Prehľad výsledkov v jednotlivých pretekoch v roku 2021
ČTK
Dátum
Miesto
Názov preteku
Klub
Číslo
Meno
Plachta
Kat.
Koe.
P.l.
Por.
L.body
%
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
202
118
Rolík Michal
ITA 56420
31
0
2
1
50
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
0
2
2
100
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
103
444
Prokopcová Nina
SVK 53979
22
0
2
2
100
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
202
066
Rolík Rastislav
ITA 56420
1
0
2
1
50
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
0
35
30
86
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
0
35
31
89
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
239
011
Rusnák Oliver
SVK 986
31
0
35
32
91
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
0
35
33
94
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
239
014
Pečarka Viliam
SVK 176678
21
0
6
1
17
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
0
6
2
33
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 180759
22
0
6
3
50
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 185647
21
0
6
4
67
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
317
037
Kincel Peter
SVK 203838
1
0
6
5
83
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
0
6
6
100
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
256
Esteves Enzo
SVK 2
51
0
35
1
3
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
191
Gemzická Melisa
SVK 4
42
0
35
2
6
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
0
35
3
9
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
0
35
4
11
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
0
35
5
14
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
0
35
6
17
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
0
35
7
20
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
0
35
8
23
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
0
35
9
26
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
0
35
10
29
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
0
35
11
31
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
0
35
12
34
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
383
Vojs Martin
SVK 181
31
0
35
13
37
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
239
015
Pečarková Miriam
SVK 244
32
0
35
14
40
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
0
35
15
43
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
0
35
16
46
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 331
42
0
35
17
49
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
0
35
18
51
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
0
35
19
54
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
0
35
20
57
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
0
35
21
60
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
0
35
22
63
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
0
35
23
66
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
0
35
24
69
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
0
35
25
71
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
0
35
26
74
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
0
35
27
77
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 848
31
0
35
28
80
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
0
35
29
83
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
202
118
Rolík Michal
SVK 2207
31
0
35
34
97
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
0
35
35
100
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
108
Kocanová Barbora
SVK 1327
22
0
3
1
33
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 1327
22
0
3
1
33
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
111
Brestovský Alex
SVK 1369
31
0
3
2
67
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
229
Zimáni Ján
SVK 1369
31
0
3
2
67
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
0
3
3
100
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
0
3
3
100
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
0
1
1
100
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
1
3
2
277
67
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
223
136
Slosiar Leo
SVK 12
21
1
4
1
578
25
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
1
4
2
277
50
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 15
32
1
4
3
101
75
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
1
4
4
100
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
1
3
1
578
33
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
21
1
3
3
101
100
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
1
3
1
578
33
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
1
3
2
277
67
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
21
1
3
3
101
100
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
1
3
3
101
100
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
003
Max Radovan
SVK GLORY
1
1
3
2
277
67
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
100
Maxová Mária ml.
SVK GLORY
22
1
3
2
277
67
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
040
Klein Richard
SVK BIANCA
1
1
3
1
578
33
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
103
362
Meliš Patrik
SVK 164429
11
1
3
1
578
33
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 207187
12
1
3
2
277
67
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
1
3
3
101
100
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
213
097
Benceková Sona
SVK 185647
22
1
3
1
578
33
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
pol
001
Urbańska Wiktoria
POL 160785
32
1
3
2
277
67
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
213
157
Mokošáková Lenka
SVK 203248
2
1
3
3
101
100
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
1
3
1
578
33
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
1
3
2
277
67
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
1
3
3
101
100
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
397
Kohút Patrik
SVK 30
31
1
3
1
578
33
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
1
3
2
277
67
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
383
Vojs Martin
SVK 0 Vojs
31
1
3
3
101
100
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
hun
001
Csaba Forrai
HUN 31
1
1
19
1
1380
5
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
hun
001
Imre Molnár
HUN 19
1
1
19
2
1079
11
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
hun
001
Tibor Országh
HUN 777
1
1
19
3
903
16
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
hun
001
Sándor Kunváry
HUN 05
1
1
19
4
778
21
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
1
19
5
681
26
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
hun
001
Máté Molnár
HUN 09
21
1
19
6
602
32
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
1
19
7
535
37
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
1
19
8
477
42
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
142
030
Petráš Ján
SVK 447
1
1
19
9
426
47
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
1
19
10
380
53
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
1
19
11
338
58
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
044
Kováč Peter
SVK 76
1
1
19
12
301
63
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
1
19
13
266
68
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
045
Ornth Jozef
SVK 86
1
1
19
14
234
74
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
046
Ferdinand Zoltan
SVK 03
1
1
19
15
204
79
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
050
Putnoky Jakub
SVK 05
41
1
19
16
176
84
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
012
Polak Jakub
SVK 116
21
1
19
17
149
89
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
143
049
Citara Andrej
SVK 186
41
1
19
18
124
95
503
03.07.21
Kosice
Slovensky pohár III - RG65
hun
001
Monika Böcskei
HUN 16
2
1
19
19
101
100
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
624
Holák Matúš
SVK 4
31
1
3
3
101
100
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
629
Dobrovodská Miriam
SVK 50766
2
1
3
3
101
100
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 3
42
1
3
1
578
33
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
106
181
Holák Adam
SVK 3
41
1
3
1
578
33
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 5
32
1
3
2
277
67
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
614
Blechta Tomáš
SVK 5
31
1
3
2
277
67
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
110
458
Siebert Peter
SVK 4
31
1
3
3
101
100
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
202
118
Rolík Michal
SVK 56420
31
1
3
1
578
33
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
652
Wye Olivia
SVK 56420
32
1
3
1
578
33
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
202
066
Rolík Rastislav
SVK 7
1
1
3
2
277
67
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
645
Hruša Peter
SVK 7
1
1
3
2
277
67
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
625
Griač Jozef
SVK 50766
1
1
3
3
101
100
6073
17.10.21
Atlantik
Preplavba Tenerife (Marina Santa Cruz)- Capo verde (marina Mindelo)- 1000 Nm
326
039
Strapáčová Petra
1
2
1
1
1
4621
100
6074
03.11.21
Atlantik
Preplavba Capo verde (marina Mindelo)- Recife v Brazilii - 1700 Nm
326
039
Strapáčová Petra
1
2
1
1
1
7856
100
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
2
19
17
298
89
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 535
42
2
19
15
408
79
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
19
16
352
84
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
19
13
532
68
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
2
19
14
468
74
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
2
19
9
852
47
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
2
19
10
760
53
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
19
11
676
58
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
2
19
12
602
63
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
31
2
19
8
954
42
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
2
19
6
1204
32
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
2
19
7
1070
37
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
2
19
1
2760
5
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
2
19
2
2158
11
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
19
3
1806
16
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
31
2
19
4
1556
21
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
2
19
5
1362
26
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
2
19
18
248
95
102
27.03.21
Senec
Prvy vietor
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
2
19
19
202
100
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
2
13
7
740
54
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
2
13
8
624
62
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
2
13
9
522
69
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
2
13
10
430
77
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
2
13
11
348
85
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
2
13
1
2430
8
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
2
13
2
1828
15
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
2
13
3
1476
23
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
2
13
4
1226
31
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
2
13
5
1032
38
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
2
13
1
2430
8
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
2
13
2
1828
15
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
2
13
3
1476
23
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
2
13
4
1226
31
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
2
13
5
1032
38
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
2
13
6
874
46
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
2
13
7
740
54
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
2
13
8
624
62
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
2
13
9
522
69
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
2
13
10
430
77
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
2
13
11
348
85
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
2
13
12
272
92
301
08.05.21
Domaša
Ľadoví muži - preložené COVID-19 - Nový termín !
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
2
13
13
202
100
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
239
011
Rusnák Oliver
SVK 986
31
2
13
13
202
100
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
239
006
Vlčák Jakub
SVK 171
31
2
13
12
272
92
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
2
13
6
874
46
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
2
4
1
1406
25
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
2
4
2
804
50
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
2
4
3
452
75
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
2
4
4
202
100
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
9
1
2110
11
204
03.07.21
Orava
Prázdninový vietor
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
2
5
1
1600
20
204
03.07.21
Orava
Prázdninový vietor
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 74
42
2
5
2
998
40
204
03.07.21
Orava
Prázdninový vietor
213
125
Benčeková Diana
SVK x
42
2
5
3
646
60
204
03.07.21
Orava
Prázdninový vietor
213
156
Polťáková Barbora
SVK NULL
42
2
5
4
396
80
204
03.07.21
Orava
Prázdninový vietor
213
153
Krasňan Róbert
SVK =
41
2
5
5
202
100
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
435
Urban Jozef
SVK 2
1
2
11
1
2284
9
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
463
Fiantoková Mária
SVK 2
2
2
11
1
2284
9
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
353
Kollárik Matej
SVK 4
1
2
11
2
1682
18
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 4
1
2
11
2
1682
18
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
485
Jančár Andrej
SVK 4
1
2
11
2
1682
18
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
419
Kováč Martin
SVK 11
1
2
11
3
1330
27
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
245
Graus Jozef
SVK 11
1
2
11
3
1330
27
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
120
Psalman Miloslav
SVK 1
1
2
11
4
1080
36
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
434
Današová Martina
SVK 1
2
2
11
4
1080
36
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
395
Matuška Ján
SVK 7
1
2
11
5
886
45
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
468
Macejka Ľubomír
SVK 7
1
2
11
5
886
45
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
212
Kollárik Igor
SVK 5
1
2
11
6
728
55
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
489
Kizek Tomáš
SVK 5
1
2
11
6
728
55
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
484
Ilenčík Tomáš
SVK 9
1
2
11
7
594
64
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
494
Rehák Tomáš
SVK 9
1
2
11
7
594
64
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
493
Ilenčík Jakub
SVK 9
51
2
11
7
594
64
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
013
Vitko Juraj
SVK 3
1
2
11
8
478
73
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
460
Konařík Luděk
SVK 3
1
2
11
8
478
73
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 6
1
2
11
9
287
82
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
481
Varga Marcela
SVK 6
1
2
11
9
287
82
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 8
1
2
11
9
287
82
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 8
2
2
11
9
287
82
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
009
Nosko Ľubomír
SVK 10
1
2
11
9
287
82
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 10
1
2
11
9
287
82
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
470
Pálka David
SVK 999
41
2
6
1
1758
17
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
496
Koprda Viktor
SVK 918
31
2
6
2
1156
33
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
469
Kupec Matej
SVK 917
41
2
6
3
804
50
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
493
Ilenčík Jakub
SVK 499
51
2
6
4
554
67
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
498
Belica Timotej
SVK 1365
31
2
6
5
360
83
155
12.06.21
Sĺňava
FUN Regata
110
497
Škultéty Ondrej
SVK 8
51
2
6
6
202
100
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
262
Bernadič Oliver
SVK 2
51
2
12
1
2284
8
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
247
Novák Alexander
SVK 12
31
2
12
2
1682
17
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
256
Esteves Enzo
SVK 11
51
2
12
3
1330
25
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
105
424
Pašúthová Viktorka
SVK 7
52
2
12
4
1080
33
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
266
Miškovič Matej
SVK 6
51
2
12
5
886
42
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
252
Vyoral Damián
SVK 8
51
2
12
6
728
50
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
207
222
Ábelová Nela
SVK 10
52
2
12
7
594
58
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
265
Trusková Anna
SVK 5
52
2
12
8
478
67
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
264
Vojčík Hugo
SVK 4
41
2
12
9
376
75
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
263
Venger Michal
SVK 3
51
2
12
10
284
83
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
261
Šrol Ivan
SVK 1
51
2
12
11
202
92
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
250
Malinovská Nataša
SVK 9
52
2
12
12
100
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 2
22
2
4
1
1406
25
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
105
421
Marko Martin
SVK 4
31
2
4
2
804
50
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
105
420
Marková Barbora
SVK 3
32
2
4
3
452
75
2001
05.07.21
Liptovská Mars
Letný tábor jachtingu Liptovská Mara
223
218
Novák Tobias
SVK 1
31
2
4
4
202
100
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
634
Patay Daniel
SVK 88
51
2
9
2
1508
22
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
9
3
1156
33
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
648
Hrušová Gréta
SVK 52
52
2
9
4
906
44
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
614
Blechta Tomáš
SVK 1065
31
2
9
5
712
56
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
649
Flesarová Karolína
SVK 1000
42
2
9
6
554
67
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
636
Urban Max
SVK 118
41
2
9
7
420
78
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
647
Hrušová Dorota
SVK 12
52
2
9
8
304
89
118
10.07.21
Senec
Krstná regata
101
640
Macháček Samo
SVK 992
51
2
9
9
202
100
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
215
172
Kubiňák Dušan
SVK PRVÁ
1
2
5
5
202
100
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
215
023
Hlavsa Ján
SVK XENA
1
2
5
1
1600
20
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
177
Esteves André
SVK XENA
1
2
5
1
1600
20
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 75
1
2
5
2
998
40
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 75
31
2
5
2
998
40
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
172
Esteves Alicia
SVK 75
22
2
5
2
998
40
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
2
5
3
646
60
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
2
5
3
646
60
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
2
5
3
646
60
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK LG500
1
2
5
4
396
80
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
223
049
Abonyi Peter
SVK LG500
1
2
5
4
396
80
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
215
177
Kubiňák Radovan
SVK PRVÁ
1
2
5
5
202
100
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
215
003
Ružička Pavel
SVK PRVÁ
1
2
5
5
202
100
256
17.07.21
Liptovská Mara
Fiving Cup - PLM
215
216
Kubiňáková Jana
SVK PRVÁ
2
2
5
5
202
100
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 3
21
2
10
1
2110
10
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
229
Zimáni Ján
SVK 10
31
2
10
2
1508
20
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1
31
2
10
3
1156
30
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
116
Miškov Alexander
SVK 6
21
2
10
4
724
40
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
111
Brestovský Alex
SVK 8
31
2
10
4
724
40
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
114
Mika Viktor
SVK 2
31
2
10
4
724
40
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
096
Pačinová Michaela
SVK 4
22
2
10
7
309
70
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
133
Zupka Šimon
SVK 9
1
2
10
7
309
70
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 7
31
2
10
7
309
70
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
172
Esteves Alicia
SVK 5
22
2
10
10
100
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
004
Brestovský Matej
SVK 1
1
2
11
1
2202
9
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
081
Mrázová Andrea
SVK 10
2
2
11
2
1600
18
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
020
Brestovská Zuzana
SVK 5
2
2
11
3
1248
27
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
106
168
Holáková Zuzana
SVK 3
2
2
11
4
816
36
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
105
156
Bachratá Barbora
SVK 11
2
2
11
4
816
36
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
177
Esteves André
SVK 9
1
2
11
4
816
36
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
222
Lichvárová Petra
SVK 2
2
2
11
7
401
64
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
173
Slosiarová Danka
SVK 6
2
2
11
7
401
64
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
003
Brestovský Adam
SVK 4
1
2
11
7
401
64
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
130
Mika Marián
SVK 7
1
2
11
10
202
91
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
006
Brestovská Andrea
SVK 8
2
2
11
11
100
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
103
188
Varga Ján
SVK 14
1
2
17
1
2494
6
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
267
Štefaničiaková Eva
SVK 3
2
2
17
2
1892
12
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
215
131
Babjak Marián
SVK 12
1
2
17
3
1540
18
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
221
Lichvár Ján
SVK 7
1
2
17
4
1290
24
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
260
Vozár Juraj
SVK 16
1
2
17
5
882
29
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
159
Slosiar Ladislav
SVK 11
1
2
17
5
882
29
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 13
1
2
17
5
882
29
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
176
Esteves Linda
SVK 4
2
2
17
5
882
29
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
101
307
Holák Martin
SVK 6
1
2
17
9
357
53
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
268
Štefaničiak Andrej
SVK 10
1
2
17
9
357
53
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
158
Ursíny Michal
SVK 5
1
2
17
9
257
53
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
224
Bartánusová Adriana
SVK 9
2
2
17
9
357
53
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
210
Miškov Roman
SVK 15
1
2
17
13
266
76
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
223
Bartánus Boris
SVK 1
1
2
17
14
202
82
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
259
Zimáni Ján
SVK 8
1
2
17
15
88
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
134
Hropko Fero
SVK 17
1
2
17
15
88
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
318
027
Kršák Branislav
SVK 341
1
2
4
2
804
50
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
301
169
Cerva Lukáš
SVK 401
1
2
4
3
452
75
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
327
011
Čunderlík Ján
SVK 323
1
2
4
1
1406
25
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
327
029
Vaľo Dominik
SVK 323
1
2
4
1
1406
25
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
318
001
Kočiš Michal
SVK 341
1
2
4
2
804
50
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
327
001
Jančáry Martin
SVK 323
1
2
4
1
1406
25
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
301
195
Bačová Bašistová Tatiana
SVK 401
2
2
4
3
452
75
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
301
194
Hajči Milada
SVK 401
2
2
4
3
452
75
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
301
186
Fedorňák Ján
SVK 0
1
2
4
4
202
100
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
301
193
Fedorňák Michal
SVK 0
1
2
4
4
202
100
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
103
436
Hešková Karolína
SVK 110
42
2
10
1
2202
10
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 002
31
2
10
2
1600
20
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
2
10
3
1248
30
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
901
273
Miškuf Bruno
SVK 2013
51
2
10
4
998
40
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
328
016
Macura Emily Sarah
SVK emily
32
2
10
5
804
50
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
202
Ježko Simon
SVK 001
41
2
10
6
646
60
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 003
32
2
10
7
351
70
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
200
Vaľová Ella
SVK 004
42
2
10
7
351
70
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
204
Jančík Filip
SVK 005
51
2
10
7
351
70
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
259
Dudášová Sára
SVK 1106
42
2
10
7
351
70
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
325
054
Szurdusz Štefan
SVK Margot
1
2
11
11
202
100
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
018
Bodoriková Nikola
SVK Caledo
2
2
11
10
284
91
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
034
Gavla Vladimír
SVK Caledo
1
2
11
10
284
91
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
036
Gavlová Petra
SVK Caledo
42
2
11
10
284
91
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
026
Ujlaky Peter
SVK Popa
1
2
11
1
2284
9
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
024
Ujlakyová Jana
SVK Popa
2
2
11
1
2284
9
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
023
Ujlakyová Lucia
SVK Popa
32
2
11
1
2284
9
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Popa
1
2
11
1
2284
9
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
043
Dudaš Ladislav
SVK Santim
1
2
11
2
1682
18
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
312
060
Kollár Miroslav
SVK Santim
1
2
11
2
1682
18
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
2
11
3
1330
27
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
325
059
Karackaj Peter
SVK Dream
1
2
11
3
1330
27
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK Pandor
1
2
11
4
1080
36
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
025
Denhardt Róbert
SVK Pandor
1
2
11
4
1080
36
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
042
Denhartová Miriam
SVK Pandor
32
2
11
4
1080
36
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
314
113
Šarik Jozef
SVK Barrac
1
2
11
5
886
45
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
314
115
Čičák Rudolf
SVK Barrac
1
2
11
5
886
45
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
314
124
Fuhrman Viliam
SVK Barrac
1
2
11
5
886
45
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
040
Klein Richard
SVK Bianca
1
2
11
6
728
55
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
