Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2020

ČTK Dátum Miesto Názov preteku Klub Číslo Meno Plachta Kat. Koe. P.l. Por. L.body %
5026 13.09.20 Kuhlungsborn, Balt (GER) CANY LANEX Offshore Cup 2020 326 039 Petra Strapáčová 320Nm :) 2 5 6 2 2891 33
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Rebeka Šteflova CZE 11 42 2 26 11 950 42
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting cze 001 Kamenský Radim CZE 110 1 7 27 2 8617 7
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting cze 001 Kamenský Pavel CZE 113 1 7 27 13 2926 48
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Šarlota Tomčanyova CZE 12 42 2 24 12 804 50
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Zina Šteflova CZE 12 42 2 26 12 874 46
503 13.05.20 Vivrat - Rohožník Pretek RG 65 II cze 001 Pikner Pavel CZE 124 11 5 23 19 920 83
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. cze 001 Hyk Jan CZE 134 11 5 20 13 1440 65
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP cze 001 Heneš David CZE 18 1 5 13 10 1075 77
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Thimo Temt CZE 19 41 2 24 19 404 79
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Halouzka Michal CZE 192980 31 5 5 5 505 100
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Theo Temt CZE 20 41 2 24 20 360 83
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Jakub Graus CZE 21 41 2 24 21 318 88
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Sara Záhorova CZE 21 42 2 26 21 388 81
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Nina Záhorova CZE 22 42 2 26 22 348 85
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Čermák Jaroslav CZE 2279 21 6 12 4 3240 33
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Košťálová Bára CZE 2279 12 6 12 4 3240 33
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Tkadlec Tadeáš CZE 2280 21 6 12 12 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Muzikář David CZE 2280 21 6 12 12 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Dadák Lukáš CZE 2282 21 6 12 1 6852 8
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Viščor Dan CZE 2282 21 6 12 1 6852 8
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Krsička Michal CZE 2283 21 6 12 9 1128 75
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Krsička Lukáš CZE 2283 21 6 12 9 1128 75
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Tupý Petr CZE 2284 21 6 12 5 2658 42
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Cibulka Vojtěch CZE 2284 31 6 12 5 2658 42
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Košatová Lucie CZE 2285 22 6 12 2 5046 17
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Košťálová Anna CZE 2285 32 6 12 2 5046 17
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Justová Anna CZE 2286 22 6 12 6 2184 50
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Šabatová Barbora CZE 2286 22 6 12 6 2184 50
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Luca Lušnák CZE 24 41 2 24 24 202 100
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Adam Horhammer CZE 25 41 2 26 25 219 96
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata cze 001 Piňos Jindřich CZE 289 41 2 38 19 804 50
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP cz 001 Lidařík Rudolf CZE 3 1 5 13 1 6075 8
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Hejnová Karolína CZE 318 32 5 33 11 2755 33
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting cze 001 Hejnová Karolína CZE 318 32 7 46 10 5278 22
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata cze 001 Zajíček Teo CZE 421 31 2 38 15 1010 39
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP cze 001 Hyrš Ladislav CZE 43 1 5 13 3 3690 23
503 13.05.20 Vivrat - Rohožník Pretek RG 65 II cze 001 David František CZE 45 11 5 23 11 2105 48
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. cze 001 Mynař Roman CZE 47 11 5 20 12 1615 60
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Patrik Ninčák CZE 5 41 2 26 5 1634 19
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Adrian Ninčák CZE 6 41 2 26 6 1476 23
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP cze 001 Ščerba Kamil CZE 63 1 5 13 4 3065 31
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Max Cardozo CZE 7 41 2 26 7 1342 27
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 cze 001 Přikryl Jeremias CZE 769 31 6 41 2 8346 5
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 cze 001 Kováč Vladimír CZE 772 41 6 41 15 3096 37
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 001 Milerová Anna CZE 778 12 6 12 3 3990 25
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta cze 002 Pokorný Jan CZE 778 1 6 12 3 3990 25
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany cze 001 Simona Vargova CZE 8 42 2 24 8 1156 33
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Jindrich Malatinsky CZE 8 41 2 26 8 1226 31
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 cze 001 Kováč Richard CZE 810 41 6 41 8 4734 20
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Štafa Patrick CZE 828 41 5 33 32 97
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 cze 001 Bělunková Tatiana CZE 833 42 5 33 5 4465 15
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting cze 001 Bělunková Tatiana CZE 833 42 7 46 8 5957 17
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 cze 001 Zahornacký Jan CZE 848 31 6 41 10 4152 24
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP cze 001 Hyža Jiří CZE 9 1 5 13 2 4570 15
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec cze 001 Ondrej Malatinský CZE 9 41 2 26 9 1124 35
5037 01.03.20 Tenerife - Tanger (MRK) Športová preplavba - 857Nm 326 034 Erik Hrubý First 45 1 1 1 1 6121 100
5037 01.03.20 Tenerife - Tanger (MRK) Športová preplavba - 857Nm 326 039 Petra Strapačová First 45 2 1 1 1 6121 100
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. ger 001 Fuchs Valentín GER 39 11 5 20 4 4000 20
5038 18.10.20 Pirovac (CRO) Palagruža Offshore cup 326 039 Petra Strapacova HRK 2 5 7 4 1720 57
5038 18.10.20 Pirovac (CRO) Palagruža Offshore cup 326 034 Erik Hruby HRK 1 5 7 4 1720 57
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené hun 001 Jancsó Kristóf HUN 173 41 6 19 14 1404 74
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené hun 001 Luca Árendás HUN 187 22 6 19 11 2028 58
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené hun 001 Negyeliczky Brúnó HUN 2004 21 6 19 4 4668 21
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené hun 001 Czirják Dániel HUN 225 21 6 19 8 2862 42
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené hun 001 Szabo Marcell HUN 252 31 6 19 5 4086 26
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. hun 001 Forrai Csaba HUN 31 11 5 20 2 5505 10
505 05.07.20 Hrabovo Micro Magic II hun 001 Forrai Csaba HUN 31 2 5 8 1 5020 13
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené hun 001 Kossovics Máté HUN 401 31 6 19 1 8280 5
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. hun 001 Kunvari Sandor HUN 5 11 5 20 3 4625 15
505 05.07.20 Hrabovo Micro Magic II hun 001 Kunvári Sándor HUN 5 1 5 8 3 2635 38
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené hun 001 Utassy Lorand HUN 71 1 6 21 8 3120 38
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. hun 001 Országh Tibor HUN 777 11 5 20 1 7010 5
505 05.07.20 Hrabovo Micro Magic II hun 001 Ország Tibor HUN 777 3 5 8 2 3515 25
5032 12.08.20 Balaton (HUN) Svert Kupa 2020 142 014 Attila Bartalos HUN-4 1 5 83 5 6606 6
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 pol 001 KRYSTA Natalia POL 1 22 6 6 6 606 100
259 22.08.20 Liptovská Mara Trim Cup - PLM 223 217 Lichvár Adam POL 1863 41 3 8 5 915 63
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 pol 001 SZKLARSKA Julia POL 1899 42 6 41 25 1764 61
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 pol 001 URBAŃSKA Wiktoria POL 830 42 6 41 18 2622 44
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 pol 001 SZPAK Martyna POL 888 42 6 41 20 2346 49
5036 29.08.20 STRIJENSAS (NDL) Športová preplavba - 1215Nm 316 270 Pavol Smejkal ROB 33 1 1 1 1 12398 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 5 28 18 1385 64
5009 04.07.20 Slezká Harta (CZE) Bermuda CUP 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 3 21 13 928 62
5012 11.07.20 Velké Dářko (AUS) Zavod mladych nadeji 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 4 61 32 1525 52
5015 18.07.20 Velké Dářko (CZE) Bambusova regata 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 6 107 74 1567 69
5018 15.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví Marmelada 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 6 78 63 1163 81
5027 22.08.20 Nové Mlýny (CZE) Modrý hrozen 101 622 Simon Hruška SMR 12 41 6 80 62 1270 78
5040 24.07.20 Keszthelyi (HUN) 4ladies Cup Hungary 105 325 Alena Kunicová SVK 2 2 13 5 1032 38
5041 19.01.20 Anzio (ITA) Campionato invernale Anzio-Nettuno 2019-20 105 325 Alena Kunicová SVK 2 3 16 6 1581 38
5042 01.07.20 Praha (CZE) Pražský točák 14 105 325 Alena Kunicová SVK 2 2 12 2 1758 17
5043 29.07.20 Praha (CZE) Pražský točák 18 105 325 Alena Kunicová SVK 2 2 14 3 1540 21
5044 05.08.20 Praha (CZE) Pražský točák 19 105 325 Alena Kunicová SVK 2 2 7 6 336 86
5045 09.09.20 Praha (CZE) Pražský točák 24 105 325 Alena Kunicová SVK 2 2 12 3 1406 25
5046 16.09.20 Praha (CZE) Pražský točák 25 105 325 Alena Kunicová SVK 2 2 7 2 1290 29
