Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2020
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
5041
19.01.20
Anzio (ITA)
Campionato invernale Anzio-Nettuno 2019-20
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
3
16
6
1581
38
5032
12.08.20
Balaton (HUN)
Svert Kupa 2020
142
014
Attila Bartalos
HUN-4
1
5
83
5
6606
6
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
6
33
4
6105
12
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
6
33
5
5523
15
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
6
33
11
3469
33
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
6
33
13
3033
39
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
316
166
Róbert Kubín
SVK 2
21
6
9
2
4525
22
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
8
12
1
9441
8
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
8
12
2
7033
17
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
8
33
2
10548
6
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
8
33
5
7364
15
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
8
33
6
6731
18
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
103
428
Jakub Pribylka
SVK 49
31
8
33
12
4323
36
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
022
Heško
SVK 4
1
8
12
4
4625
33
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
9
5
2138
56
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
8
12
6
3216
50
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
8
12
5
3850
42
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
160
Peter Jas
SVK 35
21
8
12
12
808
100
5010
06.07.20
Balatonfoldvar (HUN)
XI. Csoki Kupa 2020
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
135
27
4800
20
5014
10.07.20
Balatonföldvár (HUN)
Majstrovstvá Maďarska - Magyar Szörf Bajnokság
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
13
6
3494
46
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
6
98
26
4064
27
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
6
98
26
4064
27
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
223
055
Machovec Jakub
SVK 517
21
6
98
26
4064
27
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
6
98
26
4064
27
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
8
143
10
10051
7
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
8
143
20
7642
14
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
8
143
37
5505
26
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
8
143
46
4749
32
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
8
143
80
2826
56
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
8
143
84
2656
59
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
8
143
90
2417
63
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
8
143
115
1565
80
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
8
143
129
1166
90
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
8
143
141
857
99
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
3
21
1
4270
5
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
444
Nina Prokopcová
SVK 83
32
3
21
7
1734
33
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
441
Emma Sopuchová
SVK 13
32
3
21
8
1560
38
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
3
21
13
928
62
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
450
Róbert Strečanský
SVK 59
41
3
21
21
303
100
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
438
Ema Vargová
SVK 81
42
3
21
20
367
95
5007
20.06.20
Brnenská Priehrada (CZE)
VETERAN CUP
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
2
12
3
1406
25
5048
07.08.20
Brno (CZE)
Česká jachtařská liga III.
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
5
14
11
1029
79
5000
27.12.19
Cadiz (ESP)
XVI NEW YEARS RACE
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
17
4
3647
24
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
5
44
12
3326
27
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
5
44
17
2570
39
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
5
44
40
712
91
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
5
44
36
941
82
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
16
13
956
81
5035
19.10.20
Campione del Garda (ITA)
iQFoil INTERNATIONAL GAMES
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
7
118
88
1599
75
5013
22.02.20
ClubNáutico Puerto Sherry
I Liga Windsurf Puerto Sherry
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
2
12
2
1758
17
5013
22.02.20
ClubNáutico Puerto Sherry
I Liga Windsurf Puerto Sherry
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
2
12
7
670
58
5013
22.02.20
ClubNáutico Puerto Sherry
I Liga Windsurf Puerto Sherry
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
2
12
10
360
83
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
19
1
6780
5
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
19
2
5275
11
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
19
3
4395
16
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
19
4
3770
21
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
5
19
5
3285
26
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
5
19
6
2890
32
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
19
7
2555
37
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
19
8
2265
42
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
19
9
2010
47
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
19
10
1780
53
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
19
11
1575
58
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
19
12
1385
63
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
19
13
1210
68
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
19
14
1050
74
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
269
Funk Peter
SVK 261
1
5
19
15
900
79
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
19
16
760
84
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
19
17
630
89
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
19
18
505
95
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
010
Kubín Robert
SVK 92
1
5
19
19
100
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
8
1
5020
13
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
8
2
3515
25
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
8
3
2635
38
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
8
4
2010
50
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
8
5
1525
63
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
5
8
6
1130
75
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
271
Zibrín Matúš
SVK 47
31
5
8
7
795
88
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
8
8
505
100
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
19
1
6900
5
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
19
2
5395
11
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
166
Kubin Robert
SVK 2
21
5
19
3
4515
16
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
19
4
3890
21
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
312
029
Vrabeľ Zdeno
SVK 8
1
5
19
5
3405
26
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
326
002
Potucky Martin
SVK 241
1
5
19
6
3010
32
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
19
7
2675
37
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
19
8
2385
42
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
5
19
9
2130
47
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
19
10
1900
53
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
19
11
1690
58
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
082
Jas Jan
SVK 150
1
5
19
12
1505
63
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
19
13
1330
68
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
19
14
1170
74
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
19
15
1020
79
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
19
16
880
84
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
19
17
745
89
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
142
MiklerMikler Ľubomír
SVK 52
1
5
19
18
620
95
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
165
Gašpar Miroslav
SVK 12
31
5
19
19
505
100
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
8
1
4730
13
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
8
2
3225
25
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
8
3
2345
38
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
8
4
1720
50
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
5
8
5
1235
63
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
260
PIQUET Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
8
6
840
75
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
5
8
7
505
88
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
8
8
100
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
235
Kačak Miroslav
SVK TAJANA
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
133
Zupka Šimon
SVK TAJANA
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
163
Baláž Ondrej
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
197
Girgaš Michal
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
055
Machovec Jakub
SVK ADRIA2
21
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA2
21
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
4
14
7
636
50
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
318
029
Šepeľa Peter
SVK DORIS
1
4
14
7
636
50
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
4
14
8
404
57
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
156
Čížik Róbert
SVK JULIE
1
4
14
8
404
57
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
050
Ňachaj Daniel
SVK LADYD
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
033
Juriček Peter
SVK LADYD
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
007
Repáň Peter
SVK DRAGON
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
011
Čunderlík Ján
SVK DRAGON
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
001
Jančáry Martin
SVK LEGACY
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
004
Jančáryová Veronika
SVK LEGACY
2
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
029
Vaľo Dominik
SVK LEGACY
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
134
Hropko Fero
SVK TAJANA
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
4
14
1
4016
7
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
326
002
Potucký Martin
SVK MARIA
1
4
14
1
4016
7
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
326
045
Korec Vladimír
SVK MARIA
1
4
14
1
4016
7
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
003
Makuch Alexej
SVK QUEENI
1
4
14
2
2812
14
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
012
Makuchová Mária
SVK QUEENI
2
4
14
2
2812
14
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
4
14
3
2108
21
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
4
14
3
2108
21
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIJ
1
4
14
4
1608
29
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZIJ
1
4
14
4
1608
29
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
187
Harakaľ Slavomír
SVK DELPHI
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
169
Cerva Lukáš
SVK SANAND
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
195
Bačová Bašistová Tatiana
SVK SANAND
2
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
194
Hajči Milada
SVK SANAND
2
4
14
9
64
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
011
Čunderlík Ján
SVK DRAGON
1
5
12
12
505
100
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
198
Leško Dávid
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
197
Girgaš Michal
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
5
12
10
900
83
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
318
029
Šepeľa Peter
SVK DORIS
1
5
12
10
900
83
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
5
12
11
695
92
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
5
12
11
695
92
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
007
Repáň Peter
SVK DRAGON
1
5
12
12
505
100
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
5
12
6
2010
50
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
5
12
6
2010
50
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
5
12
7
1675
58
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
326
043
Petrovka Peter
SVK MARIA
1
5
12
7
1675
58
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
901
114
Butkovská Eva
SVK MARIA
2
5
12
7
1675
58
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
001
Jančáry Martin
SVK LEGACY
1
5
12
8
1385
67
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
004
Jančáryová Veronika
SVK LEGACY
2
5
12
8
1385
67
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
029
Vaľo Dominik
SVK LEGACY
1
5
12
8
1385
67
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
5
12
1
5900
8
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
165
Hrubý Michal
SVK JULIE
1
5
12
1
5900
8
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
12
2
4395
17
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZJA
1
5
12
2
4395
17
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
5
12
3
3515
25
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
040
Rolíková Katarína
SVK TRIM
2
5
12
3
3515
25
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
134
Csudayová Zuzana
SVK TRIM
42
5
12
3
3515
25
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
003
Makuch Alexej
SVK QUEENI
1
5
12
4
2890
33
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
012
Makuchová Mária
SVK QUEENI
2
5
12
4
2890
33
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
12
5
2405
42
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
12
5
2405
42
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
326
039
Strapáčová Petra
SVK FIONA
2
5
12
5
2405
42
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
8
8
100
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
8
7
505
88
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
8
4
1720
50
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
5
8
5
1235
63
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
5
8
6
840
75
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
21
1
6900
5
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
5
21
2
5395
10
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
21
3
4515
14
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
21
4
3890
19
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
312
029
Vrábel Zdenko
SVK 8
1
5
21
5
3405
24
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
21
6
3010
29
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
21
7
2675
33
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
066
Beranek Peter
SVK 46
1
5
21
8
2385
38
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
21
9
2130
43
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
5
21
10
1900
48
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
21
11
1690
52
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
21
12
1505
57
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
21
13
1330
62
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
142
Mikler Ľubomírubomír
SVK 52
1
5
21
14
1170
67
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
21
15
1020
71
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
21
16
880
76
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
21
17
745
81
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
5
21
18
620
86
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
21
19
90
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
157
Melniček Peter
SVK 100
21
5
21
19
505
90
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
021
Habina Ladislav
SVK 171
1
5
21
19
90
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
8
1
4730
13
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
8
2
3225
25
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
8
3
2345
38
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
008
Uhlár Peter
SVK DRAGON
1
5
12
12
505
100
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
6
19
7
3210
37
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Czirják Dániel
HUN 225
21
6
19
8
2862
42
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
6
19
9
2556
47
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
6
19
10
2280
53
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Kossovics Máté
HUN 401
31
6
19
1
8280
5
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
6
19
2
6474
11
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
103
432
Szitas Ondrej
SVK 18
21
6
19
3
5418
16
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Negyeliczky Brúnó
HUN 2004
21
6
19
4
4668
21
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Szabo Marcell
HUN 252
31
6
19
5
4086
26
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
6
19
6
3612
32
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
901
265
Miškuf Filip
SVK 0
41
2
7
1
1600
14
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 4
41
2
7
2
998
29
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
202
Ježko Simon
SVK 3
41
2
7
3
646
43
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
101
637
Majeská Ema
SVK 992
42
2
7
4
396
57
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
901
266
Dudášová Sara
SVK 5
41
2
7
5
202
71
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 1
42
2
7
6
86
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
200
Vaľová Ella
SVK 2
42
2
7
6
86
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
6
21
1
8538
5
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
6
21
2
6732
10
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
166
Kubin Robert
SVK 2
21
6
21
3
5676
14
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
6
21
4
4926
19
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
6
21
5
4344
24
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
6
21
6
3870
29
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
6
21
7
3468
33
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Utassy Lorand
HUN 71
1
6
21
8
3120
38
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
6
21
9
2814
43
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
6
21
10
2538
48
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
6
21
11
2292
52
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
6
21
12
2064
57
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
6
21
13
1854
62
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
021
Habina Ladislav
SVK 171
1
6
21
14
1662
67
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
6
21
15
1482
71
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
6
21
16
1314
76
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
6
21
17
1158
81
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
6
21
18
1008
86
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
6
21
19
864
90
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
6
21
20
732
95
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
6
21
21
606
100
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Luca Árendás
HUN 187
22
6
19
11
2028
58
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
6
19
12
1806
63
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
195
Valentinyová Sofia
SVK X
32
6
19
13
1596
68
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Jancsó Kristóf
HUN 173
41
6
19
14
1404
74
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
271
Zibrín Matúš
SVK 49
31
6
19
15
1224
79
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
101
618
Hrušková Sára
SVK T