045
Stredňaková Eva
SVK Bianca
22
2
11
6
728
55
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
2
11
7
594
64
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
325
061
Lukačková Alexandra
SVK Margit
2
2
11
7
594
64
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche
1
2
11
8
478
73
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
033
Mana Marian
SVK Wigi
1
2
11
9
376
82
358
07.08.21
Zemplínska Šírava
Cookova zátoka - preložené
328
004
Kurejová Alena
SVK Wigi
2
2
11
9
376
82
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
460
Konařík Luděk
SVK Korzár
1
2
7
7
202
100
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
013
Vitko Juraj
SVK Korzár
1
2
7
7
202
100
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
371
Nosko Ľubomír
SVK Diego
1
2
7
5
494
71
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
466
Drahovský Tomáš
SVK Diego
1
2
7
5
494
71
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
482
Vargačík Lukáš
SVK Čokola
1
2
7
6
336
86
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
476
Markech Ľubomír
SVK Čokola
1
2
7
6
336
86
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
2
5
1
1600
20
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
2
5
2
998
40
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
470
Pálka David
SVK 999
41
2
5
3
646
60
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
469
Kupec Matej
SVK 917
41
2
5
4
396
80
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
496
Koprda Viktor
SVK 918
31
2
5
5
202
100
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
484
Ilenčík Tomáš
SVK Modraa
1
2
7
1
1892
14
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
494
Rehák Tomáš
SVK Modraa
1
2
7
1
1892
14
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
245
Graus Jozef
SVK Modraa
1
2
7
1
1892
14
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
463
Fiantoková Mária
SVK Jerry
2
2
7
2
1290
29
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
353
Kollárik Matej
SVK Gringo
1
2
7
3
938
43
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
480
Šubík Michal
SVK Gringo
1
2
7
3
938
43
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
435
Urban Jozef
SVK Aurig
1
2
7
4
688
57
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
487
Švančara Ivan
SVK Aurig
1
2
7
4
688
57
153
22.05.21
Sĺňava
Majova regata
110
212
Kollárik Igor
SVK Diego
1
2
7
5
494
71
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
026
Ujlaky Peter
SVK Popa
1
2
12
1
2360
8
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Popa
1
2
12
1
2360
8
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
033
Mana Marian
SVK Caliop
1
2
12
2
1758
17
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
317
037
Kincel Peter
SVK Fiona
1
2
12
3
1406
25
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
042
Denhardtová Miriam
SVK Fiona
32
2
12
3
1406
25
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
033
Klamár Rastislav
SVK ALYA 2
1
2
12
4
1156
33
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK ALYA 2
1
2
12
4
1156
33
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
056
Goliáš Miroslav
SVK Kore 2
1
2
12
5
962
42
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
2
12
6
804
50
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
060
Padová Natália
SVK Dream
22
2
12
6
804
50
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
025
Denhardt Róbert
SVK Pandor
1
2
12
7
670
58
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK Pandor
1
2
12
7
670
58
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
047
Ondo Michal
SVK SUE
1
2
12
8
554
67
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
026
Sopoci Peter
SVK SUE
1
2
12
8
554
67
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
001
Kurej Ľuboš
SVK WIGI
1
2
12
9
452
75
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
328
004
Kurejová Alena
SVK WIGI
2
2
12
9
452
75
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
2
12
10
360
83
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
061
Lukačková Alexandra
SVK Margit
2
2
12
10
360
83
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche
1
2
12
11
278
92
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
325
009
Čurma Peter
SVK Tyche
1
2
12
11
278
92
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
2
12
12
202
100
357
14.08.21
Zemplínska Šírava
Modrá stuha
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
22
2
12
12
202
100
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
047
Ondo Michal
SVK Sue
1
2
11
2
1682
18
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
003
Kolesár Martin
SVK Sue
1
2
11
2
1682
18
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
060
Padová Natália
SVK Dream
22
2
11
1
2284
9
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
2
11
1
2284
9
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
301
050
Ňachaj Daniel
SVK 129
1
2
4
4
202
100
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
901
250
Liška Martin
SVK 447
1
2
4
3
452
75
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
301
200
Vaľová Ella
SVK 323
42
2
4
1
1406
25
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 323
32
2
4
1
1406
25
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
318
001
Kočiš Michal
SVK 341
1
2
4
2
804
50
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
318
027
Kršák Branislav
SVK 341
1
2
4
2
804
50
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
318
030
Kršáková Zuzana
SVK 341
2
2
4
2
804
50
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
327
004
Jančáryová Veronika
SVK 323
2
2
4
1
1406
25
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
327
029
Vaľo Dominik
SVK 323
1
2
4
1
1406
25
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
327
001
Jančáry Martin
SVK 323
1
2
4
1
1406
25
310
21.08.21
Domaša
Pohár TJ Vranov nad Toplou
901
275
Šerepita Ľubomír
SVK 129
1
2
4
4
202
100
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
026
Sopoci Peter
SVK Sue
1
2
11
2
1682
18
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
041
Samec Viliam
SVK Tramon
1
2
11
3
1330
27
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
040
Klein Richard
SVK Tramon
1
2
11
3
1330
27
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
001
Kurej Ľuboš
SVK Wigi
1
2
11
4
1080
36
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
004
Kurejová Alena
SVK Wigi
2
2
11
4
1080
36
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
025
Denhardt Róbert
SVK Pandor
1
2
11
5
886
45
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
026
Ujlaky Peter
SVK Pandor
1
2
11
5
886
45
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK Pandor
1
2
11
5
886
45
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Pandor
1
2
11
5
886
45
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
2
11
6
728
55
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
22
2
11
6
728
55
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
058
Lukačko Milan
SVK Margit
1
2
11
7
594
64
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
061
Lukačková Alexandra
SVK Margit
2
2
11
7
594
64
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
cze
001
Novikmec Jozef
CZE Tardis
1
2
11
8
478
73
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
cze
002
Novikmecová Miroslava
CZE Tardis
2
2
11
8
478
73
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
033
Klamár Rastislav
SVK Alya
1
2
11
9
287
82
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK Alya
1
2
11
9
287
82
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
056
Goliáš Miroslav
SVK Zara
1
2
11
9
287
82
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
059
Karackaj Peter
SVK Zara
1
2
11
9
287
82
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
328
029
Macura Tomaš
SVK Zefyr
1
2
11
9
287
82
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
325
051
Macura Michal
SVK Zefyr
1
2
11
9
287
82
356
21.08.21
Zemplínska Šírava
TOP 24 40. r. - preložené
314
123
Stredňak Dušan
SVK Zefyr
1
2
11
9
287
82
209
12.09.21
Orava
Rýchle plachty - preložený
213
153
Krasňan Róbert
SVK 1
41
2
5
5
202
100
209
12.09.21
Orava
Rýchle plachty - preložený
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
2
5
1
1600
20
209
12.09.21
Orava
Rýchle plachty - preložený
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 6543
42
2
5
2
998
40
209
12.09.21
Orava
Rýchle plachty - preložený
213
125
Benčeková Diana
SVK 863
42
2
5
3
646
60
209
12.09.21
Orava
Rýchle plachty - preložený
213
156
Polťáková Barbora
SVK 10002
42
2
5
4
396
80
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
239
005
Bačová Lenka
SVK 244
52
2
10
6
646
60
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
239
019
Chorvát Marek
SVK 986
51
2
10
7
512
70
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
239
006
Vlčák Jakub
SVK 803
31
2
10
8
396
80
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
213
159
Oravec Tibor
SVK 1
51
2
10
9
294
90
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
213
156
Polťáková Barbora
SVK 10002
42
2
10
5
804
50
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
2
10
1
2202
10
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
2
10
2
1600
20
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
213
152
Krasňanová Lucia
SVK 6543
42
2
10
3
1248
30
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
213
125
Benčeková Diana
SVK 863
42
2
10
4
998
40
210
11.09.21
Orava
Vetrobranie
213
158
Tkačenko Bohdan
SVK =
51
2
10
10
202
100
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
470
Pálka David
SVK 999
41
2
7
1
1892
14
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
496
Koprda Viktor
SVK 918
31
2
7
2
1290
29
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
469
Kupec Matej
SVK 118
41
2
7
3
938
43
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
493
Ilenčík Jakub
SVK 4990
51
2
7
4
688
57
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
497
Škultéty Ondrej
SVK 8
51
2
7
5
494
71
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
491
Kňaze Alžbeta Beáta
SVK 666
42
2
7
6
336
86
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
472
Čulen Jakub
SVK 888
51
2
7
7
202
100
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
353
Kollárik Matej
SVK 505
1
2
8
1
2008
13
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
487
Švančara Ivan
SVK 505
1
2
8
1
2008
13
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
489
Kizek Tomáš
SVK 502
1
2
8
2
1406
25
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 595
1
2
8
3
1054
38
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 595
1
2
8
3
1054
38
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
468
Macejka Ľubomír
SVK 508
1
2
8
4
804
50
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
475
Madajová Silvia
SVK 508
2
2
8
4
804
50
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
212
Kollárik Igor
SVK 503
1
2
8
5
610
63
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
394
Dudej Vasil
SVK 503
1
2
8
5
610
63
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
013
Vitko Juraj
SVK 501
1
2
8
6
452
75
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
460
Konařík Luděk
SVK 501
1
2
8
6
452
75
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
2
8
7
318
88
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
288
Držík Juraj
SVK 10575
1
2
8
7
318
88
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
476
Markech Ľubomír
SVK 506
1
2
8
8
202
100
157
07.08.21
Sĺňava
Kajutová 6 hodinovka
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 506
1
2
8
8
202
100
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
108
035
Nosková Helena
SVK 501
2
2
13
11
348
85
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 999
1
2
13
12
272
92
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 999
1
2
13
12
272
92
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
489
Kizek Tomáš
SVK 502
1
2
13
13
202
100
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
034
Kovár Anton
SVK 501
1
2
13
11
348
85
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
472
Čulen Jakub
SVK 666
51
2
4
1
1406
25
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
493
Ilenčík Jakub
SVK 4990
51
2
4
2
804
50
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
497
Škultéty Ondrej
SVK 888
51
2
4
3
452
75
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
491
Kňaze Alžbeta Beáta
SVK 917
42
2
4
4
202
100
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
454
Čulen Marek
SVK 227
1
2
13
1
2430
8
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
212
Kollárik Igor
SVK 503
1
2
13
2
1828
15
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
394
Dudej Vasil
SVK 503
1
2
13
2
1828
15
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
435
Urban Jozef
SVK 504
1
2
13
3
1476
23
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
460
Konařík Luděk
SVK 292
1
2
13
4
1226
31
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
013
Vitko Juraj
SVK 292
1
2
13
4
1226
31
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
487
Švančara Ivan
SVK 505
1
2
13
5
1032
38
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
120
Psalman Miloslav
SVK 508
1
2
13
6
874
46
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
463
Fiantoková Mária
SVK 508
2
2
13
6
874
46
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
219
Varga Stanislav
SVK 507
1
2
13
7
740
54
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
288
Držík Juraj
SVK 507
1
2
13
7
740
54
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
484
Ilenčík Tomáš
SVK NULL
1
2
13
8
624
62
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
395
Matuška Ján
SVK 10575
1
2
13
9
522
69
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
434
Današová Martina
SVK 10575
2
2
13
9
522
69
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 10575
2
2
13
9
522
69
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
476
Markech Ľubomír
SVK 506
1
2
13
10
430
77
159
25.09.21
Sĺňava
Zastavené vetry
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 506
1
2
13
10
430
77
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK Pato
31
2
3
1
1156
33
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
139
Ursíny Juraj
SVK Pato
41
2
3
1
1156
33
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
207
092
Pavella Dušan
SVK 1898
1
2
3
2
554
67
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
901
280
Vozárik John
SVK 1898
1
2
3
2
554
67
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 9
32
2
3
3
202
100
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
269
Neupaverová Agata
SVK 9
42
2
3
3
202
100
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
2
4
1
1406
25
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
2
4
2
804
50
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
2
4
3
452
75
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
2
4
4
202
100
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
2
22
15
534
68
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
647
Hrušová Dorota
SVK 118
52
2
22
16
478
73
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
640
Macháček Samo
SVK 992
51
2
22
17
426
77
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
2
22
1
2886
5
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
2
22
2
2284
9
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
2
22
3
1932
14
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
2
22
4
1682
18
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
496
Koprda Viktor
SVK 58
31
2
22
5
1488
23
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
436
Hešková Karolína
SVK 110
42
2
22
6
1330
27
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
2
22
7
1196
32
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
2
22
8
1080
36
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
cze
001
Lidaříková Ema
CZE 3
42
2
22
9
978
41
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 331
42
2
22
10
886
45
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
2
22
11
804
50
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
470
Pálka David
SVK 2058
41
2
22
12
728
55
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
2
22
13
658
59
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
2
22
14
594
64
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
651
Mihálik Martin
SVK 565
51
2
22
19
330
86
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
648
Hrušová Gréta
SVK 52
52
2
22
20
284
91
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
636
Urban Max
SVK 12
41
2
22
21
242
95
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
454
Kopcová Katarína
SVK 2
42
2
22
22
202
100
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
442
Sopúch Maximilián
SVK 13
51
2
22
18
376
82
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
2
14
1
2494
7
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
2
14
2
1892
14
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
2
14
3
1540
21
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
2
14
4
1290
29
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
2
14
5
1096
36
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
2
14
6
938
43
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
2
14
7
804
50
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
2
14
8
688
57
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
2
14
9
586
64
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
2
14
10
494
71
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
268
Petrík Radovan
SVK 66
1
2
14
11
412
79
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
2
14
12
336
86
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
2
14
13
266
93
312
17.10.21
Domaša
15.míľ po Domaši
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
2
14
14
202
100
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
2
6
1
1758
17
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
649
Flesarová Karolína
SVK 333
42
2
6
2
1156
33
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
103
436
Hešková Karolína
SVK 110
42
2
6
3
804
50
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
2
13
11
348
85
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
2
13
8
624
62
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
2
13
9
522
69
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
12
2
13
10
430
77
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
2
13
5
1032
38
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
2
13
6
874
46
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
2
13
7
740
54
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
2
13
4
1226
31
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
2
13
2
1828
15
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
2
13
3
1476
23
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
2
13
1
2430
8
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
2
13
12
272
92
313
23.10.21
Domaša
Kapurková regata
316
273
Melniček Peter
SVK 42
1
2
13
13
202
100
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
632
Kančevová Soňa
SVK 52
52
2
6
6
202
100
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
647
Hrušová Dorota
SVK 118
52
2
6
4
554
67
117
23.10.21
Senec
Posledný vietor
101
651
Mihálik Martin
SVK 565
51
2
6
5
360
83
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
2
12
2
1758
17
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
392
West Maximilián
SVK 1
41
2
5
4
396
80
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
401
Rajský Peter
SVK 153466
21
2
7
1
1892
14
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 180759
22
2
7
2
1290
29
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
420
Marková Barbora
SVK 203018
32
2
7
3
938
43
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
393
West Valentína
SVK 11
42
2
5
3
646
60
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
410
Valentovičová Laura Valéria
CZE 196991
32
2
7
4
688
57
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
103
458
Thüringerová Tereza
SVK 166298
22
2
7
5
494
71
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
427
Malanik Jakub
SVK 192635
31
2
7
6
336
86
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
388
Magyar Jakub
SVK 154439
31
2
7
7
202
100
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
391
Laca Lukáš
SVK 553
31
2
5
1
1600
20
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
398
Opálka Branislav
AUT 595
41
2
5
2
998
40
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
403
Kráľ Markus
SVK 111
41
2
11
8
478
73
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
390
Huňady Lukáš
SVK 81
41
2
11
3
1330
27
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
417
Jančiar Marek
SVK 20
51
2
11
4
1080
36
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
414
Lisánsky Marek
SVK 1111
31
2
11
5
886
45
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
418
Krajčíková Alica
SVK 11
32
2
11
6
728
55
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
415
Březnová Alexandra
SVK 30
32
2
11
7
594
64
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 166298
32
2
8
1
2008
13
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
388
Magyar Jakub
SVK 180759
31
2
8
2
1406
25
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 154466
31
2
8
3
1054
38
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
421
Marko Martin
SVK 197541
31
2
8
4
804
50
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
389
Durdík Rudolf
SVK 163051
31
2
8
5
610
63
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
412
Lisánska Silvia
SVK 185647
1
2
8
6
452
75
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
411
Lipták Matej
SVK 207187
31
2
8
7
318
88
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
385
Durdík Alena
SVK 170264
42
2
8
8
202
100
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
391
Laca Lukáš
SVK 553
31
2
11
1
2284
9
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
397
Kohút Patrik
SVK 1
31
2
11
2
1682
18
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
388
Magyar Jakub
SVK 180759
31
2
8
2
1406
25
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
103
458
Thüringerová Tereza
SVK 185647
22
2
8
3
1054
38
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
421
Marko Martin
SVK 197541
31
2
8
4
804
50
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
383
Vojs Martin
SVK 154466
31
2
8
5
610
63
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 1
51
2
10
6
646
60
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
417
Jančiar Marek
SVK 11
51
2
10
7
512
70
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
415
Březnová Alexandra
SVK 20
32
2
10
8
396
80
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
395
Braunerová Diana
SVK 30
42
2
10
9
294
90
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
402
Belanová Tereza
SVK 111
52
2
10
10
202
100
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 166298
32
2
8
1
2008
13
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
398
Opálka Branislav
AUT 595
41
2
10
1
2202
10
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
2
10
2
1600
20
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
393
West Valentína
SVK 0
42
2
10
3
1248
30
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
392
West Maximilián
SVK 00
41
2
10
4
998
40
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
390
Huňady Lukáš
SVK 81
41
2
10
5
804
50
119
23.10.21
Gabčíkovo
Záverečná regata
105
416
Kolenčiak Gregor
GER 122
51
2
5
5
202
100
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
400
Guyer Tristan
SVK 2
31
2
11
11
202
100
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
402
Belanová Tereza
SVK 3
52
2
11
9
376
82
2002
05.07.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu I Gabčíkovo
105
407
Osadchuk Oleksii
SVK 0
31
2
11
10
284
91
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
404
Letkovičová Júlia
SVK 170264
22
2
8
6
452
75
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
405
Letkovičová Liliana
SVK 207081
42
2
8
7
318
88
2004
02.08.21
Gabčíkovo
Letný tábor jachtingu II Gabčíkovo
105
419
Green Quenteen
SVK 163051
31
2
8
8
202
100
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
106
181
Holák Adam
SVK 1
41
2
26
1
3032
4
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
110
470
Pálka David
SVK 2
41
2
26
2
2430
8
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
376
Drahoš Adam
SVK 3
41
2
26
3
2078
12
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
356
Janček Leo
SVK 4
31
2
26
4
1828
15
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
357
Janček Teo
SVK 5
31
2
26
5
1634
19
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
375
Maceja Šimon Ján
SVK 6
51
2
26
6
1476
23
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
359
Čuleňová Karolína
SVK 7
42
2
26
7
1342
27
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
382
Racík Alex
SVK 8
51
2
26
8
1226
31
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
383
Strečanský Richard
SVK 9
51
2
26
9
1124
35
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
361
Schwarczová Nina
SVK 10
52
2
26
10
1032
38
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
110
474
Moravčík Lukáš
SVK 11
41
2
26
11
950
42
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
384
Tomčanyová Šarlota
SVK 12
52
2
26
12
874
46
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
362
Danajka Alex
SVK 13
41
2
26
13
804
50
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
363
Schulte Marko
SVK 14
51
2
26
14
740
54
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
364
Čuleň Jakub
SVK 15
51
2
26
15
680
58
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
365
Macháček Michal
SVK 16
31
2
26
16
624
62
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
385
Koncz Andrej
SVK 17
51
2
26
17
572
65
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
386
Onufer Richard
SVK 18
51
2
26
18
522
69
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
387
Roušlo Andrej
SVK 19
41
2
26
19
474
73
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
101
643
Ferianec Samuel
SVK 20
41
2
26
20
430
77
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
390
Doornkamp Alex
SVK 21
41
2
26
21
388
81
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
391
Doornkamp Nathan
SVK 22
41
2
26
22
348
85
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
388
Klepáč Pavol
SVK 23
41
2
26
23
308
88
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
381
Vlasák Andrej
SVK 24
41
2
26
24
272
92
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
101
644
Feriancová Marína
SVK 25
52
2
26
25
236
96
2003
26.07.21
Slňava
Letný tábor jachtingu Slňava
205
389
Fuger Dominik
SVK 26
51
2
26
26
202
100
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
481
Varga Marcela
SVK 5
1
3
7
6
504
86
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 7
2
3
7
7
303
100
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
212
Kollárik Igor
SVK 6
1
3
7
2
1935
29
