Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 156 - Kľúč Kráľovej
Miesto a dátum : Kráľová, 25.06.2004 - 27.06.2004
Usporiadateľ : Jacht Klub Tatran Bratislava
Riaditeľ preteku : Mgr. Andrej Režucha
Hlavný rozhodca : Ing. Michal Jančina
Rozhodcovia : Alžbeta Horáková, Ing. Eva Stratilová CSc., Ing. Pavol Popálený, Ing. Martin Mydlík, Ing. Dušan Vanický, Jiří Bělunek CZE
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 18 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. HUN 45721 Váradi Kata hun 001 0 3* 3 2 1 1 7 9492 6
Váradi Juliana hun 002 0  
2. SVK 50333 Očenášová Nikola 205 151 32 1 1 3 9* 2 7 7385 11
Olšanová Lucia 205 163 22  
3. SVK 1 Puchoň Milan 101 122 11 5* 4 1 3 3 11 6153 17
Puchoň Lukáš 101 466 21  
4. CZE 50767 Storch Petr cze 001 0 4 2 5* 4 4 14 5278 22
Soukupová Barbora cze 002 0  
5. CZE 50776 Holý Ivo cze 001 0 8 10 14* 2 5 25 4599 28
Chalupová Kateřina cze 002 0  
6. SVK 8 Puchoňová Barbora 101 467 22 6 6 7 8* 7 26 4046 33
Mikundová Jana 101 506 12  
7. CZE 50415 Chmelová Lucie cze 001 0 2 9 10 14* 6 27 3577 39
Mikuláš František cze 002 0  
8. SVK 17031 Bilková Júlia 103 189 12 7 5 11 5 12* 28 3171 44
Bilka Miroslav 103 269 11  
9. CZE 50772 Lojka Michal cze 001 0 9* 8 9 7 8 32 2814 50
Šímová Petra cze 002 0  
10. CZE 50774 Mayerbergová Ilona cze 001 0 13 7 4 16* 9 33 2492 56
Huková Tereza cze 002 0  
11. CZE 49948 Klusáčková Radka cze 001 0 11* 11 8 6 10 35 2205 61
Klusáček Jan cze 002 0  
12. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 10 15* 12 10 11 43 1939 67
Porubský Michal 101 465 21  
13. SVK 16955 Tomasch Roman 104 245 11 DNC* DNC 6 11 13 49 1694 72
Palmaj Peter 105 223 11  
14. SVK 45028 Jančinová Dana 101 133 12 12 12 15 12 16* 51 1470 78
Jančinová Hanka 101 470 22  
15. SVK 16951 Sadílková Katka 101 439 22 16* 16 13 13 14 56 1260 83
Palkovičová Barbora 101 496 22  
16. SVK 20571 Kachničová Barbora 105 156 12 14 13 16 15 17* 58 1064 89
Debnárová Lenka 105 154 12  
17. SVK 50747 Porubec Ondrej 105 215 21 15 14 18* 18 18 65 882 94
Malatinský Michal 105 205 21  
18. SVK 11 Varga Stanislav 110 219 11 17* 17 17 17 15 66 707 100
Chlumský Jiří 110 327 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 34 Kaňuk Jakub 205 150 21 1 3 1 1 4* 6 6153 17
Hnilica Boris 205 171 21  
2. SVK 25 Boroš Milan 103 128 11 3 1 5* 5 3 12 4046 33
Holák Martin 101 307 11  
3. SVK 134 Kaňuk Ján 205 025 11 4 4 6* 2 2 12 2814 50
Zifčáková Romana 205 188 32  
4. SVK 96 Sadílek Ilja 101 112 11 2 2 4 4 5* 12 1939 67
Pálfi Andrej 105 089 11  
5. SVK 35 Holák Andrej 101 306 11 5 5 3 DNF* 1 14 1260 83
Boroš Martin 103 131 11  
6. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 DNC* DNC 2 3 DNC 19 707 100
Tuleja Tomáš 101 365 11  
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 1 Loukota Milan 101 356 11 2* 1 1 2 1 5 7028 13
2. SVK 7 Loukota Martin 101 258 11 1 4* 3 1 2 7 4921 25
3. SVK 55 Vaňo Martin 103 106 11 6* 2 4 3 3 12 3689 38
4. SVK 2 Zemaník Ján 103 100 11 3 3 2 5 OCS* 13 2814 50
5. CZE 77 Tomek Jaroslav cze 001 0 4 5 6* 6 4 19 2135 63
6. SVK 8 Jankovič Marek 317 019 21 5 7 5 4 OCS* 21 1582 75
7. SVK 57 Valášek Tomáš 103 159 11 8* 6 7 7 5 25 1113 88
