26
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 5 28 27 96
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 239 006 Vlčák Jakub SVK 700 31 5 28 27 505 96
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 1 3 1 578 33
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 1 3 1 578 33
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cza 001 Matej Mlčoch SVK 564 11 2 4 3 452 75
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 242 Švihra Bohuslav SVK 103 1 1 8 8 101 100
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 241 Mataj Stanislav SVK 103 1 1 8 8 101 100
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 105 Luštík Jozef SVK 517 1 1 8 3 527 38
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 1 8 3 527 38
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 105 354 Urbánek Ján SVK SVK 52 1 1 8 2 703 25
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 105 308 Nemček Martin SVK SVK 52 1 1 8 2 703 25
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 1 8 1 1004 13
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 1 8 1 1004 13
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 022 Kanka Pavel SVK 142 1 1 8 5 305 63
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 133 Zupka Šimon SVK 9959 1 1 8 6 226 75
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 134 Hropko Fero SVK 9959 1 1 8 6 226 75
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 235 Kačak Miroslav SVK 9959 1 1 8 6 226 75
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 327 001 Jančáry Martin SVK 203 1 1 8 7 159 88
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 327 007 Repáň Peter SVK 203 1 1 8 7 159 88
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 327 029 Vaľo Dominik SVK 203 1 1 8 7 159 88
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 212 Noris Tomáš SVK 517 21 1 8 3 527 38
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 215 131 Babjak Marián SVK 517 1 1 8 3 527 38
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 002 Csuday Zdenek SVK 12 1 1 8 4 402 50
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 134 Csudayová Zuzana SVK 12 42 1 8 4 402 50
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 023 Čech Ladislav SVK 142 1 1 8 5 305 63
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 263 Csemez Peter SVK 1644 1 2 4 4 202 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 002 Jan Mlčoch SVK 564 31 2 4 3 452 75
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 262 Kelemenova Barbora SVK 1674 2 2 4 1 1406 25
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 181 Torák Waldemar SVK 71 1 5 7 7 505 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 441 Bačik Boris SVK 71 1 5 7 7 505 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 110 Brestovský Oliver SVK 541 41 5 33 1 7960 3
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 107 Kocanová Valéria SVK 905 32 5 33 2 6455 6
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 5 33 3 5575 9
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 5 33 4 4950 12
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Bělunková Tatiana CZE 833 42 5 33 5 4465 15
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 32 5 33 6 4070 18
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 5 33 7 3735 21
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 5 33 8 3445 24
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 32 5 33 9 3190 27
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 5 33 10 2960 30
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Hejnová Karolína CZE 318 32 5 33 11 2755 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 228 Zimáni Zuzana SVK 500 42 5 33 12 2565 36
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 5 33 13 2390 39
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 32 5 33 14 2230 42
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 33 15 2080 45
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 458 Siebert Peter SVK 458 31 5 33 16 1940 48
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 5 33 17 1810 52
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 449 Babinčák Tomáš SVK 817 41 5 33 18 1685 55
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 5 33 19 1570 58
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 5 33 20 1455 61
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 451 Osuská Sára SVK 84 42 5 33 21 1350 64
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 474 Moravčík Lukáš SVK 888 41 5 33 22 1250 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 450 Strečanský Róbert SVK 59 41 5 33 23 1155 70
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 106 181 Holák Adam SVK 147 41 5 33 24 1060 73
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 473 Siebertová Hanka SVK 999 32 5 33 25 970 76
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 622 Hruška Simon SVK SMR 12 41 5 33 26 885 79
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 105 315 Stoláriková Lucia SVK 535 42 5 33 27 805 82
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 469 Kupec Matej SVK 917 41 5 33 28 725 85
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 631 Skuráková Olívia SVK 12 42 5 33 29 650 88
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 5 33 30 575 91
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 470 Pálka David SVK 918 41 5 33 31 505 94
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Štafa Patrick CZE 828 41 5 33 32 97