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 3
1
3
7
1
2838
14
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
496
Koprda Viktor
SVK 3
31
3
7
1
2838
14
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
498
Belica Timotej
SVK 3
31
3
7
1
2838
14
5002
17.04.21
Puerto Sherry (ESP)
Liga windsurf Puerto Sherry
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
3
22
1
4330
5
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
3
13
1
3645
8
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
3
13
2
2742
15
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
3
13
3
2214
23
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
3
13
4
1839
31
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
3
13
5
1548
38
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
3
13
6
1311
46
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
3
13
7
1110
54
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 331
42
3
13
8
936
62
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
103
436
Hešková Karolína
SVK SMR 26
42
3
13
9
783
69
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
103
450
Strecanský Róbert
SVK 59
41
3
13
10
645
77
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
101
614
Blechta Tomáš
SVK 3
31
3
13
11
522
85
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
103
454
Kopcová Katarína
SVK 1
42
3
13
12
356
92
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
103
442
Sopúch Maximilián
SVK 5
51
3
13
12
356
92
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
106
152
Hošták Róbert
SVK +
1
3
7
1
2838
14
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
106
183
Hošták Richard
SVK +
51
3
7
1
2838
14
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
101
307
Holák Martin
SVK 3
1
3
7
2
1935
29
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
103
188
Varga Ján
SVK 6
1
3
7
3
1407
43
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
106
005
Várady Noel
SVK 5
21
3
7
4
1032
57
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
106
118
Várady Róbert
SVK 69
1
3
7
5
741
71
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
106
168
Holáková Zuzana
SVK 168
2
3
7
6
504
86
105
22.05.21
Senec
Modrá stuha Senca
106
144
Husarovicová Jaroslava
SVK 144
2
3
7
7
303
100
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 1
31
3
7
1
2838
14
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
3
7
2
1935
29
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
301
200
Vaľová Ella
SVK 4
42
3
7
3
1407
43
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
301
199
Jančáryová Alexandra
SVK 2
32
3
7
4
1032
57
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
301
202
Ježko Simon
SVK 3
41
3
7
5
741
71
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
901
273
Bruno Miškuf
SVK 6
51
3
7
6
504
86
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
282
Saksun Richard
SVK 5
31
3
7
7
303
100
5012
05.06.21
Nechranice (CZE)
FIFE CUP
103
444
Nina Prokopcová
SVK 53979
22
3
9
7
630
78
5012
05.06.21
Nechranice (CZE)
FIFE CUP
101
618
Sára Hrušková
SVK 53979
22
3
9
7
630
78
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
239
015
Pečarková Miriam
SVK 3
32
3
10
7
768
70
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
213
156
Polťáková Barbora
SVK 74
42
3
10
8
594
80
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
239
005
Bačová Lenka
SVK 2
52
3
10
9
441
90
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
239
011
Rusnák Oliver
SVK 986
31
3
10
6
969
60
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
213
125
Benčeková Diana
SVK x
42
3
10
4
1497
40
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
213
151
Iliev Ľubomír
SVK =
31
3
10
5
1206
50
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
32
3
10
2
2400
20
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
239
006
Vlčák Jakub
SVK 244
31
3
10
3
1872
30
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
397
Kohút Patrik
SVK 30
31
3
11
8
717
73
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
3
11
9
564
82
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
390
Huňady Lukáš
SVK 20
41
3
11
10
426
91
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
3
11
11
303
100
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
383
Vojs Martin
SVK 181
31
3
11
6
1092
55
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
3
11
7
891
64
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
3
11
1
3426
9
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 848
31
3
11
2
2523
18
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
3
11
3
1995
27
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
3
11
4
1620
36
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
3
11
5
1329
45
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
239
019
Chorvát Marek
SVK 1
51
3
10
10
303
100
203
26.06.21
Orava
Oravská vlna - preložený - nový termín
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
3
10
1
3303
10
6027
26.06.21
Nove Mlyny (CZE)
Modry hrozen
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
30
2
3831
7
6027
26.06.21
Nove Mlyny (CZE)
Modry hrozen
103
449
Tomáš Babinčák
SVK 809
31
3
30
5
2637
17
6027
26.06.21
Nove Mlyny (CZE)
Modry hrozen
232
004
Kristína Kaňuková
SVK 919
42
3
30
10
1734
33
6027
26.06.21
Nove Mlyny (CZE)
Modry hrozen
101
622
Simon Hruška
SMR 12
51
3
18
15
541
83
6027
26.06.21
Nove Mlyny (CZE)
Modry hrozen
106
181
Adam Holák
SVK 143
41
3
18
16
456
89
5015
02.05.21
Murter (CRO)
Memorial Vlada Psalmana
326
039
Petra Strapáčová
CRO
2
3
15
5
1734
33
5015
02.05.21
Murter (CRO)
Memorial Vlada Psalmana
326
044
Martin Windisch
CRO
1
3
15
5
1734
33
5014
26.04.21
Pirovac (CRO)
Májová regata 2021
326
039
Petra Strapáčová
CRO 14
2
3
18
18
303
100
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
383
Vojs Martin
SVK 181
31
3
10
8
594
80
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
3
10
9
441
90
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
3
10
10
303
100
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
3
10
2
2400
20
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
3
10
3
1872
30
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
3
10
1
3303
10
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 848
31
3
10
4
1497
40
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
3
10
5
1206
50
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
397
Kohút Patrik
SVK 30
31
3
10
6
969
60
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
623
Schmidt Monika
SVK 70
42
3
10
7
768
70
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
489
Kizek Tomáš
SVK 5
1
3
8
7
477
88
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
395
Matuška Ján
SVK 7
1
3
8
6
678
75
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
434
Današová Martina
SVK 7
2
3
8
6
678
75
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
212
Kollárik Igor
SVK 5
1
3
8
7
477
88
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
101
628
Čekovský Andrej
SVK 4
1
3
8
5
915
63
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
288
Držík Juraj
SVK 2
1
3
8
2
2109
25
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
013
Vitko Juraj
SVK 3
1
3
8
3
1581
38
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
460
Konařík Luděk
SVK 3
1
3
8
3
1581
38
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 6
1
3
8
4
1206
50
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
414
Sedlačko Jozef
SVK 6
1
3
8
4
1206
50
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
353
Kollárik Matej
SVK 4
1
3
8
5
915
63
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
120
Psalman Miloslav
SVK 1
1
3
8
1
3012
13
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
421
Hadvigová Zuzana
SVK 1
2
3
8
1
3012
13
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
435
Urban Jozef
SVK 2
1
3
8
2
2109
25
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
463
Fiantoková Mária
SVK 8
2
3
8
8
303
100
156
05.07.21
Sĺňava
Orviský - Culen cup
110
481
Varga Marcela
SVK 8
1
3
8
8
303
100
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
326
001
Potucký Juraj
SVK Mária
1
3
9
1
3165
11
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
326
044
Windisch Martin
SVK Mária
1
3
9
1
3165
11
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
033
Klamár Rastislav
SVK Alya
1
3
9
2
2262
22
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK Alya
1
3
9
2
2262
22
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
328
041
Samec Viliam
SVK Tramon
1
3
9
3
1734
33
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
328
025
Denhart Róbert
SVK Tramon
1
3
9
3
1734
33
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
3
9
4
1359
44
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
059
Karackaj Peter
SVK Dream
1
3
9
4
1359
44
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
003
Kolesár Martin
SVK Sue
1
3
9
5
1068
56
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
047
Ondo Michal
SVK Sue
1
3
9
5
1068
56
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
026
Sopoci Peter
SVK Sue
1
3
9
5
1068
56
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
3
9
6
831
67
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
22
3
9
6
831
67
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
328
040
Klein Richard
SVK Bianca
1
3
9
7
630
78
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
328
033
Mana Marian
SVK Wigi
1
3
9
8
456
89
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
328
001
Kurej Ľuboš
SVK Wigi
1
3
9
8
456
89
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
328
030
Sabo Martin
SVK Wigi
1
3
9
8
456
89
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche2
1
3
9
9
303
100
353
10.07.21
Zemplínska Šírava
O Pohar Tatum
325
009
Čurma Peter
SVK Tyche2
1
3
9
9
303
100
5018
10.07.21
Velké Darko (CZE)
Závod mladých nadejí
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
3
61
36
990
59
5029
11.09.21
Žermanice (CZE)
Hornická regata
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
24
2
3541
8
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 1
31
3
6
1
2637
17
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
3
6
2
1734
33
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
301
202
Ježko Simon
SVK 3
41
3
6
3
720
50
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
301
200
Vaľová Ella
SVK 4
42
3
6
3
720
50
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
301
204
Jančík Filip
SVK 8
51
3
6
3
720
50
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
328
016
Macura Emily Sarah
SVK 328
32
3
6
3
720
50
5019
19.06.21
Brněnská přehrada (CZE)
Veletržní regata
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
3
33
15
1330
45
5020
24.07.21
Attersee am Attersee (AUS
Opti JoJo und Clubmeisterschaft
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
3
34
2
3994
6
5020
24.07.21
Attersee am Attersee (AUS
Opti JoJo und Clubmeisterschaft
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
3
34
18
1132
53
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 12
32
3
11
1
3426
9
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
107
Kocanová Valéria
SVK 10
32
3
11
2
2523
18
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
110
Brestovský Oliver
SVK 9
31
3
11
3
1950
27
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
106
181
Holák Adam
SVK 2
41
3
11
4
1347
36
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 6
42
3
11
4
1347
36
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
147
Brestovská Tamara
SVK 3
42
3
11
4
1347
36
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
139
Ursíny Juraj
SVK 7
41
3
11
7
725
64
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
217
Lichvár Adam
SVK 4
41
3
11
7
725
64
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
215
Vozár Juraj
SVK 5
41
3
11
7
725
64
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 1
51
3
11
10
365
91
257
24.07.21
Liptovská Mara
8th Optimist No Limit Match Race
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 11
32
3
11
10
365
91
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
325
047
Ondo Michal
SVK Sue
1
3
7
6
504
86
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
325
048
Ondová Katarína
SVK Sue
22
3
7
6
504
86
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
328
033
Mana Marian
SVK Wigi
1
3
7
7
303
100
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
328
040
Klein Richard
SVK Bianca
1
3
7
5
741
71
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
325
016
Čurma Vladimír
SVK Tyché
1
3
7
1
2838
14
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
325
009
Čurma Peter
SVK Tyché
1
3
7
1
2838
14
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
3
7
2
1935
29
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
325
060
Padová Natália
SVK Dream
22
3
7
2
1935
29
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
328
043
Dudaš Ladislav
SVK Santim
1
3
7
3
1407
43
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
328
026
Ujlaky Peter
SVK PANDOR
1
3
7
4
1032
57
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK PANDOR
1
3
7
4
1032
57
355
31.07.21
Zemplínska Šírava
Old Bos 5. ročník
328
025
Denhardt Róbert
SVK PANDOR
1
3
7
4
1032
57
5023
14.08.21
Štěrkovna Hráza (CZE)
O Hanáckó Klobáso
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
3
25
9
1634
36
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
484
Ilenčík Tomáš
SVK 1
1
3
7
5
741
71
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
494
Rehák Tomáš
SVK 1
1
3
7
5
741
71
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
493
Ilenčík Jakub
SVK 1
51
3
7
5
741
71
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
482
Vargačík Lukáš
SVK 5
1
3
7
6
504
86
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
288
Držík Juraj
SVK 6
1
3
7
2
1935
29
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
487
Švančara Ivan
SVK 2
1
3
7
3
1407
43
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
435
Urban Jozef
SVK 2
1
3
7
3
1407
43
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
013
Vitko Juraj
SVK 4
1
3
7
4
1032
57
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
034
Kovár Anton
SVK 4
1
3
7
4
1032
57
158
21.08.21
Sĺňava
Sĺňavská riasa
110
434
Današová Martina
SVK 7
2
3
7
7
303
100
5024
21.08.21
Lipno - Černá v Pošumaví
McDONALDS CUP
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
3
40
6
2775
15
5024
21.08.21
Lipno - Černá v Pošumaví
McDONALDS CUP
223
237
Livia Holešová
SVK 275
42
3
37
7
2472
19
6071
21.08.21
Crikvenica (CRO)
Regata dani Grada
101
634
Daniel Patay
SVK 70
51
3
66
33
1206
50
6071
21.08.21
Crikvenica (CRO)
Regata dani Grada
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
3
66
41
923
62
6071
21.08.21
Crikvenica (CRO)
Regata dani Grada
101
623
Monika Schmidt
SVK 111
42
3
66
48
718
73
6052
03.09.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR FINN
101
359
Tomas Mihalik
SVK 271
1
3
29
17
999
59
6052
03.09.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR FINN
101
190
Roman Hladny
SVK 14
1
3
29
14
1252
48
6052
03.09.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR FINN
101
356
Milan Loukota
SVK 6
1
3
29
9
1827
31
6052
03.09.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR FINN
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
3
29
29
303
100
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
3
6
1
2637
17
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
103
450
Strecanský Róbert
SVK 59
41
3
6
2
1734
33
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
649
Flesarová Karolína
SVK 333
42
3
6
3
1206
50
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 565
42
3
6
4
831
67
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
103
442
Sopúch Maximilián
SVK 2
51
3
6
5
540
83
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
103
454
Kopcová Katarína
SVK 3
42
3
6
6
303
100
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
610
Krivosudská Ivana
SVK 51901
2
3
12
1
3540
8
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
116
Brachtl Ivo
SVK 51901
1
3
12
1
3540
8
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
105
223
Palmaj Peter
SVK 231
1
3
12
2
2637
17
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 9
32
3
12
3
2109
25
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
614
Blechta Tomáš
SVK 9
31
3
12
3
2109
25
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
103
438
Vargová Ema
SVK 100
42
3
12
4
1734
33
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
103
449
Babincák Tomáš
SVK 3
31
3
12
5
1443
42
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
106
181
Holák Adam
SVK 3
41
3
12
5
1443
42
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
625
Griac Jozef
SVK 50766
1
3
12
6
1206
50
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
629
Dobrovodská Miriam
SVK 50766
2
3
12
6
1206
50
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
106
152
Hošták Róbert
SVK 4
1
3
12
7
1005
58
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
106
183
Hošták Richard
SVK 4
51
3
12
7
1005
58
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
438
Rácek Jakub
SVK 8
1
3
12
8
831
67
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
617
Rácková Miroslava
SVK 8
2
3
12
8
831
67
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
106
005
Várady Noel
SVK 11
21
3
12
9
678
75
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
103
188
Varga Ján
SVK 6
1
3
12
10
540
83
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
642
Babincák Ján
SVK 55
1
3
12
11
360
92
113
04.09.21
Senec
Wallnerov memoriál
101
307
Holák Martin
SVK 143
1
3
12
11
360
92
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
205
044
Baran Miroslav
SVK Black
1
3
8
7
477
88
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
081
Fenik Zdeno
SVK Black
1
3
8
7
477
88
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
062
Centová Tereza
SVK SELENE
12
3
8
4
1206
50
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
073
Bošanský Marián
SVK SELENE
1
3
8
4
1206
50
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
3
8
5
915
63
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
075
Sahúl Jozef
SVK NINA
1
3
8
5
915
63
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
008
Matúš Denis
SVK MOHITO
1
3
8
6
678
75
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
239
006
Vlcák Jakub
SVK 803
31
3
6
6
303
100
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
3
8
1
3012
13
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
3
8
1
3012
13
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
3
8
1
3012
13
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
203
118
Dominak Miroslav
SVK OKAZJA
1
3
8
2
2109
25
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
202
113
Halaša Milan
SVK OKAZJA
1
3
8
2
2109
25
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
234
014
Hrubjak Karol
SVK CALIBR
1
3
8
3
1581
38
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
023
Heglas Peter
SVK CALIBR
1
3
8
3
1581
38
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
213
156
Poltáková Barbora
SVK 10002
42
3
6
4
831
67
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
213
155
Bencek Marek
SVK 676
41
3
6
1
2637
17
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
213
125
Benceková Diana
SVK 863
42
3
6
2
1734
33
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
213
152
Krasnanová Lucia
SVK 6543
42
3
6
3
1206
50
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
105
308
Nemcek Martin
SVK CALIBR
1
3
8
3
1581
38
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
238
025
Urík Jaroslav
SVK Camino
1
3
8
8
303
100
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK SELENE
1
3
8
4
1206
50
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
108
018
Centový Richard
SVK SELENE
1
3
8
4
1206
50
211
25.09.21
Orava
Modrá stuha Oravy
239
005
Bacová Lenka
SVK 244
52
3
6
5
540
83
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
215
003
Ružička Pavel
SVK MIRA
1
3
9
6
678
67
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
270
Snopko Ján
SVK ilLaVi
1
3
9
7
477
78
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
3
9
1
3012
11
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
255
Nemček Martin
SVK 52
51
3
9
1
3012
11
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
203
075
Novák Zdeno
SVK 52
1
3
9
1
3012
11
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK 12
1
3
9
2
2109
22
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
224
040
Rolíková Katarína
SVK 12
2
3
9
2
2109
22
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
224
134
Csudayová Zuzana
SVK 12
42
3
9
2
2109
22
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
3
9
3
1581
33
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
3
9
3
1581
33
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
105
Luštík Jozef
SVK 517
1
3
9
3
1581
33
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
055
Machovec Jakub
SVK 517
11
3
9
3
1581
33
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 75
1
3
9
4
1206
44
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
256
Esteves Enzo
SVK 75
51
3
9
4
1206
44
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
172
Esteves Alicia
SVK 75
22
3
9
4
1206
44
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK 75
2
3
9
4
1206
44
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK pepper
1
3
9
5
915
56
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK pepper
32
3
9
5
915
56
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
215
043
Ružička Peter
SVK MIRA
1
3
9
6
678
67
6057
01.10.21
Prien Am Chiemsee (GER)
Bavarian Masters
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
3
14
1
3741
7
6057
01.10.21
Prien Am Chiemsee (GER)
Bavarian Masters
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
3
14
3
2310
21
6057
01.10.21
Prien Am Chiemsee (GER)
Bavarian Masters
316
151
Milan Duchnovsky
SVK 26
1
3
14
4
1935
29
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
101
036
Jančina Michal
SVK ilLaVi
1
3
9
7
477
78
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
3
9
8
89
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
203
360
Lovás Pavol
SVK 3
1
3
9
8
89
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
215
030
Laco Jozef
SVK 00
1
3
9
8
303
89
263
02.10.21
Liptovská Mara
Gajos CUP - Modrá stuha - PLM
223
011
Kopp Miroslav
SVK 00
1
3
9
8
303
89
6059
02.10.21
Brno (CZE)
Memorial Jana Sedlaka
223
237
Holešová Livia
SVK 275
42
3
34
4
3091
12
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
011
Dufinec Martin
SVK Viko
1
3
10
9
441
90
5036
25.09.21
Nieporet (POL)
Leszka Pawlika pamięci Regaty
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 15
32
3
13
5
1548
38
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
032
Zacharov Juraj
SVK Wigi
1
3
10
6
969
60
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
314
113
Šarik Jozef
SVK Zuzana
1
3
10
10
303
100
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
314
124
Fuhrman Viliam
SVK Zuzana
1
3
10
10
303
100
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Pandor
1
3
10
7
768
70
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
034
Gavla Vladimír
SVK Caledo
1
3
10
8
594
80
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
036
Gavlová Petra
SVK Caledo
42
3
10
8
594
80
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
035
Igrini Tomáš
SVK Caledo
1
3
10
8
594
80
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK Pandor
1
3
10
7
768
70
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
325
051
Macura Michal
SVK Fiona
1
3
10
1
3303
10
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
029
Macura Tomaš
SVK Zefir
1
3
10
2
2400
20
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
325
020
Hospodár Pavol
SVK Zefir
1
3
10
2
2400
20
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
314
003
Max Radovan
SVK Zefir
1
3
10
2
2400
20
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
325
047
Ondo Michal
SVK Sue
1
3
10
3
1872
30
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
006
Kurej Lukáš
SVK Sue
1
3
10
3
1872
30
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
026
Ujlaky Peter
SVK Popa
1
3
10
4
1497
40
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
025
Denhardt Róbert
SVK Popa
1
3
10
4
1497
40
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
238
026
Oravcová Martina
SVK Popa
2
3
10
4
1497
40
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche
1
3
10
5
1206
50
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
325
009
Čurma Peter
SVK Tyche
1
3
10
5
1206
50
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
325
049
Čurmová Emma
SVK Tyche
12
3
10
5
1206
50
361
09.10.21
Zemplínska Šírava
Jesenná 24-hodinivka
328
033
Mana Marian
SVK Wigi
1
3
10
6
969
60
5038
25.09.21
Lipno (CZE)
Pohár MUDr. Lázničky
101
306
Andrej Holak
SVK 470
1
3
17
4
2188
24
5038
25.09.21
Lipno (CZE)
Pohár MUDr. Lázničky
101
359
Tomas Mihalik
SVK 271
1
3
17
14
556
82
5043
04.09.21
Nové Mlýny (CZE)
Super Cup 2021 - Vítr z vinohradu
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
3
16
5
1818
31
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
105
283
Klisenbauer Marián
SVK 333
1
3
8
1
3012
13
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
142
001
Zubaľ Branislav
SVK STR1
1
3
8
2
2109
25
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
105
223
Palmaj Peter
SVK 028
1
3
8
3
1581
38
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
143
026
Podhorný Peter
SVK Saphyr
1
3
8
4
1206
50
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
142
038
Fiedler Vladimir
SVK 45
1
3
8
5
915
63
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
142
023
Nahálka Robo
SVK 29
1
3
8
6
678
75
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
xxx
001
Chobodický Ladislav
SVK 145
1
3
8
7
477
88
506
07.11.21
Senec
Dynamo Cup 2021
xxx
001
Holík Michal
SVK MIS1
1
3
8
8
303
100
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
321
Manas Daniel
SVK 65
1
3
15
14
393
93
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
310
Macho Emil
SVK 63
1
3
15
13
489
87
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
309
Krajči Dušan
SVK 63
1
3
15
13
489
87
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
211
Botka Jozef
SVK 63
1
3
15
13
489
87
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
326
Gutten Ondrej
SVK 73
1
3
15
12
594
80
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
325
Šuch Marián
SVK 73
1
3
15
12
594
80
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
327
Bílek Jaroslav
SVK 73
1
3
15
12
594
80
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
320
Brekuš Gabriel
SVK 66
1
3
15
11
708
73
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
447
Peťko Martin
SVK 67
1
3
15
9
969
60
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
307
Peťko Marina
SVK 67
2
3
15
9
969
60
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
308
Bitarovský Michal
SVK 67
1
3
15
9
969
60
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
311
Dostálik Martin
SVK 74