22
6
19
16
1056
84
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
207
Jaš Jakub
SVK 128
31
6
19
17
894
89
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK L
32
6
19
18
744
95
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
258
Štefaničiaková Táňa
SVK O
42
6
19
19
606
100
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
16
1
6235
6
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
16
2
4730
13
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
16
3
3850
19
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
5
16
4
3225
25
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
066
Beranek Peter
SVK 46
1
5
16
5
2740
31
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
16
6
2345
38
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
16
7
2010
44
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
16
8
1720
50
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
16
9
1465
56
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
5
16
10
1235
63
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
16
11
1030
69
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
16
12
840
75
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
16
13
665
81
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
268
Petrík Radovan
SVK 66
1
5
16
14
505
88
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
16
15
94
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
16
15
94
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
003
Brestovský Adam
SVK 2110
1
7
5
5
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
7
5
4
1386
80
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
7
5
4
1386
80
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
7
5
3
2261
60
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
7
5
3
2261
60
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
618
Hrušková Sára
SVK 1369
22
7
5
2
3493
40
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
7
5
1
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
004
Brestovský Matej
SVK 1369
1
7
5
2
3493
40
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
7
10
5
2814
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
7
10
6
2261
60
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
7
10
7
1792
70
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 271
32
7
10
8
1386
80
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
271
Zibrín Matúš
SVK x
31
7
10
9
1029
90
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
207
Jaš Jakub
SVK 128
31
7
10
10
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
7
5
1
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
165
Gašpar Miroslav
SVK 71
31
7
27
21
1470
78
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
7
27
22
1330
81
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
7
27
23
1197
85
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
7
27
24
1064
89
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
268
Petrík Radovan
SVK 66
1
7
27
25
938
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
106
Kučinský Štefan
SVK 14
11
7
27
26
819
96
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
274
Lipták Samuel
SVK 48
11
7
27
27
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
7
10
1
7707
10
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
7
10
2
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
7
10
3
4368
30
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
7
10
4
3493
40
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
41
7
46
38
1218
83
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
7
46
39
1141
85
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
7
46
40
1064
87
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 1
41
7
46
41
987
89
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 33
42
7
46
42
917
91
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
200
Vaľová Ella
SVK 2
42
7
46
43
777
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 3
42
7
46
43
777
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
202
Ježko Simon
SVK x
41
7
46
43
777
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
7
46
43
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
7
27
1
10724
4
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Kamenský Radim
CZE 110
1
7
27
2
8617
7
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
7
27
3
7385
11
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
7
27
4
6510
15
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
1
7
27
5
5831
19
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
7
27
6
5278
22
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
7
27
7
4809
26
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
312
029
Vrabel Zdenko
SVK 8
1
7
27
8
4403
30
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
7
27
9
4046
33
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
7
27
10
3724
37
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
7
27
11
3437
41
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
7
27
12
3171
44
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Kamenský Pavel
CZE 113
1
7
27
13
2926
48
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
7
27
14
2702
52
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
7
27
15
2492
56
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
7
27
16
2296
59
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
7
27
17
2114
63
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
7
27
18
1939
67
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
7
27
19
1778
70
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
7
27
20
1617
74
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
7
8
6
1582
75
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
154
Alksnevičius Giedrius
SVK 180759
1
7
8
7
1113
88
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
7
8
8
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
7
46
1
12278
2
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
7
46
2
10171
4
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
7
46
3
8939
7
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
7
46
4
8064
9
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
7
46
5
7385
11
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
7
46
6
6832
13
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
7
46
7
6363
15
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Bělunková Tatiana
CZE 833
42
7
46
8
5957
17
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
7
46
9
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Hejnová Karolína
CZE 318
32
7
46
10
5278
22
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
7
46
11
4991
24
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
7
46
12
4725
26
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
7
46
13
4480
28
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
7
46
14
4256
30
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
7
46
15
4046
33
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
7
46
16
3850
35
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
7
46
17
3668
37
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
7
46
18
3493
39
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
7
46
19
3325
41
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
7
46
20
3171
43
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
41
7
46
21
3024
46
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
7
46
22
2884
48
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
7
46
23
2744
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
470
Pálka David
SVK 999
41
7
46
24
2618
52
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
7
46
25
2492
54
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
7
46
26
2373
57
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
7
46
27
2261
59
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
7
46
28
2149
61
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
7
46
29
2044
63
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
7
46
30
1939
65
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
7
46
31
1841
67
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 30
42
7
46
32
1743
70
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
7
46
33
1652
72
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 171
31
7
46
34
1561
74
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
7
46
35
1470
76
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
469
Kupec Matej
SVK SVK 91
41
7
46
36
1386
78
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
7
46
37
1302
80
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 180759
12
7
6
2
4046
33
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
7
6
3
2814
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
7
6
4
1939
67
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
014
Pečarka Viliam
SVK K17667
21
7
6
5
1260
83
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
002
Bača Matej
SVK 192635
31
7
6
6
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
317
037
Kincel Peter
SVK 203838
11
7
8
1
7028
13
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 210224
12
7
8
2
4921
25
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
7
8
3
3689
38
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
22
7
8
4
2814
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
7
8
5
2135
63
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
7
11
1
7707
9
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
7
11
2
5600
18
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
7
11
3
4368
27
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
325
051
Macura Michal
SVK 19
1
7
11
4
3493
36
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
7
11
5
2814
45
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
120
Psalman Miloslav
SVK 113
1
7
11
6
2261
55
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 4
1
7
11
7
1792
64
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
180
Kapráľ Matej
SVK 5
1
7
11
8
1386
73
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
140
Sopúch Slavomír
SVK 15
1
7
11
9
1029
82
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
7
11
10
707
91
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
150
Kriš Daniel
SVK x
1
7
11
11
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
366
Melišová Jana
SVK 203056
22
7
6
1
6153
17
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
154
Stoláriková Lenka
SVK 2110
2
7
5
5
707
100
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
15
1
6385
7
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
15
2
4880
13
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
15
3
4000
20
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
15
5
2890
33
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
15
6
2495
40
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
15
7
2160
47
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
15
8
1870
53
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
15
9
1615
60
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
5
15
10
1385
67
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
15
11
1180
73
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
15
12
990
80
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
15
13
815
87
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
15
14
655
93
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
15
4
3375
27
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
15
15
505
100
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 1
42
4
5
3
1292
60
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
202
Ježko Simon
SVK 3
41
4
5
4
792
80
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
200
Vaľová Ella
SVK 2
42
4
5
5
404
100
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
4
15
1
5108
7
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
4
15
2
3904
13
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
4
15
3
3200
20
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
4
15
4
2700
27
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
4
15
5
2312
33
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
4
15
6
1996
40
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
4
15
7
1728
47
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
4
15
8
1496
53
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
4
15
9
1292
60
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
4
15
10
1108
67
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
4
15
11
944
73
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
4
15
12
792
80
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
4
15
13
652
87
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
4
15
14
524
93
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
4
15
15
404
100
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 4
41
4
5
1
3200
20
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
4
5
2
1996
40
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
390
Huňady Lukáš
SVK 7
41
1
9
7
210
78
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
412
Lisánska Silvia
SVK 2
1
1
8
2
703
25
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
398
Opálka Branislav
SVK 5
41
1
9
5
356
56
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
383
Vojs Martin
SVK 8
41
1
9
8
152
89
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
419
Green Quenteen
SVK 1
41
1
8
1
1004
13
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
395
Braunerová Diana
SVK 9
42
1
9
9
101
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
388
Magyar Jakub
SVK 6
31
1
9
6
277
67
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
391
Laca Lukáš
SVK 4
41
1
9
4
453
44
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
393
West Valentína
SVK 3
42
1
9
2
666
22
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 1
41
1
9
1
1055
11
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
392
West Maximilián
SVK 2
41
1
9
2
666
22
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
389
Durdík Rudolf
SVK 3
31
1
8
3
527
38
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
385
Durdík Alena
SVK 4
42
1
8
4
402
50
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Kecskesová Nella
SVK 5
32
1
8
5
266
63
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
414
Lisánsky Marek
SVK 6
31
1
8
5
266
63
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Vigué Zoé
SVK 7
32
1
8
7
130
88
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Vigué Lev
SVK 8
31
1
8
7
130
88
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Vojsová Martina
SVK 1
32
1
4
1
703
25
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 1
12
1
4
1
703
25
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
418
Krajčíková Alica
SVK 2
42
1
4
2
402
50
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 2
12
1
4
2
402
50
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
417
Jančiar Marek
SVK 3
41
1
4
3
226
75
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
103
422
Melišová Janka
SVK 3
2
1
4
3
226
75
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Kmeč Alex
SVK 4
31
1
4
4
101
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
106
005
Várady Noel
SVK 4
21
1
4
4
101
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
405
Letkovičová Liliana
SVK 6
42
1
8
6
226
75
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
404
Letkovičová Júlia
SVK 7
22
1
8
7
159
88
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
407
Osadchuk Oleksii
SVK 2
31
1
6
2
578
33
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
400
Guyer Tristan
SVK 3
31
1
6
3
402
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
406
Osadchuk Mariia
SVK 4
42
1
6
4
277
67
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
403
Kráľ Markus
SVK 5
41
1
6
5
180
83
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
104
462
Dinka Timotej
SVK 6
41
1
6
6
101
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
417
Jančiar Marek
SVK 1
41
1
4
1
703
25
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 2
41
1
4
2
402
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 3
42
1
4
3
226
75
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
402
Belanová Tereza
SVK 4
42
1
4
4
101
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 1
42
0
2
1
0
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
388
Magyar Jakub
SVK 1
31
0
2
1
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
391
Laca Lukáš
SVK 2
41
0
2
2
0
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
411
Lipták Matej
SVK 2
31
0
2
2
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 1
32
1
8
1
1004
13
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
398
Opálka Branislav
SVK 2
41
1
8
2
703
25
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
103
451
Osuská Sára
SVK 3
42
1
8
3
527
38
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
413
Výbochová Marianna
SVK 1
32
1
6
1
879
17
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
401
Rajský Peter
SVK 5
21
1
8
5
305
63
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
419
Green Quenteen
SVK 4
41
1
8
4
402
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
415
Březnová Alexandra
SVK 8
32
1
8
8
101
100
5039
15.08.20
Glebinow (POL)
Puchar Nysy
232
004
Kristína Kaňuková
SVK 919
42
3
49
6
3039
12
5039
15.08.20
Glebinow (POL)
Puchar Nysy
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
3
49
17
1682
35
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
hun
001
Országh Tibor
HUN 777
11
5
20
1
7010
5
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
hun
001
Forrai Csaba
HUN 31
11
5
20
2
5505
10
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
hun
001
Kunvari Sandor
HUN 5
11
5
20
3
4625
15
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
ger
001
Fuchs Valentín
GER 39
11
5
20
4
4000
20
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
20
5
3515
25
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
20
6
3120
30
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
5
20
7
2785
35
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
026
Podhorný Peter
SVK 40
1
5
20
8
2495
40
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
033
Berec Peter
SVK 77
1
5
20
9
2240
45
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
021
Reingraber Juraj
SVK 66
1
5
20
10
2010
50
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
5
20
11
1805
55
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
cze
001
Mynař Roman
CZE 47
11
5
20
12
1615
60
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
cze
001
Hyk Jan
CZE 134
11
5
20
13
1440
65
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
5
20
14
1280
70
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
025
Podhorná Gabriela
SVK 41
2
5
20
15
1130
75
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
037
Berecová Dana
SVK 71
2
5
20
16
990
80
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
022
Reingraber Matúš
SVK 58
31
5
20
17
860
85
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
006
Frkáň Peter
SVK 54
1
5
20
18
735
90
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
012
Polak Jakub
SVK 68
31
5
20
19
615
95
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
20
20
505
100
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
8
7
795
88
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
hun
001
Forrai Csaba
HUN 31
2
5
8
1
5020
13
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
