Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2020
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
5036
29.08.20
STRIJENSAS (NDL)
Športová preplavba - 1215Nm
316
270
Pavol Smejkal
ROB 33
1
1
1
1
12398
100
5037
01.03.20
Tenerife - Tanger (MRK)
Športová preplavba - 857Nm
326
034
Erik Hrubý
First 45
1
1
1
1
6121
100
5037
01.03.20
Tenerife - Tanger (MRK)
Športová preplavba - 857Nm
326
039
Petra Strapačová
First 45
2
1
1
1
6121
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
454
Čulen Marek
SVK 548
1
0
2
2
0
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
353
Kollárik Matej
SVK 548
1
0
2
2
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
901
262
Kelemenova Barbora
SVK 1674
2
0
2
1
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
901
261
Lukačovič Samuel
SVK 1674
1
0
2
1
0
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 1
42
0
2
1
0
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
388
Magyar Jakub
SVK 1
31
0
2
1
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
391
Laca Lukáš
SVK 2
41
0
2
2
0
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
411
Lipták Matej
SVK 2
31
0
2
2
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
128
Vyoral Dominik
SVK 0
21
1
3
1
578
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
116
Miškov Alexander
SVK 218491
21
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
1
3
3
101
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
207
220
Droppa Dávid
SVK 517
11
4
3
3
404
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
1
578
33
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
4
3
3
404
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
4
3
3
404
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
4
3
3
404
100
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
4
3
1
2312
33
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
4
3
1
2312
33
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
243
Fedor Bohumil
SVK 1
1
4
3
2
1108
67
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
245
Maruniak Luboš
SVK 1
1
4
3
2
1108
67
254
27.06.20
Liptovská Mara
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
223
244
Hradec Pavel
SVK 1
1
4
3
2
1108
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
2
277
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
1
3
3
101
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
1
3
1
578
33
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
1
3
2
277
67
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
1
3
3
101
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
618
Hrušková Sára
SVK 2110
22
1
3
3
101
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
201
223
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
1
3
2
277
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
1
3
1
578
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
1
3
1
578
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
1
3
2
277
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
1
3
1
578
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
448
Osuský Martin
SVK 197541
31
1
3
2
277
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
123
Marková Barbora
SVK 148617
32
1
3
3
101
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
004
Brestovský Matej
SVK 2110
1
1
3
3
101
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
256
Esteves Enzo
SVK 123
41
1
3
3
101
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
1
3
1
578
33
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
1
3
2
277
67
5047
23.09.20
Praha (CZE)
Pražský točák 26
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
1
3
2
277
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cza
001
Matej Mlčoch
SVK 564
11
2
4
3
452
75
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
263
Csemez Peter
SVK 1644
1
2
4
4
202
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
002
Jan Mlčoch
SVK 564
31
2
4
3
452
75
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
262
Kelemenova Barbora
SVK 1674
2
2
4
1
1406
25
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
264
Koniarik Martin
SVK 1644
11
2
4
4
202
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
454
Čulen Marek
SVK 548
1
2
4
2
804
50
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
353
Kollárik Matej
SVK 548
1
2
4
2
804
50
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
901
261
Lukačovič Samuel
SVK 1674
1
2
4
1
1406
25
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
234
014
Hrubjak Karol
SVK milenk
1
2
4
4
202
100
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
234
016
Hrubjak Martin
SVK milenk
11
2
4
4
202
100
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
203
075
Novák Zdeno
SVK calibr
1
2
4
1
1406
25
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
023
Heglas Peter
SVK calibr
1
2
4
1
1406
25
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
069
Fenik Marek
SVK nina
1
2
4
2
804
50
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
081
Fenik Zdeno
SVK nina
1
2
4
2
804
50
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK selene
1
2
4
3
452
75
205
27.06.20
Orava
Memoriál Roba Črepa
108
034
Nosko Juraj
SVK selene
1
2
4
3
452
75
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
004
Mišovic Marek
SVK 4
1
2
4
4
202
100
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
003
Nagy Gejza
SVK 4
1
2
4
4
202
100
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
018
Kelemen Martin
SVK 101
1
2
4
3
452
75
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
224
101
Stopka Martin
SVK 101
1
2
4
3
452
75
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
007
Šurín Peter
SVK 66
1
2
4
1
1406
25
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
014
Malovaný Richard
SVK 66
1
2
4
1
1406
25
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
016
Slota Ladislav
SVK 66
1
2
4
1
1406
25
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
2
4
2
804
50
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
2
4
2
804
50
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
026
Oravcová Martina
SVK 101
2
2
4
3
452
75
116
26.06.20
VD Kralova
Královsky kolotoč
238
022
Beneš Matej
SVK 4
1
2
4
4
202
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
2
4
1
1406
25
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
2
4
2
804
50
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
2
4
3
452
75
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
217
Lichvár Adam
SVK 1863
41
2
4
4
202
100
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
203
075
Novák Zdeno
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
034
Nosko Juraj
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
023
Heglas Peter
SVK Selene
1
2
4
1
1406
25
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
203
118
Dominak Miroslav
SVK 3
1
2
4
2
804
50
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
202
066
Rolík Rastislav
SVK 3
1
2
4
2
804
50
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
069
Fenik Marek
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
018
Centový Richard
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
108
075
Sahúl Jozef
SVK Nina
1
2
4
3
452
75
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
205
044
Baran Miroslav
SVK Black
1
2
4
4
202
100
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
232
001
Kanuk Ján
SVK Black
1
2
4
4
202
100
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
232
004
Kaňuková Kristína
SVK Black
42
2
4
4
202
100
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
1
4
1
703
25
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
1
4
2
402
50
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
1
4
3
226
75
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 841
41
1
4
4
101
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Vojsová Martina
SVK 1
32
1
4
1
703
25
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 1
12
1
4
1
703
25
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
418
Krajčíková Alica
SVK 2
42
1
4
2
402
50
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 2
12
1
4
2
402
50
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
417
Jančiar Marek
SVK 3
41
1
4
3
226
75
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
103
422
Melišová Janka
SVK 3
2
1
4
3
226
75
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Kmeč Alex
SVK 4
31
1
4
4
101
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
106
005
Várady Noel
SVK 4
21
1
4
4
101
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
417
Jančiar Marek
SVK 1
41
1
4
1
703
25
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 2
41
1
4
2
402
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 3
42
1
4
3
226
75
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
402
Belanová Tereza
SVK 4
42
1
4
4
101
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 0
31
5
5
2
2495
40
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
448
Osuský Martin
SVK 180759
31
5
5
3
1615
60
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
5
5
4
990
80
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Halouzka Michal
CZE 192980
31
5
5
5
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
096
Pacinova Michaela
SVK 196990
22
5
5
1
4000
20
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
0
5
1
20
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
0
5
2
40
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
011
Môstka Nicolas
SVK 1705
41
0
5
3
60
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
0
5
4
80
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
0
5
5
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 00
31
5
5
1
4000
20
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198717
31
5
5
2
2495
40
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
229
Zimáni Ján
SVK 176678
31
5
5
3
1615
60
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
239
002
Bača Matej
SVK 192635
31
5
5
4
990
80
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
213
137
Pečarka Viliam
SVK 148617
21
5
5
5
505
100
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
219
Varga Stanislav
SVK 507
1
2
5
1
1600
20
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
288
Držík Juraj
SVK 507
1
2
5
1
1600
20
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
434
Današová Martina
SVK 508
12
2
5
2
998
40
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
2
5
2
998
40
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
2
5
3
646
60
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
441
Bačik Boris
SVK 10575
1
2
5
3
646
60
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
120
Psalman Miloslav
SVK 502
1
2
5
4
396
80
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
419
Kováč Martin
SVK 502
1
2
5
4
396
80
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
476
Markech Ľubomír
SVK 506
1
2
5
5
202
100
151
20.06.20
Slnava
FUN Regata
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 506
1
2
5
5
202
100
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
3
5
1
2400
20
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
3
5
2
1497
40
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
470
Pálka David
SVK 918
41
3
5
3
969
60
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
473
Siebertová Hanka
SVK 888
32
3
5
4
448
80
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
469
Kupec Matej
SVK 917
41
3
5
4
448
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
234
003
Hajdučík Matej
SVK 20
1
6
5
2
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
038
Sklenčár Viktor
SVK 20
1
6
5
2
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
032
Zacharov Juraj
SVK 20
1
6
5
2
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
6
5
3
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
6
5
3
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
026
Oravcová Martina
SVK 101
2
6
5
4
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
025
Urík Jaroslav
SVK 101
1
6
5
4
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
032
Marynčák Miroslav
SVK 101
1
6
5
4
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
022
Beneš Matej
SVK 4
1
6
5
5
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
004
Mišovic Marek
SVK 4
1
6
5
5
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
006
Valko Martin
SVK 4
1
6
5
5
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
046
Bodnár Michal
SVK 41
1
6
5
1
4800
20
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
118
Várady Róbert
SVK 69
1
3
5
1
2400
20
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
005
Várady Noel
SVK noel
21
3
5
2
1497
40
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
151
Hošták Tibor
SVK 23
1
3
5
3
969
60
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
642
Babinčák Ján
SVK 79
1
3
5
4
448
80
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
001
Várady Matej
SVK mato
1
3
5
4
448
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
001
Potucký Juraj
SVK 41
1
6
5
1
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
044
Windisch Martin
SVK 41
1
6
5
1
4800
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
003
Brestovský Adam
SVK 2110
1
7
5
5
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
7
5
4
1386
80
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
7
5
4
1386
80
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
7
5
3
2261
60
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
7
5
3
2261
60
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
618
Hrušková Sára
SVK 1369
22
7
5
2
3493
40
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
7
5
1
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
004
Brestovský Matej
SVK 1369
1
7
5
2
3493
40
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
7
5
1
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
154
Stoláriková Lenka
SVK 2110
2
7
5
5
707
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
238
025
Urík Jaroslav
SVK VAGADU
1
1
5
3
323
60
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
238
026
Oravcová Martina
SVK ADAGIO
2
1
5
4
198
80
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
032
Zacharov Juraj
SVK ADAGIO
1
1
5
4
198
80
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
004
Kurejová Alena
SVK ADAGIO
2
1
5
4
198
80
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA2
21
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA2
1
1
5
5
101
100
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
1
5
1
800
20
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
205
044
Baran Miroslav
SVK TRIM
1
1
5
1
800
20
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
1
5
2
499
40
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
1
5
2
499
40
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
033
Mana Marian
SVK VAGADU
1
1
5
3
323
60
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
327
007
Repáň Peter
SVK VAGADU
1
1
5
3
323
60
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
2
5
1
1600
20
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
41
2
5
2
998
40
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
2
5
3
646
60
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
2
5
4
396
80
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
2
5
5
202
100
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 1
42
4
5
3
1292
60
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
202
Ježko Simon
SVK 3
41
4
5
4
792
80
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
200
Vaľová Ella
SVK 2
42
4
5
5
404
100
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 4
41
4
5
1
3200
20
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
4
5
2
1996
40
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
003
Ružička Pavel
SVK 36301
1
5
6
1
4395
17
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36301
1
5
6
1
4395
17
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK SVK286
1
5
6
2
2890
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
119
Drengubiak Patrik
SVK SVK286
31
5
6
2
2890
33
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
023
Hlavsa Ján
SVK 6
1
5
6
3
2010
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
422
Melišová Janka
SVK 6
2
5
6
3
2010
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
5
6
4
1385
67
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
172
Alicia Esteves
SVK 28657
22
5
6
4
1385
67
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
6
5
900
83
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
6
5
900
83
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
21
5
6
6
505
100
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
5
6
6
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
120
Psalman Miloslav
SVK 0
1
5
6
4
1385
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
447
Peťko Martin
SVK 420
1
5
6
5
900
83
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
628
Čekovský Andrej
SVK 01
1
5
6
6
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
6
1
4395
17
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
6
2
2890
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
5
6
3
2010
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
366
Melišová Jana
SVK 203056
22
2
6
1
1600
17
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
213
097
Benčeková Soňa
SVK 197541
22
2
6
2
998
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 180759
12
2
6
3
646
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
448
Osuský Martin
SVK 176678
31
2
6
4
396
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
106
005
Várady Noel
SVK 185647
21
2
6
5
202
83
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
2
6
6
100
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
172
Esteves Alicia
SVK 5
22
2
6
1
1758
17
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
122
Pašuthová Dominika
SVK 2
22
2
6
2
1156
33
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
121
Pašuth Tomáš
SVK 1
31
2
6
3
804
50
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
123
Marková Barbora
SVK 4
32
2
6
4
554
67
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
218
Novák Tobias
SVK 6
31
2
6
5
360
83
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
196
Stano Samuel
SVK 3
31
2
6
6
202
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
6
6
1
5274
17
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
6
6
2
3468
33
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 210224
12
6
6
3
2412
50
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
6
6
4
1662
67
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 153466
22
6
6
5
1080
83
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
KRYSTA Natalia
POL 1
22
6
6
6
606
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
206
Geib Filip
SVK 2867
11
2
6
2
1156
33
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28657
31
2
6
3
804
50
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
2
6
3
804
50
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
168
Barényi Samuel
SVK 67
1
2
6
4
554
67
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
pol
002
Andrej Palušák
SVK 67
21
2
6
4
554
67
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
2
6
5
360
83
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
2
6
5
360
83
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
167
Balašková Karolína
SVK 7
2
2
6
6
202
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
213
Balaška Ján
SVK 7
1
2
6
6
202
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
2
6
1
1758
17
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
2
6
1
1758
17
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
2
6
2
1156
33
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
399
Samuhelová Selina
SVK 4
42
2
6
5
360
83
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
168
Holáková Zuzana
SVK 0
2
2
6
6
202
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
152
Hošták Róbert
SVK 5
1
2
6
1
1758
17