1
3
15
10
831
67
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
312
Šima Pavel
SVK 74
1
3
15
10
831
67
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
313
Mastná Iva
SVK 74
2
3
15
10
831
67
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
318
Dangl Daniel
SVK 66
1
3
15
11
708
73
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
319
Zednikovič Lukáš
SVK 66
1
3
15
11
708
73
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
316
Erdossy Martin
SVK 68
1
3
15
8
1122
53
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
219
Varga Stanislav
SVK 64
1
3
15
7
1296
47
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
323
Vopálenský Branislav
SVK 64
1
3
15
7
1296
47
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
324
Holická Mária
SVK 64
2
3
15
7
1296
47
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
314
Šimeček Peter
SVK 68
1
3
15
8
1122
53
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
315
Uhliarik Miroslav
SVK 68
1
3
15
8
1122
53
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
152
Danajka Martin
SVK 62
1
3
15
6
1497
40
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
478
Straka Milan
SVK 71
1
3
15
3
2400
20
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
463
Fiantoková Mária
SVK 71
2
3
15
3
2400
20
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
120
Psalman Miloslav
SVK 71
1
3
15
3
2400
20
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
487
Švančara Ivan
SVK 59
1
3
15
4
2025
27
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
435
Urban Jozef
SVK 59
1
3
15
4
2025
27
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
240
Gossányi Vladimír
SVK 59
1
3
15
4
2025
27
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
149
Demko Ján
SVK 69
1
3
15
5
1734
33
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
305
Kvartová Júlia
SVK 69
2
3
15
5
1734
33
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
306
Strapáčová Petra
SVK 69
2
3
15
5
1734
33
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
182
Chlumský Jiří
SVK 62
1
3
15
6
1497
40
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
155
Krakovský Daniel
SVK 62
1
3
15
6
1497
40
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
205
155
Baran Miro
SVK 57
1
3
15
1
3831
7
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
297
Jánošík Michal
SVK 57
1
3
15
1
3831
7
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
298
Nejedlá Jana
SVK 57
2
3
15
1
3831
7
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
299
Šebesta Petr
SVK 57
1
3
15
1
3831
7
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
300
Švancer Jan
SVK 57
1
3
15
1
3831
7
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
301
Dusbaba Matej
SVK 57
1
3
15
1
3831
7
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
195
Čech Peter
SVK 60
1
3
15
2
2928
13
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
302
Mitura Tibor
SVK 60
1
3
15
2
2928
13
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
303
Bitarovský Jaroslav
SVK 60
1
3
15
2
2928
13
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
304
Stank František
SVK 60
1
3
15
2
2928
13
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
167
Rošková Anita
SVK 60
2
3
15
2
2928
13
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
110
468
Macejka Ľubomír
SVK 71
1
3
15
3
2400
20
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
322
Škorec Juraj
SVK 65
1
3
15
14
393
93
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
224
137
Rolko Peter
SVK 65
1
3
15
14
393
93
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
196
Šichmák Boris
SVK 70
1
3
15
15
303
100
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
317
Bocová Monika
SVK 70
2
3
15
15
303
100
402
02.05.21
Hramina Murter (CZE)
Memoriál V. Psalmana
901
173
Vokoun Martin
SVK 70
1
3
15
15
303
100
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
4
16
7
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
4
16
7
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
4
16
1
4016
6
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
4
16
2
2812
13
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
4
16
3
2108
19
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
4
16
4
1608
25
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
4
16
5
1220
31
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
101
622
Hruška Simon
SVK SMR12
51
4
16
6
904
38
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
4
16
7
520
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
4
16
7
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
4
16
7
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
4
16
7
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
4
16
7
520
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
4
16
7
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
4
16
7
44
104
01.05.21
Senec
Majstrovstva oblasti
103
436
Hešková Karolína
SVK SMR26
42
4
16
7
44
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
4
12
1
4720
8
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
103
366
Melišová Jana
SVK 164429
22
4
12
2
3516
17
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 185647
21
4
12
3
2812
25
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
4
12
4
2312
33
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 210224
22
4
12
5
1924
42
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
22
4
12
6
1608
50
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
105
420
Marková Barbora
SVK 203018
32
4
12
7
1340
58
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
105
401
Rajský Peter
SVK 153466
21
4
12
8
1108
67
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
239
014
Pečarka Viliam
SVK 176678
21
4
12
9
904
75
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
103
448
Osuský Martin
SVK 198739
21
4
12
10
720
83
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 196991
32
4
12
11
556
92
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 180759
22
4
12
12
404
100
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
4
22
1
5772
5
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
4
22
2
4568
9
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
4
22
3
3864
14
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
4
22
4
3364
18
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
4
22
5
2976
23
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
4
22
6
2660
27
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
4
22
7
2392
32
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
4
22
8
2160
36
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
12
4
22
9
1956
41
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
4
22
10
1772
45
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
4
22
11
1608
50
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
4
22
12
1456
55
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
4
22
13
1316
59
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
223
136
Slosiar Leo
SVK 12
21
4
22
14
1188
64
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
4
22
15
1068
68
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
4
22
16
956
73
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
4
22
17
852
77
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
21
4
22
18
752
82
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
4
22
19
660
86
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
4
22
20
568
91
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
4
22
21
484
95
305
05.06.21
Domaša
Čeršnička
316
207
Jaš Jakub
SVK 128
31
4
22
22
404
100
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
108
034
Nosko Juraj
SVK SELENE
1
4
5
5
404
100
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK SELENE
1
4
5
5
404
100
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
108
023
Heglas Peter
SVK CALIBR
1
4
5
1
3200
20
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
203
075
Novák Zdeno
SVK CALIBR
1
4
5
1
3200
20
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
327
007
Repáň Peter
SVK CALIBR
1
4
5
1
3200
20
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
4
5
2
1996
40
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
202
113
Halaša Milan
SVK OKAZJA
1
4
5
2
1996
40
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
108
069
Fenik Marek
SVK NINA
1
4
5
3
1292
60
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
108
081
Fenik Zdeno
SVK NINA
1
4
5
3
1292
60
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
234
014
Hrubjak Karol
SVK Milenk
1
4
5
4
792
80
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
234
024
Hrubjaková Barbora
SVK Milenk
32
4
5
4
792
80
205
03.07.21
Orava
Memoriál Roba Črepa - Majstrovstva oblasti KJP
234
003
Hajdučík Matej
SVK SELENE
1
4
5
5
404
100
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
31
4
15
13
652
87
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
152
Miškuf Matúš
SVK 500
1
4
15
14
524
93
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
4
15
15
404
100
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
4
15
1
5108
7
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
4
15
2
3904
13
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
4
15
3
3200
20
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
4
15
4
2700
27
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
4
15
5
2312
33
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
4
15
6
1996
40
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
4
15
7
1728
47
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
4
15
8
1496
53
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
4
15
9
1292
60
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
4
15
10
1108
67
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
4
15
11
944
73
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
4
15
12
792
80
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
024
Ujlakyová Jana
SVK Popa
2
4
5
4
792
80
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK LG500
32
4
11
11
404
100
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK TWISTE
1
4
11
9
752
82
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK TWISTE
31
4
11
9
752
82
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
177
Esteves André
SVK TWISTE
1
4
11
9
752
82
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
215
023
Hlavsa Ján
SVK XENA
1
4
11
10
568
91
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
108
023
Heglas Peter
SVK CALIBR
1
4
11
5
1772
45
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
203
075
Novák Zdeno
SVK CALIBR
1
4
11
5
1772
45
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
327
007
Repáň Peter
SVK CALIBR
1
4
11
5
1772
45
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
1
4
11
6
1456
55
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
326
039
Strapáčová Petra
SVK FIONA
2
4
11
6
1456
55
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
328
027
Rozsypal Alexander
SVK FIONA
1
4
11
6
1456
55
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
301
163
Baláž Ondrej
SVK FALCON
1
4
11
7
1188
64
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
301
160
Ježko ml. Martin
SVK FALCON
1
4
11
7
1188
64
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
301
198
Leško Dávid
SVK FALCON
1
4
11
7
1188
64
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
301
197
Girgaš Michal
SVK FALCON
1
4
11
7
1188
64
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK ELEANO
1
4
11
8
956
73
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK ELEANO
1
4
11
8
956
73
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
4
11
4
2160
36
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
055
Machovec Jakub
SVK ADRIA
11
4
11
4
2160
36
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA
21
4
11
4
2160
36
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK TRIM
1
4
11
1
4568
9
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
205
155
Baran Miro
SVK TRIM
1
4
11
1
4568
9
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
4
11
2
3364
18
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
202
113
Halaša Milan
SVK OKAZJA
1
4
11
2
3364
18
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK WIND
1
4
11
3
2660
27
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
105
354
Urbánek Ján
SVK WIND
1
4
11
3
2660
27
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
4
11
4
2160
36
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK XENA
2
4
11
10
568
91
261
28.08.21
Liptovská Mara
Trim CUP - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK LG500
1
4
11
11
404
100
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
4
28
1
5852
4
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
4
28
2
4648
7
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
cze
001
Kamenský Radim
CZE 110
1
4
28
3
3944
11
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
4
28
4
3444
14
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
4
28
5
3056
18
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
4
28
6
2740
21
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
4
28
7
2472
25
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
4
28
8
2240
29
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
4
28
9
2032
32
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
cze
001
Kamenský Pavel
CZE 113
1
4
28
10
1852
36
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
021
Habina Ladislav
SVK 91
1
4
28
11
1684
39
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
4
28
12
1536
43
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
12
4
28
13
1396
46
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
4
28
14
1268
50
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
4
28
15
1148
54
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
268
Petrík Radovan
SVK 66
1
4
28
16
1036
57
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
4
28
17
928
61
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
4
28
18
828
64
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
271
Zibrín Matúš
SVK 47
21
4
28
19
736
68
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
4
28
20
648
71
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
273
Melniček Peter
SVK 42
1
4
28
21
564
75
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
105
Kučinský Juraj
SVK 13
11
4
28
22
480
79
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
152
Miškuf Matúš
SVK 500
1
4
28
23
404
82
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
301
093
Velebír Peter
SVK 16
1
4
28
24
86
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
4
28
24
86
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
4
28
24
86
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
204
Fábry Stanislav
SVK 56
1
4
28
24
86
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
4
28
24
86
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
4
7
1
3516
14
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
4
7
2
2312
29
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
223
136
Slosiar Leo
SVK 12
21
4
7
3
1608
43
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
21
4
7
4
1108
57
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
4
7
5
720
71
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
261
Miškuf Filip
SVK X
41
4
7
6
404
86
303
11.09.21
Domaša
Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
316
202
Fábry Ivan
SVK 88
11
4
7
6
86
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
030
Sabo Martin
SVK Callio
1
4
5
3
1292
60
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
026
Ujlaky Peter
SVK Popa
1
4
5
4
792
80
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
314
123
Stredňak Dušan
SVK Fiona
1
4
5
2
1996
40
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
033
Mana Marian
SVK Callio
1
4
5
3
1292
60
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
042
Denhardtová Miriam
SVK Callio
32
4
5
3
1292
60
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
006
Kurej Lukáš
SVK Callio
1
4
5
3
1292
60
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
036
Gavlová Petra
SVK Caledo
42
4
11
11
404
100
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
326
001
Potucký Juraj
SVK Maria
1
4
5
1
3200
20
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
326
044
Windisch Martin
SVK Maria
1
4
5
1
3200
20
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
326
046
Bodnár Michal
SVK Maria
1
4
5
1
3200
20
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
051
Macura Michal
SVK Fiona
1
4
5
2
1996
40
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
314
003
Max Radovan
SVK Glory
1
4
11
5
1772
45
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
314
100
Maxová Mária ml.
SVK Glory
22
4
11
5
1772
45
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
057
Macura Michael
SVK Zefir
41
4
11
6
1456
55
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
029
Macura Tomaš
SVK Zefir
1
4
11
6
1456
55
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
016
Macura Emily Sarah
SVK Zefir
32
4
11
6
1456
55
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
041
Samec Viliam
SVK Tramon
1
4
11
7
1188
64
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
011
Dufinec Martin
SVK Tramon
1
4
11
7
1188
64
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
007
Lobo Peter
SVK Tramon
1
4
11
7
1188
64
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK Pandor
1
4
11
8
956
73
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Pandor
1
4
11
8
956
73
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
008
Čurma Vladimír
SVK Tyche
1
4
11
9
752
82
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
009
Čurma Peter
SVK Tyche
1
4
11
9
752
82
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
049
Čurmová Emma
SVK Tyche
12
4
11
9
752
82
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
314
124
Fuhrman Viliam
SVK Zuzana
1
4
11
10
568
91
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
314
113
Šarik Jozef
SVK Zuzana
1
4
11
10
568
91
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
034
Gavla Vladimír
SVK Caledo
1
4
11
11
404
100
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
047
Ondo Michal
SVK Sue
1
4
11
1
4568
9
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
003
Kolesár Martin
SVK Sue
1
4
11
1
4568
9
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
006
Pado Martin
SVK Dream
1
4
11
2
3364
18
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
060
Padová Natália
SVK Dream
22
4
11
2
3364
18
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
312
073
Szabari Gabriel
SVK Timi
1
4
11
3
2660
27
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
312
118
Szabari Michal
SVK Timi
31
4
11
3
2660
27
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
312
117
Szabari Martin
SVK Timi
1
4
11
3
2660
27
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
040
Klein Richard
SVK Bianca
1
4
11
4
2160
36
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
328
023
Ujlakyová Lucia
SVK Popa
32
4
5
4
792
80
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
033
Klamár Rastislav
SVK Alia
1
4
5
5
404
100
360
18.09.21
Zemplínska Šírava
Vinianský Strapec 45. ročník
325
034
Klamár ml. Rastislav
SVK Alia
1
4
5
5
404
100
5052
08.07.21
Cowes (GBR)
Cowes - St. Malo Dinard Race
110
454
Marek Čulen
GBR93
1
4
20
18
587
90
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
238
012
Kelemen Michal
SVK GIULIA
1
4
20
8
1996
40
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
301
189
Jarombek Martin
SVK GIULIA
1
4
20
8
1996
40
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
11
10
710
91
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
11
10
710
91
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
11
5
11
11
505
100
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
056
Machovec Matúš
SVK 36031
21
5
11
11
505
100
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
215
003
Ružička Pavel
SVK 36301
1
5
11
1
5710
9
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 36301
1
5
11
1
5710
9
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
003
Brestovský Adam
SVK 28636
1
5
11
2
4205
18
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 28636
51
5
11
2
4205
18
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
114
Mika Viktor
SVK 50
31
5
11
3
3325
27
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
201
Lichvár Oliver
SVK 50
31
5
11
3
3325
27
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
11
4
2700
36
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK 7
2
5
11
4
2700
36
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
5
11
5
2215
45
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
5
11
5
2215
45
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
111
Brestovský Alex
SVK 28638
31
5
11
6
1820
55
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
229
Zimáni Ján
SVK 28638
31
5
11
6
1820
55
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 95
31
5
11
7
1485
64
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 95
32
5
11
7
1485
64
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
11
8
1195
73
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
158
Ursíny Michal
SVK 2867
1
5
11
8
1195
73
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
328
002
Vladimír Fedorík
SVK 11
1
5
38
13
2834
34
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 32111
22
5
11
9
940
82
250
08.05.21
Liptovská Mara
Liptovska kryha - PLM
223
108
Kocanová Barbora
SVK 32111
22
5
11
9
940
82
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
328
033
Marián Mana
SVK 11
1
5
38
13
2834
34
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
328
003
Zuzana Fedoríková Joščáková
SVK 11
2
5
38
13
2834
34
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
328
019
Adrián Takáč
SVK 11
1
5
38
13
2834
34
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
328
021
Peter Šoffa
SVK 11
1
5
38
13
2834
34
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
328
047
Lukáš Joščák
SVK 11
1
5
38
13
2834
34
5005
27.12.20
Puerto Santa Maria, Cadiz
XVII New Year s Race - XII Memorial Kim Lythgoe 2020
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
32
9
3260
28
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
448
Osuský Martin
SVK 2533
21
5
5
3
1615
60
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
5
5
3
1615
60
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
5
5
4
990
80
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
5
39
1
8460
3
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
39
2
6955
5
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
39
3
6075
8
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
39
4
5450
10
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
39
5
4965
13
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
39
6
4570
15
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 817
31
5
39
7
4235
18
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
31
5
39
8
3945
21
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
5
39
9
3690
23
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
39
10
3460
26
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
5
39
11
3255
28
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
5
39
12
3065
31
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
5
39
13
2890
33
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
101
622
Hruška Simon
SVK SMR 12
51
5
39
14
2730
36
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
5
39
15
2580
38
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
5
39
16
2440
41
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
5
39
17
2310
44
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
39
18
2185
46
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
39
19
2065
49
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
393
West Valentína
SVK 2009
42
5
39
20
1955
51
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
39
21
1850
54
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 30
31
5
39
22
1750
56
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
39
23
1650
59
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
5
39
24
1560
62
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
5
39
25
1470
64
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
5
39
26
1385
67
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
392
West Maximilián
SVK 1411
41
5
39
27
1305
69
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
39
28
1225
72
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
32
5
39
29
1150
74
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
39
30
1075
77
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
5
39
31
1005
79
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
5
39
32
935
82
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
5
39
33
870
85
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
239
003
Bača Samuel
SVK 244
31
5
39
34
805
87
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
239
006
Vlčák Jakub
SVK 171
31
5
39
35
740
90
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
239
011
Rusnák Oliver
SVK 986
31
5
39
36
680
92
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
105
383
Vojs Martin
SVK 181
31
5
39
37
620
95
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
213
125
Benčeková Diana
SVK 1
42
5
39
38
560
97
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
5
39
39
505
100
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
5
1
4000
20
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
5
1
4000
20
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
004
Brestovský Matej
SVK 2110
1
5
5
2
2495
40
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
103
444
Prokopcová Nina
SVK 2110
22
5
5
2
2495
40
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
12
1
5900
8
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
12
2
4395
17
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
12
3
3515
25
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
12
4
2890
33
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
12
5
2405
42
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
12
6
2010
50
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
12
7
1675
58
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
12
8
1385
67
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
12
9
1130
75
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
12
10
900
83
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
12
11
695
92
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
12
12
505
100
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
5
5
1
4000
20
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
223
136
Slosiar Leo
SVK 12
21
5
5
2
2495
40
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 15
32
5
5
3
1615
60
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
31
5
5
4
990
80
302
15.05.21
Domaša
Pohár rektora TU Košice - COVID 19 preložené - Nový termín !