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 438 Vargová Ema SVK 81 42 5 33 32 97
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 1 3 1 578 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 1 3 1 578 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 1 3 3 101 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 1 3 3 101 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 0 31 5 5 2 2495 40
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 448 Osuský Martin SVK 180759 31 5 5 3 1615 60
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 189 Sihotský Matúš SVK 198917 31 5 5 4 990 80
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Halouzka Michal CZE 192980 31 5 5 5 505 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 128 Vyoral Dominik SVK 0 21 1 3 1 578 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 116 Miškov Alexander SVK 218491 21 1 3 2 277 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 092 Oršula Jakub SVK 175787 21 1 3 3 101 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 087 Vaďura Ivo SVK 8 1 5 7 1 4730 14
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 624 Holák Matúš SVK 8 31 5 7 1 4730 14
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 105 156 Bachrata Barbora SVK 51901 2 5 7 2 3225 29
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 105 154 Stoláriková Lenka SVK 51901 2 5 7 2 3225 29
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 633 Hruška Pavol SVK 53979 1 5 7 3 2345 43
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 618 Hrušková Sára SVK 53979 22 5 7 3 2345 43
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 202 066 Rolík Rastislav SVK CZ5076 1 5 7 4 1720 57
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 610 Krivosudská Ivana SVK CZ5076 2 5 7 4 1720 57
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 112 Sadílek Ilja SVK 55155 1 5 7 5 1235 71
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 630 Sláviková Ivana SVK 55155 2 5 7 5 1235 71
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 414 Sedlačko Jozef SVK 7 1 5 7 6 840 86
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 434 Današová Martina SVK 7 12 5 7 6 840 86
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 19 1 6780 5
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 19 2 5275 11
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 19 3 4395 16
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 5 19 4 3770 21
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 022 Heško Marcel SVK 4 1 5 19 5 3285 26
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 166 Kubín Róbert SVK 2 21 5 19 6 2890 32
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 5 19 7 2555 37
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 029 Lopuchovský Pavol SVK 156 1 5 19 8 2265 42
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 5 19 9 2010 47
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 19 10 1780 53
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 19 11 1575 58
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 312 029 Vrábel Zdeno SVK 8 1 5 19 12 1385 63
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 19 13 1210 68
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 160 Jaš Peter SVK 35 21 5 19 14 1050 74
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 269 Funk Peter SVK 261 1 5 19 15 900 79
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 19 16 760 84
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 301 094 Velebír Pavol SVK 33 1 5 19 17 630 89
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 5 19 18 505 95
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 010 Kubín Robert SVK 92 1 5 19 19 100
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 5 8 1 5020 13
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 5 8 2 3515 25
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 5 8 3 2635 38
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 8 4 2010 50
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 5 8 5 1525 63
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 5 8 6 1130 75
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 271 Zibrín Matúš SVK 47 31 5 8 7 795 88
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 207 Jaš Jakub SVK 36 31 5 8 8 505 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 264 Koniarik Martin SVK 1644 11 2 4 4 202 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 454 Čulen Marek SVK 548 1 2 4 2 804 50
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 353 Kollárik Matej SVK 548 1 2 4 2 804 50
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 261 Lukačovič Samuel SVK 1674 1 2 4 1 1406 25
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 120 Psalman Miloslav SVK 0 1 5 6 4 1385 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 447 Peťko Martin SVK 420 1 5 6 5 900 83
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 628 Čekovský Andrej SVK 01 1 5 6 6 505 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 096 Pacinova Michaela SVK 196990 22 5 5 1 4000 20
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 5 6 1 4395 17
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 356 Loukota Milan SVK 6 1 5 6 2 2890 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 408 Orlovský Matúš SVK 13 1 5 6 3 2010 50
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 006 Vlčák Jakub SVK 700 31 3 7 7 303 100