hun
001
Ország Tibor
HUN 777
3
5
8
2
3515
25
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
hun
001
Kunvári Sándor
HUN 5
1
5
8
3
2635
38
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
8
4
2010
50
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
007
Frkáň Andrej
SVK 32
11
5
8
5
1525
63
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
006
Frkáň Peter
SVK 33
1
5
8
6
1130
75
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
8
8
505
100
5011
27.06.20
Izola (AUS)
Pokal Burje 2020
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
7
145
32
5301
22
5011
27.06.20
Izola (AUS)
Pokal Burje 2020
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
7
145
52
3825
36
5017
07.08.20
jez. Siecino (POL)
Mistrzostwa PSKO do lat 11
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
49
10
2374
20
5029
26.09.20
Jezioro Zegrzyńskie (POL)
Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
6
59
2
9425
3
5029
26.09.20
Jezioro Zegrzyńskie (POL)
Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 30
32
6
59
35
1967
59
5040
24.07.20
Keszthelyi (HUN)
4ladies Cup Hungary
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
13
5
1032
38
5028
26.09.20
Krakow (POL)
XXI. Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
62
12
2443
19
5026
13.09.20
Kuhlungsborn, Balt (GER)
CANY LANEX Offshore Cup 2020
326
039
Petra Strapáčová
320Nm :)
2
5
6
2
2891
33
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
101
618
Sára Hrušková
SVK 53979
22
5
8
7
795
88
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
78
13
5275
17
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
6
78
63
1163
81
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
101
633
Pavol Hruška
SVK 53979
1
5
8
7
795
88
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
18
16
761
89
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
18
16
761
89
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
5
18
15
901
83
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
5
18
15
901
83
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
5
18
13
1212
72
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
5
18
13
1212
72
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
16
13
956
81
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
16
13
956
81
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
5
16
16
505
100
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
5
16
16
505
100
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
5
16
14
795
88
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
5
16
14
795
88
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
10
27
19
2536
70
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
10
27
19
2536
70
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
10
27
20
2313
74
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
10
27
20
2313
74
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
10
27
23
1706
85
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
10
27
23
1706
85
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
28
3
5275
11
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
28
4
4650
14
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
28
5
4165
18
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
5
28
6
3770
21
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
28
7
3435
25
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
5
28
8
3145
29
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
5
28
9
2890
32
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
28
10
2660
36
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 0
41
5
28
11
2455
39
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
5
28
12
2265
43
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
28
13
2090
46
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
28
14
1930
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
28
15
1780
54
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
28
16
1640
57
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
28
17
1510
61
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
5
28
18
1385
64
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
28
19
1270
68
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
217
LICHVÁR ADAM
SVK 27
41
5
28
20
1155
71
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
215
Vozár Juraj
SVK 9191
41
5
28
21
1050
75
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
5
28
22
950
79
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
5
28
23
855
82
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
28
24
760
86
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 12
42
5
28
25
670
89
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
5
28
26
585
93
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
5
8
1
5020
13
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
22
5
8
2
3515
25
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
317
037
Kincel Peter
SVK 189479
11
5
8
3
2635
38
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 58359
22
5
8
4
2010
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209969
21
5
8
5
1525
63
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
5
8
6
1130
75
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
002
Bača Matej
SVK 198209
31
5
8
7
795
88
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
448
Osuský Martin
SVK 198739
31
5
8
8
505
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
003
Ružička Pavel
SVK 36301
1
5
6
1
4395
17
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36301
1
5
6
1
4395
17
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK SVK286
1
5
6
2
2890
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
119
Drengubiak Patrik
SVK SVK286
31
5
6
2
2890
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
023
Hlavsa Ján
SVK 6
1
5
6
3
2010
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
422
Melišová Janka
SVK 6
2
5
6
3
2010
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
5
6
4
1385
67
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
172
Alicia Esteves
SVK 28657
22
5
6
4
1385
67
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
6
5
900
83
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
6
5
900
83
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
21
5
6
6
505
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
5
6
6
505
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
28
1
7660
4
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
5
28
2
6155
7
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
28
27
96
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
5
28
27
505
96
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
242
Švihra Bohuslav
SVK 103
1
1
8
8
101
100
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
241
Mataj Stanislav
SVK 103
1
1
8
8
101
100
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
105
354
Urbánek Ján
SVK SVK 52
1
1
8
2
703
25
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
105
308
Nemček Martin
SVK SVK 52
1
1
8
2
703
25
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
1
8
1
1004
13
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
1
8
1
1004
13
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
022
Kanka Pavel
SVK 142
1
1
8
5
305
63
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
133
Zupka Šimon
SVK 9959
1
1
8
6
226
75
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
134
Hropko Fero
SVK 9959
1
1
8
6
226
75
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
235
Kačak Miroslav
SVK 9959
1
1
8
6
226
75
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
327
001
Jančáry Martin
SVK 203
1
1
8
7
159
88
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
327
007
Repáň Peter
SVK 203
1
1
8
7
159
88
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
327
029
Vaľo Dominik
SVK 203
1
1
8
7
159
88
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
212
Noris Tomáš
SVK 517
21
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
002
Csuday Zdenek
SVK 12
1
1
8
4
402
50
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
134
Csudayová Zuzana
SVK 12
42
1
8
4
402
50
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
023
Čech Ladislav
SVK 142
1
1
8
5
305
63
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
056
Machovec Matúš
SVK 222222
21
5
8
8
505
100
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
128
Vyoral Dominik
SVK 28681
21
5
8
7
795
88
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
116
Miškov Alexander
SVK 28681
21
5
8
7
795
88
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
8
3
2635
38
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2867
31
5
8
3
2635
38
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
5
8
4
2010
50
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
5
8
4
2010
50
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
003
Ružička Pavel
SVK 36111
1
5
8
1
5020
13
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36111
1
5
8
1
5020
13
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
8
2
3515
25
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
206
Geib Filip
SVK 7
11
5
8
2
3515
25
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
207
220
Droppa Dávid
SVK 222222
11
5
8
8
505
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
207
220
Droppa Dávid
SVK 517
11
4
3
3
404
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
4
3
3
404
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
4
3
3
404
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
4
3
3
404
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
4
3
1
2312
33
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
4
3
1
2312
33
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
243
Fedor Bohumil
SVK 1
1
4
3
2
1108
67
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
245
Maruniak Luboš
SVK 1
1
4
3
2
1108
67
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
244
Hradec Pavel
SVK 1
1
4
3
2
1108
67
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
172
Esteves Alicia
SVK 5
22
2
6
1
1758
17
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
122
Pašuthová Dominika
SVK 2
22
2
6
2
1156
33
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
121
Pašuth Tomáš
SVK 1
31
2
6
3
804
50
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
123
Marková Barbora
SVK 4
32
2
6
4
554
67
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
218
Novák Tobias
SVK 6
31
2
6
5
360
83
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
196
Stano Samuel
SVK 3
31
2
6
6
202
100
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
249
Rusnáková Timea
SVK 5
32
2
15
1
2554
7
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
124
Marko Martin
SVK 1
41
2
15
2
1952
13
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
253
Halahijová Sofia Helena
SVK 6
42
2
15
3
1600
20
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
190
Gemzická Sofia
SVK 2
32
2
15
4
1350
27
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
184
Pašúthová Viktorka
SVK 4
42
2
15
5
1156
33
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
255
Nemček Martin
SVK 3
41
2
15
6
998
40
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 7
42
2
15
7
864
47
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
247
Novák Alexander
SVK 9
41
2
15
8
748
53
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
257
Skaličan Alex Hugo
SVK 8
41
2
15
9
646
60
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
248
Koreňová Juliána
SVK 11
42
2
15
10
554
67
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
256
Esteves Enzo
SVK 10
41
2
15
11
472
73
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
254
Pačinová Lola
SVK 13
42
2
15
12
396
80
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
252
Vyoral Damián
SVK 14
41
2
15
13
326
87
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
251
Krakovská Lea
SVK 15
42
2
15
14
262
93
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
250
Malinovská Nataša
SVK 12
42
2
15
15
202
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
5
8
7
795
88
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
177
Esteves André
SVK 2867
1
5
8
2
3515
25
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
5
8
3
2635
38
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28657
31
5
8
3
2635
38
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
8
4
2010
50
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
176
Esteves Linda
SVK 7
2
5
8
4
2010
50
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
5
8
7
795
88
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
8
2
3515
25
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 00
31
5
5
1
4000
20
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198717
31
5
5
2
2495
40
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
229
Zimáni Ján
SVK 176678
31
5
5
3
1615
60
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
239
002
Bača Matej
SVK 192635
31
5
5
4
990
80
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
213
137
Pečarka Viliam
SVK 148617
21
5
5
5
505
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
116
Miškov Alexander
SVK 28638
21
5
8
1
5020
13
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
128
Vyoral Dominik
SVK 28638
21
5
8
1
5020
13
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
207
220
Droppa Dávid
SVK 286381
11
5
8
8
505
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
207
221
Bobbák Filip
SVK 286381
11
5
8
8
505
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
1
3
1
578
33
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
1
3
2
277
67
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
1
3
3
101
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
618
Hrušková Sára
SVK 2110
22
1
3
3
101
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
201
223
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
2
277
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
255
Nemček Martin
SVK 8
41
6
41
39
606
95
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
256
Esteves Enzo
SVK enzo
41
6
41
39
95
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
1
578
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
1
578
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
2
277
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
6
41
36
816
88
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
391
Laca Lukáš
SVK 7
41
6
41
37
744
90
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
41
6
41
38
672
93
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 4
42
6
41
39
95
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
249
Rusnáková Timea
SVK 505
32
6
41
34
966
83
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
383
Vojs Martin
SVK 6
41
6
41
35
888
85
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
6
41
26
1662
63
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
6
41
27
1566
66
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
6
41
28
1470
68
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
6
41
29
1380
71
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
6
41
30
1290
73
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
6
41
31
1206
76
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
124
Marko Martin
SVK 2
41
6
41
32
1122
78
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
139
Ursíny Juraj
SVK 986
41
6
41
33
1044
80
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
6
41
24
1872
59
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
SZKLARSKA Julia
POL 1899
42
6
41
25
1764
61
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
1
3
1
578
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
448
Osuský Martin
SVK 197541
31
1
3
2
277
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
123
Marková Barbora
SVK 148617
32
1
3
3
101
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
6
6
1
5274
17
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
6
6
2
3468
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 210224
12
6
6
3
2412
50
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
6
6
4
1662
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 153466
22
6
6
5
1080
83
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
KRYSTA Natalia
POL 1
22
6
6
6
606
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
6
7
1
5676
14
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
6
7
1
5676
14
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
6
7
2
3870
29
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
167
Balašková Karolína
SVK 7
2
6
7
2
3870
29
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
120
Drengubiak Vladimir
SVK 2867
1
6
7
3
2814
43
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
177
Esteves André
SVK 2867
1
6
7
3
2814
43
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
168
Barényi Samuel
SVK 67
1
6
7
4
2064
57
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
213
Balaška Ján
SVK 67
1
6
7
4
2064
57
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
6
7
5
1482
71
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
6
7
5
1482
71
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
056
Machovec Matúš
SVK 36031
21
6
7
6
1008
86
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
6
7
6
1008
86
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
6
7
7
606
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28657
31
6
7
7
606
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
6
41
1
10152
2
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Přikryl Jeremias
CZE 769
31
6
41
2
8346
5
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
6
41
3
7290
7
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
41
4
6540
10
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
6
41
5
5958
12
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
6
41
6
5484
15
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
6
41
7
5082
17
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Kováč Richard
CZE 810
41
6
41
8
4734
20
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
6
41
9
4428
22
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Zahornacký Jan
CZE 848
31
6
41
10
4152
24
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
6
41
11
3906
27
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
6
41
12
3678
29
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
6
41
13
3468
32
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
6
41
14
3276
34
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Kováč Vladimír
CZE 772
41
6
41
15
3096
37
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
6
41
16
2928
39
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
6
41
17
2772
41
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
URBAŃSKA Wiktoria
POL 830
42
6
41
18
2622
44
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
6
41
19
2478
46
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
SZPAK Martyna
POL 888
42
6
41
20
2346
49
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
6
41
21
2220
51
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
6
41
22
2100
54
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
6
41
23
1980
56
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
004
Brestovský Matej
SVK 2110
1
1
3
3
101
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
256
Esteves Enzo
SVK 123
41
1
3
3
101
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
205
351
Benčeková Ingrid
SVK 36346