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
183
Hošták Richard
SVK 5
41
2
6
1
1758
17
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
307
Holák Martin
SVK 3
1
2
6
2
1156
33
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
327
Činčurová Melisa
SVK 1666
22
2
6
3
804
50
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
283
Klisenbauer Marián
SVK 11
1
2
6
4
554
67
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
072
Palmajová Diana
SVK 4
2
2
6
5
360
83
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 180759
12
7
6
2
4046
33
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
7
6
3
2814
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
7
6
4
1939
67
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
014
Pečarka Viliam
SVK K17667
21
7
6
5
1260
83
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
002
Bača Matej
SVK 192635
31
7
6
6
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
366
Melišová Jana
SVK 203056
22
7
6
1
6153
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
6
1
4395
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
6
2
2890
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
6
3
2010
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
6
4
1385
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
6
5
900
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 271
32
5
6
6
505
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
5
6
1
4000
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
6
2
2495
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
6
3
1615
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
6
4
990
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
5
6
5
505
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
335
Hačko Tibor
SVK 1908
1
5
6
6
100
5026
13.09.20
Kuhlungsborn, Balt (GER)
CANY LANEX Offshore Cup 2020
326
039
Petra Strapáčová
320Nm :)
2
5
6
2
2891
33
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
177
Esteves André
SVK 28638
1
5
6
6
505
100
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
239
001
Bačová Michaela
SVK 28657
2
5
6
4
1385
67
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
6
5
900
83
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
239
010
Juris Marek
SVK 36036
31
5
6
5
900
83
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
172
Esteves Alicia
SVK 28638
22
5
6
6
505
100
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
003
Ružička Pavel
SVK 36111
1
5
6
1
4395
17
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36111
1
5
6
1
4395
17
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
6
2
2890
33
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2867
31
5
6
2
2890
33
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
215
023
Hlavsa Ján
SVK HLAVSA
1
5
6
3
2010
50
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
239
003
Bača Samuel
SVK HLAVSA
31
5
6
3
2010
50
262
03.10.20
Liptovská Mara
REGATA FATRANU III
202
066
Rolík Rastislav
SVK 28657
1
5
6
4
1385
67
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
407
Osadchuk Oleksii
SVK 2
31
1
6
2
578
33
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
400
Guyer Tristan
SVK 3
31
1
6
3
402
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
406
Osadchuk Mariia
SVK 4
42
1
6
4
277
67
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
403
Kráľ Markus
SVK 5
41
1
6
5
180
83
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
104
462
Dinka Timotej
SVK 6
41
1
6
6
101
100
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
413
Výbochová Marianna
SVK 1
32
1
6
1
879
17
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
181
Torák Waldemar
SVK 71
1
5
7
7
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
441
Bačik Boris
SVK 71
1
5
7
7
505
100
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
087
Vaďura Ivo
SVK 8
1
5
7
1
4730
14
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
624
Holák Matúš
SVK 8
31
5
7
1
4730
14
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
156
Bachrata Barbora
SVK 51901
2
5
7
2
3225
29
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
154
Stoláriková Lenka
SVK 51901
2
5
7
2
3225
29
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979
1
5
7
3
2345
43
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
7
3
2345
43
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
202
066
Rolík Rastislav
SVK CZ5076
1
5
7
4
1720
57
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
610
Krivosudská Ivana
SVK CZ5076
2
5
7
4
1720
57
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
7
5
1235
71
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
7
5
1235
71
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 7
1
5
7
6
840
86
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
434
Današová Martina
SVK 7
12
5
7
6
840
86
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
3
7
7
303
100
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 171
31
3
7
6
504
86
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
011
Môstka Nicolas
SVK 705
41
3
7
5
741
71
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
3
7
1
2838
14
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
3
7
2
1935
29
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
3
7
3
1407
43
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
7
4
1032
57
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
239
002
Bača Matej
SVK 192635
31
5
7
7
505
100
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
31
5
7
6
840
86
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 176678
21
5
7
1
4730
14
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
213
097
Benčeková Soňa
SVK 197541
22
5
7
2
3225
29
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK nič
31
5
7
5
1235
71
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
5
7
4
1720
57
204
20.06.20
Orava
O pohár primátora mesta Námestovo
223
229
Zimáni Ján
SVK 148617
31
5
7
3
2345
43
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
108
023
Heglas Peter
SVK calibr
1
5
7
3
2345
43
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
327
007
Repáň Peter
SVK calibr
1
5
7
3
2345
43
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
203
118
Domiňak Miroslav
SVK okazja
1
5
7
4
1720
57
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
203
363
Psota Juraj
SVK okazja
1
5
7
4
1720
57
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
052
Machovec Dezider
SVK adria
1
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
215
131
Babjak Marián
SVK adria
1
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
105
Luštík Jozef
SVK adria
1
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
212
Noris Tomáš
SVK adria
21
5
7
5
1235
71
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
108
034
Nosko Juraj
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
234
023
Chrastina Dušan
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
237
013
Roblík Ondrej
SVK selene
1
5
7
6
840
86
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
205
044
Baran Miroslav
SVK Black
1
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
205
154
Baranová Eva
SVK Black
2
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
232
001
Kaňuk Ján
SVK Black
1
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
232
002
Kaňuková Martina
SVK Black
2
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
232
004
Kaňuková Kristína
SVK Black
42
5
7
7
505
100
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
234
014
Hrubjak Karol
SVK Milenk
1
5
7
1
4730
14
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
234
003
Hajdučík Matej
SVK Milenk
1
5
7
1
4730
14
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
105
308
Nemček Martin
SVK wind
1
5
7
2
3225
29
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
223
116
Miškov Alexander
SVK wind
21
5
7
2
3225
29
206
04.07.20
Orava
ORAVA CUP
203
075
Novák Zdeno
SVK calibr
1
5
7
3
2345
43
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
7
1
2838
14
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
239
011
Môstka Nicolas
SVK 705
41
3
7
2
1935
29
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
3
7
3
1407
43
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 51
41
3
7
4
1032
57
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
155
Benček Marek
SVK =
41
3
7
5
741
71
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
3
7
6
504
86
208
25.07.20
Orava
Prázdninova regata
213
134
Trabalíková Timea
SVK 889
32
3
7
7
303
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
6
7
1
5676
14
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
6
7
1
5676
14
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
6
7
2
3870
29
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
167
Balašková Karolína
SVK 7
2
6
7
2
3870
29
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
120
Drengubiak Vladimir
SVK 2867
1
6
7
3
2814
43
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
177
Esteves André
SVK 2867
1
6
7
3
2814
43
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
168
Barényi Samuel
SVK 67
1
6
7
4
2064
57
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
213
Balaška Ján
SVK 67
1
6
7
4
2064
57
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
6
7
5
1482
71
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
6
7
5
1482
71
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
056
Machovec Matúš
SVK 36031
21
6
7
6
1008
86
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
6
7
6
1008
86
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
6
7
7
606
100
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28657
31
6
7
7
606
100
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
901
265
Miškuf Filip
SVK 0
41
2
7
1
1600
14
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 4
41
2
7
2
998
29
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
202
Ježko Simon
SVK 3
41
2
7
3
646
43
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
101
637
Majeská Ema
SVK 992
42
2
7
4
396
57
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
901
266
Dudášová Sara
SVK 5
41
2
7
5
202
71
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 1
42
2
7
6
86
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
200
Vaľová Ella
SVK 2
42
2
7
6
86
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
3
7
1
2838
14
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
638
Dömény Damián
SVK 53901
41
3
7
1
2838
14
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
439
Macháček Katka
SVK 55155
2
3
7
2
1935
29
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
640
Macháček Samo
SVK 55155
41
3
7
2
1935
29
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
259
Mihalík Marek
SVK 574
1
3
7
3
1407
43
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 574
42
3
7
3
1407
43
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
133
Jančinová Dana
SVK 50403
2
3
7
4
1032
57
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
617
Ráčková Miroslava
SVK 50403
2
3
7
4
1032
57
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
297
Blechtová Jana
SVK 50766
2
3
7
5
741
71
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
614
Blechta Tomáš
SVK 50766
41
3
7
5
741
71
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
3
7
6
504
86
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
104
462
Dinka Timotej
SVK 16955
41
3
7
6
504
86
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
105
093
Dinková Katarína
SVK 51682
2
3
7
7
303
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
205
371
Dinka Matúš
SVK 51682
41
3
7
7
303
100
5038
18.10.20
Pirovac (CRO)
Palagruža Offshore cup
326
039
Petra Strapacova
HRK
2
5
7
4
1720
57
5038
18.10.20
Pirovac (CRO)
Palagruža Offshore cup
326
034
Erik Hruby
HRK
1
5
7
4
1720
57
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
116
Miškov Alexander
SVK 1
21
3
7
1
2838
14
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
096
Pačinová Michaela
SVK 1
22
3
7
1
2838
14
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 2
12
3
7
2
1935
29
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 2
21
3
7
2
1935
29
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 3
22
3
7
3
1407
43
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
103
448
Osuský Martin
SVK 3
31
3
7
3
1407
43
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
105
391
Laca Lukáš
SVK 4
41
3
7
4
1032
57
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
105
388
Magyar Jakub
SVK 4
31
3
7
4
1032
57
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 5
42
3
7
5
741
71
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
svk
002
Kolenčiak Róbert
SVK 5
11
3
7
5
741
71
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
123
Marková Barbora
SVK 6
32
3
7
6
504
86
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
124
Marko Martin
SVK 6
41
3
7
6
504
86
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
122
Pašúthová Dominika
SVK 7
22
3
7
7
303
100
110
08.08.20
Vd. Gabčíkovo
Match Race
223
121
Pašúth Tomáš
SVK 7
31
3
7
7
303
100
5044
05.08.20
Praha (CZE)
Pražský točák 19
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
7
6
336
86
5046
16.09.20
Praha (CZE)
Pražský točák 25
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
7
2
1290
29
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
5
8
1
5020
13
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
22
5
8
2
3515
25
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
317
037
Kincel Peter
SVK 189479
11
5
8
3
2635
38
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 58359
22
5
8
4
2010
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209969
21
5
8
5
1525
63
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
5
8
6
1130
75
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
002
Bača Matej
SVK 198209
31
5
8
7
795
88
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
448
Osuský Martin
SVK 198739
31
5
8
8
505
100
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
242
Švihra Bohuslav
SVK 103
1
1
8
8
101
100
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
241
Mataj Stanislav
SVK 103
1
1
8
8
101
100
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
105
354
Urbánek Ján
SVK SVK 52
1
1
8
2
703
25
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
105
308
Nemček Martin
SVK SVK 52
1
1
8
2
703
25
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
1
8
1
1004
13
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
1
8
1
1004
13
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
022
Kanka Pavel
SVK 142
1
1
8
5
305
63
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
133
Zupka Šimon
SVK 9959
1
1
8
6
226
75
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
134
Hropko Fero
SVK 9959
1
1
8
6
226
75
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
235
Kačak Miroslav
SVK 9959
1
1
8
6
226
75
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
327
001
Jančáry Martin
SVK 203
1
1
8
7
159
88
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
327
007
Repáň Peter
SVK 203
1
1
8
7
159
88
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
327
029
Vaľo Dominik
SVK 203
1
1
8
7
159
88
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
223
212
Noris Tomáš
SVK 517
21
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
1
8
3
527
38
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
002
Csuday Zdenek
SVK 12
1
1
8
4
402
50
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
134
Csudayová Zuzana
SVK 12
42
1
8
4
402
50
250
13.06.20
Liptovská Mara
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
224
023
Čech Ladislav
SVK 142
1
1
8
5
305
63
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
8
1
5020
13
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
8
2
3515
25
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
8
3
2635
38
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
8
4
2010
50
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
8
5
1525
63
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
5
8
6
1130
75
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
271
Zibrín Matúš
SVK 47
31
5
8
7
795
88
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
8
8
505
100
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
056
Machovec Matúš
SVK 222222
21
5
8
8
505
100
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
128
Vyoral Dominik
SVK 28681
21
5
8
7
795
88
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
116
Miškov Alexander
SVK 28681
21
5
8
7
795
88
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
8
3
2635
38
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2867
31
5
8
3
2635
38
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
5
8
4
2010
50
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
5
8
4
2010
50
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
003
Ružička Pavel
SVK 36111
1
5
8
1
5020
13
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36111
1
5
8
1
5020
13
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
8
2
3515
25
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
206
Geib Filip
SVK 7
11
5
8
2
3515
25
253
20.06.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
207
220
Droppa Dávid
SVK 222222
11
5
8
8
505
100
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
8
1
4730
13
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
8
2
3225
25
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
8
3
2345
38
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
8
4
1720
50
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
5
8
5
1235
63
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
260
PIQUET Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
8
6
840
75
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
5
8
7
505
88
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
8
8
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
5
8
7
795
88
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
177
Esteves André
SVK 2867
1
5
8
2
3515
25
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
5
8
3
2635
38
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28657
31
5
8
3
2635
38
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
8
4
2010
50
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
176
Esteves Linda
SVK 7
2
5
8
4
2010
50
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
8
5
1525
63
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
5
8
7
795
88
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
8
2
3515
25
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
116
Miškov Alexander
SVK 28638
21
5
8
1
5020
13
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
128
Vyoral Dominik
SVK 28638
21
5
8
1
5020
13
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
207
220
Droppa Dávid
SVK 286381
11
5
8
8
505
100
255
11.07.20
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
207
221
Bobbák Filip
SVK 286381
11
5
8
8
505
100
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
8
8
100
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
8
7
505
88
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
8
4
1720
50
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
5
8
5
1235
63
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
5
8
6
840
75
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
8
1
4730
13
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
8
2
3225
25
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
8
3
2345
38
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
101
618
Sára Hrušková
SVK 53979
22
5
8
7
795
88
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
205
351
Benčeková Ingrid
SVK 36346
2
6
8
8
606
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
205
352
Benček Vladimír
SVK 36346
1
6
8
8
606
100
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
6
8
4
2412
50
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2867
31
6
8
4
2412
50
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