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 012 Caspar John Whitehead SVK 171 31 3 7 6 504 86
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 011 Môstka Nicolas SVK 705 41 3 7 5 741 71
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 32 3 7 1 2838 14
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 3 7 2 1935 29
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 228 Zimáni Zuzana SVK 500 42 3 7 3 1407 43
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 3 7 4 1032 57
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 002 Bača Matej SVK 192635 31 5 7 7 505 100
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 189 Sihotský Matúš SVK 198917 31 5 7 6 840 86
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 194 Štefaničiak Matej SVK 176678 21 5 7 1 4730 14
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 213 097 Benčeková Soňa SVK 197541 22 5 7 2 3225 29
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 056 Machovec Matúš SVK 222222 21 5 8 8 505 100
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 128 Vyoral Dominik SVK 28681 21 5 8 7 795 88
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 116 Miškov Alexander SVK 28681 21 5 8 7 795 88
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 212 Noris Tomáš SVK 36031 21 5 8 6 1130 75
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 087 Neupauer Rastislav SVK 36036 1 5 8 5 1525 63
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 055 Machovec Jakub SVK 36031 21 5 8 6 1130 75
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 043 Ružička Peter SVK 36036 1 5 8 5 1525 63
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 5 8 3 2635 38
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 119 Drengubiak Patrik SVK 2867 31 5 8 3 2635 38
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 5 8 4 2010 50
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 177 Esteves André SVK 28657 1 5 8 4 2010 50
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 003 Ružička Pavel SVK 36111 1 5 8 1 5020 13
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 177 Kubiňák Radovan SVK 36111 1 5 8 1 5020 13
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 023 Hlavsa Ján SVK 7 1 5 8 2 3515 25
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 215 206 Geib Filip SVK 7 11 5 8 2 3515 25
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 103 429 Lackó Peter Dominik SVK nič 31 5 7 5 1235 71
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 151092 22 5 7 4 1720 57
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 622 Hruška Simon SVK 2 41 2 15 1 2494 7
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 2 15 2 1892 13
117 20.06.20 Senec Prva regata 103 449 Babinčák Tomáš SVK 817 41 2 15 3 1540 20
117 20.06.20 Senec Prva regata 106 181 Holák Adam SVK 143 41 2 15 4 1290 27
117 20.06.20 Senec Prva regata 105 315 Stoláriková Lucia SVK 535 42 2 15 5 1096 33
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 609 Krivosudský Patrik SVK 1000 41 2 15 6 938 40
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 2 15 7 804 47
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 631 Skuráková Olívia SVK 112 42 2 15 8 688 53
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 620 Mihalíková Miriam SVK 565 42 2 15 9 586 60
117 20.06.20 Senec Prva regata 105 337 Bachratá Júlia SVK 791 32 2 15 10 494 67
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 634 Patay Daniel SVK 70 41 2 15 11 412 73
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 637 Majeská Ema SVK 12 42 2 15 12 336 80
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 636 Urban Max SVK 88 41 2 15 13 234 87
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 229 Zimáni Ján SVK 148617 31 5 7 3 2345 43
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 635 Blechtová Adela SVK 992 42 2 15 13 87
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 632 Kančevová Soňa SVK 118 42 2 15 13 234 87
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 207 220 Droppa Dávid SVK 222222 11 5 8 8 505 100
5005 20.06.20 Siewierz (POL) Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 52 4 3645 8
5006 20.06.20 Brnenská priehrada (CZE) Krajský prebor (Veltrzni regata) 232 004 Kristína Kaňuková SVK 919 42 3 21 1 4270 5
5006 20.06.20 Brnenská priehrada (CZE) Krajský prebor (Veltrzni regata) 103 444 Nina Prokopcová SVK 83 32 3 21 7 1734 33
5006 20.06.20 Brnenská priehrada (CZE) Krajský prebor (Veltrzni regata) 103 441 Emma Sopuchová SVK 13 32 3 21 8 1560 38
5006 20.06.20 Brnenská priehrada (CZE) Krajský prebor (Veltrzni regata) 103 445 Adela Prokopcová SVK 82 42 3 21 13 928 62
5006 20.06.20 Brnenská priehrada (CZE) Krajský prebor (Veltrzni regata) 103 450 Róbert Strečanský SVK 59 41 3 21 21 303 100
5006 20.06.20 Brnenská priehrada (CZE) Krajský prebor (Veltrzni regata) 103 438 Ema Vargová SVK 81 42 3 21 20 367 95
5007 20.06.20 Brnenská Priehrada (CZE) VETERAN CUP 316 022 Marcel Heško SVK 4 1 2 12 3 1406 25
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 004 Mišovic Marek SVK 4 1 2 4 4 202 100
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 003 Nagy Gejza SVK 4 1 2 4 4 202 100
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 018 Kelemen Martin SVK 101 1 2 4 3 452 75
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 224 101 Stopka Martin SVK 101 1 2 4 3 452 75
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 007 Šurín Peter SVK 66 1 2 4 1 1406 25