5047 23.09.20 Praha (CZE) Pražský točák 26 105 325 Alena Kunicová SVK 2 1 3 2 277 67
5048 07.08.20 Brno (CZE) Česká jachtařská liga III. 105 325 Alena Kunicová SVK 2 5 14 11 1029 79
5049 10.10.20 Murter (CRO) 24. Česká námořní rallye 105 325 Alena Kunicová SVK 2 5 11 10 712 91
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 449 Babinčák Tomáš SVK 0 41 5 28 11 2455 39
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 0 31 5 5 2 2495 40
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 128 Vyoral Dominik SVK 0 21 1 3 1 578 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 120 Psalman Miloslav SVK 0 1 5 6 4 1385 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 447 Peťko Martin SVK 0 1 5 9 6 1130 67
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 901 265 Miškuf Filip SVK 0 41 2 7 1 1600 14
211 22.08.20 Orava Augustova regata 239 011 Môstka Nicolas SVK 0 41 3 11 10 426 91
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 106 168 Holáková Zuzana SVK 0 2 2 6 6 202 100
202 05.09.20 Orava Júnová regata - preložení COVID-19 239 013 Nina Sophia Whitehead SVK 0 42 3 9 8 456 89
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 00 31 5 5 1 4000 20
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 628 Čekovský Andrej SVK 01 1 5 6 6 505 100
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 205 155 Baran Miro SVK 012 1 6 10 2 4800 20
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 224 002 Csuday Zdenek SVK 012 1 6 10 2 4800 20
261 10.10.20 Liptovská Mara Modrá stuha - PLM 223 207 Neupaverová Dorota SVK 09 32 1 13 8 312 62
261 10.10.20 Liptovská Mara Modrá stuha - PLM 223 208 Neupauer Martin SVK 09 41 1 13 8 312 62
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 19 1 6780 5
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 377 Kmeč Maximilián SVK 1 41 2 38 28 468 74
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 246 Mosný Peter SVK 1 1 5 9 1 5020 11
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 243 Fedor Bohumil SVK 1 1 4 3 2 1108 67
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 245 Maruniak Luboš SVK 1 1 4 3 2 1108 67
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 223 244 Hradec Pavel SVK 1 1 4 3 2 1108 67
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 19 1 6900 5
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 121 Pašuth Tomáš SVK 1 31 2 6 3 804 50
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 124 Marko Martin SVK 1 41 2 15 2 1952 13
6047 27.08.20 Nové Mlyny (CZE) M ČR Raceboard - preložené 316 004 Patrik POLLAK SVK 1 1 8 30 1 12625 3
208 25.07.20 Orava Prázdninova regata 213 125 Benčeková Diana SVK 1 42 3 7 6 504 86
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 21 1 6900 5
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 301 199 Jančáryová Alexandra SVK 1 42 2 7 6 86
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 6 21 1 8538 5
311 15.08.20 Domaša Lenivé kapre II 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 16 1 6235 6
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 159 Slosiar Ladislav SVK 1 1 3 12 7 838 58
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 183 Bartánusová Tereza SVK 1 32 3 18 3 2637 17
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 901 272 Sláčik Peter SVK 1 11 3 10 8 446 80
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 006 Brestovská Andrea SVK 1 2 3 12 7 838 58
5021 20.08.20 Balatonaliga (HUN) Majstrovstvá Maďarska 316 004 Patrik Pollak SVK 1 1 8 12 1 9441 8
211 22.08.20 Orava Augustova regata 213 125 Benčeková Diana SVK 1 42 3 11 7 891 64
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 223 246 Mosný Peter SVK 1 1 5 13 6 2185 46
214 29.08.20 Orava Jesenná regata 213 125 Benčeková Diana SVK 1 42 2 9 7 420 78
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 105 388 Magyar Jakub SVK 1 31 2 16 8 804 50
202 05.09.20 Orava Júnová regata - preložení COVID-19 213 125 Benčeková Diana SVK 1 42 3 9 6 831 67
6024 01.09.20 Sopot (POL) Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19 316 004 Patrik POLLAK SVK 1 1 11 21 2 12344 10
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 301 201 Tabačko Lukáš SVK 1 41 7 46 41 987 89
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 7 27 1 10724 4
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 246 Mosný Peter SVK 1 1 7 11 1 7707 9
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 105 381 Kolenčiak Nikola SVK 1 42 5 39 34 745 87
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 246 Mosný Peter SVK 1 1 5 6 2 2495 33
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 5 15 1 6385 7
212 26.09.20 Orava Modrá stuha Orava 2020 213 125 Benceková Diana SVK 1 42 3 9 8 380 89
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 301 199 Jančáryová Alexandra SVK 1 42 4 5 3 1292 60
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 004 Pollák Patrik SVK 1 1 4 15 1 5108 7
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I 105 419 Green Quenteen SVK 1 41 1 8 1 1004 13
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 106 181 Holák Adam SVK 1 41 2 24 1 2962 4
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 106 181 Holák Adam SVK 1 41 2 26 1 3032 4
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I 105 377 Kmeč Maximilan Patrik SVK 1 41 1 9 1 1055 11
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I svk 001 Vojsová Martina SVK 1 32 1 4 1 703 25
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I 103 361 Kecskésová Michaela SVK 1 12 1 4 1 703 25
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 417 Jančiar Marek SVK 1 41 1 4 1 703 25
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 382 Kolenčiak Karolína SVK 1 42 0 2 1 0 50
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 388 Magyar Jakub SVK 1 31 0 2 1 50
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 410 Valentovičová Laura Valéria SVK 1 32 1 8 1 1004 13
110 08.08.20 Vd. Gabčíkovo Match Race 223 116 Miškov Alexander SVK 1 21 3 7 1 2838 14
110 08.08.20 Vd. Gabčíkovo Match Race 223 096 Pačinová Michaela SVK 1 22 3 7 1 2838 14
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 413 Výbochová Marianna SVK 1 32 1 6 1 879 17
9001 20.01.06 niekde testovací 105 410 Valentovičová Laura Valéria SVK 1 32 1 5 1 800 20
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 256 Esteves Enzo SVK 10 41 2 15 11 472 73
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 134 Hropko Fero SVK 10 1 3 12 4 1461 33
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 004 Brestovský Matej SVK 10 1 3 12 10 420 83
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 217 Lichvár Adam SVK 10 41 3 18 10 892 56
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 901 269 Sopúch Samuel SVK 10 21 3 10 8 446 80
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 205 361 Nina Schwarczova SVK 10 42 2 24 10 962 42
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 371 Dinka Matúš SVK 10 41 2 26 10 1032 38
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 157 Melniček Peter SVK 100 21 5 21 19 505 90
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 609 Krivosudský Patrik SVK 1000 41 2 15 6 938 40
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 631 Skuráková Olívia SVK 1000 42 2 38 31 378 82
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 631 Skuráková Olívia SVK 1000 42 5 39 36 620 92
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 018 Kelemen Martin SVK 101 1 2 4 3 452 75
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 224 101 Stopka Martin SVK 101 1 2 4 3 452 75
116 26.06.20 VD Kralova Královsky kolotoč 238 026 Oravcová Martina SVK 101 2 2 4 3 452 75
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 238 026 Oravcová Martina SVK 101 2 6 5 4 1188 80
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 238 025 Urík Jaroslav SVK 101 1 6 5 4 1188 80
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 238 032 Marynčák Miroslav SVK 101 1 6 5 4 1188 80
503 13.05.20 Vivrat - Rohožník Pretek RG 65 II 143 043 Kalaš Stano SVK 102 1 5 23 20 810 87
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. 143 043 Kalaš Stano SVK 102 1 5 20 20 505 100
505 05.07.20 Hrabovo Micro Magic II 143 043 Kalaš Stano SVK 102 1 5 8 8 505 100
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 242 Švihra Bohuslav SVK 103 1 1 8 8 101 100
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 223 241 Mataj Stanislav SVK 103 1 1 8 8 101 100
151 20.06.20 Slnava FUN Regata 110 395 Matuška Ján SVK 10575 1 2 5 3 646 60
151 20.06.20 Slnava FUN Regata 110 441 Bačik Boris SVK 10575 1 2 5 3 646 60
152 11.07.20 Slnava Orviský cup 110 395 Matuška Ján SVK 10575 1 3 9 7 477 78
152 11.07.20 Slnava Orviský cup 110 434 Današová Martina SVK 10575 12 3 9 7 477 78
153 08.08.20 Slnava Kajutová 6 hodinovka 110 395 Matuška Ján SVK 10575 1 2 9 6 554 67
153 08.08.20 Slnava Kajutová 6 hodinovka 110 434 Današová Martina SVK 10575 12 2 9 6 554 67
153 08.08.20 Slnava Kajutová 6 hodinovka 110 421 Hadvigová Zuzana SVK 10575 2 2 9 6 554 67
211 22.08.20 Orava Augustova regata 213 116 Mokošáková Barbora SVK 10576 42 3 11 2 2523 18
214 29.08.20 Orava Jesenná regata 213 116 Mokošáková Barbora SVK 10576 42 2 9 4 906 44
212 26.09.20 Orava Modrá stuha Orava 2020 213 116 Mokošáková Barbora SVK 10576 42 3 9 4 1359 44
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 28 15 1780 54