6
8
5
1830
63
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
6
8
5
1830
63
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
043
Ružička Peter
SVK 236036
1
6
8
6
1356
75
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
002
Ružička Peter
SVK 236036
1
6
8
6
1356
75
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
111
Brestovský Alex
SVK 28681
41
6
8
7
954
88
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
229
Zimáni Ján
SVK 28681
31
6
8
7
954
88
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36301
1
6
8
1
6024
13
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
6
8
2
4218
25
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
167
Balašková Karolína
SVK 7
2
6
8
2
4218
25
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
128
Vyoral Dominik
SVK 28638
21
6
8
3
3162
38
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
223
201
Lichvár Oliver
SVK 28638
31
6
8
3
3162
38
257
08.08.20
Liptovská Mara
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
215
003
Ružička Pavel
SVK 36301
1
6
8
1
6024
13
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
101
633
Pavol Hruška
SVK 53979
1
5
8
7
795
88
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
3
8
1
3012
13
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
3
8
2
2109
25
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
139
Ursíny Juraj
SVK 986
41
3
8
3
1581
38
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
3
8
4
1206
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
217
Lichvár Adam
POL 1863
41
3
8
5
915
63
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
111
Brestovský Alex
SVK 11122
41
3
8
6
678
75
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
3
8
7
477
88
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
3
8
8
303
100
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
3
8
9
113
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
412
Lisánska Silvia
SVK 2
1
1
8
2
703
25
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
7
8
6
1582
75
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
154
Alksnevičius Giedrius
SVK 180759
1
7
8
7
1113
88
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
7
8
8
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
317
037
Kincel Peter
SVK 203838
11
7
8
1
7028
13
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 210224
12
7
8
2
4921
25
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
7
8
3
3689
38
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
22
7
8
4
2814
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
7
8
5
2135
63
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
419
Green Quenteen
SVK 1
41
1
8
1
1004
13
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
8
7
795
88
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
hun
001
Forrai Csaba
HUN 31
2
5
8
1
5020
13
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
hun
001
Ország Tibor
HUN 777
3
5
8
2
3515
25
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
hun
001
Kunvári Sándor
HUN 5
1
5
8
3
2635
38
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
8
4
2010
50
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
007
Frkáň Andrej
SVK 32
11
5
8
5
1525
63
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
006
Frkáň Peter
SVK 33
1
5
8
6
1130
75
505
05.07.20
Hrabovo
Micro Magic II
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
8
8
505
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
389
Durdík Rudolf
SVK 3
31
1
8
3
527
38
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
385
Durdík Alena
SVK 4
42
1
8
4
402
50
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Kecskesová Nella
SVK 5
32
1
8
5
266
63
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
414
Lisánsky Marek
SVK 6
31
1
8
5
266
63
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Vigué Zoé
SVK 7
32
1
8
7
130
88
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
svk
001
Vigué Lev
SVK 8
31
1
8
7
130
88
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
405
Letkovičová Liliana
SVK 6
42
1
8
6
226
75
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
404
Letkovičová Júlia
SVK 7
22
1
8
7
159
88
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 1
32
1
8
1
1004
13
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
398
Opálka Branislav
SVK 2
41
1
8
2
703
25
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
103
451
Osuská Sára
SVK 3
42
1
8
3
527
38
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
401
Rajský Peter
SVK 5
21
1
8
5
305
63
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
419
Green Quenteen
SVK 4
41
1
8
4
402
50
2004
10.08.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
105
415
Březnová Alexandra
SVK 8
32
1
8
8
101
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
357
Dömény Marian
SVK 53979x
1
4
9
8
608
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
608
Krivosudský Rastislav
SVK 5076
1
4
9
9
404
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
610
Krivosudská Ivana
SVK 5076
2
4
9
9
404
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
548
Kuchár Alexander
SVK 9
1
5
9
8
505
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 11
1
5
9
9
100
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51682
2
4
9
1
4220
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
297
Blechtová Jana
SVK 51682
2
4
9
1
4220
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Vaďurová Dominika
SVK 53979
2
4
9
2
3016
22
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
4
9
2
3016
22
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
4
9
3
2312
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
4
9
3
2312
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
087
Vaďura Ivo
SVK 8
1
4
9
4
1812
44
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
624
Holák Matúš
SVK 8
31
4
9
4
1812
44
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
4
9
5
1424
56
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
327
Činčurová Melisa
SVK 50747
22
4
9
5
1424
56
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
106
118
Várady Róbert
SVK 50403
1
4
9
6
1108
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
368
Ščibran Michal
SVK 50403
1
4
9
6
1108
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
4
9
7
840
78
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
473
Siebertová Hanka
SVK 458
32
4
9
7
840
78
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979x
1
4
9
8
608
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
9
1
5020
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
9
2
3515
22
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
9
3
2635
33
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
9
4
2010
44
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
5
9
5
1525
56
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
447
Peťko Martin
SVK 0
1
5
9
6
1130
67
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
5
9
7
795
78
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
1
9
1
1055
11
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
008
Matúš Denis
SVK casand
1
5
9
8
760
89
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
018
Centový Richard
SVK TAMINO
1
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
088
Kuricová Terézia
SVK TAMINO
2
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
089
Janovská Viera
SVK TAMINO
2
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
203
075
Novák Zdeno
SVK calibr
1
5
9
1
5275
11
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
023
Heglas Peter
SVK calibr
1
5
9
1
5275
11
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
327
007
Repáň Peter
SVK calibr
1
5
9
1
5275
11
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
223
052
Machovec Dezider
SVK adria
1
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
215
131
Babjak Marián
SVK adria
1
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
223
105
Luštík Jozef
SVK adria
1
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
223
212
Noris Tomáš
SVK adria
21
5
9
2
3770
22
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
203
118
Domiňak Miroslav
SVK okazja
1
5
9
3
2890
33
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
203
363
Psota Juraj
SVK okazja
1
5
9
3
2890
33
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
105
308
Nemček Martin
SVK wind
1
5
9
4
2265
44
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
105
354
Urbánek Ján
SVK wind
1
5
9
4
2265
44
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK selene
1
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
034
Nosko Juraj
SVK selene
1
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
062
Centová Tereza
SVK selene
12
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
073
Bošanský Marián
SVK selene
1
5
9
5
1780
56
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
090
Rutová Adriana
SVK TAMINO
2
5
9
9
505
100
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
234
014
Hrubjak Karol
SVK milenk
1
5
9
6
1385
67
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
234
003
Hajdučík Matej
SVK milenk
1
5
9
6
1385
67
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
224
022
Kanka Pavel
SVK eleano
1
5
9
7
1050
78
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
224
023
Čech Ladislav
SVK eleano
1
5
9
7
1050
78
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
108
058
Ondruška Jozef
SVK casand
1
5
9
8
760
89
209
11.07.20
Orava
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
238
025
Urík Jaroslav
SVK casand
1
5
9
8
760
89
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
1
9
1
1055
11
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
1
9
2
754
22
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
060
Padová Natália
SVK DREAM
22
1
9
2
754
22
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
003
Kolesár Martin
SVK DREAM
1
1
9
2
754
22
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
078
Saloň Richard
SVK GLORY
1
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
032
Šebian Miroslav
SVK GLORY
1
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
100
Maxová Mária ml.
SVK GLORY
22
1
9
3
578
33
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
004
Hospodár Pavol
SVK MARĆA
1
1
9
4
453
44
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
020
Hospodár Pavol
SVK MARĆA
1
1
9
4
453
44
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
009
Čurma Peter
SVK TYCHÉI
1
1
9
5
356
56
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHÉI
1
1
9
5
356
56
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
1
9
6
277
67
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
1
9
7
210
78
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
056
Goliáš Miroslav
SVK ZARA
1
1
9
8
152
89
354
11.07.20
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
054
Szurdusz Štefan
SVK MARGOT
1
1
9
9
101
100
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
316
166
Róbert Kubín
SVK 2
21
6
9
2
4525
22
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
3
9
7
477
78
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
434
Današová Martina
SVK 10575
12
3
9
7
477
78
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
034
Kovár Anton
SVK 501
1
3
9
8
303
89
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
460
Konařík Luděk
SVK 501
1
3
9
8
303
89
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
219
Varga Stanislav
SVK 507
1
3
9
9
100
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
120
Psalman Miloslav
SVK 508
1
3
9
1
3012
11
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
3
9
1
3012
11
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
454
Čulen Marek
SVK 227
1
3
9
2
2109
22
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 227
2
3
9
2
2109
22
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
435
Urban Jozef
SVK 504
1
3
9
3
1581
33
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
419
Kováč Martin
SVK 155
1
3
9
4
1206
44
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
245
Graus Jozef
SVK 509
1
3
9
5
915
56
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
288
Držík Juraj
SVK 509
1
3
9
5
915
56
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
144
001
Grausová Lenka
SVK 509
2
3
9
5
915
56
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
353
Kollárik Matej
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
480
Šubík Michal
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
110
479
Smejkal Patrik
SVK 503
1
3
9
6
678
67
152
11.07.20
Slnava
Orviský cup
101
307
Holák Martin
SVK 503
1
3
9
6
678
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
108
069
Fenik Marek
SVK 225
1
2
9
1
2110
11
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
120
Psalman Miloslav
SVK 508
1
2
9
2
1508
22
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
2
9
2
1508
22
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
353
Kollárik Matej
SVK 505
1
2
9
3
1156
33
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
454
Čulen Marek
SVK 227
1
2
9
4
906
44
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
212
Kollárik Igor
SVK 503
1
2
9
5
712
56
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
192
Zelenay Róbert
SVK 503
1
2
9
5
712
56
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
2
9
6
554
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
434
Današová Martina
SVK 10575
12
2
9
6
554
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 10575
2
2
9
6
554
67
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
013
Vitko Juraj
SVK 501
1
2
9
7
420
78
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
034
Kovár Anton
SVK 501
1
2
9
7
420
78
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 502
1
2
9
8
304
89
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
476
Markech Ľubomír
SVK 506
1
2
9
9
202
100
153
08.08.20
Slnava
Kajutová 6 hodinovka
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 506
1
2
9
9
202
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
390
Huňady Lukáš
SVK 7
41
1
9
7
210
78
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
366
Melišová Jana
SVK 164429
22
5
9
1
5275
11
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
5
9
2
3770
22
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
5
9
3
2890
33
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
5
9
4
2265
44
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 210224
22
5
9
5
1780
56
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 180759
31
5
9
6
1385
67
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 207187
12
5
9
7
1050
78
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
5
9
8
760
89
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
122
Pašúthová Dominika
SVK 153466
22
5
9
9
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
5
9
1
5275
11
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
205
155
Baran Miro
SVK TRIM
1
5
9
1
5275
11
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIA
1
5
9
2
3770
22
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZIA
1
5
9
2
3770
22
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
023
Hlavsa Ján
SVK XENA
1
5
9
3
2890
33
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
176
Esteves Linda
SVK XENA
2
5
9
3
2890
33
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA
21
5
9
4
2265
44
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
9
5
1780
56
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
9
5
1780
56
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
326
039
Strapáčová Petra
SVK FIONA
2
5
9
5
1780
56
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
105
308
Nemček Martin
SVK WIND
1
5
9
6
1385
67
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
2
9
7
420
78
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 920
42
2
9
8
304
89
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 51
41
2
9
5
712
56
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
155
Benček Marek
SVK 74
41
2
9
6
554
67
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
134
Trabalíková Timea
SVK x
32
2
9
1
2110
11
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 863
32
2
9
2
1508
22
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
31
2
9
3
1156
33
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
2
9
4
906
44
214
29.08.20
Orava
Jesenná regata
213
153
Krasňan Róbert
SVK 889
41
2
9
9
202
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
327
007
Repáň Peter
SVK kalibr
1
5
9
9
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
203
075
Novák Zdeno
SVK kalibr
1
5
9
9
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
108
023
Heglas Peter
SVK kalibr
1
5
9
9
505
100
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
235
Kačak Miroslav
SVK DIABOL
1
5
9
7
1050
78
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
231
Hyriak Jozef
SVK SPIRAM
1
5
9
8
760
89
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
105
354
Urbánek Ján
SVK WIND
1
5
9
6
1385
67
260
29.08.20
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
133
Zupka Šimon
SVK DIABOL
1
5
9
7
1050
78
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
9
1
3165
11
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
155
Benček Marek
SVK 74
41
3
9
2
2262
22
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 863
32
3
9
3
1734
33
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
3
9
4
1359
44
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
3
9
5
1068
56
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
3
9
6
831
67
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
152
Krasňanová Lucia
SVK x
42
3
9
7
630
78
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 0
42
3
9
8
456
89
202
05.09.20
Orava
Júnová regata - preložení COVID-19
213
153
Krasňan Róbert
SVK 889
41
3
9
9
303
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
398
Opálka Branislav
SVK 5
41
1
9
5
356
56
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
9
5
2138
56
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
113
Šarik Jozef
SVK BARACU
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
115
Čičák Rudolf
SVK BARACU
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
124
Fuhrman Viliam
SVK BARACU
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
040
Klein Richard
SVK BIANCA
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
325
061
Lukačková Alexandra
SVK MARGIT
2
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
041
Samec Viliam
SVK TRAMUN
1
1
9
2
499
22
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
060
Kollár Miroslav
SVK SANTIM
1
1
9
3
323
33
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
122
Dudáš Ladislav
SVK SANTIM
1
1
9
3
323
33
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
073
Szabari Gabriel
SVK TIMI
1
1
9
4
198
44
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
118
Szabari Michal
SVK TIMI
31
1
9
4
198
44
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
312
117
Szabari Martin
SVK TIMI
1
1
9
4
198
44
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
029
Macura Tomaš
SVK VIGI
1
1
9
5
101
56
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
314
123
Stredňak Dušan
SVK VIGI
1
1
9
5
101
56
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
018
Bodoriková Nikola
SVK VIGI
2
1
9
5
101
56
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
325
053
Macura Michal
SVK ZEFIR
1
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
cz
002
Stanakova Vlasta
SVK ZEFIR
2
1
9
6
67
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
025
Denhart Róbert
SVK POPE
1
1
9
1
800
11
360
19.09.20
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec
328
026
Ujlaky Peter
SVK POPE
1
1
9
1
800
11
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
383
Vojs Martin
SVK 8
41
1
9
8
152
89
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
3
9
1
3165
11
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
105
Benceková Dagmara
SVK 863