2
6
8
8
606
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
1
3
1
578
33
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
1
3
2
277
67
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
205
352
Benček Vladimír
SVK 36346
1
6
8
8
606
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
6
8
4
2412
50
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2867
31
6
8
4
2412
50
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
6
8
5
1830
63
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
6
8
5
1830
63
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
043
Ružička Peter
SVK 236036
1
6
8
6
1356
75
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
002
Ružička Peter
SVK 236036
1
6
8
6
1356
75
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
111
Brestovský Alex
SVK 28681
41
6
8
7
954
88
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
229
Zimáni Ján
SVK 28681
31
6
8
7
954
88
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36301
1
6
8
1
6024
13
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
6
8
2
4218
25
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
167
Balašková Karolína
SVK 7
2
6
8
2
4218
25
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
128
Vyoral Dominik
SVK 28638
21
6
8
3
3162
38
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
201
Lichvár Oliver
SVK 28638
31
6
8
3
3162
38
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
003
Ružička Pavel
SVK 36301
1
6
8
1
6024
13
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
211
Šimko Marián
SVK 9
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
134
Hropko Fero
SVK 10
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
159
Slosiar Ladislav
SVK 1
1
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
224
Bartánusová Adriana
SVK 7
2
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
259
Zimáni Ján
SVK 12
1
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
224
002
Csuday Zdenek
SVK 3
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
221
Lichvár Ján
SVK 5
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
003
Brestovský Adam
SVK 8
1
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
268
Sopúchová Andrea
SVK 9
2
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
223
Bartánus Boris
SVK 2
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
158
Ursíny Michal
SVK 6
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
004
Brestovský Matej
SVK 10
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
101
307
Holák Martin
SVK 4
1
3
12
1
3540
8
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
215
131
Babjak Marián
SVK 6
1
3
12
2
2637
17
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
105
308
Nemček Martin
SVK 11
1
3
12
3
2109
25
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 2
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 8
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
110
Brestovský Oliver
SVK 14
41
3
18
1
4068
6
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
229
Zimáni Ján
SVK 8
31
3
18
2
3165
11
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 1
32
3
18
3
2637
17
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
114
Mika Viktor
SVK 9
31
3
18
4
2262
22
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
111
Brestovský Alex
SVK 17
41
3
18
5
1971
28
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
215
Vozár Juraj
SVK 4
41
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
139
Ursíny Juraj
SVK 6
41
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
201
Lichvár Oliver
SVK 7
31
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 11
42
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
255
Nemček Martin
SVK 2
41
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
217
Lichvár Adam
SVK 10
41
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
107
Kocanová Valéria
SVK 13
32
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
103
442
Sopúch Maximilián
SVK 18
41
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
136
Slosiar Leo
SVK 3
31
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
137
Slosiarová Magdaléna
SVK 5
42
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
106
181
Holák Adam
SVK 12
41
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 15
41
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 16
31
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
116
Miškov Alexander
SVK 2
21
3
10
1
3303
10
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
092
Oršula Jakub
SVK 7
21
3
10
2
2400
20
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
108
Kocanová Barbora
SVK 8
22
3
10
3
1872
30
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 3
22
3
10
4
1497
40
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
270
Vnuk Matej
SVK 4
11
3
10
5
981
50
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
ned
001
Franken Martin
SVK 6
11
3
10
5
981
50
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
128
Vyoral Dominik
SVK 9
21
3
10
5
981
50
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
272
Sláčik Peter
SVK 1
11
3
10
8
446
80
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
271
Kestler Dávid
SVK 5
11
3
10
8
446
80
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
269
Sopúch Samuel
SVK 10
21
3
10
8
446
80
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
105
154
Stoláriková Lenka
SVK 3
2
3
12
1
3540
8
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
130
Mika Marián
SVK 12
1
3
12
2
2637
17
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
106
168
Holáková Zuzana
SVK 5
2
3
12
3
2109
25
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
020
Brestovská Zuzana
SVK 4
2
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
222
Lichvárová Petra
SVK 7
2
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
260
Vozár Juraj
SVK 11
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
006
Brestovská Andrea
SVK 1
2
3
12
7
838
58
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
326
039
Strapáčová Petra
SVK Fiona
2
5
10
3
3120
30
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
004
Brestovský Matej
SVK Tajana
1
5
10
4
2495
40
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
116
Miškov Alexander
SVK Tajana
21
5
10
4
2495
40
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
201
Lichvár Oliver
SVK Tajana
31
5
10
4
2495
40
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK adria
1
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK adria
1
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK adria
1
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
212
Noris Tomáš
SVK adria
21
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
215
023
Hlavsa Ján
SVK xena
1
5
10
6
1615
60
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK xena
2
5
10
6
1615
60
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK wind
1
5
10
7
1280
70
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
105
354
Urbánek Ján
SVK wind
1
5
10
7
1280
70
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK twiste
1
5
10
8
990
80
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK twiste
31
5
10
8
990
80
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
177
Esteves André
SVK twiste
1
5
10
8
990
80
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK Eleano
1
5
10
9
735
90
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK Eleano
1
5
10
9
735
90
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
317
038
Kincel František
SVK Fiona
1
5
10
3
3120
30
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
317
037
Kincel Peter
SVK Fiona
11
5
10
3
3120
30
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
3
8
1
3012
13
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
3
8
2
2109
25
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
139
Ursíny Juraj
SVK 986
41
3
8
3
1581
38
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
3
8
4
1206
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
217
Lichvár Adam
POL 1863
41
3
8
5
915
63
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
111
Brestovský Alex
SVK 11122
41
3
8
6
678
75
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
3
8
7
477
88
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
3
8
8
303
100
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
3
8
9
113
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK trim
1
5
10
1
5505
10
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
205
155
Baran Miro
SVK trim
1
5
10
1
5505
10
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK okazja
1
5
10
2
4000
20
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
203
363
Psota Juraj
SVK okazja
1
5
10
2
4000
20
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK Peper
1
5
10
10
505
100
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
221
Lichvár Ján
SVK Peper
1
5
10
10
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
206
Geib Filip
SVK 2867
11
2
6
2
1156
33
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28657
31
2
6
3
804
50
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
2
6
3
804
50
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
168
Barényi Samuel
SVK 67
1
2
6
4
554
67
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
pol
002
Andrej Palušák
SVK 67
21
2
6
4
554
67
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
2
6
5
360
83
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
2
6
5
360
83
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
167
Balašková Karolína
SVK 7
2
2
6
6
202
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
213
Balaška Ján
SVK 7
1
2
6
6
202
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
2
4
1
1406
25
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
2
4
2
804
50
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
2
4
3
452
75
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
217
Lichvár Adam
SVK 1863
41
2
4
4
202
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
5
9
1
5275
11
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
205
155
Baran Miro
SVK TRIM
1
5
9
1
5275
11
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIA
1
5
9
2
3770
22
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZIA
1
5
9
2
3770
22
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
023
Hlavsa Ján
SVK XENA
1
5
9
3
2890
33
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
176
Esteves Linda
SVK XENA
2
5
9
3
2890
33
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA
21
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
9
5
1780
56
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
9
5
1780
56
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
326
039
Strapáčová Petra
SVK FIONA
2
5
9
5
1780
56
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
105
308
Nemček Martin
SVK WIND
1
5
9
6
1385
67
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
2
6
1
1758
17
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
2
6
1
1758
17
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
2
6
2
1156
33
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
327
007
Repáň Peter
SVK kalibr
1
5
9
9
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
203
075
Novák Zdeno
SVK kalibr
1
5
9
9
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
108
023
Heglas Peter
SVK kalibr
1
5
9
9
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
235
Kačak Miroslav
SVK DIABOL
1
5
9
7
1050
78
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
231
Hyriak Jozef
SVK SPIRAM
1
5
9
8
760
89
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
105
354
Urbánek Ján
SVK WIND
1
5
9
6
1385
67
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
133
Zupka Šimon
SVK DIABOL
1
5
9
7
1050
78
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
177
Esteves André
SVK 28638
1
5
6
6
505
100
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
2
5
1
1600
20
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
2
5
2
998
40
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
2
5
3
646
60
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
2
5
4
396
80
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
2
5
5
202
100
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
239
001
Bačová Michaela
SVK 28657
2
5
6
4
1385
67
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
6
5
900
83
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
239
010
Juris Marek
SVK 36036
31
5
6
5
900
83
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
172
Esteves Alicia
SVK 28638
22
5
6
6
505
100
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
003
Ružička Pavel
SVK 36111
1
5
6
1
4395
17
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36111
1
5
6
1
4395
17
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
6
2
2890
33
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2867
31
5
6
2
2890
33
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
023
Hlavsa Ján
SVK HLAVSA
1
5
6
3
2010
50
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
239
003
Bača Samuel
SVK HLAVSA
31
5
6
3
2010
50
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
202
066
Rolík Rastislav
SVK 28657
1
5
6
4
1385
67
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
077
Šimko Gabriel
SVK Šimko
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
242
Švihra Bohuslav
SVK Šimko
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
168
Barényi Samuel
SVK 87
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
133
Zupka Šimon
SVK 666
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
235
Kačak Miroslav
SVK 666
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
048
Laco Jozef
SVK Laco
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
030
Laco Jozef
SVK Laco
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
177
Kubiňák Radovan
SVK MIRA
1
1
13
6
437
46
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
1
13
7
370
54
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
1
13
7
370
54
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 09
32
1
13
8
312
62
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
208
Neupauer Martin
SVK 09
41
1
13
8
312
62
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
003
Ružička Pavel
SVK MIRA
1
1
13
6
437
46
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
207
092
Pavella Dušan
SVK 550
1
1
13
5
516
38
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
043
Ružička Peter
SVK MIRA
1
1
13
6
437
46
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
1
4
1
703
25
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
1
4
2
402
50
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
1
4
3
226
75
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 841
41
1
4
4
101
100
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
1
13
1
1215
8
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
1
13
1
1215
8
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
1
13
1
1215
8
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
134
Hropko Fero
SVK Tajana
1
1
13
2
914
15
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
243
Fedor Bohumil
SVK Tajana
1
1
13
2
914
15
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
1
13
3
738
23
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK TRIM
2
1
13
3
738
23
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 75
1
1
13
4
613
31
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 75
31
1
13
4
613
31
5003
19.12.19
Mellieha Baz, Malta (MLT)
2019 Mapfre Middlesea Euromed Regatta
103
441
Emma Maria Sopúchová
SVK 13
32
7
172
162
889
94
5049
10.10.20
Murter (CRO)
24. Česká námořní rallye
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
5
11
10
712
91
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
103
432
Ondrej Szitas
SVK 18
21
6
38
4
6472
11
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
6
38
1
10085
3
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
6
38
10
4085
26
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
6
38
18
2553
47
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
8
30
1
12625
3
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
316
166
Róbert Kubín
SVK 2
21
6
21
4
4927
19
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
8
30
8
5400
27
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
103
432
Ondrej Szitas
SVK 18
21
8
23
3
7885
13
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
8
23
12
3068
52
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
8
23
7
4941
30
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
8
23
17
1858
74
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
022
Hesko Marcel
SVK 4
1
8
30
9
4991
30
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
30
6
6400
20
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
21
12
2064
57
5027
22.08.20
Nové Mlýny (CZE)
Modrý hrozen
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
6
80
62
1270
78
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
8
30
16
2992
53
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
8
30
19
2395
63
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
101
622
Simon Hruška
SVK 12
41
6
28
17
1906
61
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
28
1
9289
4
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
6
28
9
3563
32
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
103
438
Ema Vargová
SVK 81
42
6
28
27
701
96
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
3
7
7
303
100
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 171
31
3
7
6
504
86
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
011
Môstka Nicolas
SVK 705
41
3
7
5
741
71
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
3
7
1
2838
14
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
3
7
2
1935
29
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
3
7
3
1407
43
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
7
4
1032
57
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
002
Bača Matej
SVK 192635
31
5
7
7
505
100
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
5
7
6
840
86
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 176678
21
5
7
1
4730
14
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
213
097
Benčeková Soňa
SVK 197541
22
5
7
2
3225
29
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK nič
31
5
7
5
1235
71
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
5
7
4
1720
57
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
229
Zimáni Ján
SVK 148617
31
5
7
3
2345
43
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
234
014
Hrubjak Karol
SVK milenk
1
2
4
4
202
100
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
234
016
Hrubjak Martin
SVK milenk
11
2
4
4
202
100
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
203
075
Novák Zdeno
SVK calibr
1
2
4
1
1406
25
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
023
Heglas Peter
SVK calibr
1
2
4
1
1406
25
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
069
Fenik Marek
SVK nina
1
2
4
2
804
50
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
081
Fenik Zdeno
SVK nina
1
2
4
2
804
50
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK selene
1
2
4
3
452
75
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
034
Nosko Juraj
SVK selene
1
2
4
3
452
75
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
108
023
Heglas Peter
SVK calibr
1
5
7
3
2345
43
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
327
007
Repáň Peter
SVK calibr
1
5
7
3
2345
43
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