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 33 15 2080 45
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 2 15 2 1892 13
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 2 38 14 1070 37
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 359 Mihalík Tomáš SVK 11 1 5 9 9 100
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 248 Koreňová Juliána SVK 11 42 2 15 10 554 67
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 156 Beránková Karolína SVK 11 22 5 21 18 620 86
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 6 41 24 1872 59
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 156 Beránková Karolína SVK 11 22 6 21 10 2538 48
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 105 308 Nemček Martin SVK 11 1 3 12 3 2109 25
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 228 Zimáni Zuzana SVK 11 42 3 18 6 1458 33
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 260 Vozár Juraj SVK 11 1 3 12 4 1461 33
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 2 16 10 610 63
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 328 033 Mana Marian SVK 11 1 6 10 7 1536 70
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 328 001 Kurej Ľuboš SVK 11 1 6 10 7 1536 70
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 327 007 Repáň Peter SVK 11 1 6 10 7 1536 70
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 105 283 Klisenbauer Marián SVK 11 1 2 6 4 554 67
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 156 Beránková Karolína SVK 11 22 7 27 16 2296 59
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 7 46 20 3171 43
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 607 Brachtlová Vanda SVK 11 42 5 39 17 2250 44
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 156 Beránková Karolína SVK 11 22 4 15 12 792 80
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 110 474 Moravčík Lukáš SVK 11 41 2 24 11 880 46
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 5 28 24 760 86
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 5 33 30 575 91
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 2 15 7 804 47
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 2 38 25 566 66
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 2 16 14 318 88
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 7 46 37 1302 80
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 5 39 27 1245 69
6027 18.10.20 Portoroz (SLO) 2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté 223 111 Alex Brestovský SVK 111 41 11 156 156 1111 100
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 101 623 Schmidt Monika SVK 111 42 3 10 9 441 90
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 5 28 2 6155 7
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 5 33 17 1810 52
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 2 38 12 1204 32
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 6 41 11 3906 27
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 7 46 6 6832 13
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 111 Brestovský Alex SVK 1111 41 5 39 10 3405 26
259 22.08.20 Liptovská Mara Trim Cup - PLM 223 111 Brestovský Alex SVK 11122 41 3 8 6 678 75
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 631 Skuráková Olívia SVK 112 42 2 15 8 688 53
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 110 120 Psalman Miloslav SVK 113 1 7 11 6 2261 55
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 632 Kančevová Soňa SVK 118 42 2 15 13 234 87
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 631 Skuráková Olívia SVK 12 42 5 28 25 670 89
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 002 Csuday Zdenek SVK 12 1 1 8 4 402 50
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 134 Csudayová Zuzana SVK 12 42 1 8 4 402 50
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 631 Skuráková Olívia SVK 12 42 5 33 29 650 88
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 637 Majeská Ema SVK 12 42 2 15 12 336 80
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 337 Bachratá Júlia SVK 12 32 2 38 36 225 95
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 165 Gašpar Miroslav SVK 12 31 5 19 19 505 100
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 250 Malinovská Nataša SVK 12 42 2 15 15 202 100
5019 07.08.20 Olešná (CZE) Interpohár 2020 Olešná 101 622 Simon Hruška SVK 12 41 6 28 17 1906 61
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 259 Zimáni Ján SVK 12 1 3 12 7 838 58
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 106 181 Holák Adam SVK 12 41 3 18 14 461 78
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 130 Mika Marián SVK 12 1 3 12 2 2637 17
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 622 Hruška Simon SVK 12 41 2 16 5 1212 31
6048 05.09.20 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskydow 101 622 Simon Hruška SVK 12 41 6 74 33 2710 45
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 101 641 Ružička Gabriel SVK 12 31 3 10 10 303 100
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 256 Esteves Enzo SVK 123 41 1 3 3 101 100
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 207 Jaš Jakub SVK 128 31 6 19 17 894 89
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 207 Jaš Jakub SVK 128 31 7 10 10 707 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 622 Hruška Simon SVK 12x 41 2 38 23 638 61
5003 19.12.19 Mellieha Baz, Malta (MLT) 2019 Mapfre Middlesea Euromed Regatta 103 441 Emma Maria Sopúchová SVK 13 32 7 172 162 889 94
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 5 28 10 2660 36
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 5 33 8 3445 24
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 110 408 Orlovský Matúš SVK 13 1 5 6 3 2010 50
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 2 38 4 2158 11
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 110 408 Orlovský Matúš SVK 13 1 5 9 5 1525 56
5006 20.06.20 Brnenská priehrada (CZE) Krajský prebor (Veltrzni regata) 103 441 Emma Sopuchová SVK 13 32 3 21 8 1560 38
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 254 Pačinová Lola SVK 13 42 2 15 12 396 80
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 6 41 7 5082 17
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 107 Kocanová Valéria SVK 13 32 3 18 10 892 56
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 3 10 3 1872 30
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 7 46 12 4725 26
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 110 408 Orlovský Matúš SVK 13 1 7 11 10 707 91
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 103 441 Sopúchová Emma Mária SVK 13 32 5 39 13 2835 33
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 110 408 Orlovský Matúš SVK 13 1 5 6 5 505 83
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 205 362 Danajka Alex SVK 13 41 2 24 13 734 54
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 372 Horák Hogo SVK 13 41 2 26 13 804 50
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 5 28 23 855 82
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 5 33 19 1570 58
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 2 38 8 1556 21
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 6 41 21 2220 51
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 228 Zimáni Zuzana SVK 13142 42 1 3 1 578 33
259 22.08.20 Liptovská Mara Trim Cup - PLM 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 3 8 7 477 88
260 29.08.20 Liptovská Mara Regata Fatranu II 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 2 4 3 452 75
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 229 Zimáni Ján SVK 13142 31 7 46 19 3325 41
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 228 Zimáni Zuzana SVK 13142 42 5 39 5 4910 13
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 223 228 Zimáni Zuzana SVK 13142 42 2 5 1 1600 20
261 10.10.20 Liptovská Mara Modrá stuha - PLM 223 228 Zimáni Zuzana SVK 13142 42 1 4 2 402 50
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 1 3 2 277 67
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 1 3 1 578 33
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 1 3 1 578 33
5023 25.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP 223 108 Kocanová Barbora SVK 1327 22 5 18 13 1212 72
5023 25.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP 223 187 Bartánusová Barbora SVK 1327 22 5 18 13 1212 72
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 618 Hrušková Sára SVK 1369 22 7 5 2 3493 40
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 004 Brestovský Matej SVK 1369 1 7 5 2 3493 40
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 004 Brestovský Matej SVK 1369 1 6 12 11 606 92
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 229 Zimáni Ján SVK 1369 31 6 12 11 606 92
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 9 3 2635 33
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 252 Vyoral Damián SVK 14 41 2 15 13 326 87
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 110 Brestovský Oliver SVK 14 41 3 18 1 4068 6
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 13 8 1560 62
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 106 Kučinský Štefan SVK 14 11 7 27 26 819 96
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 7 11 5 2814 45
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 190 Hladný Roman SVK 14 1 5 6 4 990 67
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 205 363 Schulte Marko SVK 14 41 2 24 14 670 58