32
3
9
2
2262
22
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
239
003
Baca Samuel
SVK 244
31
3
9
3
1734
33
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
3
9
4
1359
44
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
151
Iliev Lubomír
SVK 889
41
3
9
5
1068
56
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
239
006
Vlcák Jakub
SVK 700
31
3
9
6
831
67
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
155
Bencek Marek
SVK 74
41
3
9
7
630
78
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
125
Benceková Diana
SVK 1
42
3
9
8
380
89
212
26.09.20
Orava
Modrá stuha Orava 2020
213
152
Krasnanová Lucia
SVK 51
42
3
9
8
380
89
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
395
Braunerová Diana
SVK 9
42
1
9
9
101
100
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
388
Magyar Jakub
SVK 6
31
1
9
6
277
67
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
391
Laca Lukáš
SVK 4
41
1
9
4
453
44
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
393
West Valentína
SVK 3
42
1
9
2
666
22
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 1
41
1
9
1
1055
11
2003
06.07.20
Gabčíkovo
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
105
392
West Maximilián
SVK 2
41
1
9
2
666
22
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
026
Ujlaky Peter
SVK GINI
1
3
10
1
3303
10
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
025
Denhart Róbert
SVK GINI
1
3
10
1
3303
10
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
326
022
Domanič Adam
SVK GINI
1
3
10
1
3303
10
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
001
Kurej Ľuboš
SVK M Vaga
1
3
10
2
2400
20
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
004
Kurejová Alena
SVK M Vaga
2
3
10
2
2400
20
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
328
033
Mana Marian
SVK M Vaga
1
3
10
2
2400
20
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
006
Pado Martin
SVK DREM
1
3
10
3
1872
30
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
059
Karackaj Peter
SVK DREM
1
3
10
3
1872
30
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
113
Šarik Jozef
SVK Baracu
1
3
10
4
1497
40
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
115
Čičák Rudolf
SVK Baracu
1
3
10
4
1497
40
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
3
10
5
1206
50
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
048
Ondová Katarína
SVK SUE
22
3
10
5
1206
50
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
050
Ondová Michaela
SVK SUE
2
3
10
5
1206
50
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
3
10
6
969
60
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
22
3
10
6
969
60
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
3
10
7
768
70
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
312
060
Kollár Miroslav
SVK Timi
1
3
10
8
446
80
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
325
054
Szurdusz Štefan
SVK Margot
1
3
10
8
446
80
356
01.08.20
Zemplínska Šírava
TOP 24 39. r.
312
122
Dudáš Ladislav
SVK Santin
1
3
10
8
446
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
326
001
Potucký Juraj
SVK maria
1
3
10
1
2838
10
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
326
043
Petrovka Peter
SVK maria
1
3
10
1
2838
10
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
3
10
2
1935
20
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
060
Padová Natália
SVK Dream
22
3
10
2
1935
20
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
059
Karackaj Peter
SVK Dream
1
3
10
2
1935
20
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
003
Max Radovan
SVK glory
1
3
10
3
1407
30
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
100
Maxová Mária ml.
SVK glory
22
3
10
3
1407
30
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
056
Goliáš Miroslav
SVK core 2
1
3
10
4
1032
40
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
047
Ondo Michal
SVK core 2
1
3
10
4
1032
40
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
009
Čurma Peter
SVK tyche2
1
3
10
5
741
50
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
008
Čurma Vladimír
SVK tyche2
1
3
10
5
741
50
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
3
10
6
504
60
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
054
Szurdusz Štefan
SVK Margot
1
3
10
7
303
70
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA2
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA2
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
040
Kalanin Radoslav
SVK arabel
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
002
Fedorik Vladimír
SVK Tormen
1
3
10
8
80
357
15.08.20
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
019
Takáč Adrián
SVK Tormen
1
3
10
8
80
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
116
Miškov Alexander
SVK 2
21
3
10
1
3303
10
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
092
Oršula Jakub
SVK 7
21
3
10
2
2400
20
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
108
Kocanová Barbora
SVK 8
22
3
10
3
1872
30
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 3
22
3
10
4
1497
40
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
270
Vnuk Matej
SVK 4
11
3
10
5
981
50
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
ned
001
Franken Martin
SVK 6
11
3
10
5
981
50
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
128
Vyoral Dominik
SVK 9
21
3
10
5
981
50
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
272
Sláčik Peter
SVK 1
11
3
10
8
446
80
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
271
Kestler Dávid
SVK 5
11
3
10
8
446
80
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
269
Sopúch Samuel
SVK 10
21
3
10
8
446
80
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
326
039
Strapáčová Petra
SVK Fiona
2
5
10
3
3120
30
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
004
Brestovský Matej
SVK Tajana
1
5
10
4
2495
40
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
116
Miškov Alexander
SVK Tajana
21
5
10
4
2495
40
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
201
Lichvár Oliver
SVK Tajana
31
5
10
4
2495
40
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK adria
1
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK adria
1
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK adria
1
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
212
Noris Tomáš
SVK adria
21
5
10
5
2010
50
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
215
023
Hlavsa Ján
SVK xena
1
5
10
6
1615
60
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK xena
2
5
10
6
1615
60
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK wind
1
5
10
7
1280
70
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
105
354
Urbánek Ján
SVK wind
1
5
10
7
1280
70
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK twiste
1
5
10
8
990
80
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK twiste
31
5
10
8
990
80
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
177
Esteves André
SVK twiste
1
5
10
8
990
80
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK Eleano
1
5
10
9
735
90
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK Eleano
1
5
10
9
735
90
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
317
038
Kincel František
SVK Fiona
1
5
10
3
3120
30
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
317
037
Kincel Peter
SVK Fiona
11
5
10
3
3120
30
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK trim
1
5
10
1
5505
10
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
205
155
Baran Miro
SVK trim
1
5
10
1
5505
10
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK okazja
1
5
10
2
4000
20
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
203
363
Psota Juraj
SVK okazja
1
5
10
2
4000
20
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK Peper
1
5
10
10
505
100
259
22.08.20
Liptovská Mara
Trim Cup - PLM
223
221
Lichvár Ján
SVK Peper
1
5
10
10
505
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
327
Činčurová Melisa
SVK 50747
22
5
10
8
990
80
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
10
9
735
90
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
093
Dinková Katarína
SVK 16955
2
5
10
9
735
90
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Seidl Šimon
SVK 54222
1
5
10
1
5505
10
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
244
Summerling Roman
SVK 54222
1
5
10
1
5505
10
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
10
2
4000
20
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
10
2
4000
20
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51505
2
5
10
4
2495
40
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
297
Blechtová Jana
SVK 51505
2
5
10
4
2495
40
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
10
5
2010
50
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
5
10
5
2010
50
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979
1
5
10
6
1615
60
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
10
6
1615
60
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
087
Vaďura Ivo
SVK 50403
1
5
10
7
1280
70
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
624
Holák Matúš
SVK 50403
31
5
10
7
1280
70
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
5
10
8
990
80
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
106
005
Várady Noel
SVK 20371
21
5
10
10
505
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
106
118
Várady Róbert
SVK 20371
1
5
10
10
505
100
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
100
Maxová Mária ml.
SVK GLORY
22
3
10
8
594
80
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
003
Kolesár Martin
SVK TYCHEI
1
3
10
1
3303
10
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
008
Čurma Vladimír
SVK TYCHEI
1
3
10
1
3303
10
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
033
Mana Marian
SVK WIGI
1
3
10
2
2400
20
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
030
Sabo Martin
SVK WIGI
1
3
10
2
2400
20
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK WIGI
1
3
10
2
2400
20
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
006
Pado Martin
SVK DREAM
1
3
10
3
1872
30
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
026
Sopoci Peter
SVK DREAM
1
3
10
3
1872
30
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
056
Goliáš Miroslav
SVK KOREII
1
3
10
4
1497
40
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
047
Ondo Michal
SVK KOREII
1
3
10
4
1497
40
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
058
Lukačko Milan
SVK MARGIT
1
3
10
5
1206
50
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
061
Lukačková Alexandra
SVK MARGIT
2
3
10
5
1206
50
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
002
Fedorik Vladimír
SVK TORMEN
1
3
10
6
969
60
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
021
Šoffa Peter
SVK TORMEN
1
3
10
6
969
60
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
3
10
7
768
70
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
123
Vysocká Miroslava
SVK TIMI
2
3
10
7
768
70
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
119
Kollárová Eva
SVK TIMI
2
3
10
7
768
70
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
3
10
8
594
80
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
007
Lobo Peter
SVK MARČA
1
3
10
9
441
90
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
008
Rusnaková Dana
SVK MARČA
2
3
10
9
441
90
358
29.08.20
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
312
122
Dudáš Ladislav
SVK SANTIM
1
3
10
10
303
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
110
454
Čulen Marek
SVK 508
1
6
10
8
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
6
10
8
1188
80
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
012
Molčanyi Marcel
SVK 465
1
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
010
Molčanyiová Slávka
SVK 465
2
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
026
Molčányiová Lenka
SVK 465
22
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
316
226
Molčányi Bohdan
SVK 465
11
6
10
9
882
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
030
Sabo Martin
SVK TORMEN
1
6
10
10
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
021
Šoffa Peter
SVK TORMEN
1
6
10
10
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
020
Pálka Juraj
SVK TORMEN
1
6
10
10
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
6
10
1
6606
10
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
203
363
Psota Juraj
SVK 3
1
6
10
1
6606
10
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
205
155
Baran Miro
SVK 012
1
6
10
2
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
224
002
Csuday Zdenek
SVK 012
1
6
10
2
4800
20
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
223
056
Machovec Matúš
SVK 517
21
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
6
10
3
3744
30
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
051
Macura Michal
SVK 432
1
6
10
4
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
317
038
Kincel František
SVK 432
1
6
10
4
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
317
037
Kincel Peter
SVK 432
11
6
10
4
2994
40
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
012
Kelemen Michal
SVK 66
1
6
10
5
2412
50
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
301
189
Jarombek Martin
SVK 66
1
6
10
5
2412
50
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
238
014
Malovaný Richard
SVK 66
1
6
10
5
2412
50
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
224
023
Čech Ladislav
SVK 142
1
6
10
6
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
224
022
Kanka Pavel
SVK 142
1
6
10
6
1938
60
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
033
Mana Marian
SVK 11
1
6
10
7
1536
70
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
001
Kurej Ľuboš
SVK 11
1
6
10
7
1536
70
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
327
007
Repáň Peter
SVK 11
1
6
10
7
1536
70
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
110
120
Psalman Miloslav
SVK 508
1
6
10
8
1188
80
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
3
10
1
3303
10
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
3
10
2
2400
20
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
3
10
3
1872
30
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
3
10
4
1497
40
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
3
10
5
1206
50
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
3
10
6
969
60
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
3
10
7
768
70
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
7
10
5
2814
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
7
10
6
2261
60
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
7
10
7
1792
70
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 271
32
7
10
8
1386
80
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
271
Zibrín Matúš
SVK x
31
7
10
9
1029
90
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
207
Jaš Jakub
SVK 128
31
7
10
10
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
7
10
1
7707
10
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
7
10
2
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
7
10
3
4368
30
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
7
10
4
3493
40
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
087
Vaďura Ivo
SVK 50403
1
5
10
1
5505
10
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
297
Blechtová Jana
SVK 50403
2
5
10
1
5505
10
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
10
2
4000
20
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
10
2
4000
20
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
444
Prokopcová Nina
SVK 53979
32
5
10
4
2495
40
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
10
4
2495
40
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
5
10
5
2010
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
399
Samuhelová Selina
SVK 50747
42
5
10
5
2010
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 7
1
5
10
6
1615
60
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 7
1
5
10
6
1615
60
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
10
7
1280
70
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
093
Dinková Katarína
SVK 16955
2
5
10
7
1280
70
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
353
Kollárik Matej
SVK 458
1
5
10
8
990
80
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Švančarová Kamila
SVK 458
2
5
10
8
990
80
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
106
005
Várady Noel
SVK 20371
21
5
10
9
735
90
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
106
144
Husarovičová Jaroslava
SVK 20371
2
5
10
9
735
90
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
608
Krivosudský Rastislav
SVK ZE5076
1
5
10
10
505
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
610
Krivosudská Ivana
SVK ZE5076
2
5
10
10
505
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
641
Ružička Gabriel
SVK 12
31
3
10
10
303
100
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
3
10
8
594
80
112
05.09.20
Senec
Wallnerov memoriál
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
3
10
9
441
90
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
326
039
Strapáčová Petra
SVK ZEFIR
2
6
11
11
606
100
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
3
11
1
3426
9
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
42
3
11
2
2523
18
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
134
Trabalíková Timea
SVK x
32
3
11
3
1995
27
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
105
Benčeková Dagmara
SVK 863
32
3
11
4
1620
36
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
151
Iliev Ľubomír
SVK 51
41
3
11
5
1329
45
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
150
Rusnák Oliver
SVK =
31
3
11
6
1092
55
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
3
11
7
891
64
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
213
155
Benček Marek
SVK 74
41
3
11
8
717
73
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
3
11
9
564
82
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
011
Môstka Nicolas
SVK 0
41
3
11
10
426
91
211
22.08.20
Orava
Augustova regata
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 700
42
3
11
11
303
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
041
Samec Viliam
SVK TRAMON
1
6
11
8
1434
73
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
006
Kurej Lukáš
SVK 456
1
6
11
9
1128
82
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
007
Lobo Peter
SVK 456
1
6
11
9
1128
82
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
020
Hospodár Pavol
SVK 456
1
6
11
9
1128
82
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
312
060
Kollár Miroslav
SVK TIMI
1
6
11
10
852
91
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
301
160
Ježko ml. Martin
SVK 310
1
6
11
1
6852
9
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
203
075
Novák Zdeno
SVK 310
1
6
11
1
6852
9
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
301
163
Baláž Ondrej
SVK 310
1
6
11
1
6852
9
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
026
Ujlaky Peter
SVK POPE
1
6
11
2
5046
18
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
025
Denhart Róbert
SVK POPE
1
6
11
2
5046
18
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
027
Rozsypal Alexander
SVK POPE
1
6
11
2
5046
18
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
006
Pado Martin
SVK 1612
1
6
11
3
3990
27
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
026
Sopoci Peter
SVK 1612
1
6
11
3
3990
27
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
060
Padová Natália
SVK 1612
22
6
11
3
3990
27
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
008
Čurma Vladimír
SVK 469
1
6
11
4
3240
36
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
003
Kolesár Martin
SVK 469
1
6
11
4
3240
36
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
314
003
Max Radovan
SVK 314003
1
6
11
5
2658
45
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
314
100
Maxová Mária ml.