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
5
5
505
100
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
5
5
4
990
80
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
111
Brestovský Alex
SVK 1369
31
5
5
5
505
100
202
15.05.21
Orava
Pohár primátora mesta Námestovo - presunuté
223
116
Miškov Alexander
SVK 1369
21
5
5
5
505
100
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 15
32
5
6
4
1385
67
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
16
1
6525
6
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
326
002
Potucký Martin
SVK 241
1
5
16
2
5020
13
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
16
3
4140
19
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
16
4
3515
25
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
16
5
3030
31
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
16
6
2635
38
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
16
7
2300
44
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
16
8
2010
50
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
16
9
1755
56
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
16
10
1525
63
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
16
11
1320
69
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
16
12
1130
75
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
160
Jaš Peter
SVK 35
21
5
16
13
955
81
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
082
Jaš Ján
SVK 150
1
5
16
14
795
88
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
16
15
645
94
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
16
16
505
100
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
223
136
Slosiar Leo
SVK 12
21
5
6
1
4395
17
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
21
5
6
2
2890
33
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
5
6
3
2010
50
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
256
Vrabeľ Adam
SVK 28
31
5
6
5
900
83
304
22.05.21
Domaša
Májova regata
316
207
Jaš Jakub
SVK 36
31
5
6
6
505
100
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
469
Kupec Matej
SVK 917
41
5
37
32
820
86
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
5
37
31
890
84
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
37
10
3345
27
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
37
11
3140
30
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
5
37
12
2950
32
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
5
37
13
2775
35
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
5
37
14
2615
38
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
37
15
2465
41
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
37
16
2325
43
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
5
37
17
2195
46
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 848
31
5
37
18
2070
49
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 331
42
5
37
19
1950
51
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
37
20
1840
54
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
5
37
21
1735
57
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
5
37
22
1635
59
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
37
23
1535
62
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
37
24
1445
65
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
37
25
1355
68
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
5
37
26
1270
70
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
5
37
27
1190
73
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
5
37
28
1110
76
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
470
Pálka David
SVK 999
41
5
37
29
1035
78
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
5
37
30
960
81
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 197541
22
5
6
5
900
83
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
420
Marková Barbora
SVK A bez
32
5
6
6
505
100
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
6
1
4395
17
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
6
1
4395
17
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
087
Vaďura Ivo
SVK 50403
1
5
6
2
2890
33
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
624
Holák Matúš
SVK 50403
31
5
6
2
2890
33
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
6
3
2010
50
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
444
Prokopcová Nina
SVK 53979
22
5
6
3
2010
50
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
202
118
Rolík Michal
SVK 56420
31
5
6
4
1385
67
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
202
066
Rolík Rastislav
SVK 56420
1
5
6
4
1385
67
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 458
1
5
6
5
900
83
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 458
1
5
6
5
900
83
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
120
Psalman Miloslav
SVK 7
1
5
6
6
505
100
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
434
Današová Martina
SVK 7
2
5
6
6
505
100
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
5
37
1
8345
3
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
37
2
6840
5
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
37
3
5960
8
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
5
37
4
5335
11
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
37
5
4850
14
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
37
6
4455
16
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
5
37
7
4120
19
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
37
8
3830
22
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
5
37
9
3575
24
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
9
1
5275
11
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
9
2
3770
22
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
9
3
2890
33
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
5
9
4
2265
44
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
9
5
1780
56
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
447
Peťko Martin
SVK 40
1
5
9
6
1385
67
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
5
9
7
1050
78
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
092
Oršula Jakub
SVK 5
21
5
9
8
760
89
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
212
Kollárik Igor
CZE 13
1
5
9
9
505
100
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
5
6
1
4395
17
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
401
Rajský Peter
SVK 180759
21
5
6
2
2890
33
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
213
097
Benčeková Soňa
SVK 185647
22
5
6
3
2010
50
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
103
448
Osuský Martin
SVK 198736
21
5
6
4
1385
67
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
496
Koprda Viktor
SVK 918
31
5
37
33
755
89
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
5
37
34
690
92
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
5
37
35
625
95
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
110
498
Belica Timotej
SVK 547
31
5
37
36
565
97
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
5
37
37
505
100
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
5
5
1
4000
20
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
5
5
1
4000
20
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
5
2
2495
40
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
5
2
2495
40
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
004
Brestovský Matej
SVK 1369
1
5
5
3
1615
60
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
111
Brestovský Alex
SVK 1369
31
5
5
3
1615
60
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
116
Miškov Alexander
SVK 2110
21
5
5
4
990
80
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
229
Zimáni Ján
SVK 2110
31
5
5
4
990
80
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
5
5
5
505
100
154
29.05.21
Sĺňava
BALNEA CUP
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
5
5
5
505
100
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
176
Esteves Linda
SVK 7
2
5
8
1
5020
13
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
8
1
5020
13
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
8
2
3515
25
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
162
Drengubjaková Nela
SVK 2867
42
5
8
2
3515
25
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28638
31
5
8
3
2635
38
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
139
Ursíny Juraj
SVK 28638
41
5
8
3
2635
38
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
5
8
4
2010
50
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
5
8
4
2010
50
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
215
043
Ružička Peter
SVK 3636
1
5
8
5
1525
63
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 3636
1
5
8
5
1525
63
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
11
5
8
6
1130
75
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
056
Machovec Matúš
SVK 36031
21
5
8
6
1130
75
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 50
32
5
8
7
795
88
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
223
208
Neupauer Martin
SVK 50
31
5
8
7
795
88
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 95
1
5
8
8
505
100
251
05.06.21
Liptovská Mara
Júnová regata
207
220
Droppa Dávid
SVK 95
1
5
8
8
505
100
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
176
Esteves Linda
SVK 7
2
5
7
1
4730
14
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 2867
31
5
7
2
3225
29
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
177
Esteves André
SVK 2867
1
5
7
2
3225
29
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
5
7
3
2345
43
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
207
220
Droppa Dávid
SVK 32111
1
5
7
3
2345
43
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
168
Barényi Samuel
SVK 36261
1
5
7
4
1720
57
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
213
Balaška Ján
SVK 36261
1
5
7
4
1720
57
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
7
5
1235
71
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
5
7
5
1235
71
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
207
205
Ábel Matej
SVK 28638
11
5
7
6
840
86
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
207
222
Ábelová Nela
SVK 28638
52
5
7
6
840
86
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 95
32
5
7
7
505
100
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
5
5
3
1615
60
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
5
5
4
990
80
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
5
5
4
990
80
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
111
Brestovský Alex
SVK 1369
31
5
5
5
505
100
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
5
2
2495
40
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
5
5
3
1615
60
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
5
37
29
915
78
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
37
30
840
81
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
614
Blechta Tomáš
SVK 631
31
5
37
31
770
84
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
5
37
32
700
86
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
37
33
635
89
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
5
37
34
570
92
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
5
37
35
505
95
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
5
37
36
97
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
37
36
97
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
004
Brestovský Matej
SVK 2110
1
5
5
1
4000
20
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
9
5
1780
56
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
104
243
Dranačková Zuzana
SVK 16955
2
5
9
5
1780
56
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
9
6
1385
67
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
9
6
1385
67
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
087
Vaďura Ivo
SVK 50403
1
5
9
7
1050
78
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
624
Holák Matúš
SVK 50403
31
5
9
7
1050
78
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
5
9
8
760
89
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
399
Samuhelová Selina
SVK 50747
42
5
9
8
760
89
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
202
118
Rolík Michal
SVK 56420
31
5
9
9
505
100
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
202
066
Rolík Rastislav
SVK 56420
1
5
9
9
505
100
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
5
37
1
8225
3
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
5
37
2
6720
5
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
5
37
3
5840
8
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
37
4
5215
11
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
37
5
4730
14
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
5
37
6
4335
16
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
5
37
7
4000
19
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
5
37
8
3710
22
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
5
37
9
3455
24
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
5
37
10
3225
27
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
377
Kmeč Maximilan Patrik
SVK 848
31
5
37
11
3020
30
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
5
37
12
2830
32
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
5
37
13
2655
35
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
37
14
2495
38
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 331
42
5
37
15
2345
41
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
5
37
16
2205
43
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
5
37
17
2075
46
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
5
37
18
1950
49
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
5
37
19
1830
51
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
5
37
20
1720
54
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
5
37
21
1615
57
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
436
Hešková Karolína
SVK 26
42
5
37
22
1515
59
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
5
37
23
1415
62
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
5
37
24
1325
65
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
37
25
1235
68
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
37
26
1150
70
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
397
Kohút Patrik
SVK 30
31
5
37
27
1070
73
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
383
Vojs Martin
SVK 181
31
5
37
28
990
76
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
128
Vyoral Dominik
SVK 0
21
5
6
1
4395
17
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
116
Miškov Alexander
SVK 218491
21
5
6
2
2890
33
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
317
037
Kincel Peter
SVK 211236
1
5
6
3
2010
50
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
092
Oršula Jakub
SVK 184429
21
5
6
4
1385
67
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 164429
21
5
6
5
900
83
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 211238
21
5
6
6
505
100
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
297
Bilka Adam
SVK 54062
1
5
9
1
5275
11
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
305
Chrapčiak Tomáš
SVK 54062
1
5
9
1
5275
11
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
7
1
4730
14
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
229
Zimáni Ján
SVK 1369
31
5
5
5
505
100
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
5
2
2495
40
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
cze
001
Cermak Jaroslav
SVK 2110
11
5
5
1
4000
20
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
9
2
3770
22
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
9
2
3770
22
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
259
Mihalík Marek
SVK 574
1
5
9
3
2890
33
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
297
Blechtová Jana
SVK 574
2
5
9
3
2890
33
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
9
4
2265
44
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
103
444
Prokopcová Nina
SVK 53979
22
5
9
4
2265
44
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
401
Rajský Peter
SVK 180759
21
5
6
1
4395
17
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
213
097
Benčeková Soňa
SVK 185647
22
5
6
2
2890
33
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 151092
22
5
6
3
2010
50
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 197541
22
5
6
4
1385
67
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
420
Marková Barbora
SVK 203018
32
5
6
5
900
83
103
24.04.21
Gabčíkovo
Krištáľový pohár - presunuté COVID 19
105
427
Malanik Jakub
SVK 192635
31
5
6
6
505
100
5010
11.06.21
Sopot (POL)
PUCHAR PREZYDENTA SOPOTU - Poľský pohár
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
23
8
2798
35
253
12.06.21
Liptovská Mara
O pohár starostu Liptovského Trnovca
223
208
Neupauer Martin
SVK 95
31
5
7
7
505
100
5011
22.05.21
Glebinów (POL)
Pucha Nysy
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
5
58
34
1665
59
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
326
012
Molčanyi Marcel
SVK 100
1
5
5
5
505
100
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
326
043
Petrovka Peter
SVK 41
1
5
5
4
990
80
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
326
001
Potucký Juraj
SVK 41
1
5
5
4
990
80
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
207
220
Droppa Dávid
SVK 517
1
5
5
3
1615
60
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
317
038
Kincel František
SVK 432
1
5
5
2
2495
40
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
325
051
Macura Michal
SVK 432
1
5
5
2
2495
40
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
5
5
3
1615
60
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
223
056
Machovec Matúš
SVK 517
21
5
5
3
1615
60
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
5
5
3
1615
60
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
301
163
Baláž Ondrej
SVK 310
1
5
5
1
4000
20
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
301
158
Ježko Martin
SVK 310
1
5
5
1
4000
20
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
301
160
Ježko ml. Martin
SVK 310
1
5
5
1
4000
20
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
301
198
Leško Dávid
SVK 310
1
5
5
1
4000
20
350
19.06.21
Zemplínska Šírava
Memorial M.Stríčika
317
037
Kincel Peter
SVK 432
1
5
5
2
2495
40
5013
18.06.21
Puck (POL)
Puchar Burmistrza Pucka - poľský pohár
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
39
9
3689
23
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
625
Griač Jozef
SVK 50766
1
5
15
13
815
87
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
629
Dobrovodská Miriam
SVK 50766
2
5
15
13
815
87
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
221
Lednický Matej
SVK x
1
5
15
14
655
93
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
330
Kušnier Tomáš
SVK x
1
5
15
14
655
93
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 20371
32
5
15
15
505
100
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
427
Malanik Jakub
SVK 20371
31
5
15
15
505
100
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 458
21
5
15
7
2160
47
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
259
Mihalík Marek
SVK 547
1
5
15
8
1870
53
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
438
Ráček Jakub
SVK 547
1
5
15
8
1870
53
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
15
9
1615
60
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
401
Rajský Peter
SVK 16955
21
5
15
9
1615
60
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51682
2
5
15
10
1385
67
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
297
Blechtová Jana
SVK 51682
2
5
15
10
1385
67
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
202
118
Rolík Michal
SVK 56420
31
5
15
11
1180
73
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
202
066
Rolík Rastislav
SVK 56420
1
5
15
11
1180
73
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
5
15
12
990
80
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
105
399
Samuhelová Selina
SVK 50747
42
5
15
12
990
80
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
15
2
4880
13
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
087
Vaďura Ivo
SVK 54222
1
5
15
3
4000
20
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
624
Holák Matúš
SVK 54222
31
5
15
3
4000
20
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Rek Adam
CZE 51445
21
5
15
4
3375
27
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
002
Kučera Matěj
CZE 51445
21
5
15
4
3375
27
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
001
Ptáčnik Matěj
CZE 56750
21
5
15
5
2890
33
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
cze
002
Ptáčnik Ondrej
CZE 56750
21
5
15
5
2890
33
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
15
6
2495
40
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
103
444
Prokopcová Nina
SVK 53979
22
5
15
6
2495
40
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
5
15
7
2160
47
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
15
2
4880
13
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
103
297
Bilka Adam
SVK 54062
1
5
15
1
6385
7
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
103
305
Chrapčiak Tomáš
SVK 54062
1
5
15
1
6385
7
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
6
1
4395
17
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
6
2
2890
33
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
223
246
Mosný Peter
SVK 1
1
5
6
3
2010
50
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
5
6
4
1385
67
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
6
5
900
83
109
26.06.21
Gabčíkovo
Dunaj regata
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
5
6
6
505
100
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
1
5
5
1
4000
20
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
5
1
4000
20
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
027
Rozsypal Alexander
SVK FIONA
1
5
5
1
4000
20
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
326
001
Potucký Juraj
SVK MARIA
1
5
5
2
2495
40
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
326
044
Windisch Martin
SVK MARIA
1
5
5
2
2495
40
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
326
046
Bodnár Michal
SVK MARIA
1
5
5
2
2495
40
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
033
Mana Marian
SVK VIKO
1
5
5
3
1615
60
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
025
Denhart Róbert
SVK VIKO
1
5
5
3
1615
60
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
029
Macura Tomaš
SVK ZEFIR
1
5
5
4
990
80
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
328
022
Potapenko Sergeiy
SVK ZEFIR
1
5
5
4
990
80
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
314
123
Stredňak Dušan
SVK ZEFIR
1
5
5
4
990
80
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
316
226
Molčányi Bohdan
SVK EAGLE
1
5
5
5
505
100
351
26.06.21
Zemplínska Šírava
Vihorlat Cup
326
012
Molčanyi Marcel
SVK EAGLE
1
5
5
5
505
100
5016
02.07.21
Gdaňsk (POL)
Puchar Gdańska 2021 - poľský pohár
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
5
24
2
5901
8
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
326
039
Petra Strapáčová
SVK 44
2
5
38
37
563
97
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
326
044
Martin Windisch
CZE 38
1
5
38
8
3888
21
5014
26.04.21
Pirovac (CRO)
Májová regata 2021
326
044
Martin Windisch
CRO 8
1
5
18
3
4396
17
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
317
037
Peter Kincel
SVK 44
1
5
38
37
563
97
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
030
Stopka Martin
SVK 101
1
5
5
4
990
80
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
317
037
Kincel Peter
SVK 20
1
5
5
1
4000
20
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
328
025
Denhart Róbert
SVK 20
1
5
5
1
4000
20
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
328
032
Zacharov Juraj
SVK 20
1
5
5
1
4000
20
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
007
Šurín Peter
SVK 66
1
5
5
2
2495
40
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
014
Malovaný Richard
SVK 66
1
5
5
2
2495
40
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
016
Slota Ladislav
SVK 66
1
5
5
2
2495
40
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
5
5
3
1615
60
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
901
211
Jozef Botka
SVK 52
1
5
5
3
1615
60
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
026
Oravcová Martina
SVK 101
2
5
5
4
990
80
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
087
Vaďura Ivo
SVK 54222
1
5
10
1
5505
10
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
624
Holák Matúš
SVK 54222
31
5
10
1
5505
10
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
10
2
4000
20
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
10
2
4000
20
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
10
4
2495
40
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979
1
5
10
4
2495
40
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
259
Mihalík Marek
SVK 574
1
5
10
5
2010
50
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 574
42
5
10
5
2010
50
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
110
458
Siebert Peter
SVK 7
31
5
10
6
1615
60
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
110
353
Kollárik Matej
SVK 7
1
5
10
6
1615
60
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
5
10
7
1280
70
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
110
473
Siebertová Hanka
SVK 458
32
5
10
7
1280
70
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
5
10
8
990
80
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
105
399
Samuhelová Selina
SVK 50747
42
5
10
8
990
80
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
297
Blechtová Jana
SVK 0
2
5
10
9
735
90
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
614
Blechta Tomáš
SVK 0
31
5
10
9
735
90
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
625
Griač Jozef
SVK 50766
1
5
10
10
505
100
110
03.07.21
Gabčíkovo
Pohár mládeže
101
629
Dobrovodská Miriam
SVK 50766
2
5
10
10
505
100
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
039
Bánik Martin
SVK 4
1
5
5
5
505
100
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
224
100
Madaras Martin
SVK 4
1
5
5
5
505
100
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
018
Kelemen Martin
SVK 101
1
5
5
4
990
80
254
03.07.21
Liptovská Mara
Euro Micro Cup Slovakia 2021
238
006
Valko Martin
SVK 4
1
5
5
5
505
100
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
139
Ursíny Juraj
SVK 12867
41
5
10
9
735
90
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
108
088
Kuricová Terézia
SVK CAMINO
2
5
8
8
505
100
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
108
034
Nosko Juraj
SVK SELENE
1
5
8
6
1130
75
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
234
003
Hajdučík Matej
SVK SELENE
1
5
8
6
1130
75
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
105
308
Nemček Martin
SVK WIND
1
5
8
7
795
88
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
105
354
Urbánek Ján
SVK WIND
1
5
8
7
795
88
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
108
018
Centový Richard
SVK CAMINO
1
5
8
8
505
100
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
203
118
Domiňak Miroslav
SVK OKAZJA
1
5
8
2
3515
25
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
202
113
Halaša Milan
SVK OKAZJA
1
5
8
2
3515
25
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
317
037
Kincel Peter
SVK FIONA
1
5
8
3
2635
38
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
317
038
Kincel František
SVK FIONA
1
5
8
3
2635
38
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
328
027
Rozsypal Alexander
SVK FIONA
1
5
8
3
2635
38
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
5
8
4
2010
50
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
223
105
Luštík Jozef
SVK ADRIA
1
5
8
4
2010
50
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
5
8
4
2010
50
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
224
002
Csuday Zdenek
SVK ADRIA
1
5
8
4
2010
50
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
234
014
Hrubjak Karol
SVK Milenk
1
5
8
5
1525
63
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
234
024
Hrubjaková Barbora
SVK Milenk
32
5
8
5
1525
63
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK SELENE
1
5
8
6
1130
75
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
5
10
8
990
80
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 28657
42
5
10
7
1280
70
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
190
Gemzická Sofia
SVK 28657
32
5
10
7
1280
70
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
107
Kocanová Valéria
SVK 95
32
5
10
6
1615
60
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
177
Esteves André
SVK 95
1
5
10
6
1615
60
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
901
016
Palušák Andrej
SVK 36261
1
5
10
5
2010
50
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
5
10
1
5505
10
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
5
10
1
5505
10
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
10
2
4000
20
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
168
Barényi Samuel
SVK 36261
1
5
10
5
2010
50
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 2867
32
5
10
2
4000
20
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
10
3
3120
30
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
176
Esteves Linda
SVK 7
2
5
10
3
3120