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 373 Šesták Krištof SVK 14 41 2 26 14 740 54
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 022 Kanka Pavel SVK 142 1 1 8 5 305 63
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 224 023 Čech Ladislav SVK 142 1 1 8 5 305 63
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 224 023 Čech Ladislav SVK 142 1 6 10 6 1938 60
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 224 022 Kanka Pavel SVK 142 1 6 10 6 1938 60
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 106 181 Holák Adam SVK 143 41 5 28 17 1510 61
117 20.06.20 Senec Prva regata 106 181 Holák Adam SVK 143 41 2 15 4 1290 27
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 106 181 Holák Adam SVK 143 41 2 38 30 408 79
152 11.07.20 Slnava Orviský cup 106 181 Holák Adam SVK 143 41 3 5 2 1497 40
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 106 181 Holák Adam SVK 143 41 6 41 30 1290 73
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 106 181 Holák Adam SVK 143 41 3 10 5 1206 50
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 106 181 Holák Adam SVK 143 41 7 46 28 2149 61
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 106 181 Holák Adam SVK 143 41 5 39 25 1415 64
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 106 181 Holák Adam SVK 147 41 5 33 24 1060 73
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 229 Zimáni Ján SVK 148617 31 5 7 3 2345 43
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 213 137 Pečarka Viliam SVK 148617 21 5 5 5 505 100
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 123 Marková Barbora SVK 148617 32 1 3 3 101 100
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 251 Krakovská Lea SVK 15 42 2 15 14 262 93
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 240 Brestovský Jerguš SVK 15 41 3 18 14 461 78
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 301 140 Sopúch Slavomír SVK 15 1 7 11 9 1029 82
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 205 364 Čuleň Jakub SVK 15 41 2 24 15 610 63
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 374 Šestáková Tereza SVK 15 42 2 26 15 680 58
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 5 19 9 2010 47
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 082 Jas Jan SVK 150 1 5 19 12 1505 63
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 5 21 12 1505 57
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 6 21 13 1854 62
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 082 Jaš Ján SVK 150 1 7 27 10 3724 37
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 151092 22 5 7 4 1720 57
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 151092 22 2 6 6 100
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 151092 22 7 6 3 2814 50
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 153466 22 6 6 5 1080 83
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 223 122 Pašúthová Dominika SVK 153466 22 5 9 9 505 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 123 Marková Barbora SVK 153466 32 5 12 7 1280 58
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 19 13 1210 68
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 19 14 1170 74
152 11.07.20 Slnava Orviský cup 110 419 Kováč Martin SVK 155 1 3 9 4 1206 44
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 5 21 13 1330 62
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 6 21 15 1482 71
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 001 Lopuchovský Pavol SVK 155 1 4 15 11 944 73
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 029 Lopuchovský Pavol SVK 156 1 5 19 8 2265 42
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 029 Lopuchovský Pavol SVK 156 1 5 19 10 1900 53
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 029 Lopuchovský Pavol SVK 156 1 5 21 6 3010 29
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 029 Lopuchovský Pavol SVK 156 1 7 27 17 2114 63
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 19 16 760 84
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 19 7 2675 37
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 21 19 90
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 6 21 9 2814 43
503 13.05.20 Vivrat - Rohožník Pretek RG 65 II 143 004 Jankovič Jozef SVK 16 1 5 23 5 3820 22
504 04.07.20 Hrabovo Pretek RG 65 III. 143 004 Jankovič Jozef SVK 16 1 5 20 5 3515 25
311 15.08.20 Domaša Lenivé kapre II 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 16 15 94
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 119 Drengubiak Patrik SVK 16 31 3 18 14 461 78
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 5 15 7 2160 47
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 301 093 Velebír Peter SVK 16 1 4 15 7 1728 47
505 05.07.20 Hrabovo Micro Magic II 143 004 Jankovič Jozef SVK 16 1 5 8 4 2010 50
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 205 365 Macháček Michal SVK 16 31 2 24 16 554 67
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 103 454 Kopcová Katarína SVK 16 42 2 26 16 624 62
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 325 006 Pado Martin SVK 1612 1 6 11 3 3990 27
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 325 026 Sopoci Peter SVK 1612 1 6 11 3 3990 27
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 325 060 Padová Natália SVK 1612 22 6 11 3 3990 27
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 5 9 3 2890 33
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 7 8 5 2135 63
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 163051 21 5 12 11 92
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 263 Csemez Peter SVK 1644 1 2 4 4 202 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 264 Koniarik Martin SVK 1644 11 2 4 4 202 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 5 8 1 5020 13
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 6 6 4 1662 67
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 103 366 Melišová Jana SVK 164429 22 5 9 1 5275 11
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 103 366 Melišová Janka SVK 164429 22 5 12 1 5505 8
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 105 327 Činčurová Melisa SVK 1666 22 2 6 3 804 50
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 262 Kelemenova Barbora SVK 1674 2 2 4 1 1406 25
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 901 261 Lukačovič Samuel SVK 1674 1 2 4 1 1406 25
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 901 262 Kelemenova Barbora SVK 1674 2 0 2 1 50
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 901 261 Lukačovič Samuel SVK 1674 1 0 2 1 0 50
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 104 227 Dinková Alexandra SVK 16955 2 5 10 9 735 90
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 105 093 Dinková Katarína SVK 16955 2 5 10 9 735 90
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 104 227 Dinková Alexandra SVK 16955 2 3 7 6 504 86
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 104 462 Dinka Timotej SVK 16955 41 3 7 6 504 86
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 104 227 Dinková Alexandra SVK 16955 2 5 10 7 1280 70
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 105 093 Dinková Katarína SVK 16955 2 5 10 7 1280 70
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 19 3 4395 16
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 19 4 3890 21
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 21 7 2675 33
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 6 21 5 4344 24
503 13.05.20 Vivrat - Rohožník Pretek RG 65 II 143 041 Šauša Ján SVK 17 1 5 23 17 1160 74
311 15.08.20 Domaša Lenivé kapre II 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 16 3 3850 19
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 111 Brestovský Alex SVK 17 41 3 18 5 1971 28
5021 20.08.20 Balatonaliga (HUN) Majstrovstvá Maďarska 316 012 Karol Beránek SVK 17 1 8 12 2 7033 17
6047 27.08.20 Nové Mlyny (CZE) M ČR Raceboard - preložené 316 012 Karol Beránek SVK 17 1 8 30 8 5400 27
6024 01.09.20 Sopot (POL) Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19 316 012 Karol Beránek SVK 17 1 11 21 8 5721 38
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 7 27 4 6510 15
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 5 15 2 4880 13
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 012 Beránek Karol SVK 17 1 4 15 2 3904 13
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 239 003 Bača Samuel SVK 17 31 2 24 17 502 71
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 375 Maceja Šimon Ján SVK 17 41 2 26 17 572 65
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 438 Ráček Jakub SVK 170267 1 5 9 8 760 89
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 438 Ráček Jakub SVK 170267 1 5 12 6 1615 50
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 239 011 Môstka Nicolas SVK 1705 41 0 5 3 60
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 012 Caspar John Whitehead SVK 171 31 3 7 6 504 86
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 021 Habina Ladislav SVK 171 1 5 21 19 90
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 021 Habina Ladislav SVK 171 1 6 21 14 1662 67
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 239 012 Caspar John Whitehead SVK 171 31 7 46 34 1561 74
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 092 Oršula Jakub SVK 175787 21 5 8 6 1130 75
