.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2020

Strana 1 z 17 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Halouzka Michal CZE 192980 31 5 5 5 505 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata cze 001 Piňos Jindřich CZE 289 41 2 38 19 804 50
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Hejnová Karolína CZE 318 32 5 33 11 2755 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata cze 001 Zajíček Teo CZE 421 31 2 38 15 1010 39
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Štafa Patrick CZE 828 41 5 33 32 97
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Bělunková Tatiana CZE 833 42 5 33 5 4465 15
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 5 28 18 1385 64
5009 04.07.20 Slezká Harta (CZE) Bermuda CUP 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 3 21 13 928 62
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 449 Babinčák Tomáš SVK 0 41 5 28 11 2455 39
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 0 31 5 5 2 2495 40
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 128 Vyoral Dominik SVK 0 21 1 3 1 578 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 120 Psalman Miloslav SVK 0 1 5 6 4 1385 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 447 Peťko Martin SVK 0 1 5 9 6 1130 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 628 Čekovský Andrej SVK 01 1 5 6 6 505 100
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 19 1 6780 5
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 377 Kmeč Maximilián SVK 1 41 2 38 28 468 74
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 246 Mosný Peter SVK 1 1 5 9 1 5020 11
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 243 Fedor Bohumil SVK 1 1 4 3 2 1108 67
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 245 Maruniak Luboš SVK 1 1 4 3 2 1108 67
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 244 Hradec Pavel SVK 1 1 4 3 2 1108 67
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 19 1 6900 5
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 609 Krivosudský Patrik SVK 1000 41 2 15 6 938 40
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 631 Skuráková Olívia SVK 1000 42 2 38 31 378 82
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 018 Kelemen Martin SVK 101 1 2 4 3 452 75
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 224 101 Stopka Martin SVK 101 1 2 4 3 452 75

Strana 1 z 17 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