30
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
172
Esteves Alicia
SVK 28638
22
5
10
4
2495
40
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28638
31
5
10
4
2495
40
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
108
037
Heglasová Jana
SVK CAMINO
2
5
8
8
505
100
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
108
023
Heglas Peter
SVK CALIBR
1
5
8
1
5020
13
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
203
075
Novák Zdeno
SVK CALIBR
1
5
8
1
5020
13
206
10.07.21
Orava
Orava Cup 2021
327
007
Repáň Peter
SVK CALIBR
1
5
8
1
5020
13
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
215
176
Kubiňák ml. Dušan
SVK 36036
1
5
10
8
990
80
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
055
Machovec Jakub
SVK 36031
11
5
10
9
735
90
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
212
Noris Tomáš
SVK 36031
21
5
10
9
735
90
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
207
220
Droppa Dávid
SVK 87
1
5
10
10
505
100
255
10.07.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu I
223
056
Machovec Matúš
SVK 87
21
5
10
10
505
100
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 2533
32
5
5
4
990
80
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
202
113
Halaša Milan
SVK Okazja
1
5
8
2
3515
25
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
034
Nosko Juraj
SVK Selene
1
5
8
5
1525
63
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
023
Heglas Peter
SVK Calibr
1
5
8
1
5020
13
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
086
Jostiak Mario
SVK CASAND
1
5
8
8
505
100
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
234
024
Hrubjaková Barbora
SVK Milenk
32
5
8
6
1130
75
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
327
007
Repáň Peter
SVK Calibr
1
5
8
1
5020
13
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
238
025
Urík Jaroslav
SVK Selene
1
5
8
5
1525
63
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
326
002
Potucký Martin
SVK Mária
1
5
8
7
795
88
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
234
014
Hrubjak Karol
SVK Milenk
1
5
8
6
1130
75
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
101
618
Hrušková Sára
SVK 2110
22
5
5
5
505
100
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
326
039
Strapáčová Petra
SVK Fiona
2
5
8
3
2635
38
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
328
027
Rozsypal Alexander
SVK Fiona
1
5
8
3
2635
38
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
008
Matúš Denis
SVK CASAND
1
5
8
8
505
100
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
5
5
3
1615
60
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
105
354
Urbánek Ján
SVK Wind
1
5
8
4
2010
50
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
203
075
Novák Zdeno
SVK Calibr
1
5
8
1
5020
13
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
062
Centová Tereza
SVK Selene
12
5
8
5
1525
63
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
5
5
3
1615
60
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
317
037
Kincel Peter
SVK Fiona
1
5
8
3
2635
38
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
108
085
Lenárt Ondrej Pavel
SVK Selene
1
5
8
5
1525
63
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
326
001
Potucký Juraj
SVK Mária
1
5
8
7
795
88
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
5
5
4
990
80
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
229
Zimáni Ján
SVK 2363
31
5
5
2
2495
40
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
5
5
1
4000
20
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
5
5
1
4000
20
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
203
118
Domiňak Miroslav
SVK Okazja
1
5
8
2
3515
25
207
17.07.21
Orava
O pohár Matúša Čáka
105
308
Nemček Martin
SVK Wind
1
5
8
4
2010
50
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
111
Brestovský Alex
SVK 2363
31
5
5
2
2495
40
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
103
444
Prokopcová Nina
SVK 2110
22
5
5
5
505
100
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
5
1
4000
20
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
5
2
2495
40
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
301
180
Kapráľ Matej
SVK 5
1
5
5
3
1615
60
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
110
408
Orlovský Matúš
SVK 13
1
5
5
4
990
80
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
328
029
Macura Tomaš
SVK 12
1
5
5
5
505
100
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
14
1
6235
7
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
14
2
4730
14
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 156
1
5
14
3
3850
21
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
14
4
3225
29
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
14
5
2740
36
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
14
6
2345
43
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
14
7
2010
50
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
14
8
1720
57
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
14
9
1465
64
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
5
14
10
1235
71
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
142
Mikler Ľubomír
SVK 52
1
5
14
11
1030
79
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
14
12
840
86
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
14
13
665
93
306
17.07.21
Domaša
Mayerov memoriál
316
273
Melniček Peter
SVK 42
1
5
14
14
505
100
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 9
32
5
10
10
505
100
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
224
023
Čech Ladislav
SVK 142
1
5
5
1
4000
20
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
224
022
Kanka Pavel
SVK 142
1
5
5
1
4000
20
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
327
003
Makuch Alexej
SVK 021
1
5
5
2
2495
40
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
327
007
Repáň Peter
SVK 021
1
5
5
2
2495
40
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
317
037
Kincel Peter
SVK 432
1
5
5
3
1615
60
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
326
039
Strapáčová Petra
SVK 432
2
5
5
3
1615
60
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
328
027
Rozsypal Alexander
SVK 432
1
5
5
3
1615
60
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
5
5
4
990
80
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
328
025
Denhardt Róbert
SVK 52
1
5
5
4
990
80
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
301
150
Kriš Daniel
SVK 407
1
5
5
5
505
100
307
31.07.21
Domaša
Zátoka Cup 2021
901
274
Mušak Ivan
SVK 407
1
5
5
5
505
100
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
158
Ursíny Michal
SVK 28657
1
5
10
8
990
80
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
5
10
8
990
80
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 12867
31
5
10
9
735
90
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
229
Zimáni Ján
SVK 50
31
5
10
7
1280
70
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
5
10
1
5505
10
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
5
10
1
5505
10
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
003
Brestovský Adam
SVK 28636
1
5
10
2
4000
20
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 28636
32
5
10
2
4000
20
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
5
10
3
3120
30
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
215
167
Balašková Karolína
SVK 7
2
5
10
3
3120
30
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
5
10
4
2495
40
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
176
Esteves Linda
SVK 2867
2
5
10
4
2495
40
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
114
Mika Viktor
SVK 95
31
5
10
5
2010
50
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
201
Lichvár Oliver
SVK 95
31
5
10
5
2010
50
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
111
Brestovský Alex
SVK 28638
31
5
10
6
1615
60
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 28638
32
5
10
6
1615
60
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 50
42
5
10
7
1280
70
259
07.08.21
Liptovská Mara
Regata Fatranu II
223
269
Neupaverová Agáta
SVK 9
42
5
10
10
505
100
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
5
16
13
815
81
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
271
Zibrín Matúš
SVK 47
21
5
16
14
655
88
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
318
001
Kočiš Michal
SVK DORIS
1
5
7
5
1235
71
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
318
027
Kršák Branislav
SVK DORIS
1
5
7
5
1235
71
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
208
Varinský Ľubo
SVK MIRAMA
1
5
7
6
840
86
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
206
Růžička Jaroslav
SVK INFINI
1
5
7
7
505
100
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
207
Růžičková Markéta
SVK INFINI
2
5
7
7
505
100
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
5
16
1
6385
6
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
5
16
2
4880
13
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
312
029
Vrábel Zdeno
SVK 8
1
5
16
3
4000
19
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
5
16
4
3375
25
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
5
16
5
2890
31
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
5
16
6
2495
38
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
094
Velebír Pavol
SVK 33
1
5
16
7
2160
44
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
5
16
8
1870
50
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
5
16
9
1615
56
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
214
Harakaľ Richard
SVK 39
21
5
16
10
1385
63
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
5
16
11
1180
69
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
003
Pollák Jozef
SVK 31
1
5
16
12
990
75
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
150
Kriš Daniel
SVK JULIA
1
5
7
1
4730
14
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
301
165
Hrubý Michal
SVK JULIA
1
5
7
1
4730
14
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
317
037
Kincel Peter
SVK Fiona
1
5
7
2
3225
29
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
326
039
Strapáčová Petra
SVK Fiona
2
5
7
2
3225
29
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
325
053
Macura Michal
SVK Fiona
1
5
7
2
3225
29
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
327
003
Makuch Alexej
SVK QUENNY
1
5
7
3
2345
43
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
327
007
Repáň Peter
SVK QUENNY
1
5
7
3
2345
43
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
327
001
Jančáry Martin
SVK DRAGON
1
5
7
4
1720
57
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
327
029
Vaľo Dominik
SVK DRAGON
1
5
7
4
1720
57
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
327
004
Jančáryová Veronika
SVK DRAGON
2
5
7
4
1720
57
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
184
Funk Peter
SVK 38
11
5
16
16
100
308
07.08.21
Domaša
Slovenský pohár KJP 2021 a Lenivé kapre
316
021
Habina Ladislav
SVK 24
1
5
16
15
505
94
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
213
097
Benčeková Soňa
SVK 185647
22
5
5
1
4000
20
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
136
Slosiar Leo
SVK 176678
21
5
5
2
2495
40
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
105
401
Rajský Peter
SVK 180759
21
5
5
3
1615
60
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
105
420
Marková Barbora
SVK 203018
32
5
5
4
990
80
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 166299
32
5
5
5
505
100
5026
07.08.21
Balaton (HUN)
Audi- Laser&420 Ranglista verseny
101
618
Sára Hrušková
SVK 53979
22
5
22
13
1647
59
5026
07.08.21
Balaton (HUN)
Audi- Laser&420 Ranglista verseny
103
444
Nina Prokopcová
SVK 53979
22
5
22
13
1647
59
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
299
Borošová Soňa
SVK 192488
2
5
8
1
5020
13
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
401
Rajský Peter
SVK 153466
21
5
8
2
3515
25
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 207187
12
5
8
3
2635
38
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
439
Macháček Katka
SVK 180759
2
5
8
4
2010
50
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
589
Simonová Karolína Sarah
SVK 210224
22
5
8
5
1525
63
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
366
Melišová Jana
SVK 164429
22
5
8
6
1130
75
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
5
8
7
795
88
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 196991
32
5
8
8
505
100
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
297
Bilka Adam
SVK 54062
1
5
10
1
5505
10
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
269
Bilka Miroslav
SVK 54062
1
5
10
1
5505
10
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
618
Hrušková Sára
SVK 53979
22
5
10
2
4000
20
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
103
444
Prokopcová Nina
SVK 53979
22
5
10
2
4000
20
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
5
10
3
3120
30
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51682
2
5
10
4
2495
40
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
297
Blechtová Jana
SVK 51682
2
5
10
4
2495
40
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
259
Mihalík Marek
SVK 574
1
5
10
5
2010
50
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 574
42
5
10
5
2010
50
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
087
Vaďura Ivo
SVK 54222
1
5
10
6
1615
60
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
624
Holák Matúš
SVK 54222
31
5
10
6
1615
60
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
10
7
1280
70
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
104
462
Dinka Timotej
SVK 16955
31
5
10
7
1280
70
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
5
10
8
990
80
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
5
10
8
990
80
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
106
005
Várady Noel
SVK 50747
21
5
10
9
735
90
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
106
118
Várady Róbert
SVK 50747
1
5
10
9
735
90
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
105
221
Lednický Matej
SVK 0-Led
1
5
10
10
505
100
112
28.08.21
Gabčíkovo
Pohár SNP
901
278
Sklár Peter
SVK 0-Led
1
5
10
10
505
100
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
326
044
Martin Windisch
CRO
1
5
16
4
3515
25
6011
10.09.21
Nove Mlyny (CZE)
20.Pálavska regata - presunute COVID 19
101
628
Andrej Cekovsky
SVK 7
1
5
15
14
655
93
6011
10.09.21
Nove Mlyny (CZE)
20.Pálavska regata - presunute COVID 19
101
356
Milan Loukota
SVK 6
1
5
15
7
2160
47
6011
10.09.21
Nove Mlyny (CZE)
20.Pálavska regata - presunute COVID 19
101
359
Tomas Mihalik
SVK 271
1
5
15
3
4000
20
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
052
Kovács Róbert
SVK 15
1
5
14
12
840
86
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
012
Polak Jakub
SVK 116
21
5
14
10
1235
71
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
051
Vyšná Vanesa
SVK 30
42
5
14
11
1030
79
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
045
Ornth Jozef
SVK 86
1
5
14
9
1465
64
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
044
Kováč Peter
SVK 76
1
5
14
5
2740
36
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
046
Ferdinand Zoltan
SVK 003
1
5
14
6
2345
43
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
14
7
2010
50
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
5
14
8
1720
57
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
5
14
4
3225
29
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
14
1
6235
7
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
5
14
2
4730
14
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
14
3
3850
21
504
05.07.21
Kosice
Slovensky pohar I - Micro Magic
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
6
1
4395
17
504
05.07.21
Kosice
Slovensky pohar I - Micro Magic
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
5
6
2
2890
33
504
05.07.21
Kosice
Slovensky pohar I - Micro Magic
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
5
6
3
2010
50
504
05.07.21
Kosice
Slovensky pohar I - Micro Magic
143
015
Šebek Artúr
SVK 09
1
5
6
4
1385
67
504
05.07.21
Kosice
Slovensky pohar I - Micro Magic
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
6
5
900
83
504
05.07.21
Kosice
Slovensky pohar I - Micro Magic
143
012
Polak Jakub
SVK 68
21
5
6
6
505
100
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
hun
001
Sándor Kunváry
HUN 05
1
5
25
1
7495
4
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
hun
001
Csaba Forrai
HUN 31
1
5
25
2
5990
8
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
5
25
3
5110
12
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
hun
001
Imre Molnár
HUN 19
1
5
25
4
4485
16
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
hun
001
Máté Molnár
HUN 09
21
5
25
5
4000
20
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
033
Berec Peter
SVK 77
1
5
25
6
3605
24
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
026
Podhorný Peter
SVK 40
1
5
25
7
3270
28
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
142
030
Petráš Ján
SVK 447
1
5
25
8
2980
32
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
5
25
9
2725
36
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
5
25
10
2495
40
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
5
25
11
2290
44
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
036
Száraz Juraj
SVK 37
1
5
25
12
2100
48
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
5
25
13
1925
52
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
142
053
Viskupič Jozef
SVK 11
1
5
25
14
1765
56
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
025
Podhorná Gabriela
SVK 41
2
5
25
15
1615
60
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
046
Ferdinand Zoltan
SVK 03
1
5
25
16
1475
64
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
044
Kováč Peter
SVK 76
1
5
25
17
1340
68
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
5
25
18
1220
72
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
038
Machata Peter
SVK 80
1
5
25
19
1100
76
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
027
Liška Miroslav
SVK 49
1
5
25
20
990
80
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
048
Csemez Peter
SVK 08
1
5
25
21
885
84
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
142
038
Fiedler Vladimir
SVK 45
1
5
25
22
785
88
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
045
Ornth Jozef
SVK 86
1
5
25
23
685
92
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
047
Koniarik Milan
SVK 09
11
5
25
24
595
96
502
05.06.21
Rohožnik
Slovensky pohár II - RG65
143
022
Reingraber Matúš
SVK 58
31
5
25
25
505
100
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
5
7
5
900
71
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
366
Melišová Jana
SVK 164429
22
5
7
6
505
86
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
5
7
7
100
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
32
1
7960
3
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
5
32
2
6455
6
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
5
32
3
5575
9
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
5
32
4
4950
13
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
5
32
5
4465
16
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
5
32
6
4070
19
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
5
32
7
3735
22
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
5
32
8
3445
25
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
5
32
9
3190
28
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
5
32
10
2960
31
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
110
496
Koprda Viktor
SVK 58
31
5
32
11
2755
34
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
5
32
12
2565
38
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
5
32
13
2390
41
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
5
32
14
2230
44
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
614
Blechta Tomáš
SVK 808
31
5
32
15
2080
47
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
5
32
16
1940
50
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 331
42
5
32
17
1810
53
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
5
32
18
1685
56
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
110
469
Kupec Matej
SVK 2058
41
5
32
19
1570
59
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
5
32
20
1455
63
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
436
Hešková Karolína
SVK 110
42
5
32
21
1350
66
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
5
32
22
1250
69
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
5
32
23
1155
72
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
5
32
24
1060
75
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
649
Flesarová Karolína
SVK 17
42
5
32
25
970
78
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
110
471
Čulenová Karolínka
SVK 650
42
5
32
26
885
81
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
5
32
27
805
84
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
5
32
28
725
88
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
640
Macháček Samo
SVK 992
51
5
32
29
650
91
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
648
Hrušová Gréta
SVK 52
52
5
32
30
575
94
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
651
Mihálik Martin
SVK 20
51
5
32
31
505
97
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
5
32
31
97
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
5
5
1
4000
20
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
5
5
2
2495
40
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
136
Slosiar Leo
SVK 12
21
5
5
3
1615
60
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
21
5
5
4
990
80
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
5
5
5
505
100
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
401
Rajský Peter
SVK 210224
21
5
7
1
4395
14
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 185647
21
5
7
2
2890
29
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 180759
22
5
7
3
2010
43
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 196991
32
5
7
4
1385
57
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
143
050
Putnoky Jakub
SVK 005
41
5
14
13
665
93
501
11.09.21
Rimavská Sobota
Slovensky pohár I - RG65 - preložení COVID-19
142
053
Viskupič Jozef
SVK 11
1
5
14
14
505
100
5037
09.10.21
Wolfgangsee (AUS)
Spänglercup
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
5
47
10
3865
21
5037
09.10.21
Wolfgangsee (AUS)
Spänglercup
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
5
47
46
552
98
5037
09.10.21
Wolfgangsee (AUS)
Spänglercup
101
618
Hrušková Sára
SVK 56481
22
5
5
3
1614
60
5037
09.10.21
Wolfgangsee (AUS)
Spänglercup
103
444
Prokopcová Nina
SVK 56481
22
5
5
3
1614
60
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
cze
001
Lidařík Rudolf
CZE 3
1
5
11
1
5710
9
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
5
11
2
4205
18
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
cze
001
Ščerba Patrik
CZE 98
1
5
11
3
3325
27
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
5
11
4
2700
36
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
5
11
5
2215
45
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
243
Hladný Róbert
SVK 10
1
5
11
6
1820
55
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
447
Peťko Martin
SVK 13
1
5
11
7
1485
64
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
5
11
8
1195
73
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
901
281
Gossányi Vladimír
SVK 1685
1
5
11
9
940
82
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
321
Poor Róbert
SVK 5
1
5
11
10
710
91
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
335
Hačko Tibor
SVK 1908
1
5
11
11
505
100
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 185647
21
5
5
1
4000
20
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 180759
32
5
5
2
2495
40
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
401
Rajský Peter
SVK 210224
21
5
5
3
1615
60
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
420
Marková Barbora
SVK 203018
32
5
5
4
990
80
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
106
118
Várady Róbert
SVK 170267
1
5
5
5
505
100
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
618
Hrušková Sára
SVK 56481
22
5
19
1
6900
5
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
444
Prokopcová Nina
SVK 56481
22
5
19
1
6900
5
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
087
Vaďura Ivo
SVK IV5397
1
5
19
2
5395
11
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
633
Hruška Pavol
SVK IV5397
1
5
19
2
5395
11
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
099
Puchoň Ján
SVK 5422
1
5
19
3
4515
16
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
649
Flesarová Karolína
SVK 5422
42
5
19
3
4515
16
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
439
Macháček Katka
SVK 55155
2
5
19
4
3890
21
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
617
Ráčková Miroslava
SVK 55155
2
5
19
4
3890
21
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
224
Krajmer Peter
SVK 57186
1
5
19
5
3405
26
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
202
066
Rolík Rastislav
SVK 57186
1
5
19
5
3405
26
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
259
Mihalík Marek
SVK 54070
1
5
19
6
3010
32
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 54070
42
5
19
6
3010
32
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
297
Bilka Adam
SVK 54062
1
5
19
7
2675
37
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
305
Chrapčiak Tomáš
SVK 54062
1
5
19
7
2675
37
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
458
Siebert Peter
SVK 57156
31
5
19
8
2385
42
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 57156
32
5
19
8
2385
42
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 4222
31
5
19
9
2130
47
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
624
Holák Matúš
SVK 4222
31
5
19
9
2130
47
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
202
118
Rolík Michal
SVK 56420
31
5
19
10
1900
53
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
614
Blechta Tomáš
SVK 56420
31
5
19
10
1900
53
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
353
Kollárik Matej
SVK 458
1
5
19
11
1690
58
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
5
19
11
1690
58
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51682
2
5
19
12
1505
63
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
297
Blechtová Jana
SVK 51682
2
5
19
12
1505
63
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 53979
42
5
19
13
1330
68
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
473
Siebertová Hanka
SVK 53979
32
5
19
13
1330
68
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
223
Palmaj Peter
SVK 50747
1
5
19
14
1170
74
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
428
Matejová Lea
SVK 50747
2
5
19
14
1170
74
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
5
19
15
1020
79
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
104
462
Dinka Timotej
SVK 16955
31
5
19
15
1020
79
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
120
Psalman Miloslav
SVK 53738
1
5
19
16
880
84
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
110
434
Današová Martina
SVK 53738
2
5
19
16
880
84
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 50403
31
5
19
17
745
89
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
631
Skuráková Olívia
SVK 50403
42
5
19
17
745
89
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 7
42
5
19
18
620
95
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
652
Wye Olivia
SVK 7
32
5
19
18
620
95
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
625
Griač Jozef
SVK 50766
1
5
19
19
505
100
116
16.10.21
Senec
Pohár Slovana
101
629
Dobrovodská Miriam
SVK 50766
2
5
19
19
505
100
5044
02.10.21
Trieste (ITA)
Barcolana Young 2021
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
5
66
3
7217
5
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
31
5
46
8
4303
17
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
223
237
Livia Holešová
SVK 275
42
5
47
15
2985
32
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
223
107
Valéria Kocanová
SVK 905
32
5
47
16
2845
34
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
223
228
Zuzana Zimani
SVK 13142
42
5
47
22
2153
47
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
103
449
Tomáš Babinčák
SVK 809
31
5
47
24
1964
51
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
105
382
Karolína Kolenčiak
SVK 654
32
5
47
25
1876
53
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
5
47
31
1409
66
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
105
315
Lucia Stoláriková
SVK 331
42
5
47
32
1340
68
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
223
215
Juraj Vozár
SVK 777
41
5
47
33
1273
70
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
105
381
Nikola Kolenčiak
SVK 864
52
5
47
39
910
83
5045
22.10.21
Portorož (SLO)
9 th Halloween regatta
223
217
Adam Lichvár
SVK 27
41
5
47
40
855
85
5046
06.11.21
Izola (SLO)
Martinova Regata
103
445
Adela Prokopcova
SVK 82
42
5
89
18
3976
20
5046
06.11.21
Izola (SLO)
Martinova Regata
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
5
89
75
877
84
5046
06.11.21
Izola (SLO)
Martinova Regata
105
382
Karolína Kolenčiak
SVK 654
32
5
89
20
3747
22
5046
06.11.21
Izola (SLO)
Martinova Regata
105
381
Nikola Kolenčiak
