Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 110 - Pohár Slovana
Miesto a dátum : Senec, 13.10.2018 - 14.10.2018
Usporiadateľ : Slovan
Riaditeľ preteku : Viera Šabová
Hlavný rozhodca : Jančinová Dana
Rozhodcovia : Jančina Michal, Kančevová Zuza, Uličná Jana
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 7 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 1 1 1 DNF* 3 4730 14
Chrapčiak Tomáš 103 305 1 1993  
2. SVK 50403 Blechtová Jana 101 297 2 1978 4* 2 2 2 6 3225 29
Blechta Tomáš 101 614 41 2008  
3. SVK 50747 Palmaj Peter 105 223 1 1976 2 3 4* 4 9 2345 43
Ščibran Michal 105 368 1 1979  
4. SVK MAREK Mihalík Marek 101 259 1 1976 3 4 5* 3 10 1720 57
Mihalíková Miriam 101 620 42 2010  
5. SVK 50766 Brachtl Ivo 101 116 1 1963 5 5 6* 1 11 1235 71
Brachtlová Vanda 101 607 42 2011  
6. SVK 54070 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 DNC* DNC 3 5 16 840 86
Blechta Jiří 101 554 1 1979  
7. SVK 8 Várady Róbert 106 118 1 1974 6 6 7* 6 18 505 100
Husarovičová Jaroslava 106 144 2 1968  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 13 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 1973 4* 4 1 1 6 6075 8
2. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 1965 5* 1 2 3 6 4570 15
3. SVK 1 Mosný Peter 142 037 1 1966 2 2 4* 4 8 3690 23
4. CZE 98 Ščerba Patrik cze 001 1 1993 7* 5 3 2 10 3065 31
5. SVK 0 Loukota Milan 101 356 1 1981 1 6 7 8* 14 2580 38
6. CZE 18 David Heneš cze 001 1 1981 6 8* 5 5 16 2185 46
7. SVK 11 Mihalík Tomáš 101 359 1 1981 3 3 DNC* DNC 20 1850 54
8. SVK 5 Poor Róbert 101 321 1 1972 8* 7 6 7 20 1560 62
9. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 1 1972 9* 9 9 6 24 1305 69
10. SVK 7 Šabo Peter 101 032 1 1954 10* 10 8 9 27 1075 77
11. SVK 9 Kuchár Alexander 101 548 1 1961 11* 11 11 10 32 870 85
12. SVK 57 Režucha Andrej 103 108 1 1968 DNF* DNC 10 11 35 680 92
13. SVK 1908 Hačko Tibor 101 335 1 1954 12 12 DNC* 12 36 505 100
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 197541 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 1 3* 2 1 4 4000 20
2. SVK 180759 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 3* 1 1 2 4 2495 40
3. SVK 192635 Miškov Alexander 223 116 21 2002 2 2 3* 3 7 1615 60
4. SVK 185647 Lackó Peter Dominik 103 429 31 2005 4* 4 4 4 12 990 80
5. SVK 148617 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 5* 5 5 5 15 505 100