8. SVK 4 Kollárik Igor 110 212 11 7 8* 8 8 6 29 707 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 5 Zungovský Lukáš 205 147 21 1 1 2* 2 1 5 7028 13
2. SVK 58473 Šabo Andrej 101 440 21 2 2 4 5* 3 11 4921 25
3. SVK 15 Baláž František 203 235 11 6* 3 3 1 5 12 3689 38
4. SVK 166298 Andel Michal 103 313 21 3 7* 1 6 4 14 2814 50
5. SVK 162623 Griačová Kristína 103 295 22 4 4 6 4 8* 18 2135 63
6. SVK 153466 Tomasch Peter 104 249 21 5 5 7* 7 2 19 1582 75
7. SVK 170267 Kachnič Branislav 105 201 21 7 8* 8 3 7 25 1113 88
8. SVK 152681 Norulák Dávid 103 290 21 8* 6 5 8 6 25 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 41 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 44 Staniek Štěpán cze 001 41 2 2 1 7 9* 12 11998 2
2. CZE 8 Teplý Viktor cze 001 31 1 3 7 9* 2 13 9891 5
3. CZE 252 Staniek Michal cze 001 31 4 4 5 10* 1 14 8659 7
4. CZE 389 Audy Dan cze 001 31 5 5 2 11* 11 23 7784 10
5. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 6 8 9* 2 8 24 7105 12
6. SVK 710 Boroš Martin 103 298 31 17* 1 4 17 7 29 6552 15
7. CZE 489 Korytář Václav cze 001 31 15 14 20* 1 4 34 6083 17
8. SVK 913 Rosmány Andrej 104 355 31 7 18 26* 3 6 34 5677 20
9. SVK 917 Görföl Tomáš 101 488 41 3 7 15 27* 13 38 5320 22
10. SVK 18 Brachtlová Terezka 101 473 32 11 11 16 5 17* 43 4998 24
11. CZE 223 Kotisa Jan cze 001 41 10 10 6 21* 19 45 4704 27
12. CZE 434 Ircing Pavel cze 001 31 13 19* 3 19 12 47 4445 29
13. SVK 817 Feriancová Eva 101 475 32 26* 9 8 8 24 49 4200 32
14. CZE 9 Knorrová Barbora cze 001 32 30* 13 11 13 15 52 3976 34
15. CZE 89 Škráčková Vendula cze 001 32 16 25 10 29* 3 54 3766 37
16. CZE 253 Cach Zdeněk cze 001 31 20 15 14 6 22* 55 3570 39
17. CZE 255 Sanková Lenka cze 001 32 8 23* 13 14 20 55 3381 41
18. CZE 440 Solfronk Antonín cze 001 31 12 16 12 18* 18 58 3213 44
19. SVK 1 Toráková Lucia 110 376 32 27 30* 19 12 5 63 3045 46
20. CZE 303 Fučikovský Jan cze 001 31 21 12 17 32* 16 66 2891 49
21. CZE 135 Dymák Jirka cze 001 41 29 6 21 15 30* 71 2744 51
22. CZE 673 Soukup Filip cze 001 31 9 20 28* 20 25 74 2597 54
23. SVK 700 Bilka Adam 103 297 41 25* 21 22 23 10 76 2464 56
24. SVK 992 Vaďurová Dominika 101 478 42 28 36* 18 4 27 77 2338 59
25. CZE 310 Teplý Ondra cze 001 41 14 34* 27 22 14 77 2212 61
26. CZE 7 Rešl Matěj cze 001 31 18 17 24* 24 23 82 2093 63
27. CZE 159 Rozsypal Martin cze 001 31 38* 26 32 16 34 108 1974 66
28. CZE 435 Hodačová Veronika cze 001 32 22 22 31 33 35* 108 1869 68
29. CZE 1740 Balzerová Adéla cze 001 42 24 29 29 26 33* 108 1757 71
30. CZE 759 Šamšulová Kristýna cze 001 42 23 27 34 36* 26 110 1659 73
31. CZE 203 Packová Kristýna cze 001 32 31 24 25 37* 31 111 1554 76
32. SVK 11 Borošová Soňa 103 299 42 19 32 33 34* 28 112 1463 78
33. CZE 57 Rozsypal Jakub cze 001 31 33 28 38* 30 21 112 1365 80
34. SVK 178 Puchoň Erik 101 468 41 32 35 23 31 36* 121 1274 83
35. CZE 318 Šmídová Petra cze 001 32 34* 31 30 28 32 121 1190 85
36. SVK 818 Babjaková Radka 215 114 32 36* 33 36 35 29 133 1099 88
37. CZE 1310 Dymáková Tereza cze 001 42 39* 39 35 25 37 136 1022 90
38. SVK 31 Babjaková Miriam 215 132 42 37 37 37 38* 38 149 938 93
39. SVK 88 Siget Richard 110 384 31 35 40 41* 41 41 157 861 95
40. SVK 4990 Nosko Ľubomír 110 371 41 40* 38 39 40 40 157 784 98
41. SVK 543 Zelenay Marek 110 383 31 41* 41 40 39 39 159 707 100