.

Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2020

Strana 1 z 74 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74     Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabulky zmenite usporiadanie zaznamov

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta  Vzostupne Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
5026 13.09.20 Kuhlungsborn, Balt (GER) CANY LANEX Offshore Cup 2020 326 039 Petra Strapáčová 320Nm :) 2 5 6 2 2891 33
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Rebeka Šteflova CZE 11 42 2 26 11 950 42
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting cze 001 Kamenský Radim CZE 110 1 7 27 2 8617 7
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting cze 001 Kamenský Pavel CZE 113 1 7 27 13 2926 48
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Šarlota Tomčanyova CZE 12 42 2 24 12 804 50
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Zina Šteflova CZE 12 42 2 26 12 874 46
503 13.05.20 Vivrat - Rohožník Pretek RG 65 II cze 001 Pikner Pavel CZE 124 11 5 23 19 920 83
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. cze 001 Hyk Jan CZE 134 11 5 20 13 1440 65
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP cze 001 Heneš David CZE 18 1 5 13 10 1075 77
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Thimo Temt CZE 19 41 2 24 19 404 79
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Halouzka Michal CZE 192980 31 5 5 5 505 100
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Theo Temt CZE 20 41 2 24 20 360 83
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Jakub Graus CZE 21 41 2 24 21 318 88
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Sara Záhorova CZE 21 42 2 26 21 388 81
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Nina Záhorova CZE 22 42 2 26 22 348 85
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Čermák Jaroslav CZE 2279 21 6 12 4 3240 33
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Košťálová Bára CZE 2279 12 6 12 4 3240 33
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Tkadlec Tadeáš CZE 2280 21 6 12 12 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Muzikář David CZE 2280 21 6 12 12 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Dadák Lukáš CZE 2282 21 6 12 1 6852 8
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Viščor Dan CZE 2282 21 6 12 1 6852 8
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Krsička Michal CZE 2283 21 6 12 9 1128 75
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Krsička Lukáš CZE 2283 21 6 12 9 1128 75
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Tupý Petr CZE 2284 21 6 12 5 2658 42
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Cibulka Vojtěch CZE 2284 31 6 12 5 2658 42

Strana 1 z 74 >> Prejdi na stranu >>  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74     Verzia pre tlač

Iba zahraničné preteky     Iba registrovaní pretekári SZJ