SVK 314003
22
6
11
5
2658
45
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
056
Goliáš Miroslav
SVK 499
1
6
11
6
2184
55
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
047
Ondo Michal
SVK 499
1
6
11
6
2184
55
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
312
119
Kollárová Eva
SVK TIMI
2
6
11
10
852
91
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
328
029
Macura Tomaš
SVK ZEFIR
1
6
11
11
606
100
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
061
Lukačková Alexandra
SVK 485
2
6
11
7
1782
64
359
04.09.20
Zemplínska Šírava
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
325
058
Lukačko Milan
SVK 485
1
6
11
7
1782
64
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
7
11
1
7707
9
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
7
11
2
5600
18
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
7
11
3
4368
27
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
325
051
Macura Michal
SVK 19
1
7
11
4
3493
36
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
7
11
5
2814
45
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
120
Psalman Miloslav
SVK 113
1
7
11
6
2261
55
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 4
1
7
11
7
1792
64
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
180
Kapráľ Matej
SVK 5
1
7
11
8
1386
73
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
140
Sopúch Slavomír
SVK 15
1
7
11
9
1029
82
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
7
11
10
707
91
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
150
Kriš Daniel
SVK x
1
7
11
11
100
5049
10.10.20
Murter (CRO)
24. Česká námořní rallye
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
5
11
10
712
91
5007
20.06.20
Brnenská Priehrada (CZE)
VETERAN CUP
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
2
12
3
1406
25
5013
22.02.20
ClubNáutico Puerto Sherry
I Liga Windsurf Puerto Sherry
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
2
12
2
1758
17
5013
22.02.20
ClubNáutico Puerto Sherry
I Liga Windsurf Puerto Sherry
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
2
12
7
670
58
5013
22.02.20
ClubNáutico Puerto Sherry
I Liga Windsurf Puerto Sherry
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
2
12
10
360
83
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
011
Čunderlík Ján
SVK DRAGON
1
5
12
12
505
100
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
198
Leško Dávid
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
197
Girgaš Michal
SVK FALCON
1
5
12
9
1130
75
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
5
12
10
900
83
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
318
029
Šepeľa Peter
SVK DORIS
1
5
12
10
900
83
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
5
12
11
695
92
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
5
12
11
695
92
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
007
Repáň Peter
SVK DRAGON
1
5
12
12
505
100
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
5
12
6
2010
50
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
5
12
6
2010
50
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
5
12
7
1675
58
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
326
043
Petrovka Peter
SVK MARIA
1
5
12
7
1675
58
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
901
114
Butkovská Eva
SVK MARIA
2
5
12
7
1675
58
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
001
Jančáry Martin
SVK LEGACY
1
5
12
8
1385
67
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
004
Jančáryová Veronika
SVK LEGACY
2
5
12
8
1385
67
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
029
Vaľo Dominik
SVK LEGACY
1
5
12
8
1385
67
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
5
12
1
5900
8
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
301
165
Hrubý Michal
SVK JULIE
1
5
12
1
5900
8
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
12
2
4395
17
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZJA
1
5
12
2
4395
17
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
5
12
3
3515
25
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
040
Rolíková Katarína
SVK TRIM
2
5
12
3
3515
25
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
224
134
Csudayová Zuzana
SVK TRIM
42
5
12
3
3515
25
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
003
Makuch Alexej
SVK QUEENI
1
5
12
4
2890
33
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
012
Makuchová Mária
SVK QUEENI
2
5
12
4
2890
33
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
5
12
5
2405
42
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
12
5
2405
42
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
326
039
Strapáčová Petra
SVK FIONA
2
5
12
5
2405
42
309
01.08.20
Domaša
Zátoka Cup 2020
327
008
Uhlár Peter
SVK DRAGON
1
5
12
12
505
100
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
211
Šimko Marián
SVK 9
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
134
Hropko Fero
SVK 10
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
159
Slosiar Ladislav
SVK 1
1
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
224
Bartánusová Adriana
SVK 7
2
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
259
Zimáni Ján
SVK 12
1
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
224
002
Csuday Zdenek
SVK 3
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
221
Lichvár Ján
SVK 5
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
003
Brestovský Adam
SVK 8
1
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
901
268
Sopúchová Andrea
SVK 9
2
3
12
7
838
58
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
223
Bartánus Boris
SVK 2
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
158
Ursíny Michal
SVK 6
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
004
Brestovský Matej
SVK 10
1
3
12
10
420
83
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
101
307
Holák Martin
SVK 4
1
3
12
1
3540
8
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
215
131
Babjak Marián
SVK 6
1
3
12
2
2637
17
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
105
308
Nemček Martin
SVK 11
1
3
12
3
2109
25
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 2
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 8
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
105
154
Stoláriková Lenka
SVK 3
2
3
12
1
3540
8
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
130
Mika Marián
SVK 12
1
3
12
2
2637
17
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
106
168
Holáková Zuzana
SVK 5
2
3
12
3
2109
25
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
020
Brestovská Zuzana
SVK 4
2
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
222
Lichvárová Petra
SVK 7
2
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
260
Vozár Juraj
SVK 11
1
3
12
4
1461
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
006
Brestovská Andrea
SVK 1
2
3
12
7
838
58
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
8
12
1
9441
8
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
8
12
2
7033
17
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
022
Heško
SVK 4
1
8
12
4
4625
33
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
8
12
6
3216
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
6
12
7
1782
58
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
6
12
8
1434
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
6
12
8
1434
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Krsička Michal
CZE 2283
21
6
12
9
1128
75
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Krsička Lukáš
CZE 2283
21
6
12
9
1128
75
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
6
12
10
852
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
6
12
10
852
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
004
Brestovský Matej
SVK 1369
1
6
12
11
606
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
229
Zimáni Ján
SVK 1369
31
6
12
11
606
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Tkadlec Tadeáš
CZE 2280
21
6
12
12
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Tupý Petr
CZE 2284
21
6
12
5
2658
42
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Justová Anna
CZE 2286
22
6
12
6
2184
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Šabatová Barbora
CZE 2286
22
6
12
6
2184
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
6
12
7
1782
58
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Dadák Lukáš
CZE 2282
21
6
12
1
6852
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Viščor Dan
CZE 2282
21
6
12
1
6852
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Košatová Lucie
CZE 2285
22
6
12
2
5046
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Košťálová Anna
CZE 2285
32
6
12
2
5046
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Milerová Anna
CZE 778
12
6
12
3
3990
25
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Pokorný Jan
CZE 778
1
6
12
3
3990
25
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Čermák Jaroslav
CZE 2279
21
6
12
4
3240
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 207187
22
5
12
5
2010
42
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
5
12
6
1615
50
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
123
Marková Barbora
SVK 153466
32
5
12
7
1280
58
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
122
Pašúthová Dominika
SVK 180759
22
5
12
8
990
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
448
Osuský Martin
SVK 198739
31
5
12
9
735
75
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
092
Oršula Jakub
SVK 198739
21
5
12
10
505
83
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
213
097
Benčeková Soňa
SVK 9
22
5
12
11
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
5
12
11
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
366
Melišová Janka
SVK 164429
22
5
12
1
5505
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
116
Miškov Alexander
SVK 210224
21
5
12
2
4000
17
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
5
12
3
3120
25
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 177585
31
5
12
4
2495
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Košťálová Bára
CZE 2279
12
6
12
4
3240
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
001
Cibulka Vojtěch
CZE 2284
31
6
12
5
2658
42
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
cze
002
Muzikář David
CZE 2280
21
6
12
12
100
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
8
12
5
3850
42
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
160
Peter Jas
SVK 35
21
8
12
12
808
100
5042
01.07.20
Praha (CZE)
Pražský točák 14
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
12
2
1758
17
5045
09.09.20
Praha (CZE)
Pražský točák 24
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
12
3
1406
25
5014
10.07.20
Balatonföldvár (HUN)
Majstrovstvá Maďarska - Magyar Szörf Bajnokság
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
13
6
3494
46
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
13
9
1305
69
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Heneš David
CZE 18
1
5
13
10
1075
77
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
243
Hladný Róbert
SVK 1R
1
5
13
11
870
85
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
548
Kuchár Alexander
SVK 9
1
5
13
12
680
92
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
5
13
13
505
100
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cz
001
Lidařík Rudolf
CZE 3
1
5
13
1
6075
8
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Hyža Jiří
CZE 9
1
5
13
2
4570
15
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Hyrš Ladislav
CZE 43
1
5
13
3
3690
23
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
cze
001
Ščerba Kamil
CZE 63
1
5
13
4
3065
31
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
13
5
2580
38
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
13
6
2185
46
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
5
13
7
1850
54
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
13
8
1560
62
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
077
Šimko Gabriel
SVK Šimko
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
242
Švihra Bohuslav
SVK Šimko
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
168
Barényi Samuel
SVK 87
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
133
Zupka Šimon
SVK 666
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
235
Kačak Miroslav
SVK 666
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
048
Laco Jozef
SVK Laco
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
030
Laco Jozef
SVK Laco
1
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
1
13
9
177
69
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
177
Kubiňák Radovan
SVK MIRA
1
1
13
6
437
46
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
1
13
7
370
54
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
1
13
7
370
54
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 09
32
1
13
8
312
62
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
208
Neupauer Martin
SVK 09
41
1
13
8
312
62
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
003
Ružička Pavel
SVK MIRA
1
1
13
6
437
46
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
207
092
Pavella Dušan
SVK 550
1
1
13
5
516
38
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
043
Ružička Peter
SVK MIRA
1
1
13
6
437
46
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
1
13
1
1215
8
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
1
13
1
1215
8
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
1
13
1
1215
8
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
134
Hropko Fero
SVK Tajana
1
1
13
2
914
15
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
243
Fedor Bohumil
SVK Tajana
1
1
13
2
914
15
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
1
13
3
738
23
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK TRIM
2
1
13
3
738
23
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 75
1
1
13
4
613
31
261
10.10.20
Liptovská Mara
Modrá stuha - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 75
31
1
13
4
613
31
5040
24.07.20
Keszthelyi (HUN)
4ladies Cup Hungary
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
13
5
1032
38
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
186
Fedorňák Ján
SVK DELPHI
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
235
Kačak Miroslav
SVK TAJANA
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
133
Zupka Šimon
SVK TAJANA
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
163
Baláž Ondrej
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
158
Ježko Martin
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
197
Girgaš Michal
SVK FALCON
1
4
14
5
1220
36
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA2
1
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
055
Machovec Jakub
SVK ADRIA2
21
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA2
21
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA2
1
4
14
6
904
43
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
4
14
7
636
50
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
318
029
Šepeľa Peter
SVK DORIS
1
4
14
7
636
50
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIE
1
4
14
8
404
57
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
156
Čížik Róbert
SVK JULIE
1
4
14
8
404
57
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
050
Ňachaj Daniel
SVK LADYD
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
033
Juriček Peter
SVK LADYD
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
007
Repáň Peter
SVK DRAGON
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
011
Čunderlík Ján
SVK DRAGON
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
001
Jančáry Martin
SVK LEGACY
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
004
Jančáryová Veronika
SVK LEGACY
2
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
029
Vaľo Dominik
SVK LEGACY
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
223
134
Hropko Fero
SVK TAJANA
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
4
14
1
4016
7
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
326
002
Potucký Martin
SVK MARIA
1
4
14
1
4016
7
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
326
045
Korec Vladimír
SVK MARIA
1
4
14
1
4016
7
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
003
Makuch Alexej
SVK QUEENI
1
4
14
2
2812
14
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
327
012
Makuchová Mária
SVK QUEENI
2
4
14
2
2812
14
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
11
4
14
3
2108
21
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
4
14
3
2108
21
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZIJ
1
4
14
4
1608
29
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
203
363
Psota Juraj
SVK OKAZIJ
1
4
14
4
1608
29
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
187
Harakaľ Slavomír
SVK DELPHI
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
193
Fedorňák Michal
SVK DELPHI
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
169
Cerva Lukáš
SVK SANAND
1
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
195
Bačová Bašistová Tatiana
SVK SANAND
2
4
14
9
64
308
25.07.20
Domaša
1.SP KJP
301
194
Hajči Milada
SVK SANAND
2
4
14
9
64
5043
29.07.20
Praha (CZE)
Pražský točák 18
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
2
14
3
1540
21
5048
07.08.20
Brno (CZE)
Česká jachtařská liga III.