203
118
Domiňak Miroslav
SVK okazja
1
5
7
4
1720
57
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
203
363
Psota Juraj
SVK okazja
1
5
7
4
1720
57
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
052
Machovec Dezider
SVK adria
1
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
215
131
Babjak Marián
SVK adria
1
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
105
Luštík Jozef
SVK adria
1
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
212
Noris Tomáš
SVK adria
21
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
108
034
Nosko Juraj
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
234
023
Chrastina Dušan
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
237
013
Roblík Ondrej
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
205
044
Baran Miroslav
SVK Black
1
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
205
154
Baranová Eva
SVK Black
2
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
232
001
Kaňuk Ján
SVK Black
1
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
232
002
Kaňuková Martina
SVK Black
2
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
232
004
Kaňuková Kristína
SVK Black
42
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
0
5
1
20
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
0
5
2
40
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
011
Môstka Nicolas
SVK 1705
41
0
5
3
60
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
0
5
4
80
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
0
5
5
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
234
014
Hrubjak Karol
SVK Milenk
1
5
7
1
4730
14
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
234
003
Hajdučík Matej
SVK Milenk
1
5
7
1
4730
14
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
105
308
Nemček Martin
SVK wind
1
5
7
2
3225
29
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
116
Miškov Alexander
SVK wind
21
5
7
2
3225
29
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
203
075
Novák Zdeno
SVK calibr
1
5
7
3
2345
43
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
008
Matúš Denis
SVK casand
1
5
9
8
760
89
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
018
Centový Richard
SVK TAMINO
1
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
088
Kuricová Terézia
SVK TAMINO
2
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
089
Janovská Viera
SVK TAMINO
2
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
203
075
Novák Zdeno
SVK calibr
1
5
9
1
5275
11
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
023
Heglas Peter
SVK calibr
1
5
9
1
5275
11
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
327
007
Repáň Peter
SVK calibr
1
5
9
1
5275
11
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
223
052
Machovec Dezider
SVK adria
1
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
215
131
Babjak Marián
SVK adria
1
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
223
105
Luštík Jozef
SVK adria
1
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
223
212
Noris Tomáš
SVK adria
21
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
203
118
Domiňak Miroslav
SVK okazja
1
5
9
3
2890
33
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
203
363
Psota Juraj
SVK okazja
1
5
9
3
2890
33
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
105
308
Nemček Martin
SVK wind
1
5
9
4
2265
44
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
105
354
Urbánek Ján
SVK wind
1
5
9
4
2265
44
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK selene
1
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
034
Nosko Juraj
SVK selene
1
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
062
Centová Tereza
SVK selene
12
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
073
Bošanský Marián
SVK selene
1
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
090
Rutová Adriana
SVK TAMINO
2
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
234
014
Hrubjak Karol
SVK milenk
1
5
9
6
1385
67
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
234
003
Hajdučík Matej
SVK milenk
1
5
9
6
1385
67
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
224
022
Kanka Pavel
SVK eleano
1
5
9
7
1050
78
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
224
023
Čech Ladislav
SVK eleano
1
5
9
7
1050
78
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
058
Ondruška Jozef
SVK casand
1
5
9
8
760
89
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
238
025
Urík Jaroslav
SVK casand
1
5
9
8
760
89
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
7
1
2838
14
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
239
011
Môstka Nicolas
SVK 705
41
3
7
2
1935
29
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
3
7
3
1407
43
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 51
41
3
7
4
1032
57
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
155
Benček Marek
SVK =
41
3
7
5
741
71
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
3
7
6
504
86
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
134
Trabalíková Timea
SVK 889
32
3
7
7
303
100
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
11
1
3426
9
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
3
11
2
2523
18
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
134
Trabalíková Timea
SVK x
32
3
11
3
1995
27
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 863
32
3
11
4
1620
36
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 51
41
3
11
5
1329
45
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
31
3
11
6
1092
55
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
3
11
7
891
64
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
155
Benček Marek
SVK 74
41
3
11
8
717
73
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
3
11
9
564
82
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
011
Môstka Nicolas
SVK 0
41
3
11
10
426
91
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 700
42
3
11
11
303
100
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
2
9
7
420
78
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 920
42
2
9
8
304
89
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 51
41
2
9
5
712
56
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
155
Benček Marek
SVK 74
41
2
9
6
554
67
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
134
Trabalíková Timea
SVK x
32
2
9
1
2110
11
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 863
32
2
9
2
1508
22
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
31
2
9
3
1156
33
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
2
9
4
906
44
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
153
Krasňan Róbert
SVK 889
41
2
9
9
202
100
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
9
1
3165
11
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
155
Benček Marek
SVK 74
41
3
9
2
2262
22
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 863
32
3
9
3
1734
33
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
3
9
4
1359
44
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
3
9
5
1068
56
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
3
9
6
831
67
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
152
Krasňanová Lucia
SVK x
42
3
9
7
630
78
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 0
42
3
9
8
456
89
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
153
Krasňan Róbert
SVK 889
41
3
9
9
303
100
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
203
075
Novák Zdeno
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
034
Nosko Juraj
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
023
Heglas Peter
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
203
118
Dominak Miroslav
SVK 3
1
2
4
2
804
50
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
202
066
Rolík Rastislav
SVK 3
1
2
4
2
804
50
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
069
Fenik Marek
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
018
Centový Richard
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
075
Sahúl Jozef
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
205
044
Baran Miroslav
SVK Black
1
2
4
4
202
100
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
232
001
Kanuk Ján
SVK Black
1
2
4
4
202
100
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
232
004
Kaňuková Kristína
SVK Black
42
2
4
4
202
100
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
3
9
1
3165
11
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
105
Benceková Dagmara
SVK 863
32
3
9
2
2262
22
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
239
003
Baca Samuel
SVK 244
31
3
9
3
1734
33
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
3
9
4
1359
44
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
151
Iliev Lubomír
SVK 889
41
3
9
5
1068
56
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
239
006
Vlcák Jakub
SVK 700
31
3
9
6
831
67
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
155
Bencek Marek
SVK 74
41
3
9
7
630
78
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
125
Benceková Diana
SVK 1
42
3
9
8
380
89
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
152
Krasnanová Lucia
SVK 51
42
3
9
8
380
89
5004
06.06.20
Pavlov - Nove Mlyny (CZE)
Pavlovska regata
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
90
23
4161
26
5038
18.10.20
Pirovac (CRO)
Palagruža Offshore cup
326
039
Petra Strapacova
HRK
2
5
7
4
1720
57
5038
18.10.20
Pirovac (CRO)
Palagruža Offshore cup
326
034
Erik Hruby
HRK
1
5
7
4
1720
57
5002
30.05.20
Plumlov (CZE)
BLEDEMODRA STUHA PLUMLOVA
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
31
5
2680
16
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
11
156
72
4805
46
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
11
156
155
1142
99
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
111
Alex Brestovský
SVK 111
41
11
156
156
1111
100
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
107
Valéria Kocanová
SVK 905
32
11
113
78
2882
69
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
11
113
89
2252
79
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
11
113
93
2042
82
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
103
444
Nina Prokopcová
SVK 83
32
11
113
104
1507
92
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
138
Zuzana Ursínyová
SVK 803
32
11
113
112
1153
99
5042
01.07.20
Praha (CZE)
Pražský točák 14
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
12
2
1758
17
5043
29.07.20
Praha (CZE)
Pražský točák 18
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
14
3
1540
21
5044
05.08.20
Praha (CZE)
Pražský točák 19
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
7
6
336
86
5045
09.09.20
Praha (CZE)
Pražský točák 24
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
12
3
1406
25
5046
16.09.20
Praha (CZE)
Pražský točák 25
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
7
2
1290
29
5047
23.09.20
Praha (CZE)
Pražský točák 26
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
1
3
2
277
67
5016
24.07.20
Puck (POL)
Puchar Puckiego Klubu Żeglarskiego NA FALI 2020
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
42
20
2116
48
5025
05.09.20
Puck (POL)
Przygotowanie do Mistrzostw Polski - Puchar Polski
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
28
10
2741
36
5030
18.09.20
Rewa (POL)
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w klasie Formuła Foil Racing
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
45
28
2456
62
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
622
Hruška Simon
SVK 2
41
2
15
1
2494
7
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
15
2
1892
13
117
20.06.20
Senec
Prva regata
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
2
15
3
1540
20
117
20.06.20
Senec
Prva regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
15
4
1290
27
117
20.06.20
Senec
Prva regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
2
15
5
1096
33
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
609
Krivosudský Patrik
SVK 1000
41
2
15
6
938
40
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
15
7
804
47
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 112
42
2
15
8
688
53
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 565
42
2
15
9
586
60
117
20.06.20
Senec
Prva regata
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
2
15
10
494
67
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
634
Patay Daniel
SVK 70
41
2
15
11
412
73
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
637
Majeská Ema
SVK 12
42
2
15
12
336
80
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
636
Urban Max
SVK 88
41
2
15
13
234
87
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
635
Blechtová Adela
SVK 992
42
2
15
13
87
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
632
Kančevová Soňa
SVK 118
42
2
15
13
234
87
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
399
Samuhelová Selina
SVK 4
42
2
6
5
360
83
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
168
Holáková Zuzana
SVK 0
2
2
6
6
202
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
118
Várady Róbert
SVK 69
1
3
5
1
2400
20
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
005
Várady Noel
SVK noel
21
3
5
2
1497
40
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
151
Hošták Tibor
SVK 23
1
3
5
3
969
60
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
642
Babinčák Ján
SVK 79
1
3
5
4
448
80
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
001
Várady Matej
SVK mato
1
3
5
4
448
80
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
152
Hošták Róbert
SVK 5
1
2
6
1
1758
17
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
183
Hošták Richard
SVK 5
41
2
6
1
1758
17
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
307
Holák Martin
SVK 3
1
2
6
2
1156
33
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
327
Činčurová Melisa
SVK 1666
22
2
6
3
804
50
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
283
Klisenbauer Marián
SVK 11
1
2
6
4
554
67
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
072
Palmajová Diana
SVK 4
2
2
6
5
360
83
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
3
7
1
2838
14
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
638
Dömény Damián
SVK 53901
41
3
7
1
2838
14
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
439
Macháček Katka
SVK 55155
2
3
7
2
1935
29
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
640
Macháček Samo
SVK 55155
41
3
7
2
1935
29
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
259
Mihalík Marek
SVK 574
1
3
7
3
1407
43
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 574
42
3
7
3
1407
43
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
133
Jančinová Dana
SVK 50403
2
3
7
4
1032
57
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
617
Ráčková Miroslava
SVK 50403
2
3
7
4
1032
57
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
297
Blechtová Jana
SVK 50766
2
3
7
5
741
71
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
614
Blechta Tomáš
SVK 50766
41
3
7
5
741
71
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
3
7
6
504
86
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
104
462
Dinka Timotej
SVK 16955
41
3
7
6
504
86
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
093
Dinková Katarína
SVK 51682
2
3
7
7
303
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
205
371
Dinka Matúš
SVK 51682
41
3
7
7
303
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
3
10
1
3303
10
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
3
10
2
2400
20
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
3
10
3
1872
30
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
3
10
4
1497
40
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
3
10
5
1206
50
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
3
10
6
969
60
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
3
10
7
768
70
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
379
Feriancová Marína
SVK 23
42
2
26
23
308
88
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Nina Záhorova
CZE 22
42
2
26
22
348
85
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Sara Záhorova
CZE 21
42
2
26
21
388
81
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
378
Quittner Jakub
SVK 20
41
2
26
20
430
77
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
377
Torok Lukáš
SVK 19
41
2
26
19
474
73
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
376
Drahoš Adam
SVK 18
41
2
26
18
522
69
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
375
Maceja Šimon Ján
SVK 17
41
2
26
17
572
65
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
106
181
Holák Adam
SVK 1
41
2
26
1
3032
4
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
368
Mečiarová Rebeka
SVK 2
42
2
26
2
2430
8
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
369
Erdossy Anna
SVK 3
42
2
26
3
2078
12
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
370
Erdossy Ondrej
SVK 4
41
2
26
4
1828
15
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Patrik Ninčák
CZE 5
41
2
26
5
1634
19
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Adrian Ninčák
CZE 6
41
2
26
6
1476
23
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Max Cardozo
CZE 7
41
2
26
7
1342
27
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Jindrich Malatinsky
CZE 8
41
2
26
8
1226
31
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Ondrej Malatinský
CZE 9
41
2
26
9
1124
35
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
371
Dinka Matúš
SVK 10
41
2
26
10
1032
38
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Rebeka Šteflova
CZE 11
42
2
26
11
950
42
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Zina Šteflova
CZE 12
42
2
26
12
874
46
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
372
Horák Hogo
SVK 13
41
2
26
13
804
50
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
373
Šesták Krištof
SVK 14
41
2
26
14
740
54
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
374
Šestáková Tereza
SVK 15
42
2
26
15
680
58
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
103
454
Kopcová Katarína
SVK 16
42
2
26
16
624
62
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
380
Ferianec Samuel
SVK 24
41
2
26
24
272
92
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Adam Horhammer
CZE 25
41
2
26
25
219
96
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
381
Vlasák Andrej
SVK 26
41
2
26
25
219
96
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
641
Ružička Gabriel
SVK 12
31
3
10
10
303
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
3
10
8
594
80
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
3
10
9
441
90
5005
20.06.20
Siewierz (POL)
Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
52
4
3645
8
5022
17.08.20
Silvaplana (AUS)
2020 FORMULA FOIL WORLD CHAMPIONSHIP
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
14
133
92
3655
69
5024
21.08.20
Silvaplana (SUI)
iQFoil European CHAMPIONSHIPS
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
11
102
84
2039
82
5009
04.07.20
Slezká Harta (CZE)
Bermuda CUP
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
21
1
4270
5
5009
04.07.20
Slezká Harta (CZE)
Bermuda CUP
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
3
21
13
928
62
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cza
001
Matej Mlčoch
SVK 564
11
2
4
3
452
75
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
263
Csemez Peter
SVK 1644
1
2
4
4
202
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