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 092 Oršula Jakub SVK 175787 21 1 3 3 101 100
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 092 Oršula Jakub SVK 175787 21 7 8 8 707 100
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 194 Štefaničiak Matej SVK 176678 21 5 7 1 4730 14
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 448 Osuský Martin SVK 176678 31 2 6 4 396 67
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 229 Zimáni Ján SVK 176678 31 5 5 3 1615 60
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 6 6 2 3468 33
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 5 9 2 3770 22
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 116 Miškov Alexander SVK 177585 21 7 8 6 1582 75
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 177585 31 5 12 4 2495 33
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 5 44 12 3326 27
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 5 8 2 3515 25
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 5 8 2 3225 25
6018 04.07.20 Nové Mlyny (CZE) Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 21 6 38 4 6472 11
6026 11.07.20 Balatonaliga (HUN) Supercup Hungary - preložené 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 6 33 4 6105 12
5013 22.02.20 ClubNáutico Puerto Sherry I Liga Windsurf Puerto Sherry 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 2 12 7 670 58
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 5 8 2 3225 25
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 103 432 Szitas Ondrej SVK 18 21 6 19 3 5418 16
503 13.05.20 Vivrat - Rohožník Pretek RG 65 II 143 024 Šauša Ondrej SVK 18 1 5 23 16 1295 70
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 103 442 Sopúch Maximilián SVK 18 41 3 18 10 892 56
5021 20.08.20 Balatonaliga (HUN) Majstrovstvá Maďarska 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 8 33 5 7364 15
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 105 377 Kmeč Maximilián SVK 18 41 2 16 11 528 69
6047 27.08.20 Nové Mlyny (CZE) M ČR Raceboard - preložené 103 432 Ondrej Szitas SVK 18 21 8 23 3 7885 13
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 7 10 2 5600 20
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 5 6 3 2010 50
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 105 377 Kmeč Maximilan Patrik SVK 18 41 5 39 26 1330 67
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 103 432 Szitás Ondrej SVK 18 21 5 15 9 1615 60
5033 28.10.20 Torbole (ITA) TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT 103 432 Ondrej Szitás SVK 18 21 5 34 9 3391 26
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 239 006 Vlčák Jakub SVK 18 31 2 24 18 452 75
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 376 Drahoš Adam SVK 18 41 2 26 18 522 69
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 103 448 Osuský Martin SVK 180759 31 5 5 3 1615 60
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 367 Kecskésová Nikola SVK 180759 12 2 6 3 646 50
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 103 429 Lackó Peter Dominik SVK 180759 31 5 9 6 1385 67
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 154 Alksnevičius Giedrius SVK 180759 1 7 8 7 1113 88
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 103 367 Kecskésová Nikola SVK 180759 12 7 6 2 4046 33
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 122 Pašúthová Dominika SVK 180759 22 5 12 8 990 67
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 105 383 Vojs Martin SVK 181 41 5 39 30 1020 77
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 106 005 Várady Noel SVK 185647 21 2 6 5 202 83
260 29.08.20 Liptovská Mara Regata Fatranu II 223 217 Lichvár Adam SVK 1863 41 2 4 4 202 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 317 037 Kincel Peter SVK 189479 11 5 8 3 2635 38
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 325 051 Macura Michal SVK 19 1 7 11 4 3493 36
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 377 Torok Lukáš SVK 19 41 2 26 19 474 73
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 335 Hačko Tibor SVK 1908 1 5 6 6 100
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 002 Bača Matej SVK 192635 31 5 7 7 505 100
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 239 002 Bača Matej SVK 192635 31 5 5 4 990 80
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 239 002 Bača Matej SVK 192635 31 7 6 6 707 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 5 8 2 3515 25
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 096 Pacinova Michaela SVK 196990 22 5 5 1 4000 20
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 096 Pačinová Michaela SVK 196990 22 7 8 4 2814 50
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 1 3 1 578 33
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 1 3 1 578 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 1 3 1 578 33
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 1 3 1 578 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 1 3 1 578 33
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 1 3 1 578 33
6031 06.07.20 Lipno (CZE) MMČR - Vítr a slunce 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 5 16 13 956 81
6031 06.07.20 Lipno (CZE) MMČR - Vítr a slunce 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 5 16 13 956 81
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 201 223 Lichvár Oliver SVK 1973 31 1 3 2 277 67
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 1 3 2 277 67
5023 25.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 5 18 16 761 89
5023 25.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 5 18 16 761 89
6043 27.08.20 Lipno (CZE) M ČR - Europa cup 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 10 27 19 2536 70
6043 27.08.20 Lipno (CZE) M ČR - Europa cup 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 10 27 19 2536 70
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 7 5 1 5600 20
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 7 5 1 5600 20
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 114 Mika Viktor SVK 1973 31 6 12 7 1782 58
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 201 Lichvár Oliver SVK 1973 31 6 12 7 1782 58
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 213 097 Benčeková Soňa SVK 197541 22 5 7 2 3225 29
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 213 097 Benčeková Soňa SVK 197541 22 2 6 2 998 33
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 103 448 Osuský Martin SVK 197541 31 1 3 2 277 67
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 239 002 Bača Matej SVK 198209 31 5 8 7 795 88
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 189 Sihotský Matúš SVK 198717 31 5 5 2 2495 40
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 103 448 Osuský Martin SVK 198739 31 5 8 8 505 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 103 448 Osuský Martin SVK 198739 31 5 12 9 735 75
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 092 Oršula Jakub SVK 198739 21 5 12 10 505 83
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 189 Sihotský Matúš SVK 198917 31 5 5 4 990 80
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 223 189 Sihotský Matúš SVK 198917 31 5 7 6 840 86
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 189 Sihotský Matúš SVK 198917 31 1 3 1 578 33
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 189 Sihotský Matúš SVK 198917 31 7 6 4 1939 67
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 243 Hladný Róbert SVK 1R 1 5 13 11 870 85
5000 27.12.19 Cadiz (ESP) XVI NEW YEARS RACE 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 17 4 3647 24
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 16 13 956 81
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 166 Kubín Róbert SVK 2 21 5 19 6 2890 32
117 20.06.20 Senec Prva regata 101 622 Hruška Simon SVK 2 41 2 15 1 2494 7
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 166 Kubin Robert SVK 2 21 5 19 3 4515 16
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 122 Pašuthová Dominika SVK 2 22 2 6 2 1156 33
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 190 Gemzická Sofia SVK 2 32 2 15 4 1350 27
6026 11.07.20 Balatonaliga (HUN) Supercup Hungary - preložené 316 166 Róbert Kubín SVK 2 21 6 9 2 4525 22
6018 04.07.20 Nové Mlyny (CZE) Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené 316 166 Róbert Kubín SVK 2 21 6 21 4 4927 19
5014 10.07.20 Balatonföldvár (HUN) Majstrovstvá Maďarska - Magyar Szörf Bajnokság 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 8 13 6 3494 46
5016 24.07.20 Puck (POL) Puchar Puckiego Klubu Żeglarskiego NA FALI 2020 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 42 20 2116 48
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 124 Marko Martin SVK 2 41 6 41 32 1122 78
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 301 200 Vaľová Ella SVK 2 42 2 7 6 86
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 166 Kubin Robert SVK 2 21 6 21 3 5676 14
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 223 Bartánus Boris SVK 2 1 3 12 10 420 83
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 203 118 Domiňak Miroslav SVK 2 1 3 12 4 1461 33
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 255 Nemček Martin SVK 2 41 3 18 10 892 56
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 116 Miškov Alexander SVK 2 21 3 10 1 3303 10
