Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 112 - Pohár SNP
Miesto a dátum : Gabčíkovo, 28.08.2021 - 29.08.2021
Usporiadatež : Dynamo
Riaditež preteku : Palmaj Peter
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančinová Dana
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 1 1993 1 1 1 DNC* 3 5505 10
Bilka Miroslav 103 269 1 1965  
2. SVK 53979 Hrušková Sára 101 618 22 2004 2 2 4* 2 6 4000 20
Prokopcová Nina 103 444 22 2005  
3. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 3 3 6* 1 7 3120 30
Dömény Marian 101 357 1 1979  
4. SVK 51682 Bachratá Barbora 105 156 2 1979 7 DNF* 2 3 12 2495 40
Blechtová Jana 101 297 2 1978  
5. SVK 574 Mihalík Marek 101 259 1 1976 6* 4 5 4 13 2010 50
Mihalíková Miriam 101 620 42 2010  
6. SVK 54222 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 4 DNF* 3 DNF 18 1615 60
Holák Matúš 101 624 31 2007  
7. SVK 16955 Dinková Alexandra 104 227 2 1973 9* 7 7 5 19 1280 70
Dinka Timotej 104 462 31 2008  
8. SVK 55155 Sadílek Ilja 101 112 1 1956 5 5 DNF* DNC 21 990 80
Sláviková Ivana 101 630 2 1984  
9. SVK 50747 Várady Noel 106 005 21 2004 8 6 DNF* DNC 25 735 90
Várady Róbert 106 118 1 1974  
10. SVK 0-Led Lednický Matej 105 221 1 1988 DNF* 8 DNF DNC 30 505 100
Sklár Peter 901 278 1 1987  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 1 2* 1 1 3 578 33
2. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 MAS 1981 3* 1 2 3 6 277 67
3. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 2 3* 3 2 7 101 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 2 A21 1993 4* 1 2 1 4 5020 13
2. SVK 153466 Rajský Peter 105 401 21 U19 2004 5* 2 1 2 5 3515 25
3. SVK 207187 Kecskésová Michaela 103 361 12 A21 1998 1 3 4 6* 8 2635 38
4. SVK 180759 Macháček Katka 101 439 2 A21 1985 2 6* 6 3 11 2010 50
5. SVK 210224 Simonová Karolína Sarah 101 589 22 U19 2004 6* 4 3 5 12 1525 63
6. SVK 164429 Melišová Jana 103 366 22 U21 2002 3 5 7* 7 15 1130 75
7. SVK 170267 Ráček Jakub 101 438 1 A21 1986 7* 7 5 4 16 795 88
8. SVK 196991 Valentovičová Laura Valéria 105 410 32 U17 2007 8* 8 8 8 24 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 30 Kohút Patrik 105 397 31 2008 1 2 1 4 578 33
2. SVK 256 Kolenčiak Gregor 105 416 51 2014 DNC 1 2 7 277 67
3. SVK 0 Vojs Vojs Martin 105 383 31 2008 2 3 3 8 101 100