002
Jan Mlčoch
SVK 564
31
2
4
3
452
75
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
262
Kelemenova Barbora
SVK 1674
2
2
4
1
1406
25
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
181
Torák Waldemar
SVK 71
1
5
7
7
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
441
Bačik Boris
SVK 71
1
5
7
7
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
33
1
7960
3
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
33
2
6455
6
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
33
3
5575
9
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
33
4
4950
12
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Bělunková Tatiana
CZE 833
42
5
33
5
4465
15
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
33
6
4070
18
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
5
33
7
3735
21
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
33
8
3445
24
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
5
33
9
3190
27
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
33
10
2960
30
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Hejnová Karolína
CZE 318
32
5
33
11
2755
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
5
33
12
2565
36
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
33
13
2390
39
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
5
33
14
2230
42
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
33
15
2080
45
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
33
16
1940
48
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
5
33
17
1810
52
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
5
33
18
1685
55
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
5
33
19
1570
58
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
33
20
1455
61
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
33
21
1350
64
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
474
Moravčík Lukáš
SVK 888
41
5
33
22
1250
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
5
33
23
1155
70
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
106
181
Holák Adam
SVK 147
41
5
33
24
1060
73
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
473
Siebertová Hanka
SVK 999
32
5
33
25
970
76
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
5
33
26
885
79
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
33
27
805
82
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
469
Kupec Matej
SVK 917
41
5
33
28
725
85
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
631
Skuráková Olívia
SVK 12
42
5
33
29
650
88
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
33
30
575
91
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
470
Pálka David
SVK 918
41
5
33
31
505
94
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Štafa Patrick
CZE 828
41
5
33
32
97
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
33
32
97
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 0
31
5
5
2
2495
40
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
448
Osuský Martin
SVK 180759
31
5
5
3
1615
60
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
5
5
4
990
80
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Halouzka Michal
CZE 192980
31
5
5
5
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
128
Vyoral Dominik
SVK 0
21
1
3
1
578
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
116
Miškov Alexander
SVK 218491
21
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
1
3
3
101
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
087
Vaďura Ivo
SVK 8
1
5
7
1
4730
14
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
624
Holák Matúš
SVK 8
31
5
7
1
4730
14
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
156
Bachrata Barbora
SVK 51901
2
5
7
2
3225
29
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
154
Stoláriková Lenka
SVK 51901
2
5
7
2
3225
29
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979
1
5
7
3
2345
43
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
7
3
2345
43
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
202
066
Rolík Rastislav
SVK CZ5076
1
5
7
4
1720
57
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
610
Krivosudská Ivana
SVK CZ5076
2
5
7
4
1720
57
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
7
5
1235
71
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
7
5
1235
71
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 7
1
5
7
6
840
86
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
434
Današová Martina
SVK 7
12
5
7
6
840
86
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
264
Koniarik Martin
SVK 1644
11
2
4
4
202
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
454
Čulen Marek
SVK 548
1
2
4
2
804
50
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
353
Kollárik Matej
SVK 548
1
2
4
2
804
50
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
261
Lukačovič Samuel
SVK 1674
1
2
4
1
1406
25
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
120
Psalman Miloslav
SVK 0
1
5
6
4
1385
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
447
Peťko Martin
SVK 420
1
5
6
5
900
83
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
628
Čekovský Andrej
SVK 01
1
5
6
6
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
096
Pacinova Michaela
SVK 196990
22
5
5
1
4000
20
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
6
1
4395
17
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
6
2
2890
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
5
6
3
2010
50
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
219
Varga Stanislav
SVK 507
1
2
5
1
1600
20
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
288
Držík Juraj
SVK 507
1
2
5
1
1600
20
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
434
Današová Martina
SVK 508
12
2
5
2
998
40
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
2
5
2
998
40
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
2
5
3
646
60
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
441
Bačik Boris
SVK 10575
1
2
5
3
646
60
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
120
Psalman Miloslav
SVK 502
1
2
5
4
396
80
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
419
Kováč Martin
SVK 502
1
2
5
4
396
80
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
476
Markech Ľubomír
SVK 506
1
2
5
5
202
100
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 506
1
2
5
5
202
100
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
3
9
7
477
78
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
434
Današová Martina
SVK 10575
12
3
9
7
477
78
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
034
Kovár Anton
SVK 501
1
3
9
8
303
89
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
460
Konařík Luděk
SVK 501
1
3
9
8
303
89
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
219
Varga Stanislav
SVK 507
1
3
9
9
100
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
3
5
1
2400
20
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
3
5
2
1497
40
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
470
Pálka David
SVK 918
41
3
5
3
969
60
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
473
Siebertová Hanka
SVK 888
32
3
5
4
448
80
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
469
Kupec Matej
SVK 917
41
3
5
4
448
80
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
120
Psalman Miloslav
SVK 508
1
3
9
1
3012
11
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
3
9
1
3012
11
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
454
Čulen Marek
SVK 227
1
3
9
2
2109
22
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 227
2
3
9
2
2109
22
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
435
Urban Jozef
SVK 504
1
3
9
3
1581
33
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
419
Kováč Martin
SVK 155
1
3
9
4
1206
44
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
245
Graus Jozef
SVK 509
1
3
9
5
915
56
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
288
Držík Juraj
SVK 509
1
3
9
5
915
56
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
144
001
Grausová Lenka
SVK 509
2
3
9
5
915
56
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
353
Kollárik Matej
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
480
Šubík Michal
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
479
Smejkal Patrik
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
101
307
Holák Martin
SVK 503
1
3
9
6
678
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
108
069
Fenik Marek
SVK 225
1
2
9
1
2110
11
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
120
Psalman Miloslav
SVK 508
1
2
9
2
1508
22
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
2
9
2
1508
22
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
353
Kollárik Matej
SVK 505
1
2
9
3
1156
33
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
454
Čulen Marek
SVK 227
1
2
9
4
906
44
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
212
Kollárik Igor
SVK 503
1
2
9
5
712
56
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
192
Zelenay Róbert
SVK 503
1
2
9
5
712
56
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
2
9
6
554
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
434
Današová Martina
SVK 10575
12
2
9
6
554
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 10575
2
2
9
6
554
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
013
Vitko Juraj
SVK 501
1
2
9
7
420
78
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
034
Kovár Anton
SVK 501
1
2
9
7
420
78
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 502
1
2
9
8
304
89
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
476
Markech Ľubomír
SVK 506
1
2
9
9
202
100
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 506
1
2
9
9
202
100
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Jakub Graus
CZE 21
41
2
24
21
318
88
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Theo Temt
CZE 20
41
2
24
20
360
83
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Thimo Temt
CZE 19
41
2
24
19
404
79
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
239
006
Vlčák Jakub
SVK 18
31
2
24
18
452
75
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
239
003
Bača Samuel
SVK 17
31
2
24
17
502
71
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
365
Macháček Michal
SVK 16
31
2
24
16
554
67
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
106
181
Holák Adam
SVK 1
41
2
24
1
2962
4
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
103
451
Osuská Sára
SVK 2
42
2
24
2
2360
8
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
110
469
Kupec Matej
SVK 3
41
2
24
3
2008
13
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
356
Janček Leo
SVK 4
31
2
24
4
1758
17
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
357
Janček Teo
SVK 5
31
2
24
5
1564
21
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
358
Cisár Anton
SVK 6
31
2
24
6
1406
25
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
359
Čuleňová Karolína
SVK 7
42
2
24
7
1272
29
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Simona Vargova
CZE 8
42
2
24
8
1156
33
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
360
Kňaze Alžbeta Beáta
SVK 9
42
2
24
9
1054
38
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
361
Nina Schwarczova
SVK 10
42
2
24
10
962
42
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
110
474
Moravčík Lukáš
SVK 11
41
2
24
11
880
46
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Šarlota Tomčanyova
CZE 12
42
2
24
12
804
50
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
362
Danajka Alex
SVK 13
41
2
24
13
734
54
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
363
Schulte Marko
SVK 14
41
2
24
14
670
58
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
364
Čuleň Jakub
SVK 15
41
2
24
15
610
63
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
366
Kubik Viliam
SVK 22
41
2
24
22
278
92
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
367
Kubik Tomáš
SVK 23
41
2
24
23
238
96
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Luca Lušnák
CZE 24
41
2
24
24
202
100
5020
15.08.20
Sopot (POL)
Puchar Prezydenta Sopotu
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
5
36
5
4792
14
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
11
21
8
5721
38
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
11
21
2
12344
10
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
11
21
9
5159
43
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
11
21
17
2120
81
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
11
21
19
1589
90
5036
29.08.20
STRIJENSAS (NDL)
Športová preplavba - 1215Nm
316
270
Pavol Smejkal
ROB 33
1
1
1
1
12398
100
5031
09.10.20
Tarnobrzeg (POL)
VII – Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
51
6
6183
12
5037
01.03.20
Tenerife - Tanger (MRK)
Športová preplavba - 857Nm
326
034
Erik Hrubý
First 45
1
1
1
1
6121
100
5037
01.03.20
Tenerife - Tanger (MRK)
Športová preplavba - 857Nm
326
039
Petra Strapačová
First 45
2
1
1
1
6121
100
5033
28.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
5
34
9
3391
26
5033
28.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
5
34
25
1173
74
5033
28.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
5
34
22
1450
65
5034
31.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
103
432
Ondrej Szitás
SVK 27
21
4
29
16
1437
55
5034
31.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
103
428
Jakub Pribylka
SVK 44
31
4
29
18
1233
62
5034
31.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 20
21
4
29
14
1669
48
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
004
Mišovic Marek
SVK 4
1
2
4
4
202
100
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
003
Nagy Gejza
SVK 4
1
2
4
4
202
100
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
018
Kelemen Martin
SVK 101
1
2
4
3
452
75
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
224
101
Stopka Martin
SVK 101
1
2
4
3
452
75
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
007
Šurín Peter
SVK 66
1
2
4
1
1406
25
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
014
Malovaný Richard
SVK 66
1
2
4
1
1406
25
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
016
Slota Ladislav
SVK 66
1
2
4
1
1406
25
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
2
4
2
804
50
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
2
4
2
804
50
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
026
Oravcová Martina
SVK 101
2
2
4
3
452
75
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
022
Beneš Matej
SVK 4
1
2
4
4
202
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
454
Čulen Marek
SVK 548
1
0
2
2
0
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
353
Kollárik Matej
SVK 548
1
0
2
2
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
337
Bachratá Júlia
SVK 12
32
2
38
36
225
95
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
392
West Maximilián
SVK 30
41
2
38
35
274
92
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
622
Hruška Simon
SVK 12x
41
2
38
23
638
61
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
2
38
24
602
63
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
38
25
566
66
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
2
38
26
532
68
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
438
Vargová Ema
SVK 81x
42
2
38
27
498
71
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
377
Kmeč Maximilián
SVK 1
41
2
38
28
468
74
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
391
Laca Lukáš
SVK 81
41
2
38
29
436
76
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
2
38
5
1964
13
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
2
38
6
1806
16
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
2
38
7
1672
18
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
2
38
8
1556
21
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
2
38
9
1454
24
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
2
38
10
1362
26
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
2
38
11
1278
29
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
2
38
12
1204
32
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
2
38
13
1134
34
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
38
14
1070
37
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Zajíček Teo
CZE 421
31
2
38
15
1010
39
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
357
Dömény Marian
SVK 53979x
1
4
9
8
608
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
608
Krivosudský Rastislav
SVK 5076
1
4
9
9
404
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
610
Krivosudská Ivana
SVK 5076
2
4
9
9
404
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
2
38
1
3362
3
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
2
38
2
2760
5
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
2
38
3
2408
8
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
2
38
4
2158
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
548
Kuchár Alexander
SVK 9
1
5
9
8
505
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 11
1
5
9
9
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
366
Melišová Jana
SVK 203056
22
2
6
1
1600
17
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
213
097
Benčeková Soňa
SVK 197541
22
2
6
2
998
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 180759
12
2
6
3
646
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
448
Osuský Martin
SVK 176678
31
2
6
4
396
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
106
005
Várady Noel
SVK 185647
21
2
6
5
202
83
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
2
6
6
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51682
2
4
9
1
4220
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
297
Blechtová Jana
SVK 51682
2
4
9
1
4220
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Vaďurová Dominika
SVK 53979
2
4
9
2
3016
22
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
4
9
2
3016
22
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
4
9
3
2312
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
4
9
3
2312
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
087
Vaďura Ivo
SVK 8
1
4
9
4
1812
44
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
624
Holák Matúš
SVK 8
31
4
9
4
1812
44
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
4
9
5
1424
56
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
327
Činčurová Melisa
SVK 50747
22
4
9
5
1424
56
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
106
118
Várady Róbert
SVK 50403
1
4
9
6
1108
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
368
Ščibran Michal
SVK 50403
1
4
9
6
1108
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
4
9
7
840
78
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
473
Siebertová Hanka
SVK 458
32
4
9
7
840
78
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979x
1
4
9
8
608
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
9
1
5020
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
9
2
3515
22
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
9
3
2635
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
9
4
2010
44
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
5
9
5
1525
56
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
447
Peťko Martin
SVK 0
1
5
9
6
1130
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
5
9
7
795
78
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
901
262
Kelemenova Barbora
SVK 1674
2
0
2
1
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 841
41
2
38
36
225
95