5022 17.08.20 Silvaplana (AUS) 2020 FORMULA FOIL WORLD CHAMPIONSHIP 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 14 133 92 3655 69
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I 105 412 Lisánska Silvia SVK 2 1 1 8 2 703 25
5024 21.08.20 Silvaplana (SUI) iQFoil European CHAMPIONSHIPS 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 11 102 84 2039 82
6047 27.08.20 Nové Mlyny (CZE) M ČR Raceboard - preložené 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 8 30 6 6400 20
6024 01.09.20 Sopot (POL) Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 11 21 9 5159 43
5025 05.09.20 Puck (POL) Przygotowanie do Mistrzostw Polski - Puchar Polski 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 5 28 10 2741 36
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 301 200 Vaľová Ella SVK 2 42 7 46 43 777 93
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 166 Kubín Róbert SVK 2 1 7 27 5 5831 19
5030 18.09.20 Rewa (POL) MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w klasie Formuła Foil Racing 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 8 45 28 2456 62
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 301 200 Vaľová Ella SVK 2 42 4 5 5 404 100
5035 19.10.20 Campione del Garda (ITA) iQFoil INTERNATIONAL GAMES 316 166 Robert Kubín SVK 2 21 7 118 88 1599 75
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 103 451 Osuská Sára SVK 2 42 2 24 2 2360 8
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 368 Mečiarová Rebeka SVK 2 42 2 26 2 2430 8
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I 105 392 West Maximilián SVK 2 41 1 9 2 666 22
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I 105 418 Krajčíková Alica SVK 2 42 1 4 2 402 50
2003 06.07.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo I 103 367 Kecskésová Nikola SVK 2 12 1 4 2 402 50
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 407 Osadchuk Oleksii SVK 2 31 1 6 2 578 33
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 416 Kolenčiak Gregor SVK 2 41 1 4 2 402 50
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 391 Laca Lukáš SVK 2 41 0 2 2 0 100
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 411 Lipták Matej SVK 2 31 0 2 2 100
2004 10.08.20 Gabčíkovo Letný náborový tábor Gabčíkovo II 105 398 Opálka Branislav SVK 2 41 1 8 2 703 25
110 08.08.20 Vd. Gabčíkovo Match Race 103 367 Kecskésová Nikola SVK 2 12 3 7 2 1935 29
110 08.08.20 Vd. Gabčíkovo Match Race 101 595 Malina Alex Zdenek SVK 2 21 3 7 2 1935 29
9001 20.01.06 niekde testovací 105 398 Opálka Branislav SVK 2 41 1 5 2 499 40
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 5 8 5 1525 63
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 388 Magyar Jakub SVK 20 31 2 38 34 298 89
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 260 PIQUET Guillermo Thomas SVK 20 31 5 8 6 840 75
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 5 8 7 505 88
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 6 19 12 1806 63
311 15.08.20 Domaša Lenivé kapre II 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 5 16 13 665 81
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 105 381 Kolenčiak Nikola SVK 20 42 2 16 15 258 94
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 234 003 Hajdučík Matej SVK 20 1 6 5 2 2994 40
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 238 038 Sklenčár Viktor SVK 20 1 6 5 2 2994 40
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 328 032 Zacharov Juraj SVK 20 1 6 5 2 2994 40
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 7 10 7 1792 70
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 105 397 Kohút Patrik SVK 20 41 5 39 38 505 97
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 5 6 5 900 83
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 5 15 15 505 100
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 260 Piquet Guillermo Thomas SVK 20 31 4 15 15 404 100
5034 31.10.20 Torbole (ITA) TORBOLE TECHNO FOIL EVENT 223 194 Matej Štefaničiak SVK 20 21 4 29 14 1669 48
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 378 Quittner Jakub SVK 20 41 2 26 20 430 77
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 261 Miškuf Filip SVK 2010 41 7 46 40 1064 87
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 261 Miškuf Filip SVK 2010 41 4 5 2 1996 40
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 327 001 Jančáry Martin SVK 203 1 1 8 7 159 88
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 327 007 Repáň Peter SVK 203 1 1 8 7 159 88
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 327 029 Vaľo Dominik SVK 203 1 1 8 7 159 88
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 103 366 Melišová Jana SVK 203056 22 2 6 1 1600 17
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 103 366 Melišová Jana SVK 203056 22 7 6 1 6153 17
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 106 005 Várady Noel SVK 20371 21 5 10 10 505 100
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 106 118 Várady Róbert SVK 20371 1 5 10 10 505 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 106 005 Várady Noel SVK 20371 21 5 10 9 735 90
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 106 144 Husarovičová Jaroslava SVK 20371 2 5 10 9 735 90
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 317 037 Kincel Peter SVK 203838 11 7 8 1 7028 13
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 5 28 8 3145 29
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 5 33 7 3735 21
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 3 7 2 1935 29
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 2 38 5 1964 13
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 0 5 1 20
5012 11.07.20 Velké Dářko (AUS) Zavod mladych nadeji 202 118 Michal Rolík SVK 2058 41 4 61 22 2176 36
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 6 41 6 5484 15
5019 07.08.20 Olešná (CZE) Interpohár 2020 Olešná 202 118 Michal Rolík SVK 2058 41 6 28 9 3563 32
260 29.08.20 Liptovská Mara Regata Fatranu II 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 2 4 2 804 50
6065 22.08.20 Balatonfured (HUN) Majstrovstvá Madarska 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 8 143 80 2826 56
6048 05.09.20 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskydow 202 118 Michal Rolík SVK 2058 41 6 74 12 5346 16
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 7 46 13 4480 28
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 5 39 11 3195 28
212 26.09.20 Orava Modrá stuha Orava 2020 202 118 Rolík Michal SVK 2058 41 3 9 1 3165 11
6027 18.10.20 Portoroz (SLO) 2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté 202 118 Michal Rolík SVK 2058 41 11 156 155 1142 99
5039 15.08.20 Glebinow (POL) Puchar Nysy 202 118 Michal Rolík SVK 2058 41 3 49 17 1682 35
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 103 367 Kecskésová Nikola SVK 207187 12 5 9 7 1050 78
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 207187 22 5 12 5 2010 42
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 128 Vyoral Dominik SVK 209925 21 6 6 1 5274 17
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 223 128 Vyoral Dominik SVK 209925 21 5 9 4 2265 44
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 128 Vyoral Dominik SVK 209925 21 7 8 3 3689 38
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 128 Vyoral Dominik SVK 209925 21 5 12 3 3120 25
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 128 Vyoral Dominik SVK 209969 21 5 8 5 1525 63
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 103 361 Kecskésová Michaela SVK 210224 12 6 6 3 2412 50
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 589 Simonová Karolína Sarah SVK 210224 22 5 9 5 1780 56
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 103 361 Kecskésová Michaela SVK 210224 12 7 8 2 4921 25
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 116 Miškov Alexander SVK 210224 21 5 12 2 4000 17
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 101 618 Hrušková Sára SVK 2110 22 1 3 3 101 100
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 004 Brestovský Matej SVK 2110 1 1 3 3 101 100
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 003 Brestovský Adam SVK 2110 1 7 5 5 707 100
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 105 154 Stoláriková Lenka SVK 2110 2 7 5 5 707 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 116 Miškov Alexander SVK 218491 21 1 3 2 277 67
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 223 136 Leo Slosiar SVK 22 31 5 44 40 712 91
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 5 8 3 2635 38
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 5 8 4 1720 50
6018 04.07.20 Nové Mlyny (CZE) Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené 223 136 Leo Slosiar SVK 22 31 6 38 18 2553 47
6026 11.07.20 Balatonaliga (HUN) Supercup Hungary - preložené 223 136 Leo Slosiar SVK 22 31 6 33 13 3033 39
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 5 8 4 1720 50
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 6 19 6 3612 32
5021 20.08.20 Balatonaliga (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 136 Leo Slosiar SVK 22 31 8 33 6 6731 18
6047 27.08.20 Nové Mlyny (CZE) M ČR Raceboard - preložené 223 136 Leo Slosiar SVK 22 31 8 23 17 1858 74
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 7 10 4 3493 40
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 5 6 4 1385 67
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 223 136 Slosiar Leo SVK 22 31 5 15 12 990 80