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
5
14
11
1029
79
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
622
Hruška Simon
SVK 2
41
2
15
1
2494
7
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
15
2
1892
13
117
20.06.20
Senec
Prva regata
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
2
15
3
1540
20
117
20.06.20
Senec
Prva regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
15
4
1290
27
117
20.06.20
Senec
Prva regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
2
15
5
1096
33
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
609
Krivosudský Patrik
SVK 1000
41
2
15
6
938
40
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
15
7
804
47
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 112
42
2
15
8
688
53
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 565
42
2
15
9
586
60
117
20.06.20
Senec
Prva regata
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
2
15
10
494
67
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
634
Patay Daniel
SVK 70
41
2
15
11
412
73
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
637
Majeská Ema
SVK 12
42
2
15
12
336
80
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
636
Urban Max
SVK 88
41
2
15
13
234
87
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
635
Blechtová Adela
SVK 992
42
2
15
13
87
117
20.06.20
Senec
Prva regata
101
632
Kančevová Soňa
SVK 118
42
2
15
13
234
87
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
249
Rusnáková Timea
SVK 5
32
2
15
1
2554
7
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
124
Marko Martin
SVK 1
41
2
15
2
1952
13
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
253
Halahijová Sofia Helena
SVK 6
42
2
15
3
1600
20
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
190
Gemzická Sofia
SVK 2
32
2
15
4
1350
27
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
184
Pašúthová Viktorka
SVK 4
42
2
15
5
1156
33
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
255
Nemček Martin
SVK 3
41
2
15
6
998
40
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 7
42
2
15
7
864
47
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
247
Novák Alexander
SVK 9
41
2
15
8
748
53
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
257
Skaličan Alex Hugo
SVK 8
41
2
15
9
646
60
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
248
Koreňová Juliána
SVK 11
42
2
15
10
554
67
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
256
Esteves Enzo
SVK 10
41
2
15
11
472
73
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
254
Pačinová Lola
SVK 13
42
2
15
12
396
80
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
252
Vyoral Damián
SVK 14
41
2
15
13
326
87
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
251
Krakovská Lea
SVK 15
42
2
15
14
262
93
2000
06.07.20
Liptovská Mara
Letný náborový tábor Liptovská Mara
223
250
Malinovská Nataša
SVK 12
42
2
15
15
202
100
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
15
1
6385
7
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
15
2
4880
13
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
15
3
4000
20
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
15
5
2890
33
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
15
6
2495
40
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
15
7
2160
47
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
15
8
1870
53
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
15
9
1615
60
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
5
15
10
1385
67
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
5
15
11
1180
73
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
5
15
12
990
80
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
15
13
815
87
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
15
14
655
93
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
15
4
3375
27
307
26.09.20
Domaša
Mayerov memoriál
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
15
15
505
100
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
4
15
1
5108
7
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
4
15
2
3904
13
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
4
15
3
3200
20
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
4
15
4
2700
27
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
4
15
5
2312
33
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
4
15
6
1996
40
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
4
15
7
1728
47
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
4
15
8
1496
53
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
4
15
9
1292
60
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
4
15
10
1108
67
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
4
15
11
944
73
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
4
15
12
792
80
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
4
15
13
652
87
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
4
15
14
524
93
314
10.10.20
Domaša
15 níľ po Domaši
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
4
15
15
404
100
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
16
13
956
81
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
16
13
956
81
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
16
13
956
81
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
5
16
16
505
100
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
5
16
16
505
100
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
5
16
14
795
88
6031
06.07.20
Lipno (CZE)
MMČR - Vítr a slunce
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
5
16
14
795
88
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
16
1
6235
6
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
16
2
4730
13
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
16
3
3850
19
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
5
16
4
3225
25
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
066
Beranek Peter
SVK 46
1
5
16
5
2740
31
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
16
6
2345
38
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
16
7
2010
44
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
16
8
1720
50
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
16
9
1465
56
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
5
16
10
1235
63
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
16
11
1030
69
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
16
12
840
75
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
16
13
665
81
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
316
268
Petrík Radovan
SVK 66
1
5
16
14
505
88
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
16
15
94
311
15.08.20
Domaša
Lenivé kapre II
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
16
15
94
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 20
42
2
16
15
258
94
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
377
Kmeč Maximilián
SVK 18
41
2
16
11
528
69
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
2
16
12
452
75
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
397
Kohút Patrik
SVK 30
41
2
16
13
382
81
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
16
14
318
88
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
41
2
16
7
920
44
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
388
Magyar Jakub
SVK 1
31
2
16
8
804
50
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
398
Oplátka Branislav
SVK 595
41
2
16
9
702
56
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
16
10
610
63
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
16
1
2610
6
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
2
16
2
2008
13
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
2
16
3
1656
19
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
2
16
4
1406
25
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
622
Hruška Simon
SVK 12
41
2
16
5
1212
31
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
2
16
6
1054
38
111
29.08.20
Vd. Gabčíkovo
Pohár SNP
101
634
Patay Daniel
SVK 70
41
2
16
16
202
100
5041
19.01.20
Anzio (ITA)
Campionato invernale Anzio-Nettuno 2019-20
105
325
Alena Kunicová
SVK
2
3
16
6
1581
38
5000
27.12.19
Cadiz (ESP)
XVI NEW YEARS RACE
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
17
4
3647
24
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
172
Alicia Esteves
SVK 28657
22
8
18
11
2519
61
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
120
Vladimír Drengubiak
SVK 2867
1
8
18
6
4625
33
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
119
Patrik Drengubiak
SVK 2867
31
8
18
6
4625
33
5008
26.06.20
Velké Dářko (CZE)
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
8
18
11
2519
61
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
110
Brestovský Oliver
SVK 14
41
3
18
1
4068
6
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
229
Zimáni Ján
SVK 8
31
3
18
2
3165
11
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 1
32
3
18
3
2637
17
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
114
Mika Viktor
SVK 9
31
3
18
4
2262
22
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
111
Brestovský Alex
SVK 17
41
3
18
5
1971
28
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
215
Vozár Juraj
SVK 4
41
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
139
Ursíny Juraj
SVK 6
41
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
201
Lichvár Oliver
SVK 7
31
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 11
42
3
18
6
1458
33
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
255
Nemček Martin
SVK 2
41
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
217
Lichvár Adam
SVK 10
41
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
107
Kocanová Valéria
SVK 13
32
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
103
442
Sopúch Maximilián
SVK 18
41
3
18
10
892
56
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
136
Slosiar Leo
SVK 3
31
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
137
Slosiarová Magdaléna
SVK 5
42
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
106
181
Holák Adam
SVK 12
41
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 15
41
3
18
14
461
78
258
15.08.20
Liptovská Mara
7th Optimist No Limit Match Race
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 16
31
3
18
14
461
78
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
18
16
761
89
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
18
16
761
89
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
5
18
15
901
83
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
5
18
15
901
83
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
5
18
13
1212
72
5023
25.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
5
18
13
1212
72
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
19
1
6780
5
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
19
2
5275
11
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
19
3
4395
16
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
19
4
3770
21
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
5
19
5
3285
26
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
21
5
19
6
2890
32
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
19
7
2555
37
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
19
8
2265
42
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
19
9
2010
47
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
19
10
1780
53
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
19
11
1575
58
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
19
12
1385
63
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
19
13
1210
68
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
19
14
1050
74
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
269
Funk Peter
SVK 261
1
5
19
15
900
79
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
19
16
760
84
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
19
17
630
89
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
19
18
505
95
304
13.06.20
Domaša
Májová regata - preložené
316
010
Kubín Robert
SVK 92
1
5
19
19
100
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
19
1
6900
5
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
19
2
5395
11
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
166
Kubin Robert
SVK 2
21
5
19
3
4515
16
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
19
4
3890
21
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
312
029
Vrabeľ Zdeno
SVK 8
1
5
19
5
3405
26
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
326
002
Potucky Martin
SVK 241
1
5
19
6
3010
32
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
19
7
2675
37
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
19
8
2385
42
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
5
19
9
2130
47
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
19
10
1900
53
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
19
11
1690
58
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
082
Jas Jan
SVK 150
1
5
19
12
1505
63
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
19
13
1330
68
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
19
14
1170
74
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
19
15
1020
79
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
19
16
880
84
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
19
17
745
89
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
142
MiklerMikler Ľubomír
SVK 52
1
5
19
18
620
95
306
27.06.20
Domaša
Čerešnička
316
165
Gašpar Miroslav
SVK 12
31
5
19
19
505
100
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
31
6
19
7
3210
37
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Czirják Dániel
HUN 225
21
6
19
8
2862
42
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
31
6
19
9
2556
47
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
41
6
19
10
2280
53
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Kossovics Máté
HUN 401
31
6
19
1
8280
5
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
6
19
2
6474
11
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
103
432
Szitas Ondrej
SVK 18
21
6
19
3
5418
16
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Negyeliczky Brúnó
HUN 2004
21
6
19
4
4668
21
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Szabo Marcell
HUN 252
31
6
19
5
4086
26
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
136
Slosiar Leo
SVK 22
31
6
19
6
3612
32
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Luca Árendás
HUN 187
22
6
19
11
2028
58
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
6
19
12
1806
63
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
195
Valentinyová Sofia
SVK X
32
6
19
13
1596
68
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Jancsó Kristóf
HUN 173
41
6
19
14
1404
74
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
271
Zibrín Matúš
SVK 49
31
6
19
15
1224
79
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
101
618
Hrušková Sára
SVK T
22
6
19
16
1056
84
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
207
Jaš Jakub
SVK 128
31
6
19
17
894
89
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK L
32
6
19
18
744
95
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
223
258
Štefaničiaková Táňa
SVK O
42
6
19
19
606
100
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
hun
001
Országh Tibor
HUN 777
11
5
20
1
7010
5
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
hun
001
Forrai Csaba
HUN 31
11
5
20
2
5505
10
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
hun
001
Kunvari Sandor
HUN 5
11
5
20
3
4625
15
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
ger
001
Fuchs Valentín
GER 39
11
5
20
4
4000
20
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
20
5
3515
25
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
20
6
3120
30
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
5
20
7
2785
35
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
026
Podhorný Peter
SVK 40
1
5
20
8
2495
40
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
033
Berec Peter
SVK 77
1
5
20
9
2240
45
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
021
Reingraber Juraj
SVK 66
1
5
20
10
2010
50
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
5
20
11
1805
55
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
cze
001
Mynař Roman
CZE 47
11
5
20
12
1615
60
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
cze
001
Hyk Jan
CZE 134
11
5
20
13
1440
65
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
5
20
14
1280
70
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
025
Podhorná Gabriela
SVK 41
2
5
20
15
1130
75
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
037
Berecová Dana
SVK 71
2
5
20
16
990
80
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
022
Reingraber Matúš
SVK 58
31
5
20
17
860
85
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
006
Frkáň Peter
SVK 54
1
5
20
18
735
90
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
012
Polak Jakub
SVK 68
31
5
20
19
615
95
504
04.07.20
Hrabovo
Pretek RG 65 III.