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 014 Malovaný Richard SVK 66 1 2 4 1 1406 25
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 016 Slota Ladislav SVK 66 1 2 4 1 1406 25
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 105 308 Nemček Martin SVK 52 1 2 4 2 804 50
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 105 354 Urbánek Ján SVK 52 1 2 4 2 804 50
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 026 Oravcová Martina SVK 101 2 2 4 3 452 75
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 022 Beneš Matej SVK 4 1 2 4 4 202 100
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 172 Alicia Esteves SVK 28657 22 8 18 11 2519 61
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 120 Vladimír Drengubiak SVK 2867 1 8 18 6 4625 33
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 119 Patrik Drengubiak SVK 2867 31 8 18 6 4625 33
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 177 Esteves André SVK 28657 1 8 18 11 2519 61
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 1 3 1 578 33
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 234 014 Hrubjak Karol SVK milenk 1 2 4 4 202 100
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 234 016 Hrubjak Martin SVK milenk 11 2 4 4 202 100
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 207 220 Droppa Dávid SVK 517 11 4 3 3 404 100
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 203 075 Novák Zdeno SVK calibr 1 2 4 1 1406 25
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 108 023 Heglas Peter SVK calibr 1 2 4 1 1406 25
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 108 069 Fenik Marek SVK nina 1 2 4 2 804 50
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 108 081 Fenik Zdeno SVK nina 1 2 4 2 804 50
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 108 085 Lenárt Ondrej Pavel SVK selene 1 2 4 3 452 75
205 27.06.20 Orava Memoriál Roba Črepa 108 034 Nosko Juraj SVK selene 1 2 4 3 452 75
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 454 Čulen Marek SVK 548 1 0 2 2 0 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 353 Kollárik Matej SVK 548 1 0 2 2 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 1 3 1 578 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 337 Bachratá Júlia SVK 12 32 2 38 36 225 95
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 392 West Maximilián SVK 30 41 2 38 35 274 92
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 622 Hruška Simon SVK 12x 41 2 38 23 638 61
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 450 Strečanský Róbert SVK 59 41 2 38 24 602 63
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 2 38 25 566 66
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 315 Stoláriková Lucia SVK 535 42 2 38 26 532 68
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 438 Vargová Ema SVK 81x 42 2 38 27 498 71
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 377 Kmeč Maximilián SVK 1 41 2 38 28 468 74
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 391 Laca Lukáš SVK 81 41 2 38 29 436 76
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 2 38 5 1964 13
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 444 Prokopcová Nina SVK 83 32 2 38 6 1806 16
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 138 Ursínyová Zuzana SVK 803 32 2 38 7 1672 18
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 2 38 8 1556 21
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 449 Babinčák Tomáš SVK 817 41 2 38 9 1454 24
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 228 Zimáni Zuzana SVK 500 42 2 38 10 1362 26
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 195 Valentinyová Sofia SVK 38 32 2 38 11 1278 29
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 2 38 12 1204 32
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 382 Kolenčiak Karolína SVK 654 42 2 38 13 1134 34
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 2 38 14 1070 37
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata cze 001 Zajíček Teo CZE 421 31 2 38 15 1010 39
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 357 Dömény Marian SVK 53979x 1 4 9 8 608 89
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 608 Krivosudský Rastislav SVK 5076 1 4 9 9 404 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 610 Krivosudská Ivana SVK 5076 2 4 9 9 404 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 2 38 1 3362 3
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 232 004 Kaňuková Kristína SVK 919 42 2 38 2 2760 5
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 458 Siebert Peter SVK 458 31 2 38 3 2408 8
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 2 38 4 2158 11
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 548 Kuchár Alexander SVK 9 1 5 9 8 505 89
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 359 Mihalík Tomáš SVK 11 1 5 9 9 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 366 Melišová Jana SVK 203056 22 2 6 1 1600 17
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 213 097 Benčeková Soňa SVK 197541 22 2 6 2 998 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 367 Kecskésová Nikola SVK 180759 12 2 6 3 646 50
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 448 Osuský Martin SVK 176678 31 2 6 4 396 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 106 005 Várady Noel SVK 185647 21 2 6 5 202 83
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 151092 22 2 6 6 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 156 Bachratá Barbora SVK 51682 2 4 9 1 4220 11