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 205 366 Kubik Viliam SVK 22 41 2 24 22 278 92
6031 06.07.20 Lipno (CZE) MMČR - Vítr a slunce 223 108 Kocanová Barbora SVK 2201 22 5 16 14 795 88
6031 06.07.20 Lipno (CZE) MMČR - Vítr a slunce 223 187 Bartánusová Barbora SVK 2201 22 5 16 14 795 88
6043 27.08.20 Lipno (CZE) M ČR - Europa cup 223 108 Kocanová Barbora SVK 2201 22 10 27 20 2313 74
6043 27.08.20 Lipno (CZE) M ČR - Europa cup 223 187 Bartánusová Barbora SVK 2201 22 10 27 20 2313 74
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 187 Bartánusová Barbora SVK 2201 22 7 5 3 2261 60
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 108 Kocanová Barbora SVK 2201 22 7 5 3 2261 60
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 187 Bartánusová Barbora SVK 2201 22 6 12 8 1434 67
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 108 Kocanová Barbora SVK 2201 22 6 12 8 1434 67
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 202 118 Rolík Michal SVK 2207 41 2 5 2 998 40
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 056 Machovec Matúš SVK 222222 21 5 8 8 505 100
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 207 220 Droppa Dávid SVK 222222 11 5 8 8 505 100
153 08.08.20 Slnava Kajutová 6 hodinovka 108 069 Fenik Marek SVK 225 1 2 9 1 2110 11
152 11.07.20 Slnava Orviský cup 110 454 Čulen Marek SVK 227 1 3 9 2 2109 22
152 11.07.20 Slnava Orviský cup 110 421 Hadvigová Zuzana SVK 227 2 3 9 2 2109 22
153 08.08.20 Slnava Kajutová 6 hodinovka 110 454 Čulen Marek SVK 227 1 2 9 4 906 44
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 106 151 Hošták Tibor SVK 23 1 3 5 3 969 60
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 379 Feriancová Marína SVK 23 42 2 26 23 308 88
2001 26.07.20 Slnava Letný náborový tábor Piestany 205 367 Kubik Tomáš SVK 23 41 2 24 23 238 96
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 215 043 Ružička Peter SVK 236036 1 6 8 6 1356 75
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 215 002 Ružička Peter SVK 236036 1 6 8 6 1356 75
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 380 Ferianec Samuel SVK 24 41 2 26 24 272 92
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 5 19 4 3770 21
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 326 002 Potucky Martin SVK 241 1 5 19 6 3010 32
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 5 21 3 4515 14
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 6 21 2 6732 10
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 326 002 Potucký Martin SVK 241 1 7 27 6 5278 22
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 5 28 22 950 79
204 20.06.20 Orava O pohár primátora mesta Námestovo 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 3 7 4 1032 57
206 04.07.20 Orava ORAVA CUP 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 0 5 4 80
208 25.07.20 Orava Prázdninova regata 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 3 7 1 2838 14
211 22.08.20 Orava Augustova regata 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 3 11 1 3426 9
202 05.09.20 Orava Júnová regata - preložení COVID-19 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 3 9 1 3165 11
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 239 003 Bača Samuel SVK 244 31 7 46 33 1652 72
212 26.09.20 Orava Modrá stuha Orava 2020 239 003 Baca Samuel SVK 244 31 3 9 3 1734 33
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 19 11 1575 58
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 19 13 1330 68
311 15.08.20 Domaša Lenivé kapre II 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 16 6 2345 38
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 7 27 14 2702 52
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 5 15 5 2890 33
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 025 Kučinský Ľubomír SVK 25 1 4 15 5 2312 33
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 1 3 3 101 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 1 3 3 101 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 1 3 3 101 100
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 1 3 3 101 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 1 3 3 101 100
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 1 3 3 101 100
6031 06.07.20 Lipno (CZE) MMČR - Vítr a slunce 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 5 16 16 505 100
6031 06.07.20 Lipno (CZE) MMČR - Vítr a slunce 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 5 16 16 505 100
5023 25.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 5 18 15 901 83
5023 25.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 5 18 15 901 83
6043 27.08.20 Lipno (CZE) M ČR - Europa cup 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 10 27 23 1706 85
6043 27.08.20 Lipno (CZE) M ČR - Europa cup 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 10 27 23 1706 85
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 7 5 4 1386 80
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 7 5 4 1386 80
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 105 314 Stolárik Ladislav SVK 2533 31 6 12 10 852 83
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 601 Krivosudský Oliver SVK 2533 31 6 12 10 852 83
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 19 10 1780 53
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 19 17 745 89
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 21 9 2130 43
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 6 21 12 2064 57
311 15.08.20 Domaša Lenivé kapre II 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 16 7 2010 44
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 103 436 Hešková Karolína SVK 26 42 3 10 7 768 70
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 7 27 9 4046 33
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 103 436 Hešková Karolína SVK 26 42 7 46 35 1470 76
6018 04.07.20 Nové Mlyny (CZE) Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 6 21 12 2064 57
6026 11.07.20 Balatonaliga (HUN) Supercup Hungary - preložené 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 6 9 5 2138 56
5021 20.08.20 Balatonaliga (HUN) Majstrovstvá Maďarska 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 8 12 6 3216 50
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 5 15 6 2495 40
6047 27.08.20 Nové Mlyny (CZE) M ČR Raceboard - preložené 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 8 30 19 2395 63
6024 01.09.20 Sopot (POL) Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19 316 151 Milan Duchnovský SVK 26 1 11 21 19 1589 90
314 10.10.20 Domaša 15 níľ po Domaši 316 151 Duchnovský Milan SVK 26 1 4 15 9 1292 60
2002 16.08.00 Senec Letný náborový tábor Senec 205 381 Vlasák Andrej SVK 26 41 2 26 25 219 96
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 269 Funk Peter SVK 261 1 5 19 15 900 79
5001 25.02.20 Cadiz (ESP) XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 5 44 17 2570 39
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 217 LICHVÁR ADAM SVK 27 41 5 28 20 1155 71
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 5 8 1 5020 13
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 2 38 33 324 87
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 5 8 1 4730 13
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 1 3 3 101 100
6018 04.07.20 Nové Mlyny (CZE) Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 6 38 1 10085 3
6026 11.07.20 Balatonaliga (HUN) Supercup Hungary - preložené 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 6 33 5 5523 15
5013 22.02.20 ClubNáutico Puerto Sherry I Liga Windsurf Puerto Sherry 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 2 12 2 1758 17
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 5 8 1 4730 13
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 6 41 31 1206 76
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 1 3 2 277 67
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 6 19 2 6474 11
5020 15.08.20 Sopot (POL) Puchar Prezydenta Sopotu 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 5 36 5 4792 14
259 22.08.20 Liptovská Mara Trim Cup - PLM 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 3 8 9 113
5021 20.08.20 Balatonaliga (HUN) Majstrovstvá Maďarska 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 8 33 2 10548 6
6047 27.08.20 Nové Mlyny (CZE) M ČR Raceboard - preložené 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 8 23 7 4941 30
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 7 10 1 7707 10
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 7 46 25 2492 54
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 194 Štefaničiak Matej SVK 27 21 5 6 1 4395 17
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 5 39 22 1690 56
5029 26.09.20 Jezioro Zegrzyńskie (POL) Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 6 59 2 9425 3
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 223 217 Lichvár Adam SVK 27 41 2 5 4 396 80
5033 28.10.20 Torbole (ITA) TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT 223 194 Matej Štefaničiak SVK 27 21 5 34 22 1450 65
5034 31.10.20 Torbole (ITA) TORBOLE TECHNO FOIL EVENT 103 432 Ondrej Szitás SVK 27 21 4 29 16 1437 55
111 29.08.20 Vd. Gabčíkovo Pohár SNP 101 359 Mihalík Tomáš SVK 271 1 5 13 7 1850 54
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 195 Valentinyová Sofia SVK 271 32 7 10 8 1386 80