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
20
20
505
100
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
3
21
1
4270
5
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
444
Nina Prokopcová
SVK 83
32
3
21
7
1734
33
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
441
Emma Sopuchová
SVK 13
32
3
21
8
1560
38
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
3
21
13
928
62
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
450
Róbert Strečanský
SVK 59
41
3
21
21
303
100
5006
20.06.20
Brnenská priehrada (CZE)
Krajský prebor (Veltrzni regata)
103
438
Ema Vargová
SVK 81
42
3
21
20
367
95
5009
04.07.20
Slezká Harta (CZE)
Bermuda CUP
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
21
1
4270
5
5009
04.07.20
Slezká Harta (CZE)
Bermuda CUP
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
3
21
13
928
62
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
316
166
Róbert Kubín
SVK 2
21
6
21
4
4927
19
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
21
1
6900
5
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
5
21
2
5395
10
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
21
3
4515
14
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
21
4
3890
19
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
312
029
Vrábel Zdenko
SVK 8
1
5
21
5
3405
24
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
21
6
3010
29
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
21
7
2675
33
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
066
Beranek Peter
SVK 46
1
5
21
8
2385
38
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
21
9
2130
43
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
5
21
10
1900
48
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
21
11
1690
52
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
21
12
1505
57
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
21
13
1330
62
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
142
Mikler Ľubomírubomír
SVK 52
1
5
21
14
1170
67
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
21
15
1020
71
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
21
16
880
76
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
21
17
745
81
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
5
21
18
620
86
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
5
21
19
90
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
157
Melniček Peter
SVK 100
21
5
21
19
505
90
302
01.08.20
Domaša
Pohár rektora TU Košice - preložené
316
021
Habina Ladislav
SVK 171
1
5
21
19
90
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
6
21
1
8538
5
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
6
21
2
6732
10
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
166
Kubin Robert
SVK 2
21
6
21
3
5676
14
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
6
21
4
4926
19
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
6
21
5
4344
24
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
6
21
6
3870
29
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
6
21
7
3468
33
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
hun
001
Utassy Lorand
HUN 71
1
6
21
8
3120
38
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
6
21
9
2814
43
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
6
21
10
2538
48
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
6
21
11
2292
52
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
6
21
12
2064
57
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
6
21
13
1854
62
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
021
Habina Ladislav
SVK 171
1
6
21
14
1662
67
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
6
21
15
1482
71
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
6
21
16
1314
76
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
6
21
17
1158
81
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
6
21
18
1008
86
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
6
21
19
864
90
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
6
21
20
732
95
303
08.08.20
Domaša
Supercup Slovensko - preložené
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
6
21
21
606
100
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
11
21
8
5721
38
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
11
21
2
12344
10
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
11
21
9
5159
43
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
21
12
2064
57
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
11
21
17
2120
81
6024
01.09.20
Sopot (POL)
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
11
21
19
1589
90
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
5
23
1
7315
4
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
23
2
5810
9
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
033
Berec Peter
SVK 77
1
5
23
3
4930
13
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
5
23
4
4305
17
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
23
5
3820
22
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
026
Podhorný Peter
SVK 40
1
5
23
6
3425
26
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
021
Reingraber Juraj
SVK 66
1
5
23
7
3090
30
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
036
Száraz Juraj
SVK 37
1
5
23
8
2800
35
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
032
Medveczky Tomáš
SVK 92
21
5
23
9
2540
39
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
025
Podhorná Gabriela
SVK 41
2
5
23
10
2315
43
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
cze
001
David František
CZE 45
11
5
23
11
2105
48
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
142
030
Petráš Ján
SVK 447
11
5
23
12
1920
52
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
022
Reingraber Matúš
SVK 58
31
5
23
13
1745
57
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
5
23
14
1585
61
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
037
Berecová Dana
SVK 71
2
5
23
15
1435
65
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
024
Šauša Ondrej
SVK 18
1
5
23
16
1295
70
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
041
Šauša Ján
SVK 17
1
5
23
17
1160
74
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
142
038
Fiedler Vladimír
SVK 45
11
5
23
18
1035
78
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
cze
001
Pikner Pavel
CZE 124
11
5
23
19
920
83
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
23
20
810
87
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
030
Medveczky Matej
SVK 82
21
5
23
21
705
91
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
031
Medveczky Daniel
SVK 65
31
5
23
22
600
96
503
13.05.20
Vivrat - Rohožník
Pretek RG 65 II
143
027
Liška Miroslav
SVK 49
1
5
23
23
505
100
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
103
432
Ondrej Szitas
SVK 18
21
8
23
3
7885
13
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
8
23
12
3068
52
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
8
23
7
4941
30
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
8
23
17
1858
74
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Jakub Graus
CZE 21
41
2
24
21
318
88
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Theo Temt
CZE 20
41
2
24
20
360
83
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Thimo Temt
CZE 19
41
2
24
19
404
79
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
239
006
Vlčák Jakub
SVK 18
31
2
24
18
452
75
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
239
003
Bača Samuel
SVK 17
31
2
24
17
502
71
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
365
Macháček Michal
SVK 16
31
2
24
16
554
67
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
106
181
Holák Adam
SVK 1
41
2
24
1
2962
4
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
103
451
Osuská Sára
SVK 2
42
2
24
2
2360
8
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
110
469
Kupec Matej
SVK 3
41
2
24
3
2008
13
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
356
Janček Leo
SVK 4
31
2
24
4
1758
17
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
357
Janček Teo
SVK 5
31
2
24
5
1564
21
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
358
Cisár Anton
SVK 6
31
2
24
6
1406
25
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
359
Čuleňová Karolína
SVK 7
42
2
24
7
1272
29
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Simona Vargova
CZE 8
42
2
24
8
1156
33
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
360
Kňaze Alžbeta Beáta
SVK 9
42
2
24
9
1054
38
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
361
Nina Schwarczova
SVK 10
42
2
24
10
962
42
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
110
474
Moravčík Lukáš
SVK 11
41
2
24
11
880
46
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Šarlota Tomčanyova
CZE 12
42
2
24
12
804
50
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
362
Danajka Alex
SVK 13
41
2
24
13
734
54
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
363
Schulte Marko
SVK 14
41
2
24
14
670
58
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
364
Čuleň Jakub
SVK 15
41
2
24
15
610
63
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
366
Kubik Viliam
SVK 22
41
2
24
22
278
92
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
205
367
Kubik Tomáš
SVK 23
41
2
24
23
238
96
2001
26.07.20
Slnava
Letný náborový tábor Piestany
cze
001
Luca Lušnák
CZE 24
41
2
24
24
202
100
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
379
Feriancová Marína
SVK 23
42
2
26
23
308
88
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Nina Záhorova
CZE 22
42
2
26
22
348
85
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Sara Záhorova
CZE 21
42
2
26
21
388
81
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
378
Quittner Jakub
SVK 20
41
2
26
20
430
77
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
377
Torok Lukáš
SVK 19
41
2
26
19
474
73
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
376
Drahoš Adam
SVK 18
41
2
26
18
522
69
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
375
Maceja Šimon Ján
SVK 17
41
2
26
17
572
65
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
106
181
Holák Adam
SVK 1
41
2
26
1
3032
4
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
368
Mečiarová Rebeka
SVK 2
42
2
26
2
2430
8
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
369
Erdossy Anna
SVK 3
42
2
26
3
2078
12
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
370
Erdossy Ondrej
SVK 4
41
2
26
4
1828
15
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Patrik Ninčák
CZE 5
41
2
26
5
1634
19
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Adrian Ninčák
CZE 6
41
2
26
6
1476
23
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Max Cardozo
CZE 7
41
2
26
7
1342
27
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Jindrich Malatinsky
CZE 8
41
2
26
8
1226
31
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Ondrej Malatinský
CZE 9
41
2
26
9
1124
35
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
371
Dinka Matúš
SVK 10
41
2
26
10
1032
38
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Rebeka Šteflova
CZE 11
42
2
26
11
950
42
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Zina Šteflova
CZE 12
42
2
26
12
874
46
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
372
Horák Hogo
SVK 13
41
2
26
13
804
50
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
373
Šesták Krištof
SVK 14
41
2
26
14
740
54
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
374
Šestáková Tereza
SVK 15
42
2
26
15
680
58
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
103
454
Kopcová Katarína
SVK 16
42
2
26
16
624
62
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
380
Ferianec Samuel
SVK 24
41
2
26
24
272
92
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
cze
001
Adam Horhammer
CZE 25
41
2
26
25
219
96
2002
16.08.00
Senec
Letný náborový tábor Senec
205
381
Vlasák Andrej
SVK 26
41
2
26
25
219
96
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
10
27
19
2536
70
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
10
27
19
2536
70
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
10
27
20
2313
74
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
10
27
20
2313
74
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
31
10
27
23
1706
85
6043
27.08.20
Lipno (CZE)
M ČR - Europa cup
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
10
27
23
1706
85
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
165
Gašpar Miroslav
SVK 71
31
7
27
21
1470
78
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
7
27
22
1330
81
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
7
27
23
1197
85
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
7
27
24
1064
89
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
268
Petrík Radovan
SVK 66
1
7
27
25
938
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
106
Kučinský Štefan
SVK 14
11
7
27
26
819
96
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
274
Lipták Samuel
SVK 48
11
7
27
27
707
100
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
7
27
1
10724
4
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Kamenský Radim
CZE 110
1
7
27
2
8617
7
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
7
27
3
7385
11
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
7
27
4
6510
15
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
166
Kubín Róbert
SVK 2
1
7
27
5
5831
19
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
7
27
6
5278
22
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
7
27
7
4809
26
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
312
029
Vrabel Zdenko
SVK 8
1
7
27
8
4403
30
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
7
27
9
4046
33
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
7
27
10
3724
37
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
7
27
11
3437
41
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
7
27
12
3171
44
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Kamenský Pavel
CZE 113
1
7
27
13
2926
48
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
7
27
14
2702
52
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
7
27
15
2492
56
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
22
7
27
16
2296
59
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
7
27
17
2114
63
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
7
27
18
1939
67
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
7
27
19
1778
70
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
7
27
20
1617
74
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
28
3
5275
11
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
28
4
4650
14
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
28
5
4165
18
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
5
28
6
3770
21
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
28
7
3435
25
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
5
28
8
3145
29
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
5
28
9
2890
32
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
28
10
2660
36
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 0
41
5
28
11
2455
39
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
5
28
12
2265
43
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
28
13
2090
46
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
28
14
1930
50
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
28
15
1780
54
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
28
16
1640
57
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
28
17
1510
61
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
5
28
18
1385
64
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
28
19
1270
68
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
217
LICHVÁR ADAM
SVK 27
41
5
28
20
1155
71
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
215
Vozár Juraj
SVK 9191
41
5
28
21
1050
75
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
5
28
22
950
79
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
5
28
23
855
82
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
28
24
760
86
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 12
42
5
28
25
670
89
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 705
31
5
28
26
585
93
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
28
1
7660
4
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
5
28
2
6155
7
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
28
27
96
252
06.06.20
Liptovská Mara
Júnová regata
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
5
28
27
505
96
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
101
622
Simon Hruška
SVK 12
41
6
28
17
1906
61
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
28
1
9289
4
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
6
28
9
3563
32
5019
07.08.20
Olešná (CZE)
Interpohár 2020 Olešná
103
438
Ema Vargová
SVK 81
42
6
28
27
701
96
5025
05.09.20
Puck (POL)
Przygotowanie do Mistrzostw Polski - Puchar Polski
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
28
10
2741
36
5034
31.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
103
432
Ondrej Szitás
SVK 27
21
4
29
16
1437
55
5034
31.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
103
428
Jakub Pribylka
SVK 44
31
4
29
18
1233
62
5034
31.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 20
21
4
29
14
1669
48
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
8
30
1
12625
3
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
8
30
8
5400
27
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
022
Hesko Marcel
SVK 4
1
8
30
9
4991
30
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
30
6
6400
20
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
8
30
16
2992
53
6047
27.08.20
Nové Mlyny (CZE)
M ČR Raceboard - preložené
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
8
30
19
2395
63
5002
30.05.20
Plumlov (CZE)
BLEDEMODRA STUHA PLUMLOVA
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
31
5
2680
16
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
33
1
7960
3
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
33
2
6455
6
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
33
3
5575
9
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
33
4
4950
12
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Bělunková Tatiana
CZE 833
42
5
33
5
4465
15
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
33
6
4070
18
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
5
33
7
3735
21
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
33
8
3445
24
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
5
33
9
3190
27
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
5
33
10
2960
30
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Hejnová Karolína
CZE 318
32
5
33
11
2755
33
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
5
33
12
2565
36
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
33
13
2390
39
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
5
33
14
2230
42
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
33
15
2080
45
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
33
16
1940
48
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
5
33
17
1810
52
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
5
33
18
1685
55
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
5
33
19
1570
58
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
33
20
1455
61
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
33
21
1350
64
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
474
Moravčík Lukáš
SVK 888
41
5
33
22
1250
67
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
5
33
23
1155
70
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
106
181
Holák Adam
SVK 147
41
5
33
24
1060
73
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
473
Siebertová Hanka
SVK 999
32
5
33
25
970
76
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
5
33
26
885
79
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
33
27
805
82
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
469
Kupec Matej
SVK 917
41
5
33
28
725
85
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
631
Skuráková Olívia
SVK 12
42
5
33
29
650
88
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
33
30
575
91
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
110
470
Pálka David
SVK 918
41
5
33
31
505
94
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