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 297 Blechtová Jana SVK 51682 2 4 9 1 4220 11
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata cze 001 Vaďurová Dominika SVK 53979 2 4 9 2 3016 22
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 618 Hrušková Sára SVK 53979 22 4 9 2 3016 22
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 112 Sadílek Ilja SVK 55155 1 4 9 3 2312 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 630 Sláviková Ivana SVK 55155 2 4 9 3 2312 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 087 Vaďura Ivo SVK 8 1 4 9 4 1812 44
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 624 Holák Matúš SVK 8 31 4 9 4 1812 44
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 072 Palmajová Diana SVK 50747 2 4 9 5 1424 56
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 327 Činčurová Melisa SVK 50747 22 4 9 5 1424 56
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 106 118 Várady Róbert SVK 50403 1 4 9 6 1108 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 368 Ščibran Michal SVK 50403 1 4 9 6 1108 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 457 Siebert Matej SVK 458 1 4 9 7 840 78
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 473 Siebertová Hanka SVK 458 32 4 9 7 840 78
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 633 Hruška Pavol SVK 53979x 1 4 9 8 608 89
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 246 Mosný Peter SVK 1 1 5 9 1 5020 11
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 356 Loukota Milan SVK 6 1 5 9 2 3515 22
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 9 3 2635 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 306 Holák Andrej SVK 470 1 5 9 4 2010 44
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 408 Orlovský Matúš SVK 13 1 5 9 5 1525 56
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 447 Peťko Martin SVK 0 1 5 9 6 1130 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 628 Čekovský Andrej SVK 7 1 5 9 7 795 78
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 215 131 Babjak Marián SVK 517 1 4 3 3 404 100
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 105 Luštík Jozef SVK 517 1 4 3 3 404 100
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 052 Machovec Dezider SVK 517 1 4 3 3 404 100
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 4 3 1 2312 33
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 4 3 1 2312 33
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 243 Fedor Bohumil SVK 1 1 4 3 2 1108 67
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 245 Maruniak Luboš SVK 1 1 4 3 2 1108 67
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 244 Hradec Pavel SVK 1 1 4 3 2 1108 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 901 262 Kelemenova Barbora SVK 1674 2 0 2 1 50
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 240 Brestovský Jerguš SVK 841 41 2 38 36 225 95
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 901 261 Lukačovič Samuel SVK 1674 1 0 2 1 0 50
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 620 Mihalíková Miriam SVK 565 42 2 38 36 225 95
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 106 181 Holák Adam SVK 143 41 2 38 30 408 79
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 631 Skuráková Olívia SVK 1000 42 2 38 31 378 82
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 470 Pálka David SVK 917 41 2 38 32 352 84
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 2 38 33 324 87
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 388 Magyar Jakub SVK 20 31 2 38 34 298 89
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 147 Brestovská Tamara SVK 517 42 2 38 16 954 42
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 32 2 38 17 900 45
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 445 Prokopcová Adela SVK 82 42 2 38 18 852 47
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata cze 001 Piňos Jindřich CZE 289 41 2 38 19 804 50
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 424 Meliš Marek SVK 768 41 2 38 20 760 53
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 451 Osuská Sára SVK 84 42 2 38 21 718 55
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 215 Vozár Juraj SVK 777 41 2 38 22 676 58
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 19 1 6900 5
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 19 2 5395 11
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 166 Kubin Robert SVK 2 21 5 19 3 4515 16
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 19 4 3890 21
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 312 029 Vrabeľ Zdeno SVK 8 1 5 19 5 3405 26
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 326 002 Potucky Martin SVK 241 1 5 19 6 3010 32
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 19 7 2675 37
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 066 Beránek Peter SVK 46 1 5 19 8 2385 42
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 149 Čarný Oliver SVK 77 11 5 19 9 2130 47
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 029 Lopuchovský Pavol SVK 156 1 5 19 10 1900 53
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 301 094 Velebír Pavol SVK 33 1 5 19 11 1690 58
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 082 Jas Jan SVK 150 1 5 19 12 1505 63
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 19 13 1330 68
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 19 14 1170 74