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 101 359 Mihalík Tomáš SVK 271 1 7 11 3 4368 27
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 195 Valentinyová Sofia SVK 271 32 5 6 6 505 100
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 101 359 Mihalík Tomáš SVK 271 1 5 6 1 4000 17
5002 30.05.20 Plumlov (CZE) BLEDEMODRA STUHA PLUMLOVA 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 31 5 2680 16
5004 06.06.20 Pavlov - Nove Mlyny (CZE) Pavlovska regata 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 90 23 4161 26
150 13.06.20 Slnava Balnea cup - preložené COVID-19 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 5 33 3 5575 9
5005 20.06.20 Siewierz (POL) Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 52 4 3645 8
109 27.06.20 Vd. Gabčíkovo Dunaj regata 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 2 38 1 3362 3
5009 04.07.20 Slezká Harta (CZE) Bermuda CUP 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 21 1 4270 5
5010 06.07.20 Balatonfoldvar (HUN) XI. Csoki Kupa 2020 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 135 27 4800 20
5012 11.07.20 Velké Dářko (AUS) Zavod mladych nadeji 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 4 61 4 5137 7
5015 18.07.20 Velké Dářko (CZE) Bambusova regata 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 107 8 7364 7
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 6 41 5 5958 12
5017 07.08.20 jez. Siecino (POL) Mistrzostwa PSKO do lat 11 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 49 10 2374 20
5018 15.08.20 Lipno - Černá v Pošumaví Marmelada 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 78 13 5275 17
6065 22.08.20 Balatonfured (HUN) Majstrovstvá Madarska 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 8 143 46 4749 32
6048 05.09.20 Zarzecze (POL) Interpohar - Puchar Beskydow 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 74 8 6403 11
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 7 46 3 8939 7
113 19.09.20 Vd. Gabčíkovo Jesenná regeta 223 237 Holešová Lívia SVK 275 42 5 39 4 5395 10
5028 26.09.20 Krakow (POL) XXI. Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 3 62 12 2443 19
5031 09.10.20 Tarnobrzeg (POL) VII – Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 6 51 6 6183 12
6027 18.10.20 Portoroz (SLO) 2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté 223 237 Lívia Holešová SVK 275 42 11 113 89 2252 79
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 5 8 6 1130 75
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 5 8 7 505 88
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 5 8 6 840 75
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 6 19 10 2280 53
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 316 256 Vrabeľ Adam SVK 28 41 7 10 6 2261 60
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 116 Miškov Alexander SVK 28638 21 5 8 1 5020 13
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 128 Vyoral Dominik SVK 28638 21 5 8 1 5020 13
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 128 Vyoral Dominik SVK 28638 21 6 8 3 3162 38
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 201 Lichvár Oliver SVK 28638 31 6 8 3 3162 38
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 223 177 Esteves André SVK 28638 1 5 6 6 505 100
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 223 172 Esteves Alicia SVK 28638 22 5 6 6 505 100
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 207 220 Droppa Dávid SVK 286381 11 5 8 8 505 100
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 207 221 Bobbák Filip SVK 286381 11 5 8 8 505 100
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 177 Esteves André SVK 28657 1 5 6 4 1385 67
252 06.06.20 Liptovská Mara Júnová regata 223 172 Alicia Esteves SVK 28657 22 5 6 4 1385 67
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 5 8 4 2010 50
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 177 Esteves André SVK 28657 1 5 8 4 2010 50
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 5 8 3 2635 38
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 119 Drengubiak Patrik SVK 28657 31 5 8 3 2635 38
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 6 7 7 606 100
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 119 Drengubiak Patrik SVK 28657 31 6 7 7 606 100
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 6 8 5 1830 63
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 177 Esteves André SVK 28657 1 6 8 5 1830 63
260 29.08.20 Liptovská Mara Regata Fatranu II 223 119 Drengubiak Patrik SVK 28657 31 2 6 3 804 50
260 29.08.20 Liptovská Mara Regata Fatranu II 223 177 Esteves André SVK 28657 1 2 6 3 804 50
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 239 001 Bačová Michaela SVK 28657 2 5 6 4 1385 67
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 202 066 Rolík Rastislav SVK 28657 1 5 6 4 1385 67
261 10.10.20 Liptovská Mara Modrá stuha - PLM 223 177 Esteves André SVK 28657 1 1 13 9 177 69
261 10.10.20 Liptovská Mara Modrá stuha - PLM 223 172 Esteves Alicia SVK 28657 22 1 13 9 177 69
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 172 Alicia Esteves SVK 28657 22 8 18 11 2519 61
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 177 Esteves André SVK 28657 1 8 18 11 2519 61
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 5 8 3 2635 38
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 119 Drengubiak Patrik SVK 2867 31 5 8 3 2635 38
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 177 Esteves André SVK 2867 1 5 8 2 3515 25
255 11.07.20 Liptovská Mara O pohár starostu Liptovského Trnovca 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 5 8 2 3515 25
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 120 Drengubiak Vladimir SVK 2867 1 6 7 3 2814 43
256 01.08.20 Liptovská Mara Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 223 177 Esteves André SVK 2867 1 6 7 3 2814 43
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 6 8 4 2412 50
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 119 Drengubiak Patrik SVK 2867 31 6 8 4 2412 50
260 29.08.20 Liptovská Mara Regata Fatranu II 215 206 Geib Filip SVK 2867 11 2 6 2 1156 33
260 29.08.20 Liptovská Mara Regata Fatranu II 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 2 6 2 1156 33
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 223 120 Drengubiak Vladimír SVK 2867 1 5 6 2 2890 33
262 03.10.20 Liptovská Mara REGATA FATRANU III 223 119 Drengubiak Patrik SVK 2867 31 5 6 2 2890 33
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 120 Vladimír Drengubiak SVK 2867 1 8 18 6 4625 33
5008 26.06.20 Velké Dářko (CZE) MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál 223 119 Patrik Drengubiak SVK 2867 31 8 18 6 4625 33
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 128 Vyoral Dominik SVK 28681 21 5 8 7 795 88
253 20.06.20 Liptovská Mara Regata Fatranu I 223 116 Miškov Alexander SVK 28681 21 5 8 7 795 88
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 111 Brestovský Alex SVK 28681 41 6 8 7 954 88
257 08.08.20 Liptovská Mara O pohár primátora Liptovského Mikuláša 223 229 Zimáni Ján SVK 28681 31 6 8 7 954 88
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 1 8 1 1004 13
250 13.06.20 Liptovská Mara Gajos Cup - PLM - preložené COVID 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 1 8 1 1004 13
304 13.06.20 Domaša Májová regata - preložené 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 19 2 5275 11
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 4 3 1 2312 33
254 27.06.20 Liptovská Mara 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 4 3 1 2312 33
306 27.06.20 Domaša Čerešnička 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 19 2 5395 11
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 196 Stano Samuel SVK 3 31 2 6 6 202 100
2000 06.07.20 Liptovská Mara Letný náborový tábor Liptovská Mara 223 255 Nemček Martin SVK 3 41 2 15 6 998 40
302 01.08.20 Domaša Pohár rektora TU Košice - preložené 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 21 4 3890 19
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 301 202 Ježko Simon SVK 3 41 2 7 3 646 43
303 08.08.20 Domaša Supercup Slovensko - preložené 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 6 21 4 4926 19
311 15.08.20 Domaša Lenivé kapre II 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 16 2 4730 13
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 224 002 Csuday Zdenek SVK 3 1 3 12 10 420 83
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 136 Slosiar Leo SVK 3 31 3 18 14 461 78
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 223 187 Bartánusová Barbora SVK 3 22 3 10 4 1497 40
258 15.08.20 Liptovská Mara 7th Optimist No Limit Match Race 105 154 Stoláriková Lenka SVK 3 2 3 12 1 3540 8
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 203 118 Domiňak Miroslav SVK 3 1 6 10 1 6606 10
359 04.09.20 Zemplínska Šírava Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice 203 363 Psota Juraj SVK 3 1 6 10 1 6606 10
112 05.09.20 Senec Wallnerov memoriál 101 307 Holák Martin SVK 3 1 2 6 2 1156 33
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 301 199 Jančáryová Alexandra SVK 3 42 7 46 43 777 93
313 12.09.20 Domaša Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 7 27 3 7385 11
307 26.09.20 Domaša Mayerov memoriál 312 041 Kissi Róbert SVK 3 1 5 15 3 4000 20
212 26.09.20 Orava Modrá stuha Orava 2020 203 118