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
901
261
Lukačovič Samuel
SVK 1674
1
0
2
1
0
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 565
42
2
38
36
225
95
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
38
30
408
79
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
2
38
31
378
82
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
470
Pálka David
SVK 917
41
2
38
32
352
84
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
2
38
33
324
87
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
388
Magyar Jakub
SVK 20
31
2
38
34
298
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
2
38
16
954
42
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
2
38
17
900
45
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
38
18
852
47
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Piňos Jindřich
CZE 289
41
2
38
19
804
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
2
38
20
760
53
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
2
38
21
718
55
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
2
38
22
676
58
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
327
Činčurová Melisa
SVK 50747
22
5
10
8
990
80
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
10
9
735
90
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
093
Dinková Katarína
SVK 16955
2
5
10
9
735
90
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
13
9
1305
69
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Heneš David
CZE 18
1
5
13
10
1075
77
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
243
Hladný Róbert
SVK 1R
1
5
13
11
870
85
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
548
Kuchár Alexander
SVK 9
1
5
13
12
680
92
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
5
13
13
505
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
366
Melišová Jana
SVK 164429
22
5
9
1
5275
11
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
5
9
2
3770
22
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
5
9
3
2890
33
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
5
9
4
2265
44
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 210224
22
5
9
5
1780
56
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 180759
31
5
9
6
1385
67
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 207187
12
5
9
7
1050
78
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
5
9
8
760
89
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
122
Pašúthová Dominika
SVK 153466
22
5
9
9
505
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Seidl Šimon
SVK 54222
1
5
10
1
5505
10
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
244
Summerling Roman
SVK 54222
1
5
10
1
5505
10
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
10
2
4000
20
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
10
2
4000
20
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51505
2
5
10
4
2495
40
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
297
Blechtová Jana
SVK 51505
2
5
10
4
2495
40
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
10
5
2010
50
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
5
10
5
2010
50
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979
1
5
10
6
1615
60
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
10
6
1615
60
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
087
Vaďura Ivo
SVK 50403
1
5
10
7
1280
70
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
624
Holák Matúš
SVK 50403
31
5
10
7
1280
70
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
5
10
8
990
80
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cz
001
Lidařík Rudolf
CZE 3
1
5
13
1
6075
8
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Hyža Jiří
CZE 9
1
5
13
2
4570
15
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Hyrš Ladislav
CZE 43
1
5
13
3
3690
23
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Ščerba Kamil
CZE 63
1
5
13
4
3065
31
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
13
5
2580
38
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
13
6
2185
46
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
5
13
7
1850
54
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
13
8
1560
62
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 20
42
2
16
15
258
94
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
377
Kmeč Maximilián
SVK 18
41
2
16
11
528
69
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
2
16
12
452
75
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
397
Kohút Patrik
SVK 30
41
2
16
13
382
81
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
16
14
318
88
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
41
2
16
7
920
44
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
388
Magyar Jakub
SVK 1
31
2
16
8
804
50
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
398
Oplátka Branislav
SVK 595
41
2
16
9
702
56
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
16
10
610
63
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
106
005
Várady Noel
SVK 20371
21
5
10
10
505
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
106
118
Várady Róbert
SVK 20371
1
5
10
10
505
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
16
1
2610
6
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
2
16
2
2008
13
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
2
16
3
1656
19
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
2
16
4
1406
25
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
622
Hruška Simon
SVK 12
41
2
16
5
1212
31
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
2
16
6
1054
38
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
634
Patay Daniel
SVK 70
41
2
16
16
202
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
39
12
3010
31
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 1
42
5
39
34
745
87
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
634
Patay Daniel
SVK 70
41
5
39
35
685
90
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
5
39
36
620
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
6
12
7
1782
58
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
6
12
8
1434
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
6
12
8
1434
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Krsička Michal
CZE 2283
21
6
12
9
1128
75
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Krsička Lukáš
CZE 2283
21
6
12
9
1128
75
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
6
12
10
852
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
6
12
10
852
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
004
Brestovský Matej
SVK 1369
1
6
12
11
606
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
229
Zimáni Ján
SVK 1369
31
6
12
11
606
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Tkadlec Tadeáš
CZE 2280
21
6
12
12
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Tupý Petr
CZE 2284
21
6
12
5
2658
42
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Justová Anna
CZE 2286
22
6
12
6
2184
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Šabatová Barbora
CZE 2286
22
6
12
6
2184
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
6
12
7
1782
58
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
41
5
39
37
565
95
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
397
Kohút Patrik
SVK 20
41
5
39
38
505
97
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
5
39
39
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
6
1
4395
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
6
2
2890
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
6
3
2010
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
6
4
1385
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
6
5
900
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 271
32
5
6
6
505
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Dadák Lukáš
CZE 2282
21
6
12
1
6852
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Viščor Dan
CZE 2282
21
6
12
1
6852
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Košatová Lucie
CZE 2285
22
6
12
2
5046
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Košťálová Anna
CZE 2285
32
6
12
2
5046
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Milerová Anna
CZE 778
12
6
12
3
3990
25
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Pokorný Jan
CZE 778
1
6
12
3
3990
25
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Čermák Jaroslav
CZE 2279
21
6
12
4
3240
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
39
27
1245
69
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
5
39
28
1170
72
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
436
Hešková Karolína
SVK SMR26
42
5
39
29
1090
74
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
383
Vojs Martin
SVK 181
41
5
39
30
1020
77
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
39
31
945
79
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
470
Pálka David
SVK 999
41
5
39
32
880
82
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
39
33
810
85
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
39
25
1415
64
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 18
41
5
39
26
1330
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
5
39
24
1505
62
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
5
39
22
1690
56
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
39
13
2835
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
39
14
2675
36
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 207187
22
5
12
5
2010
42
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
5
12
6
1615
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
123
Marková Barbora
SVK 153466
32
5
12
7
1280
58
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
122
Pašúthová Dominika
SVK 180759
22
5
12
8
990
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
448
Osuský Martin
SVK 198739
31
5
12
9
735
75
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
092
Oršula Jakub
SVK 198739
21
5
12
10
505
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
213
097
Benčeková Soňa
SVK 9
22
5
12
11
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
5
12
11
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
087
Vaďura Ivo
SVK 50403
1
5
10
1
5505
10
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
297
Blechtová Jana
SVK 50403
2
5
10
1
5505
10
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
10
2
4000
20
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
10
2
4000
20
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
444
Prokopcová Nina
SVK 53979
32
5
10
4
2495
40
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
10
4
2495
40
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
5
10
5
2010
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
399
Samuhelová Selina
SVK 50747
42
5
10
5
2010
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 7
1
5
10
6
1615
60
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 7
1
5
10
6
1615
60
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
10
7
1280
70
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
093
Dinková Katarína
SVK 16955
2
5
10
7
1280
70
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
353
Kollárik Matej
SVK 458
1
5
10
8
990
80
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Švančarová Kamila
SVK 458
2
5
10
8
990
80
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
106
005
Várady Noel
SVK 20371
21
5
10
9
735
90
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
106
144
Husarovičová Jaroslava
SVK 20371
2
5
10
9
735
90
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
608
Krivosudský Rastislav
SVK ZE5076
1
5
10
10
505
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
610
Krivosudská Ivana
SVK ZE5076
2
5
10
10
505
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
39
1
8405
3
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
39
2
6900
5
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
39
3
6020
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
39
4
5395
10
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
5
39
5
4910
13
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
39
6
4515
15
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
5
39
7
4180
18
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
5
39
8
3890
21
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
39
9
3635
23
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
5
39
10
3405
26
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
5
39
11
3195
28
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
5
6
1
4000
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
6
2
2495
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
6
3
1615
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
6
4
990
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
5
6
5
505
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
335
Hačko Tibor
SVK 1908
1
5
6
6
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
5
12
1
5505
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
116
Miškov Alexander
SVK 210224
21
5
12
2
4000
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
5
12
3
3120
25
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 177585
31
5
12
4
2495
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Košťálová Bára
CZE 2279
12
6
12
4
3240
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Cibulka Vojtěch
CZE 2284
31
6
12
5
2658
42
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
5
39
23
1595
59
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
41
5
39
15
2525
38
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
5
39
16
2385
41
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
39
17
2250
44
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
5
39
18
2130
46
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
5
39
19
2010
49
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
39
20
1900
51
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
5
39
21
1795
54
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Muzikář David
CZE 2280
21
6
12
12
100
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
116
Miškov Alexander
SVK 1
21
3
7
1
2838
14
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
096
Pačinová Michaela
SVK 1
22
3
7
1
2838
14
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 2
12
3
7
2
1935
29
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 2
21
3
7
2
1935
29
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 3
22
3
7
3
1407
43
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
103
448
Osuský Martin
SVK 3
31
3
7
3
1407
43
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
105
391
Laca Lukáš
SVK 4
41
3
7
4
1032
57
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
105
388
Magyar Jakub
SVK 4
31
3
7
4
1032
57
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 5
42
3
7
5
741
71
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
svk
002
Kolenčiak Róbert
SVK 5
11
3
7
5
741
71
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
123
Marková Barbora
SVK 6
32
3
7
6
504
86
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
124
Marko Martin
SVK 6
41
3
7
6
504
86
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
122
Pašúthová Dominika
SVK 7
22
3
7
7
303
100
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
121
Pašúth Tomáš
SVK 7
31
3
7
7
303
100
5012
11.07.20
Velké Dářko (AUS)
Zavod mladych nadeji
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
4
61
4
5137
7
5012
11.07.20
Velké Dářko (AUS)
Zavod mladych nadeji
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
4
61
22
2176
36
5012
11.07.20
Velké Dářko (AUS)
Zavod mladych nadeji
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
4
61
32
1525
52
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
172
Alicia Esteves
SVK 28657
22
8
18
11
2519
61
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
120
Vladimír Drengubiak
SVK 2867
1
8
18
6
4625
33
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
119
Patrik Drengubiak
SVK 2867
31
8
18
6
4625
33
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
8
18
11
2519
61
5015
18.07.20
Velké Dářko (CZE)
Bambusova regata
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
107
8
7364
7
5015
18.07.20
Velké Dářko (CZE)
Bambusova regata
223
228
Zuzana Zimáni
SVK 500
42
6
107
57
2247
53
5015
18.07.20
Velké Dářko (CZE)
Bambusova regata
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
6
107
74
1567
69
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
5
23
1
7315
4
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
23
2
5810
9
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
033
Berec Peter
SVK 77
1
5
23
3
4930
13
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
5
23
4
4305
17
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
23
5
3820
22
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
026
Podhorný Peter
SVK 40
1
5
23
6
3425
26
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
021
Reingraber Juraj
SVK 66
1
5
23
7
3090
30
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
036
Száraz Juraj
SVK 37
1
5
23
8
2800
35
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
032
Medveczky Tomáš
SVK 92
21
5
23
9
2540
39
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
025
Podhorná Gabriela
SVK 41
2
5
23
10
2315
43
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
cze
001
David František
CZE 45
11
5
23
11
2105
48
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
142
030
Petráš Ján
SVK 447
11
5
23
12
1920
52
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
022
Reingraber Matúš
SVK 58
31
5
23
13
1745
57
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
5
23
14
1585
61
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
037
Berecová Dana
SVK 71
2
5
23
15
1435
65
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
024
Šauša Ondrej
SVK 18
1
5
23
16
1295
70
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
041
Šauša Ján
SVK 17
1
5
23
17
1160
74
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
142
038
Fiedler Vladimír
SVK 45
11
5
23
18
1035
78
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
cze
001
Pikner Pavel
CZE 124
11
5
23
19
920
83
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
23
20
810
87
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
030
Medveczky Matej
SVK 82
21
5
23
21
705
91
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
031
Medveczky Daniel
SVK 65
31
5
23
22
600
96
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
027
Liška Miroslav
SVK 49
1
5
23
23
505
100
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
101
622
Simon Hruška
SVK 12
41
6
74
33
2710
45
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
74
2
10015
3
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
74
8
6403
11
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
6
74
12
5346
16
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
1
9
1
1055
11
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
1
9
1
1055
11
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
1
9
2
754
22
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
060
Padová Natália
SVK DREAM
22
1
9
2
754
22
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
003
Kolesár Martin
SVK DREAM
1
1
9
2
754
22
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
078
Saloň Richard
SVK GLORY
1
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
032
Šebian Miroslav
SVK GLORY
1
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
100
Maxová Mária ml.