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 160 Jaš Peter SVK 35 21 5 19 15 1020 79
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 003 Pollák Jozef SVK 31 1 5 19 16 880 84
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 19 17 745 89
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 142 MiklerMikler Ľubomír SVK 52 1 5 19 18 620 95
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 165 Gašpar Miroslav SVK 12 31 5 19 19 505 100
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 5 8 1 4730 13
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 5 8 2 3225 25
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 103 428 Pribylka Jakub SVK 59 31 5 8 3 2345 38
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 5 8 4 1720 50
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 214 Harakaľ Richard SVK 39 31 5 8 5 1235 63
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 260 PIQUET Guillermo Thomas SVK 20 31 5 8 6 840 75
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 5 8 7 505 88
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 207 Jaš Jakub SVK 36 31 5 8 8 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 1 3 3 101 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 1 3 3 101 100
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 108 023 Heglas Peter SVK calibr 1 5 7 3 2345 43
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 327 007 Repáň Peter SVK calibr 1 5 7 3 2345 43
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 203 118 Domiňak Miroslav SVK okazja 1 5 7 4 1720 57
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 203 363 Psota Juraj SVK okazja 1 5 7 4 1720 57
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 223 052 Machovec Dezider SVK adria 1 5 7 5 1235 71
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 215 131 Babjak Marián SVK adria 1 5 7 5 1235 71
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 223 105 Luštík Jozef SVK adria 1 5 7 5 1235 71
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 223 212 Noris Tomáš SVK adria 21 5 7 5 1235 71
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 108 085 Lenárt Ondrej Pavel SVK selene 1 5 7 6 840 86
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 108 034 Nosko Juraj SVK selene 1 5 7 6 840 86
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 234 023 Chrastina Dušan SVK selene 1 5 7 6 840 86
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 237 013 Roblík Ondrej SVK selene 1 5 7 6 840 86
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 205 044 Baran Miroslav SVK Black 1 5 7 7 505 100
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 205 154 Baranová Eva SVK Black 2 5 7 7 505 100
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 232 001 Kaňuk Ján SVK Black 1 5 7 7 505 100
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 232 002 Kaňuková Martina SVK Black 2 5 7 7 505 100
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 232 004 Kaňuková Kristína SVK Black 42 5 7 7 505 100
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 0 5 1 20
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 239 006 Vlčák Jakub SVK 700 31 0 5 2 40
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 239 011 Môstka Nicolas SVK 1705 41 0 5 3 60
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 0 5 4 80
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 239 012 Caspar John Whitehead SVK 705 31 0 5 5 100
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 234 014 Hrubjak Karol SVK Milenk 1 5 7 1 4730 14
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 234 003 Hajdučík Matej SVK Milenk 1 5 7 1 4730 14
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 105 308 Nemček Martin SVK wind 1 5 7 2 3225 29
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 223 116 Miškov Alexander SVK wind 21 5 7 2 3225 29
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 203 075 Novák Zdeno SVK calibr 1 5 7 3 2345 43
5009 04.07.20 Slezká Harta (CZE) Bermuda CUP 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 21 1 4270 5
5009 04.07.20 Slezká Harta (CZE) Bermuda CUP 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 3 21 13 928 62
5010 06.07.20 Balatonfoldvar (HUN) XI. Csoki Kupa 2020 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 135 27 4800 20
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 172 Esteves Alicia SVK 5 22 2 6 1 1758 17
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 122 Pašuthová Dominika SVK 2 22 2 6 2 1156 33
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 121 Pašuth Tomáš SVK 1 31 2 6 3 804 50
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 123 Marková Barbora SVK 4 32 2 6 4 554 67
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 218 Novák Tobias SVK 6 31 2 6 5 360 83
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 196 Stano Samuel SVK 3 31 2 6 6 202 100
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 249 Rusnáková Timea SVK 5 32 2 15 1 2554 7
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 124 Marko Martin SVK 1 41 2 15 2 1952 13
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 253 Halahijová Sofia Helena SVK 6 42 2 15 3 1600 20
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 190 Gemzická Sofia SVK 2 32 2 15 4 1350 27
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 184 Pašúthová Viktorka SVK 4 42 2 15 5 1156 33
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 255 Nemček Martin SVK 3 41 2 15 6 998 40