SVK 864
52
5
89
72
965
81
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
326
039
Petra Strapacova
CRO
2
5
21
11
1909
52
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
317
037
Peter Kincel
CRO
1
5
21
11
1909
52
5048
20.09.21
Kuhlungsborn (GER)
CANY Lanex Offshore cup 2021
326
039
Petra Strapacova
GER
2
5
12
3
3515
25
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
325
020
Hospodár Pavol
CRO
1
5
18
15
901
83
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
328
007
Lobo Peter
CRO
1
5
18
15
901
83
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
328
006
Kurej Lukáš
CRO
1
5
18
15
901
83
5047
12.11.21
Vodice (CRO)
Regata Jabuka 2021
326
002
Martin Potucky
CRO
1
5
16
4
3515
25
5049
16.10.21
Murter (CRO)
Palagruza Cup
326
044
Martin Windisch
CRO
1
5
11
2
4207
18
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
238
012
Kelemen Michal
SVK 40
1
5
38
3
6018
8
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
238
016
Slota Ladislav
SVK 40
1
5
38
3
6018
8
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
238
020
Vaňo Boris
SVK 40
1
5
38
3
6018
8
5003
10.04.21
Murter (CRO)
Velikonoční regata
301
189
Jarombek Nartin
SVK 40
1
5
38
3
6018
8
5007
07.05.21
Palic (SRB)
SEEOOC 2021
232
004
Kristína Kaňuková
SVK 919
42
6
54
7
5930
13
5008
22.05.21
Izola (SLO)
Pokal Burje 2021
223
110
Brestovský Oliver
SVK 514
31
6
66
7
6453
11
5008
22.05.21
Izola (SLO)
Pokal Burje 2021
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
6
66
10
5523
15
5008
22.05.21
Izola (SLO)
Pokal Burje 2021
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
6
66
19
3851
29
5008
22.05.21
Izola (SLO)
Pokal Burje 2021
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
6
66
22
3469
33
5008
22.05.21
Izola (SLO)
Pokal Burje 2021
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 805
31
6
66
35
2259
53
5008
22.05.21
Izola (SLO)
Pokal Burje 2021
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
6
66
36
2185
55
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
6
14
3
4620
21
5030
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
6
19
5
4085
26
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
6
14
1
7483
7
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
6
20
11
2164
55
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
6
20
11
2164
55
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
6
20
12
1937
60
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
6
20
12
1937
60
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
6
20
13
1729
65
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
6
20
13
1729
65
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
223
111
Brestovský Alex
SVK 2363
31
6
20
15
1356
75
6031
09.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
O krale Šumavy
223
229
Zimáni Ján
SVK 2363
31
6
20
15
1356
75
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
232
004
Kanuková Kristína
SVK 919
42
6
44
3
7602
7
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
6
44
4
6852
9
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
6
44
5
6270
11
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
6
44
6
5796
14
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
6
44
7
5394
16
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
6
44
8
5046
18
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
6
44
9
4740
20
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
6
44
10
4464
23
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
202
118
Rolík Michal
SVK 2058
31
6
44
11
4218
25
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
pol
001
Krysta Natalia
POL 160735
22
6
7
5
1482
71
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
116
Miškov Alexander
SVK 177585
21
6
7
6
1008
86
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
6
7
7
606
100
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
101
614
Blechta Tomáš
SVK 1065
31
6
44
32
1434
73
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
6
44
40
852
91
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
103
436
Hešková Karolína
CZE 110
42
6
44
28
1782
64
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
239
003
Baca Samuel
SVK 244
31
6
44
31
1518
70
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
pol
001
Płonka Filip
POL 1110
41
6
44
33
1356
75
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
239
015
Pecarková Miriam
SVK 171
32
6
44
38
990
86
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
383
Vojs Martin
SVK 181
31
6
44
34
1278
77
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
6
44
29
1692
66
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
213
156
Poltáková Barbora
SVK 1
42
6
44
41
792
93
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
239
019
Chorvát Marek
SVK 2
51
6
44
42
666
95
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
6
44
13
3786
30
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
22
6
7
3
2814
43
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
6
44
35
1200
80
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
6
44
36
1128
82
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
213
116
Mokošáková Barbora
SVK 10576
32
6
44
37
1056
84
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
239
011
Rusnák Oliver
SVK 986
31
6
44
30
1602
68
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
6
44
14
3588
32
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 303
32
6
44
15
3408
34
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
6
44
16
3240
36
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
6
44
17
3084
39
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
393
West Valentína
SVK 2009
42
6
44
18
2934
41
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
110
470
Pálka David
SVK 58
41
6
44
19
2796
43
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
110
496
Koprda Viktor
SVK 473
31
6
44
20
2658
45
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
6
44
21
2532
48
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
392
West Maximilián
SVK 1411
41
6
44
22
2412
50
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
6
44
23
2298
52
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
6
44
24
2184
55
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
pol
001
Szklarska Julia
POL 830
42
6
44
25
2082
57
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
213
125
Benceková Diana
SVK 863
42
6
44
39
918
89
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
6
7
4
2064
57
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
239
005
Bacová Lenka
SVK 3
52
6
44
42
666
95
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
213
152
Krasnanová Lucia
SVK 6543
42
6
44
42
666
95
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 207187
12
6
7
1
5676
14
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
105
401
Rajský Peter
SVK 153466
21
6
7
2
3870
29
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
6
44
12
3990
27
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
6
44
1
10464
2
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
6
44
26
1974
59
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
6
44
27
1878
61
208
17.07.21
Orava
Interpohár SVK
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
6
44
2
8658
5
6032
13.07.21
Balaton (HUN)
Csoki Kupa
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
6
121
67
2146
55
6032
13.07.21
Balaton (HUN)
Csoki Kupa
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
6
121
114
761
94
6032
13.07.21
Balaton (HUN)
Csoki Kupa
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
6
121
85
1526
70
6069
22.07.21
Baltonfured (HUN)
Kekszalag 2021
223
052
Machovec Dezider
SVK 517
1
6
97
4
8914
4
6069
22.07.21
Baltonfured (HUN)
Kekszalag 2021
223
055
Machovec Jakub
SVK 517
11
6
97
4
8914
4
6069
22.07.21
Baltonfured (HUN)
Kekszalag 2021
215
131
Babjak Marián
SVK 517
1
6
97
4
8914
4
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
223
136
Leo Slosiar
SVK 12
21
6
9
7
1261
78
6069
22.07.21
Baltonfured (HUN)
Kekszalag 2021
238
012
Kelemen Michal
SVK 66
1
6
97
9
6801
9
6069
22.07.21
Baltonfured (HUN)
Kekszalag 2021
238
018
Kelemen Martin
SVK 66
1
6
97
9
6801
9
6069
22.07.21
Baltonfured (HUN)
Kekszalag 2021
301
189
Jarombek Martin
SVK 66
1
6
97
9
6801
9
6039
07.08.21
Olešna (CZE)
Interpohár CZE
223
237
Livia Holešová
SVK 275
42
6
33
2
7911
6
6039
07.08.21
Olešna (CZE)
Interpohár CZE
232
004
Kristína Kaňuková
SVK 919
42
6
33
7
4646
21
6039
07.08.21
Olešna (CZE)
Interpohár CZE
213
155
Marek Benček
SVK 676
41
6
33
21
1784
64
6039
07.08.21
Olešna (CZE)
Interpohár CZE
103
438
Ema Vargová
SVK 81
42
6
33
24
1436
73
6039
07.08.21
Olešna (CZE)
Interpohár CZE
213
097
Soňa Benčeková
SVK 185647
22
6
22
4
5048
18
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
111
Brestovský Alex
SVK 28636
31
6
12
6
2412
50
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
229
Zimáni Ján
SVK 28636
31
6
12
6
2412
50
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
6
12
7
2010
58
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
6
12
7
2010
58
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28671
31
6
12
8
1662
67
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
139
Ursíny Juraj
SVK 28671
41
6
12
8
1662
67
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 95
32
6
12
9
1356
75
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
901
276
Simona Vejčíková
SVK 95
32
6
12
9
1356
75
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 50
42
6
12
10
1080
83
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 50
32
6
12
10
1080
83
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
215
043
Ružička Peter
SVK 36036
1
6
12
11
834
92
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 36036
1
6
12
11
834
92
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 9
32
6
12
12
606
100
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
269
Neupaverová Agata
SVK 9
42
6
12
12
606
100
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
215
003
Ružička Pavel
SVK 032111
1
6
12
1
7080
8
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 032111
1
6
12
1
7080
8
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
205
352
Benček Vladimír
SVK 36346
1
6
12
2
5274
17
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
205
351
Benčeková Ingrid
SVK 36346
2
6
12
2
5274
17
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
215
023
Hlavsa Ján
SVK 7
1
6
12
3
4218
25
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
176
Esteves Linda
SVK 7
2
6
12
3
4218
25
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
215
087
Chalupníková Katarína
SVK 36035
2
6
12
4
3468
33
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
cze
002
Clupníková Klára
SVK 36035
32
6
12
4
3468
33
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
6
12
5
2886
42
260
14.08.21
Liptovská Mara
O pohár primátora L.Mikuláša
223
162
Drengubiaková Nela
SVK 2867
42
6
12
5
2886
42
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
6
9
6
1663
67
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
213
097
Soňa Benčeková
SVK 185647
22
6
33
3
6854
9
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
6
14
6
2814
43
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
21
6
9
3
3469
33
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
223
110
Oliver Brestovský
SVK 541
31
6
75
1
11856
1
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
223
237
Livia Holešová
SVK 275
42
6
75
5
7663
7
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
232
004
Kristína Kaňuková
SVK 919
42
6
75
9
6131
12
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
6
75
10
5856
13
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
223
228
Zuzana Zimani
SVK 13142
42
6
75
15
4800
20
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
6
75
30
2994
40
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
223
147
Tamara Brestovská
SVK 517
42
6
75
31
2908
41
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
213
155
Marek Benček
SVK 676
41
6
75
32
2825
43
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
223
217
Adam Lichvár
SVK 27
41
6
75
40
2244
53
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
223
215
Juraj Vozár
SVK 777
41
6
75
35
2592
47
6051
03.09.21
Zarzecze (POL)
Interpohar POL
223
240
Jerguš Brestovský
SVK 574
51
6
75
63
1060
84
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Svobodová Sára
CZE 2285
22
6
12
11
92
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Bauerová Markéta
CZE 2277
22
6
12
11
92
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Holá Magdalena
CZE 2277
22
6
12
11
92
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Justová Anna
CZE 2286
22
6
12
6
1938
50
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Viščorová Nela
CZE 2287
32
6
12
7
1536
58
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Šlechtická Kateřina
CZE 2287
22
6
12
7
1536
58
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
6
12
8
1188
67
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
6
12
8
1188
67
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
6
12
9
882
75
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
6
12
9
882
75
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
6
12
10
606
83
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
6
12
10
606
83
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Krsička Michal
CZE 22831
21
6
12
1
6606
8
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Krsička Lukáš
CZE 22831
21
6
12
1
6606
8
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Dadák Lukáš
CZE 12279
21
6
12
2
4800
17
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Viščor Dan
CZE 12279
21
6
12
2
4800
17
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Košťálová Bára
CZE 2279
12
6
12
3
3744
25
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Čermák Jaroslav
CZE 2279
11
6
12
3
3744
25
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Cibulka Vojtech
CZE 22841
21
6
12
4
2994
33
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Tupý Petr
CZE 22841
11
6
12
4
2994
33
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Baštář Ondřej
CZE 2283
31
6
12
5
2412
42
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Juha Jan
CZE 2283
31
6
12
5
2412
42
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
001
Paigerová Vanda
CZE 2286
22
6
12
6
1938
50
115
25.09.21
Gabčíkovo
Jesenná regata
cze
002
Muchová Kateřina
CZE 2285
32
6
12
11
92
6059
02.10.21
Brno (CZE)
Memorial Jana Sedlaka
215
023
Ján Hlavsa
SVK 7
1
6
9
2
4525
22
6059
02.10.21
Brno (CZE)
Memorial Jana Sedlaka
223
177
Andre Esteves
SVK 7
1
6
9
2
4525
22
6060
08.10.21
Balaton (HUN)
BYC 1912 Kupa
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
6
128
5
9055
4
6060
08.10.21
Balaton (HUN)
BYC 1912 Kupa
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
6
128
35
3985
27
6060
08.10.21
Balaton (HUN)
BYC 1912 Kupa
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
6
128
38
3771
30
6060
08.10.21
Balaton (HUN)
BYC 1912 Kupa
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
6
128
50
3055
39
6060
08.10.21
Balaton (HUN)
BYC 1912 Kupa
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
6
128
44
3389
34
6060
08.10.21
Balaton (HUN)
BYC 1912 Kupa
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
6
128
97
1329
76
6060
08.10.21
Balaton (HUN)
BYC 1912 Kupa
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
6
128
125
668
98
6058
02.10.21
Prien Am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
6
35
2
8064
6
6058
02.10.21
Prien Am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
151
Milan Duchnovsky
SVK 26
1
6
35
9
4145
26
6058
02.10.21
Prien Am Chiemsee (GER)
Chiemsee Inseln Marathon
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
6
35
6
5202
17
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
316
082
Jan Jaš
SVK 150
1
6
14
8
2064
57
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
316
160
Peter Jaš
SVK 35
21
6
14
12
1008
86
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
6
14
7
2412
50
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
012
Kelemen Michal
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
326
029
Potucký Emil
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
5050
30.10.21
Torbole (ITA)
9° Trofeo Halloween Cup
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
6
436
152
3352
35
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
287
Hricovíny Ladislav
SVK 11
1
6
10
10
606
100
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
316
029
Lopuchovský Pavol
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
316
279
Butkovská Eva
SVK 1
2
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
282
Ivančo Jakub
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
283
Lopuchovský Peter
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
142
001
Zubaľ Branislav
SVK 14
1
6
10
7
1536
70
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
142
014
Bartalos Attila
SVK 14
1
6
10
7
1536
70
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
142
047
Gažo Viliam
SVK 14
1
6
10
7
1536
70
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
142
058
Chalupka Mojmír
SVK 14
1
6
10
7
1536
70
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
142
057
Chudík Andrej
SVK 14
1
6
10
7
1536
70
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
142
059
Fillo Tomas
SVK 14
1
6
10
7
1536
70
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
142
060
Škulavik Štefan
SVK 14
1
6
10
7
1536
70
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
223
271
Andrevič Vladimír
SVK 8
1
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
223
052
Machovec Dezider
SVK 8
1
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
223
055
Machovec Jakub
SVK 8
11
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
223
056
Machovec Matúš
SVK 8
21
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
223
132
Lustik Michal
SVK 8
1
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
223
105
Luštík Jozef
SVK 8
1
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
215
131
Babjak Marián
SVK 8
1
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 8
1
6
10
8
1188
80
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
326
034
Hrubý Erik
SVK 12
1
6
10
9
882
90
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
284
Baranec Peter
SVK 12
1
6
10
9
882
90
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
237
021
Cisárová Zdenka
SVK 12
2
6
10
9
882
90
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
238
026
Oravcová Martina
SVK 12
2
6
10
9
882
90
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
255
Elman Miroslav
SVK 12
1
6
10
9
882
90
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
285
Kováčik Jaroslav
SVK 12
1
6
10
9
882
90
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
286
Kováčiková Eva
SVK 12
2
6
10
9
882
90
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
101
031
Ráček Miro
SVK 11
1
6
10
10
606
100
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
047
Fischerová Katarína
SVK 11
2
6
10
10
606
100
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
221
Lednický Matej
SVK 15
1
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
330
Kušnier Tomáš
SVK 15
1
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
291
Králiková Zuzana
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
292
Novotná Alexandra
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
293
Ďuríková Zuzana
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
294
Olšanová Lucia
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
295
Majerská Michaela
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
cze
006
Aquin Ivana
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
cze
007
Křupková Jitka
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
cze
008
Kratochvílová Hana
SVK 2
2
6
10
5
2412
50
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
326
002
Potucký Martin
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
326
001
Potucký Juraj
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
326
044
Windisch Martin
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
326
046
Bodnár Michal
SVK 1
1
6
10
6
1938
60
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
224
022
Kanka Pavel
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
224
023
Čech Ladislav
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
328
001
Kurej Ľuboš
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
325
003
Kolesár Martin
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
327
008
Uhlár Peter
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
327
007
Repáň Peter
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
224
056
Hudec Miroslav
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
223
Palmaj Peter
SVK 10
1
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
401
Rajský Peter
SVK 10
21
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
368
Ščibran Michal
SVK 10
1
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
428
Matejová Lea
SVK 10
2
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
106
118
Várady Róbert
SVK 10
1
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
106
005
Várady Noel
SVK 10
21
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
430
Valentovič Maroš
SVK 10
1
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
429
Janč Richard
SVK 10
1
6
10
3
3744
30
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
156
Bachratá Barbora
SVK 15
2
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
324
Szomolányiová Zora
SVK 15
2
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
101
133
Jančinová Dana
SVK 15
2
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
101
365
Tuleja Tomáš
SVK 15
1
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
278
Sklár Peter
SVK 15
1
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
274
Konôpka Martin
SVK 15
1
6
10
4
2994
40
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
046
Pilat Jaroslav
SVK 11
1
6
10
10
606
100
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
305
Hnilica Jozef
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
307
Záhradný Michal
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
283
Klisenbauer Marián
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
354
Urbánek Ján
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
101
307
Holák Martin
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
306
Maťovčík Marcel
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
375
Wöllner Miroslav
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
349
Slebodník Marián
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
296
Gálik Matej
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
105
340
Pallo Peter
SVK 13
1
6
10
1
6606
10
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
205
155
Baran Miro
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
224
002
Csuday Zdenek
SVK 7
1
6
10
2
4800
20
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
288
Sijka Peter
SVK 11
1
6
10
10
606
100
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
289
Hajdu Jana
SVK 11
2
6
10
10
606
100
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
045
Bakoš Juraj
SVK 11
1
6
10
10
606
100
404
23.10.21
Kastela (CRO)
Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45
901
290
Stráňava Milan
SVK 11
1
6
10
10
606
100
6019
11.06.21
Balaton (HUN)
Supercup Madarsko
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
6
9
2
4525
22
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
016
Slota Ladislav
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
018
Kelemen Martin
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
020
Vano Boris
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
017
Sarnik Jan
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
029
Gresak Roman
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
040
Krekeš Peter
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
103
188
Varga Ján
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
003
Nagy Gejza
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
5053
23.10.21
Malta (MLT)
Rolex Middle Sea race
238
007
Surin Peter
SVK 1918
1
6
105
66
1816
63
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 2363
32
7
5
4
1386
80
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
215
003
Ružička Pavel
SVK TWISTE
1
7
6
4
1939
67
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
223
176
Esteves Linda
SVK TWISTE
2
7
6
4
1939
67
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
215
177
Kubiňák Radovan
SVK TWISTE
1
7
6
4
1939
67
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
101
036
Jančina Michal
SVK 6 SEIL
1
7
6
5
1260
83
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
101
133
Jančinová Dana
SVK 6 SEIL
2
7
6
5
1260
83
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
223
270
Snopko Ján
SVK 6 SEIL
1
7
6
5
1260
83
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
215
030
Laco Jozef
SVK 50098
1
7
6
6
707
100
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
215
043
Ružička Peter
SVK 50098
1
7
6
6
707
100
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
215
023
Hlavsa Ján
SVK TWISTE
1
7
6
4
1939
67
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
203
075
Novák Zdeno
SVK 115
1
7
8
1
7028
13
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
108
023
Heglas Peter
SVK 115
1
7
8
1
7028
13
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
327
007
Repáň Peter
SVK 115
1
7
8
1
7028
13
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
223
052
Machovec Dezider
SVK ADRIA
1
7
8
2
4921
25
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
223
055
Machovec Jakub
SVK ADRIA
11
7
8
2
4921
25
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
223
056
Machovec Matúš
SVK ADRIA
21
7
8
2
4921
25
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
215
131
Babjak Marián
SVK ADRIA
1
7
8
2
4921
25
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
317
037
Kincel Peter
SVK 432
1
7
8
3
3689
38
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
317
038
Kincel František
SVK 432
1
7
8
3
3689
38
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
325
051
Macura Michal
SVK 432
1
7
8
3
3689
38
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
224
002
Csuday Zdenek
SVK 012TRI
1
7
8
4
2814
50
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
205
155
Baran Miro
SVK 012TRI
1
7
8
4
2814
50
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
301
160
Ježko ml. Martin
SVK 310
1
7
8
5
2135
63
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
301
158
Ježko Martin
SVK 310
1
7
8
5
2135
63
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
301
197
Girgaš Michal
SVK 310
1
7
8
5
2135
63
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
301
198
Leško Dávid
SVK 310
1
7
8
5
2135
63
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
301
163
Baláž Ondrej
SVK 310
1
7
8
5
2135
63
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
326
001
Potucký Juraj
SVK 41
1
7
8
6
1582
75
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
326
044
Windisch Martin
SVK 41
1
7
8
6
1582
75
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
326
046
Bodnár Michal
SVK 41
1
7
8
6
1582
75
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
203
118
Domiňak Miroslav
SVK 3
1
7
8
7
1113
88
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
202
113
Halaša Milan
SVK 3
1
7
8
7
1113
88
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
224
023
Čech Ladislav
SVK 142
1
7
8
8
707
100
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
224
022
Kanka Pavel
SVK 142
1
7
8
8
707
100
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
105
308
Nemček Martin
SVK 52
1
7
6
1
6153
17
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
105
354
Urbánek Ján
SVK 52
1
7
6
1
6153
17
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
234
014
Hrubjak Karol
SVK 526
1
7
6
2
4046
33
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
234
016
Hrubjak Martin
SVK 526
11
7
6
2
4046
33
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
234
024
Hrubjaková Barbora
SVK 526
32
7
6
2
4046
33
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
327
001
Jančáry Martin
SVK 323
1
7
6
3
2814
50
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
327
029
Vaľo Dominik
SVK 323
1
7
6
3
2814
50
262
03.09.21
Liptovská Mara
Veľká cena Slovenska 2021 - kajutový jachting - PLM
327
011
Čunderlík Ján
SVK 323
1
7
6
3
2814
50
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
428
Pribylka Jakub
SVK 59
21
7
6
2
3493
33
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
367
Kecskésová Nikola
SVK 2110
12
7
5
5
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
003
Brestovský Adam
SVK 2110
1
7
5
5
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
cze
002
Vaďurová Dominika
SVK 2201
2
7
5
3
2261
60
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
111
Brestovský Alex
SVK 2363
31
7
5
4
1386
80
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
7
5
3
2261
60
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1976
31
7
5
2
3493
40
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
136
Slosiar Leo
SVK 12
21
7
6
3
2261
50
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
195
Valentinyová Sofia
SVK 15
32
7
6
4
1386
67