SVK GLORY
22
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
004
Hospodár Pavol
SVK MARĆA
1
1
9
4
453
44
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
020
Hospodár Pavol
SVK MARĆA
1
1
9
4
453
44
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
009
Čurma Peter
SVK TYCHÉI
1
1
9
5
356
56
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHÉI
1
1
9
5
356
56
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
1
9
6
277
67
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
1
9
7
210
78
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
056
Goliáš Miroslav
SVK ZARA
1
1
9
8
152
89
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
054
Szurdusz Štefan
SVK MARGOT
1
1
9
9
101
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
039
Strapáčová Petra
SVK ZEFIR
2
6
11
11
606
100
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
026
Ujlaky Peter
SVK GINI
1
3
10
1
3303
10
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
3
10
1
3303
10
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
326
022
Domanič Adam
SVK GINI
1
3
10
1
3303
10
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
001
Kurej Ľuboš
SVK M Vaga
1
3
10
2
2400
20
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
004
Kurejová Alena
SVK M Vaga
2
3
10
2
2400
20
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
033
Mana Marian
SVK M Vaga
1
3
10
2
2400
20
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
006
Pado Martin
SVK DREM
1
3
10
3
1872
30
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
059
Karackaj Peter
SVK DREM
1
3
10
3
1872
30
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
113
Šarik Jozef
SVK Baracu
1
3
10
4
1497
40
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
115
Čičák Rudolf
SVK Baracu
1
3
10
4
1497
40
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
3
10
5
1206
50
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
048
Ondová Katarína
SVK SUE
22
3
10
5
1206
50
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
050
Ondová Michaela
SVK SUE
2
3
10
5
1206
50
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
3
10
6
969
60
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
22
3
10
6
969
60
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
3
10
7
768
70
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
312
060
Kollár Miroslav
SVK Timi
1
3
10
8
446
80
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
054
Szurdusz Štefan
SVK Margot
1
3
10
8
446
80
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
312
122
Dudáš Ladislav
SVK Santin
1
3
10
8
446
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
326
001
Potucký Juraj
SVK maria
1
3
10
1
2838
10
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
326
043
Petrovka Peter
SVK maria
1
3
10
1
2838
10
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
3
10
2
1935
20
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
060
Padová Natália
SVK Dream
22
3
10
2
1935
20
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
059
Karackaj Peter
SVK Dream
1
3
10
2
1935
20
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
003
Max Radovan
SVK glory
1
3
10
3
1407
30
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
100
Maxová Mária ml.
SVK glory
22
3
10
3
1407
30
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
056
Goliáš Miroslav
SVK core 2
1
3
10
4
1032
40
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
047
Ondo Michal
SVK core 2
1
3
10
4
1032
40
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
009
Čurma Peter
SVK tyche2
1
3
10
5
741
50
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
008
Čurma Vladimír
SVK tyche2
1
3
10
5
741
50
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
3
10
6
504
60
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
054
Szurdusz Štefan
SVK Margot
1
3
10
7
303
70
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA2
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA2
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
040
Kalanin Radoslav
SVK arabel
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
002
Fedorik Vladimír
SVK Tormen
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
019
Takáč Adrián
SVK Tormen
1
3
10
8
80
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
100
Maxová Mária ml.
SVK GLORY
22
3
10
8
594
80
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
003
Kolesár Martin
SVK TYCHEI
1
3
10
1
3303
10
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHEI
1
3
10
1
3303
10
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
033
Mana Marian
SVK WIGI
1
3
10
2
2400
20
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
030
Sabo Martin
SVK WIGI
1
3
10
2
2400
20
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK WIGI
1
3
10
2
2400
20
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
3
10
3
1872
30
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
026
Sopoci Peter
SVK DREAM
1
3
10
3
1872
30
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
056
Goliáš Miroslav
SVK KOREII
1
3
10
4
1497
40
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
047
Ondo Michal
SVK KOREII
1
3
10
4
1497
40
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
3
10
5
1206
50
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
061
Lukačková Alexandra
SVK MARGIT
2
3
10
5
1206
50
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
002
Fedorik Vladimír
SVK TORMEN
1
3
10
6
969
60
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
021
Šoffa Peter
SVK TORMEN
1
3
10
6
969
60
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
3
10
7
768
70
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
123
Vysocká Miroslava
SVK TIMI
2
3
10
7
768
70
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
119
Kollárová Eva
SVK TIMI
2
3
10
7
768
70
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
3
10
8
594
80
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
007
Lobo Peter
SVK MARČA
1
3
10
9
441
90
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
008
Rusnaková Dana
SVK MARČA
2
3
10
9
441
90
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
122
Dudáš Ladislav
SVK SANTIM
1
3
10
10
303
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
041
Samec Viliam
SVK TRAMON
1
6
11
8
1434
73
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
006
Kurej Lukáš
SVK 456
1
6
11
9
1128
82
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
007
Lobo Peter
SVK 456
1
6
11
9
1128
82
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
020
Hospodár Pavol
SVK 456
1
6
11
9
1128
82
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
6
11
10
852
91
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
110
454
Čulen Marek
SVK 508
1
6
10
8
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
6
10
8
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
012
Molčanyi Marcel
SVK 465
1
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
010
Molčanyiová Slávka
SVK 465
2
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
026
Molčányiová Lenka
SVK 465
22
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
316
226
Molčányi Bohdan
SVK 465
11
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
030
Sabo Martin
SVK TORMEN
1
6
10
10
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
021
Šoffa Peter
SVK TORMEN
1
6
10
10
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
020
Pálka Juraj
SVK TORMEN
1
6
10
10
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
301
160
Ježko ml. Martin
SVK 310
1
6
11
1
6852
9
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
203
075
Novák Zdeno
SVK 310
1
6
11
1
6852
9
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
301
163
Baláž Ondrej
SVK 310
1
6
11
1
6852
9
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
026
Ujlaky Peter
SVK POPE
1
6
11
2
5046
18
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
025
Denhart Róbert
SVK POPE
1
6
11
2
5046
18
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
027
Rozsypal Alexander
SVK POPE
1
6
11
2
5046
18
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
006
Pado Martin
SVK 1612
1
6
11
3
3990
27
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
026
Sopoci Peter
SVK 1612
1
6
11
3
3990
27
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
060
Padová Natália
SVK 1612
22
6
11
3
3990
27
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
008
Čurma Vladimír
SVK 469
1
6
11
4
3240
36
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
003
Kolesár Martin
SVK 469
1
6
11
4
3240
36
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
314
003
Max Radovan
SVK 314003
1
6
11
5
2658
45
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
314
100
Maxová Mária ml.
SVK 314003
22
6
11
5
2658
45
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
056
Goliáš Miroslav
SVK 499
1
6
11
6
2184
55
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
047
Ondo Michal
SVK 499
1
6
11
6
2184
55
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
234
003
Hajdučík Matej
SVK 20
1
6
5
2
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
038
Sklenčár Viktor
SVK 20
1
6
5
2
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
032
Zacharov Juraj
SVK 20
1
6
5
2
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
6
5
3
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
6
5
3
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
026
Oravcová Martina
SVK 101
2
6
5
4
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
025
Urík Jaroslav
SVK 101
1
6
5
4
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
032
Marynčák Miroslav
SVK 101
1
6
5
4
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
022
Beneš Matej
SVK 4
1
6
5
5
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
004
Mišovic Marek
SVK 4
1
6
5
5
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
006
Valko Martin
SVK 4
1
6
5
5
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
6
10
1
6606
10
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
6
10
1
6606
10
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
205
155
Baran Miro
SVK 012
1
6
10
2
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
224
002
Csuday Zdenek
SVK 012
1
6
10
2
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
223
056
Machovec Matúš
SVK 517
21
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
051
Macura Michal
SVK 432
1
6
10
4
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
317
038
Kincel František
SVK 432
1
6
10
4
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
317
037
Kincel Peter
SVK 432
11
6
10
4
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
012
Kelemen Michal
SVK 66
1
6
10
5
2412
50
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
301
189
Jarombek Martin
SVK 66
1
6
10
5
2412
50
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
014
Malovaný Richard
SVK 66
1
6
10
5
2412
50
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
224
023
Čech Ladislav
SVK 142
1
6
10
6
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
224
022
Kanka Pavel
SVK 142
1
6
10
6
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
033
Mana Marian
SVK 11
1
6
10
7
1536
70
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
001
Kurej Ľuboš
SVK 11
1
6
10
7
1536
70
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
327
007
Repáň Peter
SVK 11
1
6
10
7
1536
70
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
110
120
Psalman Miloslav
SVK 508
1
6
10
8
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
046
Bodnár Michal
SVK 41
1
6
5
1
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
312
119
Kollárová Eva
SVK TIMI
2
6
11
10
852
91
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
029
Macura Tomaš
SVK ZEFIR
1
6
11
11
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
061
Lukačková Alexandra
SVK 485
2
6
11
7
1782
64
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
001
Potucký Juraj
SVK 41
1
6
5
1
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
044
Windisch Martin
SVK 41
1
6
5
1
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
058
Lukačko Milan
SVK 485
1
6
11
7
1782
64
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
113
Šarik Jozef
SVK BARACU
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
115
Čičák Rudolf
SVK BARACU
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
124
Fuhrman Viliam
SVK BARACU
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
040
Klein Richard
SVK BIANCA
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
325
061
Lukačková Alexandra
SVK MARGIT
2
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
041
Samec Viliam
SVK TRAMUN
1
1
9
2
499
22
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
060
Kollár Miroslav
SVK SANTIM
1
1
9
3
323
33
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
122
Dudáš Ladislav
SVK SANTIM
1
1
9
3
323
33
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
073
Szabari Gabriel
SVK TIMI
1
1
9
4
198
44
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
118
Szabari Michal
SVK TIMI
31
1
9
4
198
44
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
117
Szabari Martin
SVK TIMI
1
1
9
4
198
44
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
029
Macura Tomaš
SVK VIGI
1
1
9
5
101
56
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
123
Stredňak Dušan
SVK VIGI
1
1
9
5
101
56
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
018
Bodoriková Nikola
SVK VIGI
2
1
9
5
101
56
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
325
053
Macura Michal
SVK ZEFIR
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
cz
002
Stanakova Vlasta
SVK ZEFIR
2
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
238
025
Urík Jaroslav
SVK VAGADU
1
1
5
3
323
60
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
238
026
Oravcová Martina
SVK ADAGIO
2
1
5
4
198
80
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
032
Zacharov Juraj
SVK ADAGIO
1
1
5
4
198
80
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
004
Kurejová Alena
SVK ADAGIO
2
1
5
4
198
80
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA2
21
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA2
1
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
025
Denhart Róbert
SVK POPE
1
1
9
1
800
11
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
026
Ujlaky Peter
SVK POPE
1
1
9
1
800
11
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
1
5
1
800
20
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
205
044
Baran Miroslav
SVK TRIM
1
1
5
1
800
20
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
1
5
2
499
40
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
1
5
2
499
40
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
033
Mana Marian
SVK VAGADU
1
1
5
3
323
60
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
327
007
Repáň Peter
SVK VAGADU
1
1
5
3
323
60