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 239 013 Nina Sophia Whitehead SVK 7 42 2 15 7 864 47
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 247 Novák Alexander SVK 9 41 2 15 8 748 53
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 257 Skaličan Alex Hugo SVK 8 41 2 15 9 646 60
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 248 Koreňová Juliána SVK 11 42 2 15 10 554 67
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 256 Esteves Enzo SVK 10 41 2 15 11 472 73
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 254 Pačinová Lola SVK 13 42 2 15 12 396 80
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 252 Vyoral Damián SVK 14 41 2 15 13 326 87
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 251 Krakovská Lea SVK 15 42 2 15 14 262 93
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 250 Malinovská Nataša SVK 12 42 2 15 15 202 100
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 203 075 Novák Zdeno SVK calibr 1 0 9 1 11
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 023 Heglas Peter SVK calibr 1 0 9 1 11
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 327 007 Repáň Peter SVK calibr 1 0 9 1 11
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 203 118 Domiňak Miroslav SVK okazja 1 0 9 2 22
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 203 363 Psota Juraj SVK okazja 1 0 9 2 22
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 223 052 Machovec Dezider SVK adria 1 0 9 3 33
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 215 131 Babjak Marián SVK adria 1 0 9 3 33
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 223 105 Luštík Jozef SVK adria 1 0 9 3 33
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 223 212 Noris Tomáš SVK adria 21 0 9 3 33
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 105 308 Nemček Martin SVK wind 1 0 9 4 44
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 105 354 Urbánek Ján SVK wind 1 0 9 4 44
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 085 Lenárt Ondrej Pavel SVK selene 1 0 9 5 56
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 034 Nosko Juraj SVK selene 1 0 9 5 56
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 062 Centová Tereza SVK selene 12 0 9 5 56
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 073 Bošanský Marián SVK selene 1 0 9 5 56
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 224 022 Kanka Pavel SVK eleano 1 0 9 6 67
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 224 023 Čech Ladislav SVK eleano 1 0 9 6 67
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 234 014 Hrubjak Karol SVK milenk 1 0 9 7 78
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 234 003 Hajdučík Matej SVK milenk 1 0 9 7 78
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 058 Ondruška Jozef SVK casand 1 0 9 8 89
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 238 025 Urík Jaroslav SVK casand 1 0 9 8 89
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 008 Matúš Denis SVK casand 1 0 9 8 89
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho 108 018 Centový Richard SVK TAMINO 1 0 9 9 100
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho cze 002 Janovská Viera SVK TAMINO 2 0 9 9 100
209 11.07.20 Orava O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho czw 003 Ruthová Adriana SVK TAMINO 2 0 9 9 100
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 00 31 4 5 1 3200 20
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 189 Sihotský Matúš SVK 198717 31 4 5 2 1996 40
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 229 Zimáni Ján SVK 176678 31 4 5 3 1292 60
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 239 002 Bača Matej SVK 192635 31 4 5 4 792 80
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 213 137 Pečarka Viliam SVK 148617 21 4 5 5 404 100
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 116 Miškov Alexander SVK 28638 21 2 7 1 1892 14
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 128 Vyoral Dominik SVK 28638 21 2 7 1 1892 14
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 2 7 2 1290 29
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 177 Esteves André SVK 2867 1 2 7 2 1290 29
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 215 003 Ružička Pavel SVK 32111 1 2 7 3 938 43
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 215 177 Kubiňák Radovan SVK 32111 1 2 7 3 938 43
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 2 7 4 688 57
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 119 Drengubiak Patrik SVK 28657 31 2 7 4 688 57
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 215 023 Hlavsa Ján SVK 7 1 2 7 5 494 71
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 176 Esteves Linda SVK 7 2 2 7 5 494 71
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 215 043 Ružička Peter SVK 36036 1 2 7 6 336 86
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 087 Neupauer Rastislav SVK 36036 1 2 7 6 336 86
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 207 220 Droppa Dávid SVK 286381 11 2 7 7 202 100
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 207 221 Bobbák Filip SVK 286381 11 2 7 7 202 100
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 183 Bartánusová Tereza SVK 580 32 1 3 1 578 33
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 228 Zimáni Zuzana SVK 500 42 1 3 2 277 67
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 1 3 3 101 100