cze
001
Štafa Patrick
CZE 828
41
5
33
32
97
150
13.06.20
Slnava
Balnea cup - preložené COVID-19
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
33
32
97
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
6
33
4
6105
12
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
6
33
5
5523
15
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
6
33
11
3469
33
6026
11.07.20
Balatonaliga (HUN)
Supercup Hungary - preložené
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
6
33
13
3033
39
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
8
33
2
10548
6
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
8
33
5
7364
15
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
8
33
6
6731
18
5021
20.08.20
Balatonaliga (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
103
428
Jakub Pribylka
SVK 49
31
8
33
12
4323
36
5033
28.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
5
34
9
3391
26
5033
28.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
5
34
25
1173
74
5033
28.10.20
Torbole (ITA)
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
5
34
22
1450
65
5020
15.08.20
Sopot (POL)
Puchar Prezydenta Sopotu
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
5
36
5
4792
14
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
337
Bachratá Júlia
SVK 12
32
2
38
36
225
95
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
392
West Maximilián
SVK 30
41
2
38
35
274
92
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
622
Hruška Simon
SVK 12x
41
2
38
23
638
61
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
2
38
24
602
63
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
38
25
566
66
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
2
38
26
532
68
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
438
Vargová Ema
SVK 81x
42
2
38
27
498
71
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
377
Kmeč Maximilián
SVK 1
41
2
38
28
468
74
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
391
Laca Lukáš
SVK 81
41
2
38
29
436
76
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
2
38
5
1964
13
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
2
38
6
1806
16
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
2
38
7
1672
18
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
2
38
8
1556
21
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
2
38
9
1454
24
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
2
38
10
1362
26
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
2
38
11
1278
29
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
2
38
12
1204
32
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
2
38
13
1134
34
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
38
14
1070
37
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Zajíček Teo
CZE 421
31
2
38
15
1010
39
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
2
38
1
3362
3
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
2
38
2
2760
5
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
2
38
3
2408
8
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
2
38
4
2158
11
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 841
41
2
38
36
225
95
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 565
42
2
38
36
225
95
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
38
30
408
79
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
2
38
31
378
82
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
110
470
Pálka David
SVK 917
41
2
38
32
352
84
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
2
38
33
324
87
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
105
388
Magyar Jakub
SVK 20
31
2
38
34
298
89
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
2
38
16
954
42
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
2
38
17
900
45
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
38
18
852
47
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Piňos Jindřich
CZE 289
41
2
38
19
804
50
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
2
38
20
760
53
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
2
38
21
718
55
109
27.06.20
Vd. Gabčíkovo
Dunaj regata
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
2
38
22
676
58
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
103
432
Ondrej Szitas
SVK 18
21
6
38
4
6472
11
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
6
38
1
10085
3
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
6
38
10
4085
26
6018
04.07.20
Nové Mlyny (CZE)
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
6
38
18
2553
47
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
39
12
3010
31
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 1
42
5
39
34
745
87
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
634
Patay Daniel
SVK 70
41
5
39
35
685
90
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
5
39
36
620
92
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
41
5
39
37
565
95
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
397
Kohút Patrik
SVK 20
41
5
39
38
505
97
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
5
39
39
100
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
39
27
1245
69
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
5
39
28
1170
72
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
436
Hešková Karolína
SVK SMR26
42
5
39
29
1090
74
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
383
Vojs Martin
SVK 181
41
5
39
30
1020
77
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
39
31
945
79
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
470
Pálka David
SVK 999
41
5
39
32
880
82
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
5
39
33
810
85
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
39
25
1415
64
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 18
41
5
39
26
1330
67
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
5
39
24
1505
62
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
5
39
22
1690
56
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
39
13
2835
33
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
39
14
2675
36
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
39
1
8405
3
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
39
2
6900
5
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
5
39
3
6020
8
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
39
4
5395
10
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
5
39
5
4910
13
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
39
6
4515
15
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
5
39
7
4180
18
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
5
39
8
3890
21
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
39
9
3635
23
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
5
39
10
3405
26
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
5
39
11
3195
28
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
5
39
23
1595
59
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
41
5
39
15
2525
38
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
5
39
16
2385
41
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
39
17
2250
44
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
5
39
18
2130
46
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
5
39
19
2010
49
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
39
20
1900
51
113
19.09.20
Vd. Gabčíkovo
Jesenná regeta
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
5
39
21
1795
54
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
255
Nemček Martin
SVK 8
41
6
41
39
606
95
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
256
Esteves Enzo
SVK enzo
41
6
41
39
95
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
6
41
36
816
88
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
391
Laca Lukáš
SVK 7
41
6
41
37
744
90
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
41
6
41
38
672
93
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 4
42
6
41
39
95
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
249
Rusnáková Timea
SVK 505
32
6
41
34
966
83
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
383
Vojs Martin
SVK 6
41
6
41
35
888
85
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 580
32
6
41
26
1662
63
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
6
41
27
1566
66
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
6
41
28
1470
68
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
6
41
29
1380
71
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
6
41
30
1290
73
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
6
41
31
1206
76
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
124
Marko Martin
SVK 2
41
6
41
32
1122
78
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
139
Ursíny Juraj
SVK 986
41
6
41
33
1044
80
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
6
41
24
1872
59
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
SZKLARSKA Julia
POL 1899
42
6
41
25
1764
61
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
6
41
1
10152
2
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Přikryl Jeremias
CZE 769
31
6
41
2
8346
5
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
6
41
3
7290
7
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
41
4
6540
10
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
6
41
5
5958
12
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
6
41
6
5484
15
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
6
41
7
5082
17
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Kováč Richard
CZE 810
41
6
41
8
4734
20
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 38
32
6
41
9
4428
22
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Zahornacký Jan
CZE 848
31
6
41
10
4152
24
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
6
41
11
3906
27
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
6
41
12
3678
29
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
6
41
13
3468
32
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
6
41
14
3276
34
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
cze
001
Kováč Vladimír
CZE 772
41
6
41
15
3096
37
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
6
41
16
2928
39
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
6
41
17
2772
41
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
URBAŃSKA Wiktoria
POL 830
42
6
41
18
2622
44
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
6
41
19
2478
46
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
pol
001
SZPAK Martyna
POL 888
42
6
41
20
2346
49
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
6
41
21
2220
51
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
6
41
22
2100
54
256
01.08.20
Liptovská Mara
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
6
41
23
1980
56
5016
24.07.20
Puck (POL)
Puchar Puckiego Klubu Żeglarskiego NA FALI 2020
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
42
20
2116
48
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
5
44
12
3326
27
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
5
44
17
2570
39
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
223
136
Leo Slosiar
SVK 22
31
5
44
40
712
91
5001
25.02.20
Cadiz (ESP)
XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
31
5
44
36
941
82
5030
18.09.20
Rewa (POL)
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w klasie Formuła Foil Racing
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
45
28
2456
62
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
41
7
46
38
1218
83
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
7
46
39
1141
85
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
7
46
40
1064
87
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 1
41
7
46
41
987
89
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
013
Nina Sophia Whitehead
SVK 33
42
7
46
42
917
91
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
200
Vaľová Ella
SVK 2
42
7
46
43
777
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 3
42
7
46
43
777
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
301
202
Ježko Simon
SVK x
41
7
46
43
777
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
7
46
43
93
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
7
46
1
12278
2
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
7
46
2
10171
4
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
7
46
3
8939
7
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
7
46
4
8064
9
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
41
7
46
5
7385
11
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
111
Brestovský Alex
SVK 1111
41
7
46
6
6832
13
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
7
46
7
6363
15
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Bělunková Tatiana
CZE 833
42
7
46
8
5957
17
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
7
46
9
5600
20
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
cze
001
Hejnová Karolína
CZE 318
32
7
46
10
5278
22
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
7
46
11
4991
24
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
7
46
12
4725
26
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
7
46
13
4480
28
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 500
42
7
46
14
4256
30
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
42
7
46
15
4046
33
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
7
46
16
3850
35
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
7
46
17
3668
37
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
41
7
46
18
3493
39
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
229
Zimáni Ján
SVK 13142
31
7
46
19
3325
41
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
7
46
20
3171
43
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
41
7
46
21
3024
46
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
424
Meliš Marek
SVK 768
41
7
46
22
2884
48
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
7
46
23
2744
50
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
470
Pálka David
SVK 999
41
7
46
24
2618
52
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
7
46
25
2492
54
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
7
46
26
2373
57
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
7
46
27
2261
59
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
7
46
28
2149
61
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
7
46
29
2044
63
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
006
Vlčák Jakub
SVK 700
31
7
46
30
1939
65
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
7
46
31
1841
67
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 30
42
7
46
32
1743
70
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
7
46
33
1652
72
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
239
012
Caspar John Whitehead
SVK 171
31
7
46
34
1561
74
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
7
46
35
1470
76
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
110
469
Kupec Matej
SVK SVK 91
41
7
46
36
1386
78
313
12.09.20
Domaša
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
7
46
37
1302
80
5017
07.08.20
jez. Siecino (POL)
Mistrzostwa PSKO do lat 11
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
49
10
2374
20
5039
15.08.20
Glebinow (POL)
Puchar Nysy
232
004
Kristína Kaňuková
SVK 919
42
3
49
6
3039
12
5039
15.08.20
Glebinow (POL)
Puchar Nysy
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
3
49
17
1682
35
5031
09.10.20
Tarnobrzeg (POL)
VII – Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
51
6
6183
12
5005
20.06.20
Siewierz (POL)
Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
52
4
3645
8
5029
26.09.20
Jezioro Zegrzyńskie (POL)
Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
6
59
2
9425
3
5029
26.09.20
Jezioro Zegrzyńskie (POL)
Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 30
32
6
59
35
1967
59
5012
11.07.20
Velké Dářko (AUS)
Zavod mladych nadeji
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
4
61
4
5137
7
5012
11.07.20
Velké Dářko (AUS)
Zavod mladych nadeji
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
4
61
22
2176
36
5012
11.07.20
Velké Dářko (AUS)
Zavod mladych nadeji
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
4
61
32
1525
52
5028
26.09.20
Krakow (POL)
XXI. Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
62
12
2443
19
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
101
622
Simon Hruška
SVK 12
41
6
74
33
2710
45
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
6
74
2
10015
3
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
74
8
6403
11
6048
05.09.20
Zarzecze (POL)
Interpohar - Puchar Beskydow
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
6
74
12
5346
16
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
78
13
5275
17
5018
15.08.20
Lipno - Černá v Pošumaví
Marmelada
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
6
78
63
1163
81
5027
22.08.20
Nové Mlýny (CZE)
Modrý hrozen
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
6
80
62
1270
78
5032
12.08.20
Balaton (HUN)
Svert Kupa 2020
142
014
Attila Bartalos
HUN-4
1
5
83
5
6606
6
5004
06.06.20
Pavlov - Nove Mlyny (CZE)
Pavlovska regata
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
90
23
4161
26
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
6
98
26
4064
27
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
6
98
26
4064
27
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
223
055
Machovec Jakub
SVK 517
21
6
98
26
4064
27
6064
30.07.20
Balatonfured
Kek Szlag 2020
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
6
98
26
4064
27
5024
21.08.20
Silvaplana (SUI)
iQFoil European CHAMPIONSHIPS
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
11
102
84
2039
82
5015
18.07.20
Velké Dářko (CZE)
Bambusova regata
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
107
8
7364
7
5015
18.07.20
Velké Dářko (CZE)
Bambusova regata
223
228
Zuzana Zimáni
SVK 500
42
6
107
57
2247
53
5015
18.07.20
Velké Dářko (CZE)
Bambusova regata
101
622
Simon Hruška
SMR 12
41
6
107
74
1567
69
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
107
Valéria Kocanová
SVK 905
32
11
113
78
2882
69
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
11
113
89
2252
79
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
11
113
93
2042
82
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
103
444
Nina Prokopcová
SVK 83
32
11
113
104
1507
92
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
138
Zuzana Ursínyová
SVK 803
32
11
113
112
1153
99
5035
19.10.20
Campione del Garda (ITA)
iQFoil INTERNATIONAL GAMES
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
7
118
88
1599
75
5022
17.08.20
Silvaplana (AUS)
2020 FORMULA FOIL WORLD CHAMPIONSHIP
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
14
133
92
3655
69
5010
06.07.20
Balatonfoldvar (HUN)
XI. Csoki Kupa 2020
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
135
27
4800
20
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
8
143
10
10051
7
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
8
143
20
7642
14
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
8
143
37
5505
26
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
8
143
46
4749
32
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
41
8
143
80
2826
56
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
8
143
84
2656
59
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
103
444
Prokopcová Nina
SVK 83
32
8
143
90
2417
63
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
8
143
115
1565
80
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
8
143
129
1166
90
6065
22.08.20
Balatonfured (HUN)
Majstrovstvá Madarska
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
8
143
141
857
99
5011
27.06.20
Izola (AUS)
Pokal Burje 2020
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
7
145
32
5301
22
5011
27.06.20
Izola (AUS)
Pokal Burje 2020
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
41
7
145
52
3825
36
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
41
11
156
72
4805
46
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
41
11
156
155
1142
99
6027
18.10.20
Portoroz (SLO)
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
223
111
Alex Brestovský
SVK 111
41
11
156
156
1111
100
5003
19.12.19
Mellieha Baz, Malta (MLT)
2019 Mapfre Middlesea Euromed Regatta
103
441
Emma Maria Sopúchová
SVK 13
32
7
172
162
889
94