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
260
Piquet Guillermo Thomas
SVK 20
31
7
6
5
707
83
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
194
Štefaničiak Matej
SVK 27
21
7
6
6
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
7
5
1
5600
20
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
7
5
1
5600
20
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
114
Mika Viktor
SVK 1976
31
7
5
2
3493
40
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
cze
001
Hyrš Ladislav
CZE 43
1
7
9
1
7385
11
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
306
Holák Andrej
SVK 470
1
7
9
2
5278
22
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
359
Mihalík Tomáš
SVK 271
1
7
9
3
4046
33
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
356
Loukota Milan
SVK 6
1
7
9
4
3171
44
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
190
Hladný Roman
SVK 14
1
7
9
5
2492
56
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
301
180
Kapráľ Matej
SVK 5
1
7
9
6
1939
67
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
120
Psalman Miloslav
SVK 13
1
7
9
7
1470
78
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
243
Hladný Róbert
SVK 10
1
7
9
8
1064
89
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
628
Čekovský Andrej
SVK 7
1
7
9
9
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
366
Melišová Jana
SVK 203056
22
7
7
1
6622
14
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
213
097
Benčeková Soňa
SVK 185647
22
7
7
2
4515
29
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
420
Marková Barbora
SVK 203018
32
7
7
3
3283
43
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
423
Pašúthová Dominika
SVK 197541
22
7
7
4
2408
57
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
189
Sihotský Matúš
SVK 198917
21
7
7
5
1729
71
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
410
Valentovičová Laura Valéria
SVK 166298
32
7
7
6
1176
86
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
458
Thüringerová Tereza
SVK 180759
22
7
7
7
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
595
Malina Alex Zdenek
SVK 163051
21
7
13
1
7994
8
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
401
Rajský Peter
SVK 210224
21
7
13
2
5887
15
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
429
Lackó Peter Dominik
SVK 185647
21
7
13
3
4655
23
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
361
Kecskésová Michaela
SVK 207187
12
7
13
4
3780
31
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
128
Vyoral Dominik
SVK 209925
21
7
13
5
3101
38
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
317
037
Kincel Peter
SVK 203838
1
7
13
6
2548
46
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
299
Borošová Soňa
SVK 192488
2
7
13
7
2079
54
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
342
Boroš Michal
SVK 194431
11
7
13
8
1673
62
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
096
Pačinová Michaela
SVK 196990
22
7
13
9
1316
69
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
438
Ráček Jakub
SVK 170267
1
7
13
10
994
77
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
092
Oršula Jakub
SVK 175787
21
7
13
11
707
85
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
239
014
Pečarka Viliam
SVK 176678
21
7
13
12
92
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
239
002
Bača Matej
SVK 198209
21
7
13
12
92
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
cze
001
Seidl Šimon
SVK 54222
1
7
19
1
9660
5
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
244
Summerling Roman
SVK 54222
1
7
19
1
9660
5
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
297
Bilka Adam
SVK 54062
1
7
19
2
7553
11
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
305
Chrapčiak Tomáš
SVK 54062
1
7
19
2
7553
11
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
112
Sadílek Ilja
SVK 55155
1
7
19
3
6321
16
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
630
Sláviková Ivana
SVK 55155
2
7
19
3
6321
16
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
224
Krajmer Peter
SVK IT5397
1
7
19
4
5446
21
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
901
279
Vančura Marek
SVK IT5397
1
7
19
4
5446
21
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
087
Vaďura Ivo
SVK 4222
1
7
19
5
4767
26
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
624
Holák Matúš
SVK 4222
31
7
19
5
4767
26
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
099
Puchoň Ján
SVK 53901
1
7
19
6
4214
32
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
357
Dömény Marian
SVK 53901
1
7
19
6
4214
32
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
353
Kollárik Matej
SVK 458
1
7
19
7
3745
37
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
457
Siebert Matej
SVK 458
1
7
19
7
3745
37
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
618
Hrušková Sára
SVK 56481
22
7
19
8
3339
42
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
444
Prokopcová Nina
SVK 56481
22
7
19
8
3339
42
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
104
227
Dinková Alexandra
SVK 16955
2
7
19
9
2982
47
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
104
243
Dranačková Zuzana
SVK 16955
2
7
19
9
2982
47
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
156
Bachratá Barbora
SVK 51682
2
7
19
10
2660
53
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
297
Blechtová Jana
SVK 51682
2
7
19
10
2660
53
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
189
Bilková Júlia
SVK 50333
2
7
19
11
2366
58
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
269
Bilka Miroslav
SVK 50333
1
7
19
11
2366
58
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
259
Mihalík Marek
SVK 54070
1
7
19
12
2107
63
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
620
Mihalíková Miriam
SVK 54070
42
7
19
12
2107
63
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
202
118
Rolík Michal
SVK 56420
31
7
19
13
1862
68
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
202
066
Rolík Rastislav
SVK 56420
1
7
19
13
1862
68
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
371
Nosko Ľubomír
SVK 71
1
7
19
14
1638
74
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
466
Drahovský Tomáš
SVK 71
1
7
19
14
1638
74
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
633
Hruška Pavol
SVK 53979
1
7
19
15
1428
79
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
307
Holák Martin
SVK 53979
1
7
19
15
1428
79
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
454
Čulen Marek
SVK 7
1
7
19
16
1232
84
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
434
Današová Martina
SVK 7
2
7
19
16
1232
84
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
072
Palmajová Diana
SVK 50747
2
7
19
17
1043
89
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
399
Samuhelová Selina
SVK 50747
42
7
19
17
1043
89
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
625
Griač Jozef
SVK 50766
1
7
19
18
868
95
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
629
Dobrovodská Miriam
SVK 50766
2
7
19
18
868
95
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
610
Krivosudská Ivana
SVK 51901
2
7
19
19
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
608
Krivosudský Rastislav
SVK 51901
1
7
19
19
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
215
003
Ružička Pavel
SVK 32111
1
7
5
1
5600
20
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
215
177
Kubiňák Radovan
SVK 32111
1
7
5
1
5600
20
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
120
Drengubiak Vladimír
SVK 2867
1
7
5
2
3493
40
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
176
Esteves Linda
SVK 2867
2
7
5
2
3493
40
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
172
Esteves Alicia
SVK 28657
22
7
5
3
2261
60
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
177
Esteves André
SVK 28657
1
7
5
3
2261
60
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
119
Drengubiak Patrik
SVK 28638
31
7
5
4
1386
80
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
139
Ursíny Juraj
SVK 28638
41
7
5
4
1386
80
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
207
Neupaverová Dorota
SVK 9
32
7
5
5
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
087
Neupauer Rastislav
SVK 9
1
7
5
5
707
100
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
7
47
1
12208
2
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
7
47
2
10101
4
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
382
Kolenčiak Karolína
SVK 654
32
7
47
3
8869
6
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
7
47
4
7994
9
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
237
Holešová Lívia
SVK 275
42
7
47
5
7315
11
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
7
47
6
6762
13
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
7
47
7
6293
15
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
7
47
8
5887
17
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
7
47
9
5530
19
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
391
Laca Lukáš
SVK 533
31
7
47
10
5208
21
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
7
47
11
4921
23
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
7
47
12
4655
26
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
381
Kolenčiak Nikola
SVK 864
52
7
47
13
4417
28
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
147
Brestovská Tamara
SVK 517
42
7
47
14
4186
30
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
622
Hruška Simon
SVK 12
51
7
47
15
3976
32
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
496
Koprda Viktor
SVK 58
31
7
47
16
3780
34
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
315
Stoláriková Lucia
SVK 331
42
7
47
17
3598
36
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
217
Lichvár Adam
SVK 27
41
7
47
18
3423
38
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
397
Kohút Patrik
SVK 278
31
7
47
19
3262
40
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
607
Brachtlová Vanda
SVK 11
42
7
47
20
3101
43
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
450
Strečanský Róbert
SVK 59
41
7
47
21
2954
45
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
451
Osuská Sára
SVK 84
42
7
47
22
2814
47
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
623
Schmidt Monika
SVK 111
42
7
47
23
2681
49
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
301
201
Tabačko Lukáš
SVK 0
31
7
47
24
2548
51
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
634
Patay Daniel
SVK 70
51
7
47
25
2429
53
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
239
006
Vlčák Jakub
SVK 803
31
7
47
26
2303
55
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
337
Bachratá Júlia
SVK 791
32
7
47
27
2191
57
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
438
Vargová Ema
SVK 81
42
7
47
28
2079
60
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
213
155
Benček Marek
SVK 676
41
7
47
29
1974
62
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
470
Pálka David
SVK 2058
41
7
47
30
1869
64
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
106
181
Holák Adam
SVK 143
41
7
47
31
1771
66
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
398
Opálka Branislav
SVK 595
41
7
47
32
1673
68
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
471
Čulenová Karolínka
SVK 650
42
7
47
33
1582
70
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
649
Flesarová Karolína
SVK 20
42
7
47
34
1491
72
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
614
Blechta Tomáš
SVK 808
31
7
47
35
1400
74
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
261
Miškuf Filip
SVK 2010
41
7
47
36
1316
77
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
105
416
Kolenčiak Gregor
SVK 256
51
7
47
37
1232
79
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
469
Kupec Matej
SVK 999
41
7
47
38
1155
81
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
240
Brestovský Jerguš
SVK 574
51
7
47
39
1071
83
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
239
005
Bačová Lenka
SVK 244
52
7
47
40
994
85
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
239
019
Chorvát Marek
SVK 986
51
7
47
41
924
87
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
648
Hrušová Gréta
SVK 52
52
7
47
42
847
89
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
436
Hešková Karolína
SVK 110
42
7
47
43
91
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
223
183
Bartánusová Tereza
SVK 20L
32
7
47
43
91
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
301
202
Ježko Simon
SVK 310
41
7
47
43
742
91
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
7
47
43
91
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
101
631
Skuráková Olívia
SVK 1000
42
7
47
43
742
91
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
004
Pollák Patrik
SVK 1
1
7
17
1
9135
6
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
012
Beránek Karol
SVK 17
1
7
17
2
7028
12
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
312
041
Kissi Róbert
SVK 3
1
7
17
3
5796
18
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
149
Čarný Oliver
SVK 77
11
7
17
4
4921
24
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
025
Kučinský Ľubomír
SVK 25
1
7
17
5
4242
29
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
151
Duchnovský Milan
SVK 26
1
7
17
6
3689
35
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
066
Beránek Peter
SVK 46
1
7
17
7
3220
41
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
082
Jaš Ján
SVK SVK 15
1
7
17
8
2814
47
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
156
Beránková Karolína
SVK 11
12
7
17
9
2457
53
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
160
Jaš Peter
SVK SVK 35
21
7
17
10
2135
59
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
001
Lopuchovský Pavol
SVK 155
1
7
17
11
1848
65
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
271
Zibrín Matúš
SVK 47
21
7
17
12
1582
71
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
269
Funk Peter
SVK 83
1
7
17
13
1337
76
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
152
Miškuf Matúš
SVK 500
1
7
17
14
1113
82
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
316
022
Heško Marcel
SVK 4
1
7
17
15
88
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
106
118
Várady Róbert
SVK 69
1
7
17
15
805
88
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
104
209
Stahl Jaroslav
SVK 646
1
7
17
15
805
88
101
17.09.21
Gabčíkovo
Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting
103
432
Szitás Ondrej
SVK 18
21
7
6
1
5600
17
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
7
17
1
9317
6
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
hun
001
Csontos Pál
HUN 149
1
7
17
2
7210
12
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
7
17
3
5978
18
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
033
Berec Peter
SVK 77
1
7
17
4
5103
24
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
009
Vyšný Vladimír
SVK 35
1
7
17
5
4424
29
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
045
Ornth Jozef
SVK 86
1
7
17
6
3871
35
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
046
Ferdinand Zoltan
SVK 03
1
7
17
7
3402
41
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
025
Podhorná Gabriela
SVK 41
2
7
17
8
2996
47
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
044
Kováč Peter
SVK 76
1
7
17
9
2639
53
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
051
Vyšná Vanesa
SVK 30
42
7
17
10
2317
59
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
142
001
Zubaľ Branislav
SVK 451
1
7
17
11
2030
65
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
043
Kalaš Stano
SVK 102
1
7
17
12
1764
71
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
038
Machata Peter
SVK 80
1
7
17
13
1526
76
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
037
Berecová Dana
SVK 71
2
7
17
14
1295
82
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
142
038
Fiedler Vladimir
SVK 45
1
7
17
15
1085
88
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
cze
001
Chobotický Ladislav
CZE 145
1
7
17
16
889
94
505
25.09.21
Bratislava Štrkovec
Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice
143
010
Kačala Peter
SVK 22
1
7
17
17
707
100
5051
08.08.21
Cowes (GBR)
Rolex Fastnet Race
110
454
Marek Čulen
GBR93
1
7
262
174
1951
66
5001
01.04.21
Medulin (CRO)
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u flotnom jedrenju u klasi Optimist (U16) 2021
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
8
211
66
4846
31
5001
01.04.21
Medulin (CRO)
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u flotnom jedrenju u klasi Optimist (U16) 2021
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
8
211
86
3926
41
5001
01.04.21
Medulin (CRO)
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u flotnom jedrenju u klasi Optimist (U16) 2021
103
441
Emma Mária Sopúchová
SVK 13
32
8
211
147
2064
70
6025
25.06.21
Velke Darko (CZE)
MMCR
223
120
Vladimír Drengubiak
SVK 2867
1
8
10
5
3216
50
6025
25.06.21
Velke Darko (CZE)
MMCR
223
119
Patrik Drengubiak
SVK 2867
31
8
10
5
3216
50
6025
25.06.21
Velke Darko (CZE)
MMCR
223
172
Alicia Esteves
SVK 28657
22
8
10
6
2583
60
6025
25.06.21
Velke Darko (CZE)
MMCR
223
177
André Esteves
SVK 28657
1
8
10
6
2583
60
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
8
130
30
5903
23
5017
09.07.21
Balatonföldváron (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
8
7
3
3752
43
5017
09.07.21
Balatonföldváron (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
8
7
1
7569
14
5031
09.07.21
Balatonföldváron (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
8
15
8
2992
53
6029
01.07.21
Velke Darko (CZE)
MČR - BIC TECHNO
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 15
32
8
29
18
2465
62
5021
15.07.21
Nago–Torbole (ITA)
Majstrovstvá Talianska
223
194
Matej Štefaničiak
SVK 27
21
8
24
8
4625
33
5017
09.07.21
Balatonföldváron (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 15
32
8
11
7
2378
64
6029
01.07.21
Velke Darko (CZE)
MČR - BIC TECHNO
223
136
Leo Slosiar
SVK 12
21
8
29
10
4507
34
5017
09.07.21
Balatonföldváron (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
223
136
Leo Slosiar
SVK 12
21
8
5
3
2583
60
6029
01.07.21
Velke Darko (CZE)
MČR - BIC TECHNO
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
8
29
6
6282
21
6070
21.08.21
Nove Mlyny (CZE)
Czech Junior Nationals part.I
105
420
Barbora Marková
SVK 203018
32
8
35
19
2931
54
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
103
449
Tomáš Babinčák
SVK 809
31
8
114
15
7855
13
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
103
436
Karolína Hešková
SVK 110
42
8
114
95
1441
83
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
223
237
Livia Holešová
SVK 275
42
8
114
16
7630
14
6070
21.08.21
Nove Mlyny (CZE)
Czech Junior Nationals part.I
105
423
Pašúthová Dominika
197541
22
8
35
20
2752
57
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
105
382
Karolína Kolenčiak
SVK 654
32
8
114
21
6685
18
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
103
445
Adela Prokopcová
SVK 82
42
8
114
30
5446
26
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
105
391
Lukáš Laca
SVK 533
31
8
114
70
2502
61
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
101
623
Monika Schmidt
SVK 111
42
8
114
80
2039
70
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
101
622
Simon Hruška
SVK 12
51
8
114
83
1911
73
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
101
649
Karolína Flesárová
SVK 333
42
8
114
84
1869
74
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
101
607
Vanda Brachtlová
SVK 11
42
8
114
91
1591
80
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
105
381
Nikola Kolenčiak
SVK 864
52
8
114
93
1515
82
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
105
398
Branislav Opálka
SVK 595
41
8
114
96
1405
84
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
101
634
Daniel Patay
SVK 70
51
8
114
99
1298
87
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
105
377
Kmeč Maximilián Patrik
SVK 848
31
8
114
100
1263
88
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
103
451
Sára Osuská
SVK 84
42
8
114
101
1259
89
6048
26.08.21
Nove Mlyny (CZE)
MČR - Optimist
106
181
Adam Holák
SVK 143
41
8
114
105
1094
92
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
8
130
33
5571
25
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
232
004
Kanuková Kristína
SVK 919
42
8
130
37
5174
28
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
8
130
40
4903
31
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
110
473
Siebertová Hanka
SVK 473
32
8
130
81
2452
62
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
110
458
Siebert Peter
SVK 458
31
8
130
91
2047
70
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
103
441
Sopúchová Emma Mária
SVK 13
32
8
130
102
1651
78
6047
25.08.21
Balaton (HUN)
Majstrovstva Madarska Q
223
215
Vozár Juraj
SVK 777
41
8
130
126
917
97
6029
01.07.21
Velke Darko (CZE)
MČR - BIC TECHNO
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
21
8
29
9
4873
31
5027
03.09.21
Steinhuder meer (GER)
German championship Raceboard
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
8
42
1
13794
2
5027
03.09.21
Steinhuder meer (GER)
German championship Raceboard
316
022
Marcel Heško
SVK 4
1
8
42
9
6160
21
6011
10.09.21
Nove Mlyny (CZE)
20.Pálavska regata - presunute COVID 19
105
401
Peter Rajský
SVK 153466
21
8
23
23
808
100
5032
04.09.21
Balatonvilágos (HUN)
Majstrovstvá Maďarska
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 15
32
8
8
6
1808
75
6011
10.09.21
Nove Mlyny (CZE)
20.Pálavska regata - presunute COVID 19
103
429
Peter Dominik Lackó
SVK 185647
21
8
23
21
1124
91
6011
10.09.21
Nove Mlyny (CZE)
20.Pálavska regata - presunute COVID 19
103
361
Michaela Kecskésová
SVK 207187
12
8
23
12
3068
52
5033
16.09.21
Sopot (POL)
Mistrzostwa Polski FWC i iQFOiL
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
26
23
1234
88
5034
21.09.21
Puck (POL)
Mistrzostwa Polski Masters i Juniorów w klasach Formuła Foil oraz IQFoil
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
8
28
5
6794
18
5035
25.09.21
Koper (SLO)
Državno prvenstvo Optimist in ILCA7 2021
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
8
111
4
12354
4
5035
25.09.21
Koper (SLO)
Državno prvenstvo Optimist in ILCA7 2021
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
8
111
21
6593
19
5035
25.09.21
Koper (SLO)
Državno prvenstvo Optimist in ILCA7 2021
103
449
Babinčák Tomáš
SVK 809
31
8
111
24
6129
22
5035
25.09.21
Koper (SLO)
Državno prvenstvo Optimist in ILCA7 2021
232
004
Kaňuková Kristína
SVK 919
42
8
111
56
3185
50
5041
09.10.21
Murter (CRO)
25. Česká námořní rallye, MIstrovství ČR One design
326
044
Martin Windisch
CZE
1
8
11
5
3547
45
6062
09.10.21
Velence (HUN)
Majstrovstva Madarska
143
004
Jankovič Jozef
SVK 16
1
8
22
7
4787
32
6062
09.10.21
Velence (HUN)
Majstrovstva Madarska
143
002
Němcová Janette
SVK 96
2
8
22
13
2636
59
6062
09.10.21
Velence (HUN)
Majstrovstva Madarska
143
003
Němec Radek
SVK 90
1
8
22
10
3547
45
6062
09.10.21
Velence (HUN)
Majstrovstva Madarska
143
042
Kováč Peter
SVK 69
1
8
22
17
1704
77
5006
04.05.21
Split (CRO)
iQFOil International Games
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
10
8
3
5270
38
5004
25.03.21
Puerto Santa Maria, Cadiz
XVI ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2021
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
10
36
22
3149
61
5009
17.05.21
Campione, Lago di Garda (
2021 IQFoil International Games Garda
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
10
69
57
1840
83
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
10
62
46
2306
74
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
10
62
46
2306
74
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
10
62
41
2806
66
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
10
62
41
2806
66
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
223
111
Brestovský Alex
SVK 2363
31
10
62
54
1610
87
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
223
229
Zimáni Ján
SVK 2363
31
10
62
54
1610
87
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
10
62
50
1944
81
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
10
62
50
1944
81
6030
03.07.21
Lipno - Černá v Pošumaví
Eurocup - MCR 29er
223
116
Miškov Alexander
CZE 1662
21
10
62
56
1452
90
6056
30.09.21
Balaton (HUN)
Eurocup HUN
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
10
34
28
1853
82
6056
30.09.21
Balaton (HUN)
Eurocup HUN
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
10
34
28
1853
82
6022
20.06.21
Cadiz (ESP)
2021 Optimist European Championship
223
228
Zimáni Zuzana
SVK 13142
42
11
116
114
1194
98
6022
20.06.21
Cadiz (ESP)
2021 Optimist European Championship
103
445
Prokopcová Adela
SVK 82
42
11
116
111
1321
96
6022
20.06.21
Cadiz (ESP)
2021 Optimist European Championship
223
138
Ursínyová Zuzana
SVK 803
32
11
116
106
1542
91
6022
20.06.21
Cadiz (ESP)
2021 Optimist European Championship
223
107
Kocanová Valéria
SVK 905
32
11
116
99
1868
85
6022
20.06.21
Cadiz (ESP)
2021 Optimist European Championship
223
110
Brestovský Oliver
SVK 541
31
11
155
121
2294
78
5025
26.06.21
Kastela (CRO)
2021 Radial Youth European Championships & Open European Trophy
103
429
Peter Dominik Lackó
SVK 185647
21
11
217
214
1178
99
6045
21.08.21
Tallinn (EST)
T293 & TPlus European Championships
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
11
30
14
4752
47
6045
21.08.21
Tallinn (EST)
T293 & TPlus European Championships
103
428
Jakub Pribylka
SVK 59
21
11
30
25
1982
83
6045
21.08.21
Tallinn (EST)
T293 & TPlus European Championships
223
194
Matej Štefančiak
SVK 27
21
11
30
21
2815
70
6045
21.08.21
Tallinn (EST)
T293 & TPlus European Championships
223
136
Leo Slosiar
SVK 12
21
11
42
40
1344
95
5028
06.09.21
Bol, Brac (CRO)
2021 iQFOiL YOUTH AND JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
11
55
15
7318
27
5025
26.06.21
Kastela (CRO)
2021 Radial Youth European Championships & Open European Trophy
101
589
Karolína Sarah Simonová
SVK 210224
22
11
72
72
1111
100
6072
10.10.21
Hondarribia (ESP)
ME Raceboard
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
11
50
4
0
8
6072
10.10.21
Hondarribia (ESP)
ME Raceboard
316
151
Milan Duchnovsky
SVK 26
1
11
50
39
0
78
6023
25.06.21
Puck (POL)
Formula foil Masters and Youth world championship
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
14
49
4
16648
8
6028
30.06.21
Riva del Garda (ITA)
2021 Optimist World Championship
223
237
Lívia Holešová
SVK 275
42
14
259
231
2110
89
6028
30.06.21
Riva del Garda (ITA)
2021 Optimist World Championship
232
004
Kristína Kaňuková
SVK 919
42
14
259
244
1777
94
6028
30.06.21
Riva del Garda (ITA)
2021 Optimist World Championship
103
449
Tomáš Babinčák
SVK 809
31
14
259
245
1752
95
6028
30.06.21
Riva del Garda (ITA)
2021 Optimist World Championship
202
118
Michal Rolík
SVK 2058
31
14
259
250
1629
97
6028
30.06.21
Riva del Garda (ITA)
2021 Optimist World Championship
103
441
Emma Mária Sopúchová
SVK 13
32
14
259
257
1461
99
5022
26.07.21
Campione del Garda (ITA)
iQFoil Junior & Youth World Championships 2021
316
166
Robert Kubín
SVK 2
21
14
114
30
9531
26
6042
16.08.21
Riga (LAT)
Raceboard Worlds
103
432
Ondrej Szitás
SVK 18
21
14
53
12
10445
23
6034
23.07.21
Arco (ITA)
ILCA Laser Radial Youth World Championships
103
429
Peter Dominik Lackó
SVK 185647
21
14
265
251
1744
95
6042
16.08.21
Riga (LAT)
Raceboard Worlds
316
004
Patrik Pollak
SVK 1
1
14
53
2
21339
4
6042
16.08.21
Riga (LAT)
Raceboard Worlds
316
012
Karol Beránek
SVK 17
1
14
53
9
12194
17
6042
16.08.21
Riga (LAT)
Raceboard Worlds
316
066
Peter Beranek
SVK 46
1
14
53
22
6760
42
6046
23.08.21
Valencia (ESP)
ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP
223
114
Mika Viktor
SVK 1973
31
14
189
185
1544
98
6046
23.08.21
Valencia (ESP)
ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP
223
201
Lichvár Oliver
SVK 1973
31
14
189
185
1544
98
6046
23.08.21
Valencia (ESP)
ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP
223
108
Kocanová Barbora
SVK 2201
22
14
189
189
1414
100
6046
23.08.21
Valencia (ESP)
ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP
223
187
Bartánusová Barbora
SVK 2201
22
14
189
189
1414
100
6046
23.08.21
Valencia (ESP)
ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP
101
601
Krivosudský Oliver
SVK 2533
21
14
189
186
1511
98
6046
23.08.21
Valencia (ESP)
ZHIK 29er WORLD CHAMPIONSHIP
105
314
Stolárik Ladislav
SVK 2533
31
14
189
186
1511
98
6066
23.10.21
Torbole sul Garda (ITA)
T293 World Championships
103
428
Pribilka Jakub
SVK 59
21
14
88
51
4731
58
6066
23.10.21
Torbole sul Garda (ITA)
T293 World Championships
223
195
Sofia Valentinyová
SVK 15
32
14
40
35
2226
88
6034
23.07.21
Arco (ITA)
ILCA Laser Radial Youth World Championships
101
589
Karolína Sarah Simonová
SVK 210224
22
14
107
104
1587
97
5039
08.10.21
Mar Menor (AUS)
2021 Finn World Masters
101
359
Tomas Mihalik
SVK 271
1
14
108
26
10072
24
6061
09.10.21
Hondarribia (ESP)
Raceboard Masters World championship
316
004
Patrik POLLAK
SVK 1
1
14
41
4
15564
10
6061
09.10.21
Hondarribia (ESP)
Raceboard Masters World championship
316
151
Milan Duchnovsky
SVK 26
1
14
41
29
3519
71
5039
08.10.21
Mar Menor (AUS)
2021 Finn World Masters
223
246
Peter Mosny
SVK 1
1
14
108
29
9408
27
6042
16.08.21
Riga (LAT)
Raceboard Worlds
316
151
Milan Duchnovský
SVK 26
1
14
53
33
4295
62